Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
485 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 485 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 31 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 42]

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
cal καλως ηρθες και εσυ!!!!Αχ τι ωραια που μεγαλωνει η παρεα μας!!!Ευακι θυμασαι στην εγκυμωσυνη???Μονες ειμασταν...Cal πες μας για το μωρακι σου!

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσαρες!!!! κανω ενα μικρο διαλειμματακι απο τις δουλιτσες μου..πολλες βρε κοριτσια και δε προλαβαινω ουφ τι θα κνω και με τη τεραστια στιβα με τα ρουχα που δε προλαβαινω να πλενω και να στεγνωνω;;;;
cal καλως ηρθες κοριτσι μου να σου ζησει το μωρακι σου τι ειναι;;;
Ελενα αν θυμαμαι λεει;;; μονο οι δυο μας ειμασταν αλλα ηταν καλα ρε συ θυμασαι;;; αν παλι οχι διαβασε λιγο να θυμηθεις τις παλιες μερες που τα μικρακια μας ηταν μαμ κακα και νανι...ωραιες εποχες χαχαχα Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 20 328109 Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 20 328109 Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 20 328109

cal


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ειναι κοριτσακι (φετος ολο κοριτσια γεννηθηκανε απο οτι καταλαβα), δεν εχει δοντακια ακομη (καλυτερα γιατι θηλαζουμε), λιγα μαλλακια γιατι ειναι ξανθουλα και ζυγιζε τον προηγουμενο μηνα 7,5 κιλα (σε λιγες μερες θα παμε παλι στον γιατρο)....

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αααα θα τρελαθω ειναι ξανθια;;;;; παντα ηθελα να κανω ξανθο παιδι αλλα ο αντρας μου δε βαζει οπως φαινεται ολη του τη τεχνη χαχαχαχα. βαλε τη φωτο να τη δουμε τη κουκλιτσα σου.εμενα κανενα μου παιδι δε καταφερα να θηλασω και ζηλευω πολυ οταν ακουω μανουλες να λενε πως θηλαζουν.αλλα δε χολοσκαω κι ολας γερο να ναι και δε πειραζει!!! μια χαρα η μικρη σου στα κιλακια της, εμεις εχουμε ραντεβου στις 3/1 το προηγουμενο μηνα δε πηγαμε ,μια δεν ειχαμε λεφτα μετα οταν ειχαμε η μικρη γριπωθηκε τωρα αυτη τη βδομαδα εχει ο γιατρος αδεια και ετσι αναγκαστικα με το νεο ετος θα παμε. αντε να δω και η δικη μου που εφτασε γιατι πλεον μπουσουλαμε εχουμε και 2 δοντια.

eirinifth

eirinifth
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
γεια σας κορίτσια, μόλις τελείωσα τις δουλίτσες μου έβαλα το μικρούλη μου για ύπνο, δεν κοιμηθήκαμε και τόσο καλά πάλι χθές.... και είπα να μπω να πουμε καμμια κουβεντούλα οι μανουλες!!! εσεις πως περασατε το βραδυ σας???

eirinifth

eirinifth
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
cal έγραψε:ειναι κοριτσακι (φετος ολο κοριτσια γεννηθηκανε απο οτι καταλαβα), δεν εχει δοντακια ακομη (καλυτερα γιατι θηλαζουμε), λιγα μαλλακια γιατι ειναι ξανθουλα και ζυγιζε τον προηγουμενο μηνα 7,5 κιλα (σε λιγες μερες θα παμε παλι στον γιατρο)....


μια χαρούλα η κουκλίτσα σου, να σου ζήσει, χαίρομαι πολύ όταν ακούω μανούλες που μπορούν και θηλάζουν τα μωράκια τους, εγω δεν τα κατάφερα και στεναχωρήθηκα πολύ αλλα δεν πειράζει! αντε να μας βάλεις μια φωτο να τη δούμε και να τη βαλουμε στις υποψηφιες νυφουλες στη λιστα μας, εμεις οι αγορομανες... χαχαχα!!!

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
φτου φτου φτου ΦΤΟΥ!!!!! μη μας ματιασω μισο λεπτο να δαγκωσω και τη γλωσσα μου αλλα η δικη μου κοιμαται απο 3 μηνων στο δωματιο της και σερι ολο το βραδυ.πχ χθες κοιμηθηκε στις 21.00 και σημερα ξυπνησε στι 7.40. μην εχω παραπονο ειναι αρνακι και πολυ ησυχη η δικη μου και στα δοντακια της μονο λιγες γκρινιες ειχε και αυτες μια δυο μερες πριν σκασει το δοντι.εσεις γιατι βγαζετε δοντακι;

eirinifth

eirinifth
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ortikaki έγραψε:φτου φτου φτου ΦΤΟΥ!!!!! μη μας ματιασω μισο λεπτο να δαγκωσω και τη γλωσσα μου αλλα η δικη μου κοιμαται απο 3 μηνων στο δωματιο της και σερι ολο το βραδυ.πχ χθες κοιμηθηκε στις 21.00 και σημερα ξυπνησε στι 7.40. μην εχω παραπονο ειναι αρνακι και πολυ ησυχη η δικη μου και στα δοντακια της μονο λιγες γκρινιες ειχε και αυτες μια δυο μερες πριν σκασει το δοντι.εσεις γιατι βγαζετε δοντακι;



καλε μη το ματιασεις το παιδι σου προς θεου και σε ζηλευω!!! εμεις ουτως η αλλως μια φορα απαραιτητως τη νυχτα για γαλα, και τωρα που βγαζουμε δοντακια αστα να πανε σχεδον καθε βραδυ εχουμε εξαρσεις με κλαματακια και αυπνιες και γκρινιες τι να λεω..... εχω κατι σακουλιτσες κατω απο τα υπεροχα ματακια μου... χα χα χα αλλα χαλαλι του...

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μου το χρωστουσε αυτο η ζωη!!! η μεγαλη μου ξυπνουσε για γαλα μια φορα τη νυχτα και για παιχνιδι αλλες 1000 μεχρι τα 2.μετα ξυπνουσε ετσι χωρις λογο καθε βραδυ μεχρι τα 5 νομιζω.ασε ασε δεν αντεχαμε με το λακη, καθε βραδυ την ακουγες να φωναζει ΜΑΜΑΑΑΑΑ ΜΠΑΜΠΑΑΑΑΑ!!!!!

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κορίτσια!
Να καλοσωρίσω τις καινούριες μανούλες! eirinifth και cal καλωσορίσατε!!!! Very Happy
Έλενα, η μικρή σου πολύ προχωρημένη!! Και στο φαγητό, αλλά και στο γιογιό!!! Very Happy Εγώ δεν μπορώ να φανταστώ με τίποτα τον Αντωνάκη να κάθεται σε γιογιό ακόμα...

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σωτήρης (της ALEXANDRA STR) 20/3
Δήμητρα (της elzu) 6/4 Φλώρινα
Θωμαίς-Στυλιανή (της zennia) 8/4 Θεσσαλονίκη
Νικολέτα-Παναγιώτα (της ortikaki) 8/4 Ημαθία
Αντώνιος-Μάρκος (της mariabel) 11/4 Αθήνα
Δήμητρα (της ΜΑΝΟΥΛΑ Μ+Δ) 13/4 Αθήνα
μπέμπα (της cal) 19/4
Αλεξάνδρα (της kounia) 21/4 Θεσσαλονίκη
μπέμπης (της eirinifth) 24/4 Ηράκλειο
Κατερίνα (της ksapphire) 28/4 Φλώρινα

eirinifth

eirinifth
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ortikaki έγραψε:μου το χρωστουσε αυτο η ζωη!!! η μεγαλη μου ξυπνουσε για γαλα μια φορα τη νυχτα και για παιχνιδι αλλες 1000 μεχρι τα 2.μετα ξυπνουσε ετσι χωρις λογο καθε βραδυ μεχρι τα 5 νομιζω.ασε ασε δεν αντεχαμε με το λακη, καθε βραδυ την ακουγες να φωναζει ΜΑΜΑΑΑΑΑ ΜΠΑΜΠΑΑΑΑΑ!!!!!


οκ τότε εχεις δικιο θα κανω και εγω υπομονη μπορει στο δευτερο να ειναι καλυτερα τα πραγματα, παντως είναι κουκλιτσες και οι δυο κορουλες σου. ποσο ειναι η μεγαλη?

eirinifth

eirinifth
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
mariabel έγραψε:Γεια σας κορίτσια!
Να καλοσωρίσω τις καινούριες μανούλες! eirinifth και cal καλωσορίσατε!!!! Very Happy
Έλενα, η μικρή σου πολύ προχωρημένη!! Και στο φαγητό, αλλά και στο γιογιό!!! Very Happy Εγώ δεν μπορώ να φανταστώ με τίποτα τον Αντωνάκη να κάθεται σε γιογιό ακόμα...



να εισαι καλα και εσυ να χαιρεσαι το αντρακι σου, κουκλακι ειναι να σου ζησει

zennia

zennia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσάκια καλημέρα.Καλημέρα και στην καινούργια μανούλα μας.Να σας κάνω μια ερώτηση μανούλες?Τι γάλα δίνετε????Εγώ τις δίνω το frisomel αλλά εδώ και 1 μήνα περίπου γίνεται μάχη για να το πιούμε το πρωί και το βράδυ.Μήπως να το αλλάξω και αν ναί τί να πάρω??????ΒΓΑΛΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΜΑΣ ΔΟΝΤΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!

eirinifth

eirinifth
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
zennia έγραψε:Κοριτσάκια καλημέρα.Καλημέρα και στην καινούργια μανούλα μας.Να σας κάνω μια ερώτηση μανούλες?Τι γάλα δίνετε????Εγώ τις δίνω το frisomel αλλά εδώ και 1 μήνα περίπου γίνεται μάχη για να το πιούμε το πρωί και το βράδυ.Μήπως να το αλλάξω και αν ναί τί να πάρω??????ΒΓΑΛΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΜΑΣ ΔΟΝΤΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!




με το καλο το δοντακι σας και εμεις χθες το βγάλαμε.... και στα υπολοιπα με το καλο!!! εγω του δινω το novalac 2 και σε μενα το εκανε αυτο καμμια εβδομαδα έπινε μονο 60 το πολυ 80 γρ με το ζορι και πηγαινε για υπνο, είχα σκάσει, ανησυχουσα πολυ, πηρα το γιατρό τηλεφωνο και μου ειπε να μην ανησυχω πινει οσο θελει λεει και θα ξεκινησει παλι μονος του για περισσοτερο και οντως ετσι εγινε, εγω ηθελα να το γυρισω στο νουνου kid η τελος παντων σε υγρο και οχι σκονη γιατι ειναι και οικονομικοτερο αλλα λεει ειναι νωρις ακομα!! τι να σου πω το κανει πολλες μερες αυτο??

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
zennia έγραψε:Κοριτσάκια καλημέρα.Καλημέρα και στην καινούργια μανούλα μας.Να σας κάνω μια ερώτηση μανούλες?Τι γάλα δίνετε????Εγώ τις δίνω το frisomel αλλά εδώ και 1 μήνα περίπου γίνεται μάχη για να το πιούμε το πρωί και το βράδυ.Μήπως να το αλλάξω και αν ναί τί να πάρω??????ΒΓΑΛΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΜΑΣ ΔΟΝΤΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!


zennia μου το ιδιο προβλημα εχω και γω με τη μικρη δε το πινει με τπτ! εχω αλλαξει 3 σκονες και κατεληξα με το γιατρο μου στο humana που υποτιθετε οτι ειναι το πιο νοστιμο μου ειπε και ετσι καναμε το κατορθωμα των 240;;; την ημερα. απο χθες ομως αποφασησα στα κρυφα απο το γιατρο μου και της πηρα το neslac στο τενεκεδακι που μου ελεγαν ολοι πως αφου δε πινει σκονη αυτο θα το πινει οοολο! σκ@τ@ παλι το πρωι 105 ηπιε.οποτε σκεφτομαι τωρα που θα παω στην αγορα να ξαναπαρω σκονη ή να συνεχισω τωρα παλι με το neslac;;;;

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
eirinifth έγραψε:
ortikaki έγραψε:μου το χρωστουσε αυτο η ζωη!!! η μεγαλη μου ξυπνουσε για γαλα μια φορα τη νυχτα και για παιχνιδι αλλες 1000 μεχρι τα 2.μετα ξυπνουσε ετσι χωρις λογο καθε βραδυ μεχρι τα 5 νομιζω.ασε ασε δεν αντεχαμε με το λακη, καθε βραδυ την ακουγες να φωναζει ΜΑΜΑΑΑΑΑ ΜΠΑΜΠΑΑΑΑΑ!!!!!


οκ τότε εχεις δικιο θα κανω και εγω υπομονη μπορει στο δευτερο να ειναι καλυτερα τα πραγματα, παντως είναι κουκλιτσες και οι δυο κορουλες σου. ποσο ειναι η μεγαλη?


η μεγαλη μου ειναι 7 χρονων εχει τωρα 12 μερες που τα κλεισαμε! το γραφει και το τικερακι μου

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mariabel έγραψε:Γεια σας κορίτσια!
Να καλοσωρίσω τις καινούριες μανούλες! eirinifth και cal καλωσορίσατε!!!! Very Happy
Έλενα, η μικρή σου πολύ προχωρημένη!! Και στο φαγητό, αλλά και στο γιογιό!!! Very Happy Εγώ δεν μπορώ να φανταστώ με τίποτα τον Αντωνάκη να κάθεται σε γιογιό ακόμα...

Μαρια μου αν σου καθεται κανονικα γιατι να μην τον φανταζεσαι??Κ εγω δεν ξερω πως θα το παρει αλλα δεν ειναι κακο μια προσπαθεια...εμεις εχουμε και προιστορια στα κακακια...η ευη ξερει...εμεις οποτε μπαιναμε στο μπανιο καναμε κακακια στην μπανιερα γιάυτο και πιστευω οτι ισως να τα καταφερει....

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ortikaki έγραψε:
zennia έγραψε:Κοριτσάκια καλημέρα.Καλημέρα και στην καινούργια μανούλα μας.Να σας κάνω μια ερώτηση μανούλες?Τι γάλα δίνετε????Εγώ τις δίνω το frisomel αλλά εδώ και 1 μήνα περίπου γίνεται μάχη για να το πιούμε το πρωί και το βράδυ.Μήπως να το αλλάξω και αν ναί τί να πάρω??????ΒΓΑΛΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΜΑΣ ΔΟΝΤΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!


zennia μου το ιδιο προβλημα εχω και γω με τη μικρη δε το πινει με τπτ! εχω αλλαξει 3 σκονες και κατεληξα με το γιατρο μου στο humana που υποτιθετε οτι ειναι το πιο νοστιμο μου ειπε και ετσι καναμε το κατορθωμα των 240;;; την ημερα. απο χθες ομως αποφασησα στα κρυφα απο το γιατρο μου και της πηρα το neslac στο τενεκεδακι που μου ελεγαν ολοι πως αφου δε πινει σκονη αυτο θα το πινει οοολο! σκ@τ@ παλι το πρωι 105 ηπιε.οποτε σκεφτομαι τωρα που θα παω στην αγορα να ξαναπαρω σκονη ή να συνεχισω τωρα παλι με το neslac;;;;

Ευακι μου της ειναι κατι καινουργιο...γιατι δεν περιμενεις αλλη μια μερα για να δεις?Ζεννια μου δεν γνωριζω τι θα μπορουσες να δωσεις...γιατι εμεις πειναμε το ναν και 5,5 αρχισαμε το εβαπωρε,το νεσλακ...γιατι την σκονη δεν την επινε...

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
λες να συνεχισω και σημερα ε;
ρε συ Ελενα και μενα μου φαινεται αδυνατο ενα μωρο 9 μηνων να κατσει σε γιογιο γιατι καταρχην ακομα δε καταλαβαινει οτι πρεπει να κατσει εκει για να κανει τσισα.( η Αντωνια μου εμενα καθαρισε 3 χρονων και 7 μηνων) οποτε μου φαινεται οχι απλα αδυνατο αλλα υπερφυσικο ενα μωρο να μαθει.παρολα αυτα ποτε δεν αποκλειω τπτ οποτε αν τα καταφερετε σε παρακαλω δωσε μου τα φωτα σου γιατι αλλιως θα κανω παλι τα παμπερς πλουσια!! χιχιχι

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα!!!

Έλενα, όπως είπε και η Εύη, μου φαίνεται ακατόρθωτο. Αν τα καταφέρεις όμως, σου βγάζω το καπέλο και θα ξεκινήσω και εγώ προσπάθειες! Νομίζω ότι η Δήμητρα θα μπει στο βιβλίο γκίνες!! Smile
Εμένα ο μικρός μου φαίνεται ότι το πιο πιθανό είναι να αρχίσει να τρώει τα κακάκια του... Very Happy Very Happy Very Happy
Εγώ κορίτσια παίρνω τις πάνες του Lidl. Είναι πολύ οικονομικές και δε μου έχουν δημιουργήσει κανένα πρόβλημα.
zennia, για το γάλα δεν έχω να πω κάτι, γιατί δεν ξέρω. Όμως, κορίτσια μου κάνει εντύπωση που δίνετε εβαπορέ και όχι σκόνη. Νομίζω ότι είναι πολύ μικρά για εβαπορέ...

eirinifth

eirinifth
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλησπερα κοριτσια!!! τι κανετε αποψε??? τι κανουν τα νινακια σας??

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαρια α;υτο το γαλα ειναι απο τον 6ο μηνα και ειναι απολυτα ασφαλες γι αυτη την ηληκια.και αν το καλοσκεφτεις στο εμποριο υπαρχουν τοσες διαφορετικες μαρκες σκονης ειναι δυνατον ολες να ειναι ποιοτικα ιδιες;;;ασε που ειναι πανακριβες και εγω λυπαμαι αλλα δε μπορω πλεον να ανταπεξελθω σε πολλα εξοδα οποτε περνοντας αυτο το γαλα εξικονομω επιπλεον χρηματα για να τα αξιοποιησω αλλου.με 2 παιδια και στεγαστικο δανειο τα εξοδα μου ειναι στο κοκκινο οποτε ας κανουμε και λιγο οικονομια τοσα και τοσα παιδια μεγαλωσαν με αυτο τι επαθαν;;;

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σου, Ειρήνη!
Ο Αντωνάκης κοιμάται. Αχ, ελπίζω να κοιμηθεί μέχρι το βράδυ ή αν ξυπνήσει να ξανακοιμηθεί σύντομα. Δεν ήθελα να κοιμηθεί τόσο νωρίς, αλλά με έφαγε με τη γκρίνια του. Πώς τον λένε τον δικό σου; Εμείς πάμε μαζί σε κιλά και ύψος. 9,400 κιλά, 74 εκατοστά είναι ο δικός μου.

Σχετικά με το γάλα... Κορίτσια αν ο γιατρός σας σας είπε ok, τότε καλά κάνετε και δίνετε εβαπορέ. Απλά μου έκανε εντύπωση...

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ortikaki έγραψε:Μαρια α;υτο το γαλα ειναι απο τον 6ο μηνα και ειναι απολυτα ασφαλες γι αυτη την ηληκια.και αν το καλοσκεφτεις στο εμποριο υπαρχουν τοσες διαφορετικες μαρκες σκονης ειναι δυνατον ολες να ειναι ποιοτικα ιδιες;;;ασε που ειναι πανακριβες και εγω λυπαμαι αλλα δε μπορω πλεον να ανταπεξελθω σε πολλα εξοδα οποτε περνοντας αυτο το γαλα εξικονομω επιπλεον χρηματα για να τα αξιοποιησω αλλου.με 2 παιδια και στεγαστικο δανειο τα εξοδα μου ειναι στο κοκκινο οποτε ας κανουμε και λιγο οικονομια τοσα και τοσα παιδια μεγαλωσαν με αυτο τι επαθαν;;;

Α, ok, Εύη. Δεν το'ξερα! Καλά κάνεις τότε. Αφού η Νικολέτα δεν πίνει το άλλο γάλα και αφού δεν έχει κάποια αλλεργία, μια χαρά! Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 20 417472

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 31 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις