Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
14 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 14 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 40]

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερουδια,εμενα δν εμ πλακωσε το παπλωμα γτ απλουστατα η κορη μ δν μαφησε κ να με πλακωσει,ολο το βραδυ την ενοχλουσε ο λαιμος της κ δν ηθελε να πιει τσαι να μαλακωσει και ζητουσε ντεπον Shocked Shocked Shocked
καποια στιγμη γυρω στις 5 αποφασισε να πιει ενα τσαι και ηρεμησε.
Αλλα τωρα εγω που κουτουλαω??????εκανα εναν ελληνικο 3πλο βαρυ να ξυπνησω

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Manoula και εμείς μια από τα ίδια! έχει ο δικός μου ένα βήχα άλλο πράγμα και από εχτές το βράδυ έκανε και πυρετό και από ύπνο είμαστε... άστα να πάνε! και δεν έχω καμία όρεξη να κάνω δουλειές! μωρέ πάω και εγώ να φτιάξω έναν καφέ για΄τι δεν με βλέπω καλά! αλλά έχω και το στομάχι, δεν μπορώ να τον κάνω τούρμπο! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 7 534787

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΟΜΟΡΦΙΕΣ ΜΟΥ!!!!!!ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΧΑΛΙΑ ΕΙΝΑΙ!!!ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΤΟΥΣ!!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
περαστικούλια τους Τζο μπας και μας αφήσουν και εμάς να ηρεμήσουμε! και να κοιμηθούμε και λίγο! πέρα από το ότι ταλαιπωρούνται βέβαια!

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΝΑΙ,ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΣΤΑ ΠΟΛΥ ΠΑΝΩ ΜΟΥ.ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΜΙΑ ΑΔΕΡΦΗ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΑΘΗΝΑ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΠΗΡΑΝ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΡΙΑ ΕΔΩ .ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΕΚΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΛΛΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ.ΕΜΕΙΣ ΒΕΒΑΙΑ ΤΗΣ ΠΡΟΤΕΙΝΑΜΕ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΡΟΤΕΙΝΑΜΕ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΗ.ΑΝ ΑΥΤΗ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΝΑ ΤΗ ΒΛΕΠΟΥΝ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΚΑΘΕ ΣΑΒ/ΚΟ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ 6 ΑΤΟΜΑ ΕΠΙΠΛΕΟΝ!!!!ΑΦΗΣΤΕ ΕΙΜΑΙ ΝΑ ΜΕ ΚΛΑΙΝΕ ΟΙ ΡΕΓΓΕΣ!!!!ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΡΧΙΚΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΣΕ ΕΜΑΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΡΕΙ ΝΑ ΝΟΙΚΙΑΣΕΙ ΚΑΤΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΕΚΕΙ.ΑΛΛΑ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΤΗΣ ΝΟΙΚΙΑΣΕΙ ΓΙΑ 5 ΜΗΝΕΣ????? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημεραααα... Σας εχασα εχω μερες να μπω! Καλα μου είστε; Περαστίκα στα αρρωστα ζουζουνάκια!!!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ω ρε Τζο! τι ζόρια είναι αυτά τώρα?μήπως να έκανες εσύ την έρευνά σου από τώρα μπας και της βρεις τίποτα για ενοικίαση?

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!ΚΑΛΕ ΕΔΩ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΟΜΙΧΛΗ ΑΛΛΟ ΠΡΑΜΑ!!!!ΟΥΤΕ ΤΗ ΜΥΤΗ ΣΟΥ ΔΕ ΒΛΕΠΕΙΣ!ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΑ ΜΙΚΡΑ ΣΑΣ!ΤΖΩ ΚΑΛΩΣ ΤΑ ΔΕΧΕΣΑΙ ΒΡΕ!!!!ΚΟΥΡΑΓΙΟ...

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρία έγραψε:ω ρε Τζο! τι ζόρια είναι αυτά τώρα?μήπως να έκανες εσύ την έρευνά σου από τώρα μπας και της βρεις τίποτα για ενοικίαση?

AΣΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΚΑΝΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΡΕΥΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ!!!! Mad Mad Mad



Kalliopi έγραψε:ΚΟΥΡΑΓΙΟ...


ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΒΡΕ ΠΟΠΗ!!!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="GEODATOU"]
Μαρία έγραψε:ω ρε Τζο! τι ζόρια είναι αυτά τώρα?μήπως να έκανες εσύ την έρευνά σου από τώρα μπας και της βρεις τίποτα για ενοικίαση?

AΣΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΚΑΝΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΡΕΥΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ!!!! Mad Mad Mad



ωχ κατάλαβα! καλώς να τα δεχτείς βρε! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 7 215994


καλημέρα Καλλιοπάκη

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το μονο καλο ειναι οτι το κοριτσακι μου ειναι πολυ ησυχη οταν ειναι αρρωστουλα,θελει καναπε παιδικα και κουβερτουλα,γκρινιαζει ελαχιστα,αφου πολλοι μας ελεγαν συγνωμη το παιδι σιγουρα ειναι αρρωστο??δοξα το θεω φτου φτου φτου της,τωρα την ταισα κ ενα ζεστο τσαγακι,κ γω σημερα δουλειες δν κανω,μαζεμενο ειναι το σπιτι,οποτε αναβαλλονται για αυριο,μονο το φαι θα κανω.ρε κοριτσια το ντεπον κανει για τν πονολαιμο?

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Manoula τον ντεπόν είναι αντιπυρετικό και παυσίπονο για τον πονοκέφαλο και γενικά για τον πόνο! δώστης λίγο αφού είναι αρρωστούλα γιατί όσο και να πεις μία αδιαθεσία και έναν πονοκέφαλο θα τον έχει!

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
της εδωσα και το βραδυ,κ αυτη τωρα μου ζηταει,μαλλον η ιδια καταλαβαινει διαφορα,βεβαια αυτη ζηταει γτ λατρευει το ντεπον δν μπορει να το δει στο ψυγειο θελει να πιει κ οποτε της δινω τα cc που πρεπει κλαιει να της δωσω κιαλλο... Shocked Shocked Shocked
οχι τπτ εχω χασει τα ιχνη της παιδιατρου εχουμε ενα εμβολιο να κανουμε και τωρα που αρρωστησε η μικρη τρεχα γυρευε αλλο παιδιατρο Sad Sad Sad Sad
τζω υπομονη ας νοικιασει κανα στουντιο κ εχει κ πολλα μικρα ξενοδοχειακια που το νοικιαζεις με τ μηνα το δωματιο.

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερουδια!!!τι κανετε?εγω πιαστηκα απο νωρις με δουλειες!περαστικα στα ζουζουνια μας!και η μικρη μου εχει βηχα και μυξουλες αλλα δε με στεναχωρει και πολυ γιατι ειναι διαφανες και μαλλον απο δοντια!ο μεγαλος ξεκινησε σχολειο σημερα!αντε να δουμε!
τζω περαστικα σας γενικωσ και...ειδικως!
βιβιαν εισαι μια θεα!
μαρια αχ και να μπορουσαμε να παμε παλι για καφε ε?!
ποπακι [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
οι αθηνουλες που ειναι?καλα η μια τωρα θα ξυπνησε αλλα η φουρναρισσα μας εχει αδειουλα?

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΤΙ ΤΟ ΘΕΛΑΤΕ ΡΕ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΟΤΕΙΝΑΤΕ;ΕΙΔΙΚΑ ΤΟ Σ/Κ ΔΕ ΘΑ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟΣΑ ΑΤΟΜΑ...ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ,ΑΛΛΑ ΚΑΘΕ ΕΔΟΜΑΔΑ; Shocked ΕΚΕΙΝΗ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΕΙ;ΑΣΧΕΤΟ,ΓΙΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΚΟΙΤΑΞΕ;ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΑΛΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΑΝ ΘΕΣ ΔΩΜΑΤΙΟ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ.ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΒΓΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΕ ΕΝΑ ΕΝΟΙΚΙΟ ΑΝ ΔΕ ΒΡΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ...

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΕΥΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 7 417472

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κι απο εμένα, περαστικά στα μικρούλια σας!!!

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΣΑΣ!!ΦΙΛΑΚΙΑ Very Happy Very Happy !!

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ κ εμενα ευακι συνεχεια οπτοε βλεπει τηλεοραση βαζει ολο το χερι μεσα,κ πισω πισω εινια πρησμενα τα ουλα της αλλα ειναι 2χροια πρησμενα..μια φιλη μ ειπε μηπως δν μπορουνε να βγουνε να την παω η σε οδοντιατρο η στην παιδιατρο να το δει κ συνηθως κανουνε μια τομη κ βγαινει λεει το δοντακι,απλα δν εχει δυναμη να σχισει το ουλο.
ευχαριστουμε βασουλα και ναταλι μαρια

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι μου κάθε μέρα το σκέφτομαι!τι καλά να ήμασταν κοντά! θα κάναμε παρεούλα θα παίζανε τα παιδάκια μας! θα πίναμε και το καφεδάκι μας παρεούλα ε? άσε μην μου τα θυμίζεις! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 7 417472


Καλημέρα Βασούλα! τι κάνεις? το μωρό?

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να την πας σε κανεναν οδοντιατρο βρε ποπη να μη τυραννιεται το παιδι!
καλλιοπακι ειδα το μωρο στο fb καλε πως μεγαλωσε ετσι!φτου σας!θα σου στειλω και την δικη μου μου φαινεται να την κανετε ανθρωπο!
βασουλα πως εισαι?εισαι καλυτερα?το μπεμπακι τι κανει?
καλε τζω ξεχασα το πιο σημαντικο!!!εχω αδεια!!!!!!!!!(παλι???ε ναι λοιπον παλι!!!) Razz Razz Razz ααααααα!!!!!!και εννοειται οτι την πατησες με την κουνιαδα!ετσι εστειλα κι εγω το φουρνακι μου στον κουνιαδο για λιγες μερες μεχρι να παρει κουζινα οταν μετακομισε και μετραω ακομη απο το 2006 μονο 5 χρονια για να μου το επιστρεψει!και εννοειται οτι η πεθερα που εχει 2 κουζινες(1 καινουρια 1 παλια) δε του δινει την παλια να παρω κι εγω πισω το φουρνακι.τωρα θα πεις τι το θες αφου εχεις κουζινα?ε αμα το ειχα θα τηγανιζα εξω ψαρια ή θα εβαζα τη χυτρα να βραζει στο μπαλκονι να μην εχω τη φασαρια μεσα στο σπιτι...αυτα,πηρα φορα και δεν κανει!!! Wink

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κουκλίτσα μου Very Happy καλά είναι το μπεμπάκι μου απλά λίγο πρόβλημα με το γαλατακι του, δεν εχει στάνταρ ml κάθε φορά και Μαράκι μου πολύ ξενύχτι, τρώει ανα διαστήματα αργεί να ρευτεί και μου βρέχεται!!!
Ο δικός σου ο κούκλος τι κάνει; Να του δώσεις ενα φιλακι απο μένα!!!!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα ευάκι καλα είναι το γλυκούλι μου και πολύυυυυυυυυ ξενύχτι, ελπίζω να το κόψει το βραδυνό μετά που θα 40ήσει αλλά χλωμό το βλέπω.

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΠΟΠΑΚΙ,ΔΕΝ ΓΙΝΟΤΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΣ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΘΕΜΑ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΘΕΜΑ ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΠΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΑ ΤΑ ΦΕΡΝΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΒΟΛΤΑ ΜΕ 4 ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΤΗΝ ΕΙΔΑΜΕ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΜΕΝΗ ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΦΗΣΕΙ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΚΑΠΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΠΑΕΙ!!!ΒΕΒΑΙΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΕΚΑΤΣΕ.ΠΑΛΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΘΑ ΦΡΟΝΤΙΖΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΜΙΝΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΗΡΕΜΙΑ ΤΗΣ.ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ!!!!ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΕΙ !!!ΠΑΝΤΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΟΥΜΕ ΞΑΝΑΜΕΙΝΕΙ ΜΑΖΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΣΥΜΒΙΩΣΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΩΜΕΝΗ ΜΕ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula έγραψε:Καλημερα ευάκι καλα είναι το γλυκούλι μου και πολύυυυυυυυυ ξενύχτι, ελπίζω να το κόψει το βραδυνό μετά που θα 40ήσει αλλά χλωμό το βλέπω.

καλη ειναι και η ελπιδα αλλα ως γνωστον στο τελος πεθαινει!!!!!! Razz Razz Razz μακαρι να σταματησει να σε ξυπναει!αλλα πιο πολυ ευχομαι να ειναι φαγανο!ασε τι τραβαω με την παπιουλα μου που δεν τρωει!εσυ δε μας ειπες εισαι καλα?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις