Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
447 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 447 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 24 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 42]

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΟΝΟ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ!!! ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΑΑΑΑΑΑ ΑΥΤΟ ΝΑ ΧΕΙ ΒΓΕΙ!!! ΕΙΣΑΙ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΜΕΝΗ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΓΑΛΗ ΩΡΑ? ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ!!!

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ortikaki? γεννήσαμε μήπως? Μήπως έχω μείνει η μόνη που δεν γέννησε ακόμα? Rolling Eyes

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΙ ΟΜΩΣ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ!!!! ΠΟΥ ΤΕΤΟΙΑ ΤΥΧΗ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΠΑΙΡΝΩ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ!!! ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ.ΕΣΥ ΤΙ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ?

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα και καλή εβδομάδα! Εγώ το πήρα μόνη μου απόφαση να κόψω τα yutopar και τα isoptin και το μαγνήσιο...θα ήταν τρελό αν μέχρι αύριο τα έπαιρνα...Χτες είχα πολλά πονάκια αλλά τελικά τίποτα...και σήμερα νοιώθω σαν να μην είμαι έγκυος... Shocked

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΥΤΟ ΣΥΖΗΤΟΥΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΟ ΤΗΛ. ΟΣΟ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΜΑΓΝΗΣΙΟ ΟΛΟ ΠΟΝΟΥΣΑ!!! Ε ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΠΟΛΥ ΕΛΑΧΙΣΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΟΝΕΣΑ!!! ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΣ ΠΙΣΤΕΥΩ. ΔΗΛΑΔΗ ΤΙ ΣΚΟΠΟ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΟΥΝ ΝΑ ΤΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙΣ?

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ortikaki μου καλημέρα... φεύγω για εξέταση σήμερα...αν δεν γυρίσω να ξέρεις ότι θα έχω ευχάριστα μετά να σου πω!!!

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!! ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ. ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΙ ΓΩ Η ΚΑΗΜΕΝΗ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΞΕΚΙΝΑ ΓΙΑ ΤΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΚΑΙ ΓΩ ΕΡΧΟΜΑΙ ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΔΕ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ!!!ΘΕΛΩ ΑΚΟΜΑ 9 ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΤΟ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΑΘΛΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ!! ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΧΩ ΚΟΡΗ ΚΑΙ ΣΥΖΗΓΟ ΜΕ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ ΠΟΥ ΜΕ ΒΟΗΘΑΝ ΚΑΙ ΜΕ ΣΤΗΡΙΖΟΥΝ.

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ELZU ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!! ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΦΑΝΗΚΕΣ ΑΚΟΜΑ ΜΑΛΛΟΝ ΚΡΑΤΑΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ!!! Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 6 834918

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ορτικακι μου ναι γέννησα!!!! Τελικά με τεχνητούς πόνους γιατί είχα κολλήσει μια ολόκληρη μέρα σε διαστολή 4... Άντε τώρα θέλω να μάθω νέα σου...

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ELZU ΜΟΥ ΝΑΙ ΓΕΝΝΗΣΑ ΚΑΙ ΓΩ!!!!!! ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΑΡΑ 3400 ΚΙΛΑ ΚΑΙ 50 ΠΟΝΤΟΥΣ. ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 8-4 ΚΑΙ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΤΕΛΕΙΑ ΑΦΟΥ ΑΚΟΜΑ ΔΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΟΣΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΟΛΙΣ ΣΕ 3 ΩΡΕΣ ΚΑΙ 15 ΛΕΠΤΑ!!!!! ΝΑ ΜΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΛΟΙΠΟΝ ΤΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ ΝΑ ΧΟΥΜΕ......

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Να σου ζησει ορτικακι μου...Αντε τωρα να απολαυσουμε αυτην την εποχη γιατι οπως βλεπω μεγαλωνουν απιστευτα γρηγορα... Smile

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΣΕ ΑΣΕ ΚΑΘΕ ΠΡΩΙ ΠΟΥ ΞΥΠΝΑΜΕ ΤΗ ΚΟΙΤΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΛΕΜΕ ΠΟΣΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΜΑΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΗ!!!! ΕΣΥ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ??? ΔΕ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΤΙΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΤΟΚΕΤΟ!!!! Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 6 265569

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ασε ορτικακι εγω ειχα σχετικα ευκολη γεννα αλλα ειχα μια επιπλοκη μετα που με εκανε να δω την κορη μου μια ωρα μετα...και μετα απο αυτο φαινεται χαλαστηκα ψυχολογικα και δεν μπορεσα να θηλασω...οι θηλες ειναι ακομα εξαφανησμενες...και τωρα το κοβω σιγα σιγα αλλα φοβαμαι μην παθω μαστιτιδα...

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΠΑΡΕ ΤΗΛ. ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ ΧΑΠΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΟΨΕΙΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ. ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΙΝΩ ΚΑΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΔΕ ΦΤΑΝΕΙ ΑΛΛΑ ΕΚΕΙ ΕΓΩ!!! ΕΙΠΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΤΟ ΠΑΛΕΨΩ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΤΑΓΟΝΑ ΕΙΠΑ ΝΑ ΕΧΩ ΘΑ ΤΗ ΔΙΝΩ ΣΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΜΟΥ. Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 6 136747

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ortikaki και εγω το παλευω οτι εχω της το δινω...20ml 20 τι να κανουμε?Αλλα φτου φτου ειναι πολυ ησυχη και τωρα αρχισε να κοιμαται και 4ωρα!

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αχ ποσο ταιριαζουν τα κοριτσακια μας!!! και μενα πολυ ησυχη ειναι μεχρι στιγμης τουλαχιστον και ναι και μενα κοιμαται 4ωρα και φαγανη ειναι και ζωη να χουν τα μωρακια μας. ας το χαρουμε τωρα γιατι σε λιγο θα αρχισουν και οι κολικοι και εκει να δεις ξενυχτια!!!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια να σας ζησουν τα μπουμπουκακια σας! ηθελα να ρωτησω εσενα ορτικακι το δευτερο μωρακι σου ητανε? ειδα πως γεννησες ευκολα πεσμου την εμπειρια σου που εχω και εγω αγχος για τη δευτερη γεννα!!!!!

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mama katerina έγραψε:κοριτσια να σας ζησουν τα μπουμπουκακια σας! ηθελα να ρωτησω εσενα ορτικακι το δευτερο μωρακι σου ητανε? ειδα πως γεννησες ευκολα πεσμου την εμπειρια σου που εχω και εγω αγχος για τη δευτερη γεννα!!!!!


ΚΑΛΗΜΕΡΑ MAMA KATERINA ΝΑΙ ΓΕΝΝΗΣΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ!!!ΠΕΡΙΤΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΑΠΟ ΠΡΙΝ ΟΧΙ ΑΠΛΑ ΦΟΒΟΜΟΥΝ ΑΛΛΑ ΕΤΡΕΜΑ ΣΤΗΝ ΙΔΕΑ ΤΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ. ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΜΟΛΙΣ ΜΠΗΚΑ ΗΜΟΥΝ ΣΕ ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ. Ο ΤΟΚΕΤΟΣ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΚΡΑΤΗΣΕ ΑΚΡΙΒΩΣ 3 ΩΡΕΣ ΚΑΙ 15 ΛΕΠΤΑ ΣΕ ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΜΕ ΤΗ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΚΟΡΗ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΔΙΑΡΚΕΙΑ 17 ΩΡΕΣ. ΕΙΧΑ ΣΤΗ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΚΟΡΗ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 24 ΡΑΜΜΑΤΑ ΕΝΩ ΤΩΡΑ ΜΟΝΟ 3. ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΛΕΓΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΣΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΤΟΚΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ. ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΤΗ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΓΕΝΝΑ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ!!! ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΤΟ ΝΙΩΣΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΖΗΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΘΥΜΑΣΑΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙ ΣΟΥ!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ortikaki έγραψε:
mama katerina έγραψε:κοριτσια να σας ζησουν τα μπουμπουκακια σας! ηθελα να ρωτησω εσενα ορτικακι το δευτερο μωρακι σου ητανε? ειδα πως γεννησες ευκολα πεσμου την εμπειρια σου που εχω και εγω αγχος για τη δευτερη γεννα!!!!!


ΚΑΛΗΜΕΡΑ MAMA KATERINA ΝΑΙ ΓΕΝΝΗΣΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ!!!ΠΕΡΙΤΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΑΠΟ ΠΡΙΝ ΟΧΙ ΑΠΛΑ ΦΟΒΟΜΟΥΝ ΑΛΛΑ ΕΤΡΕΜΑ ΣΤΗΝ ΙΔΕΑ ΤΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ. ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΜΟΛΙΣ ΜΠΗΚΑ ΗΜΟΥΝ ΣΕ ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ. Ο ΤΟΚΕΤΟΣ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΚΡΑΤΗΣΕ ΑΚΡΙΒΩΣ 3 ΩΡΕΣ ΚΑΙ 15 ΛΕΠΤΑ ΣΕ ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΜΕ ΤΗ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΚΟΡΗ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΔΙΑΡΚΕΙΑ 17 ΩΡΕΣ. ΕΙΧΑ ΣΤΗ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΚΟΡΗ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 24 ΡΑΜΜΑΤΑ ΕΝΩ ΤΩΡΑ ΜΟΝΟ 3. ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΛΕΓΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΣΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΤΟΚΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ. ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΤΗ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΓΕΝΝΑ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ!!! ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΤΟ ΝΙΩΣΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΖΗΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΘΥΜΑΣΑΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙ ΣΟΥ!

αχ ορτικακι σε ευχαριστω παρα πολυ ετσι ακριβως νιωθω κι εγω φοβο ελπιζω να εξελιχθει η εμπειρια μου οπως η δικη σου με καθησυχασες παρα πολυ να το ξερεις!!! εγω γεννησα την πρωτη σε 5 ωρες!!! αντε να δουμε να εισαι και παλι καλα και να χαιρεσαι τα παιδακια σου !!!!!!!! Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 6 417472

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mama katerina έγραψε:
ortikaki έγραψε:
mama katerina έγραψε:κοριτσια να σας ζησουν τα μπουμπουκακια σας! ηθελα να ρωτησω εσενα ορτικακι το δευτερο μωρακι σου ητανε? ειδα πως γεννησες ευκολα πεσμου την εμπειρια σου που εχω και εγω αγχος για τη δευτερη γεννα!!!!!


ΚΑΛΗΜΕΡΑ MAMA KATERINA ΝΑΙ ΓΕΝΝΗΣΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ!!!ΠΕΡΙΤΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΑΠΟ ΠΡΙΝ ΟΧΙ ΑΠΛΑ ΦΟΒΟΜΟΥΝ ΑΛΛΑ ΕΤΡΕΜΑ ΣΤΗΝ ΙΔΕΑ ΤΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ. ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΜΟΛΙΣ ΜΠΗΚΑ ΗΜΟΥΝ ΣΕ ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ. Ο ΤΟΚΕΤΟΣ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΚΡΑΤΗΣΕ ΑΚΡΙΒΩΣ 3 ΩΡΕΣ ΚΑΙ 15 ΛΕΠΤΑ ΣΕ ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΜΕ ΤΗ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΚΟΡΗ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΔΙΑΡΚΕΙΑ 17 ΩΡΕΣ. ΕΙΧΑ ΣΤΗ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΚΟΡΗ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 24 ΡΑΜΜΑΤΑ ΕΝΩ ΤΩΡΑ ΜΟΝΟ 3. ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΛΕΓΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΣΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΤΟΚΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ. ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΤΗ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΓΕΝΝΑ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ!!! ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΤΟ ΝΙΩΣΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΖΗΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΘΥΜΑΣΑΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙ ΣΟΥ!

αχ ορτικακι σε ευχαριστω παρα πολυ ετσι ακριβως νιωθω κι εγω φοβο ελπιζω να εξελιχθει η εμπειρια μου οπως η δικη σου με καθησυχασες παρα πολυ να το ξερεις!!! εγω γεννησα την πρωτη σε 5 ωρες!!! αντε να δουμε να εισαι και παλι καλα και να χαιρεσαι τα παιδακια σου !!!!!!!! Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 6 417472



ΚΑΤΑ ΒΑΘΟΣ ΟΛΕΣ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΤΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ Ο ΦΟΒΟΣ ΚΑΙ Η ΑΓΩΝΙΑ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝΕ ΝΑ ΝΙΩΘΟΥΜΕ ΧΑΛΙΑ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ Η ΟΛΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΘΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ.ΑΣΕ ΠΟΥ ΕΓΩ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΣΟΥ ΔΕΘΑ ΦΟΒΟΜΟΥΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΕ ΤΟΣΟ ΓΡΗΓΟΡΗ ΠΡΩΤΗ ΓΕΝΝΑ. ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΛΟΙΠΟΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΟΝΟ ΟΠΩΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΗΤΑΝ ΚΑΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΤΟΚΕΤΟΣ.(ΜΕ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΠΩΣ ΓΕΝΝΗΣΑ)

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ortikaki έγραψε:
mama katerina έγραψε:
ortikaki έγραψε:
mama katerina έγραψε:κοριτσια να σας ζησουν τα μπουμπουκακια σας! ηθελα να ρωτησω εσενα ορτικακι το δευτερο μωρακι σου ητανε? ειδα πως γεννησες ευκολα πεσμου την εμπειρια σου που εχω και εγω αγχος για τη δευτερη γεννα!!!!!


ΚΑΛΗΜΕΡΑ MAMA KATERINA ΝΑΙ ΓΕΝΝΗΣΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ!!!ΠΕΡΙΤΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΑΠΟ ΠΡΙΝ ΟΧΙ ΑΠΛΑ ΦΟΒΟΜΟΥΝ ΑΛΛΑ ΕΤΡΕΜΑ ΣΤΗΝ ΙΔΕΑ ΤΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ. ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΜΟΛΙΣ ΜΠΗΚΑ ΗΜΟΥΝ ΣΕ ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ. Ο ΤΟΚΕΤΟΣ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΚΡΑΤΗΣΕ ΑΚΡΙΒΩΣ 3 ΩΡΕΣ ΚΑΙ 15 ΛΕΠΤΑ ΣΕ ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΜΕ ΤΗ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΚΟΡΗ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΔΙΑΡΚΕΙΑ 17 ΩΡΕΣ. ΕΙΧΑ ΣΤΗ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΚΟΡΗ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 24 ΡΑΜΜΑΤΑ ΕΝΩ ΤΩΡΑ ΜΟΝΟ 3. ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΛΕΓΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΣΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΤΟΚΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ. ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΤΗ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΓΕΝΝΑ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ!!! ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΤΟ ΝΙΩΣΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΖΗΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΘΥΜΑΣΑΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙ ΣΟΥ!

αχ ορτικακι σε ευχαριστω παρα πολυ ετσι ακριβως νιωθω κι εγω φοβο ελπιζω να εξελιχθει η εμπειρια μου οπως η δικη σου με καθησυχασες παρα πολυ να το ξερεις!!! εγω γεννησα την πρωτη σε 5 ωρες!!! αντε να δουμε να εισαι και παλι καλα και να χαιρεσαι τα παιδακια σου !!!!!!!! Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 6 417472



ΚΑΤΑ ΒΑΘΟΣ ΟΛΕΣ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΤΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ Ο ΦΟΒΟΣ ΚΑΙ Η ΑΓΩΝΙΑ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝΕ ΝΑ ΝΙΩΘΟΥΜΕ ΧΑΛΙΑ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ Η ΟΛΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΘΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ.ΑΣΕ ΠΟΥ ΕΓΩ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΣΟΥ ΔΕΘΑ ΦΟΒΟΜΟΥΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΕ ΤΟΣΟ ΓΡΗΓΟΡΗ ΠΡΩΤΗ ΓΕΝΝΑ. ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΛΟΙΠΟΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΟΝΟ ΟΠΩΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΗΤΑΝ ΚΑΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΤΟΚΕΤΟΣ.(ΜΕ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΠΩΣ ΓΕΝΝΗΣΑ)

ναι εχεις δικιο αυτο που ηθελα κατα βαθος ηταν καποιος να με καθησυχασει!!! κι εγω με επισκληριδιο θα γεννησω (ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ) σε ευχαριστω και παλι να εισαι παντα καλα!!!!!!

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ELZU ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!! ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕΣ??? ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΣΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙ???? Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 6 379767

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα ορτικακι μου...εδω ειμαι και εγω...η μικρη μου καλα...αλλα εχω αρχισει να ανησυχω λιγο για το αν τρώμε σωστά ή όχι...θα έπρεπε να τρώει 120 και εμεις σπανια να τρωμε τα 90...Ψαχνω τωρα να βρω στην Φλωρινα μια παιδιατρο να ερχεται στο σπιτι για να την δει...γιατι εχω και θεμα με τον ομφαλο...αλλα ολοι μου λενε να μην ανησυχω...εσεις τι κανετε?

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλα θα τρελαθω!!! τι να σου πω πως και η δικη μου με το ζορι να πινει τα 70 -80 γρ.? δεν ανυσηχω ομως γιατι εγω ηδη τη πηγα στο γιατρο γιατι μου προεκυψε ενα αλλο θεμα.(μου ζουλιξαν στη κλινικη το ποδαρακι της και της εκαναν αιματομα στο μπουτακι της.σοκ εγω!!!!) ασε που και εμεις ειχαμε ενα θεμα με τον αφαλο αλλα ευτυχος της το εκανε κατι ο γιατρος και την επομενη μερα επεσε απο μονος του.

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
πηγατε στον γιατρο...εμεις μονο στο νοσοκομειο...και ο ανδρας μου με περναει για τρελη που ανησυχω...αλλα ειναι το πρωτο και ξερεις πως ειναι...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 24 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις