Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
86 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 86 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 6]

26Πάνες, πάνες, πάνες!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Πάνες, πάνες, πάνες!! Τρι Ιουν 01, 2010 3:08 am

afro81

afro81
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μονο pampers οτοιδηποτε αλλο δοκιμασα ειχαν διαρροες!!!

27Πάνες, πάνες, πάνες!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Πάνες, πάνες, πάνες!! Τρι Ιουν 01, 2010 3:25 am

sevaki

sevaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
και εμείς μόνο pampers , καθόλου διαρροές. τώρα χρησιμοποιούμε πάνες βρακάκι μόνο το βράδυ , έχουμε δοκιμάσει και τις libero , οι οποίες σκίζονται εύκολα και έχουν διαρροές άσε που του αφήνουν σημάδια στα ποδαράκια . pampers και πάλι pampers !

28Πάνες, πάνες, πάνες!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Πάνες, πάνες, πάνες!! Τρι Ιουν 01, 2010 3:40 am

Cleopatra


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Emeis pali,eixame "thema" me ta pampers.Eixame diarroes,sugkamata kai genikws to uliko twn pampers den tairiaze sto pwpoudaki tis mikris.Dokimasa kai ta baby dry alla den eida kalutera apotelesmata opote twra exoume kataliksei sta Libero.To paidi ksupnaei to prwi stegno,den mou exei ksanapathei erethismo kaigenikws mas exoun katavolepsei.
Pistevw oti se mia pana paizei rolo to uliko se sxesi me to derma tou paidiou.Kati pou se ena paidaki einai anekto kai apalo se kapoio allo mporei na prokalei erethismous.

29Πάνες, πάνες, πάνες!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Πάνες, πάνες, πάνες!! Τρι Ιουν 01, 2010 3:44 am

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Cleopatra έγραψε:Emeis pali,eixame "thema" me ta pampers.Eixame diarroes,sugkamata kai genikws to uliko twn pampers den tairiaze sto pwpoudaki tis mikris.Dokimasa kai ta baby dry alla den eida kalutera apotelesmata opote twra exoume kataliksei sta Libero.To paidi ksupnaei to prwi stegno,den mou exei ksanapathei erethismo kaigenikws mas exoun katavolepsei.
Pistevw oti se mia pana paizei rolo to uliko se sxesi me to derma tou paidiou.Kati pou se ena paidaki einai anekto kai apalo se kapoio allo mporei na prokalei erethismous.
εχεις δικιο σε αυτο που λες κατι που βολευει ενα παιδακι δεν σημαινει οτι θα βολεψει και ενα αλλο .

30Πάνες, πάνες, πάνες!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Πάνες, πάνες, πάνες!! Τρι Ιουν 01, 2010 3:46 am

mpoumpou


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εγώ χρησιμοποιώ Libero τις εβαζαν στο μαιευτηριο και δεν ειχα θεμα με συγκαματα, διαρροές δεν εχω δει μεχρι τωρα οπότε βλέποντας και κανοντας...

31Πάνες, πάνες, πάνες!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Πάνες, πάνες, πάνες!! Τρι Ιουν 01, 2010 3:47 am

eirini25

eirini25
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
κοριτσια μου εμεις χρησιμοποιουμε pampers εχουμε κατα διαστηματα διαρροες.....καποια σιγμη ειχα γραφτει στα libero και μου στειλανε κουπονια και ειπα να τα δοκιμασω.....τα δοκιμασα αλλα δεν με τρελαναν κιολας....ειναι καπως σκληρα...στην υφη τους σε αντιθεση με τα pampers(στα οποια ειμαι τοοοοσ ο καιτο μελος και δεν μου εχουν στειλει κουπονακια) και μετα ξαναγυρισαμε στα pampers.........βεβαια εχουμε ακομη ενα πακετο libero 5-8.....

32Πάνες, πάνες, πάνες!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Πάνες, πάνες, πάνες!! Τρι Ιουν 01, 2010 4:34 am

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω παλι κοριτσια χρεισιμοποιω μονο pamper's.. Αυτο το διαστημα τα simply-dry αλλα γενικοτερα ειναι οι μονες πανες που δεν του δημιουργησαν προβλημα του μικρου..Τα nanny's,libero και κατι αλλα που δοκιμασα του εβγαζαν κοκκινιλες... Οσο για κουπονια μου στελνουν συνεχεια και οχι μονο για πανες αλλα και για κρεμες και για γαλατα... I love you

33Πάνες, πάνες, πάνες!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Πάνες, πάνες, πάνες!! Τρι Ιουν 01, 2010 4:39 am

anthi


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Vivian έγραψε:Εγω παλι κοριτσια χρεισιμοποιω μονο pamper's.. Αυτο το διαστημα τα simply-dry αλλα γενικοτερα ειναι οι μονες πανες που δεν του δημιουργησαν προβλημα του μικρου..Τα nanny's,libero και κατι αλλα που δοκιμασα του εβγαζαν κοκκινιλες... Οσο για κουπονια μου στελνουν συνεχεια και οχι μονο για πανες αλλα και για κρεμες και για γαλατα... I love you

Ναι κι εγώ τώρα χρησιμοποιώ τις simple dry, μια χαρά είναι.
Έχω αγοράσει και 3 υφασμάτινες πάνες και είναι κι αυτές βολικές.

34Πάνες, πάνες, πάνες!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Πάνες, πάνες, πάνες!! Τρι Ιουν 01, 2010 5:42 am

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κιεγώ κορίτσια μόνο pamper's χρησιμοποιώ! οτιδήποτε άλλο του είχα βάλει του γιου μου, είχε κάνει ερεθισμούς! ενώ με αυτή τη μάρκα, όποια και να του πάρω από τις σειρές που υπάρχουν, δεν κάνει ποτέ πρόβλημα!

35Πάνες, πάνες, πάνες!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Πάνες, πάνες, πάνες!! Τρι Ιουν 01, 2010 6:14 am

pana

pana
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kaι εμεις μονο pampers αν και μια φιλη δοκιμασε απο τα lidl πανες και μου ειπε οτι ειναι πολυ καλες

36Πάνες, πάνες, πάνες!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Πάνες, πάνες, πάνες!! Τρι Ιουν 01, 2010 6:16 am

areti1

areti1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kai emeis ta eixame dokimasei ola..ta pambers einai pio aporrofitika apo ta alla gia emena...den eixame provlima erethismon opote ta dokimasame ola

37Πάνες, πάνες, πάνες!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Πάνες, πάνες, πάνες!! Τρι Ιουν 01, 2010 6:24 am

Ηλιάννα

Ηλιάννα
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Στους δυο μεγαλους ειχα βαλει μονο Pambers
Στον 3ο ειχα παρει τηλεφωνο στην εταιρεια Γεναρη+Φλεβαρη για κουπονια και δεν τα ελαβα ποτε....Νευριασα τοοοοσο πολυ ειχα και κουπονια Libero,ειχε και ο ΑΒ μιση τιμη τοτε και δοκιμασαμε Libero
Mια χαρα ειναι και αυτα
Το Σαββατο με κατι αλλα κουπονια που ειχα πηρα και για το μωρο Libero,εχω και Pambers και το δειγμα που μου εστειλε η Babylino και θα δουμε τι θα μας βολεψει

38Πάνες, πάνες, πάνες!! - Σελίδα 2 Empty Πανες, πανες, πανες!! Τρι Ιουν 01, 2010 6:24 am

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω ξεκινησα με της παμπερς!!σε ολα μου τα παιδια !!στα αγορια μονο αυτες χρισιμοποιουσα μεχρι που γυνονταν 1 ετους.τωρα με τη ναυσικα ξεκινησα με παμπερς αλλα επειδη η λιμπερο μου εστελνε και μου στελνει ακομα ,βαζουμε αυτες και ειμαι πολυ ευχαριστημενη!!

39Πάνες, πάνες, πάνες!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Πάνες, πάνες, πάνες!! Τρι Ιουν 01, 2010 8:15 am

Niki

Niki
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Εγώ χρησιμοποιώ τα pampers New Baby! Με έχουν βολέψει πολύ. Από τις άλλες μάρκες έχω δοκιμάσει μόνο τα Libero (είχα εκπτωτικά κουπόνια) αλλά δεν μ'άρεσαν καθόλου! Ήταν πολύ σκληρά και δεν τα ξανα-αγόρασα. Θέλω όμως να δοκιμάσω και του Lidl γιατί έχω ακούσει καλές εντυπώσεις.

40Πάνες, πάνες, πάνες!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Πάνες, πάνες, πάνες!! Τρι Ιουν 01, 2010 11:05 am

praxagora


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
emeis simply dry olimeris kai active feet to vrady .. exw dokimasei mono tis libero alla htan poly sklires kai episis erethistike to popoudini mas ...twra babylino gia na dokimasw na dw ki egw.. Shocked

41Πάνες, πάνες, πάνες!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Πάνες, πάνες, πάνες!! Τρι Ιουν 01, 2010 11:35 am

Olivia

Olivia
Admin
Admin
Εμείς κλείσαμε αισίως μία βδομάδα με πάνες από το Lidl! Είμαι πολύ ικανοποιημένη. Ούτε διαροές, ούτε ερεθισμοί, τίποτα!! Θα πάρω μερικά πακέτα ακόμα και αν συνεχίσουμε έτσι, λέω να τις διατηρήσω!

Τελικά και οι Libero, όμως, άρχισαν να μου αρέσουν! Άσε που, όπως έχω ξαναγράψει, εκτιμώ απίστευτα τα κουπόνια που στέλνουν στις μανούλες!! Πάνες, πάνες, πάνες!! - Σελίδα 2 604962 Πάνες, πάνες, πάνες!! - Σελίδα 2 604962

http://www.eimaimama.gr

42Πάνες, πάνες, πάνες!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Πάνες, πάνες, πάνες!! Τρι Ιουν 01, 2010 11:41 am

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Olivia έγραψε:Εμείς κλείσαμε αισίως μία βδομάδα με πάνες από το Lidl! Είμαι πολύ ικανοποιημένη. Ούτε διαροές, ούτε ερεθισμοί, τίποτα!! Θα πάρω μερικά πακέτα ακόμα και αν συνεχίσουμε έτσι, λέω να τις διατηρήσω!

Τελικά και οι Libero, όμως, άρχισαν να μου αρέσουν! Άσε που, όπως έχω ξαναγράψει, εκτιμώ απίστευτα τα κουπόνια που στέλνουν στις μανούλες!! Πάνες, πάνες, πάνες!! - Σελίδα 2 604962 Πάνες, πάνες, πάνες!! - Σελίδα 2 604962
αληθεια ειναι καλες της λιντλ; μεχρι τι νουμερα εχει προσεξες; αν ειναι να δοκιμασω και εγω για τις μικρες μου.

43Πάνες, πάνες, πάνες!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Πάνες, πάνες, πάνες!! Τρι Ιουν 01, 2010 11:42 am

EviK

EviK
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Oliv kai ego to teleuteo paketo panes to peira apo Lidl proti fora kai poli euxaristimeni emeina tora me tin krisi riksame mia matia stis times stis panes kai pathame sigkopi mexri tora den edina simasia tora pou esfiksan oi k....li ola ta paratiroume Any way !!! Me tin proti mori stathika tyxeri kopsame panes 20 minon sxedon milouse kai sinenooumastan aneta tora me to Matinaki exoume kairo mprosta mas den leei koubenta kai blepo na argoume!!! flower

44Πάνες, πάνες, πάνες!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Πάνες, πάνες, πάνες!! Τρι Ιουν 01, 2010 11:46 am

Olivia

Olivia
Admin
Admin
faye έγραψε:αληθεια ειναι καλες της λιντλ; μεχρι τι νουμερα εχει προσεξες; αν ειναι να δοκιμασω και εγω για τις μικρες μου.

Faye μου εγώ τις βρήκα καλές! Έχουν καλή εφαρμογή, είναι απορροφητικές, τώρα τι να σου πω... Ερεθισμό δεν είχαμε, αλλά η δικιά μου δεν είναι γενικά ευαίσθητη... Να φανταστείς έχω σταματήσει να της βάζω κρέμα, δεν χρειάζεται!! (φτου φτου μην αυτοβασκαθώ, χαχα).

Νομίζω ότι έχουν και μεγάλα νούμερα! Πολύ μικρό δεν έχουν μόνο!

http://www.eimaimama.gr

45Πάνες, πάνες, πάνες!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Πάνες, πάνες, πάνες!! Τρι Ιουν 01, 2010 11:50 am

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Olivia έγραψε:
faye έγραψε:αληθεια ειναι καλες της λιντλ; μεχρι τι νουμερα εχει προσεξες; αν ειναι να δοκιμασω και εγω για τις μικρες μου.

Faye μου εγώ τις βρήκα καλές! Έχουν καλή εφαρμογή, είναι απορροφητικές, τώρα τι να σου πω... Ερεθισμό δεν είχαμε, αλλά η δικιά μου δεν είναι γενικά ευαίσθητη... Να φανταστείς έχω σταματήσει να της βάζω κρέμα, δεν χρειάζεται!! (φτου φτου μην αυτοβασκαθώ, χαχα).

Νομίζω ότι έχουν και μεγάλα νούμερα! Πολύ μικρό δεν έχουν μόνο!
καλα μικρο δεν θελουμε ειμαστε κοντα 15 κιλα. χαχαχαα μπραβο την αθηνουλα. Και εμεις γενικα δεν ειμαστε πολυ εαισθητες . Σε ευχαριστω θα δοκιμασω και εγω αν ειναι Wink

46Πάνες, πάνες, πάνες!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Πάνες, πάνες, πάνες!! Τρι Ιουν 01, 2010 12:46 pm

tatu


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
εγώ χρησιμοποιουσα για 2 μήνες περσι το καλοκαίρι αυτές του Lidl και ενώ στην αρχή ήταν οκ, μετά του προκαλέσανε ερεθισμό. Θεωρώ καλύτερες τις pampers και τώρα που βγήκε η οικονομική σειρά χρησιμοποιώ αυτές.

47Πάνες, πάνες, πάνες!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Πάνες, πάνες, πάνες!! Τρι Ιουν 01, 2010 12:59 pm

Elena K.

Elena K.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγώ χρησιμοποιώ από την αρχή pampers. Κατά τον 8 μηνα μια φιλh μου πρότεινε της panes από τα Lidl και τις βρήκα καλές! Έτσι όλη μέρα φοράμε Lidl και μονο το βραδυ τις βάζω Pampers.

48Πάνες, πάνες, πάνες!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Πάνες, πάνες, πάνες!! Τρι Ιουν 01, 2010 3:10 pm

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Olivia έγραψε:
elachl έγραψε:
ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΟΛΥ ΟΙ BABYLINO
ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ ΔΩΡΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΦΟΡΕς... Very Happy

Ελένη, αν και έχω γραφτεί στο Babylino club, μου έχουν στείλει μόνο μια φορά υλικό και μάλιστα όταν ήμουν έγκυος! Πρέπει να κάνεις κάτι άλλο για τα δωράκια και τις προσφορές;

ολιβιακη υπαρχει τηλεφωνο που παιρνεις συγκεκριμενη ημερομηνια, πχ αρχη καθε μηνα και ζητας να σου στειλουν κουπονια δεν το εχω κανει αλλα το εχω δει απο πολλες κοπελες, που το εκαναν καθε μηνα, αν δεν βρεις το τηλ θα κοιταξω μηπως το βρω αλλα νομιζω ολο και καποια κοπελα θα ξερει

49Πάνες, πάνες, πάνες!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Πάνες, πάνες, πάνες!! Τρι Ιουν 01, 2010 3:13 pm

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμενα μου αρεσουν πολυ οι pampers που εχουν ενα φεγγαρακι απεξω και ειναι για την νυχτα, επαιρνα libero αλλα η μικρη βρεχοταν με αυτες το βραδυ το γιατι δεν το καταλαβα, και lidl παιρνω και επαιρνα και στο γιο μου, επειδη η pampers που λεω εγω ειναι αρκετα ακριβες, περνω ενα πακετο και παιρνω και lidl και βαζω εναλαξ

50Πάνες, πάνες, πάνες!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Πάνες, πάνες, πάνες!! Τρι Ιουν 01, 2010 5:21 pm

kika

kika
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Χρησιμοποιούμε απο την αρχή τις πάνες Pampers, με κάποια εκπτωτικά κουπονάκια που μας στέλνουν κάθε 3μηνο. Είμαστε πλέον στην μώβ σειρά active fit. Για να πω την αλήθεια με καλύπτουν απο την πρώτη στιγμή που τις χρησιμοποιήσαμε και δεν έτυχε να δοκιμάσω άλλη μάρκα. Κρατάνε το μωρό στεγνό για ολόκληρο το βραδυνό του ύπνο (11-12 ώρες) pirat

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 6]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις