Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
72 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 72 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 6]

1Πάνες, πάνες, πάνες!! Empty Πάνες, πάνες, πάνες!! Παρ Μάης 28, 2010 12:02 am

Olivia

Olivia
Admin
Admin
Θέλετε να μοιραστείτε μαζί μας τις εμπειρίες σας από τις διάφορες μάρκες πάνας;;;
Πάνες, πάνες, πάνες!! 325318

http://www.eimaimama.gr

2Πάνες, πάνες, πάνες!! Empty Απ: Πάνες, πάνες, πάνες!! Παρ Μάης 28, 2010 12:05 am

Olivia

Olivia
Admin
Admin
Εγώ προς το παρόν έχω δοκιμάσει Pampers Newborn, Libero και τις πάνες του Lidl.

Pampers είναι πολύ απαλά και μαλακά, αλλά μου μυρίζουν! Δεν ξέρω γιατί...

Libero είναι κάπως σκληρές, αλλά δεν μπορώ να πω ότι υστερούν σε κάτι άλλο... Αφήστε που η Libero είναι η μόνη μάρκα που στέλνει εκπτωτικά κουπόνια. Μπράβο τους!!

Δοκίμασα και του Lidl! Eίναι πιο απαλές από τις Libero, αλλά έχω μια αμφιβολία για την απορροφητικότητά τους...

Το αποτέλεσμα;;; Δεν έχω σταθερή μάρκα! Πάνες, πάνες, πάνες!! 40746

http://www.eimaimama.gr

3Πάνες, πάνες, πάνες!! Empty Απ: Πάνες, πάνες, πάνες!! Παρ Μάης 28, 2010 12:07 am

Kathy

Kathy
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εγώ τα μεγάλωσα με τις Libero! Δεν ξέρω,την είχα καταβρεί γιατί τα κάλυπτε σε όλα.

4Πάνες, πάνες, πάνες!! Empty Απ: Πάνες, πάνες, πάνες!! Παρ Μάης 28, 2010 12:11 am

Bachiemama

Bachiemama
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ξεκίνησα με τις libero αλλά μας μύριζαν περίεργα και αποφασίσαμε να αλλάξουμε σε pampers. Αγόρασα τα pampers new baby και μετά είδα τα simply dry που είναι φθηνότερα. Μια χαρά μας βολεύουν για την μέρα αλλά την νύχτα που μένει περίπου 12 ώρες είχαμε διαρροές. Το νούμερο ήταν σωστό άρα δεν έφταιγε αυτό και έτσι το βράδυ φοράμε τα pampers baby dry. Μου αρέσουν πολύ τα pampers γιατί και στεγνό είναι το παιδί και δεν μου μυρίζουν. Όσο για την libero όντως συνεχώς στέλνουν εκπτωτικά κουπόνια!!

5Πάνες, πάνες, πάνες!! Empty Απ: Πάνες, πάνες, πάνες!! Παρ Μάης 28, 2010 12:12 am

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
loipon egw mexri 6 minwn tou forousa pampers mou stelan k kouponia!meta xekinisa me babylino stelnoun kathe mina kouponia einai polu kales!oi libero einai sklires prin ena mina pira k lidl alla katalaba oti mporei na nai oikonomikes alla den einai aporofitikes prepei na ton allazw pio suxna ara ti kanw ta idia xrimata me tis alles bgainoun!twra kataliksame babylino!

6Πάνες, πάνες, πάνες!! Empty Απ: Πάνες, πάνες, πάνες!! Παρ Μάης 28, 2010 12:13 am

Olivia

Olivia
Admin
Admin
Bachiemama έγραψε: Όσο για την libero όντως συνεχώς στέλνουν εκπτωτικά κουπόνια!!

Σε αντίθεση με τα Pampers που ούτε να μας φτύσουν, χαχα!

http://www.eimaimama.gr

7Πάνες, πάνες, πάνες!! Empty Απ: Πάνες, πάνες, πάνες!! Παρ Μάης 28, 2010 12:17 am

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Olivia έγραψε:
Bachiemama έγραψε: Όσο για την libero όντως συνεχώς στέλνουν εκπτωτικά κουπόνια!!

Σε αντίθεση με τα Pampers που ούτε να μας φτύσουν, χαχα!





nai kale olivia einai panakribes k den stelnoun kiolas enw oi alles tupikotates san etaireies!

8Πάνες, πάνες, πάνες!! Empty Απ: Πάνες, πάνες, πάνες!! Παρ Μάης 28, 2010 12:37 am

elachl

elachl
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΕΜΕΝΑ Ο ΑΝΤΡΑς ΜΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΥΣΤΕΡΙΚΟς ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΗΘΕΛΕ ΜΟΝΟ ΠΑΜΠΕΡΣ..ΤΑ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΟΛΑ..ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΜΩΒ ΠΡΑΣΙΝΑ ΚΟΚΚΙΝΑ..ΟΛΑ...
ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΟΛΥ ΟΙ BABYLINO
ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ ΔΩΡΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΦΟΡΕς... Very Happy

9Πάνες, πάνες, πάνες!! Empty Απ: Πάνες, πάνες, πάνες!! Παρ Μάης 28, 2010 12:42 am

Olivia

Olivia
Admin
Admin
elachl έγραψε:
ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΟΛΥ ΟΙ BABYLINO
ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ ΔΩΡΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΦΟΡΕς... Very Happy

Ελένη, αν και έχω γραφτεί στο Babylino club, μου έχουν στείλει μόνο μια φορά υλικό και μάλιστα όταν ήμουν έγκυος! Πρέπει να κάνεις κάτι άλλο για τα δωράκια και τις προσφορές;

http://www.eimaimama.gr

10Πάνες, πάνες, πάνες!! Empty Απ: Πάνες, πάνες, πάνες!! Παρ Μάης 28, 2010 12:43 am

Katerinaki

Katerinaki
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Εγω χρησιμοποιω κατα κυριο λογο pampers . Βεβαια εδω κ ενα μηνα τα πρωινα ξυπναει κ ειναι μουσκεμα ειτε του φοραω κανονικη πανα ειτε πανα βρακακι και δε φταιετι το νουμερο της πανας... βεβαια πινει λιτρα νερο ο μικρος...τι να πω!
Εχω σκεφτει να δοκιμασω κ τις libero .
Εμενα παντως μου στελνουν τα pampers εκπτωτικα κουπονια.

11Πάνες, πάνες, πάνες!! Empty Απ: Πάνες, πάνες, πάνες!! Παρ Μάης 28, 2010 12:46 am

elachl

elachl
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣ ΣΤΑ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ..ΠΧ ΤΙΣ ΠΡΟΑΛΛΕΣ ΠΗΡΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΚΕΤΟ ΜΕ 4 ΕΥΡΩ..ΕΙΧΕ ΜΙΣΗ ΤΙΜΗ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΚΟΥΠΟΝΙ..
ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΕΙΧΕ ΜΕ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΔΩΡΟ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ..
ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΣΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ ΚΛΑΜΠ ΕΙΧΑΝΕ ΣΤΕΙΛΕΙ ΕΝΑ ΞΥΛΙΝΟ ΚΟΥΤΙ ΓΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ..ΤΟ ΕΧΩ ΛΑΒΕΙ..
ΕΠΙΣΗΣ ΣΤΑ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΤΑ ΕΞΗΣ ΔΩΡΑ..
ΠΑΠΟΥΤΣΟΘΗΚΗ ΚΑΛΟΓΕΡΟ ΚΟΡΝΙΖΑ-ΚΡΕΜΑΣΤΡΑ ΚΟΥΤΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙΩΝ ΜΕ ΡΟΔΕΣ
ΡΑΦΙΕΡΑ...ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΟΛΑ..
ΠΕΡΥΣΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΔΙΝΑΝΕ ΠΙΣΙΝΑ ΠΛΑΣΤΙΚΗ
ΕΔΩ ΔΕΝ ΤΗΝ ΦΕΡΑΝΕ ..ΓΕΝΙΚΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣ ΤΙς ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ..
ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙς ΤΗΛ ΣΤΟ 8001184200 ΤΩΡΑ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙΣ ΚΟΥΠΟΝΙΑ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΓΙΑ ΤΑ EVERY DAY ΔΙΝΟΥΝΕ..ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑ ΕΤΑΙΡΙΑ Wink

12Πάνες, πάνες, πάνες!! Empty Απ: Πάνες, πάνες, πάνες!! Παρ Μάης 28, 2010 12:52 am

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εδώ στην κύπρο χρησιμοποιώ Libero, Pampers ή Haggies, ανάλογα με το ποιές έχουν προσφορες. Οι τελευταίες δεν υπάρχουν στην Ελλάδα. http://www.huggies.com/page-not-found?aspxerrorpath=/na/index.aspx

13Πάνες, πάνες, πάνες!! Empty Απ: Πάνες, πάνες, πάνες!! Παρ Μάης 28, 2010 12:53 am

ioanna

ioanna
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλημερα μαμαδες.εμενα μου στελνουν κουπονια και απο την babylino αν και δε χρησιμοποιω αυτη τη μαρκα.Μολις η μικρη μου εκλεισε χρονο αρχισα να χρησιμοποιω πανες βρακακια γιατι δεν καθοταν κατω να την αλλαξω και το εβαζα παντα στραβα.Οι πανες βρακακια με εσωσαν.τωρα χρησιμοποιω της lidl και ειναι πολυ απορροφητικες και φθηνες.

14Πάνες, πάνες, πάνες!! Empty Απ: Πάνες, πάνες, πάνες!! Παρ Μάης 28, 2010 12:55 am

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμεις χρησιμοποιουμε pampers αλλα θελω να πιστευω οχι για πολυ ακομα Wink Razz Razz δοκιμασα και τις libero και τα babylino αλλα με βολεψαν καλυτερα τα pampers

15Πάνες, πάνες, πάνες!! Empty Απ: Πάνες, πάνες, πάνες!! Παρ Μάης 28, 2010 12:57 am

christina80

christina80
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Olivia έγραψε:
Bachiemama έγραψε: Όσο για την libero όντως συνεχώς στέλνουν εκπτωτικά κουπόνια!!

Σε αντίθεση με τα Pampers που ούτε να μας φτύσουν, χαχα!

koritsia, pws lamvanete ta ekptwtika kouponia?

16Πάνες, πάνες, πάνες!! Empty Απ: Πάνες, πάνες, πάνες!! Παρ Μάης 28, 2010 1:04 am

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
christina80 έγραψε:
Olivia έγραψε:
Bachiemama έγραψε: Όσο για την libero όντως συνεχώς στέλνουν εκπτωτικά κουπόνια!!

Σε αντίθεση με τα Pampers που ούτε να μας φτύσουν, χαχα!

koritsia, pws lamvanete ta ekptwtika kouponia?
ginese melos sta pampers sta libeo sta babylino kp sou leei an epithimeis na lambaneis kouponia to tsekareis k perimeneis pote k an tha sou stl!

17Πάνες, πάνες, πάνες!! Empty Απ: Πάνες, πάνες, πάνες!! Παρ Μάης 28, 2010 1:06 am

Olivia

Olivia
Admin
Admin
elachl έγραψε:ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣ ΣΤΑ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ..ΠΧ ΤΙΣ ΠΡΟΑΛΛΕΣ ΠΗΡΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΚΕΤΟ ΜΕ 4 ΕΥΡΩ..ΕΙΧΕ ΜΙΣΗ ΤΙΜΗ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΚΟΥΠΟΝΙ..
ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΕΙΧΕ ΜΕ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΔΩΡΟ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ..
ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΣΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ ΚΛΑΜΠ ΕΙΧΑΝΕ ΣΤΕΙΛΕΙ ΕΝΑ ΞΥΛΙΝΟ ΚΟΥΤΙ ΓΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ..ΤΟ ΕΧΩ ΛΑΒΕΙ..
ΕΠΙΣΗΣ ΣΤΑ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΤΑ ΕΞΗΣ ΔΩΡΑ..
ΠΑΠΟΥΤΣΟΘΗΚΗ ΚΑΛΟΓΕΡΟ ΚΟΡΝΙΖΑ-ΚΡΕΜΑΣΤΡΑ ΚΟΥΤΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙΩΝ ΜΕ ΡΟΔΕΣ
ΡΑΦΙΕΡΑ...ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΟΛΑ..
ΠΕΡΥΣΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΔΙΝΑΝΕ ΠΙΣΙΝΑ ΠΛΑΣΤΙΚΗ
ΕΔΩ ΔΕΝ ΤΗΝ ΦΕΡΑΝΕ ..ΓΕΝΙΚΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣ ΤΙς ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ..
ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙς ΤΗΛ ΣΤΟ 8001184200 ΤΩΡΑ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙΣ ΚΟΥΠΟΝΙΑ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΓΙΑ ΤΑ EVERY DAY ΔΙΝΟΥΝΕ..ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑ ΕΤΑΙΡΙΑ Wink

Ελένη θα σου δώσουμε τιμητική θέση γκουρού των προσφορών στο forum!! Eυχαριστούμεεεεεεε!!!!

http://www.eimaimama.gr

18Πάνες, πάνες, πάνες!! Empty Απ: Πάνες, πάνες, πάνες!! Παρ Μάης 28, 2010 1:25 am

elachl

elachl
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΧΑΧΑ! Wink
ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΣΤΑ ΑΒ ΜΕΧΡΙ ΑΥΡΙΟ -20% ΣΤΑ ΠΑΜΠΕΡΣ..ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΣΤΙΚΕΡ ΠΑΝΩ -2
ΑΝ ΕΧΕΙς ΚΑΙ ΚΟΥΠΟΝΙ ΣΟΥ ΒΓΑΙΝΟΥΝ 12 ΚΑΤΙ.ΕΥΡΩ

19Πάνες, πάνες, πάνες!! Empty Απ: Πάνες, πάνες, πάνες!! Παρ Μάης 28, 2010 1:29 am

christina80

christina80
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
sktv έγραψε:
christina80 έγραψε:
Olivia έγραψε:
Bachiemama έγραψε: Όσο για την libero όντως συνεχώς στέλνουν εκπτωτικά κουπόνια!!

Σε αντίθεση με τα Pampers που ούτε να μας φτύσουν, χαχα!

koritsia, pws lamvanete ta ekptwtika kouponia?
ginese melos sta pampers sta libeo sta babylino kp sou leei an epithimeis na lambaneis kouponia to tsekareis k perimeneis pote k an tha sou stl!

exw ginei hdh edw k kairo k den exw lavei tipota.
an 3anasumplirwsw online tin aithsh 8a upar3ei provlima?

elachl euxaristoume gia tin plhrh enhmerwsh Laughing

20Πάνες, πάνες, πάνες!! Empty Απ: Πάνες, πάνες, πάνες!! Παρ Μάης 28, 2010 1:30 am

christina80

christina80
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
elachl έγραψε:ΧΑΧΑ! Wink
ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΣΤΑ ΑΒ ΜΕΧΡΙ ΑΥΡΙΟ -20% ΣΤΑ ΠΑΜΠΕΡΣ..ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΣΤΙΚΕΡ ΠΑΝΩ -2
ΑΝ ΕΧΕΙς ΚΑΙ ΚΟΥΠΟΝΙ ΣΟΥ ΒΓΑΙΝΟΥΝ 12 ΚΑΤΙ.ΕΥΡΩ

lete na arxisw apo tora na agorazw tis prosfores, prin akoma parw
moroudiaka k den 3erw k to fylo akoma?
xaxaxaxaxa

21Πάνες, πάνες, πάνες!! Empty Απ: Πάνες, πάνες, πάνες!! Παρ Μάης 28, 2010 2:04 am

catherine


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κι εγώ έχω γίνει μέλος αλλά τίποτα ακόμη από κουπόνια... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Πάντως κι εγώ στην αρχή χρησιμοποιούσα τα pampers, κάποια στιγμή είχαμε διαρροές, δεν έφταιγε το νούμερο. Την ίδια περίοδο δεν βρήκα στο σούπερ μάρκετ το 4+ κι έτσι πήρα τα libero. Δεν ξέρω γιατί μου έκατσαν καλύτερα... Μετά όμως ξαναπήρα τα pampers...
Θέλω όμως κι εγώ κουπόνια!!!

22Πάνες, πάνες, πάνες!! Empty Απ: Πάνες, πάνες, πάνες!! Παρ Μάης 28, 2010 2:13 am

nikoleta

nikoleta
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Olivia έγραψε:
Bachiemama έγραψε: Όσο για την libero όντως συνεχώς στέλνουν εκπτωτικά κουπόνια!!

Σε αντίθεση με τα Pampers που ούτε να μας φτύσουν, χαχα!

Εμένα πάλι μόνο από τα pampers μου έστελναν! Και μάλιστα δεν ήμουν μέλος απλά πήραν τα στοιχεία από την κλινική (γενική κλινική Θεσσαλονίκης). Όσο για τις μάρκες δοκίμασα τα πάντα!!! Pamnpers, libero, babylino, lidl.... και έχω καταλήξει στις ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΕΣ πάνες του Aldi! Είναι οικονομικές άλλα δεν έχουν να ζηλέψουν τίποτα από τις άλλες γνωστές μάρκες. Μου τις είχε προτείνει μία φίλη και κόλλησα!!! Αξίζει μία δοκιμή αν δεν έχετε καταλήξει.

23Πάνες, πάνες, πάνες!! Empty Απ: Πάνες, πάνες, πάνες!! Παρ Μάης 28, 2010 2:24 am

Pavlina

Pavlina
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Εμείς δοκιμάσαμε όλες τις μάρκες και καταλήξαμε στις πάνες του Lidl,που ήταν τίδιο απαλές με τις υπόλοιπες φιρμάτες και προπάντων απορροφητικές και πάρα πολύ οικονομικές!

24Πάνες, πάνες, πάνες!! Empty Απ: Πάνες, πάνες, πάνες!! Παρ Μάης 28, 2010 2:40 am

Olivia

Olivia
Admin
Admin
Μιας και λέμε για πάνες, ψιτ, δείτε και το διαγωνισμό που σας έχω: http://blog.eimaimama.gr/2010/05/blog-post_28.html

http://www.eimaimama.gr

25Πάνες, πάνες, πάνες!! Empty Απ: Πάνες, πάνες, πάνες!! Παρ Μάης 28, 2010 3:04 am

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Olivia έγραψε:Μιας και λέμε για πάνες, ψιτ, δείτε και το διαγωνισμό που σας έχω: http://blog.eimaimama.gr/2010/05/blog-post_28.html
ολιβια ειναι πολυ ωραιος διαγωνισμος αλλα δυστυχως εμεις τωρα ξεκιναμε να κοψουμε τις πανες οποτε θα αφησω την ευκαιρια για καποιες αλλες μανουλες να τις διεκδικησουν Wink Razz Razz

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 6]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις