Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
372 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 372 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 30 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 42]

zennia

zennia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
elzu έγραψε:Κοριτσια σας ευχαριστω πολυ!Περασαμε πολυ ωραια!Ειχε και κοσμο αλλα αυτη καθοταν και επαιζε μονη της...
Ελενά μου χρόνια πολλά για την μανούλα σου.Να την χαίρεσαι και να την έχεις πολλά πολλά πολλά χρόνια στο πλευρό σου γερή και ευτυχισμένη!!!!!!

ksapphire

ksapphire
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mariabel έγραψε:Καλημέρα κορίτσια!!!
Εύη, περαστικά στην Νικολέτα!
Έλενα, προσπάθησα, δεν ξέρω αν το κατάφερα και τι κάνω λάθος...
ksapphire, νόμιζα ότι εσένα λένε Κατερίνα... Very Happy
Κέλλυ, να μας ζήσουν!!!! Very Happy

Κατερινα με λενε και μενα!!
Και η μαμα μου Κατερινα
Και η κορη μου Κατερινα. Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 18 654316

zennia

zennia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ksapphire έγραψε:
mariabel έγραψε:Καλημέρα κορίτσια!!!
Εύη, περαστικά στην Νικολέτα!
Έλενα, προσπάθησα, δεν ξέρω αν το κατάφερα και τι κάνω λάθος...
ksapphire, νόμιζα ότι εσένα λένε Κατερίνα... Very Happy
Κέλλυ, να μας ζήσουν!!!! Very Happy

Κατερινα με λενε και μενα!!
Και η μαμα μου Κατερινα
Και η κορη μου Κατερινα. Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 18 654316
ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!!!!!!!!

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ksapphire έγραψε:
mariabel έγραψε:Καλημέρα κορίτσια!!!
Εύη, περαστικά στην Νικολέτα!
Έλενα, προσπάθησα, δεν ξέρω αν το κατάφερα και τι κάνω λάθος...
ksapphire, νόμιζα ότι εσένα λένε Κατερίνα... Very Happy
Κέλλυ, να μας ζήσουν!!!! Very Happy

Κατερινα με λενε και μενα!!
Και η μαμα μου Κατερινα
Και η κορη μου Κατερινα. Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 18 654316

Σοβαρά;;; Smile
Πολύ σπάνιο αυτό! Πώς και έτσι; Φαντάζομαι να φωνάζει ο άντρας σου "Κατερίνα" και να γυρνάτε και οι δυο! Smile

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κατερινα μου και κοριτσια σας ευχαριστω για τις ευχες!Στην γιορτη της μικρης μας εφεραν ενα δωρακι το οποιο φτιαχνεις απο ενα υλικο το καλουπι του χεριου και του ποδιου της και μετα το γεμιζεις με ενα αλλο υλικο και το κανεις κορνιζα!Εγραφε μεσα οτι μπορεις να το κανεις και ηθελα πολυ οσο πιο νωρις να ειναι το χερακι κ η πατουσιτσα της μικρουλικα για να τα εχει μετα...αλλα δεν μας εκανε την χαρη...δεν καθοταν ησυχα και καταρχας δεν ανοιγε το χερακια της ολο ηθελε να ζουλιξει την παστα...τελικα δεν καταφεραμε τιποτα και ειπαμε να ξαναδοκιμασουμε μετα τον χρονο παλι και ενω θα κοιμαται...

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπερα σε ολες μας! πρωπαραμονη χριστουγεννων σημερα και ουτε που καταλαβα ποτε περασε ενας χρονος και φετος θα κανουμε χριστουγεννα 4 απο 3 που ειμασταν περσι.σημερα πηγαμε και πηραμε τα δωρα για τα κοριτσια μου και χαρηκα πολυ,τελικα οι γιορτες ειναι μονο για τα παιδια αυτο καταλαβα και για τους μεγαλους ενα φαι.
Ελενα σιγα μη καθοταν να το κανει εννοειτε πως θα ηθελε να το πιασει να το ζουπιξει και να το εξερευνησει! χαχαχα ασε το για το πασχα που θα ειναι ενος!
αα κοριτσια εσεις τι δωρακι πηρατε για τα παιδακια σας;

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερα κοριτσια και απο εμενα...εγω της πηρα ενα ξυλοφωνο για να κανει φασαρια γιατι δεν την εχει μαθει καθολου και οπου παμε με φασαρια κλαιει...βεβαια αυτο δεν θα ειναι καλο για εμας αλλα πρεπει να μαθαινει...

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα!!!!!

Ο Αντωνάκης άρχισε να τρώει περισσότερο και είμαι πολύ χαρούμενη!!! Smile

χαχαχα!! Έλενα, φαντάζομαι τη σκηνή!!!! Και εμένα δεν αφήνει τίποτα όρθιο. Όλα θέλει να τα πιάνει και να τα ζουλάει!! Very Happy
Το ξυλόφωνο θα σας πάρει το κεφάλι! Αλλά δεν πειράζει. Και εγώ του έχω ένα σωρό μουσικά παιχνίδια και όλη μέρα ακούμε μουσικές και ζωάκια να γκαρίζουν!! Very Happy

Εσύ, Εύη, τι πήρες στα κοριτσάκια σου;

Εμείς δεν του πήραμε κάτι συγκεκριμένο. Είχα πάει στο Jumbo τις προάλλες και πήρα κάτι απαραίτητα... Κορμάκια, κουταλάκια, παζλ δαπέδου κτλ. Αλλά δεν έχουμε πάρει κάτι για τα Χριστούγεννα. Σκέφτηκα να πάρω, αλλά σιγά μην καταλάβει ο μπέμπης τίποτα τώρα. Εξάλλου θα του κάνουν δώρα παπούδες και γιαγιάδες. Οπότε λέω να μην του πάρω κάτι άλλο.

ksapphire

ksapphire
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="mariabel

Σοβαρά;;; Smile
Πολύ σπάνιο αυτό! Πώς και έτσι; Φαντάζομαι να φωνάζει ο άντρας σου "Κατερίνα" και να γυρνάτε και οι δυο! Smile [/quote]

Λοιπον, η γιαγια μου, μαμα του μπαμπα μου, και αυτη Κατερινα.

Η μαμα μου επειδη ηταν το ενατο παιδι στην οικογενεια,( τα αλλα ονοματα που επρεπε ειχαν δωθει ηδη χιχιχιχι) οι νονοι της εδωσαν αυτο το ονομα.
Οταν γεννηθηκα εγω, Ο παππους επεμενε ( τα μυαλα τοτε!!!) να παρει το ονομα της γιαγιας.
Τι να κανει η μαμα μου Rolling Eyes

Εγω χωρις τη μαμα μου, δεν θα ειχα παιδια, το λεω με το χερι στην καρδια και ετσι συμφωνησαμε με τον ανδρα μου να δωσουμε της μπεμπας μας το ονομα της.
Τεταρτη λοιπον Κατερινα στη σειρα !!!!

Και να , οταν λεει ο ανδρας μου Κατερινα, και σχεδον παντα αναφερεται στη μπεμπα του, εγω τρεχω ΧΑΧΑΧΑ αλλα αυτος σημασια πια σε μενα Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 18 585182

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
λοιπον Μαρια εγω στη μικρη μου πηρα το αεροσυντριβανι της πλαισκουλ το ελεφαντακι(βασικα ειχα και το κλασσικο απο τη μεγαλη μου αλλα χασαμε τις μπαλες και αχρηστευτηκε) και στη μεγαλη μου το μωρουλι πυρετουλι το τσιτσομπελο.Κοριτσια πραγματικα δεν ειναι για δωρα πανακριβα ολα.η αληθεια ειναι πως για αυτα τα 2 εδωσα 90 ευρω αλλα δεν ηθελα να αδικησω καποια απο τις 2 και ετσι τις πηρα ισαξιο δωρο.τωρα επειδη ο αη βασιλης ειναι φετος φτωχος και δε μπορει να παρει και τη πρωτοχρονια ακριβο δωρο πηρα απο τα jumbo δυο καλτσες να κρεμασω στο τζακι και μεσα θα βαλω ενα τηλγια τη μικρη της φισερ και σκιες αντονελλα για τη μεγαλη και κοκαλακια.καλο;
αααα εγω θελωντας και μη πρεπει να βαλω δωρο κατω απο το δεντρο λογο της μεγαλης μου που θα περιμενει να δει και για τις δυο.αυριο το βραδυ θα αφησουμε το γραμμα κουλουρακια και γαλα για τον αη βασιλη!!!!(παλι θα φαει ο μπαμπας μας χιχιχιχι)

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ksapphire έγραψε:[quote="mariabel

Σοβαρά;;; Smile
Πολύ σπάνιο αυτό! Πώς και έτσι; Φαντάζομαι να φωνάζει ο άντρας σου "Κατερίνα" και να γυρνάτε και οι δυο! Smile

Λοιπον, η γιαγια μου, μαμα του μπαμπα μου, και αυτη Κατερινα.

Η μαμα μου επειδη ηταν το ενατο παιδι στην οικογενεια,( τα αλλα ονοματα που επρεπε ειχαν δωθει ηδη χιχιχιχι) οι νονοι της εδωσαν αυτο το ονομα.
Οταν γεννηθηκα εγω, Ο παππους επεμενε ( τα μυαλα τοτε!!!) να παρει το ονομα της γιαγιας.
Τι να κανει η μαμα μου Rolling Eyes

Εγω χωρις τη μαμα μου, δεν θα ειχα παιδια, το λεω με το χερι στην καρδια και ετσι συμφωνησαμε με τον ανδρα μου να δωσουμε της μπεμπας μας το ονομα της.
Τεταρτη λοιπον Κατερινα στη σειρα !!!!

Και να , οταν λεει ο ανδρας μου Κατερινα, και σχεδον παντα αναφερεται στη μπεμπα του, εγω τρεχω ΧΑΧΑΧΑ αλλα αυτος σημασια πια σε μενα Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 18 585182 [/quote]




οποτε καλα εκανες και εβαλες το ονομα της μαμας σου,πρεπει να τιμαμε τα ατομα που μας βοηθανε!!!αλλωστε ουτε η πρωτη ουτε η τελευταια εισαι που εχεις ιδιο ονομα με το παιδι σου.τωρα για το οτι το εχετε 4 γενιες ε αυτο οντως ειναι πρωτακουστο για μενα!!!!

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κατερίνα, όντως καλά έκανες και έβγαλες το όνομα της μαμάς σου... Εγώ βέβαια δε θα το έκανα για το λόγο που ανέφερες. Ότι δηλαδή φωνάζει ο άντρας σου Κατερίνα και δεν ξέρεις σε ποια απευθύνεται... χαχα! Χαζομπαμπάς είναι, ε; Οι άντρες έχουν τρέλα με τις κόρες τους!! Very Happy

Εύη, ωραία δωράκια!! Ναι, αφού έκανες δώρο στη μεγάλη, που καταλαβαίνει και το θέλει, πρέπει να κάνεις και στη μικρή. Ο Άι-Βασίλης φέτος έχει επηρεαστεί από την οικονομική κρίση!! Very Happy Very Happy Very Happy Σε όλους θα κάνει μικρά δωράκια!! Very Happy

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσιαααα!
Κερδισα στον διαγωνισμο της babyspace ενα νεσεσερ με βρεφικα καλλυντικα!

http://www.babyspace.gr/christmascontestwiners.html

Σουπερρρρ...το τελειο δωρο για τα χριστουγεννα

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπερα κοριτσια;;; τι μου κενετε; εγω ειπα να κανω ενα διαλλειματακι απο τις βραδυνες ετοιμασιες που εχω,οχι κατι ιδιαιτερο και με κοσμο αλλα αγκαλια με τον αντρουλη μου θα φαμε ,θα πιουμε ενα κρασακι και οτι προκυψει χιχιχιχι! το ξαναπα αυτα τα χριστουγεννα θελω να τα περασουμε οι 4 μας....
...λοιπον κοριτσαρες σας ευχομαι απο τα βαθη της ψυχης μου να περασετε ολες τελεια αυριο χρονια μας πολλα και καλα χριστουγεννα! υγεια ευτυχια αγαπη σε ολο το κοσμο και ειδικα στα παιδακια που ειναι αθωες ψυχουλες!!!!! Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 18 648530 Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 18 648530 Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 18 648530 Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 18 648530 Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 18 648530 Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 18 648530 Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 18 648530 Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 18 648530 Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 18 648530 Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 18 648530 Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 18 648530 Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 18 648530 Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 18 648530

ksapphire

ksapphire
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="mariabel"]Κατερίνα, όντως καλά έκανες και έβγαλες το όνομα της μαμάς σου... Εγώ βέβαια δε θα το έκανα για το λόγο που ανέφερες. Ότι δηλαδή φωνάζει ο άντρας σου Κατερίνα και δεν ξέρεις σε ποια απευθύνεται... χαχα! Χαζομπαμπάς είναι, ε; Οι άντρες έχουν τρέλα με τις κόρες τους!! Very Happy


Ετσι ακριβως , μ αρεσει που και το δευτερο το ηθελε αγορι. Του παγωσε το χαμογελο στα χειλη οταν ακουσε ...κοριτσακι! στον υπερηχο.
Τωρα μερικες φορες την βουταει και δεν με αφηνει να την αλλαξω η να την ταισω ...με προλαβαινει!

ksapphire

ksapphire
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλα χριστουγεννα σε ολες κοριτσια.
Εμεις σημερα βγαλαμε και το πρωτο μας δοντακι Very Happy Very Happy
Φιλακια σε ολες σας και τα μωρακια σας

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="ksapphire"]
mariabel έγραψε:Κατερίνα, όντως καλά έκανες και έβγαλες το όνομα της μαμάς σου... Εγώ βέβαια δε θα το έκανα για το λόγο που ανέφερες. Ότι δηλαδή φωνάζει ο άντρας σου Κατερίνα και δεν ξέρεις σε ποια απευθύνεται... χαχα! Χαζομπαμπάς είναι, ε; Οι άντρες έχουν τρέλα με τις κόρες τους!! Very Happy


Ετσι ακριβως , μ αρεσει που και το δευτερο το ηθελε αγορι. Του παγωσε το χαμογελο στα χειλη οταν ακουσε ...κοριτσακι! στον υπερηχο.
Τωρα μερικες φορες την βουταει και δεν με αφηνει να την αλλαξω η να την ταισω ...με προλαβαινει!

Very Happy Very Happy Very Happy

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλά Χριστούγεννα, κορίτσια!!!! I love you

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημεραααα κοριτσια!Χρονια πολλα!Καλα χριστουγεννα σε ολες και σε ολα τα νινακια μας!Χρονια πολλα στον ανδρουλη μου και την αδερφη μου και την κουνιαδουλα μου που εχει τα γενεθλια!

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπερα κοριτσια! χρονια πολλα σε ολες μας υγεια ευτυχια στις οικογενειες μας και σε ολο το κοσμο.
Ελενα να χαιρεσαι τον αντρουλη σου πολυχρονος να ναι και την αδερφη σου.καλα επαθα πλακα εχει η κουνιαδα σου γενεθλια σημερα;;;; και ο κουνιαδος μου εχει!!!! τυχαιο; δε νομιζω!!χαχαχαχα

zennia

zennia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Χρόνια πολλά μανούλες.Χρόνια πολλά σε όλες και σε όλα τα μωράκια μας.Να θυμάστε εμείς είμαστε πολύ τυχερές και ευλογημένες που έχουμε υγεία και ευτυχία στα σπίτια μας.Εγώ λόγω δουλείας βλέπω αυτές τις γιορτινές μέρες μανούλες και παιδάκια στο νοσοκομείο να δίνουν τον δικό τους αγώνα.Γι αυτό λοιπόν χρόνια πολλά σε όλα τα παιδάκια,σε όλα τα νοσοκομεία και καλό κουράγιο και δύναμη στις μανουλίτσες τους.Είμαστε ευλογιμένες κορίτσια.ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΕΣ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ.Χρόνια πολλά κοπέλες μου καλά χριστούγεννα!!!!!

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευακι μου σε ευχαριστω για τις ευχες σου!Πως περασατε χτες?Εμεις πολυ ωραια αλλα κουραστηκαμε πολυ!

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσια! τι μου κανετε; εμεις ολα καλα δε νομιζω να υπαρχει τπτ καλυτερο απο το να βλεπεις τα παιδακια σου να τρεχουν μολις ξυπνησουν και να πανε στο δεντρο να δουνε αν υπαρχει δωρο,να το ανοιγουν και με ενα τεραστιο χαμογελο να ανακαλυπτουν πως αυτο που ηθελαν πηραν απο τον αη βασιλη.χαχαχαχα αξια ανεκτιμιτη!!!
λοιπον εμεις περασαμε χθες ωραια οικογενειακα και κυριως ησυχα!!!! τις φοβαμαι εγω αυτες τις οικογενειακες συγκεντρωσεις γιατι τις περισσοτερες φορες ο πεθερος μου πινει πινει και καταλειγει να μας τα χωνει για οτιδηποτε!!!!οποτε χθες ολα κυλισαν τελεια και σημερα θα παμε να φαμε στη μαμα μου που σιγουρα εκει δε θα φομαμαι μην υπαρξουν εντασεις!!!

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα, κορίτσια!!!
Τι κάνετε; Διάβασα ότι περάσατε ωραία! Πολύ χαίρομαι!
Να ρωτήσω κάτι. Φαγητό πρέπει να τρώνε τα μπεμπάκια μας γύρω στα 200 γραμμάρια σε κάθε γεύμα; 200 φρούτα, 200 σούπα, 200 κρέμα;

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mariabel αυτο δε το ξερω εγω της δεινω να φαει οσο περισοοτερο γινετε για να καλυψουμε τα κενα του γαλακτος πινουμε τη τελευταια βδομαδα το πολυ 230ml ημερησιως.παρο αυτα εχει τυχει να φαει και 350 μεσημεριανο φαγακι το περισσοτερο, 200 φρουτο και 250 κρεμα!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 30 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις