Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
391 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 391 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 34 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 42]

zennia

zennia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Βρε Ευάκι τελικά δεν το συζητήσαμε...εσύ σε ποιό δωμάτιο ήσουν στο Γέννεσις???Τί ώρα γέννησες την μικρή σου και ποιόν γιατρό είχες?

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="zennia"]Βρε Ευάκι τελικά δεν το συζητήσαμε...εσύ σε ποιό δωμάτιο ήσουν στο Γέννεσις???Τί ώρα γέννησες την μικρή σου και ποιόν γιατρό είχες?

γεννησα 15.30 και ειχα το κ.Τολιοπουλο.ημουν στο 205 στο 2ο οροφο τετρακλινο ηταν.στανταρ συναντηθηκαμε στους διαδρομους!

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσια μια μερα δεν μπηκα και εισασταν ολες μεσα!Εγω φακες εχω δωσει ηδη 3 φορες.Αλλα εγω δεν ειμαι μετρο συγκρισης...το ψαρι το εφαγε μια χαρα και για αλλεργια μου ειπε να περιμενω ενα 24 αλλα δεν εκανε τιποτα.Απλα εγω εχω στο μυαλο μου οτι παλια, εμεις δηλαδη μεγαλωσαμε με τα παντα και δεν παθαμε τιποτα...η μανα μου και η πεθερα μου παντως δεν καθοντουσαν να παιζουν αν αυτο ειναι αλλεργικο ή οχι...ειχαν ενα βιβλιο και αυτο ακολουθουσαν!Ναι, φασολια δεν θα δωσω ουτε εδω...γιατι εδω ειναι δυσκολα για εμας...λυπαμαι το μωρο...και το μελι επισης...αν μια μανουλα φοβαται δεν θα το κανει...καταλαβαινει...εμενα η γιατρος μου ελεγε τον προηγουμενο μηνα να δωσω αλλα δεν εδωσα...

zennia

zennia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="ortikaki"]
zennia έγραψε:Βρε Ευάκι τελικά δεν το συζητήσαμε...εσύ σε ποιό δωμάτιο ήσουν στο Γέννεσις???Τί ώρα γέννησες την μικρή σου και ποιόν γιατρό είχες?

γεννησα 15.30 και ειχα το κ.Τολιοπουλο.ημουν στο 205 στο 2ο οροφο τετρακλινο ηταν.στανταρ συναντηθηκαμε στους διαδρομους!
Όχι απλά συναντηθήκαμε εμείς γεννησαμε την ίδια ώρα....15.15μμ γέννησα την κόρη μου.Έκανα και βόλτες με τον ορό στον διάδρομο στις αίθουσες οδυνών.Αν είχες ανοικτή την πόρτα του δωματίου σου μπορεί και να με είδες.Δεν είμαστε καλά βρε παιδί μου...κοίτα κάτι συμπτώσεις!!!!

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
για το οτι δεν τα αλεθω η μικρη μου το εδειξε...ειχε σταματησει να τρωει...και ελεγα γιατι???και ειπα να δοκιμασω κομματακια...και τα τσακισε...εεε απο τοτε τα τρωει ετσι και το φρουτο που ειναι ετοιμο αρχισε να μην το τρωει με ορεξη και αρχισα να της δινω αχλαδι αλλα δυστυχως δεν εχει πολλες επιλογες τετοια εποχη...

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Και εγώ Έλενα, αν είχα την παιδίατρό σου, θα του είχα δώσει όλα όσα έχεις δώσει και εσύ. Συμφωνώ με ό,τι λες. Εμείς πώς μεγαλώσαμε; Από την αρχή τρώγαμε σχεδόν τα πάντα!
Απλά για να μην έρχομαι και σε σύγκρουση με τον άντρα μου και για να μη λέω ψέματα στην παιδίατρο, θα ακολουθώ τις εντολές της...
Καλά, Εύη και zennia!!! Ανατρίχιασα! Ο κόσμος είναι τόοοοσο μικρός!!!

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ναι βρε κοριτσια μικρος ειναι ο κοσμος τελικα...ειμαστε 4 κοπελες απο εδω κοντα...ισως καποια μερα κανονισουμε να βρεθουμε και με τα νινακια...οταν μεγαλωσουν και αν ακομα ειμαστε εμεις στην Ελλαδα...
Μαρια μου ναι να μην πας κοντρα σε κανεναν αλλα θα μπορουσες να το κανεις οπως εκανε η ευη...που ρωτησε τον γιατρο της..και απο την απαντηση που θα παρεις μπορεις να αποφασισεις και εσυ και ο ανδρας σου.

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="zennia"]
ortikaki έγραψε:
zennia έγραψε:Βρε Ευάκι τελικά δεν το συζητήσαμε...εσύ σε ποιό δωμάτιο ήσουν στο Γέννεσις???Τί ώρα γέννησες την μικρή σου και ποιόν γιατρό είχες?

γεννησα 15.30 και ειχα το κ.Τολιοπουλο.ημουν στο 205 στο 2ο οροφο τετρακλινο ηταν.στανταρ συναντηθηκαμε στους διαδρομους!
Όχι απλά συναντηθήκαμε εμείς γεννησαμε την ίδια ώρα....15.15μμ γέννησα την κόρη μου.Έκανα και βόλτες με τον ορό στον διάδρομο στις αίθουσες οδυνών.Αν είχες ανοικτή την πόρτα του δωματίου σου μπορεί και να με είδες.Δεν είμαστε καλά βρε παιδί μου...κοίτα κάτι συμπτώσεις!!!!


να πω την αληθεια η πορτα μου ηταν ανοιχτη,ημουν στα πισω δωματια και θυμαμαι πως περασε μια κοπελα με ορο και το συζυγο της διπλα ,με κοιταξε και τη κοιταξα!εσυ ησουν;;

zennia

zennia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="ortikaki"]
zennia έγραψε:
ortikaki έγραψε:
zennia έγραψε:Βρε Ευάκι τελικά δεν το συζητήσαμε...εσύ σε ποιό δωμάτιο ήσουν στο Γέννεσις???Τί ώρα γέννησες την μικρή σου και ποιόν γιατρό είχες?

γεννησα 15.30 και ειχα το κ.Τολιοπουλο.ημουν στο 205 στο 2ο οροφο τετρακλινο ηταν.στανταρ συναντηθηκαμε στους διαδρομους!
Όχι απλά συναντηθήκαμε εμείς γεννησαμε την ίδια ώρα....15.15μμ γέννησα την κόρη μου.Έκανα και βόλτες με τον ορό στον διάδρομο στις αίθουσες οδυνών.Αν είχες ανοικτή την πόρτα του δωματίου σου μπορεί και να με είδες.Δεν είμαστε καλά βρε παιδί μου...κοίτα κάτι συμπτώσεις!!!!


να πω την αληθεια η πορτα μου ηταν ανοιχτη,ημουν στα πισω δωματια και θυμαμαι πως περασε μια κοπελα με ορο και το συζυγο της διπλα ,με κοιταξε και τη κοιταξα!εσυ ησουν;;
Δεν μπορεί να είναι αλήθεια βρε κοπέλα μου.Ήμουν στο τελευταίο πίσω δωμάτιο(όπως ήταν το γραφείο των μαιών αριστερά) και θυμάμαι και εγώ ένα δωμάτιο πρίν το δικό μου μια μελαχρινή γυναίκα που όταν έκανα βόλτες με τον άντρα μου(λεπτός και πολύ ψηλός)ήταν ξαπλωμένη με καρδιοτοκογράφο και τα βλέμματα μας διασταυρώθηκαν για λίγο.Βρε δεν είναι δυνατόν.Δεν μπορεί εσύ θα ήσουν......

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="zennia"]
ortikaki έγραψε:
zennia έγραψε:
ortikaki έγραψε:
zennia έγραψε:Βρε Ευάκι τελικά δεν το συζητήσαμε...εσύ σε ποιό δωμάτιο ήσουν στο Γέννεσις???Τί ώρα γέννησες την μικρή σου και ποιόν γιατρό είχες?

γεννησα 15.30 και ειχα το κ.Τολιοπουλο.ημουν στο 205 στο 2ο οροφο τετρακλινο ηταν.στανταρ συναντηθηκαμε στους διαδρομους!
Όχι απλά συναντηθήκαμε εμείς γεννησαμε την ίδια ώρα....15.15μμ γέννησα την κόρη μου.Έκανα και βόλτες με τον ορό στον διάδρομο στις αίθουσες οδυνών.Αν είχες ανοικτή την πόρτα του δωματίου σου μπορεί και να με είδες.Δεν είμαστε καλά βρε παιδί μου...κοίτα κάτι συμπτώσεις!!!!


να πω την αληθεια η πορτα μου ηταν ανοιχτη,ημουν στα πισω δωματια και θυμαμαι πως περασε μια κοπελα με ορο και το συζυγο της διπλα ,με κοιταξε και τη κοιταξα!εσυ ησουν;;
Δεν μπορεί να είναι αλήοεια βρε κοπέλα μου.Ήμουν στο τελευταίο πίσω δωμάτιο και θυμάμαι και εγώ ένα δωμάτιο πρίν το δικό μου μια μελαχρινή γυναίκα που όταν έκανα βόλτες με τον άντρα μου(λεπτός και πολύ ψηλός)ήταν ξαπλωμένη με καρδιοτοκογράφο και τα βλέμματα μας διασταυρώθηκαν για λίγο.Βρε δεν είναι δυνατόν.Δεν μπορεί εσύ θα ήσουν......


ναι ναι εγω ημουν!!!! μελαχρινη με μαζεμενα μαλλια και καρδιοτοκογραφο!!! τρελο ε;; αχαχαχαχα βρε ειδες που γνωριστηκαμε;;; ναι τωρα που το λες θυμαμαι να ηταν αρκετα ψηλος ο αντρας που ειδα .εσυ τα μαλλια κατω ε;

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
πω πω βρε κοριτσια...ανατριχιασα τωρα.Αστειο...Ζεννια μας πες μας φωναζε το ευακι???χαχα...



Ευακι η ζεννια φωναζε μετα που γεννησες????

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
για να σας λυθει η απορια εγω ειχα κανει επισκληριδιο αλλα τη κρισιμη στιγμη τελειωσε η επιρια του και ναι φωναζα.ο γιατρος μου ελεγε οχι φωνες οχι φωνες κρατα την ανασα σου και εγω ελεγα δε μπορωωωωωω ποναωωωωω!!!

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πόπο, και εγώ ανατρίχιασα!!!

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ευακι μου θυμαμαι που μου το ειχες πει!Εγω γεννησα χωρις επισκληριδιο και ξερω πολυ καλα τι περασες!

zennia

zennia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τί να πώ βρε κορίτσια δεν θυμάμαι να άκουγα τίποτα λίγο πρίν γεννήσω...είχα γίνει και σαν ροφός που φουσκώνει όταν τον ψαρέψουν απο το σπρώξε σπρώξε!!!!Ετσι με χαρακτήρισε ο άντρας μου όταν πήγαμε στο δωμάτιο αφού γέννησα και σκάσαμε στα γέλια!!!!

zennia

zennia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τί να πώ βρε Ευη μου κάποια στιγμή αν θέλεις και μπορέσουμε να βρεθούμε.Δεν είμαστε και μακρυά.Θα χαρώ πολύ.

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αχχχχ τι θυμηθηκα τωρα ωραια εμπειρια η γεννα ε; καλε το ξαναπα αλλα θα το ξαναπω,αν δεν υπηρχε αυτη η κριση παλι εγκυος θα ημουν τωρα.αλλα δυστυχως δε μπορω να ανταπεξελθω στα τοσο πολλα εξοδα που εχει ενα μωρο.
παντως εγω στη κλινικη βρηκα πολλες γνωστες μου και με τις κοπελες που ημουν στο δωματιο περασαμε τελεια και ριξαμε πολυ γελιο!!!! Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 26 215994

zennia μου ναι πολυ κοντα ειμαστε να συνενοηθουμε μια μερα αν ειναι ολες οσες ειμαστε κοντα να βρεθουμε με τα μικρακια μας.
κοριτσια fb εχετε;


elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ναι εχετε??Με το ευακι εμεις μιλαμε καιρο εκει...

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Elena Zoumpou ειναι το δικο μου!

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!



σου εστειλα!!!

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
και εγω εστειλα!

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσια καληνυχτα απο εμενα!Τα λεμε αυριο το πρωι!Φιλακια πολλα!

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
elzu έγραψε:Κοριτσια καληνυχτα απο εμενα!Τα λεμε αυριο το πρωι!Φιλακια πολλα!


κλεινω και εγω καληνυχτουδια κοριτσαρες τα λεμε αυριο!!καλα εμενα η μεγαλη με τον αντρα μου παλι κοιμουντε στο καναπε μαζι αντε τωρα να τους ξυπνησω!!! Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 26 850933

cal


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αυτη με την.... ωραια πλατη ειμαι εγω στο fb

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 34 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις