Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
45 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 45 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 40]

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια τι κανετε?εμεις σημερα ειχαμε διακοπη ρευματος απο τις 5μισημεχρι τισ 7-8 κ μετα εβλεπα στο ιντερνετ το επεισοδειο τ κισμετ.κ τωρα περιμενω την κορη μ να βρει ορεξη να παμε για μπανιο κ οπου ναναι θα την αρπαξω απο το μαλλι,εχει ερθει ο αδερφοσ μ και παιζουνε κ βγαζουυνε φωτος με την καινουρια του φωτογραφικη κ μου φαινετε πρεπει να γινω κρουελα ντε βιλ για αν μπει στο μπανιο.
κ εχει παει κ 11 ειναι 2 ωρες αργοπορημενη στον υπνο της.

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχα ελα βρε ποπακι το διασκεδαζει η μικρη ας βγει και μια φορα εκτος προγραμματος η μην την κανεις μπανιο μια μερα δεν χαθηκε και ο κοσμος

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κοριτσάκια μου τι κάνετε? ελπίζω καλά! τα παιδάκια σας? είναι καλύτερα? αναρρώσανε?


τι έγινε βρε παιδιά, κανά νέο από την Αγγελική? την γέννησε την κοράκλα?

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ.Η ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΠΛΕΟΝ ΓΕΝΝΗΣΕΙ.ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΤΗΛ/ΝΟ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΧΘΕΣ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 8 ΑΛΛΑ ΤΟ ΣΗΚΩΣΕ Η ΑΔΕΡΦΗ ΤΗΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΤΙΠΟΤΑ.ΘΑ ΠΑΡΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΛ/ΝΟ ΚΑΤΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ.

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
GEODATOU έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ.Η ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΠΛΕΟΝ ΓΕΝΝΗΣΕΙ.ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΤΗΛ/ΝΟ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΧΘΕΣ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 8 ΑΛΛΑ ΤΟ ΣΗΚΩΣΕ Η ΑΔΕΡΦΗ ΤΗΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΤΙΠΟΤΑ.ΘΑ ΠΑΡΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΛ/ΝΟ ΚΑΤΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ.

πω πω θα κρατάει αγκαλίτσα την μπουμπούκα της τώρα! τι ωραία! δώστης τα χαιρετίσματά μου αν μιλήσετε!

τι κάνει η μικρή σου? είναι καλύτερα?

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΘΑ ΤΗΣ ΤΑ ΔΩΣΩ ΤΑ ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΑΤΑ ,ΜΑΡΑΚΙ.Η ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΤΗΝ ΙΩΣΗ ΤΗΣ ΜΙΑΣ ΜΕΡΑΣ ΕΥΤΥΧΩΣ.ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΠΟ ΠΕΡΥΣΙ.ΠΕΡΥΣΙ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΣΤΗ ΦΑΣΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΤΗΣ ΜΑΡΙΤΣΑΣ.ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΡΡΩΣΤΑ .ΚΑΙ ΤΑ 2.ΦΕΤΟΣ ΟΜΟΛΟΓΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΡΡΩΣΤΑΙΝΟΥΝ ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΕΡΝΑΝΕ ΣΧΕΔΟΝ ΣΤΟ ΠΟΔΙ.Ο ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ ΠΩΣ ΤΑ ΠΕΡΝΑΕΙ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ???ΟΛΑ ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΩΡΑ??

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
GEODATOU έγραψε:ΘΑ ΤΗΣ ΤΑ ΔΩΣΩ ΤΑ ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΑΤΑ ,ΜΑΡΑΚΙ.Η ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΤΗΝ ΙΩΣΗ ΤΗΣ ΜΙΑΣ ΜΕΡΑΣ ΕΥΤΥΧΩΣ.ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΠΟ ΠΕΡΥΣΙ.ΠΕΡΥΣΙ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΣΤΗ ΦΑΣΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΤΗΣ ΜΑΡΙΤΣΑΣ.ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΡΡΩΣΤΑ .ΚΑΙ ΤΑ 2.ΦΕΤΟΣ ΟΜΟΛΟΓΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΡΡΩΣΤΑΙΝΟΥΝ ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΕΡΝΑΝΕ ΣΧΕΔΟΝ ΣΤΟ ΠΟΔΙ.Ο ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ ΠΩΣ ΤΑ ΠΕΡΝΑΕΙ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ???ΟΛΑ ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΩΡΑ??


πάλι καλά! αφού είναι καλύτερα το παιδί, αυτό έχει σημασία! δυστυχώς οι ιώσεις από το σχολείο είναι αναμενόμενες!


ποιο σχολείο? 2 εβδομάδες έχει να πάει! πετάγεται το πρωί κλαίει κλαίει με αναφυλητά (δεν ξέρω και πως γράφετε!) και μου λέει δεν θέλω να πάω σχολείο! άσε έχουμε μεγάλο θέμα!

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα!!!
τι να κανει το παιδι βρε μαρια μου?τα παιξε με τη δασκαλα!!!!!
περαστικα βρε κοριτσια ειναι δυσκολο το ξερω να ναι το παιδι σου αρρωστο συνεχεια!

την αγγελικη ειπα να την παρω σε λιγο τηλεφωνο αν εχω νεα θα σας πω!
ε!λογικα θα την κραταει την μπουμπου αγκαλιτσα τωρα!

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΟΛΙΣ ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ.ΓΕΝΝΗΣΕ ΣΗΜΕΡΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ , ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ ΣΤΙΣ 1.40 ΜΙΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ 3 ΚΙΛΑ ΚΑΙ 950 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΣΧΕΔΟΝ 24 ΩΡΕΣ ΠΟΝΩΝ.ΕΧΕΤΕ ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΑΤΑ ΟΛΕΣ.

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
GEODATOU έγραψε:ΜΟΛΙΣ ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ.ΓΕΝΝΗΣΕ ΣΗΜΕΡΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ , ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ ΣΤΙΣ 1.40 ΜΙΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ 3 ΚΙΛΑ ΚΑΙ 950 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΣΧΕΔΟΝ 24 ΩΡΕΣ ΠΟΝΩΝ.ΕΧΕΤΕ ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΑΤΑ ΟΛΕΣ.
με προλαβες ε?
πολυ χαρηκα που μιλησα μαζι της!!!!!καλε τεραστιο το μωρο μου ειπε!55εκατοστα!θηριο ολοκληρο!!!!!!

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΕ ΠΡΟΛΑΒΕ ΑΥΤΗ ΣΟΦΑΚΙ.ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ ΜΗΝΥΜΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΤΗΛ/ΝΟ.ΟΝΤΩΣ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΤΗΣ.ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΑΥΡΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΗΝ ΔΩ Ή ΝΑ ΤΗΝ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ Η ΑΘΗΝΑ ΜΑΖΙ. Very Happy Very Happy Very Happy

n@n@

n@n@
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορίτσια!Σήμερα είναι δύσκολη μέρα.Να ναι καλά η γιαγιά του που τον κρατάει.Δουλεύω πρωι-απόγευμα και ο μικρός έχει από χτες το βράδυ πυρετό.Ο βήχας υποχόρισε λίγο και η γιατρός που τον άκουσε είπε ότι είναι απ΄το μπούκομα.Κουράστικα βρε κορίτσια μ'αυτές τις ιώσεις.

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχ βρε γεωργια τι καλα να μουνα λιγο πιο κοντα!εστω λαμια!θα ρχομουνα!

νανα περαστικα σας!αρρωσταινουν τα μικρα κ μεις στεναχωριεμαστε γιατι δεν μπορουμε να τα κανουμε καλα!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τζο ενώ μου είχε πει ο άντρας μου ότι μάλλον θα πηγαίναμε Αθήνα αύριο για βόλτα, και θα πέρναγα και από την Αγγελική να την δω, μάλλον δεν θα τα καταφέρω τελικά, θα έχει δουλειά ο ανήρ! οπότε δώστης και από κοντά τα φιλιά μου και τα χαιρετίσματά μου!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sktv έγραψε:αχ βρε γεωργια τι καλα να μουνα λιγο πιο κοντα!εστω λαμια!θα ρχομουνα!

Καλημέρα!Δηλαδή τα Χριστούγεννα που θα πάω για δύο μέρες Λαμία θα έρθεις για καφέ;
Η μοσχάρα κοιμόμουνα γιατί δεν κοιμήθηκα το βράδυ και πριν λίγο βρήκα το μήμυμα της Αγγελικής και άρχισα να κλαίω.Τι χαζοσυγκινησιάρα έχω γίνει!

Νανά μου περαστικά,οι πιο πολύ έτσι είναι μωρέ αυτές τις μέρες και ο καιρός δεν βοηθάει καθόλου.

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!ΤΙ ΚΑΛΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕ Η ΜΕΡΑ ΜΕ ΓΕΝΝΗΤΟΥΡΙΑ ΣΗΜΕΡΑ!ΟΝΤΩΣ ΘΗΡΙΑΚΙ Η ΜΙΚΡΗ ΤΗΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗΣ!ΕΥΤΥΧΩΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΠΗΓΑΝ!ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΕΤΕ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΑΤΑ Κ ΕΥΧΕΣ ΑΘΗΝΑ Κ ΤΖΟ!

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Athin@ έγραψε:
sktv έγραψε:αχ βρε γεωργια τι καλα να μουνα λιγο πιο κοντα!εστω λαμια!θα ρχομουνα!

Καλημέρα!Δηλαδή τα Χριστούγεννα που θα πάω για δύο μέρες Λαμία θα έρθεις για καφέ;
καλημερα αθηνα!!!!αν ειμαι καλα γιατι οχι?απλα πρεπει να μην εχω ανακατοσουρες γιατι οι στροφες του δομοκου δεν παλευονται στην κατασταση μου!θα το συνδυασουμε κ σαν εκδρομη!πες μου ποτε θα στε!

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Athin@ έγραψε:
sktv έγραψε:αχ βρε γεωργια τι καλα να μουνα λιγο πιο κοντα!εστω λαμια!θα ρχομουνα!

Καλημέρα!Δηλαδή τα Χριστούγεννα που θα πάω για δύο μέρες Λαμία θα έρθεις για καφέ;
Η μοσχάρα κοιμόμουνα γιατί δεν κοιμήθηκα το βράδυ και πριν λίγο βρήκα το μήμυμα της Αγγελικής και άρχισα να κλαίω.Τι χαζοσυγκινησιάρα έχω γίνει!

Νανά μου περαστικά,οι πιο πολύ έτσι είναι μωρέ αυτές τις μέρες και ο καιρός δεν βοηθάει καθόλου.

ΜΑΡΗ ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΕΣΑΙ; (ΠΕΤΑΧΤΗΚΑ Κ ΓΩ! Razz ) ΘΑ ΒΑΛΕΙΣ ΕΓΚΥΟ ΓΥΝΑΙΚΑ ΝΑ ΡΘΕΙ ΣΕ ΒΡΕΙ;;;ΕΣΥ ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΤΗ ΔΕΙΣ!ΣΟΦΙΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΔΟΥΛΕΥΩΩΩΩ! Razz Razz Razz

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sktv έγραψε: πρεπει να μην εχω ανακατοσουρες γιατι οι στροφες του δομοκου δεν παλευονται στην κατασταση μου!θα το συνδυασουμε κ σαν εκδρομη!πες μου ποτε θα στε!

Ούτε στη δικιά μου κατάσταση πίστεψέ με!χα χα χα!Το αιώνιο πρόβλημα των στροφών.Στις στροφές του Δομοκού,του Τυμφρηστού και ΚΥΡΙΩΣ της Κατάρας έχω αφήσει πολύ,μα πάααρα πολύ απο....τον εσωτερικό μου κόσμο!χα χα χα!
Λέμε να πάμε 25/12 πρωί πρωί και να γυρίσουμε 27/12 πρωί πρωί.Μάλλον.

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:
ΜΑΡΗ ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΕΣΑΙ; (ΠΕΤΑΧΤΗΚΑ Κ ΓΩ! Razz ) ΘΑ ΒΑΛΕΙΣ ΕΓΚΥΟ ΓΥΝΑΙΚΑ ΝΑ ΡΘΕΙ ΣΕ ΒΡΕΙ;;;ΕΣΥ ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΤΗ ΔΕΙΣ!ΣΟΦΙΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΔΟΥΛΕΥΩΩΩΩ! Razz Razz Razz

ΣΟΥΤ! Very Happy

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kalliopi έγραψε:
Athin@ έγραψε:
sktv έγραψε:
ΜΑΡΗ ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΕΣΑΙ; (ΠΕΤΑΧΤΗΚΑ Κ ΓΩ! Razz ) ΘΑ ΒΑΛΕΙΣ ΕΓΚΥΟ ΓΥΝΑΙΚΑ ΝΑ ΡΘΕΙ ΣΕ ΒΡΕΙ;;;ΕΣΥ ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΤΗ ΔΕΙΣ!ΣΟΦΙΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΔΟΥΛΕΥΩΩΩΩ! Razz Razz Razz

χαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
Ούτε στη δικιά μου κατάσταση πίστεψέ με!χα χα χα!Το αιώνιο πρόβλημα των στροφών.Στις στροφές του Δομοκού,του Τυμφρηστού και ΚΥΡΙΩΣ της Κατάρας έχω αφήσει πολύ,μα πάααρα πολύ απο....τον εσωτερικό μου κόσμο!χα χα χα!
Λέμε να πάμε 25/12 πρωί πρωί και να γυρίσουμε 27/12 πρωί πρωί.Μάλλον.



έλα ρε συ! και εμείς έχουμε κλείσει για Θεσσαλονίκη 26/12 με 29/12. να βγεις στις 26 κάπου εκεί στην Λαμία να σε δω! Razz Razz Razz και φαντάζεσαι λέει: να μην βρεθούμε εδώ που είναι δίπλα και να βρεθούμε Λαμία! Razz Razz

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Athin@ έγραψε:
Kalliopi έγραψε:
ΜΑΡΗ ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΕΣΑΙ; (ΠΕΤΑΧΤΗΚΑ Κ ΓΩ! Razz ) ΘΑ ΒΑΛΕΙΣ ΕΓΚΥΟ ΓΥΝΑΙΚΑ ΝΑ ΡΘΕΙ ΣΕ ΒΡΕΙ;;;ΕΣΥ ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΤΗ ΔΕΙΣ!ΣΟΦΙΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΔΟΥΛΕΥΩΩΩΩ! Razz Razz Razz

ΣΟΥΤ! Very Happy

ΟΡΙΣΤΕ,ΕΙΣΤΕ ΜΑΡΤΥΡΕΣ!ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΜΕ ΦΥΜΩΣΕΙ!!!!ΟΥΣΤ! Razz Razz Razz

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΚΑΝΟΝΙΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ ΑΔΕΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΜΑΖΕΥΤΕΙΤΕ ΟΛΕΣ ΣΤΗ ΛΑΜΙΑ.ΕΛΕΟΣ!!!!ΕΓΩ ΚΑΙ ΘΑ ΔΟΥΛΕΥΩ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΦΑΩ ΣΤΗΝ ΜΑΠΑ ΤΟ ΠΕΘΕΡΙΚΟΝ ΤΗΝ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ!!!!ΑΔΙΚΙΑ!!!!!!ΑΤΙΜΗ ΚΟΙΝΩΝΙΑ!!!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε: να μην βρεθούμε εδώ που είναι δίπλα και να βρεθούμε Λαμία! Razz Razz

Και τι είναι η Λαμία;Δύο βήματα.Πλάκα πλάκα τώρα που το σκέφτομαι μου έχει τύχει λόγω κίνησης να κάνω με το λεωφορείο ΤΕΙ Αθήνας-Μεταξουργείο 2 ώρες και 15 λεπτά (σχεδόν 10 λεπτά απόσταση με το αυτοκίνητο χωρίς κίνηση) ενώ απο το σπίτι μου εδώ μέχρι το σπίτι μου στη Λμία είναι1 ώρα και 50 λεπτά.

Kalliopi έγραψε:ΟΡΙΣΤΕ,ΕΙΣΤΕ ΜΑΡΤΥΡΕΣ!ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΜΕ ΦΥΜΩΣΕΙ!!!!ΟΥΣΤ! Razz Razz Razz

Δημοκρατία είπες;;;Και ποια είναι αυτή;;;;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις