Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
46 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 46 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 40]

annaki

annaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κοριτσακια μου!

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;ΣΟΦΑΚΙ ΑΝ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΕΑ ΣΟΥ!ΞΕΧΑΣΤΗΚΑ ΠΡΟΧΤΕΣ Η ΜΟΥΛΑΡΑ!ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΝΙΝΑΚΙ!!!

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kalliopi έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;ΣΟΦΑΚΙ ΑΝ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΕΑ ΣΟΥ!ΞΕΧΑΣΤΗΚΑ ΠΡΟΧΤΕΣ Η ΜΟΥΛΑΡΑ!ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΝΙΝΑΚΙ!!!
ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΧΑΜΕΝΗ??????ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ ΕΡΧΟΜΑΙ ΠΡΕΒΕΖΑ.ΘΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ??

ireneAG


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα κοριτσακια μου!!!
τι μου κανετε?
εγω παρολο το τρεξιμο παρα την παλιοσυννεφια, ειμαι καλα!!!! ανυπομονωωωωωωωω για το αυριανο μασ ταξιδακι!!!

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ!!!! ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΔΗΛΑΔΗ,Ε;ΤΕΛΕΙΑ!!!!ΠΟΥ ΝΑ΄ΜΑΙ ΚΑΛΕ,ΠΑΛΕΥΩ ΜΕ ΤΟ ΓΙΟΚΑ ΜΟΥ ΟΛΗ ΜΕΡΑ... Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 6 215994 ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΩ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΣΤΟΛΙΣΩ ΕΝΤΕΛΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΤΕΤΟΙΑ ΟΜΟΡΦΑ!ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΠΜ

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kalliopi έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;ΣΟΦΑΚΙ ΑΝ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΕΑ ΣΟΥ!ΞΕΧΑΣΤΗΚΑ ΠΡΟΧΤΕΣ Η ΜΟΥΛΑΡΑ!ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΝΙΝΑΚΙ!!!
σευχαριστω καλλιοπη μου!να σαι καλα κ συ να χαιρεσαι το παιδακι σου!!!!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!!μπηκα στα πεταχτα γιατι τρεχω και δε φτανω!!!!!!!!!τι κανετε?εμενα η μικρη μου με τα δοντια εχει κανει τη νυχτα μερα!!!σημερα εχω εφημερια και λεω ισως ξεκουραστω!στο μεταξυ μαγειρεψα για σημερα και για αυριο(δεν την ξαναπαταω)πηγα κατι δωρακια ψωνισα και σε λιγο σβηνω το φαι και θα κανω τελετη παραδοσης-παραλαβης τεκνων με τον αντρουλη μου που παρεπιπτοντως εχει γενεθλια!!!ουφ......αυτα!!!
ααα!!!!!!!!!!σοφια να χαιρεσαι τον αντρακλα σου!!!με το καλο κι ενα γερο μωρακι!!!(αργησα αλλα το θυμηθηκα!!!) Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 6 417472

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευάκι έγραψε:καλημερα!!!μπηκα στα πεταχτα γιατι τρεχω και δε φτανω!!!!!!!!!τι κανετε?εμενα η μικρη μου με τα δοντια εχει κανει τη νυχτα μερα!!!σημερα εχω εφημερια και λεω ισως ξεκουραστω!στο μεταξυ μαγειρεψα για σημερα και για αυριο(δεν την ξαναπαταω)πηγα κατι δωρακια ψωνισα και σε λιγο σβηνω το φαι και θα κανω τελετη παραδοσης-παραλαβης τεκνων με τον αντρουλη μου που παρεπιπτοντως εχει γενεθλια!!!ουφ......αυτα!!!
ααα!!!!!!!!!!σοφια να χαιρεσαι τον αντρακλα σου!!!με το καλο κι ενα γερο μωρακι!!!(αργησα αλλα το θυμηθηκα!!!) Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 6 417472

ΚΑΛΕΕΕΕ,ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΛΑΧΑΝΙΑΣΑ!ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙΣ Κ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΙΜΑ ΣΤΟ ΤΡΞΙΜΟ ΡΕ ΕΥΑΚΙ;;;ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΣΥΖΥΓΟ!ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΣ!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:
Ευάκι έγραψε:καλημερα!!!μπηκα στα πεταχτα γιατι τρεχω και δε φτανω!!!!!!!!!τι κανετε?εμενα η μικρη μου με τα δοντια εχει κανει τη νυχτα μερα!!!σημερα εχω εφημερια και λεω ισως ξεκουραστω!στο μεταξυ μαγειρεψα για σημερα και για αυριο(δεν την ξαναπαταω)πηγα κατι δωρακια ψωνισα και σε λιγο σβηνω το φαι και θα κανω τελετη παραδοσης-παραλαβης τεκνων με τον αντρουλη μου που παρεπιπτοντως εχει γενεθλια!!!ουφ......αυτα!!!
ααα!!!!!!!!!!σοφια να χαιρεσαι τον αντρακλα σου!!!με το καλο κι ενα γερο μωρακι!!!(αργησα αλλα το θυμηθηκα!!!) Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 6 417472

ΚΑΛΕΕΕΕ,ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΛΑΧΑΝΙΑΣΑ!ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙΣ Κ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΙΜΑ ΣΤΟ ΤΡΞΙΜΟ ΡΕ ΕΥΑΚΙ;;;ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΣΥΖΥΓΟ!ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΣ!

καλε κι εγω αυτη τη απορια εχω!και να σκεφτεις οτι χθες το μεσημερι δε κοιμηθηκα και ετρεχα τζαμπο και λητω για δωρα και χριστουγεννιατικα!
ευχαριστω πολυ για τις ευχες!!!!!
τι κανεις?καιρο εχουμε να "βρεθουμε"!

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΥΑΚΙ!κ συ να χαιρεσαι τον αντρουλη σου που εχει γενεθλια!
να σου πω οτι οταν τα διαβαζα,τα διαβαζα τρεχοντας λες κ βιαζομαι?!

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευάκι έγραψε:καλημερα!!!μπηκα στα πεταχτα γιατι τρεχω και δε φτανω!!!!!!!!!τι κανετε?εμενα η μικρη μου με τα δοντια εχει κανει τη νυχτα μερα!!!σημερα εχω εφημερια και λεω ισως ξεκουραστω!στο μεταξυ μαγειρεψα για σημερα και για αυριο(δεν την ξαναπαταω)πηγα κατι δωρακια ψωνισα και σε λιγο σβηνω το φαι και θα κανω τελετη παραδοσης-παραλαβης τεκνων με τον αντρουλη μου που παρεπιπτοντως εχει γενεθλια!!!ουφ......αυτα!!!
ααα!!!!!!!!!!σοφια να χαιρεσαι τον αντρακλα σου!!!με το καλο κι ενα γερο μωρακι!!!(αργησα αλλα το θυμηθηκα!!!) Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 6 417472
ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ ΚΑΤΑΡΧΗΝ.ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΣ.ΕΦΗΜΕΡΙΑ ,Ε???ΚΑΗΜΕΝΟΥΛΙ!!!!ΕΓΩ ΧΘΕΣ ΤΑ ΕΦΤΥΣΑ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ!!!!!ΠΗΓΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΚΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΤΗΝ ΠΙΣΤΗ!!!!!ΤΟΝ ΚΥΝΗΓΟΥΣΑ ΣΕ ΕΝΑΝ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΠΑΙΔΙΚΟ.ΑΝΕΒΑΙΝΕ ΣΤΗΝ ΤΣΟΥΛΗΘΡΑ,ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΚΑΤΕΒΕΙ ,ΕΤΡΕΧΕ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΦΤΑΝΑ.ΕΚΑΝΑ 3 ΦΟΡΕΣ ΟΤΙ ΕΦΕΥΓΑ ΚΑΙ ΕΜΠΑΙΝΑ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ,ΕΚΛΑΙΓΕ,ΕΡΧΟΤΑΝ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΕΒΛΕΠΕ ΝΑ ΒΓΑΙΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΠΑΛΙ ΤΡΕΞΙΜΟ ΣΤΗΝ ΤΣΟΥΛΗΘΡΑ.ΚΑΛΑ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΕΠΙΑΣΑ ΚΟΝΤΕΨΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΝΙΞΩ!!!!!!1 ΚΙΛΟ ΤΟ ΕΧΑΣΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΧΘΕΣ!!!!ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΦΤΑΣΟΥΜΕ ΣΠΙΤΙ ΤΟΝ ΕΨΕΛΝΑ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ!!!ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΦΕΥΓΩ ΚΑΙ ΠΗΓΕ ΣΠΙΤΙ ΚΥΡΙΟΣ.ΑΦΟΥ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ Ο ΑΝΗΡ ΠΑΡΑΞΕΝΕΥΤΗΚΕ ΠΟΥ Ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΗΚΕ ΤΟΣΟ ΣΙΩΠΗΛΟΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ!!!!!ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΕΙΔΕ ΕΜΕΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕ!!!!!ΤΡΕΛΟΖΟΥΖΟΥΝΑ!!!!

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κ να σας πω τι κουφο ονειρο ειδα χθες βραδυ?την κουμπαρα της μαριτσας την ελενα οτι εκανε εχγειρηση στο ποδι της κ πηγαμε σπιτι της ολες μαζι για να τι σδουμε! Shocked κουφο?που να σας ειχα γνωρισει κιολας!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sktv έγραψε:ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΥΑΚΙ!κ συ να χαιρεσαι τον αντρουλη σου που εχει γενεθλια!
να σου πω οτι οταν τα διαβαζα,τα διαβαζα τρεχοντας λες κ βιαζομαι?!

χαχα!!!καλο ε?σας μεταδιδω την κατασταση μου ε?
τζω αμα σου πω χαιρομαι που μια μερα θα ειμαι μακρυα απο μυξουλες και δακρυα θα το πιστεψεις?
αντε φευγω!θα σας "δω" αυριο!!!
να εχετε ενα καλο απογευμα και ενα...τελειο βραδυ Embarassed

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευάκι έγραψε:
Kalliopi έγραψε:
Ευάκι έγραψε:καλημερα!!!μπηκα στα πεταχτα γιατι τρεχω και δε φτανω!!!!!!!!!τι κανετε?εμενα η μικρη μου με τα δοντια εχει κανει τη νυχτα μερα!!!σημερα εχω εφημερια και λεω ισως ξεκουραστω!στο μεταξυ μαγειρεψα για σημερα και για αυριο(δεν την ξαναπαταω)πηγα κατι δωρακια ψωνισα και σε λιγο σβηνω το φαι και θα κανω τελετη παραδοσης-παραλαβης τεκνων με τον αντρουλη μου που παρεπιπτοντως εχει γενεθλια!!!ουφ......αυτα!!!
ααα!!!!!!!!!!σοφια να χαιρεσαι τον αντρακλα σου!!!με το καλο κι ενα γερο μωρακι!!!(αργησα αλλα το θυμηθηκα!!!) Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 6 417472

ΚΑΛΕΕΕΕ,ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΛΑΧΑΝΙΑΣΑ!ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙΣ Κ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΙΜΑ ΣΤΟ ΤΡΞΙΜΟ ΡΕ ΕΥΑΚΙ;;;ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΣΥΖΥΓΟ!ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΣ!

καλε κι εγω αυτη τη απορια εχω!και να σκεφτεις οτι χθες το μεσημερι δε κοιμηθηκα και ετρεχα τζαμπο και λητω για δωρα και χριστουγεννιατικα!
ευχαριστω πολυ για τις ευχες!!!!!
τι κανεις?καιρο εχουμε να "βρεθουμε"!

ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΜΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ,ΟΛΑ ΟΚ.ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ,ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ,ΕΤΣΙ;ΤΟΟΟΣΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΕΙΧΑ ΣΤΑ 20 ΚΑΙ ΑΝ!ΔΩΣΕ ΜΑΣ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΟΥ! Wink

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να'μαι κι εγώ!

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Athin@ έγραψε:Να'μαι κι εγώ!

ΚΑΛΩΣ ΤΟ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ!ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ;;;Η ΓΩΓΟΥΛΑ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ;

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Athin@ έγραψε:Να'μαι κι εγώ!
ΚΑΛΩΣ ΤΗΝ!!!!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:
Athin@ έγραψε:Να'μαι κι εγώ!

ΚΑΛΩΣ ΤΟ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ!ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ;;;Η ΓΩΓΟΥΛΑ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ;

Καααλά είναι,μόλις έκατσα στον υπολογιστή άρχισε να μου φιλάει τα πόδια για να την πάρω αγκαλιά.Ο ΑΝΤΡΑΚΛΑΣ γιός σου τι κάνει;

GEODATOU έγραψε:
Athin@ έγραψε:Να'μαι κι εγώ!
ΚΑΛΩΣ ΤΗΝ!!!!

HELLO Χορχία!
Διάβαζα τα χτεσινά του γιού σου και σκεφτόμουνα τι θα έκανα σε ανάλογη περίπτωση που δεν έχω καθόλου μα καθόλου υπομονή.
Τι λέει το πρόγραμμα;Θα πάμε ΙΑΣΩ το Σάββατο;

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Athin@ έγραψε:
Kalliopi έγραψε:
Athin@ έγραψε:Να'μαι κι εγώ!

ΚΑΛΩΣ ΤΟ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ!ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ;;;Η ΓΩΓΟΥΛΑ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ;

Καααλά είναι,μόλις έκατσα στον υπολογιστή άρχισε να μου φιλάει τα πόδια για να την πάρω αγκαλιά.Ο ΑΝΤΡΑΚΛΑΣ γιός σου τι κάνει;

GEODATOU έγραψε:
Athin@ έγραψε:Να'μαι κι εγώ!
ΚΑΛΩΣ ΤΗΝ!!!!

HELLO Χορχία!
Διάβαζα τα χτεσινά του γιού σου και σκεφτόμουνα τι θα έκανα σε ανάλογη περίπτωση που δεν έχω καθόλου μα καθόλου υπομονή.
Τι λέει το πρόγραμμα;Θα πάμε ΙΑΣΩ το Σάββατο;
ΧΕΧΕ!ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΚΛΑΣ ΓΙΟΣ ΜΟΥ!ΤΡΩΕΙ ΤΟ ΧΤΑΠΟΔΙ ΤΗΣ LAMAZE ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ!ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑΜΕ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΜΠΟΥΚΙΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΑΣ ΓΙΑΤΙ ΛΥΣΣΑΕΙ!ΑΝΤΕ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΚΡΕΜΕΣ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΗΣΥΧΑΣΟΥΜΕ...ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ!Α,ΣΗΜΕΡΑ ΒΡΑΔΥ ΜΠΑΙΝΕΙ Η ΑΓΓΕΛΙΚΗ Ε;;;;;;;ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΤΗΣ!ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΑΡΑΣΟΥΝ ΓΡΗΓΟΡΑ ΟΙ ΩΡΕΣ ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ!!!!ΘΑ ΠΑΤΕ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ Ε;

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Athin@ έγραψε:

HELLO Χορχία!
Διάβαζα τα χτεσινά του γιού σου και σκεφτόμουνα τι θα έκανα σε ανάλογη περίπτωση που δεν έχω καθόλου μα καθόλου υπομονή.
Τι λέει το πρόγραμμα;Θα πάμε ΙΑΣΩ το Σάββατο;
ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ!!!!!ΕΓΩ ΕΧΩ ΡΕΠΟΥΔΑΚΙ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ , ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΟΚ!!!!ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΓΥΡΙΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 9 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΙΣΩ ΔΙΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΗΡ ΒΡΑΔΙΝΟΣ!!!! Very Happy Very Happy Very Happy
ΑΚΟΥΣ ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ??ΘΑ ΣΟΥ ΜΠΑΣΤΑΚΩΘΟΥΜΕ!!!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:Α,ΣΗΜΕΡΑ ΒΡΑΔΥ ΜΠΑΙΝΕΙ Η ΑΓΓΕΛΙΚΗ Ε;;;;;;;ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΤΗΣ!ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΑΡΑΣΟΥΝ ΓΡΗΓΟΡΑ ΟΙ ΩΡΕΣ ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ!!!!ΘΑ ΠΑΤΕ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ Ε;

Εγώ λέω να πάω αλλά θα ήθελα να είναι και καμιά άλλη γιατί όπως και να΄χει δεν την ξέρω την κοπέλα και θα νοιώθω λίγο σαν ξεκάρφωτη.Ξέρεις τώρα νοιώθω μεγάλη οικειότητα και θέλω πολύ να πάω αλλά εκεί δεν θα είναι λίγο πιο σφιγμένα τα πράγματα;

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
GEODATOU έγραψε:
ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ!!!!!ΕΓΩ ΕΧΩ ΡΕΠΟΥΔΑΚΙ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ , ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΟΚ!!!!ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΓΥΡΙΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 9 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΙΣΩ ΔΙΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΗΡ ΒΡΑΔΙΝΟΣ!!!! Very Happy Very Happy Very Happy
ΑΚΟΥΣ ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ??ΘΑ ΣΟΥ ΜΠΑΣΤΑΚΩΘΟΥΜΕ!!!

ΑΧ ΤΙ ΚΑΛΑ!!! cheers

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Athin@ έγραψε:
Kalliopi έγραψε:Α,ΣΗΜΕΡΑ ΒΡΑΔΥ ΜΠΑΙΝΕΙ Η ΑΓΓΕΛΙΚΗ Ε;;;;;;;ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΤΗΣ!ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΑΡΑΣΟΥΝ ΓΡΗΓΟΡΑ ΟΙ ΩΡΕΣ ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ!!!!ΘΑ ΠΑΤΕ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ Ε;

Εγώ λέω να πάω αλλά θα ήθελα να είναι και καμιά άλλη γιατί όπως και να΄χει δεν την ξέρω την κοπέλα και θα νοιώθω λίγο σαν ξεκάρφωτη.Ξέρεις τώρα νοιώθω μεγάλη οικειότητα και θέλω πολύ να πάω αλλά εκεί δεν θα είναι λίγο πιο σφιγμένα τα πράγματα;
ΟΧΙ ΜΩΡΕ,ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ!ΙΣΑ ΙΣΑ ΠΟΥ ΛΟΓΩ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΘΑ ΣΠΑΣΕΙ Κ Ο ΠΑΓΟΣ ΣΤΟ ΤΣΑΚ!ΠΗΓΑΙΝΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΝΑ ΤΗ ΓΛΙΤΩΣΕΤΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΣΟΓΙΑ!

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Athin@ έγραψε:

ΑΧ ΤΙ ΚΑΛΑ!!! cheers
ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΜΗΝΥΜΑ ΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑΚΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΥΝΕΝΝΟΗΘΟΥΜΕ.ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΚΑΠΟΥ ΕΝΔΙΑΜΕΣΑ( ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΣΤΟ ΜΕΤΡΟ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ) ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΜΕ ΕΝΑ ΤΟΥΤΟΥ.

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
GEODATOU έγραψε:
ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΜΗΝΥΜΑ ΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑΚΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΥΝΕΝΝΟΗΘΟΥΜΕ.ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΚΑΠΟΥ ΕΝΔΙΑΜΕΣΑ( ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΣΤΟ ΜΕΤΡΟ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ) ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΜΕ ΕΝΑ ΤΟΥΤΟΥ.

Ναι αμέ.Εγώ έλεγα οτι θα με πάει ο συζηγάτος μου αν μπορώ να αφήσω τη μικρή στην πεθερά.(γιατί αυτοκίνητο δεν μου δίνει)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις