Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
41 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 41 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 40]

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαράκι μου ούτε εγώ θέλω 2ο αλλά καλά να είμαστε και εκεί γύρω στα 4 της Γωγώς μπορεί να το αποφασίσω.

Γιωργία μου περαστικά στον μικρούλη!

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!
ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΑ ΑΡΡΩΣΤΟΥΛΙΚΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!
ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΑΠΟ ΠΑΙΔΙ ΕΙΧΑ ΣΥΧΝΑ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΙΣ ΑΜΥΓΔΑΛΕΣ ΜΟΥ Κ ΞΕΡΩ ΤΙ ΛΟΥΚΙ ΕΙΝΑΙ!! ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ Κ ΥΠΟΜΟΝΗ!!
ΜΑΡΑΚΙ ΚΑΝΕ ΠΑΙΔΙ ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΠΟΤΕ ΠΡΕΠΕΙ!!!
Very Happy ΕΚΤΩΣ ΚΑΙ ΑΝ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΚΠΛΗΞΗ ΑΥΤΟ!!!

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Athin@ έγραψε:Μαράκι μου ούτε εγώ θέλω 2ο αλλά καλά να είμαστε και εκεί γύρω στα 4 της Γωγώς μπορεί να το αποφασίσω.

ΚΑΛΑ ΜΗΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΚΟ.....ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΣΤΕΙΛΕΙ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ Ο ΑΝΗΡ ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΝΑ ΚΟΥΤΣΟΥΒΕΛΟ!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Γιωργία μου περαστικά στον μικρούλη!

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΑΓΥΡΙΣΤΑ!!!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την GEODATOU στις Τρι Δεκ 07, 2010 3:24 am, 1 φορά

linmak88

linmak88
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Αθηνά, η Γωγούλα σου είναι πανέμορφη σαν αγγελίνα! Να την χαίρεσαι! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 15 377361

Γεωργία περαστικά στον μικρούλη σου! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 15 868444



Έχει επεξεργασθεί από τον/την linmak88 στις Τρι Δεκ 07, 2010 3:27 am, 2 φορές συνολικά

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
GEODATOU έγραψε:ΤΟΤΕ ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ !!!????ΒΟΥΡ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟ!!!!Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΣΟ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΕΤΑ ΑΡΧΙΖΕΙ ΚΑΙ ΣΟΥ ΞΕΝΙΖΕΙ ΤΟ ΟΤΙ ΠΑΛΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙΣ ΞΕΣΚΑΤΩΜΑΤΑ,ΤΑΪΣΜΑΤΑ,ΞΕΝΥΧΤΙΑ Κ.Λ.Π,

πω πω μην τα αναφέρεις καν! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 15 534787 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 15 585182

Athin@ έγραψε:Μαράκι μου ούτε εγώ θέλω 2ο αλλά καλά να είμαστε και εκεί γύρω στα 4 της Γωγώς μπορεί να το αποφασίσω.



μία συμβουλή θα σου δώσω, επειδή και εγώ το ίδιο έλεγα, ότι θα κάνω ένα παιδάκι όταν το πρώτο θα πηγαίνει σχολείο και θα λείπει κάποιες ώρες από το σπίτι! ΑΜ ΔΕ! τώρα είναι χειρότερα! φαντάσου να έχει το νεογέννητο στο σπίτι, να μην έχει σαραντήσει καν, και το πρώτο παιδάκι να σου φέρει μια ιωσούλα στο σπίτι! τι κάνεις μωρέ τότε? ΤΗΝ ΠΡΟΣΕΥΧΗ ΣΟΥ!

κατάλαβες? αυτά σκέφτομαι!

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΙ΄ ΑΥΤΟ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑΖΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ .ΤΑ ΣΤΕΛΝΕΙΣ ΜΑΖΙ ΠΑΙΔΙΚΟ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΤΑ 2 ΜΑΖΙ ΑΡΡΩΣΤΑ ΠΙΣΩ!!!!ΤΟ ΒΙΩΝΩ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΕΝΑΡΙΟ!!!! Sad Sad Sad

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
GEODATOU έγραψε:ΓΙ΄ ΑΥΤΟ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑΖΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ .ΤΑ ΣΤΕΛΝΕΙΣ ΜΑΖΙ ΠΑΙΔΙΚΟ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΤΑ 2 ΜΑΖΙ ΑΡΡΩΣΤΑ ΠΙΣΩ!!!!ΤΟ ΒΙΩΝΩ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΕΝΑΡΙΟ!!!! Sad Sad Sad


καλά και αυτό είναι... άλλο δράμα! άστα να πάνε!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
GEODATOU έγραψε:
ΚΑΛΑ ΜΗΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΚΟ.....ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΣΤΕΙΛΕΙ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ Ο ΑΝΗΡ ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΝΑ ΚΟΥΤΣΟΥΒΕΛΟ!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Ναι το πιστεύω κι εγώ πολύ σοβαρά αυτό.Mad

linmak88 έγραψε:Αθηνά, η Γωγούλα σου είναι πανέμορφη σαν αγγελίνα! Να την χαίρεσαι! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 15 377361

Ευχαριστώ πολύ πολύ!Να χαίρεσαι κι εσύ τα κουκλάκια σου (αν και το ένας είναι ολόκληρος άντρας πια) Very Happy

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ετσι οπως πατε θα με βαλετε να κανω πιο γρηγορα το 2ο !!!!!! χαχαχαχααα

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ήρια έγραψε:Ετσι οπως πατε θα με βαλετε να κανω πιο γρηγορα το 2ο !!!!!! χαχαχαχααα


χαχαχαχαχα! έτσι είναι! πρέπει να σου πούμε τα συν και τα πλην! τουλάχιστον εγώ που την έκανα την "πατάτα" να μην προειδοποιήσω και άλλους? Razz Razz

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ήρια έγραψε:Ετσι οπως πατε θα με βαλετε να κανω πιο γρηγορα το 2ο !!!!!! χαχαχαχααα

Άντε πλύσου,ξυρίσου,αρρωματίσου και ετοιμάσου για το βράδυ!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 15 403793
χι χι χι

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Athin@ έγραψε:
Ήρια έγραψε:Ετσι οπως πατε θα με βαλετε να κανω πιο γρηγορα το 2ο !!!!!! χαχαχαχααα

Άντε πλύσου,ξυρίσου,αρρωματίσου και ετοιμάσου για το βράδυ!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 15 403793
χι χι χι


Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 15 604962 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 15 604962 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 15 604962 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 15 536304 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 15 536304 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 15 536304 drunken drunken drunken Laughing Laughing Laughing

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πάμε να ετοιμαστούμε για παιδίατρο.
Φιλάκια!!!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 15 417472 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 15 417472 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 15 417472

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="ΑΓΑΠΗ@"]
Athin@ έγραψε:
Ήρια έγραψε:Ετσι οπως πατε θα με βαλετε να κανω πιο γρηγορα το 2ο !!!!!! χαχαχαχααα

Άντε πλύσου,ξυρίσου,αρρωματίσου και ετοιμάσου για το βράδυ!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 15 403793
χι χι χι



Χχαχαχαχαχχχαα!! Παω παω!!!!! και ο αντρας μου θα ετοιμαζεται αλλα οχι για παιδακι!!! χιχιιχιχιχιιχιχιχι






Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 15 604962 :bellyd

ancer: Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 15 604962 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 15 536304 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 15 536304 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 15 536304 drunken drunken drunken Laughing Laughing Laughing

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα!τι κανετε?τι ακουω θα πατε για 2α μωρακια???με το καλο!!!!εγω ελεγα σε κανα δυο χρονακια να παω για τριτο και να κλεισω σαν γυναικα!αλλα μετα την προχθεσινη λαχταρα το μαγαζι εκλεισε για παντα νομιζω.

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:Καλησπερα!τι κανετε?τι ακουω θα πατε για 2α μωρακια???με το καλο!!!!εγω ελεγα σε κανα δυο χρονακια να παω για τριτο και να κλεισω σαν γυναικα!αλλα μετα την προχθεσινη λαχταρα το μαγαζι εκλεισε για παντα νομιζω.


καλησπέρα Ευάκι! ποτέ μην λες ποτέ! πώς είναι η μικρή σου?

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αντε ηρια με το καλο, γιατι ρε ευακι το λες αυτο οταν περασει το σοκ θα σου ξαναρθει πιστευω

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:
Ευάκι έγραψε:Καλησπερα!τι κανετε?τι ακουω θα πατε για 2α μωρακια???με το καλο!!!!εγω ελεγα σε κανα δυο χρονακια να παω για τριτο και να κλεισω σαν γυναικα!αλλα μετα την προχθεσινη λαχταρα το μαγαζι εκλεισε για παντα νομιζω.


καλησπέρα Ευάκι! ποτέ μην λες ποτέ! πώς είναι η μικρή σου?

δε μου ξαναεκανε κατι τετοιο.κατα τα αλλα αν εξαιρεσεις λιγες μυξουλες ειναι μεσα στην καλη χαρα!εγω καθομαι σε αναμμενα καρβουνα βεβαια!
μακαρι να μου ξαναερθει μιλου μου γιατι παντα ηθελα τρια παιδακια!

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερααααααα!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 15 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 15 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 15 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 15 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 15 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 15 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 15 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 15 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 15 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 15 334590

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΒΙΒΙΑΝ!!!!ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙΑ ΣΟΥ??

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια τι κανετε?εγω δεν εχω ορεξη,εχτες μετα απο ενα τεεελειο σαββατοκυριακο,ειχε ρεπο ο αντρας μου και θα πηγαιναμε στο νεκροταφειο να αφησουμε λουλουδια στον πατριο μ που ηταν η γιορτη του.ξεκιναμε,σταματαμε στο βενζιναδικο κ ανοιγω την τσαντα ανοιγω το πορτοφολι μου κ βλεπω οτι ειχα καποια χρηματα μεσα,γτ με ρωτησε εκεινος ποσα κραταω πανω μου,και του ειπα κ ξαναβαζω την τσαντα εντωμετξυ κ οι 2 μεσα στο αμαξι,κ 2χλμ πιο κατω σταματαμε σε ενα ανθοπωλειο να παρω λουλουδια,και παω να πληρωσω ελειπε το πορτοφολι,τρελαθηκα,γυρναω στο αμαξι κ εψαχνα σαντην τρελη το ψαξαμε ολο το αμαξι,και τελικα δν βρεθηκε το πορτοφολι,ειχα αρκετα χρηματα μεσα,καρτες καινουριες ταυτοτητες κ ενα σωρο.κ ο αντρας μ ειναι συνεχεια υπηρεσιες δν μπορει να βγει ν βγαλει αλλη καρτα αναληψεως κ να δουμε τι θα κανουμε,μας εχουνε γλωσσοφαει,η κολλητη μ που ετοιμαζαμε την κυριακη να παει στο γαμο,γυρισαν σπιτι να αλλαξει πουκαμισο ο αρραβωνιαστικος της και βλεπουνε τον παπαγαλο τους,εναν μεγαλο π εχουνε,να ξερναει κ να εχει γεμισει τον τοπο.κ την επομενη γινεται αυτο με εμενα,αχ κ τωρα εμεινα κ χωρις πορτοφολι κ χωρις λεφτα.ευακι πω;ς παει η μικρη?laycat ειδα ειπε η μαριτσα γενησες????αιντε να σ ζησει!!!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα ποπη!καλα ειναι η μικρη,δεν μου το ξαναεκανε την παρακολουθω ομως στενα.ρε συ γυρισατε στο βενζιναδικο να ρωτησετε μηπως το βρηκαν κατω και το κρατησαν οι ανθρωποι???

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
GEODATOU έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΒΙΒΙΑΝ!!!!ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙΑ ΣΟΥ??

Γεωργια μου τωρα ειδα το μηνυμα σου! Καλα ειναι ο μικρος αλητεύει και η μικρη ξεθαρρεύει σιγα σιγα! Περαστικα στον Γιαννακι σου κουκλίτσα μου!

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Vivian έγραψε:

Γεωργια μου τωρα ειδα το μηνυμα σου! Καλα ειναι ο μικρος αλητεύει και η μικρη ξεθαρρεύει σιγα σιγα! Περαστικα στον Γιαννακι σου κουκλίτσα μου!
ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ.
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΙΠΑΜΕ ...... ΔΕΝ ΕΙΠΑΜΕ???
Κ Α Λ Η Μ Ε Ρ Α

ΔώραΝι25

ΔώραΝι25
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα και απο εμένα γλυκές μανουλίτσες??? Αφήστε τα εχθές το βράδυ ο μικρός με ξύπναγε καθε 1 η 2 ώρες......Πεταγόμουν σαν την τρελή κάθε φορά που τον άκουγα....Βέβαια τις περισσότερες φορές ήταν στον ύπνο του κι άλλες πάλι γιατί πλάκωνε το χεράκι του και έπρεπε να του το βάλω στην θέση του....Η γιατί ήθελε την πιπίλα του........Μου κάνει λίγο περίεγο αυτό γιατί τόσα βράδια έχουμε περάσει ήσυχα και όμορφα αλλά που εχθές μιλάμε μόνο η ανησυχία του με τρέλανε....δεν το έχει ξανά κάνει και έχω υποψίες ότι απλά με τσεκάρει για να δει αν είμαι εκεί!!!Βλέπετε αρχίζει και μεγαλώνει τώρα!!!



Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις