Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
418 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 418 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 35 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 42]

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
elzu έγραψε:Καλημερα κοριτσια!Σημερα το πρωι με το που ξυπνησαμε φαγαμε το γαλατακι μας και κατσαμε στο γιο γιο και καναμε κακακια και τσισα...παιξαμε, ξανα κοιμηθηκαμε και ξανα καναμε τσισα στο γιο γιο...πριν λιγο ομως δεν την προλαβα...τα εκανε στην πανα...παντως μεχρι στιγμης εχω γλυτωσει δυο πανες!
Αλλα θελει συνεχεια να την ξεντυνεις και να την ντυνεις

γι αυτο και γω σου ειπα οτι αυτο θελει καλοκαιρακι.το μωρο μονο με βρακακι στο μπαλκονι και να τα κανει δε σε πειραζει πανω του ριχνεις λιγο νερακι και ουτε γατα ουτε ζημια.παντως μπραβο στην υπομονη σου εγω δε θα μπορουσα να το κανω αυτο,δεν εχω χρονο ολη μερα τρεχω με τις δουλειες και ολα τα αλλα.

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευη μου εγω εχω και βοηθεια απο τον Χρηστο και απο την αλλη αν εμενα και εγω στο παλιο σπιτι νομιζω και εγω δεν θα ειχα χρονο...εγω ηθελα να μην φοβαται το γιογιο...να το μαθει και το καλοκαιρι να πηγαινει μονη της.

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
και πολυ καλα κανεις και στο ξαναπα μπραβο σου! εγω λεω πως δε θα μπορουσα ουτε μπορω! τα ψυχολογικα μου ειναι τοσο χαλια που ουτε υπομονη ουτε διαθεση ουτε χρονο εχω να τα κανω ολα αυτα!
αντε λοιπον ξεκινα τωρα να αγοραζεις βρακακια γιατι απο οτι σας κοβω θα τα χρειαστειτε συντομα!!!!

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μην εισαι χαλια σε παρακαλω...το καταλαβαινουν και τα μωρα αυτο...τι μου ειχες πει?

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
elzu έγραψε:μην εισαι χαλια σε παρακαλω...το καταλαβαινουν και τα μωρα αυτο...τι μου ειχες πει?


το ξερω η μεγαλη με καταλαβαινει κανονικοτατα,η μικρη με κοιταει στα ματια παραπονιαρικα!!!! εσυ ομως μπορεις να καταλάβεις πως νιωθω γιατι το ζεις.ξερω οτι ολα θα γινουν ξανα οπως πριν καποια στιγμη για ολους εχει ο Θεος αλλα αυτη τη στιγμη πραγματικα πνιγομαι οσο δε φανταζεσαι!!!

cal


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mariabel έγραψε:zennia μου, θα προσπαθήσω. Ο άντρας μου έχει άδεια όλη την εβδομάδα και είναι δύσκολο να μπαίνω στο Internet... Αγόρασα τελικά μπισκοτάκια! Του έδωσα σήμερα πρώτη φορά και ξετρελάθηκε!!!


αυτο ελειπε να μη του αρεσαν...η δικια μου αναγνωριζει ακομη κ τη συσκευασια κ αστραφτουν τα ματια της....

cal


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ortikaki έγραψε:


το ξερω η μεγαλη με καταλαβαινει κανονικοτατα,η μικρη με κοιταει στα ματια παραπονιαρικα!!!! εσυ ομως μπορεις να καταλάβεις πως νιωθω γιατι το ζεις.ξερω οτι ολα θα γινουν ξανα οπως πριν καποια στιγμη για ολους εχει ο Θεος αλλα αυτη τη στιγμη πραγματικα πνιγομαι οσο δε φανταζεσαι!!!


τι επαθες???

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
cal έγραψε:
ortikaki έγραψε:


το ξερω η μεγαλη με καταλαβαινει κανονικοτατα,η μικρη με κοιταει στα ματια παραπονιαρικα!!!! εσυ ομως μπορεις να καταλάβεις πως νιωθω γιατι το ζεις.ξερω οτι ολα θα γινουν ξανα οπως πριν καποια στιγμη για ολους εχει ο Θεος αλλα αυτη τη στιγμη πραγματικα πνιγομαι οσο δε φανταζεσαι!!!


τι επαθες???


εδω και 2,5 μηνες εχω σοβαρο οικονομικο προβλημα.θα λυθει το ξερω αλλα μεχρι να γινει ειμαστε οχι απλα στριμογμενοι αλλα απελπισμενοι. Sad

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
zennia μου μολις πηρα το δωρακι σου!!!! ευχαριστω παααααααααααααααααρα πολυ το απογευματακιθα το τιμησουμε οπωσδηποτε. Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 29 334590 Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 29 334590 Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 29 334590 Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 29 334590 Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 29 334590 Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 29 334590 Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 29 334590 Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 29 334590 Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 29 334590

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
και εγω παρελαβα σημερα τους υπνοσακους!Ειναι παρα πολυ ομορφα και πολυ καλη εξυπηρετηση...απο τον μωρουδοκοσμο...εχει πολυ ομορφα πραγματα.

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
elzu έγραψε:και εγω παρελαβα σημερα τους υπνοσακους!Ειναι παρα πολυ ομορφα και πολυ καλη εξυπηρετηση...απο τον μωρουδοκοσμο...εχει πολυ ομορφα πραγματα.



ξεχασα να σε ρωτησω βρε ελενα η ξαδερφη σου τι κανει γεννησε;;

cal


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ortikaki έγραψε:

εδω και 2,5 μηνες εχω σοβαρο οικονομικο προβλημα.θα λυθει το ξερω αλλα μεχρι να γινει ειμαστε οχι απλα στριμογμενοι αλλα απελπισμενοι. Sad


και μας τα οικονομικα μας μαυρα χαλια..εχουμε δανειο, ενοικιο και 1 μισθο που μειωνεται συνεχως...αν στενοχωριεσαι δεν θα βγει τιποτα πιστεψε με, θα θεσεις σε κινδυνο την υγεια σου καλη μου...καλυτερα με λιγοτερα και με καλη υγεια παρα το αντιθετο...

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
cal έγραψε:
ortikaki έγραψε:

εδω και 2,5 μηνες εχω σοβαρο οικονομικο προβλημα.θα λυθει το ξερω αλλα μεχρι να γινει ειμαστε οχι απλα στριμογμενοι αλλα απελπισμενοι. Sad


και μας τα οικονομικα μας μαυρα χαλια..εχουμε δανειο, ενοικιο και 1 μισθο που μειωνεται συνεχως...αν στενοχωριεσαι δεν θα βγει τιποτα πιστεψε με, θα θεσεις σε κινδυνο την υγεια σου καλη μου...καλυτερα με λιγοτερα και με καλη υγεια παρα το αντιθετο...


αχ καλη μου δεν ειναι τοσο απλο εχω δανειο στεγαστικο,2 παιδια και χιλιες 2 βλακιες γαμησι@ρικες να πληρωσω και ολα αυτα και μεις με ενα μισθο.το θεμα ειναι οτιγια καποιο λογο που δε ξερω και δε θελω να αναλυσω ο αντρας μου εχει απληρωτος 2 μηνες.καταλαβαινεις γιατι ςιμαι χαλια;

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευη μου ευχαριστω που ρωτας, πιστευω πως γεννησε αλλα θα παρω το βραδυ να μιλησω...τωρα θα ειναι χεσμενη απο την χαρα της συν το οτι θα ειναι και ζαβλακομενη απο την καισαρικη...θα σου πω αυριο!

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εχουμε κανει 5 προσπαθειες και 3 επιτυχιμενες!!

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια ηθελα να σας πω και απο εδω που ειμαστε μια παρεουλα και μπορουμε να στηριξουμε η μια την αλλη οτι ειμαι αντιπροσωπος γνωστης εταιρειας καλλυντικων...καποιες κοπελες το ξερουν ηδη αλλα ηθελα να σας ενημερωσω ολες...αν καποια ενδιαφερεται μπορω να της στειλω το περιοδικο για να δει αν θελει κατι...

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
elzu έγραψε:Εχουμε κανει 5 προσπαθειες και 3 επιτυχιμενες!!




το διαβαζω το διαβαζω το ξαναδιαβαζω και λεω τι εννοει;;; study Rolling Eyes
μετα καταλαβα!!!! αχαχαχαχα Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 29 262737
μπραβο!! ενα βρακι δωρο απο μενα οταν καποια στιγμη πληρωθουμε!!!

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χα χα ναι ευη μου ετσι οπως το εγραψα εχεις δικιο!Αληθεια βρακακια εσωρουχα υπαρχουν για την ηλικια αυτην?Ξερω μονο τα ολοσωμα!

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αν εχεις λεφτα οτι θες εχει!!!!!αλλα δε νομιζω να βολευουν ιδιαιτερα γιατι πρεπει να τα φορας με κανονικο φανελι! εγω εχω 2 κανονικα φανελια και ενα βρακακι απο τη βαφτιση.εσενα δεν ειχε μεσα η νονα βρακακι-φανελακι;

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ναι ειχα αλλα ειναι καλα...θελω κατι σε ποιο απλο και με σχεδιακια...αυτα που εχω ειναι λευκα...

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγω την αντωνια τη παιρνω και απο το παζαρι εχει ωραια και οικονομικα σχεδια αλλιως απο μαγαζι ειναι πανακριβα.ααα εχω παρει και απο το λιντλ και εκει βγαζει κατα καιρους

ksapphire

ksapphire
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ortikaki έγραψε:εγω την αντωνια τη παιρνω και απο το παζαρι εχει ωραια και οικονομικα σχεδια αλλιως απο μαγαζι ειναι πανακριβα.ααα εχω παρει και απο το λιντλ και εκει βγαζει κατα καιρους

Πολυ σωστη σε βρισκω.
Οσο για το αλλο θεμα , θα ηθελα πολυ να σε βοηθησω αλλα δεν ξερω πως. Οτι χρειαστεις μη διστασεις , σε παρακαλω.

ksapphire

ksapphire
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σημερα πηγαμε για εμβολιο. Ευτυχως δεν εκλαψε καθολου.Δεν το αντεχω. Αντε να τελειωσουν πια.
Ειμαστε πλεον 8,900 στα κιλα και 74 εκ υψος.

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κατερινα μια χαρα η μικρη σου!Εμεις εχουμε μια pause 3 μηνων απο τα εμβολια!Θα κανουμε παλι τον Απριλιο!

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ksapphire έγραψε:
ortikaki έγραψε:εγω την αντωνια τη παιρνω και απο το παζαρι εχει ωραια και οικονομικα σχεδια αλλιως απο μαγαζι ειναι πανακριβα.ααα εχω παρει και απο το λιντλ και εκει βγαζει κατα καιρους

Πολυ σωστη σε βρισκω.
Οσο για το αλλο θεμα , θα ηθελα πολυ να σε βοηθησω αλλα δεν ξερω πως. Οτι χρειαστεις μη διστασεις , σε παρακαλω.


σε ευχαριστω πολυ,η αλλα το μονο που πραγματικα χρειαζομαι ειναι θετικη σκεψη αλλιως....θα τρελαθω τελειως!!!! Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 29 417472

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 35 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις