Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
68 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 68 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioannam24 έγραψε:
το θεμα ειναι πως μπορω να σταθεροποιησω αυτην την ωρα αν δεν εχει σταθερες ωρες φαγητου και υπνου ? πως μπορω να το ρυθμισω ???? να τις φτιαξω ανε προγραμμα ?????
συγνωμη αν γινομαι βαρετη και ρωταω τοσα πολλα.
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΛΛΑ ΚΑΤΙ ΣΤΟ ΠΕΡΙΠΟΥ.ΘΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΩΡΑ ΣΟΥ ΞΥΠΝΑΕΙ ΤΟ ΠΡΩΙ??ΚΑΤΑ ΤΙΣ 8 ΛΕΜΕ Π.Χ???ΣΕ ΚΑΝΑ 4ΩΡΟ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΞΥΠΝΗΣΕΙ Η ΙΔΙΑ , ΘΑ ΤΗΝ ΞΥΠΝΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ ΕΤΣΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΕΙ Η ΩΡΑ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 8.30 ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΑΝΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΕΙΣ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΓΕΥΜΑ.ΜΕΤΑ ΟΛΗ ΤΗ ΝΥΧΤΑ ΑΝ ΔΕΝ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΞΥΠΝΑΣ ΕΣΥ.ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΑΪΖΕΙΣ ΠΑΛΙ ΤΟ ΠΡΩΙ.

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ωραια τα λετε με το θεμα του υπνου αλλα δεν πιανει σε ολα τα μωρα, εμενα ο γιος μου κοιμοταν παντα κατα τις 11 πιο νωρις καθολου με καμια δυναμη, η κορη μου παλι 9 η ωρα θελει να παει για υπνο οποτε ειναι και θεμα παιδιου, δεν πιανει παντα να βαλεις εσυ μια ορισμενη ωρα για τον υπνο, παντως πρεπει να δοκιμασεις για να δεις αν πιανει

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μιλουπακι έγραψε:ωραια τα λετε με το θεμα του υπνου αλλα δεν πιανει σε ολα τα μωρα, εμενα ο γιος μου κοιμοταν παντα κατα τις 11 πιο νωρις καθολου με καμια δυναμη, η κορη μου παλι 9 η ωρα θελει να παει για υπνο οποτε ειναι και θεμα παιδιου, δεν πιανει παντα να βαλεις εσυ μια ορισμενη ωρα για τον υπνο, παντως πρεπει να δοκιμασεις για να δεις αν πιανει
ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Η ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΤΑ ΜΑ ΠΑΝΤΑ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 10 ΜΕ 11. Ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΕ ΑΠΟ ΤΙΣ 9 ΚΟΥΤΟΥΛΟΥΣΕ!!!!!ΓΙ΄ ΑΥΤΟ ΕΞΗΓΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΚΡΙΒΕΙΑΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟ ΚΑΘΟΡΙΖΕΙΣ ΕΣΥ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ.

ioannam24

ioannam24
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
στις 2 το μεσημερι εφαγε 220 ml και θα φαει τωρα στις 9 το βραδυ. δεν εκλαιγε... τωρα ξεκινησε το κλαμα και παμε για φαγητο!!!!!!! κανει πριτς που μυριζουν και ζοριζεται για κακα!!!!!

πειραζει που εμεινε τοσες ωρες νηστικη ?????

lilianna

lilianna
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ioannam24 έγραψε:στις 2 το μεσημερι εφαγε 220 ml και θα φαει τωρα στις 9 το βραδυ. δεν εκλαιγε... τωρα ξεκινησε το κλαμα και παμε για φαγητο!!!!!!! κανει πριτς που μυριζουν και ζοριζεται για κακα!!!!!

πειραζει που εμεινε τοσες ωρες νηστικη ?????

γιατι εμεινε τοσες ωρες?

ioannam24

ioannam24
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοιμηθηκε αρκετα αλλα οταν ηταν ξυπνια καθοταν ή αγκαλια μου ή στο ρηλαξ. δεν πεινουσε... δοκιμασα.

lilianna

lilianna
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ioannam24 έγραψε:κοιμηθηκε αρκετα αλλα οταν ηταν ξυπνια καθοταν ή αγκαλια μου ή στο ρηλαξ. δεν πεινουσε... δοκιμασα.

αν δεν ηθελε μην την ζοριζεις δεν πειραζει.ισως τωρα φαει λιγο παραπανω.παντως εφοσον εχει αερια κατι την ενοχλει.με την δυσκοιλιοτητα τι εγινε?εκανε κακακια?ισως γιυατο εχει αερια.κατι αλλο που μπορεις να κανεις ειναι οταν φτιαχνεις το γαλα αντι για ολο νερο να βαλεις και λιγο χαμομηλι.δηλαδη αντι για 100 μλνερο πχ βαλε 60 νερο και 40 χαμομηλι.καλο θα ηταν ολο χαμομηλι αλλα θα αλλξει πολυ η γευση και ισως δε το πιει.για δοκιμασε να γλυτωσεις κλυσματακι και τετοια.ειναι μικρακι

ioannam24

ioannam24
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΚΑΝΕ ΚΑΚΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΓΙΟΥΠΙ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΡΩΕΙ!!!!!!!!!!!
ΕΙΜΑΙ ΤΟΟΟΟΟΣΟ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ !!!!!!!!!!!!

lilianna

lilianna
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ioannam24 έγραψε:ΕΚΑΝΕ ΚΑΚΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΓΙΟΥΠΙ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΡΩΕΙ!!!!!!!!!!!
ΕΙΜΑΙ ΤΟΟΟΟΟΣΟ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ !!!!!!!!!!!!

τελεια λοιπον!τωρα μεινε σε ενα γαλα και μην κανεις δοκιμες οκ?ισως καποιο την πειραζει.αν την πιασει παλι και εχει αερια κανε αυτο με το χαμομηλακι.επισης να κοιτας να ρευεται καλα και να της κανεις μασαζακι στην κοιλιτσα και να την σηκωνεις τα ποδαρακια προς την κοιλιτσα να ανακουφιζεται απο τα αερια.οτι θες εδω ειμαστε

ioannam24

ioannam24
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
σας ευχαριστω για τις συμβουλες σας Very Happy

tzeni

tzeni
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μπραβο μπραβο στο μικρακι σου!!!!!!!!!!οτι θα χαιρομασταν τοσο με τα κακακια των μωρων μας δεν μπορουσα ποτε να το φανταστω χαχαχαχα Very Happy Very Happy Very Happy

ioannam24

ioannam24
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
η μπεμπα εφαγε 195 ml χθες στις 9 το βραδυ και ξυπνησε στις 07:40 το πρωι!!!!
εκανε τον υπολογισμο 150 ml ανα κιλο βαρους και μου βγηκε οτι τρωει ακριβως οσο πρεπει για τα κιλα της. αρα δεν ανησυχω που μπορει να κανει 4 γευματα αφου συμπληρωνει ακριβως τα ml που πρεπει να πινει.
σωστα ?

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioannam24 έγραψε:η μπεμπα εφαγε 195 ml χθες στις 9 το βραδυ και ξυπνησε στις 07:40 το πρωι!!!!
εκανε τον υπολογισμο 150 ml ανα κιλο βαρους και μου βγηκε οτι τρωει ακριβως οσο πρεπει για τα κιλα της. αρα δεν ανησυχω που μπορει να κανει 4 γευματα αφου συμπληρωνει ακριβως τα ml που πρεπει να πινει.
σωστα ?
ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙΣ ΟΛΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ.ΘΑ ΦΑΝΕΙ ΠΟΣΟ ΒΑΡΟΣ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΗΝΙΑΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ.ΑΥΤΟΣ ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΣΤΟ ΒΑΡΟΣ ΤΗΣ.ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΔΕΣ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΑΓΧΟΣ!!!ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ.ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΚΑΘΟΔΗΓΗΤΕΣ!!! Very Happy Very Happy Very Happy

VINI


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΕΜΕΝΑ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 2.5 ΜΗΝΩΝ Κ ΤΟΥ ΔΙΝΩ FRISOLAC ΑΠΟ 40 ΗΜΕΡΩΝ<ΠΡΙΝ ΕΠΙΝΕ ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΤΗ ΜΑΝΟΥΛΑ>.ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΑΚΙΑ! βοηθεια!!!!! δεν αντεχω αλλο!!!!  - Σελίδα 3 654316

lenaki1982


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
lilianna έγραψε:
ioannam24 έγραψε:το απογευμα παλι τα ιδια!!!!!! ηπιε 200 ml και μασαει το χερι της και εχει γκρινια πεινας.
τι να κανω ?????????? να της δινω μεχρι 230 ml ?????????

διορθωστε με αν κανω λαθος αλλα νομιζω ειναι πολλα γαι 2 μηνων παιδακι 230 μλ.το επομενο γευμα ποτε ειναι?τι ωρα ηπιε το απογευμα και τι ωρα θα πιει για βραδυ?
εμένα πάντως πίνει μέσο όρο 200 ml από πριν κλείσει 2 μηνών. είναι θέμα παιδιού.

lenaki1982


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioannam24 έγραψε:η μπεμπα εφαγε 195 ml χθες στις 9 το βραδυ και ξυπνησε στις 07:40 το πρωι!!!!
εκανε τον υπολογισμο 150 ml ανα κιλο βαρους και μου βγηκε οτι τρωει ακριβως οσο πρεπει για τα κιλα της. αρα δεν ανησυχω που μπορει να κανει 4 γευματα αφου συμπληρωνει ακριβως τα ml που πρεπει να πινει.
σωστα ?
κοίτα και εμάς για 2 μέρες έτυχε να πιεί 4 γεύματα μόνο αφού δεν ξύπνουσε να φάει την αφήναμε.
όμως ρώτησα τη γιατρό μας κια είπε να την ξυπνάμε την ημέρα κάθε 4 ώρες να τρώει 5 γεύματα γιατί μετά θα πρέπει να τα αντικαταστήσουμε σιγά σιγά με κρεμες.

ioannam24

ioannam24
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καναμε κακα και πολλα!!!!!!!!!! βοηθεια!!!!! δεν αντεχω αλλο!!!!  - Σελίδα 3 654316 θα με θεωρειτε χαζη που χαιρομαι τοσο αλλα ειχαμε τραβηξει πολλα!!!!

lilianna

lilianna
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ioannam24 έγραψε:καναμε κακα και πολλα!!!!!!!!!! βοηθεια!!!!! δεν αντεχω αλλο!!!!  - Σελίδα 3 654316 θα με θεωρειτε χαζη που χαιρομαι τοσο αλλα ειχαμε τραβηξει πολλα!!!!

οχι βρε.χαζη δεν εισαι.απλα προσπαθησε να μην αγχωνεσαι(τι λεω τωρα ε?)ειδες που οι δοκιμες με τα γαλατα δεν κανουν καλο?κατσε σε αυτο που εισαι τωρα λοιπον και ολα καλα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις