Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
12 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 12 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 10]

151Μανούλες κοριτσιών!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Μανούλες κοριτσιών!!!! Τρι Ιουλ 13, 2010 10:53 pm

dinaki88

dinaki88
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
faye έγραψε:καλως ηρθατε στην ομαδα μας κοριτσομανουλες. Να σας ζησουν οι μικρες σας πριγκιπισσες


εμένα είναι νεραιδοπριγκίπισσα Μανούλες κοριτσιών!!!! - Σελίδα 7 4872 Μανούλες κοριτσιών!!!! - Σελίδα 7 4872

http://psuxoblabla.blogspot.gr/

152Μανούλες κοριτσιών!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Μανούλες κοριτσιών!!!! Τετ Ιουλ 14, 2010 2:23 am

renaten

renaten
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ... Κ ΕΓΩ ΕΧΩ ΜΙΑ ΖΟΥΖΟΥΝΑ ΤΗΝ ΛΕΝΕ ΒΙΚΥ Κ ΕΙΝΑΙ 12 ΜΗΝΩΝ..ΝΑ ΜΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΜΑΣ Μανούλες κοριτσιών!!!! - Σελίδα 7 654316

153Μανούλες κοριτσιών!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Μανούλες κοριτσιών!!!! Τετ Ιουλ 14, 2010 3:02 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΥ0 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΕΧΩ 4 ΚΑΙ ΕΝΟΣ ΕΤΟΥΣ..ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ...
ΝΑ ΜΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΟΙ ΚΟΡΟΥΛΕΣ ΜΑΣ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!

154Μανούλες κοριτσιών!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Μανούλες κοριτσιών!!!! Τετ Ιουλ 14, 2010 5:06 am

Scarlet

Scarlet
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γειά σας κοριτσομάνες εγώ έχω την ζωηρή-τρομερή-φοβερή κ πανέμορφη!!!! Δήμητρα-Ειρήνη δεν ξέρω άν μπορώ να είμαι κ σε αυτήν την ομάδα γιατί έχω κ τον μικρό μου άγγελο Μιχαήλ Μανούλες κοριτσιών!!!! - Σελίδα 7 893968

155Μανούλες κοριτσιών!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Μανούλες κοριτσιών!!!! Τετ Ιουλ 14, 2010 6:20 am

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
φυσικα και μπορεις να εισαι στην ομαδα μας. Τι σημασια εχει που εχεις και αγορακι ; Μπορεις να μπεις και στην αντιστοιχη ομαδα για τα αγορακια. Θα το παιζεις ετσι και σε διπλο ταμπλο χιχιχι Razz Razz Razz

156Μανούλες κοριτσιών!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Μανούλες κοριτσιών!!!! Τετ Ιουλ 14, 2010 8:10 am

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοπελιες ;;; δεν ξερω πως να το γραψω αυτο που θελω να πω χωρις να φανει καπως !! θα προσπαθησω να το διατυπωσω ετσι ωστε να μην φανει αγενες !!
λοιπον πριν λιγο μιλουσα με μια φιλη μου που εχει ενα κοριτσακι και μου ελεγε οτι ειναι στην φαση που γνωριζει το σωμα του ! οπως καταλαβαινετε μου ηρθε καπως !! και σκεφτηκα οτι οταν ερθει αυτη η ωρα ( που θα ερθει ) πως θα μπορω να πω διακριτικα στο παιδι μου οτι δεν πρεπει να αγγιζει με τα χερια βρωμικα ;;; εχω εμμονη με τα μικροβια και φοβαμαι μην παθει καμια ουρολειμωξη το κανουν λεει οποιαδιποτε ωρα και αν χει πιασει χωματα στην παιδικη χαρα η φαγητα η και εγω δεν ξερω τι αλλο ;;; δε θελω να της απαγορευσω εννοειτε να το κανει αυτο για ευνοητους λογους πειτε βρε φιλεναδες εσεις το σκεφτοσαστε η μονο εγω ;;; ξερω θα με πειτε αγχωδη αλλα ειμαι τι να κανω ;;

157Μανούλες κοριτσιών!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Μανούλες κοριτσιών!!!! Τετ Ιουλ 14, 2010 8:18 am

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valerakievelinaki έγραψε:κοπελιες ;;; δεν ξερω πως να το γραψω αυτο που θελω να πω χωρις να φανει καπως !! θα προσπαθησω να το διατυπωσω ετσι ωστε να μην φανει αγενες !!
λοιπον πριν λιγο μιλουσα με μια φιλη μου που εχει ενα κοριτσακι και μου ελεγε οτι ειναι στην φαση που γνωριζει το σωμα του ! οπως καταλαβαινετε μου ηρθε καπως !! και σκεφτηκα οτι οταν ερθει αυτη η ωρα ( που θα ερθει ) πως θα μπορω να πω διακριτικα στο παιδι μου οτι δεν πρεπει να αγγιζει με τα χερια βρωμικα ;;; εχω εμμονη με τα μικροβια και φοβαμαι μην παθει καμια ουρολειμωξη το κανουν λεει οποιαδιποτε ωρα και αν χει πιασει χωματα στην παιδικη χαρα η φαγητα η και εγω δεν ξερω τι αλλο ;;; δε θελω να της απαγορευσω εννοειτε να το κανει αυτο για ευνοητους λογους πειτε βρε φιλεναδες εσεις το σκεφτοσαστε η μονο εγω ;;; ξερω θα με πειτε αγχωδη αλλα ειμαι τι να κανω ;;
πρωτον μου εχουν πει και εμενα δεν ειμαι σιγουρη οτι σε μικρες ηλικιες δεν ειναι ευκολο να παθεις ουρολοιμωξη. Δευτερον μπορεις απλα να της λες οτι ειναι βρωμικα τα χερακια της και μπορει να αρρωστησει .

158Μανούλες κοριτσιών!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Μανούλες κοριτσιών!!!! Τετ Ιουλ 14, 2010 8:24 am

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα φαιη Respect ημουν σιγουρη οτι εσυ θα μου απαντουσες !! χαχαχα κατι θα σκεφτω τι να κανω η μανα ;;;; αχχχχχ μακαρι να μην παθει καμια ουρολειμωξη που εγω ξερω οτι ειναι συνηθησμενη στα μικρα παιδια ... !! σε ευχαριστω παντως !!

159Μανούλες κοριτσιών!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Μανούλες κοριτσιών!!!! Τετ Ιουλ 14, 2010 8:39 am

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valerakievelinaki έγραψε:καλα φαιη Respect ημουν σιγουρη οτι εσυ θα μου απαντουσες !! χαχαχα κατι θα σκεφτω τι να κανω η μανα ;;;; αχχχχχ μακαρι να μην παθει καμια ουρολειμωξη που εγω ξερω οτι ειναι συνηθησμενη στα μικρα παιδια ... !! σε ευχαριστω παντως !!
απλα μην την κανεις να νομιζει οτι ειναι κατι κακο αυτο που κανει. Ειναι φυσιολογικο .

160Μανούλες κοριτσιών!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Μανούλες κοριτσιών!!!! Τετ Ιουλ 14, 2010 11:28 pm

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εννοειτε φαιη μου οτι ειναι φυσιολογικο και θα συμβει καποια στιγμη και το μονο που σκεφτηκα ηταν αυτο σαν φοβια καταλαβες ;;;

161Μανούλες κοριτσιών!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Μανούλες κοριτσιών!!!! Πεμ Ιουλ 15, 2010 12:01 am

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valerakievelinaki έγραψε:εννοειτε φαιη μου οτι ειναι φυσιολογικο και θα συμβει καποια στιγμη και το μονο που σκεφτηκα ηταν αυτο σαν φοβια καταλαβες ;;;
ναι κουκλα μου καταλαβα αλλα μην νομιζεις οτι το κανουν ολα τα παιδια. Οι δικες μου ειναι 3 χρονων και ακομα δεν εχουν κανει κατι τετοιο. Δεν ειναι τιποτα σιγουρο με τα παιδακια μας

162Μανούλες κοριτσιών!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Μανούλες κοριτσιών!!!! Πεμ Ιουλ 22, 2010 3:59 am

didimakia2009

didimakia2009
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αφού γράφτηκα στο κλαμπ των αγορομάνων είπα να περάσω κι από εδώ με την κοριτσούδα μου!Την Νεφέλη μου 13 μηνών!!!

163Μανούλες κοριτσιών!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Μανούλες κοριτσιών!!!! Πεμ Ιουλ 22, 2010 4:12 am

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
didimakia2009 έγραψε:Αφού γράφτηκα στο κλαμπ των αγορομάνων είπα να περάσω κι από εδώ με την κοριτσούδα μου!Την Νεφέλη μου 13 μηνών!!!
καλως την την μανουλα με τα κουκλακια της . Να τα χαιρεσαι τα διδυμακια σου και καλως ηρθες στις ομαδες μας. χιχιχι.

164Μανούλες κοριτσιών!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Μανούλες κοριτσιών!!!! Πεμ Ιουλ 22, 2010 4:15 am

Dimitra_Elena

Dimitra_Elena
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
didimakia2009 έγραψε:Αφού γράφτηκα στο κλαμπ των αγορομάνων είπα να περάσω κι από εδώ με την κοριτσούδα μου!Την Νεφέλη μου 13 μηνών!!!

Καλώς μας ήρθες,να τα χαίρεσαι!!!

165Μανούλες κοριτσιών!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Μανούλες κοριτσιών!!!! Παρ Ιουλ 23, 2010 2:30 am

Mamma El

Mamma El
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
faye έγραψε:
valerakievelinaki έγραψε:εννοειτε φαιη μου οτι ειναι φυσιολογικο και θα συμβει καποια στιγμη και το μονο που σκεφτηκα ηταν αυτο σαν φοβια καταλαβες ;;;
ναι κουκλα μου καταλαβα αλλα μην νομιζεις οτι το κανουν ολα τα παιδια. Οι δικες μου ειναι 3 χρονων και ακομα δεν εχουν κανει κατι τετοιο. Δεν ειναι τιποτα σιγουρο με τα παιδακια μας

Δεν το κάνουν όλα τα παιδάκια αλλά είναι μια φάση που είτε περισσότερο είτε λιγότερο την περνάνε όλα!
Η αναγνώριση του σώματος τους. Η Νεφέλη δεν ασχολήθηκε ιδιαίτερα όσο η Ναντίνα! Ακόμα και τώρα την πιάνω να περιεργάζεται το πιπί της. Χθες μάλιστα είχε καθίσει κάτω και κάτι κοίταζε. Τη ρώτησα αν την ενοχλεί κάτι αλλά απάντηση δεν πήρα. Τότε της είπα να σηκωθεί όρθια και να μην το πιάνει γιατί τα χέρια της δεν ήταν καθαρά αφού μόλις πριν ήμασταν στην παιδική χαρά. Αμέσως την απασχόλησα με κάτι άλλο, με μπάνιο στην προκειμένη περίπτωση, και το ξέχασε!
Δεν θέλει να τα μαλώσεις γιατί θα έχεις τα αντίθετα αποτελέσματα. Προσπαθήστε εκείνη τη στιγμή να τα απασχολήσετε με κάτι άλλο ώστε να ξεχαστούν. Μεγαλώνοντας το ξεπερνάνε.

http://mammael.blogspot.com/

166Μανούλες κοριτσιών!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Μανούλες κοριτσιών!!!! Παρ Ιουλ 23, 2010 3:46 am

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εννοειτε πως δεν θα την μαλωσω σε καμια περιπτωση απλα αυτο που με ενοχλει ειναι τα βρωμικα χερια !!το να εξερευνει το σωμα της το θεορω απολυτως φυσιολογικο !!

167Μανούλες κοριτσιών!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Μανούλες κοριτσιών!!!! Παρ Ιουλ 23, 2010 5:31 am

Mamma El

Mamma El
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
valerakievelinaki έγραψε:εννοειτε πως δεν θα την μαλωσω σε καμια περιπτωση απλα αυτο που με ενοχλει ειναι τα βρωμικα χερια !!το να εξερευνει το σωμα της το θεορω απολυτως φυσιολογικο !!

Ωραία. Τότε αφού σε ενοχλούν τα βρώμικα χέρια την ώρα που η μικρή σου θέλει να εξερευνήσει το σώμα της και εσύ τη δεις τη διακόπτεις για λίγο λέγοντας της να πάτε να πλύνετε τα χέρια σας!
Της εξηγείς κιόλας γιατί δεν πρέπει να αγγίζει ορισμένα σημεία του σώματος της με βρώμικα χέρια και να είσαι βέβαιη ότι θα το καταλάβει! Wink

http://mammael.blogspot.com/

168Μανούλες κοριτσιών!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Μανούλες κοριτσιών!!!! Τετ Οκτ 27, 2010 2:38 am

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τι εγινε μανουλες με κοριτσακια που χαθηκατε;;; Τι κανουν τα ζουζουνια σας;

169Μανούλες κοριτσιών!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Μανούλες κοριτσιών!!!! Τετ Οκτ 27, 2010 3:26 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ είμαι μέλλουσα μανούλα και ελπίζω μετά από 6 μήνες να ανήκω σε αυτήν την ομάδα!!! Embarassed Embarassed

Μανούλες κοριτσιών!!!! - Σελίδα 7 654316 Μανούλες κοριτσιών!!!! - Σελίδα 7 654316 Μανούλες κοριτσιών!!!! - Σελίδα 7 654316 Μανούλες κοριτσιών!!!! - Σελίδα 7 654316 Μανούλες κοριτσιών!!!! - Σελίδα 7 654316 Μανούλες κοριτσιών!!!! - Σελίδα 7 654316 Μανούλες κοριτσιών!!!! - Σελίδα 7 654316 Μανούλες κοριτσιών!!!! - Σελίδα 7 654316


Γερό να ναι βέβαια αλλά μέχρι να αποκαλυφθεί το φύλλο μπορώ να έχω μια προτίμηση κι εγω ε? Embarassed Embarassed Embarassed

170Μανούλες κοριτσιών!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Μανούλες κοριτσιών!!!! Τετ Οκτ 27, 2010 3:34 am

Chrisi

Chrisi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
stefy έγραψε:
Γερό να ναι βέβαια αλλά μέχρι να αποκαλυφθεί το φύλλο μπορώ να έχω μια προτίμηση κι εγω ε? Embarassed Embarassed Embarassed

Όλες μας αυτό λέμε αλλά σίγουρα έχουμε μια μικρή προτίμηση. Εγώ ήθελα κοριτσάκι το πρώτο και τελικά μου ήρθε, οσο για το δεύτερο και πάλι ήθελα κοριτσάκι απλά όμως γιατί ήθελα αφού είναι κοντά στην ηλικία να είναι το ίδιο φύλο και τα κατάφερα. όμως σε 3 - 4 χρόνια θα ήθελα και ένα αγοράκι.... Very Happy Very Happy Very Happy

171Μανούλες κοριτσιών!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Μανούλες κοριτσιών!!!! Τετ Οκτ 27, 2010 3:41 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Για να δούμε τι θα δούμε Chrisi μου... Very Happy
Πάντως ξέρω οτι κι αν έχω στο τέλος θα ξετρελαθώ μαζί του όπως και να χει... Απλά τώρα έχουμε μια μικρηηη προτίμηση...

Την επόμενη εβδομάδα είναι η αυχενική διαφάνεια... Ισως τοτε μάθω κάτι παραπάνω... Very Happy Very Happy

172Μανούλες κοριτσιών!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Μανούλες κοριτσιών!!!! Τετ Οκτ 27, 2010 3:46 am

Chrisi

Chrisi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
stefy έγραψε:Για να δούμε τι θα δούμε Chrisi μου... Very Happy
Πάντως ξέρω οτι κι αν έχω στο τέλος θα ξετρελαθώ μαζί του όπως και να χει... Απλά τώρα έχουμε μια μικρηηη προτίμηση...

Την επόμενη εβδομάδα είναι η αυχενική διαφάνεια... Ισως τοτε μάθω κάτι παραπάνω... Very Happy Very Happy

Με το καλό σου εύχομαι εμένα ο άντρας μου ήθελε αγόρι όπως όλοι βέβαια αλλα από την πρώτη στιγμή που του είπαν ότι είναι κορίτσι ξετρελαθηκε μαζί της. Και τώρα στο δεύτερο το ίδιο αλλά μάλλον το πήρε απόφαση .....................

173Μανούλες κοριτσιών!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Μανούλες κοριτσιών!!!! Τετ Οκτ 27, 2010 4:30 am

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λοιπον κοριτσια και εγω ηθελα το πρωτο μου να ειναι κοριτσι και τελικα ειχα οχι μονο ενα αλλα δυο κοριτσια. Στεφη μου ευχομαι να δεις το φυλλο του παιδιου σου , γερο να ναι πανω απο ολα και ενα κοριτσακι που τοσο πολυ θελεις. Και εμενα ο δικος μου αγορι ηθελε αλλα τωρα μου λεει οτι δεν αλλαζει τις κορες με κανενα γιο στον κοσμο.

174Μανούλες κοριτσιών!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Μανούλες κοριτσιών!!!! Τετ Οκτ 27, 2010 4:34 am

Chrisi

Chrisi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
faye έγραψε:Και εμενα ο δικος μου αγορι ηθελε αλλα τωρα μου λεει οτι δεν αλλαζει τις κορες με κανενα γιο στον κοσμο.

Και εμένα αυτό λέει. Τελικά είναι πιο χαζομπαμπάδες με τις κόρες Very Happy Very Happy Very Happy

175Μανούλες κοριτσιών!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Μανούλες κοριτσιών!!!! Τετ Οκτ 27, 2010 4:37 am

Vikoukou

Vikoukou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δηλώνω παρούσα!!!!!!!!!!!
Γειά σας μανούλες κοριτσίων!!!!!!!!
faye και έμενα ο δικός μου τα ιδία δε την αλλάζει με τίποτα.Παιδί μου τη κοιτάζει με λιώνει έμενα δε με έχει κοιτάξει ποτέ έτσι!!!!Καλά δε μιλάω για τοτε που αρχισε να λέει μπαμπαμπαμπα!!!!Αλλάζα και τον ίδιο!!!!!!!!!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 10]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις