Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
314 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 314 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 26 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 42]

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σου, Εύη!!
Να σου ζήσουν τα κοριτσάκια σου!!
Νωρίς-νωρίς έγινες μανούλα,ε;
Είναι ωραίο να μιλάω με μαμάδες παιδιών στην ηλικία του Αντωνάκη, γιατί περνάμε την ίδια φάση...
Πού γέννησες; Ήταν καλός ο τοκετός;
Εγώ γέννησα στο μαιευτήριο Έλενα και μετά από 7,5 ώρες τον τράβηξαν με βεντούζα. Ήταν μπλεγμένος στον ομφάλιο λώρο. Άστα. Αν ήταν άλλος γιατρός, θα μου είχε κάνει καισαρική. Ευχαριστώ το Θεό που το μωρό είναι ζωντανό και υγιές.
Τώρα είναι 9,100 κιλά, 73 πόντους. Εσένα;
(Σε ζάλισα λίγο... Smile )

zennia

zennia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρρα κορίτσια και εγώ είμαι μανούλα ενός κοριτσιού που γεννήθηκε στις 8/4/11.Είμαστε 9,020 κιλά και 77 πόντους.Την γέννησα στην κλινική Γένεσις στη Θεσσαλονίκη.Χαίρομαι πολύ που σας βρίσκω για να με βοηθήσετε με την εμπειρία σας.

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σου zennia!
Πολύ χαίρομαι που γίναμε 3!!! Smile
Πόπο, η κόρη σου είναι ψηλή!!!! Και εμένα μου έλεγαν ότι είναι μεγαλούτσικος και μοιάζει πάνω από χρόνο... Εσύ μας περνάς κατά πολύ!!!

Θηλάζετε ακόμα; Με τον ύπνο πώς τα πάτε; Με το φαγητό;

zennia

zennia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ναί είναι αλήθεια.Μα ο μπαμπάς μας είναι τερματοφύλακας και είναι 2 μέτρα και εγώ είμαι 1.75.Μάλλον η μικρούλα μας θα γίνει πολύ ψηλή.Μάλιστα το Σάββατο την βαπτίσαμε κιόλας,την ονομάσαμε Θωμαίς-Στυλιανή.

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι, μάλλον θα γίνει πολύ ψηλή! Να σου ζήσει! Εμείς δεν είμαστε ψηλοί, οπότε μάλλον θα μας περάσετε! Smile
Τον δικό μου τον λένε Αντώνη-Μάρκο.

zennia

zennia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Να μην χαθούμε.να μοιραζόμαστε τις απορίες μας .Πιστεύω θα βοηθήσουμε η μια την άλλη με τις γνώσεις μας.

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι. Εγώ έχω κολλήσει και μπαίνω κάθε μέρα. Διάβαζα ένα άλλο θέμα.
Η μικρή σου τρώει; Εμένα η γιατρός, που είναι πολύ αυστηρή μου είπε να του δίνω το πρωί φρουτόκρεμα (μπανάνα-μήλο-αχλάδι), το μεσημέρι σούπα (πατάτα-καρότο-κολοκύθι- μοσχάρι ή κοτόπουλο) και το βραδάκι κρέμα βανίλια ή φαρίν λακτέ. Όχι πορτοκάλι, ακτινίδιο, φράουλα, σέλινο, σπανάκι τον 1ο χρόνο.
Διάβαζα σε άλλα θέματα ότι άλλες μαμάδες δίνουν άλλα φαγητά. Εσένα τι σου έχει πει ο γιατρός;
Ξεκινήσαμε να τρώμε 5,5 μηνών με κρέμα. Σταδιακά πρόσθεσα όλα τα παραπάνω. Το θέμα είναι ότι δεν τρώωει ποσότητα. Τώρα μετά από τόσο καιρό τρώει 40-80 γρ φρουτόκρεμα. γύρω στα 50 σούπα, 120 κρέμα. Με πολύ ζόρι όμως.

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
zennia έγραψε:Καλημέρρα κορίτσια και εγώ είμαι μανούλα ενός κοριτσιού που γεννήθηκε στις 8/4/11.Είμαστε 9,020 κιλά και 77 πόντους.Την γέννησα στην κλινική Γένεσις στη Θεσσαλονίκη.Χαίρομαι πολύ που σας βρίσκω για να με βοηθήσετε με την εμπειρία σας.





zenia πλακα κανεις!!! και γω γενεσις γεννησα! καλε γεννησαμε την ιδια μερα στο ιδιο μαιευτηριο! σε πιο δωματιο ησουν?????

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Very Happy Very Happy
Πολύ μικρός ο κόσμος,ε; Παίζει να έχετε γνωριστεί αφού ήσαστε στο ίδιο νοσοκομείο τις ίδιες μέρες!! Smile

zennia, ασυνήθιστα ονόματα δώσατε στην κορούλα σας. Με ποιο από τα δύο τη φωνάζετε;
Εσύ, ortikaki; Πώς τη φωνάζετε;

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mariabel έγραψε: Very Happy Very Happy
Πολύ μικρός ο κόσμος,ε; Παίζει να έχετε γνωριστεί αφού ήσαστε στο ίδιο νοσοκομείο τις ίδιες μέρες!! Smile

zennia, ασυνήθιστα ονόματα δώσατε στην κορούλα σας. Με ποιο από τα δύο τη φωνάζετε;
Εσύ, ortikaki; Πώς τη φωνάζετε;

απο οτι βλεπω ολες 2 ονοματα δωσαμε.εμεις τη φωναζουμε με το πρωτο Νικολετα,αν και ηθελα και με τα 2 εγω αλλα ολοι με κοροιδευαν.

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mariabel έγραψε:Ναι. Εγώ έχω κολλήσει και μπαίνω κάθε μέρα. Διάβαζα ένα άλλο θέμα.
Η μικρή σου τρώει; Εμένα η γιατρός, που είναι πολύ αυστηρή μου είπε να του δίνω το πρωί φρουτόκρεμα (μπανάνα-μήλο-αχλάδι), το μεσημέρι σούπα (πατάτα-καρότο-κολοκύθι- μοσχάρι ή κοτόπουλο) και το βραδάκι κρέμα βανίλια ή φαρίν λακτέ. Όχι πορτοκάλι, ακτινίδιο, φράουλα, σέλινο, σπανάκι τον 1ο χρόνο.
Διάβαζα σε άλλα θέματα ότι άλλες μαμάδες δίνουν άλλα φαγητά. Εσένα τι σου έχει πει ο γιατρός;
Ξεκινήσαμε να τρώμε 5,5 μηνών με κρέμα. Σταδιακά πρόσθεσα όλα τα παραπάνω. Το θέμα είναι ότι δεν τρώωει ποσότητα. Τώρα μετά από τόσο καιρό τρώει 40-80 γρ φρουτόκρεμα. γύρω στα 50 σούπα, 120 κρέμα. Με πολύ ζόρι όμως.


και ο δικος σου γιατρος βλεπω ειναι αυστηρος.εμενα δεν αφηνει μονο σπανακι μπροκολο κουνουπιδι και παντζαρι απο λαχανικα και απο φρουτα δεν μου ειπε τπτ.να τρωει οτι ειναι εποχης.

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Smile
Εμείς τον φωνάζουμε Αντώνη, το όνομα του πεθερού μου. Μάρκος είναι άσχετο όνομα, απλά μας άρεσε. Τη μαμά μου τη λένε Παναγιώτα και παίζει αν το 2ο είναι κορίτσι, να τη βγάλουμε Παναγιώτα και κάτι άλλο. Smile

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κουκλος ο μικρος Αντωνης!!!!
για πες μας βαρος υψος,ποσο γεννηθηκε και ποσο ειναι τωρα;

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ortikaki έγραψε:
mariabel έγραψε:Ναι. Εγώ έχω κολλήσει και μπαίνω κάθε μέρα. Διάβαζα ένα άλλο θέμα.
Η μικρή σου τρώει; Εμένα η γιατρός, που είναι πολύ αυστηρή μου είπε να του δίνω το πρωί φρουτόκρεμα (μπανάνα-μήλο-αχλάδι), το μεσημέρι σούπα (πατάτα-καρότο-κολοκύθι- μοσχάρι ή κοτόπουλο) και το βραδάκι κρέμα βανίλια ή φαρίν λακτέ. Όχι πορτοκάλι, ακτινίδιο, φράουλα, σέλινο, σπανάκι τον 1ο χρόνο.
Διάβαζα σε άλλα θέματα ότι άλλες μαμάδες δίνουν άλλα φαγητά. Εσένα τι σου έχει πει ο γιατρός;
Ξεκινήσαμε να τρώμε 5,5 μηνών με κρέμα. Σταδιακά πρόσθεσα όλα τα παραπάνω. Το θέμα είναι ότι δεν τρώωει ποσότητα. Τώρα μετά από τόσο καιρό τρώει 40-80 γρ φρουτόκρεμα. γύρω στα 50 σούπα, 120 κρέμα. Με πολύ ζόρι όμως.


και ο δικος σου γιατρος βλεπω ειναι αυστηρος.εμενα δεν αφηνει μονο σπανακι μπροκολο κουνουπιδι και παντζαρι απο λαχανικα και απο φρουτα δεν μου ειπε τπτ.να τρωει οτι ειναι εποχης.

Με το φαγητό πώς τα πάτε; Εμένα είναι πολύ δύσκολος. Θέλει κάποιον να του κάνει τον καραγκιόζη για να φάει... Crying or Very sad
Τη θηλάζεις ή όχι;

Γεννήθηκε 3,160 κιλά, 49 εκατοστά.
Τώρα είναι 9,100 και 73 εκατοστά. Εσένα;
Η Θωμαίς- Στυλιανή της Zennia είναι πολύ ψηλή!!

Σε ευχαριστώ! Ναι, είναι γλύκας (είμαι πολύ κουκουβαγιομάνα!!) Very Happy
Και εσένα είναι κουκλίτσες και οι δύο! Να τις χαίρεσαι!!

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
βασικα δε τη θυλαζω,οχι γιατι δεν ηθελα απλα δε μπορουσα,εχω πολυ μικρες θυλες και το μωρο ζοριζοταν ζοριζομουν και γω και αστα να πανε!!!
λοιπον η δικη μου γεννηθηκε 3400 και 50 ποντους και τωρα εχει(θα σου πω μετρηση πριν ενα μηνα γιατι ακομα δε πηγαμε) 6950 και 70 ποντους νομιζω. εμεις τρωμε πολυυυυυ φαγακι αλλα δε πινουμε πολυ γαλα! παρολα αυτα μια χαρα ρε συ ειναι ο δικος σου στα κιλακια του τι λες οτι δε τρωει το παοδι???

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
να με και εγω!Τι ωραια που αρχισε παλι να ζωντανευει το παρεακι μας!Μια χαρα ο Αντωνακης!Τα κιλα ειναι σουπερ!Πως και δεν τρωει?Εμεις δεν πειναμε γαλατακι αλλα τωρα που τα τρωμε ολα μα ολα δεν την προλαβαινω...καθε δυο ωρες θελει να τρωει.Η Δημητρουλα γεννηθηκε στις 6/4 3200 και 49 ποντους...τωρα ειμαστε 7400 και 70 ποντους και θα παμε για εξετασει στις 28 του μηνος.

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα, elzu!!!
Γίναμε 4! Τι ωραία!!
Κορίτσια, ο Αντωνάκης δεν τρώει φαγητό, γιατί το γάλα το πίνει ευχαρίστως. Πριν αρχίσουμε το φαγητό (φρούτα, σούπα, κρέμες) ήταν πιο χοντρούλης σε σχέση με το ύψος του.
Πόσα γραμμάρια πρέπει να τρώνε σε κάθε γεύμα;

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Όλα μας τα ζουζουνάκια γεννήθηκαν κοντά-κοντά!!
Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 10 417472
Είναι τόσο γλυκά τα κοριτσάκια σας!!! Τρελαίνομαι για κοριτσάκια!!
Τον τελευταίο μήνα με έχει πιάσει λαχτάρα για 2ο... Very Happy

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εμενα πινει το πρωι 150 μλ γαλα μετα τρωει γυρω σατ 120-100 φρουτο το μεσημερι τρωει μπορει και 200 φαγακι το ιδιο και κρεμα το απογευμα και το βραδινο γαλα τωρα εχει λιγες μερες που πινει 210.αλλα εμενα με το ζορι να βαλει κιλα 120-350 το πολυ καθε μηνα.
τωρα στο ποσο πρεπει δε ξερω ειναι μια ερωτηση που ειχα κανει και εγω το γιατρο και δε μου απαντησε,εξαρτατε μου ειπε απο το παιδι και τις αναγκες του

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mariabel έγραψε:Όλα μας τα ζουζουνάκια γεννήθηκαν κοντά-κοντά!!
Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 10 417472
Είναι τόσο γλυκά τα κοριτσάκια σας!!! Τρελαίνομαι για κοριτσάκια!!
Τον τελευταίο μήνα με έχει πιάσει λαχτάρα για 2ο... Very Happy


αχ ευχαριστουμε!!!!! Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 10 334590
εμενα με εχει πιασει μια λαχταρα να κανω το τριτο και τελευταιο μου παιδακι απο τη μερα που γεννησα τη μικρη.
ΘΕΛΩ ΕΝΑ ΞΑΝΘΟ ΓΙΟ!!!!! ΤΕΛΟΣ.-

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ortikaki έγραψε:εμενα πινει το πρωι 150 μλ γαλα μετα τρωει γυρω σατ 120-100 φρουτο το μεσημερι τρωει μπορει και 200 φαγακι το ιδιο και κρεμα το απογευμα και το βραδινο γαλα τωρα εχει λιγες μερες που πινει 210.αλλα εμενα με το ζορι να βαλει κιλα 120-350 το πολυ καθε μηνα.
τωρα στο ποσο πρεπει δε ξερω ειναι μια ερωτηση που ειχα κανει και εγω το γιατρο και δε μου απαντησε,εξαρτατε μου ειπε απο το παιδι και τις αναγκες του

Ναι, εξαρτάται από το παιδί. Πάντως στο ύψος είναι μια χαρά, οπότε μη στενοχωριέσαι. Διατηρεί τη σιλουέτα της! Smile
Εμείς ξεκινήσαμε πριν δυόμισι μήνες περίπου φαγητό. Στην αρχή 10, 15 γρ με το ζόρι 30!!!
Τώρα τρώει περίπου 50 με 70 γρ, φρουτόκρεμα. Κάποιες μέρες και 30!!! Σούπα γύρω στα 50. Μερικές μέρες λίγο παραπάνω.
Κρέμα καταφέραμε να φτάσουμε τα 115!

Κορίτσια σας αφήνω. Θα τα πούμε αργότερα!

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ortikaki έγραψε:
mariabel έγραψε:Όλα μας τα ζουζουνάκια γεννήθηκαν κοντά-κοντά!!
Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 10 417472
Είναι τόσο γλυκά τα κοριτσάκια σας!!! Τρελαίνομαι για κοριτσάκια!!
Τον τελευταίο μήνα με έχει πιάσει λαχτάρα για 2ο... Very Happy


αχ ευχαριστουμε!!!!! Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 10 334590
εμενα με εχει πιασει μια λαχταρα να κανω το τριτο και τελευταιο μου παιδακι απο τη μερα που γεννησα τη μικρη.
ΘΕΛΩ ΕΝΑ ΞΑΝΘΟ ΓΙΟ!!!!! ΤΕΛΟΣ.-

Και εγώ θέλω 3. Πριν παντρευτώ ήθελα 5, μετά 4 και τώρα συμβιβάζομαι στα 3. Very Happy Ο άντρας μου βέβαια θέλει μόνο 2.

Έλα στο θέμα "Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι." Έχετε αρχίσει προσπάθειες;;

Μου αρέσει που τον θέλεις και ξανθό!! Wink Εγώ θα'θελα κόρη, αλλά δε με χαλάει και γιος.

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ορτικακι μου μηπως πρεπει να αφησεις και λιγο τον ανδρα σου να δουλεψει???? Cool Cool Shocked Cool Cool
Εμενα η γιατρος μου ειχε πει οτι πρεπει να τρωει 200 γρ σε καθε γευμα αλλα το φρουτο δεν θεωρητε γευμα γιατι δεν εχει θερμιδες...αλλα εγω το μετραω και αυτο...εμεις δεν τρωμε φρουτα φρεσκα...τρωμε μονο τα βαζακια και της παιρνω αυτο που εχει και δημητριακα μεσα και τρωει 100 απο αυτο οταν τρωμε και αυγο μαζι και 200 οταν δεν τρωμε αυγο.Το τρωμε ηδη και το ασπραδι εμεις.
Η δημητρα πινει το πρωει 150-170 , φαγητο αναλογα αλλα δεν το ζυγιζω πλεον γιατι της βαζω μια κουταλια απο το δικο μας φαγητο.Με το ματι το υπολογιζω.Το απογευμα θα φαει κρεμα με 150 νερο ή γιαουρτακι ολοκληρο.Κατα της 7-8 θελει να φαει λιγο ψωμακι με κασερακι και 9-9.30 τρωει γαλα παλι 150-170.Καποιες φορες που δεν θα φαει το ψωμακι πινει 200.
Αλλα κινητε πολυ μπουσουλοντας και στην περπατουρα και κανει και 4 φορες την μερα κακακια.

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αχαχαχα Ελενα τον αφηνω τον αφηνω αλλα κατι δε κανει σωστα φαινεται τι να πω!!!!

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μια χαρά σας βρίσκω, κορίτσια! Οι κουκλίτσες σας τρώνε πολύ!
Αχ, τι ωραία! Η Δημητρούλα μπουσουλάει!! Smile Γι' αυτό είναι τόσο αδύνατη. Γιατί κινείται πολύ!!
4 φορές τη μέρα κακά;;;; Ουάου!!! Έχει να κάνει ο δικός μου τόσα πολλά από τριών...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 26 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις