Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
406 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 406 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 37 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 42]

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μηπως ευη μου δεν χορτενε?Και εγω εχω παθει πλακα με το ποσο τρωει...αλλα αυτη το πρωι εχει την πεινα...και τρωει μια ολοκληρη φετα με κασερι...ζεσταμενη παρακαλω στην τοστιερα...αλλιως δεν την θελουμε...με το σιμιγδαλι το απογευμα δεν πειναει μετα καθολου...σημερα κοριτσια θα βγουμε...θα παμε για ρακομελο...θα αφησουμε την μικρη να κοιμαται και θα παμε στον αδερφο μου.,...

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
πιθανον να μη χορταινε η καημενουλα μου.εμενα παλι το πρωι 150 πινει παλι.
τελικα αυτο το ρακομελο σου χει μεινει!!!!!χιχιχι

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
το πρωι πινει 200 και μετα απο 2-3 ωρες θελει το ψωμακι της, μετα απο λιγο το φρουτο 130 και μετα απο 2-3 ωρες τρωει το μεσημεριανο, μετα το απογευματινο, μετα μπορει να φαει κανενα μπισκοτακι ή κανενα φρουτακι στο χερι , και το βραδυ παλι 200 γαλα...νομιζω οτι τρωει πολυ τωρα...

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εμεις 7 περιπου γαλα 150-160 (ποτε παραπανω),φρουτα περιπου 200 στις 10 καιμετα στις 1 φαγακι.απο σημερα 3 γαλα 150 κρεμα στις 5.30-6 και μετα παλι γαλα στις 8.30-9 παρα.ε καλα δεν ειμαστε και μεις;
κοριτσια ασχετο,το κοριτσακι μου εχει κανει γονατακια μεσα στις μελανιες!απο το πολυ μπουσουλημα εγιναν καταμαυρα το πουλακι μου!επιγονατιδες σεβρεφικα μεγεδη εχει αραγε να της παρω; Laughing

ksapphire

ksapphire
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
elzu έγραψε:Α ευη μου ενταξει...Κατερινα και εσυ νομιζω εχεις μεγαλυτερο παιδακι νομιζω...πως το εκανες?

Εγω τον γιο μου τον αρχισα το καλοκαιρι που ηταν 27 μηνων περιπου.
Το γιογιο που του ειχα παρει της Φισερ Πραις ,δεν το ηθελε καθολου.
Ετσι του πηρα το καθισματακι που μπαινει κατ ευθειαν στη λεκανη. Επειδη ηταν μεγαλος πια και αγορακι, οταν βγαιναμε εξω η το επαιρνα μαζι μου η τον κραταγα στον αερα και τα εκανε. Ας πουμε οταν πηγαιναμε για καφε. Ειχα παντα μωρομαντηλα μαζι μου και πανακια dettol.
Στο περπατημα τον εβαζα και κατουρουσε στη φυση χιχιχιχιχι.

ksapphire

ksapphire
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
elzu έγραψε:μηπως ευη μου δεν χορτενε?Και εγω εχω παθει πλακα με το ποσο τρωει...αλλα αυτη το πρωι εχει την πεινα...και τρωει μια ολοκληρη φετα με κασερι...ζεσταμενη παρακαλω στην τοστιερα...αλλιως δεν την θελουμε...με το σιμιγδαλι το απογευμα δεν πειναει μετα καθολου...σημερα κοριτσια θα βγουμε...θα παμε για ρακομελο...θα αφησουμε την μικρη να κοιμαται και θα παμε στον αδερφο μου.,...

Καλα να περασετε Ελζου μου. Πιες και για μενα ενα

zennia

zennia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ortikaki έγραψε:εμεις 7 περιπου γαλα 150-160 (ποτε παραπανω),φρουτα περιπου 200 στις 10 καιμετα στις 1 φαγακι.απο σημερα 3 γαλα 150 κρεμα στις 5.30-6 και μετα παλι γαλα στις 8.30-9 παρα.ε καλα δεν ειμαστε και μεις;
κοριτσια ασχετο,το κοριτσακι μου εχει κανει γονατακια μεσα στις μελανιες!απο το πολυ μπουσουλημα εγιναν καταμαυρα το πουλακι μου!επιγονατιδες σεβρεφικα μεγεδη εχει αραγε να της παρω; Laughing
Ευη μου έχω δεί οικονομικές μωρουδιακές επιγονατίδες στα jumbo.Εαν δεν έχεις κοντά σου να πάς πές μου να πεταχτώ να σου πάρω και να στις στείλω.

zennia

zennia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Κoρίτσια κοιτάξτε πως κοιμάται τον τελευταίο μήνα η μικρούλα μου.ΣΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΩΠΟ ΠΑΝΩ!!!!Δεν έχει πολύ πλάκα???



Έχει επεξεργασθεί από τον/την zennia στις Κυρ Ιαν 15, 2012 9:10 am, 1 φορά

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="zennia"][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Κoρίτσια κοιτάξτε πως κοιμάται τον τελευταίο μήνα η μικρούλα μου.ΣΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΩΠΟ ΠΑΝΩ!!!!Δεν έχει πολύ πλάκα???[/quote


Sad Sad Sad Sad Mad παλι δε μπορω να τις δω γιατι βρε κοριτσια;;;; και απο το σταθερο και απο το λαπ τοπ δε μου τις ανοιγει μερικες!!!!

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
zennia έγραψε:
ortikaki έγραψε:εμεις 7 περιπου γαλα 150-160 (ποτε παραπανω),φρουτα περιπου 200 στις 10 καιμετα στις 1 φαγακι.απο σημερα 3 γαλα 150 κρεμα στις 5.30-6 και μετα παλι γαλα στις 8.30-9 παρα.ε καλα δεν ειμαστε και μεις;
κοριτσια ασχετο,το κοριτσακι μου εχει κανει γονατακια μεσα στις μελανιες!απο το πολυ μπουσουλημα εγιναν καταμαυρα το πουλακι μου!επιγονατιδες σεβρεφικα μεγεδη εχει αραγε να της παρω; Laughing
Ευη μου έχω δεί οικονομικές μωρουδιακές επιγονατίδες στα jumbo.Εαν δεν έχεις κοντά σου να πάς πές μου να πεταχτώ να σου πάρω και να στις στείλω.



αληθεια;;; εχω εχω κοντα μου στα γιαννιτσα,οοοοοταν καποια στιγμη πληρωθουμε σιγουρα θα παω να παρω.

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσια!Ενα δυσκολο πρωινο!Χτες γυρισαμε 2 και το πρωι 6 επρεπε να σηκωθω με την μικρη...λιγο σερνομαι αλλα ενταξει!!χαχα περασαμε σουπερ!Λοιπον...ο μπεμπακος που πηγαμε ειναι μια εβδομαδα μικροτερος απο την Δημητρουλα, μπουσουλαει και σηκονεται...και ερωτευτικε την Δημητρουλα...της εδινε τα παιχνιδια του, την χαιδευε και γενικα την εξερευνουσε...και αυτη....ΤΟΝ ΕΓΡΑΦΕ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ!!!Επαιζε με τα παιχνιδια του και δεν του εδεινε σημασια...μεχρι που και αυτος την παρατησε και της γυρνουσε την πλατη,...τοτε αυτη...τον επαιρνε απο πισω αγκαλια, τον χαιδευε, του καθαριζε τα αυτια...ειχε πολυ γελιο...ο γαμπρος ενας κουκλος!!!Αλλα δεν τον ζηλεψε η Δημητρουλα να μπουσουλισει...εκει αυτη...σερνοταν!
Ηταν πολυ ωραια..ποτε περασαν 3μιση ωρες ουτε το καταλαβαμε...
Ζεννια μου και εγω δεν μπορω να τις δω...Κοριτσια εδω περα τωρα εχει -17...δεν ξερω τι θα κανουμε με αυτο το κρυο...ολη μερα ρακομελα να πινουμε!Χτες παντως το ευχαριστηθηκα!5 ποτηρια τα κατεβασαμε εγω και η νυφη μου...Σημερα θα μου το κανει και ο ανδρουλης μου να το δοκιμασουμε!Τι κανουν τα μωρακια σας?

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
το καλο ειναι οτι περασες ομορφα και αυτο μετραει βρε ελενα,θα κοιμηθεις το μεσημερι και ετσι θα συμπληρωσεις τον υπνο που εχασες.
zennia με εφαγε η περιεργια να δω τη μικρουλα σου πως κοιμαται και το δωρακι που σας εκαναν!!!
σημερα κλεινω μια βδομαδα που ειμαι σε διαιτα...ενα εχω να πω ΕΙΜΑΙ Η ΕΥΗ ΚΑΙ ΔΕ ΠΕΙΝΑΩ!!!
ή μηπως πειναω;;;

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χαχα ευη καλο!Το αν θα κοιμηθω θα δειξει απο την μικρη...Ο χρηστος εχει διαβασμα...και εγω ειμαι περιεργη για τις φωτο της ζεννιας...Εγω εχω χασει 4 κιλα απο την στιγμη που παιρνω τα χαπια για τον θυροειδη...

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εμενα θυροειδη εχει ολο μου το σοι,θελει αρκετη προσοχη.εγω κανω καθε χρονο εξετασεις μηπως και εμφανιστει και σε μενα.εγω αυριο ζυγιζομαι πιστευω να εχασα κανα 2 κιλα θα σας πω αυριο, αλλα ηδη νιωθω πιο αναλαφρα.
κοριτσια δε ξερετε τι παθαμε χθες,κρυωνα και λεει ο λακης τωρα να δεις θα σε ζεστανω καλα εγω και βαζει τοσα πολλα ξυλα στο τζακι που ο θερμοστατης του αρχισε να φωναζει και ξαφνικα μηδενισε.πανω στη πλακα ακουγαμε μπαμ μπουν και κατι σαν πετραδακια να πεφτουν.κατατρομαξα χεστηκαμε απο το φοβο μας.ο λακης να πιανει τα ξυλα και να τρεχει να τα βγαλει εξω αναμενα και γω να τρεχω στο δρομο να δω μηπως πηρε φωτια η καμιναδα.τελικα με το φως της μερας ανακαλυψαμε πως η καμιναδα επανω ραγισε.παντως ο θερμοστατης ξαναπηρε μπρος μετα α[πο 1 ωρα και 40 λεπτα.

zennia

zennia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kαλημέρα κοριτσάρες.Βρε γιατί δεν τις βλέπετε?Τελικά μόνο εγώ μπορώ να τις δώ???Θα ξαναπροσπαθήσω το απόγευμα.Και μάλιστα ήθελα να σας προτείνω να βάλουμε και φωτό απο τα δωμάτια των μωρών μας ΤΡΟΜΑΡΑ ΜΟΥ.Δεν θα το αφήσω όμως θα τα καταφέρω!!!!!Ευη μου βάστα γερά κοπέλα μου και αν θέλεις βοήθεια λόγω επαγγέλματος εδώ είμαι......

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
η ελενα ηδη εχει αλλα και αυτες δε μπορω να δω,ειναι στην αρχη αρχη.τελικα καταφερα εγω να τις δω μεσω msn.καλη η ιδεα σου αλλα εγω δε ξερω πως να τις βαζω....μαθετε με καλε και μενα!!!
αχ zennia μου προσπαθω γιατι δε παει αλλο εχω τοοοοοσα πολλα ρουχα και δε μπορω να τα βαλω. ας προσεχα γιατι αντι να χασω τα λιγα κιλα της εγκυμοσυνης εγω προσθεσα κι αλλα.

ksapphire

ksapphire
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσια Καλησπερα και απο μενα.

Εγω την βλεπω την φωτο Ζεννια μου και ειναι για φαγωμα ο πωπος της. Θα ειχα βουτηξει σιγουρα!

Και γω σε διατα κοριτσια απο την Πεμπτη. Αυριο θα ανεβω στη ζυγαρια και θα σας πω.
Εγω στις εγκυμοσυνες ειχα βαλει απο 7 κιλα , αλλα μετα του εδινα και καταλαβαινε.Τωρα μετα την μπεμπα το παρακανα και καιρος να βαλω φρενο.
Οποτε και γω στο κλαμπ...αλλα ΠΕΙΝΑΩΩΩΩΩΩΩΩ πολυ πολυ.

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ksapphire έγραψε:Κοριτσια Καλησπερα και απο μενα.

Εγω την βλεπω την φωτο Ζεννια μου και ειναι για φαγωμα ο πωπος της. Θα ειχα βουτηξει σιγουρα!

Και γω σε διατα κοριτσια απο την Πεμπτη. Αυριο θα ανεβω στη ζυγαρια και θα σας πω.
Εγω στις εγκυμοσυνες ειχα βαλει απο 7 κιλα , αλλα μετα του εδινα και καταλαβαινε.Τωρα μετα την μπεμπα το παρακανα και καιρος να βαλω φρενο.
Οποτε και γω στο κλαμπ...αλλα ΠΕΙΝΑΩΩΩΩΩΩΩΩ πολυ πολυ.



κατερινα μου και γω το ιδιο στις εγκυμοσυνες σχεδον καθολου κι μετα ετρωγα για 10.εδω που τα λεμε εγω δεν εργαζομαι μεσα στο σπιτι ολη μερα τι να κανω ολο ετρωγα.αντε να δω και γω ποσα - αυριο θα μαι.

ksapphire

ksapphire
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Θελω οταν γυρισω στη δουλεια να ειμαι συλφιδα!!!!!
Τι καλα που εισαι και εσυ,θα συγκρατουμε η μια την αλλη

zennia

zennia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια το δωμάτιο της κόρης μου....[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
πω πω χρωμα!Τι τελειο δωματιο!Αχ ποσο στεναχωριεμαι που δεν μπορει να εχει το δικο της μερος...το ζηλεψα...ειναι πραγματικα τελειο...ονειρικο για την μικρη Θωμαις

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
πολυ ομορφο ζεννια μου,γερη να ναι να το χαιρετε!!!

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κορίτσια!
Zennia, πολύ αστεία η μικρή σου έτσι όπως κοιμάται! Smile Το δωμάτιό της τέλειο! Ωραίο γούστο έχεις!
Κατερίνα και Εύη, και εγώ θέλω δίαιτα! Είστε να κάνουμε μαζί τον αγώνα αυτό; Πόσα κιλά θέλετε να χάσετε; Να βάζουμε στόχο κάθε εβδομάδα για να παρακινεί η μια την άλλη!

ksapphire

ksapphire
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τελειο το δωματιακι!
Very Happy

ksapphire

ksapphire
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγω θελω να χασω 15 κιλα!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 37 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις