Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
36 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 36 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 40]

φωτεινουλα

φωτεινουλα
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπερα κ απο μενα κ εμεις ειμαστε πολυ χαλια με τον βηχα κ πριν μιλουσα με μια φλιη στο τηλ πουε εχουμε συνομιλλικα μωρακια κ μου ειπε πως κ αυτη εχουν βρογχιολιτιδα κ βαζουν μασκα κ κορτιζονουχο φαρμακο!!!!!Κοριτσια εγω ειμαι κ φοβιτσιαρα κ σημερα εχουμε γιατρο α δω τι θα πει κ για μας!!!!!! Sad Sad Sad

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μην τρελενεσαι βρε φωτεινουλα επειδη επαθε το αλλο καθε παιδι εχει τα δικα του, και εμενα εβηχε παλια ποτε δεν παθαμε βροχιολιτιδα, θα δεις το απογευμα

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα!!!!!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 39 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 39 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 39 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 39 379767

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:Καλημέρα!!!!!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 39 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 39 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 39 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 39 379767

καλημερουδια!!!τι κανουν τα ζουζουνακια σου? Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 39 417472

ladycat

ladycat
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kalhmeraaaaaaaaaaaa

http://www.gatospito.com

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα μανουλες!!!!!!!!!!!!!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 39 215994

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
Vivian έγραψε:Καλημέρα!!!!!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 39 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 39 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 39 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 39 379767

καλημερουδια!!!τι κανουν τα ζουζουνακια σου? Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 39 417472

Καλημέρα Ευάκι μου!! Ο τεμπελάκος μου κοιμαται ακομα η μικρη παλι ξυπνια απο νωρις!!! Τα δικά σου μικράκια πως είναι;

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ήρια έγραψε:Καλημερα μανουλες!!!!!!!!!!!!!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 39 215994

Καλημέρααααααααααα! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 39 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 39 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 39 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 39 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 39 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 39 334590

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:
Καλημέρα Ευάκι μου!! Ο τεμπελάκος μου κοιμαται ακομα η μικρη παλι ξυπνια απο νωρις!!! Τα δικά σου μικράκια πως είναι;

τα δικα μου κανανε ενα 24ωρο πυρετο ο μεγαλος και εμετους η μικρη και μετα το περας του 24ωρου ειναι ντουρασελ!!!!!!!!!τα ξυπνησα στις 9.30 και τωρα η μικρη ξανακοιμαται και ο μεγαλος σκεφτεται ποτε να με παντρευτει!!!! Razz Razz Razz
καλημερα και στις υπολοιπες μανουλες!!!!

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
Vivian έγραψε:
Καλημέρα Ευάκι μου!! Ο τεμπελάκος μου κοιμαται ακομα η μικρη παλι ξυπνια απο νωρις!!! Τα δικά σου μικράκια πως είναι;

τα δικα μου κανανε ενα 24ωρο πυρετο ο μεγαλος και εμετους η μικρη και μετα το περας του 24ωρου ειναι ντουρασελ!!!!!!!!!τα ξυπνησα στις 9.30 και τωρα η μικρη ξανακοιμαται και ο μεγαλος σκεφτεται ποτε να με παντρευτει!!!! Razz Razz Razz
καλημερα και στις υπολοιπες μανουλες!!!!

Χαχαχαχα! Καλοκαιράκι πέστου βολευει!! Δεν υπάρχει το παιδι σου!!!!! Παλι καλα που είναι καλά τωρα τα μικράκια!

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΓΛΥΚΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΕ ΤΑ ΓΛΥΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ.... Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 39 654316 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 39 654316 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 39 654316 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 39 654316 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 39 654316 !!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κοριτσάκια !!!!!!!
Καιρό έχουμε να τα πούμε!!!!!Τι κάνετε;

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:Καλημέρα κοριτσάκια !!!!!!!
Καιρό έχουμε να τα πούμε!!!!!Τι κάνετε;

Αθηνααααααααα!!! Που χάθηκες κοριτσάκι μου;;; Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:Καλημέρα κοριτσάκια !!!!!!!
Καιρό έχουμε να τα πούμε!!!!!Τι κάνετε;

που εισαι καλε και βαζαμε τη τζω να σε ψαχνει?????????
χρονια πολλα κιολας!!!!!!!!!!!!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:Αθηνααααααααα!!! Που χάθηκες κοριτσάκι μου;;; Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Ευάκι έγραψε:που εισαι καλε και βαζαμε τη τζω να σε ψαχνει?????????
χρονια πολλα κιολας!!!!!!!!!!!!

Καλά είμαστε απλώς είχαμε κάτι τρεξιματάκια και απο την άλλη έχω και το διαολάκι που δε μ'αφήνει σε χλωρό κλαρί.Τώρα μετακομίζει επειδή δεν της δίνω σημασία.Εχτές έριξε και το δεντράκι που το έχω πάνω σε ένα ηχείο πάνω στο έπιπλο τηλεόρασης πίσω απο δύο καρέκλες.Ό,τι και αν σας λέει αυτό. Mad
Περάσατε καλά τα Χριστούγεννα;

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω τωρα να πω κατι και ζηλεψτε οσο θελετε!!!εκτος του οτι περασα τελεια χριστουγεννα την τριτη το πρωι πηγα για καφε με την μαρια απο κορινθο και τα μπομπιρακια μας!!!!!και περασα ακομη πιο τελεια!

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:εγω τωρα να πω κατι και ζηλεψτε οσο θελετε!!!εκτος του οτι περασα τελεια χριστουγεννα την τριτη το πρωι πηγα για καφε με την μαρια απο κορινθο και τα μπομπιρακια μας!!!!!και περασα ακομη πιο τελεια!

Ε ναι κυρία μου ζηλεύουμε!!!!!! Και εμεις περασαμε πολυ όμορφα τα Χριστουγεννα!!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έλα ρε,άντε! Very Happy Είχε ανέβει η Μαρία ε;
Εμείς πήγαμε πρώτη φορά σε παιδότοπο!

Πριν λίγο βλέπω τη μικρή με το ένα παντοφλοπαπουτσάκι,της λέω "Γωγώ που είναι το άλλο παπούτσι σου;" Συνέχισα να κάνω τη δουλειά μου και ξαφνικά "ΝΤΟΝΓΚ" έφαγατο παπουτσάκι στο κεφάλι.Ναι το βρήκε. Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 39 911307

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:Έλα ρε,άντε! Very Happy Είχε ανέβει η Μαρία ε;
Εμείς πήγαμε πρώτη φορά σε παιδότοπο!

Πριν λίγο βλέπω τη μικρή με το ένα παντοφλοπαπουτσάκι,της λέω "Γωγώ που είναι το άλλο παπούτσι σου;" Συνέχισα να κάνω τη δουλειά μου και ξαφνικά "ΝΤΟΝΓΚ" έφαγατο παπουτσάκι στο κεφάλι.Ναι το βρήκε. Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 39 911307

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα εχω λιωσει!!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:
Athin@ έγραψε:Έλα ρε,άντε! Very Happy Είχε ανέβει η Μαρία ε;
Εμείς πήγαμε πρώτη φορά σε παιδότοπο!

Πριν λίγο βλέπω τη μικρή με το ένα παντοφλοπαπουτσάκι,της λέω "Γωγώ που είναι το άλλο παπούτσι σου;" Συνέχισα να κάνω τη δουλειά μου και ξαφνικά "ΝΤΟΝΓΚ" έφαγατο παπουτσάκι στο κεφάλι.Ναι το βρήκε. Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 39 911307

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα εχω λιωσει!!!

ευτυχως δεν ρωτησες "γωγω που ειναι η τηλεοραση?"!!!!!!!!!! Razz Razz Razz
ειχαν ανεβει για τρεις μερες και βρεθηκαμε!καλα ο νικος τρελο μωρο ε?!κι ενα στοματακι γλυκα σκετη!
η δικη μου εχει μαθει οτι τα παμπερ της τα πεταμε στα σκουπιδια και πριν 3 μερες μολις την αλλαξα πηρε το παμπερ και το πεταξε στα σκουπιδια!καλα εννοειται ενιωσα τρελη κουκουβαγοπερηφανια!!!το ιδιο βραδυ της βγαζω τις καλτσες της και της κανω πφφφφφφ οτι ταχα βρωμανε!και το καθαρο μου το κοριτσι της πηρε και τις πεταξε στα σκουπιδια!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 39 328109 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 39 328109 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 39 328109 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 39 328109

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:το ιδιο βραδυ της βγαζω τις καλτσες της και της κανω πφφφφφφ οτι ταχα βρωμανε!και το καθαρο μου το κοριτσι της πηρε και τις πεταξε στα σκουπιδια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Και ξέρεις τι κατάφερες;Θα σου πω εγώ.Κάθε τρεις και λίγο βγάζει τις κάλτσες,τις κάνει κουβαράκι και τρέχει προς τα σκουπίδια φωνάζοντας ΤΑΤΑΑΑΑ=κακά=σκουπίδια.Το τι κάλτσα έχω βγάλει απο τα σκουπίδια δε λέγεται.

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
Ευάκι έγραψε:το ιδιο βραδυ της βγαζω τις καλτσες της και της κανω πφφφφφφ οτι ταχα βρωμανε!και το καθαρο μου το κοριτσι της πηρε και τις πεταξε στα σκουπιδια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Και ξέρεις τι κατάφερες;Θα σου πω εγώ.Κάθε τρεις και λίγο βγάζει τις κάλτσες,τις κάνει κουβαράκι και τρέχει προς τα σκουπίδια φωνάζοντας ΤΑΤΑΑΑΑ=κακά=σκουπίδια.Το τι κάλτσα έχω βγάλει απο τα σκουπίδια δε λέγεται.

χαχαχα!!!!!!!!ναι αυτο καταφερα ειναι αληθεια!!!!!!αφου δε τις πεταει και στο τζακι παλι καλα να λεω!εν τω μεταξυ οταν τα κανει φωναζει ο κωνσταντινος φυγε βρωμας αυτη παει εκει ρε συ επιτηδες να βρωμαει διπλα στον αλλο!!!!!!!!!!!! cyclops

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κορίτσια!
Χρόνια πολλά και καλά!

Μαρία έγραψε:Aγγελικήηηηηηηηηηηηηηηηη! αυτό το απίστευτο μωρό είναι το δικό σου???????? παναγιά μου ένα παιδί! Very Happy
καλέ τι διάβασα? απέλυσαν τον Νίκο??????? τέτοιες μέρες? και τώρα που όπως και να έχει έχετε περισσότερες ανάγκες????? αν είναι δυνατόν!!!!!!!!!

Μαράκι μου σε ευχαριστώ πολύ!
Είναι τερατάκι!

Όσο για την απόλυση, καθόλου δε μας πείραξε. Απλά ήταν ο τρόπος και η δικαιολογία.

Kalliopi έγραψε:ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ ΜΗ ΜΑΣΑΣ!ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ!ΤΩΡΑ ΕΧΕΤΕ ΤΟ ΘΗΣΑΥΡΟΥΛΗ ΣΑΣ,ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 39 417472

Δε μασάω. Ξέρω πως όλα καλά θα πάνε. Κάθε εμπόδιο για καλό...

athina24 έγραψε:Αγγελικη κουκλα η μικρη!!!!να σας ζησει!!!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ Αθηνά μου! Κι εσύ ότι ποθείς για τις δικές σου τις φατσούλες!

Μιλουπακι έγραψε:Αγγελικουλα ολα θα φτιαξουν, ετσι κανουν απολυουν και δεν τους νοιαζει τιποτα, μου αρεσει που δουλευε και ο αντρας σου και δεν μπορουσε να ειναι κοντα σου αν γεννησεις μεσοβδομαδα ελεος δηλ με τους ανθρωπους, ολα θα φτιαξουν!!!

Ήταν ξεκάθαρος μαζί τους από την αρχή αφού έτσι κι αλλιώς θα έμπαινα με πρόκληση. Την άδεια την είχε ζητήσει καιρό πριν... Εγώ νομίζω ότι όλη η φάση ήταν απλά "στημένη"...

Περαστικά στο μικρούλη σου, αν και καθυστερημένα. Είναι καλύτερα τώρα?

vasoula έγραψε: Αγγελική μην στεναχωριέσαι ισως να ειναι λίγο δύσκολα όμως με λίγη υπομονή και θεληση όλα θα φτιαξουν, την υγεία μας να εχουμε πάνω απο ολα!!

Βασούλα μου σε ευχαριστώ!
Να χαίρεσαι κι εσύ το νινί σου! Δε σου έχω ευχηθεί... Όλα καλά?
Εγώ τις πρώτες μέρες είχα ψιλοφρικάρει, αλλά τώρα ισιώνω σιγά σιγά.

ireneAG


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερα και απο μενα γλυκομανουλες μου!
αθην@ φαγαμε τον κοσμο, χαχα σε χασαμε!
καλα ευακι ο δικος μου να δεις τι χαρα που εχει απο μικρος να πεταει στα σκουπιδια, χαχα νοικοκυρης!
βιβιανακι μου σε αφησα αποτομα πριν γιατι με εχωσαν και ετρεχα τραπεζες!

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα μανουλες! ευακι τα εμαθα για το μαρακι απο πρωτο χερι χαχαχαχα, περασατε καλα μια χαρα! και εμεις φετος αν εξαιρεσεις τα παιδια που ειναι αρρωστα, περασα πολυ ωραια με καλη παρεα! βγηκα εκανα και τα ψωνια μου δαφνη που ειχα να κατεβω απο πριν κανω παιδια, γιατι πηγαινα μονο κοντα να ψωνισω και θυμηθηκα τα νιατα μου! Παω να ντυθω θα περασω μια βολτα απο το καινουριο mall στον αγιο δημητριο και τζαμπο για τα τελευταια δωρακια που μεινανε!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις