Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
51 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 51 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 40]

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:Εγώ έχω λυσσάξει να πάω Ικαρία και Ιθάκη.

Ικαρια αμα πας να πας κοντα στον αρμενιστη να μεινεις και οποσδηποτε να πας και στο χριστο ραχων που ξυπνανε αργα και κοιμουνται αργα, ειναι το καλυτερο χωριουδακι και μιλαω αντικειμενικα και οχι επειδη ειναι το χωριο μου Razz

μανουλα


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
athina24 έγραψε:
μανουλα έγραψε:Φετος το καλοκαιρι πηγαμε Κω,Ροδο,Καλυμνο,Ψεριμο,κ απεναντι στην Τουρκια,στο Μποντρουμ[παλια Αλικαρνασος],τουρκικο θερετρο.Οσο για την Ανδριανουπολη ειναι 20χλ απο την Ορεστιαδα κ πηγαινουμε πολυ συχνα εστω κ για ενα καφε.Παλιοτερα ειχα παει στην Κερκυρα,στην Θασο κ στην Σαμοθρακη.Απο ολα τα ταξιδια μου μου εχει μεινει αξεχαστος ο ενας μηνας που πηγα στο βελγιο διακοπες.Ειχα ξετρελλαθει με την Αμβερσα κ την GAND που μοιαζει με την Βενετια.Πολυ μου αρεσαν κ οι Βρυξελες Smile


ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΟΝΤΩΣ ΠΟΛΥΤΑΞΙΔΕΥΜΕΝΗ......Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΛΑΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΗ ΚΩ....ΜΕ ΨΗΝΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ!
οχι βρε παιδι μου κ πολυταξιδεμενη,σιγαα Razz Razz απλα το καλοκαιρι πηγαμε στην Κω κ στα γυρω νησια.Κερκυρα ειχα παει πολυ παλια,κ η Θασος κ η σαμοθρακη ειναι τα μονα εδω ψηλα που ειναι κοντα μας. Smile Οσο για το Βελγιο ε εκανα κ εγω ενα ταξιδακι να ανοιξει το ματι μου λιγο χιχι.Η Ανδριανουπολη δε διπλα μας ειναι κ εσυ αν εμενες εδω πανω θα πηγαινες σιγουρα συχνα οπως κανουν ολοι εδω.Οσο για την ΚΩ δεν μου αρεσε φιλη μου.Στην Καλυμνο καλυτερα ηταν Smile

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μανουλα κρουαζιερα πηγατε; γιατι ξερω καραβια που κανουν κρουαζιερα τα απο κει νησια και πανε και τουρκια, καλε αν δεν πηγατε κρουαζιερα πως τα προλαβατε ολα αυτα ;

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μιλουπακι έγραψε:
Athin@ έγραψε:Εγώ έχω λυσσάξει να πάω Ικαρία και Ιθάκη.

Ικαρια αμα πας να πας κοντα στον αρμενιστη να μεινεις και οποσδηποτε να πας και στο χριστο ραχων που ξυπνανε αργα και κοιμουνται αργα, ειναι το καλυτερο χωριουδακι και μιλαω αντικειμενικα και οχι επειδη ειναι το χωριο μου Razz

Α πουλάκι μου απο την Ικαρία είσαι;;;;;
Αμ τώρα εξηγούνται πολλά... Razz Razz Razz Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 2!! - Σελίδα 19 215994 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 2!! - Σελίδα 19 215994 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 2!! - Σελίδα 19 215994

μανουλα


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ασχετο..ο συζυγος της Ολιβια ειναι στο αλτερ αυτη την στιγμη.Στο πανελ του πολυ μπλα μπλα Smile

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μανουλα έγραψε:ασχετο..ο συζυγος της Ολιβια ειναι στο αλτερ αυτη την στιγμη.Στο πανελ του πολυ μπλα μπλα Smile

ναι και χθες ηταν στο μακη Razz

maria.tst

maria.tst
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μιλουπακι έγραψε:
maria.tst έγραψε:... ααααα για ψώνια προτιμώ το Μιλάνο!!! Via Montenapoleone και Via Della Spiga και αν δεν βρω κάτι που να μου αρέσει πετάγομαι μέχρι Νέα Υόρκη στην 5η Λεωφόρο. Εεε του π...στη τόσα μαγαζια δεν μπορει να μην βρω κάτι της προκοπής !!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

πες μου οτι κανεις πλακα; carrie bratso [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ !!! Δυστυχώς Sad

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
Μιλουπακι έγραψε:
Athin@ έγραψε:Εγώ έχω λυσσάξει να πάω Ικαρία και Ιθάκη.

Ικαρια αμα πας να πας κοντα στον αρμενιστη να μεινεις και οποσδηποτε να πας και στο χριστο ραχων που ξυπνανε αργα και κοιμουνται αργα, ειναι το καλυτερο χωριουδακι και μιλαω αντικειμενικα και οχι επειδη ειναι το χωριο μου Razz

Α πουλάκι μου απο την Ικαρία είσαι;;;;;
Αμ τώρα εξηγούνται πολλά... Razz Razz Razz Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 2!! - Σελίδα 19 215994 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 2!! - Σελίδα 19 215994 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 2!! - Σελίδα 19 215994

για πες.......... Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 2!! - Σελίδα 19 215994

μανουλα


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μιλουπακι έγραψε:μανουλα κρουαζιερα πηγατε; γιατι ξερω καραβια που κανουν κρουαζιερα τα απο κει νησια και πανε και τουρκια, καλε αν δεν πηγατε κρουαζιερα πως τα προλαβατε ολα αυτα ;
χαχα στην Κω ηταν η βαση μας.Απο κει καναμε τις κρουαζιερες στα μερη που σου ειπα Razz Razz

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μιλουπακι έγραψε:για πες.......... Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 2!! - Σελίδα 19 215994

Ναι λες και δεν ξέρεις... Razz Razz Razz
Το κύριο γνώρισμα των "απο την Ικαρία" είναι οτι είναι τρελοί λόγω του νερού και τελείως στα αρ#*$*# τους άνθρωποι.Έναν που ήξερα είχε και τα δύο χαρακτηριστικά...!!! alien alien alien

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΙ Η ΚΑΛΥΜΝΟΣ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕ...ΑΠΛΑ ΕΚΑΤΣΕ 15 ΜΗΝΕΣ ΣΤΗ ΚΩ ΣΑΝ ΦΑΝΤΑΡΟΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕ.....
ΠΑΝΤΩΣ ΟΛΗ Η ΕΛΛΑΔΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ κοιτάξτε σύμπτωση τώρα παίζει στο ράδιο το τραγούδι που είχαμε λιώσει στην πενταήμερη!!!!!

https://www.youtube.com/watch?v=Y1VVhfMk0m8

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλε τι λογο του νερου μην ακουω μαλακιες τωρα, σας φαινονται τρελλοι γιατι απλα οι ανθρωποι ξερουν να ζησουν την ζωη τους εκει, λεξη ανχος δεν υπαρχει στο λεξιλογιο τους, πανε με αργους ρυθμους και γουσταρουν τρελλα να ζουνε τη ζωη τους με τρελλα

μανουλα


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
athina24 έγραψε:ΚΑΙ Η ΚΑΛΥΜΝΟΣ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕ...ΑΠΛΑ ΕΚΑΤΣΕ 15 ΜΗΝΕΣ ΣΤΗ ΚΩ ΣΑΝ ΦΑΝΤΑΡΟΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕ.....
ΠΑΝΤΩΣ ΟΛΗ Η ΕΛΛΑΔΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ!
Εμενα στην Κω δεν μου αρεσε γιατι ποιανει πολυ αερα σε σημειο απελπισιας καλοκαιριατικα,κ εχει πολυ κρυα βαθεια νερα.Κατα τα αλλα ενταξει ομορφο μερος ειναι.

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μιλουπακι έγραψε:καλε τι λογο του νερου μην ακουω μαλακιες τωρα, σας φαινονται τρελλοι γιατι απλα οι ανθρωποι ξερουν να ζησουν την ζωη τους εκει, λεξη ανχος δεν υπαρχει στο λεξιλογιο τους, πανε με αργους ρυθμους και γουσταρουν τρελλα να ζουνε τη ζωη τους με τρελλα

Μακάρι να ζούσα εκεί.......

maria.tst

maria.tst
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Athin@ έγραψε:
Μιλουπακι έγραψε:καλε τι λογο του νερου μην ακουω μαλακιες τωρα, σας φαινονται τρελλοι γιατι απλα οι ανθρωποι ξερουν να ζησουν την ζωη τους εκει, λεξη ανχος δεν υπαρχει στο λεξιλογιο τους, πανε με αργους ρυθμους και γουσταρουν τρελλα να ζουνε τη ζωη τους με τρελλα

Μακάρι να ζούσα εκεί.......
Κι εγω μάλλον.!!!

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΩΡΑΙΟ ΜΕΡΟΣ...ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΩ???????

μανουλα


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
maria.tst έγραψε:
Athin@ έγραψε:
Μιλουπακι έγραψε:καλε τι λογο του νερου μην ακουω μαλακιες τωρα, σας φαινονται τρελλοι γιατι απλα οι ανθρωποι ξερουν να ζησουν την ζωη τους εκει, λεξη ανχος δεν υπαρχει στο λεξιλογιο τους, πανε με αργους ρυθμους και γουσταρουν τρελλα να ζουνε τη ζωη τους με τρελλα

Μακάρι να ζούσα εκεί.......
Κι εγω μάλλον.!!!
κ εγω κ εγωω να ξεχασω ακομη κ την λεξη αγχος

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΙΑ ΚΑΙ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΜΕ ΠΟΛΛΕΣ....ΤΟ ΜΙΛΟΥΠΑΚΙ ΘΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΚΟΝΕ ΑΦΟΥ ΚΑΤΑΓΕΤΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΑΜΑΔΟΧΩΡΙΟ!

maria.tst

maria.tst
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
athina24 έγραψε:ΜΙΑ ΚΑΙ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΜΕ ΠΟΛΛΕΣ....ΤΟ ΜΙΛΟΥΠΑΚΙ ΘΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΚΟΝΕ ΑΦΟΥ ΚΑΤΑΓΕΤΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΑΜΑΔΟΧΩΡΙΟ!

Μέσα ... Smile Φαντάζομαι γίνονται δεκτές και μελλοντικές μανουλες ε????
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑΙ ΚΑΛΕ....!!!!!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 2!! - Σελίδα 19 215994 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 2!! - Σελίδα 19 215994

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maria.tst έγραψε:Μέσα ... Smile Φαντάζομαι γίνονται δεκτές και μελλοντικές μανουλες ε????
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ε ΝΑΙ αλλά θα πρέπει να έρθουν και οι άντρες σας...αλλιώς πως..... Rolling Eyes

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχαχαχα καλοοοο, πολυ μου αρεσε! πως εχουν οι αντρες τα καφενεια; να παμε να ανοιξουμε καφε για μαμαδες Wink

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑΙ ΚΑΛΕ ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΥΣ.....ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΑΝ ΤΙΣ ΤΡΕΛΛΕΣ ΜΟΝΕΣ!!!!!!!ΜΑΖΕΥΤΕΙΤΕ ΓΙΑ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ ΑΜΕΣΑ!

ladycat

ladycat
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
που παμε κοριτσια να ετοιμασω βαλιτσες τι ρουχα να παρω?????? επιτρεπετε να παρω κ τα τετραποδα μαζι????????

http://www.gatospito.com

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις