Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
313 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 313 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 42]

ksapphire

ksapphire
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ζεννια, τα μωρα δεν αρρωσταινουν επειδη τα βγαζεις εξω αλλα απο ιο.Ετσι να πεις στον αντρουλη σου Very Happy
Μηπως ηρθε σε επαφη με καποιον αρρωστο?Εμενα ο γιος μου σηκωνε πυρετο οταν εβγαζε δοντι.Για κοιτα το στομα της.
Πηρες την Παιδιατρο ?

Βρε κοριστσια εμεις βγαλαμε το πρωτο δοντι 24/12 και το δευτερο σκαει σιγα σιγα.Και εγω περιμενα οτι θα γεμισει το στομα της.

Ευη μου , ασε απο δουλειες αλλο τιποτα Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 37 93981 Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 37 517142 Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 37 585182

Α και δεν τα καταφερα σημερα...και τσιριξα, και μια στον ποπο εριξα στον μικρο και τα εψαλα και στην μικρη η οποια με κοιταγε και γελουσε.

zennia

zennia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ksapphire έγραψε:Ζεννια, τα μωρα δεν αρρωσταινουν επειδη τα βγαζεις εξω αλλα απο ιο.Ετσι να πεις στον αντρουλη σου Very Happy
Μηπως ηρθε σε επαφη με καποιον αρρωστο?Εμενα ο γιος μου σηκωνε πυρετο οταν εβγαζε δοντι.Για κοιτα το στομα της.
Πηρες την Παιδιατρο ?

Βρε κοριστσια εμεις βγαλαμε το πρωτο δοντι 24/12 και το δευτερο σκαει σιγα σιγα.Και εγω περιμενα οτι θα γεμισει το στομα της.

Ευη μου , ασε απο δουλειες αλλο τιποτα Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 37 93981 Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 37 517142 Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 37 585182

Α και δεν τα καταφερα σημερα...και τσιριξα, και μια στον ποπο εριξα στον μικρο και τα εψαλα και στην μικρη η οποια με κοιταγε και γελουσε.
Αυτό είναι το παράδοξο ότι δεν ήλθε σε επαφή με κανέναν άρρωστο.Ισως να είναι δόντι!Υπομονή κοπέλα μου,εμένα η μικρή τα δύο πρώτα δόντια τα έβγαλε 5 μηνών και τα άλλα δύο στον όγδοο μήνα.Μετά απο τρεις μήνες δηλαδή.Την παιδίατρο την πήρα και μου είπε τα κλασικά...μπάνιο,αντιπυρετικό και τα λέμε πάλι αυριο για να δούμε την εξέλιξη.ΠΟΛΥ ΤΟΝ ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΟΝ ΠΥΡΕΤΟ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!Ειδικά όταν είναι βράδυ.Φοβάμαι μήπως εκείνη ψήνεται και εγώ κοιμάμαι....

ksapphire

ksapphire
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μην τον φοβασαι τον πυρετο. Σημαινει οτι πολεμαει κατι ο οργανισμος της.
Βαζε το ξυπνητιρι σου ανα 2 ωρες και να της ριχνεις μια ματια. Very Happy

Περαστικα σας κοριτσι μου

zennia

zennia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μανουλες θα τρελαθώ.Είναι ξημερώματα και εγώ είμαι ξύπνια με την κάμερα ασφαλείας αγκαλιά έτοιμη να ορμήσω στο δωμάτιο της μικρής.(κοιμάται στο δεύτερο όροφο του σπιτιού).Καθόμασταν με τον άντρα μου στο σαλόνι και ετοιμαζόμουν να πάω για ύπνο,όταν την βλέπω απο την κάμερα να κάνει κάτι περίεργα σαν να πνίγεται και ήταν ανάσκελα.Τρέχω πάνω και μόλις ανοίγω το φώς καταλαβαίνω πως θέλει να κάνει εμετό.Την αρπάζω και την γυρνάω μπρούμυτα όπου και έκανε.Τι να πώ κορίτσια...αν κοιμόμασταν μπορεί και να χάναμε το μωράκι μας απο αναρρόφηση.Έτσι απλά και τόσο γρήγορα,δεν θέλει και πολύ.ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ!!!Μόλις ηρεμήσαμε και αφού την ξανακοίμησα(στην αγκαλιά μου να την φιλώ και να κλαίω κορίτσια)κατέβηκα κάτω και άναψα την καντήλα μου.Τί να πώ θεέ μου σ ευχαριστώ.Και τώρα καραούλι μέχρι το πρωί....

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
απαπα Ζεννια μου.Ο θεος τα φιλαει τα μικρακια μας αλλα που και που η τεχνολογια κανει τα θαυματα της...σημερα παρτε την μικρη μαζι σας στο δωματιο...θα νοιωθει και αυτη πιο ασφαλης αλλα και εσεις θα εισαστε πιο ησυχοι...

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ζεννια μου περαστικα σας!!το πουλακι μου,μωρε να ειναι δοντακι δε νομιζω αφου εκανε και εμετο,καμια γαστρεντεριτιδα μηπως.ελπιζω σημερα να ειναι πολυ καλυτερα να ηρεμησει αυτη να ηρεμησεις και συ.προσπαθησε σε τετοιες καταστασεις να εισαι πιο ψυχραιμη και να μη πανικοβαλεσαι,με ψυχραιμια μπορεις να τα αντιμετοπιζεις καλυτερα.εγω οταν αρρωσταινουν τα περνω στο δωματιο μου ή κοιμαμαι μαζι τους για σιγουρια.κοριτσια δεν ειναι απαραιτητο να κολλησε επειδη βγηκε εξω ή ηταν στον ιδιο χωρο με καποιον αρρωστο.καμια φορα και εμεις οι γονεις μεταφερουμε ιωσεις στα παιδια μας και αυτο το λεω εκ πειρας γιατι παντα μας κολλαει ο μπαμπας μας.
Ζεννια μου περιμενουμε νεα να μας πεις πως ειναι η μικρη σου!και παλι περαστικα σας.

ksapphire

ksapphire
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσια

Ζεννια μου, πως παει?

cal


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
zennia έγραψε:Μανούλες καλησπέρα.Απόψε η μικρή ψήθηκε στον πυρετό.Ετσι ξαφνικά το απόγευμα αρχισε να πιάνει το κεφαλάκι της και να κλαίει.Εκεί κατάλαβα οτι κάτι συμβαίνει.38,7 ο πυρετός,προφανώς είχε πονοκέφαλο το καλό μου.Της έκανα μπανάκι χλιαρό και αρχισε να έχει ρίγος.39,5 ο πυρετός.ΠΑΝΙΚΟΒΛΗΘΗΚΑ!!!Αντιπυρετικό αμέσως.Δυο φορές εμετό και την τρίτη κατάφερα να της το δώσω.Δυστυχώς δεν είχα υποθετο.Τώρα την παρακολουθώ.Όμως βρε παιδί μου γιατί?Δεν φαίνεται να είναι άρρωστη ούτε κρυωμένη.Θα δούμε αύριο.Α!Έριξα και ένα τρικούβερτο καυγά με τον πατέρα της που άρχισε να μου φωνάζει πως εξαιτίας μου αρρώστησε η μικρή γιατί έχει κρύο και εγώ την βγάζω έξω.Να το φυλακίζουμε λοιπόν τα μωρά μας κορίτσια μέχρι να έλθει το καλοκαίρι...Θέε μου αυτοί οι άντρες!!!


α ολα και ολα αμα μου φωναζε ο συζυγος να καθονταν αυτος να το φροντισει..βρε χειροτερα θα ειναι τελειως κλεισμενο μεσα

cal


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ortikaki έγραψε:


μπραβο σας!!!αντε τωρα θα βγαινουν ολα με μεγαλη ταχυτητα,ετσι η μεγαλη μου εβγαλε το πρωτο 9 μηνων και μετα καθε φορα που ανοιγε το στομα βλεπαμε και ενα καινουριο.

λες???και φυσικα αρχισαν οι γκρινιες(οι μεγαλυτερες, γιατι ηδη ειμαστε γκρινιαρα)...

zennia

zennia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Koρίτσια μου καλημέρα.Είμαστε λίγο καλύτερα σήμερα.Έχουμε ακόμη πυρετό(38,1)αλλά ούτε εμετό ούτε τίποτε.Τελικά θα σημειώσω πως η μικρή μάλλον έκανε εμετό στον ύπνο της εξαιτίας του depon που της ανακάτεψε το στομαχάκι.Χθές κοιμηθήκαμε όλοι μαζί αγκαλίτσα(μετα της 4 την πήραμε στο κρεββάτι και κοιμηθήκαμε και εμείς.)Είμαι πεπεισμένη κορίτσια πως αν δεν είχαμε την κάμερα και κοιμόμασταν ίσως να είχαμε χειρότερα.Πνιγόταν το μωρό και δεν ακουγόταν καθόλου.Απλά είδα στην κάμερα ότι τιναζόταν περίεργα και έτρεξα να δώ.Αν κοιμόμασταν σίγουρα δεν θα την ακούγαμε.Πάντως φένεται πως είμαστε καλύτερα σήμερα.Και βέβαια πήγα φαρμακείο να πάρω υπόθετα.Τέρμα το σιρόπι απο το στόμα....ακόμη να φανταστείτε πλένω μετα τα χτεσινά!!!!

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αντε βρε Ζεννια μου μπραβο ειδες ειναι καλυτερα.παρε τη και σημερα στο κρεβατι σου δε θα γινει και τπτ.οσο για το σιροπι και εγω στη μικρη δε το χρησιμοποιω της βαζω μισο υποθετο dolan,γιατι και μενα το καλοκαιρι που ειχε αρρωστησει μου το εφτυνε και αναγουλιαζε. Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 37 669659

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας, κορίτσια!
Ζέννια μου, περαστικά στη Θωμαΐς! Αχ, τι τράβηξες χθες... Sad Εύχομαι να γίνει γρήγορα καλά! Και εμένα δε θέλει το σιρόπι με τίποτα. Την προηγούμενη φορά που του έδωσα σιρόπι, έκανε και αυτός εμετό, όχι μια, αλλά πολλές φορές!! Sad
Cal, με γεια το πρώτο σας δοντάκι!! Smile
Έλενα, δυστυχώς δεν μπορώ να δω την μπλούζα, που έφτιαξες... Sad
Κατερίνα, Εύη πολλά Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 37 417472

cal


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια εγω εφτιαξα παπουτσακια...

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πλεχτά παπουτσάκια; Για την μπέμπα;

cal


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
οχι υφασματινα-μπαλαρινες απο τσοχα..αν μπορεσω θα ανεβασω φωτο στο fb να δειτε..

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι, ανέβασε! Very Happy

cal


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ανεβασα Very Happy

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
πολυ ομορφα τα παπουτσακια...μπραβο!Μαρια την ειδες την φωτο ε?

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
cal, ωραίες οι μπαλαρίνες!!!
Έλενα, έψαχνα εδώ την μπλούζα, για αυτό δεν την είχα δει! Very Happy Πολύ ωραία είναι!!

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσια! καλέ τι δημιουργικοτητα ειναι αυτη που εχει η ομαδουλα μας;;;ολες βλεπω ολο και κατι κανετε μονο εγω δε ξερω να κανω τπτ απο αυτα! Sad
αλλα δε πειραζει εγω βαζω αλλους και μου τα κανουν,πχ πλεκτα παπουτσακια εκανε η ξαδερφη μου στη μικρη,μπλουζακι θα μου κανει η ελενα μας!

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευη μου για τα μικρα μας θα φτιαξω εσωρουχακια...για την μεγαλη σου θα φτιαξω μια μπλουζιτσα...βρηκα στο ιντερνετ γιατι εχω και αλλες παραγγελιες αλλα θα βγω να δω και εδω...αλλα δεν νομιζω να βρω...ειναι πολυ δυσκολο να βρεις σκετο μπλουζακι χωρις σταμπα...

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ανυπομονω ...
κοριτσια θα σκασω πια με αυτη τη δουλεια του αντρα μου,χθες εφυγε το πρωι στις 6 και ηρθε 6 το απογευμα,με το που ηρθε εφαγε και κατευθειαν κοιμηθηκε και εγω να τρεχω με 2 μικρα το ενα να μη διαβαζει και το αλλο να μην αφηνει τπτ χωρις να το σκαλισει.να απλωνω Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 37 93981 εγω τα ρουχα και το μικρο να τα τραβαει απο κατω.και το ωραιο;; ηρθε η πεθερα μετα και αντι να βοηθησει σωριαστηκε στο καναπε πηρε και το λαπτοπ αγκαλια γιατι ηθελε να παιξει παιχνιδια!το κανεις το εγκλημα οπως την αλλη ή δε το κανεις; Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 37 679259 Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 37 679259 Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 37 679259 Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 37 679259

ksapphire

ksapphire
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ε ναι βρε Ευη. Το κανεις το φονικο!!!

zennia

zennia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kαλησπέρα μανουλίτσες μου.Μάλλον ίωση της μιας ημέρα ταλαιπώρησε τελικά την Θωμαίδα γιατί το μωράκι είναι μια χαρά.Εμείς προσπαθούμε να συνέλθουμε ακόμη.Κορίτσια πολύ ΓΚΡΙΝΙΑ!!!!Θα με τρελάνει η μικρή.Τώρα μάλιστα έχει αρχίσει να κλαίει κιόλας.Κλάμα με δάκρυ βρε παιδί μου,για το κάθε τι χωρίς λόγο.Δεν υσηχάζει πουθενά.Έχει μειωθεί και ο ημερήσιος ύπνος της κατά πολύ.Και μου κάνει και νερά με το γάλα της πρωί-βράδυ.Απο κει που έπινε 210 ml τώρα με το ζόρι 130ml.Τι να πώ?Ας ελπίσω οτι είναι δόντι.Αλλιώς καήκαμε....Ευάκι μου τί να πώ για την πεθερά σου?Ότι και να πώ είναι λίγο.Σκέτη γαιδουριά.Ούτε με τα εγγόνια της δεν ενδοιαφέρθηκε να περάσει λίγο χρόνο.Ελενάκι μου σου στέλνω αύριο δέμα με την παράγγελία μου για τα καλλυντικά και τον τραχανά.Μάλιστα μέσα στο δέμα που μου έστειλες κατα λάθος μπήκε και ένα χαρτί του Χρήστου.Στο στέλνω πίσω.Τα χρήματα στα στέλνω και αυτά.Η παραγγελία μου είναι 52 Ευρώ.Αν μου αρέσουν θα παραγγείλω και άλλα,στο υπόσχομαι.Περιμένω και τα δημιουργήματα σου να αγοράσω και απο αυτά.Μανουλίτσες τα νέα σας....

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσια!πως ειστε; εμεις χαλια η μικρη μου με συναχακι και τρελη γκρινια καλε αφου γκρινιαζει και στον υπνο της Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 37 654655 οποτε Ζεννια μου σε καταλαβαινω!και που μας βρηκε πια δε τολμαμε πλεον να παμε πουθενα μια βολτα πηγαμε τη κυριακη και κολλησαμε;; αμαν πια!!!ετσι και γω το βραδυ πριν το γαλα τη στουμπωσα μισο dolan και κοιμηθηκε μεχρι τις 6 σαν πουλακι,ομως τωρα τι γινετε;;;;που εχω και ενα σιδερο Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 37 517142 βουνο να κανω;;;;να φωναξω λετε τη πεθερα;;;μπουχαχαχα γελασα πρωι πρωι.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις