Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
423 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 423 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 29 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 42]

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα, κορίτσια! Γυρίσαμε από το ΙΚΑ. Ο μικρός συνάχι είχε και βήχα, αλλά η γιατρός εκεί τον εξέτασε και δε βρήκε ούτε ακροαστικά ούτε ωτύτιδα. Είπε ότι το συνάχι μάλλον είναι εξαιτίας των δοντιών. Χθες έσκασε το 4ο δόντι μας!!!

Εγώ πρόγραμμα δυστυχώς δεν του έχω. Έχω προσπαθήσει πολλές φορές αλλά δε γίνεται, γιατί κάθε μέρα είναι διαφορετική. Επισκέψεις, βόλτες, το ένα, το άλλο... Συνήθως κοιμάται στο στήθος. Μέχρι τεσσάρων δεχόταν πιπίλα, οπότε τον κοίμιζα και με την πιπίλα. Τώρα κυρίως θέλει στήθος για να κοιμηθεί. Όταν σταματήσω το θηλασμό δεν ξέρω τι θα κάνω. Τον έχω αφήσει και στο κρεβάτι του, αλλά δεν κοιμάται με τίποτα. Τότε βρίσκει την ευκαιρία και μόνος του κάνει τα κακάκια του. Embarassed Αλλά να κοιμηθεί όχι.
Χθες το βράδυ κοιμήθηκε κατά τις 11 και ξύπνησε 10:30 το πρωί. Τον άκουσα 2-3 φορές το βράδυ, αλλά ήμουν τόσο κουρασμένη και μέχρι να σηκωθώ είχε ξανακοιμηθεί. Όμως άλλες μέρες θέλει γάλα για να ηρεμήσει και να ξανακοιμηθεί...

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια καλησπερα! ουφφφφ τι κουραστικη μερα σημερα εκανα μελομακαρονα και μολις τωρα τελειωσα και το μπανιαρισμα των κοριτσιων και ειμαι πτωμα.αυριο θα κανω μια ψιλογενικη και θα αλλαξω και χαλια και απο τωρα βαριεεεεμαι!!!!
zennia αν το αντεχεις και το θες πραγματικα ασε τη λιγο να κλαψει δε παθαινει τπτ και μενα ψιλογκρινιαζε και λιγο εκλαιγε και τωρα μια χαρα εμαθε την αφηνω και φευγω.

zennia

zennia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mariabel έγραψε:Καλημέρα, κορίτσια! Γυρίσαμε από το ΙΚΑ. Ο μικρός συνάχι είχε και βήχα, αλλά η γιατρός εκεί τον εξέτασε και δε βρήκε ούτε ακροαστικά ούτε ωτύτιδα. Είπε ότι το συνάχι μάλλον είναι εξαιτίας των δοντιών. Χθες έσκασε το 4ο δόντι μας!!!

Εγώ πρόγραμμα δυστυχώς δεν του έχω. Έχω προσπαθήσει πολλές φορές αλλά δε γίνεται, γιατί κάθε μέρα είναι διαφορετική. Επισκέψεις, βόλτες, το ένα, το άλλο... Συνήθως κοιμάται στο στήθος. Μέχρι τεσσάρων δεχόταν πιπίλα, οπότε τον κοίμιζα και με την πιπίλα. Τώρα κυρίως θέλει στήθος για να κοιμηθεί. Όταν σταματήσω το θηλασμό δεν ξέρω τι θα κάνω. Τον έχω αφήσει και στο κρεβάτι του, αλλά δεν κοιμάται με τίποτα. Τότε βρίσκει την ευκαιρία και μόνος του κάνει τα κακάκια του. Embarassed Αλλά να κοιμηθεί όχι.
Χθες το βράδυ κοιμήθηκε κατά τις 11 και ξύπνησε 10:30 το πρωί. Τον άκουσα 2-3 φορές το βράδυ, αλλά ήμουν τόσο κουρασμένη και μέχρι να σηκωθώ είχε ξανακοιμηθεί. Όμως άλλες μέρες θέλει γάλα για να ηρεμήσει και να ξανακοιμηθεί...
Mπράβο κοριτσάκι μου,και 4 δοντάκι....άντε το αγοράκι σου μας έχει βάλει τα γυαλιά!!!!

zennia

zennia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μόλις τώρα κορίτσια ανέβηκα πανικόβλητη στο δωμάτιο της μικρής τρέχοντας.Από πολύ βρεφάκι κατα διαστήματα αρχίζει και ουρλιάζει κλαίγοντας σπαρακτικά στον ύπνο της με κλειστά τα ματάκια και χτυπιέται στην κούνια της.Πρέπει να την πάρω άγκαλια να της μιλώ και σε μερικά λεπτα ηρεμεί και ξανακοιμάται.Νομίζω ότι είναι εφιάλτες αλλά δεν είμαι και απόλυτα σίγουρη.Έλεγα μήπως μετα την βάπτιση της σταματήσουν αλλά τίποτε κορίτσια.Μάλιστα σήμερα το βράδυ όταν κοιμήθηκε λιβάνισα και το σπίτι μα πάλι τα ίδια.Το παθένει κανένα απο τα μωράκια σας?

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Και μένα μου το κάνει zennia. Τι να πω; Βλέπουν εφιάλτες από τόσο μωρά;

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ζεννια μου καλημερα.Και εμενα μου το κανει αλλα εγω δεν την παιρνω αγκαλια απλα της αναβω το περιστρεφομενο και αφου εχει φως σταματαει και ξανακοιμαται.Και εμεις εχουμε 4 δοντακια κοριτσια!Μας πεθαναν παντως τα δυο πανω.

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσια! και μενα το κανει αλλα οχι στο βαθμο που λετε εσεις κλαιει παραπονιαρικα θα το περιεγραφα για δευτερολεπτα και ξανακοιμαται μετα μονη της.ευτυχως!!! δε θα το αντεχα η μεγαλη μου το κανε αυτο μεχρι τα 4; 5; εχασα λογαριασμο. το ειχα ρωτησει αυτο και στο γιατρο γιατι μια φιλη μου ελεγε οτι η μικρη της δε ξυπναει και ελεγα το δικο μου γιατι;;; εχει καποιο προβλημα;; ποναει;;; και η απαντηση του γιατρου μου ηταν πως ολα τα μωρακια ξυπνανε το βραδυ απλα μερικα ειναι πολυ ησυχα και δε τα καταλαβαινεις και αλλα μου χε πει οπως το δικο σου ειναι ζωηρα και θελουν παρεουλα για να ξανακοιμηθουν.

ΜΑΝΟΥΛΑ Μ+Δ

ΜΑΝΟΥΛΑ Μ+Δ
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ε,μάλλον εφιάλτες είναι βρε κορίρσια, τι άλλο?

kounia


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλημερα κι απο μενα.ειμαι η Χριστινα,μαμα μιας κουκλας 29 μηνων και ακομα μιας 8 μηνων.ειναι το πρωτο μου μνμ στο φορουμ και θα χαρω πολυ να τα λεω μαζι σας(εαν με θελετε εννοειται!!! Wink

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερα κουνια!Και βεβαια σε θελουμε!Ετσι να μεγαλωνει η παρεουλα μας!Πες μας για την μικρη σου!ΠΟτε γεννηθηκε?Ποσο ειναι τωρα και τι υψος εχει?

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλώς όρισες, kounia! Very Happy

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
1000 καλες χοραραμε kounia!!! οπτε καλως ηρθες στη παρεα μας.
αντε περιμενουμε να μας πεις για το ζουζουνακι σου!!!! Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 16 334590

kounia


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ευχαριστω για το καλως ορισμα κοριτσια!!λοιπον,εγω κατα τυχη εγινα μανουλα απριλιου Very Happy ειχα πητ ιουνιο αλλα η κυρια μπεμπα μου αποφασισε να κανει την εμφανιση της αρκετα νωριτερα.μετα απο μια επεισοδιακη εγκυμοσυνη,με αιμορραγιες,εμμετους απωλεια αμνιακου κτλ κτλ και εχοντας 1,5 μηνα ξαπλωμενη και ακινητη,το κοριτσακι μου εκανε την εμφανιση της στις 33εβδομαδες κυησης!!!!το τρωγαμε ομως το φαγακι μας,γιατι γεννηθηκε 2300 και 48 ποντους στις 21 απριλιου κι εεμεινε στη θερμοκοιτιδα για 2 εβδομαδες. τωρα πια ειμαστε 8 μηνων και χθες που πηγαμε για το εμβολιο μας μετρηθηκαμε και ειμαστε 8760 και 72 ποντους.
κοριτσια τα ονοματα σας ποια ειναι και που μενετε?εμενα οπως ειπα,με λενε Χριστινα και μενω Θεσσαλονικη επιτελους

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμένα με λένε Μαρία και μένω Αθήνα. Ο Αντωνάκης γεννήθηκε 11/4 και τώρα είναι (με την προηγούμενη μέτρηση) 9,100 και 73 πόντους.
Η μικρή σου παρόλο που γεννήθηκε 7 εβδομάδες νωρίτερα, δε γεννήθηκε πολύ μικρή. Εμένα ήταν 3,160 κιλά και 49 πόντους.

zennia

zennia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γειά σου Χριστινάκι και καλως όρισες.Και εγώ απο θεσσαλονίκη είμαι.Η μικρούλα σου για 33ων εβδομάδων μια χαρά γεννήθηκε.Εμείς στιε 38 εβδομάδες και είμασταν μόλις 2.840.Καλως όρισες και πάλι κουκλίτσα,να σε να σε ακούμε και να μαθαίνουμε νέα σας καθημερινά....

zennia

zennia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ortikaki έγραψε:καλημερα κοριτσια! και μενα το κανει αλλα οχι στο βαθμο που λετε εσεις κλαιει παραπονιαρικα θα το περιεγραφα για δευτερολεπτα και ξανακοιμαται μετα μονη της.ευτυχως!!! δε θα το αντεχα η μεγαλη μου το κανε αυτο μεχρι τα 4; 5; εχασα λογαριασμο. το ειχα ρωτησει αυτο και στο γιατρο γιατι μια φιλη μου ελεγε οτι η μικρη της δε ξυπναει και ελεγα το δικο μου γιατι;;; εχει καποιο προβλημα;; ποναει;;; και η απαντηση του γιατρου μου ηταν πως ολα τα μωρακια ξυπνανε το βραδυ απλα μερικα ειναι πολυ ησυχα και δε τα καταλαβαινεις και αλλα μου χε πει οπως το δικο σου ειναι ζωηρα και θελουν παρεουλα για να ξανακοιμηθουν.
ortikaki δεν μπορείς να φανταστείς πόσο έντονο είναι αυτό το φαινόμενο στο παιδί.Ξεκινά με ουρλιαχτό και μετά με πολύ κλάμα και λυγμούς,ενώ τα ματάκια της είναι κλειστά σαν να κοιμάται.Μόλις την πάρω αγκαλιά και της μιλήσω ανοίγει τα ματάκια της αλλά και πάλι είναι σαν να μην με βλέπει γιατί ακόμη κοιμάται.Είναι πολύ τρομακτικό για μένα κορίτσια να βλέπω την μικρή να αντιδρά έτσι.Κάθε βράδυ που την κοιμίζω παρακαλώ τον θεό να έχει ήρεμο ύπνο χωρίς εφιάλτες.

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χριστινακι καλως ορισες!Μια χαρα η μικρη σου!Για τοσο προωρακι μια χαρα!Η μικρη Δημητρα γεννηθηκε 6-4-11 3200 και 49 ποντους.Την ειχαν για μικρακι οι ασχετοι και με κρατουσαν με τα χαπια για τις συσπασεις αλλα αυτη ηθελε να βγει...Κοριτσια φαγαμε σημερα βρωμη!ΤΡΕΛΑΘΗΚΕ!Δεν το περιμενα.Να εχουμε αλλαγες γιατι κοψαμε τις κρεμες...Στην προιγουμενη μετρηση ηταν 7400 και 70 ποντους...πιστευω τωρα σε μια εβδομαδα που θα παμε θα εχει βαλει και σε κιλα και σε ποντους γιατι ψηλωσε το καταλαβα απο την περπατουρα... Laughing

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χριστινακι εγω ειμαι η Ευη και η Νικολετα μου γεννηθηκε στις 8/4 3200 και 50 ποντους.Θα συμφωνησω απολυτα με τα κοριτσια ,για προωρακι μια χαρα κιλακια ειχε.εμενα η μεγαλη μου 38ε και ηταν 2800.τωρα ποσο ειναι η μικρη μου δε ξερω αλλα ελπιζω μεσα στη βδομαδα να καταφερω να τη παω στο γιατρο!

zennia

zennia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
elzu έγραψε:Χριστινακι καλως ορισες!Μια χαρα η μικρη σου!Για τοσο προωρακι μια χαρα!Η μικρη Δημητρα γεννηθηκε 6-4-11 3200 και 49 ποντους.Την ειχαν για μικρακι οι ασχετοι και με κρατουσαν με τα χαπια για τις συσπασεις αλλα αυτη ηθελε να βγει...Κοριτσια φαγαμε σημερα βρωμη!ΤΡΕΛΑΘΗΚΕ!Δεν το περιμενα.Να εχουμε αλλαγες γιατι κοψαμε τις κρεμες...Στην προιγουμενη μετρηση ηταν 7400 και 70 ποντους...πιστευω τωρα σε μια εβδομαδα που θα παμε θα εχει βαλει και σε κιλα και σε ποντους γιατι ψηλωσε το καταλαβα απο την περπατουρα... Laughing
Ελλή πως την παρασκεύασες την βρώμη?Θα ήθελα να ξέρω για να της δώσω το απόγευμα.Είναι έτοιμη απο το σούπερ μάρκετ ή την ετοιμάζεις εσύ?

ksapphire

ksapphire
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kounia έγραψε:ευχαριστω για το καλως ορισμα κοριτσια!!λοιπον,εγω κατα τυχη εγινα μανουλα απριλιου Very Happy ειχα πητ ιουνιο αλλα η κυρια μπεμπα μου αποφασισε να κανει την εμφανιση της αρκετα νωριτερα.μετα απο μια επεισοδιακη εγκυμοσυνη,με αιμορραγιες,εμμετους απωλεια αμνιακου κτλ κτλ και εχοντας 1,5 μηνα ξαπλωμενη και ακινητη,το κοριτσακι μου εκανε την εμφανιση της στις 33εβδομαδες κυησης!!!!το τρωγαμε ομως το φαγακι μας,γιατι γεννηθηκε 2300 και 48 ποντους στις 21 απριλιου κι εεμεινε στη θερμοκοιτιδα για 2 εβδομαδες. τωρα πια ειμαστε 8 μηνων και χθες που πηγαμε για το εμβολιο μας μετρηθηκαμε και ειμαστε 8760 και 72 ποντους.
κοριτσια τα ονοματα σας ποια ειναι και που μενετε?εμενα οπως ειπα,με λενε Χριστινα και μενω Θεσσαλονικη επιτελους

Καλως τη,
Μια χαρα ειναι η μπεμπα σου , και ας ηταν προωρη.Να σου ζησουν και τα 2 μπουμπουκια σου.
Η δικια μου γεννηθηκε 28/04,3200 και 50 ποντους στη 36η εβδομαδα .
Τωρα ειναι 73 εκατοστα και 8750!!!
Εγω ειμαι η Κατερινα και μενω Αμυνταιο Φλωρινα και εχω και εναν γιο 2,5 ετων

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λοιπόν, μάζεψα εδώ όλα τα ζουζούνια του Απριλίου!!! Very Happy

Δήμητρα (της elzu) 6/4 Φλώρινα
Θωμαίς-Στυλιανή (της zennia) 8/4 Θεσσαλονίκη
Νικολέτα-Παναγιώτα (της ortikaki) 8/4 Ημαθία
Αντώνιος-Μάρκος (της mariabel) 11/4 Αθήνα
Δήμητρα (της ΜΑΝΟΥΛΑ Μ+Δ) 13/4 Αθήνα
μπέμπα (της kounia) 21/4 Θεσσαλονίκη
μπέμπα (της ksapphire) 28/4 Φλώρινα



Έχει επεξεργασθεί από τον/την mariabel στις Τετ Δεκ 21, 2011 12:02 am, 1 φορά

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα!Κατερινα εγω ειμαι απο Φλωρινα...αχ τι καλααα μια κοπελα που ειναι απο τα μερη μου...
Ζεννια μου θα της το εκανα με δικο της γαλα..θα το ζεστενα κανονικα και θα της το εβαζα στο πιατο...τωρα το εκανα ολο αυτο με δικο μας γαλα...το ζεστανα και το εριξα στην βρωμη...αυτη φουσκωσε και εγινε σαν κρεμα...της αρεσε και λεω να της ξανα κανω σημερα...

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αχ Μαρια ευχαριστουμε!Τι βλεπω???Ο ανδρακλας σου ειναι μονος με 6 κοριτσια???ΑΑΑ δεν θα ξερει ποια να πρωτοδιαλεξει!χαχα πολλα κοριτσια και νομιζα οτι ηταν η χρονια των αγοριων...

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσια τι μου κανετε;;;
Οντως χαρεμι ολοκληρο στα ποδια του πασακα σου Μαρακι!!! χαχαχα
Ελενα και δε βαζεις τπτ αλλο μεσα;δοσολογια εχει στανταρ ή με το ματι;ειναι πολυ υγειηνη λενε η βρωμη κοινως το κουακερ πηρες θα της παρω και γω αν ειναι!

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα!!! Very Happy
Όντως χαρέμι έχει ο πρίγκιπάς μου!! Μπορεί να ήταν η χρονιά των αγοριών, αλλά σε αυτό το φόρουμ είναι ο μήνας των κοριτσιών!!! Smile
Πρόσθεσα και περιοχές. Ελπίζω να μην έκανα λάθος. Είμαστε 2 από Θεσσαλονίκη, 2 από Αθήνα, 2 από Φλώρινα και μία από Ημαθία.
Η Ημαθία πού βρίσκεται, γιατί είμαι λίγο άσχετη γεωγραφικά...

Σε αυτό το θεματάκι έχει γράψει και η ΑLEXANDRA STR, αλλά έχει γεννήσει Μάρτιο, οπότε δεν την έβαλα. είμαστε σύνολο 7. Ωραία η παρέα μεγαλώνει!!! Smile

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 29 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις