Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
424 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 424 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 32 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 42]

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
elzu έγραψε:
mariabel έγραψε:
Έλενα, η μικρή σου δεν κάνει κακάκια πρωί και βράδυ; Πώς λοιπόν έχεις θέμα με αυτό και δε δίνεις μπανάνα;
Καλημερα κοριτσια πρωι πρωι απο εμενα...δεν ειχα υπνο...απο της 5 ειμαι ξυπνια...θελω να φυγει αυτο το 2011...δεν ηταν καθολου καλη χρονια για εμενα...μονο που γεννηθηκε η μικρη αλλα κατα τα αλλα δεν ηταν καθολου καλη χρονια...να φυγει...ουσττττ!!!
Μαρια μου κανει κακακια αυτες τις δυο φορες αλλα ζοριζεται παρα πολυ και αν της δωσω μπανανα ζοριζεται ακομα περισσοτερο και κατι μονο μια μικρη μπυλιτσα...την λυπαμαι πολυ αλλα κανω οτι μπορω να την βοηθαω...ας πουμε τα φρουτα που της δινω εχουν μεσα δημητριακα, δινω βρωμη και το γαλα αυτο ειχε πει η παιδιατρος ( το νεσλακ ) βοηθαει και αυτο...χιονισε και παλι ισα ισα ομως να σκεπασει τους δρομους και τις σκεπες...δεν ειμασταν για περισσοτερο γιατι δεν μπορεις να κυκλοφορισεις ευκολα...παντους ΟΛΑ τα πεζοδρομια ειναι γεματα παγο...

Καλημέρα!! Ναι, όντως, έχει πρόβλημα με τα κακάκια της. Μακάρι να φτιάξει το εντεράκι της σύντομα και να μη βασανίζεται η μικρούλα σου...
Έλενα, εύχομαι το 2012 να είναι μια καλή χρονιά για εσάς και να σε ανταμοίψει για όλα τα άσχημα που έφερε το 2011.

Εύχομαι σε όλες ό,τι καλύτερο για το 2012!

zennia

zennia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mariabel έγραψε:Ναι, είναι πολύ μπουλουκάκι!! Very Happy
Είναι ένας κούκλος Μαρία μου στην καινούργια σου φωτογραφία!!!!!!!Πολλάαααααα μαλάκια το αγοράκι μου!!!!!!

zennia

zennia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mariabel έγραψε:Εγώ του βάζω μια μπανάνα, ένα μήλο και ένα αχλάδι. Μερικές φορές δύο αχλάδια εάν είναι μικρό το ένα. Φυσικά ό,τι περισσεύει το τρώω εγώ και μου αρέσει πολύυυυυ!! Απορώ γιατί δεν το τρώει! Smile
Κορίτσια, θα δοκιμάσω και μπισκοτάκι, αλλά και μανταρίνι. Αμάν πια. Όλο "μη" είναι αυτή η γιατρός. Δε θα το πω στον άντρα μου όμως, γιατί θέλει να ακολουθώ πιστά τις οδηγίες της παιδιάτρου!
Χιονίζει;; Τέλειαααααα!!! Very Happy
Έλενα, η μικρή σου δεν κάνει κακάκια πρωί και βράδυ; Πώς λοιπόν έχεις θέμα με αυτό και δε δίνεις μπανάνα;
Να πειραματίζεσαι Μαράκι μου(μέσα σε λογικά πλαίσια πάντα βέβαια).Ακόμη και να εμφανίσει ο μικρούλης κάποια συμπτώματα δυσανεξίας(λίγα σπυράκια ίσως)απλά δεν θα του το ξαναδώσεις.Αμάν βρε κορίτσια...αυτοί οι παιδίατροι όλο μή και μή.Εμείς δηλαδή που μεγαλώσαμε απο πολύ νωρίς με τραχανά και ντομάτα και αυγό και φαγητό της μαμάς για όλη την οικογένεια τί πάθαμε????Άντε και με πιάνουν τα νεύρα μου.Εγώ κορίτσια πειραματίζομαι συνέχεια.

zennia

zennia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
elzu έγραψε:
mariabel έγραψε:
Έλενα, η μικρή σου δεν κάνει κακάκια πρωί και βράδυ; Πώς λοιπόν έχεις θέμα με αυτό και δε δίνεις μπανάνα;
Καλημερα κοριτσια πρωι πρωι απο εμενα...δεν ειχα υπνο...απο της 5 ειμαι ξυπνια...θελω να φυγει αυτο το 2011...δεν ηταν καθολου καλη χρονια για εμενα...μονο που γεννηθηκε η μικρη αλλα κατα τα αλλα δεν ηταν καθολου καλη χρονια...να φυγει...ουσττττ!!!
Μαρια μου κανει κακακια αυτες τις δυο φορες αλλα ζοριζεται παρα πολυ και αν της δωσω μπανανα ζοριζεται ακομα περισσοτερο και κατι μονο μια μικρη μπυλιτσα...την λυπαμαι πολυ αλλα κανω οτι μπορω να την βοηθαω...ας πουμε τα φρουτα που της δινω εχουν μεσα δημητριακα, δινω βρωμη και το γαλα αυτο ειχε πει η παιδιατρος ( το νεσλακ ) βοηθαει και αυτο...χιονισε και παλι ισα ισα ομως να σκεπασει τους δρομους και τις σκεπες...δεν ειμασταν για περισσοτερο γιατι δεν μπορεις να κυκλοφορισεις ευκολα...παντους ΟΛΑ τα πεζοδρομια ειναι γεματα παγο...
Ελενά μου καλημέρα.Να φύγει το 2011 κοριτσάκι μου και το 2012 να είναι μια χρονιά γεμάτη απο χαρά,ευτυχία και ΤΥΧΗ.ΠΟΛΥ ΤΥΧΗ ΓΙΑ ΣΕΝΑ,ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ!!!!!Μέσα απο την καρδιά μου σου το εύχομαι ολόψυχα ματάκια μου.

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
σας ευχαριστω πολυ κοριτσια μου!!!Καλη χρονια να εχουμε και να χαιρομαστε τα μωρακια μας και τις οικογενειες μας!Ας μας φερει το 2012 ενα καλυτερο αυριο για τα μωρακια μας!

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπερα σε ολες!!!!
κοριτσια τα νευρα μου!! εχω απο τις 7.00 το πρωι προσπαθω να εχω το σπιτι πεντακαθαρο για το βραδυ το μωρο δε μπορω να το πολυκοιταξω και ο αντρας μου το μονο που κανει ειναι να παιζει με τη μεγαλη μου ps3.ουφφφφ
λοιπον κοριτσια αν δε μπορεσω να ξαναμπω ας σας ευχηθω απο τωρα...
ευχομαι πανω απ ολα υγεια σε ολους και ειδικα στα παιδακια γιατι ειναι αθωες ψυχουλες και λιγο τυχη γιατι ετσι οπως παμε σαν χωρα μας κοβω να πειναμε πολυ.
σας ευχομαι να περασετε αυτο το δυημερο που μας ερχετε οσο πιο τελεια μπορειτε και να εχουμε τελος παντων ολοι μια καλη χρονια!!!!
ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑΑΑΑΑΑ!!!! ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ 2012

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια καλή χρονιά και ευτυχισμένη με υγεία, χαρούμενες στιγμές και πολλή αγάπη!!! Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 23 417472 Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 23 417472 Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 23 417472

zennia μου, σε ευχαριστώ! Είμαι πολύ κουκουβαγιομάνα! Αλλά πια μάνα δεν είναι κουκουβάγια σε αυτό;;;; Very Happy Ο Αντωνάκης είχε πολύ μαλλί από τη γέννηση. Τον έχουμε κουρέψει ήδη τρεις φορές και έχουν μακρύνει πάλι πολύ τα μαλλάκια του... Στα μαλλιά έμοιασε σίγουρα σε εμένα. Και εγώ έτσι ήμουν. Ο άντρας μου ήταν ξανθός με ελάχιστα ως καθόλου μαλλάκια.
Εύη, εμένα το έκανε αυτό ο άντρας μου την παραμονή Χριστουγέννων. Έκανε μια εργασία ενός ξαδέρφου του και όλη μέρα ήταν στο skype. Εγώ να παλεύω να καθαρίσω το σπίτι και να έχω και τον μπέμπη... Σήμερα δεν έχω κόσμο και έτσι είμαι πιο χαλαρή...

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσια και χρονια πολλα!Ευτυχισμενο το 2012 με υγεια και αγαπη!
Εμενα η μικρη δεν μου τα λεει καλα σημερα!Ξυπνησε απο της 5 και χτες το βραδυ δεν κοιμοταν με τιποτα...και οταν την σηκωσα να την ταισω ηταν μεσα στα νευρα....αντε να δουμε πως θα αντεξουμε την σημερινη μερα γιατι εσω κοιμηθει ελαχιστα και θα γυρισουμε στο σπιτι αργα το απογευμα...ευχομαι μονο να μην ειναι μεσα στην γκρινια!

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερααα!!! χρονια μας πολλαααα καλη χρονια να χουμε!!!
εμεις παλι Ελενα ριξαμε ενα υπνο σουπερ τωρα εχει ενα τεταρτο που ξυπνησε τη ταισα και τη πηρε ο μπαμπας της να δει το δωρο της.πω πω κοριτσια τι κουραση χθες και αλλη τοση σημερα φαγητο το μεσημερι στη πεθερα και τουρνε στις γιαγιαδες για χρονια πολλα μετα.
παντως το 2012 μεχρι στιγμης το βλεπω πολυ ηρεμο

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΑΑ μια χαρα φιλεναδα!Τι δωρακι της πηρατε???Η δημητρουλα ακομα δεν λεει να κοιμηθει...ναι σημερα θα ειναι δυσκολη μερα...

cal


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλη χρονιααααααααααα!!!!!!!!!!!

zennia

zennia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Χρόνια πολλά κορίτσια μου.Να είμαστε γερές και ευτυχισμένες το 2012.Και για τα μωράκια μας ότι επιθυμούμε η κάθεμία μας.!!!!!Τα ξυπνήσατε στην αλλαγή της χρονιάς τα μωρούλια σας????Εγώ την κοίμησα κανονικά στις 8.30(είμασταν στην μανούλα μου όλοι μαζί με τους παππούδες και τους θείους)και στις 11.30 πήρα το ρίσκο και την ξύπνησα.Αλλάξαμε τον χρόνο και μετά απο μισή ώρα την έβαλα πάλι στο κρεββατάκι της και κοιμήθηκε.Περριτό να σας πώ τί κλάμα έριξα αγκαλιά με το παιδί μου στην αλλαγή του χρόνου.Ποτέ δεν είχα την ελπίδα να γίνω μάνα στην καταστασή μου και ήμουν πολύ συγκινημένη που είχα ένα μωράκι και εγώ στην αγκαλιά μου(μετά απο 6 αγγελούδια στον ουρανό και έξι ατυχείς εγκυμοσύνες)Τί να πώ βρε κορίτσια ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΘΑΥΜΑΤΑ!!!!!ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ.....

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
zennia έγραψε:Χρόνια πολλά κορίτσια μου.Να είμαστε γερές και ευτυχισμένες το 2012.Και για τα μωράκια μας ότι επιθυμούμε η κάθεμία μας.!!!!!Τα ξυπνήσατε στην αλλαγή της χρονιάς τα μωρούλια σας????Εγώ την κοίμησα κανονικά στις 8.30(είμασταν στην μανούλα μου όλοι μαζί με τους παππούδες και τους θείους)και στις 11.30 πήρα το ρίσκο και την ξύπνησα.Αλλάξαμε τον χρόνο και μετά απο μισή ώρα την έβαλα πάλι στο κρεββατάκι της και κοιμήθηκε.Περριτό να σας πώ τί κλάμα έριξα αγκαλιά με το παιδί μου στην αλλαγή του χρόνου.Ποτέ δεν είχα την ελπίδα να γίνω μάνα στην καταστασή μου και ήμουν πολύ συγκινημένη που είχα ένα μωράκι και εγώ στην αγκαλιά μου(μετά απο 6 αγγελούδια στον ουρανό και έξι ατυχείς εγκυμοσύνες)Τί να πώ βρε κορίτσια ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΘΑΥΜΑΤΑ!!!!!ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ.....


ουφ zennia μου κλαιωωω! με συγκινησαν αυτα που ειπες,6 αγγελουδακια λοιπον σας προσεχουν απο κει ψηλα,και φυσικα και γινονται θαυματα και ενα μικρο θαυμα εχεις στην αγκαλιτσα σου. τι να πω μεσα απο τη καρδια μου ευχομαι το ασχημο παρελθον να μεινει πισω και μπροστα σου να ξεπροβαλει ενα φανταστικο και ονειρεμενο μελλον ετσι οπως η εσυ και η οικογενεια σου το ονειρευεστε! με το καλλο λοιπον το νεο ετος σου ευχομαι και απο δω και περα μονο χαρες και δακρυα μονο ευτυχιας!!! Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 23 334590 Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 23 334590 Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 23 334590 Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 23 334590

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
elzu έγραψε:ΑΑΑ μια χαρα φιλεναδα!Τι δωρακι της πηρατε???Η δημητρουλα ακομα δεν λεει να κοιμηθει...ναι σημερα θα ειναι δυσκολη μερα...

ενα τηλεφωνακι της fisher και το αλογακι που κανει κουνια μπελα απο τα jumbo που εχει και καθισματακι για να μη πεφτει.τη μεγαλη σκιες και μασια αντονελλα και 4 barbie που στεκοντε πανω σε μια σκηνη και τραγουδανε.
ωωωωωωωωωχ θα χετε γκρινια ε;;;; τουλαχιστον αν ειστε σε κοσμο λιγο αγκαλια ο ενας λιγο ο αλλος θα περασει η μερα.γιατι ομως ετσι κι αλλο δοντακι;

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mariabel τι ομορφααααααααααααντρας που ειναι το παλικαρακι σου καλε;;;;;; και τι μαλλι!!! αχ θελω και γω ενα γιο σα να παραγιναμε πολλα τα κοριτσια εδω μεσα και θελω και γω ενα αγορακι.

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
zennia έγραψε:Χρόνια πολλά κορίτσια μου.Να είμαστε γερές και ευτυχισμένες το 2012.Και για τα μωράκια μας ότι επιθυμούμε η κάθεμία μας.!!!!!Τα ξυπνήσατε στην αλλαγή της χρονιάς τα μωρούλια σας????Εγώ την κοίμησα κανονικά στις 8.30(είμασταν στην μανούλα μου όλοι μαζί με τους παππούδες και τους θείους)και στις 11.30 πήρα το ρίσκο και την ξύπνησα.Αλλάξαμε τον χρόνο και μετά απο μισή ώρα την έβαλα πάλι στο κρεββατάκι της και κοιμήθηκε.Περριτό να σας πώ τί κλάμα έριξα αγκαλιά με το παιδί μου στην αλλαγή του χρόνου.Ποτέ δεν είχα την ελπίδα να γίνω μάνα στην καταστασή μου και ήμουν πολύ συγκινημένη που είχα ένα μωράκι και εγώ στην αγκαλιά μου(μετά απο 6 αγγελούδια στον ουρανό και έξι ατυχείς εγκυμοσύνες)Τί να πώ βρε κορίτσια ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΘΑΥΜΑΤΑ!!!!!ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ.....

zennia μου, δεν το ήξερα για τις προηγούμενες εγκυμοσύνες σου. Δε μας το είχες αναφέρει... Sad Πόπο, κούκλα μου, πολύ στενοχωρήθηκα. Δόξα στο Θεό, τώρα κρατάς στην αγκαλιά σου την κουκλίτσα σου! Εύχομαι να πάνε όλα καλά από εδώ και πέρα! Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 23 417472

ortikaki έγραψε:mariabel τι ομορφααααααααααααντρας που ειναι το παλικαρακι σου καλε;;;;;; και τι μαλλι!!! αχ θελω και γω ενα γιο σα να παραγιναμε πολλα τα κοριτσια εδω μεσα και θελω και γω ενα αγορακι.

Σε ευχαριστώ πολύ-πολύ, Εύη!!! Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 23 417472

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
πω πω ζεννια μου και εγω συγκινηθηκα πολυ.Γινονται θαυματα το πιστευω αυτο και απο εδω και περα θα σας πανε ολα καλα γιατι εχεις και την μικρη στην αγκαλια σου!Εγω δεν την ξυπνησα αλλα πηγα και την φίλησα.
Ευη μου μου εβγαλε το λαδι και χτες και σημερα.Με πολυ κλαμα ομως...δεν νομιζω να ειναι δοντι γιατι ξερω οτι θα αργησουν και η παιδιατρος δεν μου ειπε κατι να περιμενω...Τωρα πριν λιγο γυρισαμε και την ξεματιαξε η πεθερα και ηταν πολυ...με το που την ξεματιασε ηρεμησε το μωρο μου!Εμενα δεν μπηκε καλα ο χρονος...σημερα εκλαιγα και εγω και ο ανδρας μου...μαλωναμε γιατι δεν γινεται αλλο να μενουμε με τους γονεις του...καταπιεζομαστε πολυ και ξεσπαμε ο ενας στον αλλον για να μην ξεσπασουμε πανω τους...αλλα δεν μπορουμε να κανουμε κατι και ειμαστε να σκασουμε...η μονη λυση ειναι να φυγω εγω σε εναν μηνα και να ερθουν αυτοι μετα...αλλα δεν μπορω με τιποτα να αφησω το μωρο...απλα δεν μπορω..

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
elzu έγραψε:πω πω ζεννια μου και εγω συγκινηθηκα πολυ.Γινονται θαυματα το πιστευω αυτο και απο εδω και περα θα σας πανε ολα καλα γιατι εχεις και την μικρη στην αγκαλια σου!Εγω δεν την ξυπνησα αλλα πηγα και την φίλησα.
Ευη μου μου εβγαλε το λαδι και χτες και σημερα.Με πολυ κλαμα ομως...δεν νομιζω να ειναι δοντι γιατι ξερω οτι θα αργησουν και η παιδιατρος δεν μου ειπε κατι να περιμενω...Τωρα πριν λιγο γυρισαμε και την ξεματιαξε η πεθερα και ηταν πολυ...με το που την ξεματιασε ηρεμησε το μωρο μου!Εμενα δεν μπηκε καλα ο χρονος...σημερα εκλαιγα και εγω και ο ανδρας μου...μαλωναμε γιατι δεν γινεται αλλο να μενουμε με τους γονεις του...καταπιεζομαστε πολυ και ξεσπαμε ο ενας στον αλλον για να μην ξεσπασουμε πανω τους...αλλα δεν μπορουμε να κανουμε κατι και ειμαστε να σκασουμε...η μονη λυση ειναι να φυγω εγω σε εναν μηνα και να ερθουν αυτοι μετα...αλλα δεν μπορω με τιποτα να αφησω το μωρο...απλα δεν μπορω..

αχ βρε Ελενα ποσο μα ποσο σε καταλαβαινω 7 χρονια εκατσα με πεθερα,πραγματι δε μπορεις να κανεις τπτ καταπιεζεσαι σε ολα ουτε να μαλωσεις με την ησυχια δε μπορεις γιατι ολο και καποιος θα σε ακουσει.δε μπορεις να κανεις τπτ αλλο απο υπομονη τεραστια υπομονη!!!οσο για το αλλο ουτε και γω θα μπορουσα να φυγω και να αφησω πισω τα παιδια μου,μου φαινεται βουνο!!! αλλα στη δικη σου περιπτωση δε ξερω τι να πω ειναι κατι που πρεπει να συζητησεις με το Χρηστο και αν δε μπορεις απλα μη το κανεις!!

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δεν γινεται ευη μου να την αφησω και ειπαμε να βρουμε αλλη λυση!Θα κανουμε τα παντα να βρουμε κατι εδω και αν μεχρι τον μαρτιο δεν εχουμε κατι τοτε θα φυγουμε μαζι...
Εχω αλλο θεμα τωρα και χρειαζομαι την βοηθεια σας κοριτσια...γενναει σε λιγες μερες η γυναικα του ξαδερφου μου διδυμακια και δεν ξερω τι να παρω..ηθελα να παρω ματακι παραμανα και λεφτα γιατι τα εχουν αναγκη αλλα θα παρει η ξαδερφη μου, μετα σκεφτηκα παμπεροτουρτα...μου ειχαν κανει εμενα και ηταν πολυ ομορφο και χρησιμο δωρο αλλα θα το κανει η νυφη μου...οποτε εχω ξεμεινει απο ιδεες...μπορειται να βοηθησετε βρε κοριτσια???

cal


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
elzu έγραψε:Δεν γινεται ευη μου να την αφησω και ειπαμε να βρουμε αλλη λυση!Θα κανουμε τα παντα να βρουμε κατι εδω και αν μεχρι τον μαρτιο δεν εχουμε κατι τοτε θα φυγουμε μαζι...
Εχω αλλο θεμα τωρα και χρειαζομαι την βοηθεια σας κοριτσια...γενναει σε λιγες μερες η γυναικα του ξαδερφου μου διδυμακια και δεν ξερω τι να παρω..ηθελα να παρω ματακι παραμανα και λεφτα γιατι τα εχουν αναγκη αλλα θα παρει η ξαδερφη μου, μετα σκεφτηκα παμπεροτουρτα...μου ειχαν κανει εμενα και ηταν πολυ ομορφο και χρησιμο δωρο αλλα θα το κανει η νυφη μου...οποτε εχω ξεμεινει απο ιδεες...μπορειται να βοηθησετε βρε κοριτσια???




μπουρνοζοπετσετα με γαντακι ασορι

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κορίτσια!!
Έλενα, ούτε εγώ μπορώ να φανταστώ να πάω κάπου μακριά χωρίς τον Αντωνάκη... Δεν μπορώ να το διανοηθώ αυτό. Λίγο έμεινε ακόμα. Κάνε υπομονή. Σχετικά με το δώρο... Είναι τα πρώτα της; Γιατί δεν της παίρνεις κορμάκια ή φορμάκια;

eirinifth

eirinifth
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κοριτσια μου καλη χρονια οτι επιθυμειτε να χαιροσαστε τα ζουζουνακια σας και οτι καλυτερο για το 2012!!!!! πως περασατε μανουλες??? εμεις ψιλοχαλια, ο μπαμπας αρρωστησε κατι σαν δηλητηριαση με εμετους αναγουλες πυρετους και τετοια, και οχι δεν ειναι εγκυος... ο μικρος μες την αυπνια και στο κλαμα τοσα βραδυα δεν ξερω ποσα και εγω ενα ζωντανο ζομπι που περιφερεται απο δωματιο σε δωματιο........ ελπιζω και ευχομαι να περασατε χιλιες φορες καλυτερα απο εμας!!!!

mariabel η φωτογραφια του Αντωνακη σου τελεια.... κουκλακι ειναι φαινεται μεγαλυτερος!!! φιλακια να του δωσεις του κουκλου σου!!

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλή χρονιά και σε εσένα, Ειρήνη!! Περαστικά στον άντρα σου και υπομονή σε εσένα! Κουράγιο! Τραβάς μεγάλο ζόρι. Μακάρι να ηρεμήσει ο Λευτεράκης σου. Βγάζει δοντάκια για αυτό είναι μες στην γκρίνια;
Σε ευχαριστώ, για τα καλά σου λόγια! Smile Ναι, φαίνεται μεγαλύτερος. Με τόσο μαλλί που έχει! Smile

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ειναι δυο αγορακια...τα πρωτα της αλλα δεν ηθελα σε ρουχα κατι γιατι εχει παρει πολλα μεταχειρισμενα...σκεφτηκα να παρω δυο υπνοσακους!Βρηκα απο 25 ευρω το ενα και ωραια σχεδια...ειναι πολυ καλη τιμη νομιζω...ε τι λετε???Κατι ωραια που ηταν με τα αρκουδακια...εκεινα που ζουσαν στον ουρανο...τα θυμαστε???Τα λατρευα...ηταν υπεροχο παιδικο...

eirinifth

eirinifth
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
mariabel έγραψε:Καλή χρονιά και σε εσένα, Ειρήνη!! Περαστικά στον άντρα σου και υπομονή σε εσένα! Κουράγιο! Τραβάς μεγάλο ζόρι. Μακάρι να ηρεμήσει ο Λευτεράκης σου. Βγάζει δοντάκια για αυτό είναι μες στην γκρίνια;
Σε ευχαριστώ, για τα καλά σου λόγια! Smile Ναι, φαίνεται μεγαλύτερος. Με τόσο μαλλί που έχει! Smile



να εισαι καλα κοπελα μου ο αντρας μου ειναι καλυτερα και πριν λιγο εφυγε παλι για να γυρισει την πεμπτη το βραδυ.... ο μικρος δε δειχνει να ποναει απλα ξυπναει και δεν θελει με τιποτα να κοιμηθει η τριτη βραδυα χθες..... τι να πω δεν ξερω, μακαρι να ειναι τα δοντακια και να μη μου αποκτεισε κανενα καινουργιο χουι δε θα το αντεξω και αυτο, ψαχνω να βρω ποιος κερ@@@ς με ματιασε να του το βγαλω αυτο το ματι...... εσεις πως περασατε???

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 32 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις