Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
308 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 308 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 34 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 42]

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μμμμ χαχα !Καλημερα κοριτσακια και χρονια πολλα!Οσες εχουν καποιον που γιορταζει να τον χαιρονται!

cal


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
elzu έγραψε:μμμμ χαχα !Καλημερα κοριτσακια και χρονια πολλα!Οσες εχουν καποιον που γιορταζει να τον χαιρονται!

κουκλακι η δικια σου...φτου φτου..εχει κ δοντακια...εμεις τιποτα...δεν εχω ανεβασει φωτο του μωρου γιατι δεν το επιτρεπει ο συζυγος Crying or Very sad

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσια και χρονια πολλα σε οσους γιορταζουν και μη.Πω πω κοριτσια το ξενυχτισαμε χθες και σημερα σερνομα Sleep ι γιατι ξυπνησε νωρις,βγαζουμε δοντια απο πανω μαλλον και τη ζοριζουν τη καημενη γι αυτο.
Eύη Τσαλαμπάνα κοριτσια εγω στο fb.

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας, κορίτσια! Τι κάνετε;
Εύη μου, τι κάνει η μικρή; Ηρέμησε από τα δοντάκια;

ksapphire

ksapphire
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σας ευχαριστω πολυ κοριτσια για την βοηθεια για την φωτο. Το καταφερα!

Καλε , τι καλα που βγηκατε και γνωστες. Πολυ μικρος ο κοσμος τελικα.

Μακαρι να μου εδινε το οκ η Παιδιατρος να εδινα και αλλα φαγητα. Οτι της εχω δωσει μεχρι στιγμης δειχνει να της αρεσει και οτι ειναι ετοιμη για αλλα

Στο facebook ειμαι kathy zafiris. Σε καποιες που βλεπω τωρα θα στειλω friend request.Οποιες δεν καλεσω , καλεστε με εσεις. Ωραια θα ειναι να τα λεμε και απο κει.

Φιλια σε ολες

zennia

zennia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κορίτσια.Μπαίνω σήμερα γιατί μάλλον αύριο δεν θα προλάβω...γιορτάζει ο άντρας μου(Γιάννης)και θα έχω κόσμο στο σπίτι.Να χαίρεστε και εσείς όποιον έχετε να γιορτάζει αύριο.Το δικό μου facebook είναι zennia manetzi.Έστειλα αίτημα φιλίας στην Έυη,στην Έλενα και στην Μαρία.Όποια δεν βρήκα ας μου στείλει εκείνη αίτημα.Τί κάνουν τα μωράκια σας???

zennia

zennia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ortikaki έγραψε:δωσε της zennia θα της αρεσει πολυ.θα της εδεινα και γω αλλα εχω μονο ξινο και ψιλοφοβαμαι αν ειχα γλυκο σιγουρα θα της εδεινα.
να κανω μια χαζη ερωτηση; οσπριο δεν ειναι και ο αρακας;ή λαθος κανω; παντως οσπρια οπως φασολια φακη ρεβιθια ο γιατρος μου ειπε μετα το χρονο.
Ευη μου συγνώμη για την αγένεια που δεν σε ρώτησα νωρίτερα,θέλεις να σου στείλω με το ταχυδρομείο ή με το κτέλ λίγο τραχανά σπιτικό,γλυκό της γιαγιάς μου.Έχω πάρα πολύ και αν μου επιτρέπεις θα ήθελα να σου στείλω για τα παιδάκια σου.Για μένα δεν είναι καθόλου κόπος.

ksapphire

ksapphire
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
zennia έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια.Μπαίνω σήμερα γιατί μάλλον αύριο δεν θα προλάβω...γιορτάζει ο άντρας μου(Γιάννης)και θα έχω κόσμο στο σπίτι.Να χαίρεστε και εσείς όποιον έχετε να γιορτάζει αύριο.Το δικό μου facebook είναι zennia manetzi.Έστειλα αίτημα φιλίας στην Έυη,στην Έλενα και στην Μαρία.Όποια δεν βρήκα ας μου στείλει εκείνη αίτημα.Τί κάνουν τα μωράκια σας???

Να τον χαιρεσαι τον αντρουλη σου για αυριο. Σου εστειλα και γω αιτημα

zennia

zennia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ksapphire έγραψε:
zennia έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια.Μπαίνω σήμερα γιατί μάλλον αύριο δεν θα προλάβω...γιορτάζει ο άντρας μου(Γιάννης)και θα έχω κόσμο στο σπίτι.Να χαίρεστε και εσείς όποιον έχετε να γιορτάζει αύριο.Το δικό μου facebook είναι zennia manetzi.Έστειλα αίτημα φιλίας στην Έυη,στην Έλενα και στην Μαρία.Όποια δεν βρήκα ας μου στείλει εκείνη αίτημα.Τί κάνουν τα μωράκια σας???

Να τον χαιρεσαι τον αντρουλη σου για αυριο. Σου εστειλα και γω αιτημα
Ναί το είδα καλή μου.Υπέροχα τα αγγελούδια σου.Να τα χαίρεσαι.Και εσύ είσαι μια κούκλα!!!!!

ksapphire

ksapphire
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="zennia"][quote="ksapphire

Ευχαριστω πολυ. Και εσεις κυριες μου, δεν πατε καθολου πισω.
Τελικα βλεπω οτι εμεις οι μανουλες Απριλιου εχουμε πολυυυυυυυυυ ομορφα μωρα.
Συμφωνειτε?

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσια!!!1 τι μου κανετε;;; εμεις ξυπνησαμε ευτυχως οπως το καλο παλιο καιρο στις 7 και ξανακοιμηθηκε.Μιλαμε εξω γινετε απο χθες της τρελης εχει κατι μποφορξεριζωνουν και δεντρα και ενα κρυοοοοο αλλο πραγμα και ψιλοβροχη.Για χιονι φετος ουτε λογος,εβλεπα χθες ειδησεις που ελεγε Φλωρινα οτι χιονιζει και ζηλευα!!!
zennia μου να χαιρεσαι τον αντρουλη σου πολυχρονος!!!
ksapphire οχι επειδη ειμαι μανουλα Απριλιου αλλα ναι εχουμε πολυ ομορφα ζουζουνια τελικα, τα ομορφοτερα θα ελεγα!!!!

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
zennia έγραψε:
ortikaki έγραψε:δωσε της zennia θα της αρεσει πολυ.θα της εδεινα και γω αλλα εχω μονο ξινο και ψιλοφοβαμαι αν ειχα γλυκο σιγουρα θα της εδεινα.
να κανω μια χαζη ερωτηση; οσπριο δεν ειναι και ο αρακας;ή λαθος κανω; παντως οσπρια οπως φασολια φακη ρεβιθια ο γιατρος μου ειπε μετα το χρονο.
Ευη μου συγνώμη για την αγένεια που δεν σε ρώτησα νωρίτερα,θέλεις να σου στείλω με το ταχυδρομείο ή με το κτέλ λίγο τραχανά σπιτικό,γλυκό της γιαγιάς μου.Έχω πάρα πολύ και αν μου επιτρέπεις θα ήθελα να σου στείλω για τα παιδάκια σου.Για μένα δεν είναι καθόλου κόπος.



τι να πω δεν εχω λογια συγκινηθηκα!!!αν δε σου κανει κοπο ναι θα ηθελα πολυ,ευχαριστω που με σκεφτηκες! Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 27 334590 Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 27 334590

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα!!
Τι κάνετε; Χρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν!
zennia, να χαίρεσαι τον άντρα σου!

cal


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
zennia έγραψε:...γιορτάζει ο άντρας μου(Γιάννης)


να τον χαιρεσαι!!!!...χρονια πολλα κ σε οσους αλλους γιορταζουν Smile

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπερααααα!!που ειστε ολες χαμενες καλε;;; μονη ειμαι;
σημερα επαθα πλακα με το μικρακι μου! καταρχην να πω πως τα κοριτσια μου ειναι πολυ αγαπημενα και η Αντωνια μου τη Νικολετα μας τη ζηλευει απειροελαχιστα.Ηθελε λοιπον η καημενη η Αντωνια να παει σε μια φιλη της να παιξει αλλα αυτο ηταν αδυνατο,με το που την εχανε απο το οπτικο της πεδιο η Νικολετα ετρεχε μπουσουλωντας και κλαιγοντας για να τη βρει.Μολις την εβλεπε ηρεμουσε και γελουσε.Προσπαθησα να τη ξεγελασω αλλα ματαια ηθελε την αδερφη της.Αποτελεσμα;;ηρθε η φιλη της σπιτι και παιξαν παρουσια της Νικολετας αλλιως ειχαμε κλαματα.Και λεω εγω τωρα,μεγαλωσε τοσο πολυ που θελει παρεα με παιδακια;;; θα τρελαθω!!!!

cal


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ortikaki έγραψε:καλησπερααααα!!που ειστε ολες χαμενες καλε;;; μονη ειμαι;
σημερα επαθα πλακα με το μικρακι μου! καταρχην να πω πως τα κοριτσια μου ειναι πολυ αγαπημενα και η Αντωνια μου τη Νικολετα μας τη ζηλευει απειροελαχιστα.Ηθελε λοιπον η καημενη η Αντωνια να παει σε μια φιλη της να παιξει αλλα αυτο ηταν αδυνατο,με το που την εχανε απο το οπτικο της πεδιο η Νικολετα ετρεχε μπουσουλωντας και κλαιγοντας για να τη βρει.Μολις την εβλεπε ηρεμουσε και γελουσε.Προσπαθησα να τη ξεγελασω αλλα ματαια ηθελε την αδερφη της.Αποτελεσμα;;ηρθε η φιλη της σπιτι και παιξαν παρουσια της Νικολετας αλλιως ειχαμε κλαματα.Και λεω εγω τωρα,μεγαλωσε τοσο πολυ που θελει παρεα με παιδακια;;; θα τρελαθω!!!!



ελα ρε συ εκανε τετοιο πραγμα η ψυχουλα?να ρωτησω εσας μπουσουλανε και στεκοντε ορθια στο παρκο?εμενα η δικη μου ειναι τεμπελα, δεν κανει τιποτα απο τα δυο ακομη κ ουτε προσπαθει.....τουλαχιστον οχι ακομη Crying or Very sad

zennia

zennia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια μου ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας.Μόλις τώρα τελείωσα.Κόμματια είμαι.Όλη μέρα σήμερα είχαμε κόσμο στο σπίτι.Όμορφα πέρασα όμως.Χτες το βράδυ το μωράκι μου έκλεγε φοβισμένη στο δωμάτιο της απο τον θόρυβο του αέρα στο παράθυρο της.Τί να πω βρε κορίτσια πως δεν ξεσήκωσε ο αέρας το σπίτι μας!!!!Την πήραμε στο κρεββάτι μας και ηρέμησε το πουλάκι μου.Κοιμήθηκε αμέσως όταν ένιωσε ασφάλεια.Πρώτη φορά μου το κάνει αυτό και να σας πώ την αλήθεια μου άρεσε πολύ που ένιωσε ήρεμη κοντά στον πατέρα της και την μητέρα της.Έυη μου στείλε μου την διευθυνση σου σε πμ και εγώ θα σου στείλω αμέσως τον τραχανά για τα κοριτσάκια σου και σε ευχαριστώ που μου το επιτρέπεις με κάνεις πολύ χαρούμενη.Αλήθεια σου το λέω.

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="cal"]
ortikaki έγραψε:καλησπερααααα!!που ειστε ολες χαμενες καλε;;; μονη ειμαι;
σημερα επαθα πλακα με το μικρακι μου! καταρχην να πω πως τα κοριτσια μου ειναι πολυ αγαπημενα και η Αντωνια μου τη Νικολετα μας τη ζηλευει απειροελαχιστα.Ηθελε λοιπον η καημενη η Αντωνια να παει σε μια φιλη της να παιξει αλλα αυτο ηταν αδυνατο,με το που την εχανε απο το οπτικο της πεδιο η Νικολετα ετρεχε μπουσουλωντας και κλαιγοντας για να τη βρει.Μολις την εβλεπε ηρεμουσε και γελουσε.Προσπαθησα να τη ξεγελασω αλλα ματαια ηθελε την αδερφη της.Αποτελεσμα;;ηρθε η φιλη της σπιτι και παιξαν παρουσια της Νικολετας αλλιως ειχαμε κλαματα.Και λεω εγω τωρα,μεγαλωσε τοσο πολυ που θελει παρεα με παιδακια;;; θα τρελαθω!!!!



ελα ρε συ εκανε τετοιο πραγμα η ψυχουλα?να ρωτησω εσας μπουσουλανε και στεκοντε ορθια στο παρκο?εμενα η δικη μου ειναι τεμπελα, δεν κανει τιποτα απο τα δυο ακομη κ ουτε προσπαθει.....τουλαχιστον οχι ακομη Crying or Very sad


εμεις μπουσουλαμε κανονικα και μπουσουλαμε πολυ!σε σημειο που εκνευριζομαι γιατι γυρναει ολο το σπιτι και εγω πρεπει να ειμαι συνεχεια απο πισω της μη βρει κανα ξεχασμενο παιχνιδακι της μεγαλης ή κανενα σκουπιδακι και το φαει.και εδω και καποιες μερες μη πω βδομαδα εκει που μπουσουλαει πιανετε απο οπου βρει και σηκωνετε ορθια (πολυ το φοβαμαι αυτο) και την επιασα να αφηνει και τα χερια της και να στεκεται μονη της για μερικα δευτερολεπτα.απο οτι τη βλεπω θα περπατησει συντομα η πεθερα λεει (αλλα εγω δε πιστευω) ο αντρας μου λεει περπατησε στον 8ο.

zennia

zennia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ακούω για την δική σου Έυη μου και θα την φάω την δική μου την τεμπελίτσα.Καλά καλά δεν θέλει ούτε να κρατιέται και να στέκεται.Τί να την κάνω????Την παροτρίνω αλλά τίποτα αυτή τα δικά της.Θα δούμε μάλλον θα αργήσουμε να μπουσουλίσουμε....

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καθε μωρακι εχει το δικο του ρυθμο το ξαναπα! το δικο μου μπορει να μπουσουλαει αλλα μπορει να μιλησει αργουτσικα γιατι το μονο που λεει ειναι μπαμπα και κατι δικα της ακαταλαβιστικα.μη τη πιεζεις μονο του θα τα κανει ολα.αν και νομιζω πως και εγω στη πρωτη βιαζομουν πααααρα πολυ να τα κανει ολα.

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα, κορίτσια!!!
Τι κάνετε; Και ο Αντωνάκης έχει αρχίσει να μπουσουλάει. Δεν είναι πολλές μέρες που το κάνει. Έχει αρχίσει να σηκώνεται κιόλας , όπως η δική σου, Εύη. Χθες το πρωί ξύπνησε και μέχρι να πάω στο δωμάτιό του, είχε σηκωθεί όρθιος πιασμένος από τα κάγκελα.
Πάντως κάθε παιδί έχει τη δική του ανάπτυξη. Μη στενοχωριέστε αν δεν μπουσουλάνε τα δικά σας μπεμπάκια...

cal


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
που δεν μπουσουλαει δεν με πειραζει κ πολυ γιατι η δικια μου ειναι ζωντοβολο κ μετα θα πρεπει να τρεχω απο πισω...που αδιαφορει για τους κρικους στο παρκο με προβληματιζει...αλλα ναι το καθε παιδακι εχει τους δικους του ρυθμους...ειδομεν

ksapphire

ksapphire
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Και μενα δεν μπουσουλαει ακομη και ουτε δειχνει σημαδια οτι θα γινει συντομα.
Στο παρκο που την βαζω , καθεται για λιγο, μετα πεφτει στο πλαι και τσιριζει.
Ειναι λιγο τεμπελα χιχι.
Εγω κοριτσια περπατησα στον ενατο, απ οτι λεει η μαμα μου.Ο γιος μου περπατησε 16 μηνων.Για να δουμε η μικρη τι θα κανει

cal


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ksapphire έγραψε:Και μενα δεν μπουσουλαει ακομη και ουτε δειχνει σημαδια οτι θα γινει συντομα.
Στο παρκο που την βαζω , καθεται για λιγο, μετα πεφτει στο πλαι και τσιριζει.
Ειναι λιγο τεμπελα χιχι.

περιγραφεις ακριβως την κατασταση μας...

zennia

zennia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ευη μου το πμ που μου έστειλες είναι κενό.Αν θέλεις στείλε μου μήνυμα την διεύθυνση στο facebook για πιο σίγουρα.Τι κάνουν τα μπεμπάκια σας σήμερα κορίτσια μου?Εμείς όλα καλά και ήρεμα.Σήμερα μάλιστα την μέτρησα στο ύψος και ρίξαμε άλλους 2 πόντους(79 εκ.)Που θα φτάσουμε άραγε?????Μάλλον και τα κιλάκια μας έχουν αυξηθεί γιατί τα μπουτάκια μας φούσκωσαν πάλι.Αυτό τον μήνα δεν είχαμε επίσκεψη στην παιδίατρο για να ξέρω με σιγουριά.Τον άλλο μήνα τώρα.Είμαστε και καλύτερα απο το απαίσιο συνάχι που μας ταλαιπώρησε για 2 εβδομάδες.Πέρασε εντελώς το μπούκωμα της μυτούλας.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 34 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις