Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
392 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 392 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 35 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 42]

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
79 ποντους;;; Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 28 606100 καλε εσεις ειστε πανυψυλες οντως που θα φτασετε;;; σημερα zennia μου τα κοριτσακια μας εγιναν 9 μηνων περναει ο καιρος γρηγορα γαμωτο....
εμεις εξακολουθουμε να γκρινιαζουμε πολυ και οσο παει και η γκρινια χειροτερευει,κατα τα αλλα ολα καλα.
οσο για το μνμ δε ξερω τι γινετε και ερχετε κενο να πω πως δε ξαναστειλα και στελνω πρωτη φορα ντεφι να γινει.θα στο στειλω στο φεις.

cal


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
σημερα ταραξα μια σοκολατα και μου βγηκε ξινη...η μικρη εχει υπερενταση κ τσιριζει ακομη και τωρα που γραφω cyclops cyclops

eirinifth

eirinifth
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλησπερα κοριτσια χαθηκαμε! γιορταζε ο αντρας μου και ειχα ετοιμασιες και το μικρο να γκρινιαζει και κοσμο στο σπιτι και σημερα μια απο τα ιδια!! ειμαι ψιλοκομματια, ο μικρος κοιμαται ο μπαμπας μας μολις πηγε και ειπα να κατσω λιγακι μοναχουλα να σας πω 2 κουβεντες που σας εχασα και να χαλαρωσω λιγακι!!! σε οσες εχετε βαλει για fb θα σας στειλω σημερα αιτημα φιλιας, φιλακια στα ζουζουνακια σας μανουλιτσες!!! καληνυχτα!!!

eirinifth

eirinifth
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κοριτσια μου σε οσες βρηκα σας εστειλα αιτημα σε οσες δεν βρηκα εγω ειμαι eirini fthenou

eirinifth

eirinifth
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλημερα μανουλιτσες!!!! Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad δυστυχως ο μικρουλης μου αρπαξε το πρωτο του κρυωμα και στεναχωριεμαι λιγακι...... Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσια τι κανετε;;; εγω σημερα δουλειες πολλες δουλειες! μετα απο 10 μερες που δε τολμουσα να καθαρισω οπως εγω ηθελα (ειχε αδεια ο αντρας μου και οταν ειναι εδω δεν θελει και πολλα πολλα).τι μπαλκονια επλυνα ρουχα απλωσα σκουπισα ξεσκονισα σφουγγαρισα αλλαξα σεντονια ολα ολα!μου εμεινε τωρα το μπανιο αλλα μετα δικαιουμε ενα διαλλειματακι.καλε που ειστε ολες χαμενες τωρα τελευταια;
Ειρηνη μου τι εχει;; μη στενοχωριεσαι μικρακια ειναι και λογικο ειναι να αρρωστησουν.εμβολιο γριπης δε του κανες;

eirinifth

eirinifth
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ortikaki έγραψε:καλημερα κοριτσια τι κανετε;;; εγω σημερα δουλειες πολλες δουλειες! μετα απο 10 μερες που δε τολμουσα να καθαρισω οπως εγω ηθελα (ειχε αδεια ο αντρας μου και οταν ειναι εδω δεν θελει και πολλα πολλα).τι μπαλκονια επλυνα ρουχα απλωσα σκουπισα ξεσκονισα σφουγγαρισα αλλαξα σεντονια ολα ολα!μου εμεινε τωρα το μπανιο αλλα μετα δικαιουμε ενα διαλλειματακι.καλε που ειστε ολες χαμενες τωρα τελευταια;
Ειρηνη μου τι εχει;; μη στενοχωριεσαι μικρακια ειναι και λογικο ειναι να αρρωστησουν.εμβολιο γριπης δε του κανες;






του εκανα, μαλλον κανενα συναχακι ειναι, πηρα το γιατρο και μου ειπε να του δωσω depon αν κανει πυρετο και να τον παρακολουθησω μεχρι αυριο, αν δεν ειναι καλα αυριο πρωι πρωι θα του κανουμε επισκεψη, αλλα μαλλον δεν ειναι τιποτα σοβαρο ο μικρουλης μου ειναι ευδιαθετος, αρκετα κομμενος αλλα οκ. αντε καλη νοικοκυρουλα εισαι και εσυ, εγω βαρεθηκα να καθαριζω και να ξανακαθαριζω τρεις μερες τωρα......

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="eirinifth"]
ortikaki έγραψε:καλημερα κοριτσια τι κανετε;;; εγω σημερα δουλειες πολλες δουλειες! μετα απο 10 μερες που δε τολμουσα να καθαρισω οπως εγω ηθελα (ειχε αδεια ο αντρας μου και οταν ειναι εδω δεν θελει και πολλα πολλα).τι μπαλκονια επλυνα ρουχα απλωσα σκουπισα ξεσκονισα σφουγγαρισα αλλαξα σεντονια ολα ολα!μου εμεινε τωρα το μπανιο αλλα μετα δικαιουμε ενα διαλλειματακι.καλε που ειστε ολες χαμενες τωρα τελευταια;
Ειρηνη μου τι εχει;; μη στενοχωριεσαι μικρακια ειναι και λογικο ειναι να αρρωστησουν.εμβολιο γριπης δε του κανες;






του εκανα, μαλλον κανενα συναχακι ειναι, πηρα το γιατρο και μου ειπε να του δωσω depon αν κανει πυρετο και να τον παρακολουθησω μεχρι αυριο, αν δεν ειναι καλα αυριο πρωι πρωι θα του κανουμε επισκεψη, αλλα μαλλον δεν ειναι τιποτα σοβαρο ο μικρουλης μου ειναι ευδιαθετος, αρκετα κομμενος αλλα οκ. αντε καλη νοικοκυρουλα εισαι και εσυ, εγω βαρεθηκα να καθαριζω και να ξανακαθαριζω τρεις μερες τωρα......[/quot

αρα τσαμπα ανησυχησες το συναχακι δεν ειναι τπτ αν εκανες και το εμβολιο αυριο θα ειναι μια χαρα πιστεψε με.

zennia

zennia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα μανούλες.Τώρα που το συζητάτε εμένα η παιδίατρος δεν μου είπε να κάνω το εμβόλιο της γρίπης στην μικρή.Δεν ξέρω γιατί.Ευτυχώς εκτός απο ένα συνάχι που μας ταλαιπώρησε δύο εβδομάδες δεν είχαμε τίποτε πιο σοβαρό.Έυη μου σου έστειλα τα τραχανά.Το ένα βαζάκι είναι τραχανάς μόνο με λαχανικά και νερό(ξεκίνα με αυτόν.εγώ αυτό έκανα),και ο άλλος είναι με γάλα και γιαούρτι(μετά απο 2 εβδομάδες της τον έδωσα και αυτόν και δεν είχαμε κανένα πρόβλημα.)Τον βράζεις σε σιγανή φωτιά σε αναλογία 1 προς 7(δηλαδή αν βάλεις ένα φλιτζανάκι του καφέ θα προσθέσεις 7 φλιτζανάκια νερό).Εγώ βάζω και λίγο λαδάκι για γεύση ωμό στο τέλος και λίγο λεμονάκι.Ελπίζω να σας αρέσει πολύ.Περιμένω νέα σου.

zennia

zennia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
eirinifth έγραψε:καλημερα μανουλιτσες!!!! Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad δυστυχως ο μικρουλης μου αρπαξε το πρωτο του κρυωμα και στεναχωριεμαι λιγακι...... Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Ειρήνη μου μην στενοχωριέσαι.Και εμείς είμαστε κρυωμένες με συναχάκι για 2 εβδομάδες και μάλιστα ζορίστηκα λίγο στον ύπνο γιατί με μπουκωμένη την μυτούλα της δεν μπορούσε να πάρει την πιπίλα της και γκρίνιαζε.Πυρετό μου έκανε μόνο 38,5 μια βραδιά και αυτό ήταν όλο.Όλα θα πάνε καλά μην ανυσηχείς.Να μας κρατάς ενήμερες για το πώς πάει το μωράκι σου....περαστικούλια!!!!

cal


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
περαστικουλια....

ksapphire

ksapphire
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γρηγορα Περαστικα

eirinifth

eirinifth
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
μανουλιτσες σας ευχαριστω πολυ ολες σας!!! δεκατακια ειχαμε μεχρι το απογευμα, συναχακι ακομα εχουμε. ο ζουζουνακος μου ευτυχως δεν πτοηθηκε καθολου, ηταν μια χαρουλα γελαστουλης και παιχνιδιαρης οπως παντα...... ουτε την κλασσικη καθημερινη γκρινια απο τα δοντακια δεν ειχε σημερα το παιδακι μου!!! εγω ημουνα αγχωμενη και πολυ στεναχωρημενη το πρωι που ειδα οτι ειχε πυρετουλη Sad Sad Sad
προς το παρον κοιμομαστε σχεδον ηρεμοι Laughing Laughing Laughing Laughing
τα νεα σας κοριτσια!!!!

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσια!
zennia μου σε ευχαριστω πολυ πολυ,θα τα περιμενω με ανυπομονησια!!!
Ειρηνη μου πως ειναι το αντρακι σου σημερα;
Ελενα μου χαθηκες,εγινε κατι; Sad
Μαρακι και συ το ιδιο.που εξαφανιστηκατε καλε;

zennia

zennia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Βρέ κορίτσια που πήγατε όλες?????Ελπίζω να μην είναι θέμα υγείας τουλάχιστον.Έυη μάλλον εμείς είμαστε οι πιο πιστές στο παρεάκι μας.ΑΝΤΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ!!!!!!!!

ksapphire

ksapphire
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
zennia έγραψε:Βρέ κορίτσια που πήγατε όλες?????Ελπίζω να μην είναι θέμα υγείας τουλάχιστον.Έυη μάλλον εμείς είμαστε οι πιο πιστές στο παρεάκι μας.ΑΝΤΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ!!!!!!!!

Μεχρι να κοιμηθουνε τα θηρια Sleep , που να μπουμε χαχα .
Η δικια μου εχει κανει εδω και 3 μερες ενα καινουργιο ωραριο υπνου.
Ξυπναει περιπου 10.00 πμ , παιρνει εναν 20λεπτο υπνακο καποια στιγμη και κοιμαται παλι γυρω στις 2200.
Δεν ξερω αν μου αρεσει η οχι το νεο προγραμμα, να δουμε ποσο θα το κρατησει.

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερα κοριτσια!!!Καλλλεεεεε δεν μου ερχοταν μαιλ και ετσι νομιζα οτι δεν εχετε γραψει!Αλλα βλεπω εσεις εχετε γραψει απειρα!!!Περαστικα στον μικρουλη σου ειρηνη.
Ειχα λιγα τρεχαματα με δωρα και τετοια αλλα τωρα νομιζω χαλαρωσα...απο αυριο θα ειμαι και παλι εδω!Η Δημητρουλα εχει 4 μερες που ξυπναει αλλα μαλλον φταιει το δικο μας φρεσκο γαλατακι που της δινω 30 μλ συμπληρωμα στο απογευματινο της...μαλλον της επεσε βαρυ και ετσι ξυπναει το βραδυ με κλαματα...
Ειχα παει και για δουλεια αλλα ενταξει...
Πηγα σημερα εφοδιαστηκα με μωρομαντιλα απο τα carfour σε προσφορα -30% και για ψωνια για την μικρη απο ενα καταστημα που εχει τα παιδικα με -50%
Και το αλλο νεο μας ειναι οτι καναμε τα πρωτα μας τσισακια στο γιο γιο!Την ειχα βαλει να παιζει και της καναμε να σφιχτει οπως οταν κανει κακα...και αυτη σφιχτηκε και εκανε ομως τσισα! Very Happy Ειχε πλακα...

ksapphire

ksapphire
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Elzu μου, εχεις κανει το παιδι θαυμα!
Μιας και ειμαστε κοντα , δεν ερχεσαι να μου δειξεις μερικα τρικ Very Happy Very Happy Very Happy

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλε σιγα...τι θαυμα???Απλα ακουω και διαβαζω οτι αυτη η διαδικασια θελει υπομονη και αρκετη προσπαθεια...και ετσι ειπα να το αρχισω νωρις αφου το δεχτηκε και η παιδιατρος...
Την εβαλα να παιζει με τα παιχνιδια της και της εβαλα το γιογιο...εβαλα τον αρκουδο και καλα οτι κανει κακα και τσισα και μετα εβαλα την ιδια γυμνουλα...και επαιζε με τα παιχνιδια της...μεχρι που εκανε τσισα μετα απο λιγο...ηταν τυχαιο...αλλα τυχαιο σημερα τυχαιο αυριο απο την χαρα και την αντιδραση μας θα καταλαβει οτι κανει κατι καλο...

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας, κορίτσια!! Τι κάνετε;
Εμείς είμαστε μια χαρά! Smile
eirinifth, περαστικά στο Λευτεράκη σου!
zennia, ούτε ο Αντωνάκης έχει κάνει εμβόλιο γρίπης. Δε μου έχει αναφέρει κάτι η παιδίατρος.
Έλενα, η Δημητρούλα με εντυπωσιάζει! Μπράβο της!!
Πολλά Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 28 417472 και στις υπόλοιπες!

zennia

zennia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ει μανούλες........μην ξαναχαθείτε ξανά για τόσο καιρό!!!!!!Νιώθω μοναξιά.

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
zennia μου, θα προσπαθήσω. Ο άντρας μου έχει άδεια όλη την εβδομάδα και είναι δύσκολο να μπαίνω στο Internet... Αγόρασα τελικά μπισκοτάκια! Του έδωσα σήμερα πρώτη φορά και ξετρελάθηκε!!!

ksapphire

ksapphire
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ουτε εμεις εχουμε κανει το εμβολιο της γριπης

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Οκ, τότε να μην ανησυχώ. Έχουμε αρρωστήσει βέβαια 2 φορές (σύνολο 3 εβδομάδες), αλλά η γιατρός δεν είπε κάτι. Διάβασα και στο βιβλιάριο ότι το εμβόλιο γρίπης γίνεται μια φορά το χρόνο μόνο στα παιδιά που ανήκουν στις ομάδες υψηλού κινδύνου...

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσια!Σημερα το πρωι με το που ξυπνησαμε φαγαμε το γαλατακι μας και κατσαμε στο γιο γιο και καναμε κακακια και τσισα...παιξαμε, ξανα κοιμηθηκαμε και ξανα καναμε τσισα στο γιο γιο...πριν λιγο ομως δεν την προλαβα...τα εκανε στην πανα...παντως μεχρι στιγμης εχω γλυτωσει δυο πανες!
Αλλα θελει συνεχεια να την ξεντυνεις και να την ντυνεις

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 35 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις