Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
395 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 395 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 38 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 42]

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αχ μαρια μου να χαιρεσαι τον Αντωνακη σου!Ειμαι απαραδεκτη...Ενταξει δεν επαθε κατι η Δημητρουλα αλλα ξεχνιεμαι συνεχεια τωρα που τρωει απο τα δικα μας...Μαρκαδορο ε?Ωχ και εγω θα ειχα φρικαρει!

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευχαριστώ, Έλενα! Χαίρομαι που η μικρή είναι καλά. Smile

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια κλεισαμε μια ολοκληρη εβδομαδα που δεν καναμε κακα στο παμπερσ!Νομιζω οτι σε αυτα το καταφεραμε...αντε τωρα στα τσισα σιγα σιγα...αλλα τα κανει και απειρες φορες η ατιμη!!!

zennia

zennia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια μου χρόνια πολλά στα μωράκια σας που γιορτάζουν....
Μαράκι μου να χαίρεσαι τον Αντωνάκι σου!Να είναι πάντα τυχερός και υγιής.
Ευη μου χρόνια πολλά για την Αντωνία,την πρωτότοκη σου.Να είναι πάντα καλοφωτισμένη.Να είστε και εσείς γερές και δυνατές για να χαίρεστε τα παιδάκια σας!!!!!
Έλενα μην αγχώνεσαι καθόλου για το μέλι.Εγώ η ανίδεη μάνα δεν ήξερα ότι το έχουν απαγορεύσει και δεν έτυχε να το συζητήσω με την παιδίατρο,όταν ήταν η Θωμαίδα λεχούδι προσπαθούσα να της μάθω την πιπίλα βάζοντας μέλι(γιατί τρομάρα μου νόμιζα οτι είναι καλύτερα απο ζάχαρη).Πάντως ευτυχώς δεν έπαθε τίποτε το κοριτσάκι μου,όταν κάποια στιγμή το είπα στην παιδίατρο μας εντελώς στο άσχετο,κόντεψε να πάθει εγκεφαλικό,και εγώ μαζι της.....
Κατερινάκι και τί έχουμε να δούμε ακόμη απο τα μικρά μας.Εμένα έφαγέ σχεδόν την μισή χαρτοπετσέτα μέχρι να την προλάβω να την δώ.Θέλουν πολύ προσοχή τα παιδάκια μας σε αυτή την ηλικία βρε παιδί μου!!!!

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
elzu, πολλά μπράβο στη Δημητρούλα!!!
zennia (αλήθεια πώς σε λένε; ), ευχαριστώ! Και εσύ να χαίρεσαι την κουκλίτσα σου! Χαχαχα, ναι, δεν είναι να τα αφήνεις ελεύθερα! Εμένα θέλει να τρώει ό,τι σαβούρα βρει και το απολαμβάνει κιόλας!!!!
Φαντάζομαι το σοκ που έπαθες με το μέλι! Sad

zennia

zennia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mariabel έγραψε:elzu, πολλά μπράβο στη Δημητρούλα!!!
zennia (αλήθεια πώς σε λένε; ), ευχαριστώ! Και εσύ να χαίρεσαι την κουκλίτσα σου! Χαχαχα, ναι, δεν είναι να τα αφήνεις ελεύθερα! Εμένα θέλει να τρώει ό,τι σαβούρα βρει και το απολαμβάνει κιόλας!!!!
Φαντάζομαι το σοκ που έπαθες με το μέλι! Sad
'Aστα όταν έμαθα απο την παιδίατρο για το μέλι πήγα να πάθω εγκεφαλικό.Σχεδόν δύο μήνες της έβαζα στην πιπίλα σταγονίτσες μικρές μέλι για να την γλυκάνω και να την κρατάει.Το όνομα μου είναι Ζωή-Μαρία-Δέσποινα και με φωνάζουν Ζέννια.Οπότε το ψευδόνυμο μου στο forum είναι το αληθινό μου όνομα!!!!

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τρία ονόματα; Ουάου!! Φαντάζομαι μαμά μπαμπά-μαμά μαμάς-Παναγία. Σωστό;
Ωραίο το Ζέννια!! Μου αρέσει!

zennia

zennia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mariabel έγραψε:Τρία ονόματα; Ουάου!! Φαντάζομαι μαμά μπαμπά-μαμά μαμάς-Παναγία. Σωστό;
Ωραίο το Ζέννια!! Μου αρέσει!
Καλά το σκέφτηκες αλλά δεν είναι έτσι.Αεροβαπτίστηκα για να ζήσω γιατί ήμουν δύσκολη περίπτωση νεογέννητου και με είπα Ζωή για να ζήσω και Μαρία-Δέσποινα στην Παναγίτσα.Τελικά έπιασε!!!!!!

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι, γλυκιά μου! Δόξα στο Θεό, έζησες και απέχτησες και το δικό σου μικρό θαύμα! Να είσαι πάντα καλά, να σε χαίρεται ο άντρας σου και η μικρή σου νεράιδα!

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τελικα ζεννια μου ολη η ζωη σου μια απιστευτη ιστορια ειναι!!! παντως 3 ονοματα ειναι πρωτακουστο για μενα τουλαχιστον,απορω τοτε πως το επετρψε ο παπας!
κοριτσια μολις ξεμπερδεψα με τις επισκεψεις,ουφ αυτες τις γιορτες τις βαρεθηκα και μεις τα χουμε ολα μαζι.

zennia

zennia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ortikaki έγραψε:τελικα ζεννια μου ολη η ζωη σου μια απιστευτη ιστορια ειναι!!! παντως 3 ονοματα ειναι πρωτακουστο για μενα τουλαχιστον,απορω τοτε πως το επετρψε ο παπας!
κοριτσια μολις ξεμπερδεψα με τις επισκεψεις,ουφ αυτες τις γιορτες τις βαρεθηκα και μεις τα χουμε ολα μαζι.
Νομίζω οτι όταν βαπτίστηκα το 1981 μάλλον δεν είχαν τέτοιο θέμα με τα ονόματα.Αλλά ο παπάς ήταν και προσωπικός οικογενιακός φίλος οπότε ίσως και να έκανε τα στραβά μάτια.Ξέρεις και η μανούλα μου ηταν και με τα δικά της προβλήματα οπότε μάλλον δεν ήθελαν να της χαλάσουν χατήρι.Πάντως εγώ γυρνάω όποιο όνομα και να ακούσω απο τα τρία!!!!χιχι.

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
πω πω Ζεννια ειναι τελειο το ονομα σου...και σαν ψευδονυμο αλλα κανονικο ειναι σουπερ...μου ηρθαν σημερα οι πανες chicco...εβαλα μια τωρα βραδυ να την δω ποσο απορροφυτικια ειναι και την αλλη αυριο...και μαλλον θα παραγγειλουμε!
Κοριτσια μολις τωρα τελειωσαμε μια ταινια...που χεστηκα πανω μου...δεν ξερω αν θα μπορεσω να κοιμηθω...ηταν σουπερ...παγιδευμενη ψυχη λεγεται και πραγματικα αξιζει για θρυλερ...
Ευη μου αντε να ξεκουραστεις και εσυ λιγακι τωρα...

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια για καλλυντικα ενδιαφερεται καποια κοπελα?Να της στειλω καταλογο?

ksapphire

ksapphire
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ζεννια μου, τελειο το ονομα σου.Τις τελευταιες μερες εχω διαβασει πραγματα που εχεις γραψει παλαιοτερα και σε εχω θαυμασει.Μπραβο σου που παρα τις πολλες δυσκολιες εισαι ορθια και απ οτι μπορω να καταλαβω και χαμογελαστη.
Να εισαι παντα καλα και να χαιρεσαι την οικογενεια σου. Very Happy Very Happy Very Happy

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ζεννια μου και εγω την ιδια λεξη με την Κατερινα ηθελα να χρησιμοποιησω...οτι σε θαυμαζω αλλα δεν την ειπα μην πεις οτι υπερβαλω...σε θαυμαζω και θα περνω απο εσενα δυναμη οτι οποιο προβλημα και να εχεις στην ζωη σου , μπορα ειναι και θα περασει...
Οι πανες κοριτσια σουπερ...ηταν στεγνο το δερματακι της...μολις τελειωσει το αποθεμα σε babylino και δεν παραλαβω κουπονακια...θα παραγγειλω αυτες...

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσια,
ζεννια μου ναι μετα απο τοσα που περασε η γυναικα το πιθανοτερο ειναι οτι και να υπηρχε προβλημα θα εκαναν τα στραβα ματια,παντως η μητερα σου ενας ηρωας το ενα μετα το αλλα της ηρθε της καημενης,αλλα μεσα σε τοσα στραβα εμφανιστηκαν και 2 καλα εσυ και η κορουλα σου.να υποθεσω πως η μικρουλα εχει το ονομα της μητερας σου ε;
ελενα αληθεια καλες;;;; αντε να μου ερθουν και μενα να δω πως ειναι,γιατι αν μ αρεσουν και γω μετα το αποθεμα παμπερς θα το γυρισω σε chicco.

ksapphire

ksapphire
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Βρε κοριτσακια, τι παιζει με αυτες τις πανες.Δεν τις ξερω.

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κατερινα!λοιπον ημουν μια μερα φεις και ειδα διπλα μια διαφιμηση που ελεγε πανες chicco.πατησα και ειδα οτι συμφερουν αρκετα και ετσι πατησα λιγο πιο κατω που ελεγε δωρεαν δειγμα για δοκιμη.το ειπα και στην ελενα και στη ζεννια.η ελενα τα πηρε τα δειγματα εγω σημερα.μπες και συ και ζητα το δωρεαν δειγμα paneschicco.gr
να τις δοκομασουμε ολες για να εχουμε μια σφαιρικη αποψη για το αν ειναι καλες ή οχι.

zennia

zennia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια καλημερούδια!!!Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ....Θέλω να το καταλάβετε μέσα στο πετσί σας αυτό.Ξέρετε τι πιστεύω,πως τα προβλήματα στην ζωή μας έρχονται για να τα λύνουμε και πως αν στην ζωή είναι όλα ρόδινα θα ήταν βαρετή χωρίς διακυμάνσεις.Εγώ απο την αρχή της ζωής μου τα πραγματα ήταν κάπως δυσοίωνα και δύσκολα μα ξέρετε κάτι αυτό με έκανε ένα πολύ υπεύθυνο παιδί και κατα συνέπεια έναν υπεύθυνο ενήλικα.Μετά ήρθα οι προσωπικές μου δυσκολίες αλλα κορίτσια ήμουν πολύ καλά προετοιμασμένη και ατσαλωμένη με θάρρος κουράγιο και δύναμη!!!ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΛΥΝΟΝΤΑΙ ΜΕ ΘΕΛΗΣΗ ΕΠΙΜΟΝΗ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ!Μετά απο την βροχή έρχετε το ουράνιο τόξο...Θεωρώ τον εαυτό μου κορίτσια πολύ πολύ πολύ τυχερό άνθρωπο!!!!!Να έχετε πάντοτε αισιοδοξία και στα πιο δύσκολα και θα αποζημιωθείτε...Ο θεός είναι μέσα στον καθένα μας.Βρείτε τον και αμέσως θα αντλήσετε απίστευτη δύναμη.

ksapphire

ksapphire
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευη μου σε ευχαριστω. Θα το κανω σημερα κιολας.

Μπραβο ρε συ Ζεννια.Μονο μπραβο!

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εύη μου, παράγγειλα και εγώ δωρεάν δείγμα.
Σε λιγότερα κιλά, συμφέρει πολύ. Στα δικά μας κιλά οι πάνες του Lidl είναι πολύ πιο οικονομικές. Εντούτοις εγώ παράγγειλα για να τις δοκιμάσω και θα σας πω. Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 35 417472
zennia, είσαι παράδειγμα ζωής! Η κόρη σου θα γίνει αστέρι με όλα όσα έχεις να της μάθεις! Πόσο δίκιο έχεις! Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 35 417472

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια τα πηρα τα δειγματα και γω.απο αποροφητικοτητα δε ξερω θα σας πω το πρωι,κατα τα αλλα ειναι χοντρες δεν ειναι σαν τα παμπερς λεπτα και επισης για 4σαρι εμενα μου φανηκε πολυ στενο.δλδ η νικολετα με 7650 κιλα μπορω να πω πως το 4αρι της ειναι στενο.απο εμφανιση ομορφουτσικο.αντε να τα παρετε και σεις να μας πειτε και σεις τη δικη σας γνωμη.
ζεννια μου το πιστευω αυτο που λες γιατι το υποστιριζω και γω,σημερα κι ολας στο προβλημα μου ειδα τις πρωτες ακτινες του ηλιου να βγαινουν και παντα σε ολα μου τα προβληματα εχω στο πλευρο μου τη ΠΑΝΑΓΙΑ που μου δεινει απιστευτη δυναμη να προχωραω στα δυσκολα!!! ο ΘΕΟΣ να μας εχει ολους καλα και ειδικα τα παιδακια!!! Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 35 379767 Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 35 379767 Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 35 379767 Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 35 379767

zennia

zennia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια η Θωμαίδα κάνει bye-bye και κουνάει το χεράκι της χαιρετώντας.Κάνει και κου-πε-πε με το ένα χεράκι.Χτυπάει και παλαμάκια!!!!!Τι να πώ κάθε μέρα με βομβαρδίζει με καινούργια πράγματα.Περιμένω πώς και πώς να πάμε παιδίατρο στις 8 του μήνα γιατί βάρεινε πολύ μου φαίνεται βρε κορίτσια.Ίσως να είναι και η ιδέα μου αλλά πονάνε τα χεράκια μου απο το βάρος.Τώρα μου πιάνει τα χέρια και θέλει να την σηκώσω να περπατήσει.Δεν βάζει τον πωπό της κάτω κορίτσια.Σας μιλάω για χιλιόμετρα την μέρα.Η μεσούλα μας πάει περίπατο....Ευη μου στείλε μου πάλι την διευθυνση σου γιατί βρήκα 5 κουπόνια για pampers με έκπτωση 2 ευρώ το καθένα και εγώ δεν τα χρησιμοποιώ όποτε πιστεύω θα σου είναι χρήσιμα.Έχει και κουπονια για μωρομάντηλα και υγρό πλυσίματος.Θα σου τα στείλω όλα.Ελενα θελώ να μου στείλεις κατάλογο.Δεν χρειάζομαι κάτι συγκεκριμένο αλλά θα αγοράσω για δώρα και κάτι θα βρώ και για μένα.Κορίτσια να βοηθήσουμε όσο μπορούμε η κάθε μια.Για δωράκια είναι μια πολύ ωραία λύση.Τι καινούργιο απο τα μικρούλια σας?Περιμένω νέα!!!!

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σου, Ζέννια!
Όταν χτυπάει παλαμάκια δεν είναι όλα τα λεφτά;;;; Very Happy Very Happy Εμένα από την προηγούμενη εβδομάδα όταν χαίρεται χτυπάει παλαμάκια και γελάει και μου'ρχεται να τον ρουφήξω στα φιλιά!!! Very Happy
Έλενα, στην Avon είσαι; Ήμουν και εγώ ένα διάστημα, αλλά επειδή ήμουν μέλος και στην Oriflame, δεν άντεξα και στις δύο εταιρίες και παρέμεινα μόνο στη δεύτερη. Η αλήθεια είναι ότι όλο και ξεμυαλιζόμουν με προσφορές και αντί να κερδίζω, έχανα αγοράζοντας καλλυντικά για εμένα! Very Happy
Εύη, έκανα ήδη παραγγελία στην chicco. Θα σου πω όταν τα χρησιμοποιήσω! Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 35 417472

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσια!Ευη μου ειναι πιο χοντρα απο τα pampers αλλα ιδια με τα babylino.Εγω τα πηρα με κλειστα ματια ( μου τα εδωσε ο Χρηστος ) και δεν ηξερα πιο ειναι πιο...μου φανηκε λιιιιγοοοο πιο ενησχημενα τα babylino.Ζεννια μου στειλε μου με pm τα στοιχεια σου και θα σου το στειλω...για δωρα αλλα και για εσενα εχει καποια παρα πολυ καλα προιοντα.Σε ευχαριστω παρα πολυ.Κατερινακι, εσενα σημερα στο στελνω ηδη το πακετακι σου. Μαρια μου, ναι σε αυτην ειμαι μπηκα στην εταιρεια γιατι ειμαστε και οι δυο ανεργοι και ειναι ενα μεγαααλο βοηθημα, οποτε καταλαβαινεις οτι δεν μπαινω συχνα σε πειρασμο.....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 38 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις