Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
14 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 14 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 6]

76Πάνες, πάνες, πάνες!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Πάνες, πάνες, πάνες!! Κυρ Ιουν 06, 2010 12:48 am

Ηλιάννα

Ηλιάννα
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Olivia έγραψε:

Πολύ απλά επικοινωνούν με τα μαιευτήρια και παίρνουν κάτι ωραιότατες λίστες με ονόματα, χαχαχα!! Ή ανταλλάσει η μία με την άλλη εταιρία: "Να σου δώσω τις λίστες μου να μου δώσεις τις δικές σου;;;" Χιχιχιχι!!!

Δεν θυμασαι πριν 2-3 χρονια νομιζω ο Ευαγγελατος που ειχε βγαλει στη φορα τις μιζες και τα δωρα που εδιναν σε γιατρους και μαιευτηρια οι εταιρειες για να παρουν λιστες με ονοματα;;;

77Πάνες, πάνες, πάνες!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Πάνες, πάνες, πάνες!! Κυρ Ιουν 06, 2010 1:57 am

monomama


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Olivia έγραψε:Σχετικά με τα pampers: είχα γραφτεί στο site τους όσο ήμουν έγκυος και δεν μου έστειλαν ποτέ τίποτα (σε αντίθεση με τις άλλες μάρκες).

Τελικά όταν γέννησα, την ώρα που ήμουν στο χειρουργείο για την ακρίβεια, πέρασε μια κοπέλα και άφησε στη μαμά μου ένα κουτί με διάφορα μέσα. Νομίζω η μαμά μου ξαναέδωσε τα στοιχεία μου τότε. 24 Φεβρουαρίου έγινε αυτό και προχθές πήρα τα πρώτα κουπόνια! Πάνες, πάνες, πάνες!! - Σελίδα 4 534787

υπαρχει ενα τηλεφωνο που μπορεις να παρεις καθε 1-2 του μηνος ,μονο τότε και σου στελνουν καθε μηνα .Το κανει μια φιλη μου και καθε μηνα της στελνουν ενα μπλοκ σαν επιταγες

78Πάνες, πάνες, πάνες!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Πάνες, πάνες, πάνες!! Κυρ Ιουν 06, 2010 2:26 am

Ηλιάννα

Ηλιάννα
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
monomama έγραψε:
υπαρχει ενα τηλεφωνο που μπορεις να παρεις καθε 1-2 του μηνος ,μονο τότε και σου στελνουν καθε μηνα .Το κανει μια φιλη μου και καθε μηνα της στελνουν ενα μπλοκ σαν επιταγες

Δεν ισχυει πια το εχουν καταργησει.... Twisted Evil scratch scratch Πάνες, πάνες, πάνες!! - Σελίδα 4 186566

79Πάνες, πάνες, πάνες!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Πάνες, πάνες, πάνες!! Δευ Ιουν 07, 2010 1:17 pm

Niki

Niki
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κορίτσια εγώ γέννησα 27/02 και στην κλινική ήρθε κάποιος και μου άφησε ένα βαλιτσάκι pampers με την ολοκληρωμένη σειρά τους + κουπόνια και μου πήρε και τα στοιχεία μου. Προχθές έλαβα τον πρώτο μου φάκελο από την pampers με εκπτωτικά κουπόνια, ένα μπιμπιλίνο για την ηλικία της μικρής μου (3 μηνών) για δοκιμή και ένα περιοδικό για μωράκια 2-4 μηνών. Το περιοδικό μου άρεσε πάρα πολύ! Έχω επίσης λάβει κουπόνια από Libero και Fisher-price.. αυτοί πού με βρήκαν δεν ξέρω!

80Πάνες, πάνες, πάνες!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Πάνες, πάνες, πάνες!! Δευ Ιουν 07, 2010 1:19 pm

Olivia

Olivia
Admin
Admin
Niki έγραψε:Κορίτσια εγώ γέννησα 27/02 και στην κλινική ήρθε κάποιος και μου άφησε ένα βαλιτσάκι pampers με την ολοκληρωμένη σειρά τους + κουπόνια και μου πήρε και τα στοιχεία μου. Προχθές έλαβα τον πρώτο μου φάκελο από την pampers με εκπτωτικά κουπόνια, ένα μπιμπιλίνο για την ηλικία της μικρής μου (3 μηνών) για δοκιμή και ένα περιοδικό για μωράκια 2-4 μηνών. Το περιοδικό μου άρεσε πάρα πολύ! Έχω επίσης λάβει κουπόνια από Libero και Fisher-price.. αυτοί πού με βρήκαν δεν ξέρω!

Χαχαχα, ακριβώς τα ίδια πήρα και εγώ!!!!

http://www.eimaimama.gr

81Πάνες, πάνες, πάνες!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Πάνες, πάνες, πάνες!! Δευ Ιουν 07, 2010 1:22 pm

Αννα Κ.


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Olivia έγραψε:
Αννα Κ. έγραψε:
Απο ο,τι εχω ρωτησει το αντρα μου-δουλευει στην ΔΕΛΤΑ γαλακτοβιομηχανια- η εταιρεια τους τουλαχιστον στελνει κατι κουπονια ακομα και αν εσυ δεν το ζητας. Τωρα πως γινεται αυτο και απο που μαθαινουνε οτι εσυ εχεις μωρο...ειλικρινα δεν γνωριζω...Ισως ειναι καποιο κολπο του marketing που εμεις δεν γνωριζουμε...

Πολύ απλά επικοινωνούν με τα μαιευτήρια και παίρνουν κάτι ωραιότατες λίστες με ονόματα, χαχαχα!! Ή ανταλλάσει η μία με την άλλη εταιρία: "Να σου δώσω τις λίστες μου να μου δώσεις τις δικές σου;;;" Χιχιχιχι!!!


Μαρκετινγκ επρεπε να σπουδασω χιχιχι μυαλο ξουραφι εχω!!!
Παντως εμας μας βολευει αυτη η δοσοληψια τους! jocolor study

82Πάνες, πάνες, πάνες!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Πάνες, πάνες, πάνες!! Δευ Ιουν 07, 2010 1:44 pm

Niki

Niki
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Olivia έγραψε:
Niki έγραψε:Κορίτσια εγώ γέννησα 27/02 και στην κλινική ήρθε κάποιος και μου άφησε ένα βαλιτσάκι pampers με την ολοκληρωμένη σειρά τους + κουπόνια και μου πήρε και τα στοιχεία μου. Προχθές έλαβα τον πρώτο μου φάκελο από την pampers με εκπτωτικά κουπόνια, ένα μπιμπιλίνο για την ηλικία της μικρής μου (3 μηνών) για δοκιμή και ένα περιοδικό για μωράκια 2-4 μηνών. Το περιοδικό μου άρεσε πάρα πολύ! Έχω επίσης λάβει κουπόνια από Libero και Fisher-price.. αυτοί πού με βρήκαν δεν ξέρω!

Χαχαχα, ακριβώς τα ίδια πήρα και εγώ!!!!

Ολίβια οι κλινικές που γεννήσαμε έχουν τον ίδιο αντιπρόσωπο!! Very Happy Γεννήσαμε και με 3 μέρες διαφορά και μάλλον κάθε φορά τα ίδια θα πέρνουμε!!

83Πάνες, πάνες, πάνες!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Πάνες, πάνες, πάνες!! Δευ Ιουν 14, 2010 2:53 am

Chrisi

Chrisi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Και εμάς στο μαιευτήριο ήρθαν από όλες τις εταιρείες και μας έδωσαν πάνες και κουπόνια. Εγώ είχα πάρει Pampers μαζί μου. Βγαίνοντας από το μαιευτήριο τις δοκίμασα όλες αλλα τελικά κατέληξα στις Pampers. Τις άλλες τις χρησιμοποιουσα μόνο όταν μου έστελναν εκπτωτικά κουπόνια.

84Πάνες, πάνες, πάνες!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Πάνες, πάνες, πάνες!! Δευ Ιουν 14, 2010 2:57 am

ANGEL


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ LIBERO ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΑ ΤΑ ΚΟΥΠΟΝΙΑ,ΑΛΛΑ ΔΕ ΜΕ ΒΟΛΕΨΑΝΕ.ΓΙ'ΑΥΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ PAMBERS.

85Πάνες, πάνες, πάνες!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Πάνες, πάνες, πάνες!! Δευ Ιουν 14, 2010 12:32 pm

tolazarakimou!

tolazarakimou!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Olivia έγραψε:
Bachiemama έγραψε: Όσο για την libero όντως συνεχώς στέλνουν εκπτωτικά κουπόνια!!

Σε αντίθεση με τα Pampers που ούτε να μας φτύσουν, χαχα!

Τι ανάγκη έχουν; Αφού στην Ελλάδα υπάρχει η νοοτροπία όσο ακριβότερο, τόσο το καλύτερο και όλοι τρέχουμε να κάνουμε πλούσια την Pampers!!!!

86Πάνες, πάνες, πάνες!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Πάνες, πάνες, πάνες!! Δευ Ιουν 14, 2010 2:01 pm

xazomammy

xazomammy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Eμείς ξεκινήσαμε με Pambers newbaby, μια χαρά τις βρήκα. Είχα πάρει κ μερικά πάκετα libero κ μου αρεσαν πολύ!. Πριν λίγες ημέρες δοκίμασα κ του Lidl κ επίσης μου άρεσαν πολύ! Γενικά απο ολες εχω πάρει κ δοκίμασα (εκτός απο babylino). Αυτές που θεωρώ απαράδεκτες είναι οι Pambers Simply Dry-Σκετο πλαστικό. Επίσης οι Pambers με το φεγγαράκι (τα baby Dry), μου βρωμάνε κ μου φανηκαν πολύ ναιλον No . Κατεληξα στις libero κ στου Lidl. Aν κ προχτες που είχε -50% στο Carrefour τις Libero πήρα καμία 15+ πακέτα διάφορα νούμερα Πάνες, πάνες, πάνες!! - Σελίδα 4 875502 . Θα σας βάλω φωτο να γελάσετε Laughing. Η μικρούλα μου δεν εχει ερεθιστεί ποτέ. Νομίζω οτι σημαντικό είναι να αλλάζουμε συχνά τα μωρούλια μας κ να τα ξεπλενουμε με καθαρο νεράκι κ οχι με μωρομαντιλα..

87Πάνες, πάνες, πάνες!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Πάνες, πάνες, πάνες!! Δευ Αυγ 16, 2010 4:25 am

Olivia

Olivia
Admin
Admin
Επαναφέρω το θέμα για να ακούσουμε και άλλες εμπειρίες με πάνες!!

http://www.eimaimama.gr

88Πάνες, πάνες, πάνες!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Πάνες, πάνες, πάνες!! Δευ Αυγ 16, 2010 4:29 am

athi

athi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Οι παμπερς, εχουν διαρροες.
οι λιμπερο, ειναι πολυ φουσκωτες και μυριζουν σαν πετρελαιο.

αλλα χρησιμοποιουμε αυτες που μας δινουν κουπονακια... Rolling Eyes

http://lovinghorses.pblogs.gr/

89Πάνες, πάνες, πάνες!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Πάνες, πάνες, πάνες!! Δευ Αυγ 16, 2010 7:38 am

ANGEL


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΤΑ PAMBERS ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑ ΚΑΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΠΕΤΑΓΑ ΤΑ ΚΟΥΠΟΝΙΑ ΤΗΣ LIBERO!!
ΑΝ ΜΙΑ ΠΑΝΑ ΕΧΕΙ ΔΙΑΡΡΟΕΣ (ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ Η ΑΝΘΗ) ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ;;
ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΑ ΠΑΝΕΣ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΤΑ EASY-UP (ΠΑΝΕΣ-ΒΡΑΚΑΚΙΑ).ΤΑ ΚΙΛΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΕΝΔΕΙΚΤΙΚΑ!ΥΠΟΛΟΓΙΖΩ ΤΑ ΚΙΛΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΝ. ΠΧ 10-15 ΚΙΛΑ,Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 12. ΜΟΛΙΣ ΠΗΡΑ 12-18 ΚΙΛΑ,ΒΡΕΧΟΤΑΝ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΗΣ,ΤΗΣ ΕΦΕΥΓΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΝΑ ΓΕΝΙΚΩΣ!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΜΟΥ,ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΑΠΑΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΡΕΘΙΖΟΥΝ ΤΟ ΔΕΡΜΑ ΟΣΟ ΑΛΛΕΣ.ΜΕ ΤΟ ΛΙΜΠΕΡΟ,ΕΙΧΕ ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΔΙΑΡΡΟΕΣ,ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΧΕ ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΡΡΟΦΗΤΙΚΟΤΗΤΑ!

90Πάνες, πάνες, πάνες!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Πάνες, πάνες, πάνες!! Δευ Αυγ 16, 2010 8:56 am

marielli

marielli
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
kai egw apo tin mera pou gennisa mexri kai twra pairnw ta pampers! me exoun eksupiretisei para para poli k o mikros den exei erethistei pote ! einai poli kala..! Laughing

91Πάνες, πάνες, πάνες!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Πάνες, πάνες, πάνες!! Δευ Αυγ 16, 2010 9:12 am

purple

purple
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Απο την αρχη και εμεις μονο pampers χρησιμοποιουσαμε,μεχρι πριν απο λιγες μερες που δοκιμασα και lidl μια χαρα μου φανηκαν..ουτε ερεθισμοι ,ουτε τιποτα Very Happy Και σαφως ειναι οικονομικοτερες...βεβαια αν για καποιο λογο δεν μεινω ευχαριστημενη δεν το συζηταω!!!προχωραμε και αυτη την εβδομαδα με lidl και βλεπουμε! Very Happy

92Πάνες, πάνες, πάνες!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Πάνες, πάνες, πάνες!! Δευ Αυγ 16, 2010 9:53 am

marielli

marielli
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
gia auta apo to lidl exw akousei diafora...kai kala kai kaka..mou ta eixe protinei mia fili pou itan poli euxaristimeni apo auta kai enw eixa skopo na ta parw gia dokimi mia alli gnwsti me epirease giati mou eipe oti erethisan tin mpempa k kati gia allergies kai spirakia k etsi den ta dokimasa..kai afou eimai k euxaristimeni apo ta pampers lew na meinw se auta.. Rolling Eyes

93Πάνες, πάνες, πάνες!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Πάνες, πάνες, πάνες!! Δευ Αυγ 16, 2010 10:28 am

Olivia

Olivia
Admin
Admin
purple έγραψε:μεχρι πριν απο λιγες μερες που δοκιμασα και lidl μια χαρα μου φανηκαν..ουτε ερεθισμοι ,ουτε τιποτα Very Happy Και σαφως ειναι οικονομικοτερες...

Lidl forever!!!!

http://www.eimaimama.gr

94Πάνες, πάνες, πάνες!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Πάνες, πάνες, πάνες!! Δευ Αυγ 16, 2010 10:50 am

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Olivia έγραψε:
purple έγραψε:μεχρι πριν απο λιγες μερες που δοκιμασα και lidl μια χαρα μου φανηκαν..ουτε ερεθισμοι ,ουτε τιποτα Very Happy Και σαφως ειναι οικονομικοτερες...

Lidl forever!!!!
και εγω θα συμφωνησω αν και ξεκινησαμε να κοβουμε τις πανες τις ωρες ομως που κοιμουντε ακομα τις φορανε και οταν ειμαστε καπου που δεν εχουμε ευκολα προσβαση σε τουαλετα και φυσικα φοραμε λιντλ.

95Πάνες, πάνες, πάνες!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Πάνες, πάνες, πάνες!! Δευ Αυγ 16, 2010 11:17 am

evita83

evita83
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΠΑΜΠΕΡΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΑΛΛΑ ΚΟΡΟΙΔΙΑ ΤΟΣΑ ΛΕΦΤΑ!!ΕΧΩ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΑ LIDL ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!

96Πάνες, πάνες, πάνες!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Πάνες, πάνες, πάνες!! Δευ Αυγ 16, 2010 11:34 am

puccarina

puccarina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Και εμείς με πάμπερς ξεκινήσαμε και ας του έβαζαν στο μαιευτήριο λίμπερο δεν ξέρω γιατί είχα σκαλώσει με τα πάμπερς. Όταν τελειώσαμε με την κίτρινη σειρά και μπήκαμε στην μώβ και στην πράσινη δεν ξέρω γιατί αλλά μου μύριζαν πολύ όταν έκανε τσίσα και άλλαξα σε λίμπερο μου έστελναν και κουπόνια και σύμφερε. Εκ τοτε τις ερωτεύτηκα και δεν τις αλλάζω εύκολα με τρελαίνουν τα έντονα χρώματα τους ποτέ δεν είχα διαρροή ή οσμές και εφαρμόζουν τέλεια στο κορμάκι του. Καμιά φορά παίρνω και απο το lidl αλλά όχι συστηματικά ιδιώς πάνες βρακάκι τώρα το καλοκαιράκι γιατί δεν βρίσκω πάνες βρακάκι λίμπερο Νο 4 στο σουπερ μάρκετ. Μου αρέσουν και αυτές πολύ και δεν έχω παράπονο. Γενικά ο πισινός μας είναι εύκολος και δέχεται τα πάντα αυτή τη στιγμή έχω λίμπερο στο σπίτι ανοιχτού τύπου, πάνες βρακάκι παμπερς Νο5 που του έπεσαν μεγάλες παρά τα κιλά και μερικές πάνες ανοιχτού τύπου aldi που τις πήρα για δοκιμή και έμεινα και απο αυτές ικανοποιημένη. Αφού με κοροίδευουν ότι κάνω συλλογή χαχα

97Πάνες, πάνες, πάνες!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Πάνες, πάνες, πάνες!! Δευ Αυγ 16, 2010 12:25 pm

DiMa

DiMa
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Και στα δυο παιδια μου εξκινησα με παμπερς,καμια φορα ενδιαμεσα επαινα και λιμπερο απο τον 4ο μηνα ομως και μεχρι που τις εκοψαν χρησιμοποιουσα λιντλ!

98Πάνες, πάνες, πάνες!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Πάνες, πάνες, πάνες!! Τρι Αυγ 17, 2010 2:51 am

charlotte


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ας πω και γω την εμπειρία μου στους 3.5 μήνες που είμαι και γω μανούλα.
Ξεκίνησα με τα pampers τα κίτρινα τα newborn, 1, 2 και 3. Ενδιάμεσα είχα δοκιμάσει και λίμπερο, που είχα μερικά δείγματα που μου δώσανε όταν γέννησα. Δε μου άρεσαν καθόλου, πολύ χοντροϊδέστατα!!! Δεν πήρα από τότε. Ο άντρας μου, μου κουβάλησε μια μέρα λίντλ επειδή είχαμε ακούσει από μία φίλη καλά λόγια και είχα πάθει ΣΟΚ Shocked αλλά τελικά μια χαρά είναι. Της έβαλα συνεχόμενα τη συσκευασία και δεν είχαμε ερεθισμόυς. Αλλά μου φάνηκαν χοντρά, ίσως επειδή είχα συνηθίσει στα πάμπερς που είχε πολύ πολύ μαλακά. Δοκίμασα και το νο.3 από τη μωβ σειρά των πάμπερς, τα active fit 4-9 κιλά και είναι σούπερ αλλά πανάκριβααααα!!!Η P&G έχει προσφορά -5€ ένα κουτί με 68 πάνες τα active fit, αλλά όχι το νούμερο 3 που είμαστε εμείς τώρα αλλά το νούμερο 4. Πήρα 2 τέτοια κουτιά όταν φτάσουμε στα κιλά αυτά.
Εντωμεταξύ, μια φίλη μου είπε ότι είχε προσφορά στα carrefour τα babylino -50% και πήραμε 4 συσκευασίες των 35 τεμαχίων η μία, δηλαδη 140 πάνες, μόνο 20€. Οπότε έχω καμποσες τώρα. Μια χαρά είναι και τα babylino. Ουτε διαρροές ούτε μυρίζουν.
Δοκίμασα και τα οικονομικά των πάμπερς τα πορτοκαλί τα simply dry και μια χαρά μου φάνηκαν και αυτά.
Γενικά, τα έχω δοκιμάσει όλα...χαχα
Τώρα της βάζω babylino την ημέρα και το βράδυ πάμπερς με το φεγγαρακι. Μόλις τελειώσουν τα babylino που έχω θα της βάλω μια συσκεασία active fit no,3 που έχω και μετά θα δω που θα καταλήξω...
Σας ζάλισααα...

99Πάνες, πάνες, πάνες!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Πάνες, πάνες, πάνες!! Τρι Αυγ 17, 2010 2:53 am

charlotte


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
charlotte έγραψε:Ας πω και γω την εμπειρία μου στους 3.5 μήνες που είμαι και γω μανούλα.
Ξεκίνησα με τα pampers τα κίτρινα τα newborn, 1, 2 και 3. Ενδιάμεσα είχα δοκιμάσει και λίμπερο, που είχα μερικά δείγματα που μου δώσανε όταν γέννησα. Δε μου άρεσαν καθόλου, πολύ χοντροϊδέστατα!!! Δεν πήρα από τότε. Ο άντρας μου, μου κουβάλησε μια μέρα λίντλ επειδή είχαμε ακούσει από μία φίλη καλά λόγια. Επαθα ΣΟΚ Shocked όταν τα είδα αλλά τελικά μια χαρά είναι. Της έβαλα συνεχόμενα τη συσκευασία και δεν είχαμε ερεθισμόυς. Αλλά μου φάνηκαν χοντρά, ίσως επειδή είχα συνηθίσει στα πάμπερς που είχε πολύ πολύ μαλακά. Δοκίμασα και το νο.3 από τη μωβ σειρά των πάμπερς, τα active fit 4-9 κιλά και είναι σούπερ αλλά πανάκριβααααα!!!Η P&G έχει προσφορά -5€ ένα κουτί με 68 πάνες τα active fit, αλλά όχι το νούμερο 3 που είμαστε εμείς τώρα αλλά το νούμερο 4. Πήρα 2 τέτοια κουτιά όταν φτάσουμε στα κιλά αυτά.
Εντωμεταξύ, μια φίλη μου είπε ότι είχε προσφορά στα carrefour τα babylino -50% και πήραμε 4 συσκευασίες των 35 τεμαχίων η μία, δηλαδη 140 πάνες, μόνο 20€. Οπότε έχω καμποσες τώρα. Μια χαρά είναι και τα babylino. Ουτε διαρροές ούτε μυρίζουν.
Δοκίμασα και τα οικονομικά των πάμπερς τα πορτοκαλί τα simply dry και μια χαρά μου φάνηκαν και αυτά.
Γενικά, τα έχω δοκιμάσει όλα...χαχα
Τώρα της βάζω babylino την ημέρα και το βράδυ πάμπερς με το φεγγαρακι. Μόλις τελειώσουν τα babylino που έχω θα της βάλω μια συσκεασία active fit no,3 που έχω και μετά θα δω που θα καταλήξω...
Σας ζάλισααα...

100Πάνες, πάνες, πάνες!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Πάνες, πάνες, πάνες!! Πεμ Αυγ 19, 2010 12:53 am

marina flytzani


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γειά σας κορίτσια, γέννησα κι εγώ πρίν 2 μήνες και στο μαιευτήριο μου πρότειναν τα pampers αλλά διαπίσωσα ότι έβγαζαν μια άσχημη μυρωδιά και δημιούργησε ερεθισμό στον μπέμπη μου. Μια φίλη μου η οποία γέννησε κι εκείνη πρόσφατα μου είπε να δοκιμάσω τα libero και όντως τα δοκίμασα και είμαι πολύ ευχαριστημένη, ούτε διαρροές, ούτε ερεθισμούς. Επίσης γράφτηκα και στο Libero Club και μου στέλνουν και κουπόνια και μου έρχεται πολύ πιο οικονομικά. Θα ήθελα να μου πείτε και για τα Lidl που ειναι για μεγαλύτερα μωρά αν είναι τόσο καλά όσο τα libero, κι αν είναι πολύ πιο φθηνά για να τα έχω υπόψην μου για αργότερα. Smile

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 6]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις