Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
184 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 184 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 40]

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maria.tst έγραψε:... ????? ??? ????? ??????? ?? ??????!!! Via Montenapoleone ??? Via Della Spiga ??? ?? ??? ??? ???? ??? ?? ??? ?????? ????????? ????? ??? ????? ???? 5? ???????. ??? ??? ?#%??? ???? ??????? ??? ?????? ?? ??? ??? ???? ??? ???????? !!!

? ??? ????? ???.?????? ??? ?????? ???? ??? ???? ??? ??????? ??? ??????????.??? ????? ??? ???? ????? ???? ??? 2 ????.??????.... Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 2!! - Σελίδα 18 585182

anastazia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

maria.tst

maria.tst
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Tziz έγραψε:
maria.tst έγραψε:[color=indigo]Ετσι ακριβώς κάνουμε κι εμεις, εσπρεσάκι στην Ιταλία, κρασάκι στη Γαλλία, μπυρίτσα στη Γερμανία και για κανα hamburger της προκοπής προς Αμερική μεριά. Ούτε μπροστα να 'σουν. Απλές καθημερινές καταστάσεις ρουτίνας ...

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

maria.tst έγραψε:Είναι οντως πολύ ομορφη η Κέρκυρα. Εκει είχα πάει διακοπες φέτος το καλοκαιρι!!!
Πού έμεινες? Νότια, βόρεια..?
Μέναμε στο Αγιο Γεώργιο (σχετικά κοντά στην Παλιοκαστρίτσα).
Η βλακεία είναι ότι θέλαμε να ξεκουραστούμε και να χαλαρώσουμε και δεν γυρίσαμε και πολύ.

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καθομαστε διπλα στην κατερινα και αυτη μας δινει μπουνιες οταν κατσουμε αλλου αυτη ερχεται παλι διπλα μας και μας δινει μπουνιες, πως να το εκλαβω σαν ερωτα η σαν οτι τον βρηκε ηρεμο και τον εκμεταλευετε Rolling Eyes

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
παιδια εγω τα μερη που εχω παει ειναι μετρημενα, ενα ναυπλιο, μια κρητη, στη σιφνο, στην ιο και φυσικα στην Ικαρια Wink α και στην ανδρο και αιγινα δυημερη μμμμ τελικα οκ καλα παμε αλλα θελω και αλλαααα

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μιλουπακι έγραψε:καθομαστε διπλα στην κατερινα και αυτη μας δινει μπουνιες οταν κατσουμε αλλου αυτη ερχεται παλι διπλα μας και μας δινει μπουνιες, πως να το εκλαβω σαν ερωτα η σαν οτι τον βρηκε ηρεμο και τον εκμεταλευετε Rolling Eyes
τελικα εχω να οω οτι τα κοριτσια απο μικρα ειναι ανωτερα απο τα αγορια!!!!!μια ζωη τα καημενα ειναι λιγο χαιβανια!!!!! Razz Razz Razz
μαριτσα μου δεν το λεω μονο για το δικο σου μην παρεξηγηθεις,αλλα αυτη την εντυπωση εχω!ο αδερφος μου παντα μπουνταλας ητανε Laughing
συμφωνω στην δευτερη απαντηση που εδωσες!!!!!!!!!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μιλουπακι έγραψε:καθομαστε διπλα στην κατερινα και αυτη μας δινει μπουνιες οταν κατσουμε αλλου αυτη ερχεται παλι διπλα μας και μας δινει μπουνιες, πως να το εκλαβω σαν ερωτα η σαν οτι τον βρηκε ηρεμο και τον εκμεταλευετε Rolling Eyes

Δώσε θάρρος στον χωριάτη.... Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 2!! - Σελίδα 18 215994

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σοφακι τι να παρεξηγηθω καλε αφου χαιβανι ειναι , μεσα στο σπιτι μαγκας και εξω κλανει μεντες Razz Razz ασε που ηταν η μυτη του βρωμικη και του λεω γιατι δεν σκουπιστηκες με μαντηλακι και μου λεει δεν ηθελα να με δουν τα παιδακια Shocked οκ του εξηγησα, και μαλλιασε η γλωσσα μου να λεω αμα σε βαρανε θα πεις ΣΤΑΜΑΤΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ αγρια και αν δεν ακουνε μεσα στην ταξη θα το πεις στη δασκαλα

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
AX!!Η ΚΕΡΚΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΗ(ΕΧΩ ΠΑΕΙ 3 ΦΟΡΕΣ)!!!!!!ΤΗ ΡΟΔΟ ΟΜΩΣ ΤΗΝ ΕΧΩ ΑΠΩΘΗΜΕΝΟ......ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΜΗΠΩΣ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΓΙΑΤΙ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΑ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΠΟΥΘΕΝΑ....!!!!!!!!!!!

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:Έβαλε το "η ζωή της άλλης", μέσα απο τη ζωή βγαλμένο.

Ορίστε το κορίτσι!
Αν ήταν κανένας άντρας κοντά αυτό θα έλεγε.
Ότι, γυναίκα δεν είσαι κι εσύ? Σαπουνόπερες θα έβλεπες!

maria.tst έγραψε:Μέναμε στο Αγιο Γεώργιο (σχετικά κοντά στην Παλιοκαστρίτσα).
Η βλακεία είναι ότι θέλαμε να ξεκουραστούμε και να χαλαρώσουμε και δεν γυρίσαμε και πολύ.

Άι Τζώρτζης!
Δεν έχω κάτσει ποτέ εκεί. Πάντα "περαστική" ήμουν και γενικά τα νότια δεν τα έχω πολυγυρίσει, αλλά ο αδερφός μου μια χρονιά που ήταν με τη μηχανή του, γύρισε όλα τα κατσάβραχα και είπε/κατέληξε ότι ήταν από τις πιο best περιοχές. Έλεγε μάλιστα στους γονείς μου, ότι ήμασταν χαζοί τόσα χρόνια που δεν κατεβαίναμε προς τα νότια κι όλο γυρνούσαμε από την πάνω πλευρά (Ρόδα, Σιδάρι, Περουλάδες..)

Παλιοκαστρίτσα όλα τα λεφτά.
Όποια πάει, να πάει νωρίς γιατί δεν έχει χώρο ούτε να σταθείς.
Γλυφάδα - οπωσδήποτε με πλατφόρμες τρίπατες!
Η άμμος καίει τόσο που νιώθεις τα πόδια σου να καίγονται μέσα από τη σαγιονάρα!
Περουλάδες είναι τέλεια (είναι ρηχά κι έχει τρελό κύμα για παιχνίδια)

Μιλουπακι έγραψε:

Τον γουστάρει!!!! Ναι!!!! Είμαι σχεδόν σίγουρη!!!!
Γιατί άμα κάτσει δίπλα της δεν του χώνει μπουνιές?
Άρα θυμώνει που φεύγει από κοντά της!!!!
Πρόσεχε μόνο, μη μείνει λειψός καμιά μέρα από τα μπουνίδια!

maria.tst

maria.tst
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
athina24 έγραψε:AX!!Η ΚΕΡΚΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΗ(ΕΧΩ ΠΑΕΙ 3 ΦΟΡΕΣ)!!!!!!ΤΗ ΡΟΔΟ ΟΜΩΣ ΤΗΝ ΕΧΩ ΑΠΩΘΗΜΕΝΟ......ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΜΗΠΩΣ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΓΙΑΤΙ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΑ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΠΟΥΘΕΝΑ....!!!!!!!!!!!
Ούτε Ρόδο έχω παει (και το θέλω από μικρή) αλλα φυσικά για διακοπές για ΣΚ δεν νομίζω οτι λέει ...

maria.tst

maria.tst
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
maria.tst έγραψε:Μέναμε στο Αγιο Γεώργιο (σχετικά κοντά στην Παλιοκαστρίτσα).
Η βλακεία είναι ότι θέλαμε να ξεκουραστούμε και να χαλαρώσουμε και δεν γυρίσαμε και πολύ.

Άι Τζώρτζης!
Δεν έχω κάτσει ποτέ εκεί. Πάντα "περαστική" ήμουν και γενικά τα νότια δεν τα έχω πολυγυρίσει, αλλά ο αδερφός μου μια χρονιά που ήταν με τη μηχανή του, γύρισε όλα τα κατσάβραχα και είπε/κατέληξε ότι ήταν από τις πιο best περιοχές. Έλεγε μάλιστα στους γονείς μου, ότι ήμασταν χαζοί τόσα χρόνια που δεν κατεβαίναμε προς τα νότια κι όλο γυρνούσαμε από την πάνω πλευρά (Ρόδα, Σιδάρι, Περουλάδες..)

Παλιοκαστρίτσα όλα τα λεφτά.
Όποια πάει, να πάει νωρίς γιατί δεν έχει χώρο ούτε να σταθείς.
Γλυφάδα - οπωσδήποτε με πλατφόρμες τρίπατες!
Η άμμος καίει τόσο που νιώθεις τα πόδια σου να καίγονται μέσα από τη σαγιονάρα!
Περουλάδες είναι τέλεια (είναι ρηχά κι έχει τρελό κύμα για παιχνίδια)

Κάτσε, κάπου μπερδεύτηκα, είναι Αι Γιώργης και είναι βόρεια κοντά στην Παλιοκαστρίτσα

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οχι καλε του χωνει μπουνιες οταν κατσει διπλα της και οταν φυγει και κατσει αλλου παει διπλα του και του ξαναχωνει λεμε Razz κοινος τρεχει απο πισω του χαχαχαχα

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΟΝ ΘΕΛΕΙ ΤΡΕΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!

μανουλα


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Φετος το καλοκαιρι πηγαμε Κω,Ροδο,Καλυμνο,Ψεριμο,κ απεναντι στην Τουρκια,στο Μποντρουμ[παλια Αλικαρνασος],τουρκικο θερετρο.Οσο για την Ανδριανουπολη ειναι 20χλ απο την Ορεστιαδα κ πηγαινουμε πολυ συχνα εστω κ για ενα καφε.Παλιοτερα ειχα παει στην Κερκυρα,στην Θασο κ στην Σαμοθρακη.Απο ολα τα ταξιδια μου μου εχει μεινει αξεχαστος ο ενας μηνας που πηγα στο βελγιο διακοπες.Ειχα ξετρελλαθει με την Αμβερσα κ την GAND που μοιαζει με την Βενετια.Πολυ μου αρεσαν κ οι Βρυξελες Smile

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maria.tst έγραψε:

Άι Τζώρτζης!

Κάτσε, κάπου μπερδεύτηκα, είναι Αι Γιώργης και είναι βόρεια κοντά στην Παλιοκαστρίτσα

Κοροϊδευτικά τον είπα Τζώρτζη!
Ναι, αλλά έχω την αίσθηση ότι είναι προς τα νότια, δηλαδή πιο κάτω από την Παλαιοκαστρίτσα που, θεωρητικά πάντα, είναι περίπου στη μέση του νησιού.
Ή το έχω χάσει τελείως?
Κάτσε να δω χάρτη, μπας και μπέρδεψα τους Αγίους!

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λοιπόν καμία σχέση.
Η Παλαιοκαστρίτσα είναι πιο πάνω από όσο νόμιζα. Και όντως ο Αι Γιώργης είναι νότια. Πολύ νότια.
Εκτός αν έχει κι άλλο. Κάτσε να ξαναδώ.

ladycat

ladycat
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τελειωσαααααααααα με το ικα ουφ τελικα τα δικαιουμε κ τρια επιδοματα τωρα πηρα το ενα εχω αλλα δυο μετα την γεννα

http://www.gatospito.com

maria.tst

maria.tst
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Tziz έγραψε:Λοιπόν καμία σχέση.
Η Παλαιοκαστρίτσα είναι πιο πάνω από όσο νόμιζα. Και όντως ο Αι Γιώργης είναι νότια. Πολύ νότια.
Εκτός αν έχει κι άλλο. Κάτσε να ξαναδώ.

Δες ... μάλλον εχει κι αλλον ... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Εγώ πήγα λίγο πιο πάνω από την Παλιοκαστρίτσα. Πρέπει να λέγεται, αν θυμάμε καλα, Αι Γιώργης των πάγων.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την maria.tst στις Τρι Σεπ 21, 2010 3:02 am, 1 φορά

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μανουλα έγραψε:Φετος το καλοκαιρι πηγαμε Κω,Ροδο,Καλυμνο,Ψεριμο,κ απεναντι στην Τουρκια,στο Μποντρουμ[παλια Αλικαρνασος]

Πότε τα προλάβατε όλ'αυτά;

ladycat έγραψε:τελειωσαααααααααα με το ικα ουφ τελικα τα δικαιουμε κ τρια επιδοματα τωρα πηρα το ενα εχω αλλα δυο μετα την γεννα

Καλοφάγωτα!!!

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μανουλα έγραψε:Φετος το καλοκαιρι πηγαμε Κω,Ροδο,Καλυμνο,Ψεριμο,κ απεναντι στην Τουρκια,στο Μποντρουμ[παλια Αλικαρνασος],τουρκικο θερετρο.Οσο για την Ανδριανουπολη ειναι 20χλ απο την Ορεστιαδα κ πηγαινουμε πολυ συχνα εστω κ για ενα καφε.Παλιοτερα ειχα παει στην Κερκυρα,στην Θασο κ στην Σαμοθρακη.Απο ολα τα ταξιδια μου μου εχει μεινει αξεχαστος ο ενας μηνας που πηγα στο βελγιο διακοπες.Ειχα ξετρελλαθει με την Αμβερσα κ την GAND που μοιαζει με την Βενετια.Πολυ μου αρεσαν κ οι Βρυξελες Smile


ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΟΝΤΩΣ ΠΟΛΥΤΑΞΙΔΕΥΜΕΝΗ......Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΛΑΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΗ ΚΩ....ΜΕ ΨΗΝΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ έχω λυσσάξει να πάω Ικαρία και Ιθάκη.

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maria.tst έγραψε:... ααααα για ψώνια προτιμώ το Μιλάνο!!! Via Montenapoleone και Via Della Spiga και αν δεν βρω κάτι που να μου αρέσει πετάγομαι μέχρι Νέα Υόρκη στην 5η Λεωφόρο. Εεε του π...στη τόσα μαγαζια δεν μπορει να μην βρω κάτι της προκοπής !!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

πες μου οτι κανεις πλακα; carrie bratso Razz Razz

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λοιπόν βρήκα κι άλλο Αι Γιώργη και είναι πιο πάνω από την Παλαιοκαστρίτσα.
Στον κόλπο. Εκεί μένατε?

maria.tst

maria.tst
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Tziz έγραψε:Λοιπόν βρήκα κι άλλο Αι Γιώργη και είναι πιο πάνω από την Παλαιοκαστρίτσα.
Στον κόλπο. Εκεί μένατε?
Ναι εκει! ομορφα ηταν, απλά μετάνιωνω που δεν την γυρισαμε. Sad

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις