Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
44 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 44 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
Μαρία έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
Athin@ έγραψε:
Μαρία έγραψε:τον Πατσα τον τρως! να φέρω να σε τα ταίσω με το ζόρι να δεις την γλύκα? tongue

ΧΑ!!!!!!!!!!!!! ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΠΑΤΣΑ!!!

αχ θελω κι εγω αμα μεινει λιγουλακι!!!!!!!!!με σκορδακι και ξυδακι!!!!!!μιαμ μιαμ....


ελάτε πείτε: πλάκα μου κάνετε έτσι?
Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 3 688264

πλακα μας κανεις εσυ? δε τρως πατσα???????!!!!!!!!!!!!! Shocked Shocked Shocked πως ζεις?!?!?!?!?! Razz Razz Razz

Κι ο άντρας μου δεν τρώει.Δεν έχει δοκιμάσει ποτέ και του λέω πως λες οτι δεν σου αρέσει αν δεν το έχεις δοκιμάσει;Μα δεν καταλαβαίνω αυτούς τους ανθρώπους! Very Happy Very Happy Very Happy

εισαι το αλλο μου μισο!!! I love you I love you I love you Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 3 35468

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:εισαι το αλλο μου μισο!!! I love you I love you I love you Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 3 35468

Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 3 315810 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 3 315810 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 3 315810 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 3 315810

Πάμε Λαμία για πατσά!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 3 564595
Αν και δεν ξέρω που έχει καλό εκεί.Αθήνα έλα να σε πάω ξέρω δύο καλά!Αλλά που να σας πω ιστορία για ένα τρίτο.Άσε δεν τη λέω γιατί ούτε να τη θυμάμαι δεν θέλω... Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 3 534787 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 3 534787 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 3 534787

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
Ευάκι έγραψε:εισαι το αλλο μου μισο!!! I love you I love you I love you Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 3 35468

Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 3 315810 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 3 315810 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 3 315810 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 3 315810

Πάμε Λαμία για πατσά!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 3 564595
Αν και δεν ξέρω που έχει καλό εκεί.Αθήνα έλα να σε πάω ξέρω δύο καλά!Αλλά που να σας πω ιστορία για ένα τρίτο.Άσε δεν τη λέω γιατί ούτε να τη θυμάμαι δεν θέλω... Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 3 534787 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 3 534787 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 3 534787

καλε θα φτιαξω και θα φερω που να τρεχουμε!!!μαρια να φερω και για σενα λιγουλακι??? Razz Razz Razz

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
Athin@ έγραψε:
Ευάκι έγραψε:εισαι το αλλο μου μισο!!! I love you I love you I love you Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 3 35468

Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 3 315810 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 3 315810 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 3 315810 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 3 315810

Πάμε Λαμία για πατσά!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 3 564595
Αν και δεν ξέρω που έχει καλό εκεί.Αθήνα έλα να σε πάω ξέρω δύο καλά!Αλλά που να σας πω ιστορία για ένα τρίτο.Άσε δεν τη λέω γιατί ούτε να τη θυμάμαι δεν θέλω... Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 3 534787 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 3 534787 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 3 534787

καλε θα φτιαξω και θα φερω που να τρεχουμε!!!μαρια να φερω και για σενα λιγουλακι??? Razz Razz Razz


λιγουλάκιιιιιιιιι? την κατσαρόλα ολόκληρη να μου φέρεις... θα την δώσω στον πατέρα μου να το φάει! Razz Razz

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:καλε θα φτιαξω και θα φερω που να τρεχουμε!!!μαρια να φερω και για σενα λιγουλακι??? Razz Razz Razz


λιγουλάκιιιιιιιιι? την κατσαρόλα ολόκληρη να μου φέρεις... θα την δώσω στον πατέρα μου να το φάει! Razz Razz [/quote]

Αν ήξερες τι καλό θα έκανε στο στομαχάκι σου το πονεμένο...

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
Μαρία έγραψε:καλε θα φτιαξω και θα φερω που να τρεχουμε!!!μαρια να φερω και για σενα λιγουλακι??? Razz Razz Razz


λιγουλάκιιιιιιιιι? την κατσαρόλα ολόκληρη να μου φέρεις... θα την δώσω στον πατέρα μου να το φάει! Razz Razz

Αν ήξερες τι καλό θα έκανε στο στομαχάκι σου το πονεμένο...[/quote]


το μόνο καλό που θα έκανε στο πονεμένο στομαχάκι μου θα ήταν να το βοηθήσει να τα βγάλει όλα μια ώρα γρηγορότερα! Razz Razz δεν διάβασες πιο πάνω την τραυματική μου εμπειρία? που μου είχαν δώσει να δοκιμάσω ζουμί ο πατέρας μου με την μάνα μου που το έτρωγαν και μόνο που δεν τα έβγαλα μέσα στην ταβέρνα? Τι τράβαγα το δόλιο? ότι τραβάει τώρα η κόρη σου καλέ!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν εχει αναγκη η γωγουλα μια χαρα ειναι!!!απ'ολα τρωει φαινεται κι απο τις φωτο τι μαγουλακια εχει!εν τω μεταξυ καλη ιδεα με το ψαλιδι της κουζινας δε το σκεφτηκα.τον γιο μου και τον αντρα μου τους κουρευω με μηχανη αλλα αυτην δε ξερω τι να την κανω!με τη μηχανη κι αυτην???λετε??? affraid affraid affraid

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:με τη μηχανη κι αυτην???λετε??? affraid affraid affraid

Γιατί καλέ γουλί θα το κάνεις το παιδί;

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
Ευάκι έγραψε:με τη μηχανη κι αυτην???λετε??? affraid affraid affraid

Γιατί καλέ γουλί θα το κάνεις το παιδί;

δε ξερω και πολλα κουρεματα βρε!!!5 κεφαλια κουρευω καθε μηνα κι αυτα ειναι αντρικα!!!θα της τα αφησω να μεγαλωσουν εχει και μπουκλακια πισω απορω που τα βρηκε!τη φραντζουλα ομως θα της την κοντυνω να μη μπαινουν στα ματακια της!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κι εμάς τα πίσω της είναι μπουκλάκια,στην κορυφή είναι ίσια και η φρατζούλα ίσια.

Ρε παιδιά είχα μια σακούλα γεμάτη λεμόνια στο μπαλκόνι,ποιός μου την πήρε;Τα πέταξε ο άνθρωπος ρε...

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:Κι εμάς τα πίσω της είναι μπουκλάκια,στην κορυφή είναι ίσια και η φρατζούλα ίσια.

Ρε παιδιά είχα μια σακούλα γεμάτη λεμόνια στο μπαλκόνι,ποιός μου την πήρε;Τα πέταξε ο άνθρωπος ρε...


θα τα πήρε η μικρή και θα τα πέταξε από κάτω στους περαστικούς! Razz

ireneAG


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Athin@ έγραψε:Εμένα γενικά είναι πολύ φαγανή,αλλά τον τελευταίο καιρό θέλει να τρώει συνέχεια βλακείες και όχι φαγητό.Και αυτό με τον άντρα μου το έχουμε κι εμείς.Μου λέει αφού δεν έχει πρόβλημα με τα κιλά γιατί την πιέζεις;Και του εξηγώ οτι δεν την πιέζω για τα κιλά αλλά για το τι προσφέρει η κάθε τροφή.Αλλά που να καταλάβει;Όταν πχ εγώ φτάνω στα όριά μου με το αβγό έρχεται ο κύριος έξυπνος και της δίνει μπισκότα.
εμενα ελα που δεν ειναι ο δικοσ μου...καλα ακριβως τα ιδια κανουν ολοι οι αντρες????

τωρα για των πατσα Shocked
πλακα κανετε μονο στην ιδεα τισ μυρωδιας....μπλιαααααχ
το γελειο?την βραδια του γαμου μου οταν τελειωσε το γλεντι μας, με τραβολογαγαν κατι τρελοκομεια φιλοι μαζι με τον αντρα μου σε πατσατζιδικο...για σκεφτητε με?
εγω με το νυφικο και αυτοι να ρουφανε ολοι τον πατσα τουσ....

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:Κι εμάς τα πίσω της είναι μπουκλάκια,στην κορυφή είναι ίσια και η φρατζούλα ίσια.

Ρε παιδιά είχα μια σακούλα γεμάτη λεμόνια στο μπαλκόνι,ποιός μου την πήρε;Τα πέταξε ο άνθρωπος ρε...

χαχαχα!!!μετα πως να μην κουραζεται ο ανθρωπος?του ειπες να μην τα πεταξει???αν οχι μην γκρινιαζεις!!!!!!! Razz Razz Razz
και της δικης μου ετσι ακριβως ειναι!απορω...ατιμο σπερμα νοεμβριου!!! Razz

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:θα τα πήρε η μικρή και θα τα πέταξε από κάτω στους περαστικούς! Razz

Μην το αποκλείεις. Rolling Eyes scratch
Για κάτσε να δω.

ireneAG έγραψε:για σκεφτητε με?
εγω με το νυφικο και αυτοι να ρουφανε ολοι τον πατσα τουσ....

ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΘΕΪΚΟ!!!!!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 3 536304 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 3 536304 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 3 536304

Ευάκι έγραψε:χαχαχα!!!μετα πως να μην κουραζεται ο ανθρωπος?του ειπες να μην τα πεταξει???αν οχι μην γκρινιαζεις!!!!!!!

Έχεις απόλυτο δίκιο.Αλλά που να το φανταστώ.Ε ρε κράξιμο που έχει να πέσει σε λίγο που θα έρθει...

ireneAG


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Athin@ έγραψε:
Μαρία έγραψε:θα τα πήρε η μικρή και θα τα πέταξε από κάτω στους περαστικούς! Razz

Μην το αποκλείεις. Rolling Eyes scratch
Για κάτσε να δω.

xaxa φανταζεσαι?ιπταμενα λεμονια.... Very Happy

ireneAG


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Athin@ έγραψε:
ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΘΕΪΚΟ!!!!!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 3 536304 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 3 536304 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 3 536304

ολοι οι ξενυχτηδεσ ηταν ετσι Shocked Shocked Shocked
......

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ireneAG έγραψε:
Athin@ έγραψε:
Μαρία έγραψε:θα τα πήρε η μικρή και θα τα πέταξε από κάτω στους περαστικούς! Razz

Μην το αποκλείεις. Rolling Eyes scratch
Για κάτσε να δω.

xaxa φανταζεσαι?ιπταμενα λεμονια.... Very Happy


Razz Razz Razz κοίταξες? έχει λεμονόφλουδες από κάτω? Laughing

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ireneAG έγραψε:xaxa φανταζεσαι?ιπταμενα λεμονια.... Very Happy

Μαρία έγραψε:κοίταξες? έχει λεμονόφλουδες από κάτω? Laughing

Εντάξει κορίτσια όλα οκ.
Άλλος θα την πληρώσει.Μα να μην μπορείς να ξεχωρίσεις τα λεμόνια απο τα σκουπίδια Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 3 679259

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
ireneAG έγραψε:xaxa φανταζεσαι?ιπταμενα λεμονια.... Very Happy

Μαρία έγραψε:κοίταξες? έχει λεμονόφλουδες από κάτω? Laughing

Εντάξει κορίτσια όλα οκ.
Άλλος θα την πληρώσει.Μα να μην μπορείς να ξεχωρίσεις τα λεμόνια απο τα σκουπίδια Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 3 679259


Razz Razz Razz ωχ πάλι θα τα ακούσει! θα νόμιζε ότι μιας και τα έχεις έξω θα είναι χαλασμένα και θα τα πέταξε! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 3 328109

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="Tziz"]ante vre me to kalo kali lefteria na exeis kai na min anxonese gia tpt ola tha pane kala!!!!!!!!!!!na skeftese mono oti se liges meres tha exeis tin korakla sou agalia sou!!!!!!!!!!!!1 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 3 893968 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 3 893968 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 3 893968 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 3 893968 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 3 893968

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έφυγε!!!
Αυτό θα πει "μπαστακώνομαι"!
Όχι ένταξει δεν έχω παράπονο, έπλυνε τα πιάτα και σκούπισε η γυναίκα...

Athin@ έγραψε:Α πολύ ωραία,δηλαδή Σάββατο που θα έχεις ηρεμίσει ραντεβού στο ΙΑΣΩ;;;

Και σιγά να μη φύγει ο Νίκος αν σε βάλουν το βράδυ.

Όποια θέλει και όποτε θέλει είναι ευπρόσδεκτη! Ευχηθείτε να μη φάω το μαχαίρι μόνο...γιατί αν μέχρι το μεσημεροαπόγευμα της Παρασκευής δε γίνει τίποτα με τους τεχνητούς, μετά πάμε για καισαρική...

Όσο για το Νίκο, την Πέμπτη δουλεύει και μάλιστα 12ωρο (9:00-21:00). Εσύ τι λες? Να αντέξει ο άνθρωπος ξάγρυπνος τόσες ώρες? Τον ρώτησα δηλαδή και μου είπε ότι θα φύγει. Το πολύ πολύ να γεννήσω μόνη μου μωρέ! Η πρώτη θα είμαι ή η τελευταία?

Athin@ έγραψε:Έλα ρε τι να έκανα;Το άλλο του χαρτιού τα έκοβε στραβά,αυτό είναι πιο κοφτερό! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 3 536304

Κι εμάς η μάνα μου με ένα μεγάλο ψαλίδι που είχε μας κούρευε...

athina24 έγραψε:λοιπον τη Παρασκευη θα περασει το πουλμανακι να μας παρει με προορισμο το Ιασω.....

Laughing Laughing Laughing

Ευάκι έγραψε:
Μαρία έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
Athin@ έγραψε:
Μαρία έγραψε:τον Πατσα τον τρως! να φέρω να σε τα ταίσω με το ζόρι να δεις την γλύκα? tongue

ΧΑ!!!!!!!!!!!!! ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΠΑΤΣΑ!!!

αχ θελω κι εγω αμα μεινει λιγουλακι!!!!!!!!!με σκορδακι και ξυδακι!!!!!!μιαμ μιαμ....


ελάτε πείτε: πλάκα μου κάνετε έτσι?
Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 3 688264

πλακα μας κανεις εσυ? δε τρως πατσα???????!!!!!!!!!!!!! Shocked Shocked Shocked πως ζεις?!?!?!?!?! Razz Razz Razz

Κι εγώ τον σιχαίνομαι τον πατσά! Δυο τρεις φορές που έκανε ο πατέρας μου, βρώμαγε το σπίτι για τρεις μέρες, όχι να το φάω κιόλας!

Σοφάκι αν και καθυστερημένα, χρόνια πολλά για τον Αντρίκο σου! Να τον χαίρεσαι!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σου εύχομαι ΟΛΟΨΥΧΑ Αγγελικούλα μου να ΜΗΝ το φας το μαχαίρι όπως λες! αν χρειαστεί να διαλέξεις καισαρική με επισκληρίδιο, είναι καλύτερα! αλλά άστα αυτά μια χαρά φυσιολογικά θα γεννήσεις! και είπαμε άμα πείσω τον άντρα μου να πάμε Αττικό Ζωολογικό το Σάββατο θα σου έρθω βρε! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 3 328109

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ Μαράκι μου θα περιμένω. Όποια θέλει, είπαμε...

Επισκληρίδιο θα κάνω έτσι κι αλλιώς.
Και πραγματικά δεν είναι τόσο ο πόνος που με νοιάζει, αλλά η καισαρική. Αν χρειαστεί τελικά να προχωρήσουμε σε αυτή τη λύση, θέλω να έχω τις αισθήσεις μου, να δω τη μικρούλα, να την κρατήσω αγκαλίτσα...
Αν δεν έχω κάνει την επισκληρίδιο, το πιο πιθανό είναι μετά να πάμε σε ολική, και δε θέλω.
Και θα σκεφτεί κάποια, καλά ακόμα δεν μπήκε και κάθεται και σκέφτεται όλα αυτά τα πράγματα και τρελαίνεται...
Εγώ όμως θέλω να είμαι προετοιμασμένη για όλα. Δε μου αρέσει να αφήνω τα πράγματα στην τύχη, γιαυτό άλλωστε μπαίνω και "προγραμματισμένα" τελικά. Θεώρησα ότι είναι καλύτερα για όλους.
Για μένα, τον άντρα μου (που έχει και πρόβλημα με τη δουλειά του και δεν του δίνουν άδεια), τους γονείς μας που με έχουν ΤΡΕΛΑΝΕΙ στην κυριολεξία δυο βδομάδες τώρα και φυσικά και για τη μπουμπού που αν μεγαλώσει κι άλλο εκεί μέσα θα ταλαιπωρηθούμε και οι δυο μας...

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μα είσαι καλά? το πιο λογικό πράγμα είναι τα σκέφτεσαι τώρα όλα αυτά που πλησίασε ο καιρός! αν δεν τα σκεφτείς τώρα πότε θα τα σκεφτείς? μετά την γέννα? απλά όσο μπορείς λιγότερο άγχος! και όλα θα πάνε ΤΕΛΕΙΑ! flower

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαράκι δε μπορώ να σου περιγράψω πώς αισθάνομαι!

Από τη μια πηδάω από τη χαρά μου και μετράω αντίστροφα, τόσο που θέλω να γυρίσω τα ρολόγια να πάνε πιο γρήγορα
κι από την άλλη έχω χεσ.... πάνω μου από το φόβο μου. Και ξαναλέω ότι δεν είναι τόσο οι πόνοι. Δε φοβάμαι αυτό.
Είναι το να πάνε όλα καλά και να είναι υγιής η μικρούλα.

Καθώς επίσης φοβάμαι και το "μετά".
Δηλαδή αυτό που έχω να τραβήξω από το σόι και τους συγγενείς...
Τες πα...

Ο πεθερός σου είναι καλά?
Εσύ με το στομάχι σου?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις