Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
350 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 350 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 5]

76"Δεν πιάνουμε ξένα μωρά" - Σελίδα 4 Empty Απ: "Δεν πιάνουμε ξένα μωρά" Τετ Νοε 24, 2010 4:39 am

nena1988

nena1988
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
πω πω βρε κοριτσια τι κουλα ειναι αυτα?και εγω πραγματικα θα συχενομουνα να το κανουν αυτο στο παιδι μου,αλλα το θεμα ειναι να καταλαβαινουν καποια πραγματα μονοι τους ας πουμε βγαινεις απο την τουαλετα πλυνε τα κολοχερα σου,ενα αλλο πο ειδα και δεν μαρεσε ειναι το εξης ο παππους του μωρου καπνιζε παρα πολυ με αποτελεσμα να βρομαει απο πανω μεχρι κατω-σας τα λεει αυτα μια πρωτην φανατικη καπνιστρια,αλλα προσεκτικη οταν ηταν να πιασω μωρο και κυριως δεν βρομουσα τσιγαριλα απο 1οο μετρα-και μολις ειχε κανει τσιγαρο και μπαινει μεσα και πιανει αγκαλια το βρεφουδακι και το φυλαει στο μαγουλο,το κραταει λιγο και μετα μου το δινει με αποτελεσμα το μωρακι να ΒΡΩΜΑΕΙ ΤΣΙΓΑΡΟ ΑΠΟ ΕΠΑΝΩ ΜΕΧΡΙ ΚΑΤΩ...Τι να τον πεις τωρα αυτον?Μυαλο δεν εχει να σκεφτει.. Twisted Evil

http://panotourtestismamas.blogspot.com/

77"Δεν πιάνουμε ξένα μωρά" - Σελίδα 4 Empty Απ: "Δεν πιάνουμε ξένα μωρά" Τετ Νοε 24, 2010 4:51 am

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
aaxx panagista mou ti akouw tha karafliasw!kala vre sofaki mou kai esu giati den les tpt?kala pane stin toualeta kai meta den mporoun na ta plinoun ta koula tous mwro iparxei sto spiti eleos!vre nenaki mou kai egw fan kapnistria imoun alla otan itan na pwa se moraki konta den ipeirxe periptwsei na mirizw tsigaro kai eidika auto pou diavasa apo esena einai kai papous ?ntopei pes kai esu kati vre kopelia me tropo vevea !giati auti einai kai se mia ilikia pou ta kseroun ola kserokofali!

78"Δεν πιάνουμε ξένα μωρά" - Σελίδα 4 Empty Απ: "Δεν πιάνουμε ξένα μωρά" Τετ Νοε 24, 2010 4:55 am

nena1988

nena1988
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αυτο οτι τα ξερουν ολα ξαναπες το!!!!Αλλα τι να πεις να γινεις εσυ κακια μετα? Cool

http://panotourtestismamas.blogspot.com/

79"Δεν πιάνουμε ξένα μωρά" - Σελίδα 4 Empty Απ: "Δεν πιάνουμε ξένα μωρά" Τετ Νοε 24, 2010 5:02 am

ninaki-giorgaki

ninaki-giorgaki
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΠΟΛΥ ΚΑΥΤΟ ΘΕΜΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!
ΚΑΙ ΜΕΝΑ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΟΛΗ ΤΗ ΖΗΜΙΑ, ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ Δ Ε Ν Κ Α Τ Α Λ Β Α Ι Ν Ε Ι !!!
ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΤΟ ΚΑΚΟ ΣΥΝΗΘΕΙΟ ΝΑ ΒΑΖΕΙ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΓΛΥΦΕΙ!!! Shocked Shocked Shocked
ΤΗΣ ΤΟ ΕΙΠΑ ΜΙΑ, ΔΥΟ ΤΙΠΟΤΑ!!! ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ 18 ΜΗΝΩΝ ΟΠΟΤΕ ΤΟΝ ΔΕΙ ΚΑΙ ΦΡΙΚΑΡΩΩΩ! Mad
ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ ΣΠΑΝΙΑ!!!

80"Δεν πιάνουμε ξένα μωρά" - Σελίδα 4 Empty Απ: "Δεν πιάνουμε ξένα μωρά" Τετ Νοε 24, 2010 7:10 am

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσια εγώ σιχαίνομαι να βλέπω να πίνουν νερό και μετά να δίνουν στο παιδί από το ίδιο ποτήρι!!

Αν δω κανέναν από τους δικούς μου να το κάνει αυτό θα τον λούσω με το νερό που θα κρατάει!

Επίσης σιχαίνομαι να βλέπω να πέφτει η πιπίλα κάτω να τη φυσάνε λίγο - φου φου! ή να την καθαρίζουν με το χέρι τους και μετά να τη δίνουν στο μωρό!
Μπλιαχ!
Δε σου λέω να την αποστειρώσεις ρε φίλε αλλά τουλάχιστον σήκωσε τον κ#λο σου πήγαινε μέχρι τη βρύση και ρίξε λίγο νερό! Μα με το χέρι?

Όσο για τα χάδια και τα φιλιά, κακά τα ψέματα κορίτσια ας το παρεδεχτούμε ότι:
ΔΕ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΑΓΓΙΖΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΔΕ ΣΥΜΠΑΘΟΥΜΕ (κυρίως).
Αν πρόκειται για πολύ "στενούς" συγγενείς και φίλους ίσως και να μη μας πείραζε τόσο πολύ...

Πέρα όμως από τη "σιχασιά" που είναι καθαρά προσωπικό θέμα του καθενός - το τι σιχαίνεται ο καθένας μας δηλαδή,

Μήπως τελικά είμαστε λίγο υπερβολικές με το θέμα των μικροβίων?
Για θυμηθείτε: Εσείς πώς μεγαλώσατε? Εγώ προσωπικά έτρωγα χώματα και όταν χτυπούσα -επειδή κάποιος εξυπνάκιας μου είχε πει ότι το σάλιο επουλώνει τις πληγές κι ότι αυτό κάνουν όλα τα ζωάκια για να γίνουν καλά - καθόμουν (σαν το χαζό) κι έγλυφα τα πόδια μου και τα χέρια μου... Το βάμα, το οινόπνευμα και το μπεταντίν το είχαμε για τις "βαριές" περιπτώσεις...
Και τώρα τις βλέπεις όλες, συμπεριλαμβανομένου και του εαυτού μου, είμαστε με ένα αρωματικό μαντηλάκι στα χέρια, να απολυμαίνουμε την ίδια μας -φυσιολογική ίσως- τη βρώμα!

81"Δεν πιάνουμε ξένα μωρά" - Σελίδα 4 Empty Απ: "Δεν πιάνουμε ξένα μωρά" Τετ Νοε 24, 2010 7:25 am

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:Κορίτσια εγώ σιχαίνομαι να βλέπω να πίνουν νερό και μετά να δίνουν στο παιδί από το ίδιο ποτήρι!!

Αν δω κανέναν από τους δικούς μου να το κάνει αυτό θα τον λούσω με το νερό που θα κρατάει!

Επίσης σιχαίνομαι να βλέπω να πέφτει η πιπίλα κάτω να τη φυσάνε λίγο - φου φου! ή να την καθαρίζουν με το χέρι τους και μετά να τη δίνουν στο μωρό!
Μπλιαχ!
Δε σου λέω να την αποστειρώσεις ρε φίλε αλλά τουλάχιστον σήκωσε τον κ#λο σου πήγαινε μέχρι τη βρύση και ρίξε λίγο νερό! Μα με το χέρι?

Όσο για τα χάδια και τα φιλιά, κακά τα ψέματα κορίτσια ας το παρεδεχτούμε ότι:
ΔΕ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΑΓΓΙΖΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΔΕ ΣΥΜΠΑΘΟΥΜΕ (κυρίως).
Αν πρόκειται για πολύ "στενούς" συγγενείς και φίλους ίσως και να μη μας πείραζε τόσο πολύ...

Πέρα όμως από τη "σιχασιά" που είναι καθαρά προσωπικό θέμα του καθενός - το τι σιχαίνεται ο καθένας μας δηλαδή,

Μήπως τελικά είμαστε λίγο υπερβολικές με το θέμα των μικροβίων?
Για θυμηθείτε: Εσείς πώς μεγαλώσατε? Εγώ προσωπικά έτρωγα χώματα και όταν χτυπούσα -επειδή κάποιος εξυπνάκιας μου είχε πει ότι το σάλιο επουλώνει τις πληγές κι ότι αυτό κάνουν όλα τα ζωάκια για να γίνουν καλά - καθόμουν (σαν το χαζό) κι έγλυφα τα πόδια μου και τα χέρια μου... Το βάμα, το οινόπνευμα και το μπεταντίν το είχαμε για τις "βαριές" περιπτώσεις...
Και τώρα τις βλέπεις όλες, συμπεριλαμβανομένου και του εαυτού μου, είμαστε με ένα αρωματικό μαντηλάκι στα χέρια, να απολυμαίνουμε την ίδια μας -φυσιολογική ίσως- τη βρώμα!

Δίκιο έχεις, όμως το χώμα δεν έχει ιώσεις, το λεωφορείο, τα χερούλια, τα κουμπιά του ασανσέρ όμως έχουν. Οπότε πλύσιμο χεριών επιβάλλεται! Το μαντιλάκι κανονικά είναι για όταν δεν μπορείς να πλυθείς. Επίσης τα κάναμε αυτά αλλά σε μεγαλύτερη ηλικία, όχι μηνών. Έχει διαφορά...

82"Δεν πιάνουμε ξένα μωρά" - Σελίδα 4 Empty Απ: "Δεν πιάνουμε ξένα μωρά" Τετ Νοε 24, 2010 7:41 am

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Rinoula έγραψε: Επίσης τα κάναμε αυτά αλλά σε μεγαλύτερη ηλικία, όχι μηνών. Έχει διαφορά...

Το καταλαβαίνω αυτό. Έχει τεράστια διαφορά το να είσαι νεογέννητο από το να είσαι τεσσάρων...

Εγώ απλά προσπάθησα -παρότι φυσικά συμφωνώ μαζί σας σε όλα- μέσα από την υπερβολή να δείξω και την άλλη όψη του νομίσματος.

Παλιότερα δεν υπήρχαν φάρμακα κι αντιβιώσεις και οι γονείς μας, ακόμα κι εμείς σε κάποιες περιπτώσεις, τη βγάζαμε με μια ασπιρίνη.

Θα σας πω και κάτι άλλο γιατί έχετε φάει κόλλημα με τα χέρια και τα φιλιά και χάνετε ίσως πιο ουσιώδη πράγματα:
Ο γιος του συναδέλφου μου νοσηλεύτηκε για μία ολόκληρη βδομάδα -ούτε ενός χρόνου παιδάκι αν θυμάμαι καλά τότε- γιατί κόλλησε σαλμονέλα. Ναι σαλμονέλα.
Και ξέρετε από πού??
Δεν είναι τεκμηριωμένο αλλά είναι μία υπόθεση που "στέκει".
Από τα παπούτσια τους!
Ναι! Μετέφεραν μέσα στο σπίτι το μικρόβιο -και φυσικά πάνω στα χαλιά όπου έπαιζε ο μικρός- από τα περιττώματα σκύλων και γατιών που τυχόν είχαν πατήσει στο δρόμο....

Λοιπόν, επειδή ποτέ δεν ξέρεις τι μπορεί να σου τύχει αλλά ούτε και το πότε θα σου τύχει, ναι μεν υπάρχει η παροιμία που λέει "φύλαγε τα ρούχα σου" αλλά από κι απτην άλλη, δε μπορείς να "ξεβρακώνεις" και να αποστειρώνεις όποιον μπαίνει σπίτι σου.... Αλλιώς, μην τον φέρνεις καθόλου.

Ελπίζω να μην παρεξηγήθηκα. Επαναλαμβάνω ότι συμφωνώ με όσα λέτε. Κι εγώ για το μωράκι μου τα θέλω όλα στην εντέλεια και πεντακάθαρα. Απλά, κουβέντα να γίνεται....

83"Δεν πιάνουμε ξένα μωρά" - Σελίδα 4 Empty Απ: "Δεν πιάνουμε ξένα μωρά" Τετ Νοε 24, 2010 7:47 am

argyro 2

argyro 2
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Tziz έγραψε:
Rinoula έγραψε: Επίσης τα κάναμε αυτά αλλά σε μεγαλύτερη ηλικία, όχι μηνών. Έχει διαφορά...

Το καταλαβαίνω αυτό. Έχει τεράστια διαφορά το να είσαι νεογέννητο από το να είσαι τεσσάρων...

Εγώ απλά προσπάθησα -παρότι φυσικά συμφωνώ μαζί σας σε όλα- μέσα από την υπερβολή να δείξω και την άλλη όψη του νομίσματος.

Παλιότερα δεν υπήρχαν φάρμακα κι αντιβιώσεις και οι γονείς μας, ακόμα κι εμείς σε κάποιες περιπτώσεις, τη βγάζαμε με μια ασπιρίνη.

Θα σας πω και κάτι άλλο γιατί έχετε φάει κόλλημα με τα χέρια και τα φιλιά και χάνετε ίσως πιο ουσιώδη πράγματα:
Ο γιος του συναδέλφου μου νοσηλεύτηκε για μία ολόκληρη βδομάδα -ούτε ενός χρόνου παιδάκι αν θυμάμαι καλά τότε- γιατί κόλλησε σαλμονέλα. Ναι σαλμονέλα.
Και ξέρετε από πού??
Δεν είναι τεκμηριωμένο αλλά είναι μία υπόθεση που "στέκει".
Από τα παπούτσια τους!
Ναι! Μετέφεραν μέσα στο σπίτι το μικρόβιο -και φυσικά πάνω στα χαλιά όπου έπαιζε ο μικρός- από τα περιττώματα σκύλων και γατιών που τυχόν είχαν πατήσει στο δρόμο....

Λοιπόν, επειδή ποτέ δεν ξέρεις τι μπορεί να σου τύχει αλλά ούτε και το πότε θα σου τύχει, ναι μεν υπάρχει η παροιμία που λέει "φύλαγε τα ρούχα σου" αλλά από κι απτην άλλη, δε μπορείς να "ξεβρακώνεις" και να αποστειρώνεις όποιον μπαίνει σπίτι σου.... Αλλιώς, μην τον φέρνεις καθόλου.

Ελπίζω να μην παρεξηγήθηκα. Επαναλαμβάνω ότι συμφωνώ με όσα λέτε. Κι εγώ για το μωράκι μου τα θέλω όλα στην εντέλεια και πεντακάθαρα. Απλά, κουβέντα να γίνεται....
ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ!!ΕΜΕΝΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 5 ΜΗΝΩΝ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΟΠΟΙΟΣ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΑΠΑΙΤΩ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΛΥΝΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΟΡΕΞΗ ΝΑ ΤΡΕΧΩ ΣΤΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΥΤΟΥ ΝΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΩ ΚΑΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ

84"Δεν πιάνουμε ξένα μωρά" - Σελίδα 4 Empty Απ: "Δεν πιάνουμε ξένα μωρά" Τετ Νοε 24, 2010 8:00 am

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
argyro 2 έγραψε:... ΟΠΟΙΟΣ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΑΠΑΙΤΩ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΛΥΝΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΟΡΕΞΗ ΝΑ ΤΡΕΧΩ ΣΤΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΥΤΟΥ ΝΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΩ ΚΑΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ

Και καλά κάνεις.
Κι εγώ σήμερα -βλακεία μου που δεν το έκανα- πήγα βόλτα στη λαϊκή κι έλεγα να πάρω παντοφλίτσες σε διάφορα μεγέθη για να τις φορούν αυτοί που έρχονται και να μην μπαίνουν με τα παπούτσια.
Εμένα βέβαια μέχρι να έρθει ο καιρός να κάτσει κάτω, θα τα έχω βγάλει τα χαλιά...

Να σου ζήσει ο γιος σου που είναι γλύκας!

85"Δεν πιάνουμε ξένα μωρά" - Σελίδα 4 Empty Απ: "Δεν πιάνουμε ξένα μωρά" Τετ Νοε 24, 2010 8:02 am

argyro 2

argyro 2
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Tziz έγραψε:
argyro 2 έγραψε:... ΟΠΟΙΟΣ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΑΠΑΙΤΩ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΛΥΝΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΟΡΕΞΗ ΝΑ ΤΡΕΧΩ ΣΤΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΥΤΟΥ ΝΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΩ ΚΑΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ

Και καλά κάνεις.
Κι εγώ σήμερα -βλακεία μου που δεν το έκανα- πήγα βόλτα στη λαϊκή κι έλεγα να πάρω παντοφλίτσες σε διάφορα μεγέθη για να τις φορούν αυτοί που έρχονται και να μην μπαίνουν με τα παπούτσια.
Εμένα βέβαια μέχρι να έρθει ο καιρός να κάτσει κάτω, θα τα έχω βγάλει τα χαλιά...

Να σου ζήσει ο γιος σου που είναι γλύκας!
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙ!!ΑΣΧΕΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ Η ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ?

86"Δεν πιάνουμε ξένα μωρά" - Σελίδα 4 Empty Απ: "Δεν πιάνουμε ξένα μωρά" Τετ Νοε 24, 2010 8:06 am

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσάκι. Και μάλιστα μπουλουκάκι!
Κάνω υπομονή μέχρι την άλλη βδομάδα.
ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ!
Razz Razz

87"Δεν πιάνουμε ξένα μωρά" - Σελίδα 4 Empty Απ: "Δεν πιάνουμε ξένα μωρά" Τετ Νοε 24, 2010 8:08 am

argyro 2

argyro 2
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Tziz έγραψε:Κοριτσάκι. Και μάλιστα μπουλουκάκι!
Κάνω υπομονή μέχρι την άλλη βδομάδα.
ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ!
Razz Razz
ΠΟΣΟ ΖΥΙΖΕΙ ΤΩΡΑ?

88"Δεν πιάνουμε ξένα μωρά" - Σελίδα 4 Empty Απ: "Δεν πιάνουμε ξένα μωρά" Τετ Νοε 24, 2010 8:18 am

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tziz έγραψε:Κοριτσάκι. Και μάλιστα μπουλουκάκι!
Κάνω υπομονή μέχρι την άλλη βδομάδα.
ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ!
Razz Razz

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΕΦΤΑΣΕ Η ΩΡΑ΄,Ε;;;;;ΕΧΕΙΣ ΟΡΙΣΕΙ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΠΡΟΚΛΗΣΗΣ ΚΑΙ ΕΧΑΣΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ;;;;;
ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΩΡΑ,ΕΓΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ,ΔΕΝ ΠΙΑΝΩ ΑΛΛΑ ΜΩΡΑΚΙΑ,ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΞΕΡΩ ΟΤΙ Η ΜΑΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΓΙΟ ΜΟΥ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΘΕΜΑ,ΕΧΕΙ ΜΑΘΕΙ ΣΤΙΣ ΑΓΚΑΛΙΕΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΧΑΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΕΤΑΙ ΑΠΌΛΟΥΣ...ΑΠΟ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΟ ΜΕΧΡΙ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΧΟΡΤΑΣΕΙ ΧΕΡΙΑ ΦΙΛΩΝ,ΓΝΩΣΤΩΝ ΚΑΙ ΣΥΓΓΕΝΩΝ.ΚΑΙ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ Η ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΜΑΓΑΖΙ ΔΕ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΔΕΨΟΥΝ,ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ,ΤΟ SLING ΑΓΓΙΖΟΥΝ!ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΤΡΕΛΑΙΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ,ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΒΑΖΕΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ...ΑΝ ΚΑΙ ΣΠΑΝΙΑ ΠΑΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ.ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΘΕ ΜΑΝΟΥΛΑ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΘΕΩΡΕΙ ΕΚΕΙΝΗ ΣΩΣΤΟ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ... Very Happy

89"Δεν πιάνουμε ξένα μωρά" - Σελίδα 4 Empty Απ: "Δεν πιάνουμε ξένα μωρά" Τετ Νοε 24, 2010 8:19 am

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Την περασμένη Πέμπτη που πήγα στο γιατρό κόντευε τα 3,5κιλά.
Δηλαδή σε 10 μέρες πήρε περίπου 300-400γρ.
Άρα την άλλη βδομάδα θα κοντεύει τα 4κιλά.
Κι έχω βαρύνει, άστα να πάνε...
Σήμερα δυσκολεύτηκα πολύ στο περπάτημα κι από την ώρα που γύρισα δεν έχω ξεκουνήσει από τον καναπέ. Δε μπορώ.
Μη με ρωτήσεις πόσα κιλά έχω πάρει εγώ.
Σε προλαβαίνω και σου λέω ότι δεν είναι υπερβολικά πολλά. Μόλις 15. Αλλά έχω μια κοιλιά! Όλοι μου λένε ότι είναι τεράστια!

Θέλω να ξαλαφρώσω επιτέλους!

90"Δεν πιάνουμε ξένα μωρά" - Σελίδα 4 Empty Απ: "Δεν πιάνουμε ξένα μωρά" Τετ Νοε 24, 2010 8:24 am

argyro 2

argyro 2
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Tziz έγραψε:Την περασμένη Πέμπτη που πήγα στο γιατρό κόντευε τα 3,5κιλά.
Δηλαδή σε 10 μέρες πήρε περίπου 300-400γρ.
Άρα την άλλη βδομάδα θα κοντεύει τα 4κιλά.
Κι έχω βαρύνει, άστα να πάνε...
Σήμερα δυσκολεύτηκα πολύ στο περπάτημα κι από την ώρα που γύρισα δεν έχω ξεκουνήσει από τον καναπέ. Δε μπορώ.
Μη με ρωτήσεις πόσα κιλά έχω πάρει εγώ.
Σε προλαβαίνω και σου λέω ότι δεν είναι υπερβολικά πολλά. Μόλις 15. Αλλά έχω μια κοιλιά! Όλοι μου λένε ότι είναι τεράστια!

Θέλω να ξαλαφρώσω επιτέλους!
ΑΠΟ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΩΡΑ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΙΟΥΝΤΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΑΚΟΥΣΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΚΛΕΙΣΕΙ 200 ΓΡΑΜΜΑΡΙΩΝ ΠΕΡΙΠΟΥ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝΕ ΣΗΜΑΣΙΑ ΤΗΝ ΚΙΛΑ ΜΕ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΙΔΙ ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΕΓΑΛΗ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΜΕΓΑΛΗ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΤΗΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 4120 ΟΠΟΤΕ ΗΡΕΜΗΣΕ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΞΑΛΑΦΡΩΣΕΙΣ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝΕ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΛΕΣ<<ΑΧ!ΘΕΟΥΛΗ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ?>>

91"Δεν πιάνουμε ξένα μωρά" - Σελίδα 4 Empty Απ: "Δεν πιάνουμε ξένα μωρά" Τετ Νοε 24, 2010 8:25 am

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σου Καλλιπίτσα!!

Θα ξέρουμε οριστικά τη Δευτέρα για την ημερομηνία.

Όσο για τα αγγίγματα ήθελα να πω και κάτι ακόμα, αν κάποιος δε θέλει να αγγίζουν το παιδί του, τότε ας μην το "εκθέτει".
Από τη στιγμή που κυκλοφορεί σε δημόσια μέρη, μπορεί να κολλήσει ακόμα κι από τον αέρα.
Ας το έχει στο καρότσι κουκουλωμένο για να μην το πειράζει κανείς...

92"Δεν πιάνουμε ξένα μωρά" - Σελίδα 4 Empty Απ: "Δεν πιάνουμε ξένα μωρά" Τετ Νοε 24, 2010 8:28 am

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
argyro 2 έγραψε:... ΟΠΟΤΕ ΗΡΕΜΗΣΕ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΞΑΛΑΦΡΩΣΕΙΣ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝΕ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΛΕΣ<<ΑΧ!ΘΕΟΥΛΗ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ?>>


Το ξέρω!! "Δεν πιάνουμε ξένα μωρά" - Σελίδα 4 328109

93"Δεν πιάνουμε ξένα μωρά" - Σελίδα 4 Empty Απ: "Δεν πιάνουμε ξένα μωρά" Τετ Νοε 24, 2010 8:36 am

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tziz έγραψε:Γεια σου Καλλιπίτσα!!

Θα ξέρουμε οριστικά τη Δευτέρα για την ημερομηνία.

Όσο για τα αγγίγματα ήθελα να πω και κάτι ακόμα, αν κάποιος δε θέλει να αγγίζουν το παιδί του, τότε ας μην το "εκθέτει".
Από τη στιγμή που κυκλοφορεί σε δημόσια μέρη, μπορεί να κολλήσει ακόμα κι από τον αέρα.
Ας το έχει στο καρότσι κουκουλωμένο για να μην το πειράζει κανείς...

ΕΚΤΟΣ ΑΠΡΟΟΠΤΟΥ ΒΕΒΑΙΑ!!! Razz ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑΝΩΡΙΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ!ΑΝΤΕ ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑ!!!!ΠΑΝΤΩΣ ΜΕ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ,ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΑΠΟΚΛΙΣΗ Ο ΥΠΕΡΗΧΟΣ.ΕΜΕΝΑ ΣΤΙΣ 38ΕΒΔ,ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ 3,5 ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΣΤΙΣ 41 ΕΒΔ 3870...
ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΠΟΥ ΛΕΣ,ΕΙΜΑΙ ΤΗΣ ΑΠΟΨΗΣ ΟΤΙ ΟΣΟ ΤΑ ΨΥΡΙΖΕΙΣ ΟΛΑ ΤΟΣΟ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΤΡΕΛΑΙΝΕΣΑΙ...ΟΚ,ΝΑ ΤΗΡΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΚΑΝΟΝΕΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ,ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΠΑΜΕ Κ ΣΕ ΑΛΛΟ ΑΚΡΟ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥΥΥΥ COOL ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΟ ΙΔΙΟ ΓΙΑΤΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΤΕΧΑ ΚΙ ΑΛΛΕΣ ΕΜΜΟΝΕΣ!ΕΙΧΑ ΚΑΜΠΟΣΕΣ! Razz

94"Δεν πιάνουμε ξένα μωρά" - Σελίδα 4 Empty Απ: "Δεν πιάνουμε ξένα μωρά" Τετ Νοε 24, 2010 8:55 am

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:ΕΚΤΟΣ ΑΠΡΟΟΠΤΟΥ ΒΕΒΑΙΑ!!! Razz ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑΝΩΡΙΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ!ΑΝΤΕ ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑ!!!!ΠΑΝΤΩΣ ΜΕ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ,ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΑΠΟΚΛΙΣΗ Ο ΥΠΕΡΗΧΟΣ.ΕΜΕΝΑ ΣΤΙΣ 38ΕΒΔ,ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ 3,5 ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΣΤΙΣ 41 ΕΒΔ 3870...

Αν σου πω ότι το ελπίζω κιόλας, τι θα μου πεις? Πραγματικά δεν αντέχω άλλο!
Όσο για το βάρος το ξέρω. Είναι κατά προσέγγιση αυτό που βγάζει ο υπέρηχος.

Kalliopi έγραψε:ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΠΟΥ ΛΕΣ,ΕΙΜΑΙ ΤΗΣ ΑΠΟΨΗΣ ΟΤΙ ΟΣΟ ΤΑ ΨΥΡΙΖΕΙΣ ΟΛΑ ΤΟΣΟ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΤΡΕΛΑΙΝΕΣΑΙ...ΟΚ,ΝΑ ΤΗΡΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΚΑΝΟΝΕΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ,ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΠΑΜΕ Κ ΣΕ ΑΛΛΟ ΑΚΡΟ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥΥΥΥ COOL ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΟ ΙΔΙΟ ΓΙΑΤΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΤΕΧΑ ΚΙ ΑΛΛΕΣ ΕΜΜΟΝΕΣ!ΕΙΧΑ ΚΑΜΠΟΣΕΣ! Razz

Κι εγώ έτσι ακριβώς σκέφτομαι. Στην τελική χώνουν τόσα πράγματα στο στόμα τους (ένα κοριτσάκι έπιανε τα σκουπιδάκια από το χαλί και τα έτρωγε, την είδα και μουρλάθηκα και η μάνα της βέβαια τσίριζε!) που τα φιλιά των άλλων δε νομίζω πως θα με ενοχλήσουν ιδιαίτερα. Εκτός βέβαια αν είναι κανένας παντελώς βρωμιάρης, όπου εκεί τον αποφεύγεις ευγενικά και λες ότι πρέπει να βάλεις το παιδί για ύπνο... Razz Razz

95"Δεν πιάνουμε ξένα μωρά" - Σελίδα 4 Empty Απ: "Δεν πιάνουμε ξένα μωρά" Τετ Νοε 24, 2010 9:02 am

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΦΟΥ ΤΟ ΕΛΠΙΖΕΙΣ ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΛΟΙΠΟΝ!ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ!ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΝΕΑ ΛΟΙΠΟΝ ΣΥΝΤΟΜΑ!

96"Δεν πιάνουμε ξένα μωρά" - Σελίδα 4 Empty Απ: "Δεν πιάνουμε ξένα μωρά" Τετ Νοε 24, 2010 10:48 am

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
nena1988 έγραψε:αυτο οτι τα ξερουν ολα ξαναπες το!!!!Αλλα τι να πεις να γινεις εσυ κακια μετα? Cool
polik euxaristws koita na deis epeidi kai me tin mama mou to sizitisa auto kai autes esti ekananopw skanoume emeis twra apla autes den eixa mwromantila kai tetia ekeini tin epoxi alla pigenan katefthian kai to eplenan to paidi!!

97"Δεν πιάνουμε ξένα μωρά" - Σελίδα 4 Empty Απ: "Δεν πιάνουμε ξένα μωρά" Παρ Δεκ 03, 2010 12:51 pm

aggeliki1982


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
εμενα ευτυχως μονο μια φορα μου τη χαιδεψε μια ασχετη στο δρομο και αυτο στν πατουσα, δε με πειραξε ισα ισα που το βρηκα γλυκο.. αυτο που με εκνευριζει ειναι που την ασημωνουν με λεφτα και τα ακουμπανε στο κεφαλι... εκει μου ανεβαινει το αιμα, αλλα αμα μιλησω θα με πουνε και αχαριστη!!!

98"Δεν πιάνουμε ξένα μωρά" - Σελίδα 4 Empty Απ: "Δεν πιάνουμε ξένα μωρά" Παρ Δεκ 03, 2010 1:01 pm

Depy23

Depy23
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Και εγώ τρελένομαι αλλά δυστυχώς δεν μιλάω!Προχθές πήγα στο σούπερμάρκετ με τον μικρό και μια γιαγιά το έπιασε αλλά ευτυχώς στο ποδαράκι του!Ασε τους ξένους εδώ οι δικοί μας δεν καταλαβαίνουν π.χ. ο παππούς μου του φιλάει τα χεράκια και το μωρό τα βάζει στο στόμα του μετά.Τι να του πεις?

99"Δεν πιάνουμε ξένα μωρά" - Σελίδα 4 Empty Απ: "Δεν πιάνουμε ξένα μωρά" Τετ Ιαν 19, 2011 4:52 am

nena1988

nena1988
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ρε κοριτσια τα νευρα μου ειμαι παραλογη για πες τε μου,ειχα μια συζητηση με τον αντρα μου η οποιοα τελικα κατεληξε σε φασαρια...Λοιπον του λεω οτι μεχρι να σαραντησει το μωρο οποιος μπαινει σπιτι να το δει θα πλενει τα χερια του πρωτα,γιατι ειναι μικρο ακομα και φοβαμαι για τα μικροβια,οχι οτι ο αλλος ειναι βρωμιαρης απλα ολοι κουβαλαμε μικροβια,και με λεει υπερβολικη οτι αν το κανω αυτο θα παρεξηγυθω και δεν θα με θελει κανεις μετα για παρεα και αυτα ειναι υπερβολες δεν μπορεις λεει να τον προσβαλεις τον αλλον,και του λεω οτι εδω εγω που ειμαι μανα που το μωρο απο μενα θα παρει αντισωματα τον πρωτο καιρο με τον θηλασμο παλι τα χερια μου θα τα πλενω και δεν θα το κανει ενας ξενος?Ενταξει απο την μια εχει δικιο οτι πως θα τον πεις τον αλλον πλυνε τα χερια σπυ χωρις να παρεξηγηθει αν δεν το κανει απο μονος του,αλλα οχι οτι ειμαι και παραλογη και τετοια..

http://panotourtestismamas.blogspot.com/

100"Δεν πιάνουμε ξένα μωρά" - Σελίδα 4 Empty Απ: "Δεν πιάνουμε ξένα μωρά" Τετ Ιαν 19, 2011 5:07 am

vasso

vasso
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Α ΘΑ ΜΠΕΙ ΚΟΣΜΟΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΝΟ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΟΥ ΕΜΠΑΙΝΕ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 15 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΜΑΣΚΑ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΜΩΡΟ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΕΠΙΣΗΣ ΕΙΡΘΕ ΤΟΝ ΕΙΔΕ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΔΕΝ ΖΗΤΗΣΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΟ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΘΕΜΑ ΗΤΑΝ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΜΑΡΙΟ ΤΟΝ ΑΦΗΣΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΕΤΑ ΤΟΥΣ 8 ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΕΠΟΧΙΚΕΣ ΓΡΙΠΕΣ ΚΑΙ ΦΙΛΕΣ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΑΦΗΝΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΠΙΤΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΥΠΗΡΧΑΝ ΚΑΤΙ ΣΧΟΛΙΑ ΤΥΠΟΥ ΤΙ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΑΝΑ ?
ΒΕΒΑΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΙΑΝΕΙ ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ << ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΙ....>> ΚΕΤΣΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΙΠΟΤΑ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις