Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
44 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 44 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 40]

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maria.tst έγραψε:
Μαρία έγραψε:
maria.tst έγραψε:
Για πειτε τα νέα σας ...
Εγω είμαι ήδη στην δουλειά και προσπαθήσω .. να ξεκινήσω ... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


καλημέρα! να ξεκινήσεις να κοιμάσαι? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ξύπνα καλέ θα σε πάρει κανά μάτι! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Ευτυχώς εισαστε κι εσεις εδω και με κρατάτε σε εγρηγορση... αλλα πρεπει να ξεκινήσω δουλειά ... δεν την παλευω όμως [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


το φαντάζομαι! πρωί πρωί με την τσίμπλα στο μάτι να πρέπει να είσαι αποδοτικός και δραστήριος και να βγάλεις ένα σωρό δουλειά εις πέρας δεν γίνεται! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 2!! - Σελίδα 21 585182

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βρε κοριτσάκια επειδή αυτές τις μέρες λόγω σχολείου και διαδρομών δεν μπαίνω για πολύ ώρα, ξέρει καμία τι κάνει η Vasoula? έχω καιρό να την δω εδώ! είναι καλά?

jojoma

jojoma
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μαρία έγραψε:
maria.tst έγραψε:
Μαρία έγραψε:
maria.tst έγραψε:
Για πειτε τα νέα σας ...
Εγω είμαι ήδη στην δουλειά και προσπαθήσω .. να ξεκινήσω ... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


καλημέρα! να ξεκινήσεις να κοιμάσαι? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ξύπνα καλέ θα σε πάρει κανά μάτι! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Ευτυχώς εισαστε κι εσεις εδω και με κρατάτε σε εγρηγορση... αλλα πρεπει να ξεκινήσω δουλειά ... δεν την παλευω όμως [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


το φαντάζομαι! πρωί πρωί με την τσίμπλα στο μάτι να πρέπει να είσαι αποδοτικός και δραστήριος και να βγάλεις ένα σωρό δουλειά εις πέρας δεν γίνεται! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 2!! - Σελίδα 21 585182


Αχ κάποια στιγμή θα τελειώσει κ εμένα η άδεια και θα πρέπει να επιστρέψω στη δουλειά Crying or Very sad Sad Τώρα είμαι μια χαρά. Συνέχεια βόλτες με το γιόκα μου μετα άστα να πάνε Crying or Very sad
Δεν θέλω να το σκέφτομαι από τώρα.

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
jojoma έγραψε:

Αχ κάποια στιγμή θα τελειώσει κ εμένα η άδεια και θα πρέπει να επιστρέψω στη δουλειά Crying or Very sad Sad Τώρα είμαι μια χαρά. Συνέχεια βόλτες με το γιόκα μου μετα άστα να πάνε Crying or Very sad
Δεν θέλω να το σκέφτομαι από τώρα.


μην το σκέφτεσαι! και εγώ το σκεφτόμουν συνέχεια και τελικά δεν πήγα ξανά για δουλειά! παίρνε λαχεία και γράφε τζόκερ μπας και το πιάσεις και τα κονομίσεις! εμένα δεν μου κάθεται το άτιμο! Laughing

newagemama

newagemama
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα girls!Σήμερα εγερτήριο από τις 4 γιατί είχε ξαγρυπνίες η μικρή μου! Κοιμήθηκε μεν ξανά σε λίγο αλλά εγώ γαρίδα το μάτι! Σηκώθηκα και ήρθα στη δουλεια πρώτη και καλύτερη!
Τώρα είναι 8.30 το πρωί και είμαι έτοιμη για ύπνο! Have a nice day!

http://newagemama.wordpress.com

jojoma

jojoma
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μαρία έγραψε:
jojoma έγραψε:

Αχ κάποια στιγμή θα τελειώσει κ εμένα η άδεια και θα πρέπει να επιστρέψω στη δουλειά Crying or Very sad Sad Τώρα είμαι μια χαρά. Συνέχεια βόλτες με το γιόκα μου μετα άστα να πάνε Crying or Very sad
Δεν θέλω να το σκέφτομαι από τώρα.


μην το σκέφτεσαι! και εγώ το σκεφτόμουν συνέχεια και τελικά δεν πήγα ξανά για δουλειά! παίρνε λαχεία και γράφε τζόκερ μπας και το πιάσεις και τα κονομίσεις! εμένα δεν μου κάθεται το άτιμο! Laughing

Λες ε, τζόκερ. Καλή ιδέα γιατί δεν παίζει να μην ξαναπάω στη δουλειά δυστυχώς!

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσια!!!!!!!!τι κανετε?εγω ειμαι κλασσικα μαγαζι αλλα κουτουλαω απο τη νυστα!!!!!!!αν δεν με παρει ο υπνος θα ειμαι τυχερη......καλε πειτε μου τι να κανω για να μη κοιμηθω!!!!!!!!!!ΝΥΣΤΑΖΩ!!!!!!

ladycat

ladycat
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα όμορφες φιλία

http://www.gatospito.com

jojoma

jojoma
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
athina24 έγραψε:καλημερα κοριτσια!!!!!!!!τι κανετε?εγω ειμαι κλασσικα μαγαζι αλλα κουτουλαω απο τη νυστα!!!!!!!αν δεν με παρει ο υπνος θα ειμαι τυχερη......καλε πειτε μου τι να κανω για να μη κοιμηθω!!!!!!!!!!ΝΥΣΤΑΖΩ!!!!!!


Καφεδάκι ?

purple

purple
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερααααααααααα!!!!νυσταζω απο τις 6,30 με εχει σηκωσει η μπουμπου,,,ημαρτον παιδακι μου!!Απο αυριο παλι δουλεια...3 μερες πηρα αδεια ποτε περασαν κιολαςΣημερα εχω ραντεβου να δω και το μωρακι μου στον γιατρο

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
newagemama έγραψε:Καλημέρα girls!Σήμερα εγερτήριο από τις 4 γιατί είχε ξαγρυπνίες η μικρή μου! Κοιμήθηκε μεν ξανά σε λίγο αλλά εγώ γαρίδα το μάτι! Σηκώθηκα και ήρθα στη δουλεια πρώτη και καλύτερη!
Τώρα είναι 8.30 το πρωί και είμαι έτοιμη για ύπνο! Have a nice day!

Μια απο τα ιδια η μικρη 4.30 αρχισε να βηχει, εψαχνα το ενα κοματι του ρουφηχτηρα για την μυτη και εφαγα τον κοσμο πρωι πρωι τελικα το βρηκα την ξεβουλωσα ηπιε και γαλα, αποτελεσμα δεν μπορουσα να κοιμηθω μετα και τωρα κουτουλαω, ελπιζω να κοιμηθει σε λιγο μπας και κοιμηθω λιγακι, καλημερααααααα

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
jojoma έγραψε:
athina24 έγραψε:καλημερα κοριτσια!!!!!!!!τι κανετε?εγω ειμαι κλασσικα μαγαζι αλλα κουτουλαω απο τη νυστα!!!!!!!αν δεν με παρει ο υπνος θα ειμαι τυχερη......καλε πειτε μου τι να κανω για να μη κοιμηθω!!!!!!!!!!ΝΥΣΤΑΖΩ!!!!!!


Καφεδάκι ?

ΜΠΑ ΔΕΝ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ....ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΖΩΟ....ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΙΩ 3-4 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΥΠΝΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ!

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΕ ΤΙ ΕΠΑΘΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ??????Η ΜΑΡΙΑ ΞΥΠΝΗΣΕ ΣΤΙΣ 1 ΚΑΙ ΜΠΟΥΚΑΡΕ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 3 ΔΕΝ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ....!

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οπως ειδα πολλες ειμαστε καλε συνενοημενα ηταν ολα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
α ωραία από ότι βλέπω είμαστε όλες χορτάτες από ύπνο! και εγώ ξύπνησα, με ξύπνησε δηλαδή ο μικρός στις 3 γιατί ήθελε γάλα! εκεί άκουσα και την μύτη του που ρουθούνιζε! και μετά από το άγχος ότι πρέπει να κρύωσε δεν μπορούσα να κοιμηθώ και ξύπνησα πάλι στις 4.30 μετά στις 5.30 και μετά στις 6 και μετά σηκώθηκα 7 παρά γιατί δεν άντεχα άλλο γύρω όλοι στο κρεβάτι! αλλά ρε κορίτσια δεν νυστάζω! Laughing και μάλλον είμαι η μόνη!

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα και απο μενα !! εχει ωραια ψυχρουλα εξω και μου αρεσει πολυυυυυ !!! βεβαια ειναι πρωι ακομα !! λατρευω τον χειμωνα με τα στρωμενα μου χαλακια που πεφτουμε κατω και παιζουμε με τα παιδακια μου !!!!!!!!!! αντε να χειμωνιασει για τα καλα!!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valerakievelinaki έγραψε:καλημερα και απο μενα !! εχει ωραια ψυχρουλα εξω και μου αρεσει πολυυυυυ !!! βεβαια ειναι πρωι ακομα !! λατρευω τον χειμωνα με τα στρωμενα μου χαλακια που πεφτουμε κατω και παιζουμε με τα παιδακια μου !!!!!!!!!! αντε να χειμωνιασει για τα καλα!!!


και εγώ αυτό περιμένω πώς και πώς! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 2!! - Σελίδα 21 654316 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 2!! - Σελίδα 21 654316

ΔώραΝι25

ΔώραΝι25
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα και από'μενα...όντως κορίτσια είναι τέλεια έξω με την δροσούλα...
Πίνω το καφεδάκι μου και σερφάρω ευχάριστα μαζί σας....
ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑ Very Happy











GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΣΤΙΣ 5 ΚΑΙ ΞΥΠΝΗΣΕ ΣΤΙΣ 8.ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ.ΠΗΓΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 4 ΠΑΡΑ ΑΛΛΑ ΟΛΟ ΕΙΧΑ ΣΤΟ ΝΟΥ ΜΟΥ ΤΗΝ ΜΑΡΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΒΟΥΡΙΣΤΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΕΜΕΙΝΑ ΞΑΓΡΥΠΝΗ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΗΡΘΕ Ο ΝΙΚΟΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΒΑΛΕ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΗΣ.ΤΑ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΚΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ...ΗΣΥΧΙΑ!!!!!!ΧΕΙΜΩΝΙΑΣΕ,Ε???? Very Happy Very Happy Very Happy

Chrisi

Chrisi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλήμέρα και απο εμένα. Τι ωραία να χειμώνιαζε λίγο και εμάς χθες πάλι ήταν καύσωνας και σήμερα έτσι το κόβω Respect Respect σε αυτόν που ανακάλυψε τα Air condition. Και είμαι και στο γραφείο μόνη και με τις συνηθησμένες μου αναγουλες....

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κ απο μενα!!!!!ξενυχτια διαβαζω!ειμαι κ γω μεσα!ξυπνησε ως συνηθως κατα τις 2 ηπιε νερο μετα φωναζε τη γιαγια του(μαμα μου) τον πηρε ο bill κ τον πηγε στο καροτσι κουνα κουνα κοιμηθηκε!
το πρωι που ξυπνησε κ τον πηρα αγκαλια μου σηκωνει τη μπλουζα δειχνει την κοιλια μου κ μου λεει "μπεμπη"ε?????του λεω κ μενω παγωτο!τι μπεμπη?οτι να ναι το παιδι μου!
εγω συνεχιζω κ ειμαι αρωωστη κ βαριεμαι να ξεκινησω τη δουλεια!!!!!!

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ Ο ΜΙΚΡΟΣ???????ΔΙΑΙΣΘΑΝΕΤΑΙ ΚΑΤΙ?

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ή μήπως θέλει να σου πει ότι έφτασε η ώρα να του κάνεις ένα αδερφάκι? ε?????????????

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα κοριτσάκια!!! άλλη μια μέρα σε μια δουλειά που δεν με πληρώνουν. έχω αρχίσει και ξεχνάω πως είναι να σε πληρώνουν.
άσχετο: θέλω να έρθουν τα Χριστούγεννα. Να στολίσουμε το δέντρο, να ντύσω το παιδάκι μου ξωτικό, να βάλουμε λαμπάκια στο μπαλκόνι, να βάλουμε χριστουγεννιάτικα τραγούδια στο cd.

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Aχ!Ωραία τα Χριστουγεννα!Φλωρα που δουλευείς και δεν σε πληρωνουν?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις