Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
46 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 46 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 40]

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
GEODATOU έγραψε:ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΚΑΝΟΝΙΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ ΑΔΕΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΜΑΖΕΥΤΕΙΤΕ ΟΛΕΣ ΣΤΗ ΛΑΜΙΑ.ΕΛΕΟΣ!!!!ΕΓΩ ΚΑΙ ΘΑ ΔΟΥΛΕΥΩ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΦΑΩ ΣΤΗΝ ΜΑΠΑ ΤΟ ΠΕΘΕΡΙΚΟΝ ΤΗΝ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ!!!!ΑΔΙΚΙΑ!!!!!!ΑΤΙΜΗ ΚΟΙΝΩΝΙΑ!!!


Razz Razz Razz έλα σου κάνω ανοιχτή πρόταση να έρθεις Θεσσαλονίκη να κάνουμε μια στάση Λαμία και μετά να πεταχτούμε και στην Faye στην Σαλόνικα! και άσε και το πεθερικό και άσε και την δουλειά να ψάχνονται! Razz

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρία έγραψε:

Razz Razz Razz έλα σου κάνω ανοιχτή πρόταση να έρθεις Θεσσαλονίκη να κάνουμε μια στάση Λαμία και μετά να πεταχτούμε και στην Faye στην Σαλόνικα! και άσε και το πεθερικό και άσε και την δουλειά να ψάχνονται! Razz
ΑΧ,ΜΗΝ ΜΟΥ ΒΑΖΕΙΣ ΙΔΕΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΤΣΑΚ!!!!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
GEODATOU έγραψε:
Μαρία έγραψε:

Razz Razz Razz έλα σου κάνω ανοιχτή πρόταση να έρθεις Θεσσαλονίκη να κάνουμε μια στάση Λαμία και μετά να πεταχτούμε και στην Faye στην Σαλόνικα! και άσε και το πεθερικό και άσε και την δουλειά να ψάχνονται! Razz
ΑΧ,ΜΗΝ ΜΟΥ ΒΑΖΕΙΣ ΙΔΕΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΤΣΑΚ!!!!!

Razz καλέ γι'αυτό στο λέω και εγώ! έλα μην το σκέφτεσαι άλλο! Very Happy

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
GEODATOU έγραψε:ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΚΑΝΟΝΙΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ ΑΔΕΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΜΑΖΕΥΤΕΙΤΕ ΟΛΕΣ ΣΤΗ ΛΑΜΙΑ.ΕΛΕΟΣ!!!!ΕΓΩ ΚΑΙ ΘΑ ΔΟΥΛΕΥΩ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΦΑΩ ΣΤΗΝ ΜΑΠΑ ΤΟ ΠΕΘΕΡΙΚΟΝ ΤΗΝ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ!!!!ΑΔΙΚΙΑ!!!!!!ΑΤΙΜΗ ΚΟΙΝΩΝΙΑ!!!

ΜΗ ΜΟΥ ΣΥΓΧΙΖΕΣΑΙ!!!ΛΑΜΙΑ ΑΥΤΕΣ;;;ΠΡΕΒΕΖΟΓΙΑΝΝΕΝΑ ΕΜΕΙΣ!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΕΘΕΡΙΚΟΝ,ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ....ΕΙΝΑΙ ΑΝΙΑΤΗ Η ΑΣΘΕΝΕΙΑ ΑΥΤΗ!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βρε Γιωργία κάπου κοντά στη Λαμία δεν είχες πει οτι είναι τα πεθερικά σου;Ή οι γονείς σου;Τίποτα δεν θυμάμαι κάτσε να πιω λίγο καφέ γιατί ξύπνησα απότομα η άυπνη μάνα και έχω φάει μισό κουτί μερέντα.Για να συνέλθω απο το απότομο ξύπνημα όχι γιατί είμαι γουρούνα έτσι;Έτσι έτσι για να βάζουμε τα πράγματα στη θέση τους.
(παραλήρημα μη δίνετε σημασία)

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Athin@ έγραψε:Βρε Γιωργία κάπου κοντά στη Λαμία δεν είχες πει οτι είναι τα πεθερικά σου;Ή οι γονείς σου;Τίποτα δεν θυμάμαι κάτσε να πιω λίγο καφέ γιατί ξύπνησα απότομα η άυπνη μάνα και έχω φάει μισό κουτί μερέντα.Για να συνέλθω απο το απότομο ξύπνημα όχι γιατί είμαι γουρούνα έτσι;Έτσι έτσι για να βάζουμε τα πράγματα στη θέση τους.
(παραλήρημα μη δίνετε σημασία)

ΟΧΙ ΡΕ ΠΡΕΒΕΖΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΤΗΣ!ΑΣΧΕΤΟ,ΕΙΠΕΣ ΜΕΡΕΝΤΑ ΤΩΡΑ!ΕΙΔΑΤΕ ΠΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΝΕΓΑΚΗ ΠΟΥ ΕΔΕΙΧΝΕ Ο ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ ΤΙΣ ΜΕΡΙΔΕΣ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ;;;ΑΥΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ ΡΕ ΟΧΙ ΓΙΑ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ!ΝΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΧΑΝΩ ΤΑ ΡΗΜΑΔΟΚΙΛΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 9 679259



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Kalliopi στις Παρ Δεκ 03, 2010 2:10 am, 1 φορά

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Athin@ έγραψε:Βρε Γιωργία κάπου κοντά στη Λαμία δεν είχες πει οτι είναι τα πεθερικά σου;Ή οι γονείς σου;Τίποτα δεν θυμάμαι κάτσε να πιω λίγο καφέ γιατί ξύπνησα απότομα η άυπνη μάνα και έχω φάει μισό κουτί μερέντα.Για να συνέλθω απο το απότομο ξύπνημα όχι γιατί είμαι γουρούνα έτσι;Έτσι έτσι για να βάζουμε τα πράγματα στη θέση τους.
(παραλήρημα μη δίνετε σημασία)
ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΩΡΙΟ ΤΗΣ ΛΑΜΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΑΘΗΝΟΥΛΑ.ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΠΡΕΒΕΖΑ.
ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΩΡΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΑΥΡΙΟ????ΘΑ ΠΑΜΕ,Ε?????? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kalliopi έγραψε:=
ΑΣΧΕΤΟ,ΕΙΠΕΣ ΜΕΡΕΝΤΑ ΤΩΡΑ!ΕΙΔΑΤΕ ΠΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΝΕΓΑΚΗ ΠΟΥ ΕΔΕΙΧΝΕ Ο ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ ΤΙΣ ΜΕΡΙΔΕΣ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ;;;ΑΥΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ ΡΕ ΟΧΙ ΓΙΑ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ!ΝΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΧΑΝΩ ΤΑ ΡΗΜΑΔΟΚΙΛΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 9 679259
ΑΣΕ ΠΟΠΑΚΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΡΙΔΕΣ ΕΛΕΦΑΝΤΑ ΤΡΩΩ!!!!ΓΙ΄ ΑΥΤΟ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΣΙΚΩΘΕΙ ΤΑ ΡΗΜΑΔΟΚΙΛΑ!!!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:ΕΔΕΙΧΝΕ Ο ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ ΤΙΣ ΜΕΡΙΔΕΣ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ;;;ΑΥΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ ΡΕ ΟΧΙ ΓΙΑ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ!

ΧΑ ΧΑ ΧΑ!Καμιά φορά άμα βάλω λίγο φαγητό στον άντρα μου με κοιτάει περίεργα και μου λέει πρέπει να σταματήσεις να βλέπεις master chef.
(βέβαια και πιο πολύ να του βάλω πάλι με ρωτάει ποιός θα το φάει όλο αυτό,αλλά αυτό είναι άλλο θέμα)

GEODATOU έγραψε:ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΩΡΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΑΥΡΙΟ????ΘΑ ΠΑΜΕ,Ε?????? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Θα πάμε ναι!!!Θα έρθω με τον Βασίλη τελικά και τη μικρή.Θα κάτσει εκείνος στο σαλόνι με το παιδί και εμείς θα πάμε πάνω.
Εσένα περιμένω να μου πεις το πρόγραμμά σου.

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Athin@ έγραψε:

Θα πάμε ναι!!!Θα έρθω με τον Βασίλη τελικά και τη μικρή.Θα κάτσει εκείνος στο σαλόνι με το παιδί και εμείς θα πάμε πάνω.
Εσένα περιμένω να μου πεις το πρόγραμμά σου.
ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ FREE AYΡΙΟ ΓΙΑΤΙ ΡΕΠΑΡΩ.ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΟ ΝΙΚΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΜΕΤΑ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΣΤΟ MALL???O,TI ΘΕΛΕΙΣ.ΑΠΛΑ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΠΡΩϊ ΓΙΑΤΙ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΘΑ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ Ο ΝΙΚΟΣ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΒΡΑΔΙΝΟΣ .

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
GEODATOU έγραψε:
ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ FREE AYΡΙΟ ΓΙΑΤΙ ΡΕΠΑΡΩ.ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΟ ΝΙΚΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΜΕΤΑ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΣΤΟ MALL???O,TI ΘΕΛΕΙΣ.ΑΠΛΑ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΠΡΩϊ ΓΙΑΤΙ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΘΑ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ Ο ΝΙΚΟΣ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΒΡΑΔΙΝΟΣ .

NAI!!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 9 654316

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Athin@ έγραψε:

NAI!!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 9 654316
ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΔΕΧΤΕΙ Ο ΝΙΚΟΣ ΝΑ ΚΥΝΗΓΑΕΙ 2 ΤΡΕΛΟΠΑΙΔΑ ΣΤΟ ΙΑΣΩ.ΤΟ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΠΟΛΥΑΡΕΣΕ ΑΠΟ ΟΤΙ ΘΥΜΑΜΑΙ!!!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑ ΑΘΗΝΑ ΤΑ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΣΕ ΤΣΕΡΚΙ ΚΑΙ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΓΙΑ MASTERCHEF;;;(ΘΕΟΣ Ο ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ BYTHEWAY,ΤΡΕΛΟ ΣΚΑΛΩΜΑ ΕΧΩ!)
ΠΟΥΘΕΝΑ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΟΜΩΣ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ!ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΚΡΥΟ ΟΥΤΕ ΣΤΗ ΖΕΣΤΗ! ΤΣ ΤΣ ΤΣ ΤΣ!

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kalliopi έγραψε:ΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑ ΑΘΗΝΑ ΤΑ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΣΕ ΤΣΕΡΚΙ ΚΑΙ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΓΙΑ MASTERCHEF;;;(ΘΕΟΣ Ο ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ BYTHEWAY,ΤΡΕΛΟ ΣΚΑΛΩΜΑ ΕΧΩ!)
ΠΟΥΘΕΝΑ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΟΜΩΣ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ!ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΚΡΥΟ ΟΥΤΕ ΣΤΗ ΖΕΣΤΗ! ΤΣ ΤΣ ΤΣ ΤΣ!
ΠΟΥΘΕΝΑ ΟΜΩΣ.ΤΟΥ ΒΑΖΩ ΧΘΕΣ ΝΑ ΦΑΕΙ.ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΕΓΩ ΒΑΖΩ ΠΑΝΤΑ ΜΠΑΜΠΑΤΣΙΚΕΣ ΜΕΡΙΔΕΣ.ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΦΑΩ ΟΛΟ ΑΥΤΟ.ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΟΥ ΛΕΩ ΦΑΕ ΟΣΟ ΘΕΛΕΙΣ.ΦΤΑΝΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΜΠΟΥΚΙΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΣΚΑΣΑ.ΤΟΥ ΛΕΩ ΜΙΑ ΜΠΟΥΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΦΑΤΗΝ.ΤΕΛΙΚΑ ΤΗΝ ΕΦΑΓΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΣΙΜΠΗΣΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΙΑΤΟ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΧΕ ΑΦΗΣΕΙ. Shocked Shocked Shocked ΜΕΤΑ ΤΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙΣ?????????

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
GEODATOU έγραψε:ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΔΕΧΤΕΙ Ο ΝΙΚΟΣ ΝΑ ΚΥΝΗΓΑΕΙ 2 ΤΡΕΛΟΠΑΙΔΑ ΣΤΟ ΙΑΣΩ.ΤΟ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΠΟΛΥΑΡΕΣΕ ΑΠΟ ΟΤΙ ΘΥΜΑΜΑΙ!!!!

Του Βασίλη θα είναι παρθενική εμφάνιση ως μόνος πατέρας!χι χι χι!
Γιατί μου έχει κολλήσει οτι έχει παιδότοπο στο ΙΑΣΩ;Ρώταγα και τον Βασίλη αλλά δεν θυμάται και επίσης λέει οτι και να έχει ντρέπεται να πάει μόνος του εκεί.

Kalliopi έγραψε:ΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑ ΑΘΗΝΑ ΤΑ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΣΕ ΤΣΕΡΚΙ ΚΑΙ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΓΙΑ MASTERCHEF;;;

Ναι και του φτιάχνω και τσιπς κεφαλογραβιέρας,γαρνίρω με μαϊντανό και σκουπίζω με πετσέτα το πιάτο γύρω γύρω.
Άσε μας καλή κυρία!Very Happy Very Happy Very Happy
(Θα συμφωνήσω για Σκαρμούτσο)

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!!!!!!τι κανετε?εγω γυρισα το πρωι απο τη δουλεια,ειχα την τελεια εφημερια,εβαλα κατι πλυντηρια και πηγα βολτα τη μικρη μου με το καροτσακι.την εβαλα για υπνο τωρα αλλα την ακουω κελαηδαει!μετα απο θα θελω να την παω να παρουμε τον μεγαλο δε θα εχει σηκωμο!!!!!!!!!

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Athin@ έγραψε:

Του Βασίλη θα είναι παρθενική εμφάνιση ως μόνος πατέρας!χι χι χι!
Γιατί μου έχει κολλήσει οτι έχει παιδότοπο στο ΙΑΣΩ;Ρώταγα και τον Βασίλη αλλά δεν θυμάται και επίσης λέει οτι και να έχει ντρέπεται να πάει μόνος του εκεί.

ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ.ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΑΙΘΟΥΣΑ ΠΟΥ ΦΥΛΑΝΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΠΙΣΚΕΨΗ.ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2 ΧΡΟΝΩΝ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΝ.

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
GEODATOU έγραψε:ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2 ΧΡΟΝΩΝ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΝ

Α τότε εμάς δεν μας θέλουν.Δεν πειράζει.Μπαμπάς.

Καλησπέρα Ευάκι!!!

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
GEODATOU έγραψε:
Kalliopi έγραψε:ΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑ ΑΘΗΝΑ ΤΑ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΣΕ ΤΣΕΡΚΙ ΚΑΙ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΓΙΑ MASTERCHEF;;;(ΘΕΟΣ Ο ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ BYTHEWAY,ΤΡΕΛΟ ΣΚΑΛΩΜΑ ΕΧΩ!)
ΠΟΥΘΕΝΑ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΟΜΩΣ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ!ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΚΡΥΟ ΟΥΤΕ ΣΤΗ ΖΕΣΤΗ! ΤΣ ΤΣ ΤΣ ΤΣ!
ΠΟΥΘΕΝΑ ΟΜΩΣ.ΤΟΥ ΒΑΖΩ ΧΘΕΣ ΝΑ ΦΑΕΙ.ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΕΓΩ ΒΑΖΩ ΠΑΝΤΑ ΜΠΑΜΠΑΤΣΙΚΕΣ ΜΕΡΙΔΕΣ.ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΦΑΩ ΟΛΟ ΑΥΤΟ.ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΟΥ ΛΕΩ ΦΑΕ ΟΣΟ ΘΕΛΕΙΣ.ΦΤΑΝΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΜΠΟΥΚΙΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΣΚΑΣΑ.ΤΟΥ ΛΕΩ ΜΙΑ ΜΠΟΥΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΦΑΤΗΝ.ΤΕΛΙΚΑ ΤΗΝ ΕΦΑΓΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΣΙΜΠΗΣΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΙΑΤΟ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΧΕ ΑΦΗΣΕΙ. Shocked Shocked Shocked ΜΕΤΑ ΤΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙΣ?????????

ΕΜΕΝΑ ΠΑΛΙ,ΟΤΑΝ ΒΑΖΩ ΕΓΩ ΦΑΓΗΤΟ ΠΑΝΤΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΜΗ ΒΑΛΕΙΣ ΠΟΛΥ,ΕΣΥ ΒΑΖΕΙΣ ΝΑ ΦΑΕΙ ΕΝΑ ΓΑΙΔΑΡΟΣ!ΟΤΑΝ ΒΑΖΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΟΜΩΣ ΤΟ ΤΙΓΚΩΝΕΙ ΤΟ ΠΙΑΤΟ!ΕΧΤΕΣ ΚΑΛΗ ΩΡΑ ΕΒΑΛΕ ΜΙΣΟ ΠΥΡΕΞ ΤΑΛΙΑΤΕΛΕΣ ΣΕ ΕΝΑ ΠΙΑΤΟ!ΣΚΙΑΧΤΗΚΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΤΙΠΟΤΑ!ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΣΤΡΩΣΕΙΣ ΜΕ ΤΥΡΙ ΚΙΟΛΑΣ,ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΕΜΠΛΟΥΤΙΣΕΙ!ΧΕΧΕΧΕ

ΑΘΗΝΑ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗ ΓΩΓΩ ΝΑ ΣΟΥ ΦΩΝΑΖΕΙ "ΕΝΑ ΒΗΜΑ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΓΚΟ ΤΩΡΑ!ΤΕΛΟΣ ΧΡΟΝΟΥ!" Razz

ΚΑΛΩΣ ΤΗΝ ΕΥΑ!ΚΑΙ ΣΥ ΚΕΛΑΗΔΑΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΦΗΜΕΡΙΑ,Ε;;;ΕΥΓΕ!

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕ Η ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ ,ΑΝ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΤΑ 2 ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2 ΚΑΝΕΝΑ ΔΕΝ ΚΑΘΙΣΕ ΜΕΣΑ.ΕΚΛΑΙΓΑΝ.ΟΠΟΤΕ ΠΗΓΑΜΕ ΕΝΑΛΛΑΞ ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΙΔΑΜΕ.

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΘΗΝΑ, ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΩ ΤΗΛ/ΝΟ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΝΑ ΣΥΝΕΝΝΟΗΘΟΥΜΕ???ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΧΟΛΑΣΩ ΤΩΡΑ.ΠΑΩ ΝΑ ΜΑΖΕΨΩ ΤΗΝ ΖΟΥΖΟΥΝΟΘΥΕΛΛΑ!!!!
ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ.ΤΑ ΛΕΜΕ ΜΕΤΑ.
ΕΥΑΚΙ,ΚΡΑΤΑ ΓΕΡΑ!!!!!!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:
ΑΘΗΝΑ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗ ΓΩΓΩ ΝΑ ΣΟΥ ΦΩΝΑΖΕΙ "ΕΝΑ ΒΗΜΑ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΓΚΟ ΤΩΡΑ!ΤΕΛΟΣ ΧΡΟΝΟΥ!"

Προχτές το μεσημέρι τρώγαμε με τη μικρή δίπλα δίπλα και η παλιοκλέφτρα αντί να τρώει το δικό της έτρωγε απο το πιάτο μου.Έκανα οτι δεν τη βλέπω και όταν την κοίταζα έλιωνε στο γέλιο. Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 9 536304 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 9 536304 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 9 536304

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
GEODATOU έγραψε:ΑΘΗΝΑ, ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΩ ΤΗΛ/ΝΟ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΝΑ ΣΥΝΕΝΝΟΗΘΟΥΜΕ???

ΟΚ!Δεν σε παίρνω εγώ μήπως κοιμάστε.Εμείς δεν κοιμόμαστε. Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 9 417472

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
Kalliopi έγραψε:
ΑΘΗΝΑ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗ ΓΩΓΩ ΝΑ ΣΟΥ ΦΩΝΑΖΕΙ "ΕΝΑ ΒΗΜΑ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΓΚΟ ΤΩΡΑ!ΤΕΛΟΣ ΧΡΟΝΟΥ!"

Προχτές το μεσημέρι τρώγαμε με τη μικρή δίπλα δίπλα και η παλιοκλέφτρα αντί να τρώει το δικό της έτρωγε απο το πιάτο μου.Έκανα οτι δεν τη βλέπω και όταν την κοίταζα έλιωνε στο γέλιο. Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 9 536304 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 9 536304 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 9 536304

εμενα παλι χορταινει μυξα!τι αλλο μπορει να γινεται αφου ολη μερα εχει τη γλωσσα εξω σαν υαλοκαθαριστηρα και γλυφει!αυτο ειναι που λεμε απο την παραγωγη στην καταναλωση!!!κατα τα αλλα ζητημα να φαει ολη μερα 300 γραμμαρια γαλα ή φαι!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σκαρμούτσος-Σκαρμούτσος-Σκαρμούτσος ολεεεεεεε! ΜΗΝ ΔΙΝΕΤΕ ΣΗΜΑΣΙΑ!


καλώς το Ευάκι! Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις