Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
385 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 385 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 38 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 42]

zennia

zennia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ευχαριστώ πολύ κορίτσια.Αντε βάλτε και εσείς φωτό απο τα δωματιάκια τους...

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Zennia, δεν έχω φώτο από το δωμάτιό του. Μόνο ένα βίντεο έχω τραβήξει και τώρα είναι βράδυ, δεν μπορώ να βγάλω φώτο...
Κατερίνα, εγώ θέλω να χάσω 5 κιλά. Είχα πάρει 18 κιλά στην εγκυμοσύνη. Μου έχουν μείνει τα 5 και θέλω να φύγουν! Ξουτ! Αλλά όλο τρώω βλακειούλες. Λοιπόν να πούμε ένα κιλό την εβδομάδα; Η' είναι πολύ;

ksapphire

ksapphire
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
zennia έγραψε:Ευχαριστώ πολύ κορίτσια.Αντε βάλτε και εσείς φωτό απο τα δωματιάκια τους...

Εμεις την εχουμε ακομη στο δωματιο μας Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 34 215994 Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 34 215994

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια, σας έχω στείλει αίτημα φιλίας εδώ... Πηγαίνετε στο προφίλ σας και μετά στους φίλους και εχθρούς...
Καληνύχτα!!! Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 34 417472

ksapphire

ksapphire
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mariabel έγραψε:Zennia, δεν έχω φώτο από το δωμάτιό του. Μόνο ένα βίντεο έχω τραβήξει και τώρα είναι βράδυ, δεν μπορώ να βγάλω φώτο...
Κατερίνα, εγώ θέλω να χάσω 5 κιλά. Είχα πάρει 18 κιλά στην εγκυμοσύνη. Μου έχουν μείνει τα 5 και θέλω να φύγουν! Ξουτ! Αλλά όλο τρώω βλακειούλες. Λοιπόν να πούμε ένα κιλό την εβδομάδα; Η' είναι πολύ;

Παμε για ενα και βλεπουμε!!!
Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 34 13953

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 34 875502 Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 34 875502 καλημερα κοριτσιαααα!!!μολις ζυγιστηκα και η ζυγαρια με εδειξε -2.800!!! αντε αφου περασε η πρωτη βδομαδα που ειναι δυσκολη και τα καταφερα αρα θα αντεξω και το υπολοιπο.εγω θελω να χασω 20 γιατι φαε φαε ειμαι μια πατατελο!!!!!
εν το μεταξυ εχω μια νυστααααα κοιμηθηκα αργουτσικα και η νικολετα ξυπνησε στις 6 ποναει και το κεφαλι μου και εχω και ενα σωρο δουλειες να κανω,αυριο γιορταζει και η Αντωνια μου.

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]




να και το δικο μας δωματιακι.μπορει να μην ειναι τελειο αλλα εκει μεσα ζει η Νικολετιτσα μου και το κανει πανεμορφο Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 34 669659 Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 34 669659

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
πλακα μας κανεις ευη μου?Δεν ειναι ωραιο αυτο?Τελειο ειναι τα εχεις φτιαξει ολα πολυ καλα...τα εχεις συνδυασει τελεια...

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αληθεια ρε συ ελενα;; γιατι νομιζω πως ειναι πολυ αδικημενη που εχει αυτο το δωματιο.καταρχην ειναι το πιο μικρο του σπιτιου και 2ον ειναι με οτι ειχαμε τπτ καινουριο.

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα!!
Κατερίνα, πάμε για ένα κιλό, λοιπόν!
Εύη, το δωμάτιο της Νικολέτας είναι πολύ όμορφο! Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 34 417472

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαρακι τωρα η σειρα σου να μας δειξεις το δωματιακι του μικρουλη σου!
και μη με ξεχνατε ειμαι και γω στη παρεα της διαιτας.σημερα για μεσημερι εμενα εχει το μενου μακαρονια με σαλατα και τυρι φετα.εσεις;

ksapphire

ksapphire
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="elzu"]πλακα μας κανεις ευη μου?Δεν ειναι ωραιο αυτο?Τελειο ειναι τα εχεις φτιαξει ολα πολυ καλα...τα εχεις συνδυασει τελεια...[/quote]

Ακριβως αυτο!

ksapphire

ksapphire
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγω σημερα εχω γαλοπουλα και σαλατα χωρις φετα , χωρις ψωμι κλαψ κλαψ

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ksapphire έγραψε:Εγω σημερα εχω γαλοπουλα και σαλατα χωρις φετα , χωρις ψωμι κλαψ κλαψ

ναι αλλα θα φας κρεατακι και αυτο σε πιανει,το σκετο μακαρονι τι να κανει θα φαω και θα εχω κενο

ksapphire

ksapphire
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="ortikaki"][quote="ksapphire"]Εγω σημερα εχω γαλοπουλα και σαλατα χωρις φετα , χωρις ψωμι κλαψ κλαψ[/quote]

ναι αλλα θα φας κρεατακι και αυτο σε πιανει,το σκετο μακαρονι τι να κανει θα φαω και θα εχω κενο[/quote]


Σκετα τα μακαρονια?????
Γιατι????
Τριψε και μια ντοματουλα τουλαχιστον απο πανω και μετα το τυρακι απο πανω.
Η βαλε τονο σε νερο

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ksapphire έγραψε:
ortikaki έγραψε:
ksapphire έγραψε:Εγω σημερα εχω γαλοπουλα και σαλατα χωρις φετα , χωρις ψωμι κλαψ κλαψ

ναι αλλα θα φας κρεατακι και αυτο σε πιανει,το σκετο μακαρονι τι να κανει θα φαω και θα εχω κενο


Σκετα τα μακαρονια?????
Γιατι????
Τριψε και μια ντοματουλα τουλαχιστον απο πανω και μετα το τυρακι απο πανω.
Η βαλε τονο σε νερο

ειναι σκετα μακαρονια μαυρα και αραχνα με σαλατα και τυρι.σκετα εννοω χωρις λιγο κρεας

zennia

zennia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ortikaki έγραψε:[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]




να και το δικο μας δωματιακι.μπορει να μην ειναι τελειο αλλα εκει μεσα ζει η Νικολετιτσα μου και το κανει πανεμορφο Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 34 669659 Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 34 669659
Aπλά πανέμορφο.Όλα ταιριαστά και πολύχρωμα.Λάτρεψα το αλογάκι σας!!!!Και ποιός σου είπε οτι δεν είναι τέλειο?Είναι παρα πάρα πολύ όμορφο.Και το χαλί απλά ΤΕΛΕΙΟ!!!!

zennia

zennia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια μου κουράγιο με τις δίαιτες σας....σας νιώθω και σας υποστηρίζω απόλυτα!!!!!!!ΜΠΡΑΒΟ ΕΥΗ ΜΟΥ.....

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας, κορίτσια!
Εμένα βάλτε μου ποινή σήμερα... Έφαγα γλυκό! Mad Και όχι μόνο ένα!! Mad

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσια μου!Μαρια δεν πειραζει καλε...μαλλον ηταν η μερα του γλυκου χτες!
Κοριτσια εκανα μια τεραστια βλακεια χτες και δεν μπορουσα με τιποτα το βραδυ να κοιμηθω...επινα τσαι και το ηθελε και η μικρη και λεω τι θα γινει...?τσαι ειναι καλο θα της κανει...και της δινω μερικες σταγονες απο το ποτηρι...και μου λεει η πεθερα..εχεις βαλει ζαχαρη και λεω οχι...μελι...ΜΕΛΙ????παθαινω ενα σοκ...τρελαθηκα...δεν ηξερα τι να κανω..με ηρεμησε ο Χρηστος και μου ειπε μερικες σταγονες ηταν...αν κατι γινει θα παρουμε την παιδιατρο...πω πω τι χαζη που ειμαι???

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσια!!! τι μου κανετε;;; σημερα γιορταζει η πρωτη μου αγαπη η αντωνια μου!!!πολυχρονο γερο και ευτυχισμενο να ειναι το πουλακι μου Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 34 669659 Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 34 669659 Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 34 669659
Ελενα και γω δε νομιζω να πειραζουν μερικες σταγονες,το ειδες και μονη δεν επαθε τπτ.αλλα θελει να ειμαστε πολυ προσεκτικες γιατι και γω αρχισα να της δεινω και απο λιγο απο το δικο μας.βρε κοριτσια δε μπορω αλλιως οταν τρωμε με κοιταει μεσα στο στομα και λεει μαμα μαμ.ε καλα δε το λεει αυτο πεντακαθαρα αλλα το λεμε.χθες ετρωγα μακαρονια και της εδωσε λιγο το απογευμα ψωμι με κασερι της εδωσα.
Μαρια δε πειραζει και γω χθες εφαγα 2 σοκολατακια .ε και σημερα τι;; να μη κεραστω που γιορταζει κορη και πεθερα;;; απο αυριο παλι διαιτα.

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα!!
Εύη, να χαίρεσαι την κόρη σου και εγώ το γιο μου!
Έλενα, τώρα το έχουν απαγορέψει. Στο παρελθόν δε φαντάζεσαι τι μέλι είχαν φάει τα παιδάκια. Μην ανησυχείς! Εμένα μου είπε η μητέρα μου να βάλω μέλι στη θηλή του μπιμπερό μπας και αρχίσει να πίνει. Και η μητέρα μιας φίλης μου μας είπε ότι ο γιος της όταν ήταν βρέφος είχε φάει βάζα με μέλι!!! Το έβαζαν στις πιπίλες για να γλυκαθούν τα μωρά και να αφήσουν σε ησυχία τις μαμάδες! Ούτε εγώ του δίνω μέλι, αλλά μην αγχώνεσαι. Δε θα πάθει κάτι η μικρή σου!

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ουπς!! σορυ το ξεχασα!!!
να χαιρεσαι το στρουμπουλο πανεμορφο φατσακι σου Μαρια,καλοτυχο και γερο να ναι.ρε συ δε μπορω οσο τον κοιταω σε φωτο μου ρχετε να τον φαω τον Αντωνακη σου.ενα φιλακι ζουπιχτο απο μενα δωσε του!

ksapphire

ksapphire
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσακια καλημερα.

Να τα χαιρεστε τα ζουζουνακια σας σημερα και να εχουν στη ζωη τους οτι επιθυμησουν.

Ελενη , δεν νομιζω τωρα να πειραζει για μερικες σταγονες.Οντως παλια δινανε μελι απο ημερων.
Η νυφη μου , το εβαζε στις πιπιλες τους απο μωρα!Οχι οτι συμφωνω αλλα μην ταραζεσαι.
Εμενα η δικια μου γεμισε μαρκαδορο το στομα της. Της το εδωσε ο μικρος , 10 δευτερα ρε κοριτσια δεν τα κοιταξα και εγινε η ζημια.
Ασε , κοντευω να τρελαθω και γω.Καλυτερα να ειχε φαει μελι Very Happy

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εύη, ευχαριστούμε πολύ! Ναι, θα τα φάω αυτά τα μαγουλίνια!! Νομίζω ότι έχει ξεφουσκώσει λίγο και ότι έχει πάρει μπόι. Σήμερα πάμε στη γιατρό μας για εμβόλιο και για μέτρημα. Θα σας πω νεότερα το βράδυ!
Κατερίνα, ευχαριστούμε πολύ! Το χαίρομαι το λουκουμάκι μου πολύ!! Μαρκαδόρο, ε; Εμένα να δεις τι έχει φάει! Πρέπει να είμαι συνέχεια πίσω του! Τις τελευταίες μέρες έφαγε χαρτί και ίσως σακούλα. Την είχε στο στόμα του όταν του την πήρα και αυτός συνέχιζε να μασουλάει κάτι!!! Shocked Δεν μπόρεσα να βρω την αιτία του μασουλίσματός του!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 38 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις