Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
378 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 378 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 28 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 42]

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Και εγώ αυτό είχα καταλάβει. Προσπαθώ να το κάνω χλιαρό, αλλά σε μερικά σημεία σβολιάζει.
400?? Ουάου! Εμείς 70 είναι το ανώτερο και με το ζόρι!

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μηπως βαζεις κατι που δε του αρεσει;;; για παραδειγμα εγω που ειχα προβλημα στην αρχη με τη φρουτοκρεμα κατεληξα στο συμπερασμα οτι απλα δεν της αρεσαν αλεσμενα στο τριφτη.και τα ετρωγε και τα τρωει μια χαρα αν τα αλεσω στο μουλτι.
εσυ καθε μερα του κανεις το ιδιο;;; γιατι εγω σπαω το κεφαλι μου καθε μερα να της κανω κατι διαφορετικο.πχ χθες εφαγε μοσχαρακι -καροτο-πατατα-σελινο-κολοκυθι-κρεμμυδι λιγο λεμονακι και 1 κουταλια λαδι!!!
σημερα θα της κανω μακαρονια με σαλτσουλα λεω!(αλλα για καλο καιγια κακο θα της κανω και μια χορτοσουπα να βρισκετε)

ALEXANDRA STR.

ALEXANDRA STR.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mariabel και Εαυκι κι εμενα σβολιαζε η κρεμουλα του γιατι την εκανα με το κουταλι -απλα ανακατευα δηλαδη ριχνοντας το νερακι...(της γιωτης επαιρνα στην αρχη ρυζαλευρο και μετα φαριν λακτε),
ετσι μετα αποφασισα να το βαζω στο μουλτι και γινεται ενα πραγμα κρεμμωδες που ειναι τελειο....το παει κατω αμασητο η ψυχουλα μου!!!δε ξερω αν το κανετε κι εσεις ετσι απλα το λεω σε περιπτωση που δεν το κανετε να το δοκιμασετε...φιλακια πολλα!!!

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσια και απο εμενα.Βλεπω οτι ολες οι κοπελες δεν βαζετε αλατι...εγω βαζω και δεν της αλεθω πλεον τιποτα.Τα τρωει ετσι και απο κρεμες εχω να παρω σχεδον δυο εβδομαδες της φτιαχνω σιμιγδαλι καποιες φορες με μπισκοτακι καποιες φορες σκετο...με το γαλατακι της και το τρωει με ευχαριστηση.

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
δε το καταλαβα ρε συ Ελενα δλδ πως το κανεις αυτο με το σιμιγδαλι;;;

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ortikaki έγραψε:μηπως βαζεις κατι που δε του αρεσει;;; για παραδειγμα εγω που ειχα προβλημα στην αρχη με τη φρουτοκρεμα κατεληξα στο συμπερασμα οτι απλα δεν της αρεσαν αλεσμενα στο τριφτη.και τα ετρωγε και τα τρωει μια χαρα αν τα αλεσω στο μουλτι.
εσυ καθε μερα του κανεις το ιδιο;;; γιατι εγω σπαω το κεφαλι μου καθε μερα να της κανω κατι διαφορετικο.πχ χθες εφαγε μοσχαρακι -καροτο-πατατα-σελινο-κολοκυθι-κρεμμυδι λιγο λεμονακι και 1 κουταλια λαδι!!!
σημερα θα της κανω μακαρονια με σαλτσουλα λεω!(αλλα για καλο καιγια κακο θα της κανω και μια χορτοσουπα να βρισκετε)

Μόλις φάγαμε τα φρούτα μας. Μπανάνα, μήλο, αχλάδι. 50 γραμμάρια!!!!!
Εύη, τα κάνω στο μούλτι. Με νερό και γίνεται κρεμώδες. Έφαγε 35 γρ έτσι. Του αρέσει να τα τρώει ολόκληρα. Τρελαίνεται με το που τα βλέπει. Του έδωσα λοιπόν και έτσι (έφαγε 15). Φοβάμαι όμως μην πνιγεί. Αναγουλιάζει... Στα 50 όμως σταμάτησε και πολύ γκρίνια για να τον σηκώσω και να του δώσω γάλα. Τον έχω κακομάθει φαίνεται...
Πιστεύω ότι αν ήταν κάποιος άλλος εδώ, θα τον ξεγελούσε και θα έτρωγε και άλλο.
Χθες ήταν η μαμά μου εδώ το μεσημέρι και κρατούσε μια μπανάνα και τον ξεγελούσε. Άνοιγε το στόμα του και εγώ του έχωνα το φαγητό. Έτσι έφαγε τα 70 γρ. Όμως, νομίζω ότι δεν κάνει φρούτο και φαγητό. Οπότε σήμερα θα βράσω καρότο και πατάτα και θα κρατάει αυτά η μητέρα μου.

ALEXANDRA STR. έγραψε:mariabel και Εαυκι κι εμενα σβολιαζε η κρεμουλα του γιατι την εκανα με το κουταλι -απλα ανακατευα δηλαδη ριχνοντας το νερακι...(της γιωτης επαιρνα στην αρχη ρυζαλευρο και μετα φαριν λακτε),
ετσι μετα αποφασισα να το βαζω στο μουλτι και γινεται ενα πραγμα κρεμμωδες που ειναι τελειο....το παει κατω αμασητο η ψυχουλα μου!!!δε ξερω αν το κανετε κι εσεις ετσι απλα το λεω σε περιπτωση που δεν το κανετε να το δοκιμασετε...φιλακια πολλα!!!

Θα δοκιμάσω σήμερα να το βάλω στο μούλτι ή θα το ανακατέψω με το μηχανάκι του φραπέ... Smile Για να δούμε...

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Και ο άντρας μου και εγώ ήμασταν δύσκολοι στο φαγητό. Ο άντρας μου άρχισε να τρώει καλά, όταν άρχισε τις στερεές τροφές. Ελπίζω να γίνει έτσι με το γιο μου.
Να ρωτήσω κάτι άλλο.. Το νερό το βράζετε; Εμείς έχουμε φίλτρο και δεν το βράζω. Καλά κάνω ή όχι;

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ευη μου να σου πω...βραζω νερακι...μολις αρχισει να βραζει ριχνω 4-5 κουταλια σουπας σιμιγδαλι και ανακατευω και ανακατευω μεχρι να μαλακωσει και να φυγει ολο το νερο...μετα ριχνω 100 μλ απο το γαλα της που το εχω αραιωσει και αυτο σε νερο και ανακατευω ξανα και ξανα...λιγο πριν να ειναι ετοιμο ριχνω λιγο βουτυρακι και βουαλαααα...στο πιατο εχω σπασει τα μπισκοτακια της και ετοιμο....δεν προλαβαινω να της γεμιζω το κουταλακι

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εμενα μου ειπε η παιδιατρος ακομα να το βραζω το νερο και να αποστειρωνω... Crying or Very sad Crying or Very sad

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εμενα κοριτσια ο γιατρος μου ειπε να σταματησω την αποστειρωση στον 6ο και το βρασμενο νερο αν διαθετω καλο φιλτρο νερου.μπορω να πω οτι εχω το καλυτερο φιλτρο που κυκλοφορει μιας και το αγορασα πανακριβα και διαθετει και μια ειδικη λαμπα μεσα που σκοτωνει καθε μικροοργανισμο.οποτε εχω το κεφαλι μου ησυχο.
ρε συ Ελενα δε μπορω να το καταλαβω αυτο με τη γιατρο σου,πως μπορει να σου επιτρεπει τα παντα και να σου λεει να αποστειρωνεις τα μπιμπερα ακομα;;; δλδ το φρουτο ή το μπισκοτο που τρωει ειναι αποστειρωμενο;;

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Και εμένα από τότε που αρχίσαμε κρέμες μου είπε όχι αποστείρωση, αλλά δε θυμάμαι για το βράσιμο. Ο άντρας μου επιμένει ότι δε χρειάζεται, γιατί έχουμε φίλτρο και λέει ότι είναι καλό.

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευη μου για την αποστειρωση ηταν καθετη γιατι λεει οτι το γαλα βγαζει πολυ γρηγορα βακτηρια?μυκητες?θα σε γελασω δεν θυμαμαι...μονο για το γαλα δηλαδη του νερου το μπουκαλι δεν το αποστειρωνω...αλλα για το βρασιμο του νερου θα την ρωτησω ξανα αυτην την φορα...δεν θα εχει καθολου αντισωματα μετα...

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
βασικα το χουμε ξαναπει καθε γιατρος εχει τη σειρα του και τις αποψεις του αλλα κατα κανονα την αποστειρωση τη σταματαμε στον 6ο.τελος παντων.
κοριτσια οπως σας ειπα της εκανα τα μακαρονακια της σημερα τα εβρασα με λιγη σλτσουλα -λαδακι καροτακι και εβαλα και λιγο αλατι αλλιως ηταν τελειως ανοστο.τα ψιλοαλεσα στο μουλτι και ειχαν γινει πεντανοστιμα,αλλα ελα που τη κοκονα μου δε της αρεσαν και εφαγε με το ζορι 10 κουταλιες.καλε ειναι τεμπελα δε θελει να μασαει γι αυτο και δε το φαγε γιατι απο γευση ηταν σουπερ.αναγουλιαζε και ηταν στο τσακ σε καθε μπουκια να κανει εμετο.τελικα χορτοσουπα δε της ειχα κανει και ετσι πριν τον υπνο της εκανα λιγο γαλα και ηπιε.

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Οποτε ευη μου λιγακι υπομονη ακομα με τα δυο φαγητα...οπου να ναι θα σκασουν και τα αλλα τα δοντακια και θα θελει να μασαει...ψωμακι της δινεις καθολου ή κανενα μπισκοτακι?ετσι να μαθει να μασαει?
Εμεις σημερα φαγαμε κριθαρακι στο φουρνο με κοτοπουλο...τιποτα δεν αλεσα τα εφαγε ετσι...φοβομουν λιγο το κοτοπουλο αλλα τελικα το καταβροχθησε...

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
elzu έγραψε:Οποτε ευη μου λιγακι υπομονη ακομα με τα δυο φαγητα...οπου να ναι θα σκασουν και τα αλλα τα δοντακια και θα θελει να μασαει...ψωμακι της δινεις καθολου ή κανενα μπισκοτακι?ετσι να μαθει να μασαει?
Εμεις σημερα φαγαμε κριθαρακι στο φουρνο με κοτοπουλο...τιποτα δεν αλεσα τα εφαγε ετσι...φοβομουν λιγο το κοτοπουλο αλλα τελικα το καταβροχθησε...

Καλά, η δικιά σου μας έβαλε τα 2 πόδια σε ένα παπούτσι!!!!!!

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Η δικια μου mariabel μαλλον αυτο ηθελε...το γαλα δεν το θελαμε,τα αλεσμενα δεν τα θελαμε...βαλαμε 600 γρ με φαγητο...της αρεσει να μασαει...αλλα απο τον οκτωμβριο της εδινα στο χερι ξινο αγκουρακι απο τα χοντρα τα μεγαλα...και μαθαινε να δαγκωνει...οποτε τωρα της κρεμοταν ενα κριθαρακι εκανε ενα σμου με το στομα και το πηρε με τα δοντακια της.
Τωρα φτιαχνω το σιμιγδαλι της γιατι κοριτσια το απογευμα εχω οδοντιατρο Mad Mad μου εφυγε ενα σφταγισμα...

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ωχ Ελενα εσυ θα το κανεις εγω πονεσα!!!! χαχαχα
κοριτσια μολις φαγαμε τη πρωτη μας τουμπα.τη πλακωσε το ριλαξ,το ειχα σηκωσει για να ειναι σαν καρεκλακι και για να παω τουαλετα την ειχα αφησει δεμενη εκει και οταν γυρισα την ειδα καπακωμενη με το ριλαξ καιαυτη καθοταν αμερημνη και ρουφουσε το δαχτυλο.εχουμε και αυτο το συνηθειο να το πιπιλαμε!!!! ευτυχως ουτε χτυπησε ουτε τπτ σαν να μην επεσε ρε παδι μου αλλα θα μου πεις πανω στο χαλι επεσε τι να παθει;

zennia

zennia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ortikaki έγραψε:zennia μαλλον οι μικρες μας μαζι βαδιζουν και μενα μονο χορευει και απο τα αλλα τπτ.κοριτσια μακαρονακια δινετε στα μωρακια σας; μου ειπε ο γιατρος εδω και ενα μηνα να της δωσω και ολο το καθυστερω.χθες ομως της πηρα το πιο μικρο ζυμαρικο που βρηκα ρυζακι το λενε.το θεμα ειναι πως να το μαγειρεψω.για πειτε καιμια συνταγη.ααααα!!! αλατι εσεις βαζετε στα φαγητα τους;;;
Koπέλα μου εγώ της δίνω ζυμαρικά απο τον όγδοο μήνα όπως μου είπε η παιδίατρος.Μου πρότεινε να κρατάω ζουμάκι απο το μεσημεριανο,να τα βράζω και να τα δίνω σαν γεύμα το απόγευμα.Να κρατάω και μερικά λαχανικά απο το φαγάκι και να τα αλέθω όλα μαζι.Εμένα το κοριτσάκι μου δεν τα έφαγε ποτέ.Οπότε και εγώ για να τα φάει κάνω το εξής.Την μια μέρα της βάζώ στο φαγάκι της πατάτα και τη άλλη ζυμαρικά.Εχω αγοράσει τα παιδικά ζυμαρικά με τις φατσούλες.Αλάτι δεν βάζω καθόλου.Βάζω όμως μυρωδικά,σέλινο,μαιντανό και δυόσμο τα οποία αφαιρώ πριν αλέσω.

zennia

zennia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ortikaki έγραψε:mariabel ουτε και γω βαζω αλατι για γευση βαζω λεμονακι,αλλα ζαχαρη πως σου ειπε οχι αφου οι κρεμες εχουν μεσα.αληθεια πια κρεμα του δινεις εσυ;
Εγώ προτιμώ τις κρέμες Γιώτης.Είναι οι μόνες που παράγονται στην Ελλάδα κα η παιδίατρος μου τις συνέστησε.Όσο για το σβόλιασμα εγώ την ανακατεύω με πιρούνι και δεν μου σβολιάζει ποτέ.Μέχρι στιγμής της έδωσα φαριν-λακτέ και μπισκοτόκρεμα.

zennia

zennia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
elzu έγραψε:εμενα μου ειπε η παιδιατρος ακομα να το βραζω το νερο και να αποστειρωνω... Crying or Very sad Crying or Very sad
Κορίτσι μου γιατί ταλαιπωρήσε έτσι.Τι κουταμάρες είναι αυτές που σου επιβάλλει η παιδίατρος.Απο την στιγμή που το παιδάκι σου ξεκινά στερεές τροφές είναι ανούσιο.Καθημερινά βομβαρδίζεται απο σείρά μικροβίων όπως όλα τα μωρά της ηλικίας της και το ανοσοποιητικό της σύστημα έχει δημιουργήσει ήδη αμυντικούς μηχανισμούς.Μιλάω ως ειδικός στην διατροφή.

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κατι παιζει με το γαλα στα μπουκαλια...δεν με πειραζει καθολου η αποστειρωση γιατι την κανω ανα δυο μερες...για το βρασμενο νερο θα την ρωτησω τωρα γιατι αυτο νομιζω οτι θελω να το σταματησω...την αποστειρωση μου ειπε μεχρι να αρχισει να πινει το γαλατακι απο ποτηρι...μηπως παιζει κατι με την πιπιλα και το γαλα...δεν ξερω...

zennia

zennia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αυτό είναι αλήθεια γλυκειά μου.Όταν το γάλα παραμένει μέσα στα μπιμπερό για διάστημα πάνω απο μια ώρα δημιουργούνται βακττήρια.Γι αυτό το γάλα όταν δεν καταναλώνεται μέσα σε αυτό το διάστημα είναι ακατάλληλο για περετέρω πόση απο το μωρό.Τα βακτήρια αυτά απο τον 6 μήνα του βρέφους είναι εύκολα αντιμετωπίσημα απο το ανοσοποιητικό τους σύστημα και επιπλέον με καλό πλύσιμο και ζεστό νερό καταστρέφονται.Η φιάλη όπως και η πιπίλα του μπιμπερό παραμένουν καθαρά για την επόμενη χρήση.Αν όμως ως μανούλα νιώθεις ασφάλεια και θέλεις να συνεχίσεις την διαδικασία κανένας δεν μπορεί να σου πεί το αντίθετο.Κάνε αυτό που θέλεις και θεωρείς καλύτερο για το μωράκι σου καλή μου.Σε καταλαβαίνω απόλυτα.

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ετσι ειναι zennia μου καθε μανουλα κανει αυτο που νομιζει καλυτερο για το μωρακι της.
Λοιπον κοριτσια τζαμπα το κατηγορησα το νικολετινι μου χθες εκανε το απογευμα παλαμακια!!!μετα απο τοσο κοπο δικο μου και της Αντωνιας μου καταφεραμε να της το μαθουμε και αυτο!!!χαχαχα πλακα ειχε!

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσια!!!Σημερα ειμαι πολυ χαρουμενη!Ερχονται κατι φιλοι μας απο χαλκιδικη και εχουν και αυτοι μια μικρουλα και θα ειναι η πρωτη φορα που η δημητρουλα θα ειναι με της ιδιας ηλικιας μωρο...θελω πολυ να δω πως θα αντιδρασει...

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ελενα θα σπασετε πολυ πλακα!! οταν συναντιουντε 2 μικρακια στην αρχη κοιτιουνται πολυ εντονα και μετα αρχιζουν να περνουν θαρρος.τωρα να παιξουν λιγο δυσκολο αλλα σιγουρα εχουν πολλα να πουν στη δικη τους γλωσσα.
εμεις κοριτσια σημερα βγαλαμε το 2ο δοντακι μας!!!! υπομονη μας περιμενουν αλλα 30

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 28 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις