Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
467 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 467 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 42]

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγώ μπαίνω σε δυο μέρες στον μήνα μου...την παρασκευή και εμένα μου λένε ότι είναι χαμηλά η κοιλιά μου αλλά για το πότε θα γεννήσω δεν έχω την τύχη να το γνωρίζω..και πολύ θα το ήθελα... εγώ πητ έχω 11/4

Matilda


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Koritsia simera piga gia uperixo se 2 vdomades gennaw! Erxetai o mikroulis mou Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 5 215994 Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 5 215994
makari na pane ola kala kai na einai kala to mpoumpoukaki mou Smile

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
matilda άντε άντε με το καλό να παίρνουμε όλες σειρά...

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Matilda έγραψε:Koritsia simera piga gia uperixo se 2 vdomades gennaw! Erxetai o mikroulis mou Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 5 215994 Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 5 215994
makari na pane ola kala kai na einai kala to mpoumpoukaki mou Smile

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΜΕ ΜΙΣΟ ΠΟΝΟ!!!!

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ?ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΜΕΤΡΑΩ ΜΕΡΕΣ!!!! ΝΑΙ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΜΟΥ!!!! ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΟΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΕΞΑΝΤΛΗΣΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ. ΕΙΜΑΙ ΕΝΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΟ ΠΤΩΜΑ. Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 5 265107

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!! ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑΤΕ ΟΛΕΣ? ΜΗΠΩΣ ΓΕΝΝΗΣΑΤΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΩ Η ΜΟΝΗ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΚΟΜΑ?

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Και εγώ είμαι ακόμα εδώ... βέβαια είχα μπει για 3 μέρες στο νοσοκομείο λόγω συσπάσεων αλλά τώρα είμαι έξω με χαπάκια...με κρατάνε μάλλον ακόμα αυτήν την εβδομάδα... πάντως μετά από δυο μέρες που ήθελα να είμαι μόνο ξάπλα σήμερα με έχει πιάσει μια μανία να κάνω γενική στο σπίτι...

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΧ ΜΗ ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙΣ ΤΗ ΓΕΝΙΚΗ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΗΣΥΧΑΣΑ!!! ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΣΥΝΕΛΘΩ ΑΠΟ ΤΗ ΚΟΥΡΑΣΗ. ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΙΝΩ ΤΟ ΜΑΓΝΗΣΙΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ...

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγώ πιστεύω είναι αυτή η υπερένταση που σε πιάνει λίγο πριν τον τοκετό... πιστεύω μετά θα πέσω πάλι ξερή και μετά...εεε δεν έμεινε και πολύ έτσι και αλλιώς...16 μερούλες το πολύ....

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΧ ΕΓΩ 19 ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ. ΑΝΤΕ ΜΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΟΝΟ. ΑΣΕ ΠΟΥ ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΕΓΩ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ.

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ortikaki και κορίτσια καλημέραααα!!!Τι έγινε τελικά??? Όλες γεννήσατε και έμεινα μόνο εγώ ακόμα με τα χάπια??? Shocked Shocked Μακάρι να μην κάνουν απεργία σήμερα και να μου τα κόψουν... νοιώθω ότι δεν θα γεννήσω ποτέ... Όλοι με ρωτάνε ακόμααα???Και εγώ τους λέω μα με έχουν με τα χάπια...και μου λένε...γιατιιιι??? Έλα μου ντεε?? Σήμερα αν πάω στο νοσοκομείο θα ρωτήσω τα πάντα...δεν μπορώ άλλο αυτό το δεν ξέρω....

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ELZU ΜΟΥ.ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ Η ΜΟΝΗ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΜΟΝΕΣ!!!ΕΓΩ ΕΠΕΡΝΑ 2 ΦΟΡΕΣ ΤΗ ΜΕΡΑ ΜΑΓΝΗΣΙΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΚΟΨΕ ΕΔΩ ΚΑΙ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ. ΦΥΣΙΚΑ ΑΥΤΗ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΘΑ ΜΕ ΤΡΕΛΑΝΕΙ ΧΘΕΣ ΠΟΥ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΗΤΑΝ ΑΝΣΚΕΛΑ ΔΛΔ ΚΟΙΤΟΥΣΕ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΑΝΩ. ΝΑ ΔΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ...

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Και το μαγνήσιο ε? Εγώ συνολικά παίρνω ακόμα 10 χάπια την ημέρα... όλα τα καλά... μακάρι σήμερα να μου τα κόψουν.... τελικά δεν κάνουν απεργία και θα πάω τωραααα Smile Smile Smile

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΙΡΝΩ ΠΛΕΟΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΦΙΛΙΚΟ ΟΞΥ ΚΑΙ ΤΟ ΣΙΔΗΡΟ. ΤΟ ΑΣΒΕΣΤΙΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΠΙΝΩ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑ ΜΗ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΜΕΙΝΩ ΜΟΝΑΧΟΥΛΑ....

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
να μαι και εγώ πάλι...με τρέλες συσπάσεις έφυγα από το νοσοκομείο και ακόμα έχω συχνές και άρχισα να τις χρονομετρώ...δεν μου σταμάτησαν τα χάπια γιατί λέει με βάση τον μεγάλο υπέρηχο δεν έχω κλείσει την 38 εβδομάδα... αλλά πήρα την δικιά μου γιατρό και της είπα για την βλέννα που έχω σαν ζελεδάκι και μου είπε να πάω αύριο να με εξετάσει και ότι πιστεύει αφού έχω την βλέννα σε 2-3 μέρες θα γεννήσω...

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΧ ΤΙ ΚΑΛΑ ΜΠΡΑΒΟ ΝΑ ΗΣΥΧΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΣΟΥ!!!! ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΤΙΠΟΤΑ!!! ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΕΓΩ ΠΟΤΕ. ΑΥΡΙΟ ΚΛΕΙΝΩ ΚΑΙ 38 ΕΒΔΟΜΑΔΑ. ΝΑ ΜΗ ΒΙΑΖΟΜΑΙ ΟΜΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ!!! ΔΙΑΣΤΟΛΗ ΤΙ ΣΟΥ ΕΙΠΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ?

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δεν με εξέτασαν κολπικά... ότι να ναι... ενώ του είπα ότι νοιώθω κάτι τσιμπιματάκια και τι είναι αυτό δεν με εξέτασαν... αύριο θα με εξετάσει η δικιά μου γιατρός... τώρα σταμάτησαν λιγάκι οι συσπάσεις... άντε να δούμε...

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΗ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΗ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΣΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙ ΟΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ!!! ΜΑΛΛΟΝ ΑΥΤΟΙ ΒΑΡΙΟΝΤΟΥΣΑΝ ΚΑΙ ΣΕ ΞΕΠΕΤΑΞΑΝ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ..

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αυτοί Ortikaki μου με είχαν εκεί να περιμένω από της 10.30 μέχρι της 14:10... είχε 7 γυναίκες πριν από εμένα και όλες ήθελαν καρδιοτοκογράφο... οπότε όταν με τελείωσαν είχε πάει 3 παρά... οπότε καταλαβαίνεις γιατί δεν με εξέτασαν...μου έδωσαν επιτόπου yutopae και isoptin ενώ τους είπα ότι θα τα έπαιρνα σε μια ώρα... σήμερα πονάω από το πρωί...δεν είναι συσπάσεις...στο κόκκαλο εκεί κάτω με πονάει και ταυτόχρονα έχω και σαν τους πόνους περιόδου... έρχεται και φεύγει...οι συσπάσεις είναι λίγες... Πραγματικά δεν ξέρω... άντε σε λιγάκι θα πάω να με εξετάσει...

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΠΗΓΑΙΝΕ ΠΗΓΑΙΝΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΤΗ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ!!! ΚΑΙ ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΑΝ ΠΟΝΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ ΚΑΛΑ.

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τελικά δεν έχω ακόμα διαστολή και ο τράχηλος είναι προς τα πίσω αλλά μου είπε η γιατρός ότι αυτοί οι πόνοι που έχω είναι ότι ο τράχηλος έρχεται προς τα μπρος....θα κάνω και έναν καρδιοτοκογράφο πάλι σήμερα να δούμε...

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΧ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΚΑΠΩΣ!!! ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΕΙΧΑ ΣΤΗ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΠΟΛΥ!!! ΤΙ ΑΛΛΟ ΣΟΥ ΕΙΠΕ, ΓΙΑ ΠΟΤΕ ΣΕ ΒΛΕΠΕΙ ΝΑ ΓΕΝΝΑΣ ΕΧΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΠΟΛΥ ΔΡΟΜΟ?

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ortikaki μου και οι δυο γιατροί που πήγα μου έδωσαν μέχρι την Πέμπτη... μέσα σε αυτήν την εβδομάδα θα έχω την κορούλα μου στην αγκαλιά...

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΧ ΑΛΗΘΕΙΑ? ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΝΕΑ!!! ΜΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΤΟΚΕΤΟ ΚΑΙ ΠΡΟΚΛΗΣΗ Ή ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ? Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 5 337404

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ortikaki φυσιολογικό όχι πρόκληση... από μόνη της θέλει να βγει... τώρα πρέπει να δουν και την ... που έκαναν οι γιατροί του νοσοκομείου που θα γεννήσω...που με έχουν ακόμα με τα χάπια...την τρίτη ξανά πάω σε αυτούς...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις