Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
41 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 41 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλά είμαι εγώ Αγγελική μου, που και που αισθάνομαι ένα βάρος αλλά αυτο δεν είναι τίποτα, μια χαρά.
ο πεθερός πονάει ειδικά όταν του έρχεται βήχας αλλά δεν βάζει και κάτω τον κ@λο του! όλο σουλατσάρει!


το είχα και εγώ αυτό, εν ήθελα να έρχεται κανένας συγγενείς! χαχαχα! δεν με έννοιαζε για τους "ξένους" αλλά τους στενούς συγγενείς...
μην σε απασχολεί, εσύ θα ασχολείσαι με την μικρή και άστους να τραγουδάνε!
και η μικρή θα είναι μια χαρά βρε! καλά ειδικά αν βγει με καισαρική θα είναι τέλεια γιατί δεν θα ταλαιπωρηθεί! αλλά είπαμε ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ!

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ,ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ.ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΠΑΝΕ.ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ.ΕΓΩ ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΩ ΤΗΛ/ΝΟ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΛΟΓΙΚΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΘΑ ΣΟΥ ΕΡΘΩ.ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙΣ.ΘΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ.ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΠΑΝΤΩΣ.ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ.

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!!!!!!καλο μηνα!!!!!!!

thenia


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Kalimera kai kalo mina!!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερααααα!!!!!!!καλο μηνα να εχουμε!!!

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
KAΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ.ΑΝ ΚΑΙ ΕΜΑΣ ΜΑΣ ΜΠΗΚΕ ΛΙΓΟ ΣΤΡΑΒΑ.ΕΧΩ ΤΗ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΑΘΛΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΨΗΘΗΚΕ.ΦΤΑΣΑΜΕ 39 ΚΑΙ 2 ΤΑ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ.ΕΛΕΟΣ!!!πΟΤΕ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΙΩΣΕΙΣ!!!!!!ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΟΥΜΕ ΑΛΛΟ!!!

titoula

titoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα και καλό μήνα!
Περαστικά σε όλα τα άρρωστα παιδάκια!

ΔώραΝι25

ΔώραΝι25
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα και καλό μήνα....
Και περαστικά και από εμένα σε όλα τα παιδάκια....Και κουράγιο σε όλες τις μανούλες...




sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα!καλο μηνα,καλο καλοκαιρι να χουμε βρε!!!!!!(γιατι για χειμωνα δεν το κοβω) Laughingαν ειχαμε κοντα θαλλασα θα ριχναμε κ κανα μπανακι! Laughing

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα, καλο μηνα, περαστικα και αγυριστα αντε να γινουμε καλα πια!

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΧΩΡΙΣ ΙΩΣΟΥΛΕΣ!!!!

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αγγελικουλα μια και σημερα κοριτσαρα μου [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! καταρχήν περαστικά στα παιδάκια σας γιατί αυτό έχει σημασία πάνω από όλα! Tzo και Μαρίτσα περαστικά και αγύριστα!

Καλές γιορτές να έχουμε και επιτέλους να χειμωνιάσει να δούμε κανά χιόνι και καμιά βροχή γιατί δεν πάει άλλο θα λαλήσουμε!

Αγγελικήηηηηηηηηη????????? που είσαι βρε Αγγελική???????? άντε έφτασε η πολυπόθητη στιγμή, κοντεύει δηλαδή!

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΑ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΜΙΛΗΣΩ ΟΛΕΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΝΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙ ΑΡΡΩΣΤΟ.ΣΗΜΕΡΑ ΚΟΥΤΟΥΛΑΩ ΑΠΟ ΤΗ ΝΥΣΤΑ.ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΞΥΠΝΗΣΑ ΤΟΝ ΔΟΛΙΟ ΣΤΙΣ 6 ΚΑΙ 15 ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΙΑΣ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΘΑ ΚΡΑΤΟΥΣΕ ΤΗ ΜΑΡΙΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΕΙ ΜΕΤΑ.ΚΑΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟΓΕΙΩΘΗΚΑ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΑΣΩ ΕΓΚΑΙΡΩΣ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ.ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΚΑΙ ΒΑΡΕΘΗΚΑ!!!!ΟΛΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ!!!!
ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ.....ΦΤΑΣΑΜΕ ΣΤΗΝ ΟΥΡΑ¨????? Very Happy Very Happy Very Happy

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
περαστικα σας!!!!!!!!

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αστα γεωργια τρεις μερες εχω να κοιμηθω, εχω και την μικρη και βγαζει δοντια παλι και χτες και προχτες μια κοιμοταν ο μικρος μια ξυπναγε η μικρη, ζω μεγαλες στιγμες! Rolling Eyes [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

elenalamprini

elenalamprini
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα και καλό μήνα!!!
Περαστικα σε όλα τα παιδάκια.

http://changedyourlife.blogspot.com/

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μιλουπακι έγραψε:αστα γεωργια τρεις μερες εχω να κοιμηθω, εχω και την μικρη και βγαζει δοντια παλι και χτες και προχτες μια κοιμοταν ο μικρος μια ξυπναγε η μικρη, ζω μεγαλες στιγμες! Rolling Eyes [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΜΑΡΙΤΣΑΚΙ.ΣΥΝΗΘΩΣ ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΠΕΦΤΟΥΝ ΚΑΙ ΜΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ!!!ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΕΝΤΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ ΝΑ ΜΟΥ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕΙ ΚΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ.ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΓΛΥΤΩΣΕΙ!!!

n@n@

n@n@
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα!!!Καλό μήνα!!!Και περαστικά !!!!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα και περαστικά στα μικρά ζουζουνάκια!
Να πω καλό μήνα;;;;Θα πω για να μη με λέτε γκρινιάρια.
Μόλις γύρισα απο τι ΙΚΑ που πήγα τη μικρή για εμβόλιο και είχαν απεργία. Twisted EvilΉταν η πρώτη μας φορά στο ΙΚΑ.
ΓΚΑΝΤΕΜΟΟΟΟΟΟΟΟ!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 4 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 4 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 4 679259
Το πληκτρολόγιό μου τα'παιξε και μπήκα απο το pc του άντρα μου με τον οποίο είμαστε τσακωμένοι.Μιλήσαμε πριν λίγο για τα νέα του ΙΚΑ.
Έχω χαλασμένο πιστολάκι και δε ζω χωρίς αυτό γιατί όταν ξυπνάω ξυπνάει μαζί μου και η ζούγκλα afro(θυμάστε τη διφήμιση; )
Χάλασαν οι αγαπημένες μου μπότες (παρόλαυτά εγώ τις έβαλα πριν που βγήκα γιατί είναι καουμπόϊκες και τους πάει λίγο το γδάρσιμο)
Πήγα να κρεμάσω το τζιν μου και έσπασε η κρεμάστρα Shocked Shocked Shocked
ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΛΟΙΠΟΟΟΟΟΝ!!!!!!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:Καλημέρα και περαστικά στα μικρά ζουζουνάκια!
Να πω καλό μήνα;;;;Θα πω για να μη με λέτε γκρινιάρια.
Μόλις γύρισα απο τι ΙΚΑ που πήγα τη μικρή για εμβόλιο και είχαν απεργία. Twisted EvilΉταν η πρώτη μας φορά στο ΙΚΑ.
ΓΚΑΝΤΕΜΟΟΟΟΟΟΟΟ!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 4 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 4 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 4 679259
Το πληκτρολόγιό μου τα'παιξε και μπήκα απο το pc του άντρα μου με τον οποίο είμαστε τσακωμένοι.Μιλήσαμε πριν λίγο για τα νέα του ΙΚΑ.
Έχω χαλασμένο πιστολάκι και δε ζω χωρίς αυτό γιατί όταν ξυπνάω ξυπνάει μαζί μου και η ζούγκλα afro(θυμάστε τη διφήμιση; )
Χάλασαν οι αγαπημένες μου μπότες (παρόλαυτά εγώ τις έβαλα πριν που βγήκα γιατί είναι καουμπόϊκες και τους πάει λίγο το γδάρσιμο)
Πήγα να κρεμάσω το τζιν μου και έσπασε η κρεμάστρα Shocked Shocked Shocked
ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΛΟΙΠΟΟΟΟΟΝ!!!!!!!


και να φανταστείς ότι είναι ακόμα η πρώτη του μήνα και είναι ακόμα 1 παρά το μεσημερι! δηλαδή τι άλλο θα πάθεις ακόμα! ελπίζω τίποτα! καλό μήνα λοιπόν και καλημέρα βρε!

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλό μήνα και σε σένα Αθηνά, και κόψε τα πολλά πολλά με το Μητσοτάκη, είδες, δε βγαίνουν σε καλό
Razz Razz Razz

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Athin@ έγραψε:Καλημέρα και περαστικά στα μικρά ζουζουνάκια!
Να πω καλό μήνα;;;;Θα πω για να μη με λέτε γκρινιάρια.
Μόλις γύρισα απο τι ΙΚΑ που πήγα τη μικρή για εμβόλιο και είχαν απεργία. Twisted EvilΉταν η πρώτη μας φορά στο ΙΚΑ.
ΓΚΑΝΤΕΜΟΟΟΟΟΟΟΟ!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 4 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 4 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 4 679259
Το πληκτρολόγιό μου τα'παιξε και μπήκα απο το pc του άντρα μου με τον οποίο είμαστε τσακωμένοι.Μιλήσαμε πριν λίγο για τα νέα του ΙΚΑ.
Έχω χαλασμένο πιστολάκι και δε ζω χωρίς αυτό γιατί όταν ξυπνάω ξυπνάει μαζί μου και η ζούγκλα afro(θυμάστε τη διφήμιση; )
Χάλασαν οι αγαπημένες μου μπότες (παρόλαυτά εγώ τις έβαλα πριν που βγήκα γιατί είναι καουμπόϊκες και τους πάει λίγο το γδάρσιμο)
Πήγα να κρεμάσω το τζιν μου και έσπασε η κρεμάστρα Shocked Shocked Shocked
ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΛΟΙΠΟΟΟΟΟΝ!!!!!!!
MIA XAΡΑ ΣΟΥ ΜΠΗΚΕ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ Ο ΜΗΝΑΣ.ΕΓΩ ΠΡΩΙ- ΠΡΩΙ ΠΙΑΣΤΗΚΑ ΜΕ ΕΝΑΝ ΜΠΑΡΜΠΑ.ΠΑΩ ΝΑ ΑΦΗΣΩ ΤΟ ΓΙΑΝΝΗ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΙΚΟ.ΕΚΕΙ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΧΩΡΟ ΠΟΥ ΠΑΡΚΑΡΟΥΝ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΦΗΣΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΟΥΝ.ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ.ΠΑΡΚΑΡΕΙ ΑΥΤΟΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΕΣΗ, ΕΝΩ ΣΤΟ ΠΑΡΚΙΝΓΚ ΧΩΡΑΝΕ 2 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ,ΒΓΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΜΙΑ ΚΥΡΙΑ ΚΑΙ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΙΚΟ.ΕΓΩ ΕΧΩ ΒΓΑΛΕΙ ΑΛΑΡΜ( ΚΑΙ ΒΙΑΖΟΜΑΙ ΚΑΙ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ ΓΙΑΤΙ Η ΩΡΑ ΗΤΑΝ 7 ΚΑΙ 7.30 ΕΠΡΕΠΕ ΑΠΟ ΤΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ Ν.ΚΟΣΜΟ)ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΜΠΡΟΣΤΑ Ο ΚΥΡΙΟΥΛΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΝΑ ΑΦΗΣΩ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ.ΑΥΤΟΣ ΑΝΟΙΓΕΙ ΠΟΡΤΑ,ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΝΑ ΚΛΕΙΔΩΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ!!!!Ε,ΤΟΤΕ ΠΟΙΟΣ ΕΙΔΕ ΤΟ ΘΕΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΘΟΒΗΘΗΚΕ!!!!!ΑΝΟΙΓΩ ΠΟΡΤΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΘΥΡΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΕΩ ΜΕ ΕΥΓΕΝΕΙΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΠΑΤΕ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΦΗΣΩ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ???ΧΩΡΑΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ!!!ΠΩΣ ΧΩΡΑΩ ΚΥΡΙΕ,ΠΟΥ Ο ΜΙΣΟΣ ΚΩΛΟΣ ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ????ΤΕΛΙΚΑ ΜΠΗΚΕ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΠΙΟ ΜΠΡΟΣΤΑ,ΕΓΩ ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΟΣΟ ΠΙΟ ΜΕΣΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΜΠΕΙ ΚΑΙ ΣΤΡΑΒΑ.ΟΠΟΤΕ ΣΟΥ ΛΕΩ ,ΑΝ ΔΕΝ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ Η ΜΕΡΑ ΔΕΝ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ!!!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα αθηνα σου μπηκε καλα ο μηνας βλεπω!!!
γιατι ειστε τσακωμενοι?μη μου πεις για τα λεμονια!!!!!!!!! Shocked
τζω και μαριτσα περαστικα σας!!!εμενα χθες ο αντρας μου ειχαν πορεια-βολη και ημουν μοναχουλα δεν ειχα μετρησεις πυρετου και τετοια!το κακο ειναι οτι η μικρη βγαζει δοντακια και εκλαιγε συνεχεια και δε το φχαριστηθηκα βρε αδερφε!!! Laughing

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα και καλό μήνα!!!
το' χει η μέρα φαίνεται. είναι γκαντεμομέρα. πάω το πρωί να πάρω το αυτοκίνητο και βλέπω και τους δύο καθρέπτες σπασμένους και για επιδόρπιο βρήκα και μια κλήση γιατί είχα παρκάρει πάνω σε γέφυρα.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις