Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
96 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 96 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 10]

201Μανούλες κοριτσιών!!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: Μανούλες κοριτσιών!!!! Δευ Νοε 29, 2010 11:34 pm

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μιμή έγραψε:ΤΑ ΓΚΟΜΕΝΙΚΑ ΣΕ ΠΟΙΑ ΗΛΙΚΙΑ ΑΡΧΙΖΟΥΝ?ΓΙΑΤΙ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΑ ΠΡΟΝΗΠΙΑ ΠΕΡΥΣΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ ΣΤΑ ΝΗΠΙΑ ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΣΥΜΜΑΘΗΤΗ ΘΑ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΜΑΤΙ

εμενα η εβελινα θελει ενα αγορι που το λενε θαναση και δεν εχει προβλημα να τον παντρευτει απο τωρα !! της εξηγησα φυσικα πως θα πρεπει να μαγειρευει να πλενει πιατα να σφουγγαριζει και να σιδερωνει αλλα δεν εχει προβλημα λεει !!!!!! αν την βαλω εγω που ειμαι η μανα της να τα κανει αυτα ομως δεν προκειτε ουτε στην εφηβεια ενω για τον θαναση - ξενο θα τα εκανε ............ παλιοπαιδο !!

202Μανούλες κοριτσιών!!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: Μανούλες κοριτσιών!!!! Τρι Νοε 30, 2010 12:41 am

titoula

titoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κι εγώ έχω μια κουκλίτσα 4,5 μηνών I love you

203Μανούλες κοριτσιών!!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: Μανούλες κοριτσιών!!!! Τρι Νοε 30, 2010 1:55 am

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΜΕΝΑ ΧΘΕΣ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕ ΟΤΙ ΧΩΡΙΣΕ ΑΠΟ ΤΟ ΧΡΗΣΤΟ ΓΙΑΤΙ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ ΟΤΑΝ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ.ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΗΣ ΛΕΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ.ΚΑΙ ΤΙ ΓΥΡΙΖΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΤΟ ΣΚΑΤΟ?????ΒΡΗΚΑ ΗΔΗ ΜΑΜΑ.ΤΟ ΓΙΑΝΝΗ.ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΜΕ ΑΓΑΠΑΕΙ!!!!!
ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΕΡΩΤΑΣ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!

204Μανούλες κοριτσιών!!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: Μανούλες κοριτσιών!!!! Τρι Νοε 30, 2010 2:04 am

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
GEODATOU έγραψε:ΕΜΕΝΑ ΧΘΕΣ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕ ΟΤΙ ΧΩΡΙΣΕ ΑΠΟ ΤΟ ΧΡΗΣΤΟ ΓΙΑΤΙ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ ΟΤΑΝ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ.ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΗΣ ΛΕΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ.ΚΑΙ ΤΙ ΓΥΡΙΖΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΤΟ ΣΚΑΤΟ?????ΒΡΗΚΑ ΗΔΗ ΜΑΜΑ.ΤΟ ΓΙΑΝΝΗ.ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΜΕ ΑΓΑΠΑΕΙ!!!!!
ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΕΡΩΤΑΣ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!


αχχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχχαχα!!! εσύ σαν μάνα το οκ το πήρες πιο καλά ο πατέρας τι είπε με τα "καμωματα" της κόρης?!! χαχαχαχχαα εμενα θα παθει σοκ μολις τα ακουσει!! χαχαχχαα

205Μανούλες κοριτσιών!!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: Μανούλες κοριτσιών!!!! Πεμ Φεβ 17, 2011 4:55 am

pepiqueen


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
exw mia korakla 20 hmerwn pou me exei trelanei telika den uparxei tipota pio omorfo apo authn!!!ta panta einai gia mena! Μανούλες κοριτσιών!!!! - Σελίδα 9 654316

206Μανούλες κοριτσιών!!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: Μανούλες κοριτσιών!!!! Πεμ Φεβ 17, 2011 6:56 am

Νεραιδενια

Νεραιδενια
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλησπερα κοριτσια!!!!!
Ειμαι κι εγω μαμα 2 κοριτσιων 5.5 και 2.5 χρονων αντιστοιχα!!!!
Ειμαι κλασικη κοριτσομανα εγω!!!Παντα ηθελα να κανω κορες και ευτυχως ο Θεος μου το εκανε το χατιρι....
Διαβαζω τα "γκομενικα των κοριτσιων σας και γελαω με την καρδια μου!!!Η μεγαλη η δικη μου φετος αρχισε να ασχολειται με αυτα και μεχρι στιγμης ειναι σταθερη!!!Το αγορι της ειναι ο Σταυρος αλλα δεν του δινει πολυ σημασια λεει γιατι ετσι πρεπει....Να μην παρει πολυ αερα και την κανει οτι θελει!!!!Ακουτε το νιανιαρο μου πως σκεφτεται???Χαχαχαχα!!!!Ειναι απολαυση ομως να ακους τετοιες ιστοριες απο το στοματακι τους!!!!

207Μανούλες κοριτσιών!!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: Μανούλες κοριτσιών!!!! Πεμ Φεβ 17, 2011 7:07 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ανυπομονω να μεγαλωσει και η δικη μου μπεμπα να μου λεει τα γκομενικα της.αν και την κοβω να γινεται ανταρτισα καινα τα δερνει τα αγορακια Smile

208Μανούλες κοριτσιών!!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: Μανούλες κοριτσιών!!!! Πεμ Φεβ 17, 2011 7:31 am

princess 05/05/10

princess 05/05/10
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
η μικρή μου περπατάει στους 10 μηνες πλεον και ναι πιστευω οτι είναι όσο ζωηρή όσο και ένα αγοράκι για να μη πω και παραπανω αλλα βρε παιδια αλλη χαρη έχουν τα κορίτσια ...οταν ημουν εγκυος ελεγα αγορι θελω αλλα που θα εβαζα ολα αυτα τα φουρφούρια και κοκαλάκια που φτιάχνω ή χαζεύω στην αγορά...νοιώθω πολύ τυχερή κατ αρχας που ειναι ενα υπεροχο πλασματάκι και πανω απ ολα γερό και χαμογελαστό..να χαιρόμαστε τα κοριτσια μας λοιπόν

209Μανούλες κοριτσιών!!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: Μανούλες κοριτσιών!!!! Πεμ Φεβ 17, 2011 9:52 am

veniou

veniou
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
titoula έγραψε:κι εγώ έχω μια κουκλίτσα 4,5 μηνών I love you
kalhspera exw kai egw duo koritsakia kai exoun alaksei thn zwh mou [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

210Μανούλες κοριτσιών!!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: Μανούλες κοριτσιών!!!! Πεμ Φεβ 17, 2011 11:22 am

ninaki.

ninaki.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εγω εχω μια κορουλα 4 μηνων. ειναι λιγο κλαψιαρα που και που και την λεω γκρινιαρα γκομενα. την λατρευω την μπουρμπουληθρα μου....ααα οσο αφορα τους ερωτες προσωρινα εχει ερωτευτει τον καθρευτη γιατι καθε φορα που κοιτιεται εκει ολο γελαει...

211Μανούλες κοριτσιών!!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: Μανούλες κοριτσιών!!!! Πεμ Φεβ 17, 2011 11:23 am

ninaki.

ninaki.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ρε κοριτσια τη λεξη καθρεφτης πως την εγραψα ετσι οεοοοο

212Μανούλες κοριτσιών!!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: Μανούλες κοριτσιών!!!! Πεμ Φεβ 17, 2011 11:34 am

RIKI


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΕΧΩ ΚΈΓΩ ΜΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ 4 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ 5 ΗΜΕΡΩΝ!! ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΑΣ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΑΣ Μανούλες κοριτσιών!!!! - Σελίδα 9 417472 Μανούλες κοριτσιών!!!! - Σελίδα 9 417472

213Μανούλες κοριτσιών!!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: Μανούλες κοριτσιών!!!! Πεμ Φεβ 17, 2011 11:42 am

ladycat

ladycat
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
α γεια σας εδω ανηκουμε κ εμεις χεχεχε εχω μια κορακλα 3μηνων κ μιας μερας

http://www.gatospito.com

214Μανούλες κοριτσιών!!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: Μανούλες κοριτσιών!!!! Πεμ Φεβ 17, 2011 11:43 am

athinar

athinar
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Γεια σας κοριτσομάνες και μένα η κόρη μου ή Ζωή γίνεται τριών χρονών στις 2 Μαρτίου.
Δεν ξέρω πως είναι να έχεις αγόρι, αλλά πιστεύω μία μαμά έχει άλλη σχέση με την κόρη της, όπως και η κόρη με τη μαμά της.
Εύχομαι να αποκτήσω με τη Ζωή μου τη σχέση που έχω με τη μαμά μου και ακόμα καλύτερη.

215Μανούλες κοριτσιών!!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: Μανούλες κοριτσιών!!!! Πεμ Φεβ 17, 2011 12:14 pm

τιγρακι


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
λοιπον κοριτσακια εγω εχω και απο τα δυο... Very Happy το αστερι μου η κορη μου ειναι 7 χρονων και εχουμε και εμεις θεματακια με αγορακια Very Happy βρισκω καθε μερα μεσα στην τσαντα της τσαλακωμενα χαρτακια[σαγαπω εσυ;]και ρωταω ποιος σου το εδωσε κοριτσι μου αυτο;και απανταει[για να θυμηθω...ο χρηστος Η Νικος;]α! καλα της λεω αστο!!! ο γιος μου δεν μου κανει ακομα τετοια γιατι ειναι 7 μηνων Very Happy αλλα ειναι ενας ζουζουναρος .να χαιρεσται ολες τα παιδακια σας να τα χαιρομαι κ εγω Very Happy

216Μανούλες κοριτσιών!!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: Μανούλες κοριτσιών!!!! Πεμ Φεβ 17, 2011 1:50 pm

nounouemi

nounouemi
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
[[color=darkblueΚοριτσάκια μου γλυκά είμαι κ εγώ μια χαζομαμά! Εχω την Ελενά μου που είνια ο λόγος που υπάρχω και είναι 7 χρονών. Πάει 1η δημοτικού και φέτος ζήτησε από τον αγαπήμένο της φίλο από το νήπιο να γίνει το αγόρι της και παντρευτήκαν κιόλας!! Ούτε που με ρώτησε! Ευτυχώς διάλεξε καλό γαμπρό!
Φανταστείτε τι θα τραβήξω!!!

217Μανούλες κοριτσιών!!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: Μανούλες κοριτσιών!!!! Πεμ Φεβ 17, 2011 2:06 pm

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κι εγώ εδώ ανήκω....
Η χοντρομπουμπούκα μου είναι 2,5 μηνών και φυσικά είναι το πιο όμορφο μωρό του κόσμου όλου!!! χιχιχιχιχιχι!!!!

ninaki. έγραψε:....ααα οσο αφορα τους ερωτες προσωρινα εχει ερωτευτει τον καθρευτη γιατι καθε φορα που κοιτιεται εκει ολο γελαει...

ninaki η κόρη σου δεν είναι ερωτευμένη με τον καθρέφτη, αλλά με τον εαυτό της! αυτό σημαίνει ότι εκτός από γκρινιάρα είναι και ψωνάρα!! Razz
Πλάκα κάνω έτσι????? Very Happy

Η δικιά μου πάλι, μόλις την προηγούμενη εβδομάδα ανακάλυψε τον εαυτό της στον καθρέφτη και κάθεται και χαζογελάει αλλά βαριέται γρήγορα... Όσο για τους έρωτες, δεν ξέρω ακόμα...
Νομίζω ότι έχει ερωτευτεί τα κουκλάκια (μία καμηλοπάρδαλη, έναν ελέφαντα και μια στρουθοκάμηλο) που κρέμονται στο ρηλάξ, γιατί όλο τους μιλάει, τους γελάει και τα βαράει με μανία!

218Μανούλες κοριτσιών!!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: Μανούλες κοριτσιών!!!! Πεμ Φεβ 17, 2011 2:27 pm

thomi

thomi
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!!!ΕΙΜΑΙ Κ ΕΓΩ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΙΑΣ ΜΙΚΡΗΣ ΘΕΑΣ,14 ΜΗΝΩΝ (ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΠΩ?)Κ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΑΥΡΙΑΝΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΑ ΑΛΗΘΙΝΟ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙ.... ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΑΝ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΜΩΡΟ ΘΑ ΘΕΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΞΑΝΑ!!!! Μανούλες κοριτσιών!!!! - Σελίδα 9 215994

219Μανούλες κοριτσιών!!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: Μανούλες κοριτσιών!!!! Πεμ Φεβ 17, 2011 5:52 pm

athina235

athina235
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
και εγω εχω ενα κοριτσακι 2 μηνων!
Στην αρχη ο γιατρος μεχρι την β επιπεδου μου ελεγε οτι μαλλον εχω αγορι και ηθελα περισσοτερο να πω την αληθεια να εχω αγορι γιατι στο σοι μας ειμαστε ολο γυναικες!
Αλλα εχω ενθουσιαστει τοσο πολυ με την κορη μου που θελω και το επομενο αν υπαρξει κοριτσακι να ειναι! Laughing
Ειναι τοσο γλυκουλα.... I love you Μανούλες κοριτσιών!!!! - Σελίδα 9 536304

220Μανούλες κοριτσιών!!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: Μανούλες κοριτσιών!!!! Παρ Φεβ 18, 2011 1:52 am

refaki

refaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
geia sas manoulitses! ego exo mia koroula h opoia tha ginei tin tetarth pou mas erxetai trion minon!!! emena pali de ksero giati alla kathe fora pou tin vazo mprosta ston kathrefth arxizei k klaiei... de ksero ama simainei kati auto! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes kai go anupomono pos k pos na megalosei gia na mou leei ta gkomenika ths pantos ap th mera pou gennithike ta paei kalutera me to antitheto fulo!!! Laughing Laughing Laughing

221Μανούλες κοριτσιών!!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: Μανούλες κοριτσιών!!!! Παρ Φεβ 18, 2011 2:05 am

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valerakievelinaki έγραψε:
μιμή έγραψε:ΤΑ ΓΚΟΜΕΝΙΚΑ ΣΕ ΠΟΙΑ ΗΛΙΚΙΑ ΑΡΧΙΖΟΥΝ?ΓΙΑΤΙ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΑ ΠΡΟΝΗΠΙΑ ΠΕΡΥΣΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ ΣΤΑ ΝΗΠΙΑ ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΣΥΜΜΑΘΗΤΗ ΘΑ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΜΑΤΙ

εμενα η εβελινα θελει ενα αγορι που το λενε θαναση και δεν εχει προβλημα να τον παντρευτει απο τωρα !! της εξηγησα φυσικα πως θα πρεπει να μαγειρευει να πλενει πιατα να σφουγγαριζει και να σιδερωνει αλλα δεν εχει προβλημα λεει !!!!!! αν την βαλω εγω που ειμαι η μανα της να τα κανει αυτα ομως δεν προκειτε ουτε στην εφηβεια ενω για τον θαναση - ξενο θα τα εκανε ............ παλιοπαιδο !!

χαχαχα εμενα η κορη μου το παιζει σε 3πλο ταμπλο!!!βασικα 2πλο γτ ο ενας ειναι διασημος,κ αγνοει την υπαρξητης αχχχαχα,ο νικ τζονας,οι αλλοι 2 ειναι κοινοι θνητοι,ο ενας ειναι της κουμπαρας μου γιος(εχουμε παντρεψει μαζι)και υπαρχει ενα ειδυλλιο αλλα αυτητου το παιζει δυσκολη,αλλα ο ερωτας της ο απεριγραπτος ειναι ο γειτονας.

222Μανούλες κοριτσιών!!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: Μανούλες κοριτσιών!!!! Παρ Φεβ 18, 2011 4:09 pm

dinaki88

dinaki88
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
valerakievelinaki έγραψε:

εμενα η εβελινα θελει ενα αγορι που το λενε θαναση και δεν εχει προβλημα να τον παντρευτει απο τωρα !! της εξηγησα φυσικα πως θα πρεπει να μαγειρευει να πλενει πιατα να σφουγγαριζει και να σιδερωνει αλλα δεν εχει προβλημα λεει !!!!!! αν την βαλω εγω που ειμαι η μανα της να τα κανει αυτα ομως δεν προκειτε ουτε στην εφηβεια ενω για τον θαναση - ξενο θα τα εκανε ............ παλιοπαιδο !!
χαχαχαχαχαχαχαχχαχα
έτσι είναι...εσύ την κουβαλάς τόσο καιρό, τη γεννάς τόσες ώρες και μόλις δει το θανάση, γράψιμο και τράβα στα πιάτα σου μάνα...
κάνε παιδιά να δεις καλό Laughing

http://psuxoblabla.blogspot.gr/

223Μανούλες κοριτσιών!!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: Μανούλες κοριτσιών!!!! Παρ Φεβ 18, 2011 4:18 pm

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
dinaki88 έγραψε:
valerakievelinaki έγραψε:

εμενα η εβελινα θελει ενα αγορι που το λενε θαναση και δεν εχει προβλημα να τον παντρευτει απο τωρα !! της εξηγησα φυσικα πως θα πρεπει να μαγειρευει να πλενει πιατα να σφουγγαριζει και να σιδερωνει αλλα δεν εχει προβλημα λεει !!!!!! αν την βαλω εγω που ειμαι η μανα της να τα κανει αυτα ομως δεν προκειτε ουτε στην εφηβεια ενω για τον θαναση - ξενο θα τα εκανε ............ παλιοπαιδο !!
χαχαχαχαχαχαχαχχαχα
έτσι είναι...εσύ την κουβαλάς τόσο καιρό, τη γεννάς τόσες ώρες και μόλις δει το θανάση, γράψιμο και τράβα στα πιάτα σου μάνα...
κάνε παιδιά να δεις καλό Laughing


αχ αυτος ο θανασης!!!θα μας παρει το κοριτσι!!

224Μανούλες κοριτσιών!!!! - Σελίδα 9 Empty καλημερα!!! Παρ Φεβ 18, 2011 11:55 pm

giota


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλημερα κοριτσια

και εγω εχω 2κοριτσακια την ελλη 2,5ετων και την αλεξανδρα 14μηνων ειναι απιστευτο το ποσο ζωηρες ειναι αλλα και το πως συννενοουνται την ωρα της σκανταλιας.... Μανούλες κοριτσιών!!!! - Σελίδα 9 215994


και γω νομιζα πως το σπιτι μας θα ηταν γεματο ροζ συννεφακια και κουκλιτσες αλλα οι δικες μου κουκλιτσες μου δινουν καθημερινα ενα λογο να πιστευω πως θα ηταν τα 'καλυτερα' αγορακια Very Happy

γερα να ειναι τα παιδακια μας !!!!
φιλια και κουραγιο σε ολες μας Μανούλες κοριτσιών!!!! - Σελίδα 9 215994

225Μανούλες κοριτσιών!!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: Μανούλες κοριτσιών!!!! Σαβ Φεβ 19, 2011 3:17 am

katsougrimaria


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γεια σας μανούλες..
Και εγώ έχω ένα κοριτσάκι 7 μηνών σήμερα..
Λατρεύω τις κορδελίτσες, πιαστράκια, φορεματάκια ,ροζ ,ροζ, ροζ......

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 10]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις