Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
57 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 57 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 40]

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΩΡΑΙΑ αν ξεκιναει η μερα καλα!αν ξεκιναει σκ%τα απο τις 12 το βραδυ μολις εχει αλλαξει η μερα δλδ τι κανεις?οεο?
στην κατασταση της αθηνας ειμαι Twisted Evil

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι εγινε ρε κοριτσακια??????ποιος σας μουτζωσε???????

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλο μήνα σε όλες κορίτσια, μόνο Δεκέμβρης δε φαίνεται σήμερα, έχει έναν νοτιά, μπορεί και να έχουμε 20 βαθμούς έξω... Βέβαια ψιλομουντός ο καιρός, αλλά ζεστός... Κι ακόμα δε στόλισα..

BTW ο άντρας μου μου είπε να μου κάνει δώρο για τις γιορτές το καθάρισμα του σπιτιού, να το κάνει όλο αυτός δλδ... Shocked τι λέτε, να το δεχτώ??? Μπορεί να ψιλογκρινιάζω ότι κανείς δεν κάνει δουλειές αλλά όταν ο άνθρωπος πάει να πιάσει ένα πατσαβούρι, όλο υποδείξεις είμαι, καντο έτσι και κάντο έτσι... Μάλλον θα το απορρίψω... αλλά και πάλι... ωχουουου.... confused confused confused

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πολύ γκρίνια σήμερα είμαστε!
Και όλες απο ένα ωραίο νέο!Μπράβο μας βρε!
Ευάκι δεν τσακωθήκαμε για τα λεμόνια,αυτά μου είπε οτι τα είδε χαλασμένα.Τι να πω τώρα;
Τσακωθήκαμε γιατί έβαλα τη μικρή στο κρεβάτι της και την άφησα να κλαίει γιατί θέλω να της αλλάξω την κακιά συνήθεια.Σπάραζε η καρδιά μου να την ακούω αλλά σφιγγόμουνα.Κάποια στιγμή μου λέει να πάω να την πα΄ρω;Και του λέω άντε πήγαινε.Δεν σηκώνεται και μου ξαναλέει "να πάω;;;" και του λέω πήγαινε δε σου είπα;.Ξανά δεν σηκώνεται και μου λέει τη λυπάμαι να κλαίει.Σηκώνομαι που λέτε με νεύρα και του λέω Γιατί δεν μου έλεγες απλά οτι βαριέσαι και να πάω να την πάρω εγώ και μου το φέρνεις τόσο πού***κα;Για να κάτσω πάλι εγώ μέσα ενώ είναι δικό σου δημιούργημα όλο αυτό;
Ε πήγα την πήρα,κοιμήθηκε τελικά κατα τις 11:30 γιατί είχε κλέισει η μύτη της απο το κλάμμα και ΑΥΤΟΥΝΟΥ δεν του ξαναμίλησα. Twisted Evil

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:Πολύ γκρίνια σήμερα είμαστε!
Και όλες απο ένα ωραίο νέο!Μπράβο μας βρε!
Ευάκι δεν τσακωθήκαμε για τα λεμόνια,αυτά μου είπε οτι τα είδε χαλασμένα.Τι να πω τώρα;
Τσακωθήκαμε γιατί έβαλα τη μικρή στο κρεβάτι της και την άφησα να κλαίει γιατί θέλω να της αλλάξω την κακιά συνήθεια.Σπάραζε η καρδιά μου να την ακούω αλλά σφιγγόμουνα.Κάποια στιγμή μου λέει να πάω να την πα΄ρω;Και του λέω άντε πήγαινε.Δεν σηκώνεται και μου ξαναλέει "να πάω;;;" και του λέω πήγαινε δε σου είπα;.Ξανά δεν σηκώνεται και μου λέει τη λυπάμαι να κλαίει.Σηκώνομαι που λέτε με νεύρα και του λέω Γιατί δεν μου έλεγες απλά οτι βαριέσαι και να πάω να την πάρω εγώ και μου το φέρνεις τόσο πού***κα;Για να κάτσω πάλι εγώ μέσα ενώ είναι δικό σου δημιούργημα όλο αυτό;
Ε πήγα την πήρα,κοιμήθηκε τελικά κατα τις 11:30 γιατί είχε κλέισει η μύτη της απο το κλάμμα και ΑΥΤΟΥΝΟΥ δεν του ξαναμίλησα. Twisted Evil


με καρμπόν τους βγάζουνε????

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:
με καρμπόν τους βγάζουνε????

Με αυτά που ακούω έχω αρχίσει να το πιστεύω σοβαρά.

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μιλουπακι έγραψε:Αγγελικουλα μια και σημερα κοριτσαρα μου [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

GEODATOU έγραψε:ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ.....ΦΤΑΣΑΜΕ ΣΤΗΝ ΟΥΡΑ¨????? Very Happy Very Happy Very Happy

Κορίτσια καλησπέρα!!
Δεν μπήκα από το πρωί γιατί έχω τη μανούλα μου εδώ και πήγαμε βολτίτσα στη λαϊκή και μετά στα ΚΕΠ να φτιάξω εξουσιοδοτήσεις. Τρεις ώρες περπατάμε!

Σας ευχαριστώ πολύ πολύ!
Γεωργία, στη φουντίτσα της ουράς φτάσαμε!! Αύριο βράδυ (μεσάνυχτα) μπαίνω!

Κορίτσια έχω νέα από τη Χρυσή!
Όλα καλά!
Η μπουμπούκα της γεννήθηκε 3.590
Θα προσπαθήσει κάποια στιγμή να μπει να μας τα γράψει.

Καλό μήνα σε όλες! (αν και βλέπω ότι για πολλές από εσάς μάλλον πάει λίγο ανάποδα...)

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
florentiab έγραψε:
με καρμπόν τους βγάζουνε????

Με αυτά που ακούω έχω αρχίσει να το πιστεύω σοβαρά.


καμιά φορά σκέφτομαι οτι και να τον χωρίσω κανέναν παρόμοιο θα βρω. χαχαχαχαχα τσάμπα οι δικηγόροι δηλαδή

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:Κορίτσια έχω νέα από τη Χρυσή!
Όλα καλά!
Η μπουμπούκα της γεννήθηκε 3.590

ΜΠΡΑΒΟ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΑΣ!!!!ΘΡΕΦΤΑΡΑΚΙ!!!ΝΑ ΤΟΥΣ ΖΗΣΕΙ!!!!!

Και τώρα η σειρά σου!!!!!!!!!!!!!
Εκτός αν σε προλάβει σήμερα καμία απο τις άλλες κοπέλες Δεκεμβρίου.

florentiab έγραψε:καμιά φορά σκέφτομαι οτι και να τον χωρίσω κανέναν παρόμοιο θα βρω. χαχαχαχαχα τσάμπα οι δικηγόροι δηλαδή

Ναι καλέ κι εγώ το ίδιο σκέφτομαι.Έτσι κι αλλιώς πάντα κάτι θα με ενοχλεί.Αυτή τη δουλειά θα κάνουμε;Very Happy Very Happy Very Happy

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:
Athin@ έγραψε:
florentiab έγραψε:
με καρμπόν τους βγάζουνε????

Με αυτά που ακούω έχω αρχίσει να το πιστεύω σοβαρά.


καμιά φορά σκέφτομαι οτι και να τον χωρίσω κανέναν παρόμοιο θα βρω. χαχαχαχαχα τσάμπα οι δικηγόροι δηλαδή

εδω κολλαει η γιαγια μου που λεει "ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΩΣΩ ΚΩΛΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΩΛΟ ΚΡΑΤΑΩ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΤΑ ΧΟΥΓΙΑ ΤΟΥ"
οποτε κοριτσαρες μη το ψαχνετε!!!!εγω τι να πω που ενω αυτος βγαζει τις υπηρεσιες πηγε και εβαλε τον εαυτο του υπηρεσια τη μερα που εχω γενεθλια?????? cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ευακι χρονια πολλα!!!!!!!!πολυχρονη!!!!!!!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:ευακι χρονια πολλα!!!!!!!!πολυχρονη!!!!!!!!

καλε ευχαριστω αλλα δεν εχω σημερα γενεθλια!σημερα κοιμαται το πουλακι μου!!!στις 25 γεναρη εχω που εχει υπηρεσια Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 5 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 5 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 5 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 5 679259

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:εδω κολλαει η γιαγια μου που λεει "ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΩΣΩ ΚΩΛΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΩΛΟ ΚΡΑΤΑΩ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΤΑ ΧΟΥΓΙΑ ΤΟΥ"
οποτε κοριτσαρες μη το ψαχνετε!!!!εγω τι να πω που ενω αυτος βγαζει τις υπηρεσιες πηγε και εβαλε τον εαυτο του υπηρεσια τη μερα που εχω γενεθλια?????? cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops

ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ!!!!ΩΡΑΙΑ Η ΓΙΑΓΙΑ!!!

Πότε έχεις γενέθλια καλέ;;;;

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Α ΤΑ ΒΡΉΚΑ!!!

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα!!!!!!χρονια πολλα.....προκαταβολικα!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ακούστε εδώ,καλά διαβάστε:Το πρωί στο ΙΚΑ ήταν μία κοπέλα με ένα μωράκι στο καρότσι μάλλον 3ων μηνών και μαζί μάλλον η μαμά της (ή αλλιως η πεθερά της)Φεύγοντας και αφού δεν κάναμε τη δουλειά μας λόγω απεργίας πιάσαμε την κουβέντα και λέω άντε τώρα πάω να κλείσω άλλο ραντεβού,να δω πότε θα μας το βάλουν.
Μου λέει η γιαγιά "αν το σηκώσουν φυσικά" -εννοούσε στο 184.
Και της λέω εντάξει μωρέ αφήστε το λίγο παραπάνω κάποια στιγμή θα το σηκώσουν.
Μα μου λέει το πρωί που πέρνω είναι συνέχεια κατειλλημένο.
Της λέω η καλύτερη ώρα είναι μετά τις 4.
Α μου λέει δεν μπορώ μετά τις 4,δουλεύω.
Κοιτάω την κόρη της έτοιμη να πω και γιατί δεν παίρνεις εσύ;Αλλά λέω άσε μην παρεξηγηθεί.Βάζω το γλυκό μου χαμόγελο και της λέω ε δεν έχετε ένα σταθερό να πάρετε δυό λεπτά για το ραντεβού;
Και μου λέει με ύφος 30 καρδιναλίων:
Είμαι καθηγήτρια και κάνω ιδιαίτερο,δεν μπορώ να διακόπτω.
Μην απαντώντας αυτό που σκέφτηκα της λέω ε άμα είναι έτσι ναι έχετε δίκιο.Τις χαιρέτησα και έφυγα.
Ήθελα να της πω σιγά μωρή,ιδιαίτερο κάνεις δεν είσαι διδάκτωρ πανεπιστημίου,δεν μπορείς να διακόψεις να πάρεις ένα τηλέφωνο που δεν θα διαρκέσει πάνω απο 4 λεπτά;Δεν θα μιλήσω γιατί δεν το κάνει βέβαια η μάνα του παιδιού γιατί μπορεί να υπάρχει κάποιος λόγος που δεν ξέρω.Αλλά μιλάμε για ένα απλό τηλεφώνημα.Όχι να πας κάπου.Το ύφος μερικών ανθρώπων ρε παιδιά δεν το μπορώ καθόλου.

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βεβαια κυρα μου αυτη κανει ιδιαιτερα και δεν μπορει να διακοψει!τι ειναι σαν και εσενα τη μουλαρα,την αργοσχολη που ολη μερα εισαι στα τηλ????????

ο κοσμος δεν παει καλα.........

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:βεβαια κυρα μου αυτη κανει ιδιαιτερα και δεν μπορει να διακοψει!τι ειναι σαν και εσενα τη μουλαρα,την αργοσχολη που ολη μερα εισαι στα τηλ????????

ο κοσμος δεν παει καλα.........

Περιτό να σου πω οτι πήρα τηλ μόλις ήρθα και το σηκώσανε κατ'ευθείαν οι άνθρωποι έτσι;Μπορεί ραντεβού να μη βρίσκεις αλλά στο τηλέφωνο σου μιλάνε.

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
athina24 έγραψε:ευακι χρονια πολλα!!!!!!!!πολυχρονη!!!!!!!!

καλε ευχαριστω αλλα δεν εχω σημερα γενεθλια!σημερα κοιμαται το πουλακι μου!!!στις 25 γεναρη εχω που εχει υπηρεσια Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 5 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 5 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 5 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 5 679259


25 ΓΕΝΑΡΗ ΕΧΕΙΙΙΙΣ????????????ΚΑΙ ΕΓΩΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kοριτσια τι κανετε?Ειχα καιρο να μπω γτ το λαπτοπ καηκε ο φορτιστης και τον εριξα κατω κ χαλασε η εισοδος που μπαινει ο φορτιστης και βαριεμαι να καθομαι στον σταθερο.το λαπτοπ το εχω στην κουζινα μαζι μ οπου παω,εμεις καναμε τα γενεθλια της μικρης την κυριακη κ ηταν οοοολλα τεεελεια.το μενου ειχε τυροπιτακια λουκανοπιτακια σπανακοπιτακια σουδακια γεμιστα με τονο πιτσακια κοτοπιτακια κ κιμαδοπιτακια,εφτιαξα μια ωραιοτατη καβα με ολων των ειδων χυμους αναψυκτικα ποτα,μολις ηρθαν ολοι σερβιρα οπως κανουμε στην βραζιλια πρωτα τα αλμυρα και αφου εφαγαν ολοι,εβαλα τουρτα και τρουφακια βραζιλιανικα που εκανα με σοκολατα και καρυδα.στολισαμε ολο το σπιτι ασπρο κοκκινο,γτ το θεμα μας ηταν η μινι,και τα αναμνηστικα αμς ηταν ημερολογια με μαγνητη απο πισω για το ψυγειο και γλυφιτζουρια με την μουριτσα της πανω.και φυσικα η μικρη φορεσε ενα ασορτι φορεμα κοκκινο πουα και μια στεκα φιογκος.ηταν ολα τελεια περασαμε υπεροχα ο κοσμος ευχαριστηθηκε κ φαγητο κ ποτο,με τις φιλες μου κατεβασαμε 3-4 μαρτινι κ 2 ουρσους,και το κορυφαιο απολα,ο ανηρ βοηθησε στην προετοιμασια στο κααθρισμα,στην διαρκεια ασχοληθηκε με τα ποτα ολων και μετα οταν αρχισε ο κοσμος να λιγοστευει αρχισε να μαζευει πιατακια ποτηρια κ να συμμαζευει,δν τον ειχα ξαναδει ετσι.επαθα πλακα.
Αρχεία
75763_134817349907393_100001373868654_179883_2485461_n[1].jpg
Δεν έχετε το δικαίωμα να κατεβάσετε τα attachments.
(92 Kb) Κατεβάστηκε 13 φορές

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μπράβο βρε Πόπη!Η φωτογραφία τέλεια και πρέπει να ήταν όλα φανταστικά!Να σου ζήσει!!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ειδες ρε ποπη!!!φωτιστηκε ο κοσμος στις 25 γεναρη!!!!!!!!τυχαιο???...δε νομιζω...
αθηνα ευχαριστω...προκαταβολικα!!!!! Razz
καλα ποπη δεν εμεινε τιποτα να στειλεις κι απο εδω τιποτα?!μονο που τα διαβασα λιγωθηκα!!!!!!!!!!! pig pig pig

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:ειδες ρε ποπη!!!φωτιστηκε ο κοσμος στις 25 γεναρη!!!!!!!!τυχαιο???...δε νομιζω...
αθηνα ευχαριστω...προκαταβολικα!!!!! Razz
καλα ποπη δεν εμεινε τιποτα να στειλεις κι απο εδω τιποτα?!μονο που τα διαβασα λιγωθηκα!!!!!!!!!!! pig pig pig


ΧΑΧΑΧΑΧΑ,τυχαιο σιγουρα δν ειναι!!!
υδροχοινα και εσυ λοιπον,ωραια.
Μακαρι να γινοταν,περισσεψαν αρκετα γτ εκανα παραπανω μην τυχον χρειαστουνε,κ τουρτα εμεινε πολυ γτ εμεις παραγγειλαμε 6κιλα και μας εκαναν 8μιση κιλα τουρτα.κ ακομα εχω!!!!αλλα ηταν τελεια!

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ.

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις