Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
24 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 24 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 40]

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα κορίτσια!

Είπα κι εγώ να μπω να διαβάσω τα νέα σας κ η μικρή λες και το παίρνει μυρωδιά ότι ασχολούμαι με κάτι άλλο, κι αρχίζει τη γκρίνια...

Την τάισα, κοιμήθηκε στην αγκαλιά μου και αφού την ακούμπησα ξύπνησε.
Κάθε φορά αυτό γίνεται και δε μπορώ να ησυχάσω.
Το πρωί να δείτε τι μου έκανε η μουσίτσα!

Εσείς καλά?
Καλή χρονιά είπαμε?

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ! ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλή χρονιά και χρόνια πολλά Αγγελική! είδες ένστικτο η μικρή? σου λέει που πας κυρία μου να με αφήσεις? όοοοοοοχι! εκεί απίκο θα σε έχω! Very Happy

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:Το πρωί να δείτε τι μου έκανε η μουσίτσα!

Τι σου έκανε πάλι το καημενούλι μωρέ;;;;;;

ΑΑΑ!!! αν διάβασες τα παραπάνω θα κατάλαβες οτι δεν έχω πια το τηλέφωνό σου Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ Μαρία, έχει μια μύτη! Μπορεί να είναι ήσυχη ή να κοιμάται, κ μόλις πιάσω τον υπολογιστή να γράψω κι εγώ μια κουβέντα κλαίει!
Και τώρα γιαυτό αργώ να απαντήσω!

Αθηνά, σήμερα ξύπνησε με κλάματα -πρωτοφανές- στις 6.
Δυστυχώς σηκώθηκε και ο Νίκος μαζί "για να με βοηθήσει". Και το λέω αυτό γιατί την ξεσηκώνει.
Δηλαδή της μιλάει και της κάνει παιχνιδάκια όσο την αλλάζουμε.
Την πλένω, της δίνω και το γαλατάκι τη βάζω να ρευτεί, και αφού -φυσικά- δεν κοιμόταν, την έβαλα στην καλαθούνα δίπλα μου, μήπως την πάρει κάποια στιγμή ο ύπνος...
Η κυρία λοιπόν σε μια δόση, κι ενώ της έφευγε συνέχεια η πιπίλα κι αναγκαζόμουν στο κάθε "γκ" να της τη βάζω, μπήγει κάτι κλάματα! Τι έπαθε δεν ξέρω. Τσαντιστηκα κι εγώ, τα έψαλα στο Νίκο, και τελικά την πήρε αυτός να την ηρεμήσει.
Τη βάλαμε στο κρεβατάκι στο δωμάτιό της, πάλι τα ίδια...
Κι όταν ψιλο-ηρέμησε, ήρθαν τα κάλαντα! Πού να κοιμηθείς.. Γίνεται? Δε γίνεται...

Όσο για το τηλ μου, αν δεν έχεις σβήσει τα πμ σου, θα το βρεις, αλλά δεν πειράζει, στο ξαναστέλνω.

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:άσε Ευάκι μην μου στείλεις ΠΜ σε βρήκα από μόνη μου και σου έστειλα αίτημα φιλίας! χα! τι λαγωνικό θα ήμουν! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

απαπα!!!!!!!!!!ουτε να κρυφτουμε δε μπορουμε!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil το ειδες το κοτερο????σα μαουνα δεν ειμαι στην φωτο??? Razz Shocked

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα ομορφιες μου, τι μου κανετε; εμεις στο τρεξιμο αλλα ολα under control, βεβαια δεν νομιζω να στειλω δευτερα τον μικρο νηπια ας παει πιο μετα λιγο, απαπα οχι αλλο καρβουνοοοο!! Laughing Αγγελικουλα τετοια σου κανει η μικρη απο τωρα; Razz Razz θελει αποκλειστικοτητα η τσουπρα! Ευακι εγω δεν ειδα καμια μαουνα, μια κουκλα ειδα και πολυ πολυ γλυκιαααααααααα

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
Μαρία έγραψε:άσε Ευάκι μην μου στείλεις ΠΜ σε βρήκα από μόνη μου και σου έστειλα αίτημα φιλίας! χα! τι λαγωνικό θα ήμουν! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

απαπα!!!!!!!!!!ουτε να κρυφτουμε δε μπορουμε!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil το ειδες το κοτερο????σα μαουνα δεν ειμαι στην φωτο??? Razz Shocked


Καλησπέρα κορίτσια! τι κάνετε? καλέ που χαθήκατε σήμερα! α ναι μωρέ είναι και γιορτή σήμερα όλο και κάπου θα έχετε πάει!


Ευάκι πλάκα μας κάνεις δεν εξηγείτε αλλιώς! καλέ ποια μαούνα? μια πολύ γλυκιά μανούλα βλέπω εγώ και ένα πολύ γλυκό κοριτσάκι! εσένα δηλαδή!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα!!!τι κανετε?εγω τους εριξα ολους για υπνο και καθομαι στην τηλεοραση!ηταν να παμε βολτιτσα το απογευμα αλλα την ακυρωσαμε και ψιλοχαλαστηκα!αυριο εφημερευω παλι και παλι δεν εχει βολτα!καλομαθα στις γιορτες ολο βολτες και μου κακοφαινεται τωρα! Sad

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια τι κανετε?εγω ειπα να κατσω λιγο,η κορη μ πηγε σινεμα και ο αντρας στο γηπεδο τν ξαδερφο μου να παιξει μπαλα..
κ εττσι εμεινα μονη,εκανα κ λεω να κανω μια μασκα προσωπο και μαλλι,ευκαιρια ειναι.

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!! ΕΜΕΙΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΕΞΩ!!
ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΕ ΕΝΑΝ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ ΤΗΣ ΚΑΚΙΑΣ ΩΡΑΣ, ΝΑ ΠΙΟΥΜΕ Κ ΜΕΙΣ ΕΝΑ ΚΑΦΕ ΜΕ ΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ΜΑΣ...
ΜΟΛΙΣ ΦΤΑΣΑΜΕ ΕΚΕΙ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝΕ ΟΤΙ ΕΚΛΕΙΣΕ Shocked Shocked Shocked ΠΗΓΑΜΕ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΣΤΟ ΛΙΜΑΝΙ -ΜΥΡΗΝΑ..ΠΗΡΑΜΕ ΚΑΘΑΡΟ ΑΕΡΑ Κ ΞΑΝΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΜΕ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ... Crying or Very sad Crying or Very sad
ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΗ ΚΛΕΙΣΟΥΡΑ Mad Mad Mad ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΑΣ!!!!

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα!

Μιλουπακι έγραψε:Αγγελικουλα τετοια σου κανει η μικρη απο τωρα; Razz Razz θελει αποκλειστικοτητα η τσουπρα!

Γεια σου Μαρίτσα!!
Καιρό έχουμε να τα πούμε!

Σήμερα να δεις τι μου έκανε!
Τη βάζω τα μεσάνυχτα να κοιμηθεί, κι επειδή ήταν ανήσυχη (έχω την καλαθούνα στο πάτωμα δίπλα στο κρεβάτι μου για να μπορώ να την τσεκάρω χωρίς να σηκώνομαι) γύρισα μπρούμυτα κι έβαλα το χέρι μου κοντά στο στόμα της για να μην της φεύγει η πιπίλα ενώ παράλληλα της κράταγα κ το χεράκι. Μόλις το τράβαγα γιατί πιανόμουν (είχα πλακώσει και τα βυζιά και πόναγα) αυτή άρχιζε τα "γκ-γκ". ΕΠΙ ΔΥΟ ΩΡΕΣ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΨΟΝΙ Η ΚΥΡΙΑ!!! Μόλις πήγαινε να με πάρει ο ύπνος, αυτή ξύπναγε! Για σκεφτείτε!
Να θέλετε να κοιμηθείτε και κάποιος να σας σκουντάει την ώρα που πάτε να κλείσετε τα μάτια σας! Τελικά, τη βόλεψα πιο καλά και την κουκούλωσα και βγήκα από το δωμάτιο κλαίγοντας για να ηρεμήσω. Κι αυτή επιτέλους κοιμήθηκε! Όταν γύρισα, δε μας ξαναενόχλησε.
Τι σκατα?
Καταλαβαίνει ότι είμαι δίπλα της και δεν κοιμάται για να έχει χαδάκια?

Η αδερφή μου μου είπε "Άντε από τώρα σε διώχνει από το δωμάτιο για να έχει το μπαμπά της!"
Χα! Γελάσαμε!

Μαρία έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια! τι κάνετε? καλέ που χαθήκατε σήμερα! α ναι μωρέ είναι και γιορτή σήμερα όλο και κάπου θα έχετε πάει!

Κορίτσια εγώ πήγα! Βόλτα εννοώ!
Ναι!
Ντύσαμε τη μικρούλα με το ροζουλί-ολόσωμο (δώρο) μπουφανάκι της και πήγαμε στα πεθερικά μου για φαγητό!
Βγήκαμε επισήμως από το σπίτι!
Χωρίς να έχουμε σαραντίσει βέβαια, αλλά δεν πειράζει.
Και της αρέσει η βόλτα με το τουτού!
Ενώ έκλαιγε την ώρα που της βάζαμε το μπουφάν, μόλις ανοίξαμε την πόρτα για να βγούμε έξω, σταμάτησε αμέσως να κλαίει!

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα χρονια πολλα στις Ιωαννες και στους Γιαννηδες, να τους χαιρεστε!!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Α αυτό το είχα ξεχάσει.
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ στους/στις εορτάζοντες/ζουσες!!!

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ.ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΓΙΑΝΝΗΔΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΙΩΑΝΝΕΣ.ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ.ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙ.ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟ.ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ???
ΕΓΩ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΕΙΜΑΙ ΑΘΗΝΑ.ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΡΕΧΑΜΕ.ΝΑ ΠΑΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΑΙΔΙΚΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ,ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ,ΝΑ ΨΩΝΙΣΩ ΚΑΤΙ ΔΩΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΤΣΑΝΤΑ( ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟ ΠΟΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΙ Η ΓΛΑΣΤΡΑ) ΔΩΡΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ.ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΑ ΑΔΕΡΦΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΓΙΑ ΤΟ ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΟΥ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΣΤΗΝ ΠΡΕΒΕΖΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΙΣΤΟΡΙΑ.ΑΠΛΑ ΜΑΣ ΚΟΛΛΗΣΑΝ ΜΙΑ ΙΩΣΗ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΝΑΣ ΑΡΡΩΣΤΟΣ.ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ.ΤΟ ΠΑΙΔΟΜΑΖΩΜΑ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΑΙ ΑΥΞΑΝΟΜΕΝΟ.ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ,ΜΕΡΕΣ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΑΝ,ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ ΤΩΡΑ!!!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΖΩ να το χαίρεσαι το αντράκι σου!!!!
Καλώς ήρθατε και...καλή ξεκούραση!ΧΑ ΧΑ!!!

(σου στέλνω πμ)

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ ΣΗΜΕΡΑ!!!!
ΚΥΡΙΩΣ ΣΤΑ ΜΙΚΡΟΥΛΙΑ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΜΑΣ Very Happy
ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΑ, ΚΑΛΟΤΥΧΑ Κ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΛΗ ΦΩΤΙΣΗ!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 5 654316 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 5 654316

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλη χρονια!!!!!!!!!!!τι κανετε?????????????τζω να χαιρεσαι τον μικρο σου.....

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ.ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ.Ο ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΣΑΣ ΔΙΝΕΙ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ.
ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΗΔΗ.ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΤΙΣ 12.30 ΘΑ ΣΧΟΛΑΣΩ,ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΔΟΥΛΕΥΩ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ!!!!ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΑΧΟΥΛΑ ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΜΟΥ ΜΙΑΣ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΘΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΑΠΟΓΕΥΜΑ. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΜΑΘΕΙ ΟΛΟ ΒΟΛΤΕΣ!!!!!ΕΙΔΙΚΑ Ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΙ ΝΑ ΓΥΡΝΑΜΕ ΣΠΙΤΙ ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΦΩΝΑΖΕΙ:ΟΧΙ,ΠΙΤΙ ΜΑΜΑ,ΒΟΤΑ!!!!!!!!!!!

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!! ΑΧ ΜΩΡΕ ΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!!!! ΘΕΛΕΙ ΒΟΛΤΟΥΛΕΣ?!!!

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ήρια έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!! ΑΧ ΜΩΡΕ ΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!!!! ΘΕΛΕΙ ΒΟΛΤΟΥΛΕΣ?!!!
ΑΣΕ,ΔΗΜΗΤΡΑ.ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΡΕΛΟ ΚΛΑΜΑ!!!!!ΑΛΛΟ ΠΡΑΓΜΑ!!!!!ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ ΚΑΙ ΜΟΝΗ ΣΟΥ ,ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΠΙΣΤΡΕΦΟΥΜΕ ΣΠΙΤΙ.

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ας καλημερησω και εγω !!! καλα εισαστε ;;; εγω ξεκινησα παλι αντιβιωση γιατι δεν περασε η ωτιτηδα και χτες το βραδυ δεν μπορεσα να κοιμηθω απ τον πονο ! αντε να δω τι θα δω !! εσεις τζω καλα περασατε ολο βολτες αντιθετα με εμας που φαγαμε μια κλεισουρα γιατι ειμασταν με βηχες αντιβιωσεις κλπ !! πηγαμε στο καρουζελ και στο allou αλλα μονο για να μην κολησουμε κανεναν!

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΤΙ ΚΑΛΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΜΑΡΗ??ΠΟΥ ΑΠΟ ΤΙΣ 10 ΜΕΡΕΣ ΤΙΣ 8 ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΑΡΡΩΣΤΟΙ???ΚΛΕΙΣΜΕΝΟΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ???ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ!!!ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΑΘΗΝΑ!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κουκλες!!!!!!!!!!τι κανετε???
τζω να χαιρεσαι το μαναρακι μας!να ειναι γερος και τυχερος!!
γυρισα απο εφημερια εγω και λεω να ξεστολισω το σπιτι και να καθαρισω!βαριεμαι!θελει καμια να ερθει για παρεα?μονο παρεουλα ολα μονη μου θα τα κανω! Laughing

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
KAΛΗΜΕΡΑ,ΕΥΑΚΙ.ΞΕΣΤΟΛΙΖΕΙΣ,Ε???ΕΓΩ ΞΕΣΤΟΛΙΣΑ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ.ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΦΤΑΣΑΜΕ.ΑΣΕ ΚΑΙ ΜΕ ΝΕΥΡΙΑΣΕ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΒΑΛΑ ΤΟ ΔΕΝΤΡΟ ΣΤΟ ΚΟΥΤΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΛΑΜΠΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΣΤΟΛΙΔΙΑ!!!!ΚΑΛΑ ΚΟΥΡΑΓΙΑ

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΤΣΟΥΠΡΕΣ!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;ΓΕΩΡΓΙΑ ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΒΛΕΠΩ!ΣΟΥ ΕΦΕΡΕ ΓΟΥΡΙ Η ΠΡΕΒΕΖΑ! Razz ΕΥΑ ΠΕΡΝΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΔΩ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΡΕ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΕΝΑ ΧΕΡΙ!ΛΕΩ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΞΕΣΤΟΛΙΣΩ,ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΤΟ ΑΦΗΣΩ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΩ ΟΠΩΣ ΠΕΡΣΙ ΠΟΥ ΞΕΣΤΟΛΙΣΑ ΑΠΟΚΡΙΕΣ!!! Shocked

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις