Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
42 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 42 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 40]

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευάκι έγραψε:να την πας σε κανεναν οδοντιατρο βρε ποπη να μη τυραννιεται το παιδι!
καλλιοπακι ειδα το μωρο στο fb καλε πως μεγαλωσε ετσι!φτου σας!θα σου στειλω και την δικη μου μου φαινεται να την κανετε ανθρωπο!
βασουλα πως εισαι?εισαι καλυτερα?το μπεμπακι τι κανει?
καλε τζω ξεχασα το πιο σημαντικο!!!εχω αδεια!!!!!!!!!(παλι???ε ναι λοιπον παλι!!!) Razz Razz Razz ααααααα!!!!!!και εννοειται οτι την πατησες με την κουνιαδα!ετσι εστειλα κι εγω το φουρνακι μου στον κουνιαδο για λιγες μερες μεχρι να παρει κουζινα οταν μετακομισε και μετραω ακομη απο το 2006 μονο 5 χρονια για να μου το επιστρεψει!και εννοειται οτι η πεθερα που εχει 2 κουζινες(1 καινουρια 1 παλια) δε του δινει την παλια να παρω κι εγω πισω το φουρνακι.τωρα θα πεις τι το θες αφου εχεις κουζινα?ε αμα το ειχα θα τηγανιζα εξω ψαρια ή θα εβαζα τη χυτρα να βραζει στο μπαλκονι να μην εχω τη φασαρια μεσα στο σπιτι...αυτα,πηρα φορα και δεν κανει!!! Wink

ΤΟ ΕΙΔΕΣ ΤΟ ΒΛΑΣΤΑΡΙ ΜΟΥ ΠΩΣ ΕΓΙΝΕ;ΘΗΡΙΟ!ΕΓΩ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΧΑΖΕΥΩ ΣΑΝ ΗΛΙΘΙΑ ΚΑΙ ΛΕΩ ΧΡΙΣΤΕ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ;;;;
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΥΡΝΑΚΙ,ΜΗΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΣ ΚΑΘΟΛΟΥ,ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΕΙΧΕΣ ΠΟΤΕ!Η ΠΕΘΕΡΑ ΤΙΣ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΤΙΣ 2 ΚΟΥΖΙΝΕΣ ΓΙΑΤΙ 1 ΔΕΝ ΤΗΣ ΦΤΑΝΕΙ!ΕΣΥ ΜΑΡΗ ΑΝΕΠΡΟΚΟΠΗ ΤΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΕΞΤΡΑ ΦΟΥΡΝΑΚΙ,Ε;;;;

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
GEODATOU έγραψε:ΠΟΠΑΚΙ,ΔΕΝ ΓΙΝΟΤΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΣ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΘΕΜΑ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΘΕΜΑ ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΠΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΑ ΤΑ ΦΕΡΝΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΒΟΛΤΑ ΜΕ 4 ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΤΗΝ ΕΙΔΑΜΕ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΜΕΝΗ ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΦΗΣΕΙ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΚΑΠΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΠΑΕΙ!!!ΒΕΒΑΙΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΕΚΑΤΣΕ.ΠΑΛΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΘΑ ΦΡΟΝΤΙΖΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΜΙΝΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΗΡΕΜΙΑ ΤΗΣ.ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ!!!!ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΕΙ !!!ΠΑΝΤΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΟΥΜΕ ΞΑΝΑΜΕΙΝΕΙ ΜΑΖΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΣΥΜΒΙΩΣΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΩΜΕΝΗ ΜΕ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Α ΜΙΑ ΧΑΡΑ.....ΜΕ 4 ΠΑΙΔΙΑ ΠΡΟΛΑΒΕ ΚΑΙ ΜΑΛΩΣΕ ΜΕ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ;Ε ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΑ ΞΑΝΑΒΡΕΙΣ ΚΟΠΕΛΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΠΟΣΟ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΛΕΨΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥ...

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ευακι μια χαρα σε βρισκω μανταμ με την αδειουλα,τζω εννοειται οτι απο ευγενεια κ μονο επρεπε να της το πεις,κ ας ελπισουμε οτι απο μονη της θα νοικιασει κ δν θα μεινει καθολου!δν μπορω να καταλαβω τους ανθρωπους που πανε φιλοξενουμενοι καπου και δν σηκωνουυν το δαχτυλακι τους να πλυνουν ενα ποτηρι.εμενα το παραπονο μ ηταν οτι οποτε πηγαιναμε στους συγγενεις του αντρα μου ξεκωλονομουν στις δουλειες,δν εμενε ουτε πιρουνι απλυτο ουτε ρουχο αμαζευτο τπτ ποτε δν μπηκαν στο δωματιο μας κ ηταν αστρωτα κ οι βαλιτσες παντα κλεισμενες και συμμαζεμενες.ευτυχως που τσακωθηκαμε κ ηρεμησα.

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
vasoula έγραψε:Καλημερα ευάκι καλα είναι το γλυκούλι μου και πολύυυυυυυυυ ξενύχτι, ελπίζω να το κόψει το βραδυνό μετά που θα 40ήσει αλλά χλωμό το βλέπω.

καλη ειναι και η ελπιδα αλλα ως γνωστον στο τελος πεθαινει!!!!!! Razz Razz Razz μακαρι να σταματησει να σε ξυπναει!αλλα πιο πολυ ευχομαι να ειναι φαγανο!ασε τι τραβαω με την παπιουλα μου που δεν τρωει!εσυ δε μας ειπες εισαι καλα?

Καλά είμαι δόξα το θεό, ευτυχώς έχω την μαμά μου και με βοηθάει μοιραζόμαστε το βραδυνό, ααα βγήκα και για καφεδάκι και όλο το μωρακι ειχα στο μυαλό μου. Εχασα 17 κιλά κι εχω λίγη κοιλίτσα, έβαλα που λές κορσέ ( με φάγανεεεεε βάλε κορσέ και βάλε κορσέ) που όμως εγώ να τον αντέξωωωωωωωωω μου πίεζε την κοιλιά και πεθαινα στον πόνο, τον κράτησα 4 ώρες και μετά δεν τον ξαναέβαλα ποτέ, δεν με νοιαζει ας αργήσει η κοιλιά να φύγει λογικό μου φαίνεται που απο 43 κιλά περίπου πήγα 70, πήγαινα καλά και απο εκείνη την ημέρα πονάω γυρω απο την τομή!!!
Με έπιασε πολυλογια, εσυ ολα καλα;;

Αααα και το τελευταίο και κορυφαίο, ο άνδρας μου εχθες μου είπε ¨ Αγάπη δεν βάζουμε μπρός για ένα 2ο μόλις μας πεί το οκ ο γιατρός; ¨ Ε απο εκείνη την ώρα να δείς πως πονάω Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 8 215994

ireneAG


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα!
πολλα αρρωστα αστερακια ε?περαστηκουλια μωρε και υπομονη στις μανουλες!
εγω ειμαι χαλια με φοβερο πονολαιμο
ευτυχως ο μικρος μου ειναι καλα...!!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι Βασούλα μου θα του δώσω πολλά φιλάκια! αρρωστούλη τον έχω με βήχα και πυρετούλη! άντε να αναρρώσουμε! καλά ήμασταν τόσο καιρό χωρίς αρρώστιες! τι στο καλό κολλήσαμε πάλι!

και ο δικός μου ξύπναγε συνέχεια Βασούλα για γάλα και αργούσε να ρευτεί και τα έκανε και κάθε φορά! μέχρι να τον αλλάξω να τον κάνω να ρευτεί και να τον ταίσω και να με ξανα-πάρει ο ύπνος αυτός ξανα-ξύπναγε να φάει! καλό κουράγιο κοριτσάκι μου!

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kalliopi έγραψε:
Α ΜΙΑ ΧΑΡΑ.....ΜΕ 4 ΠΑΙΔΙΑ ΠΡΟΛΑΒΕ ΚΑΙ ΜΑΛΩΣΕ ΜΕ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ;Ε ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΑ ΞΑΝΑΒΡΕΙΣ ΚΟΠΕΛΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΠΟΣΟ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΛΕΨΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥ...

HTAN MAΛΩΜΕΝΗ ΜΕ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΠΡΟ ΠΑΙΔΙΩΝ!!!ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΤΙΣ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΗ ΑΛΛΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΓΥΝΑΙΚΑ 1 ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ.ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΛΑΙΓΟΝΤΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΛΕΦΤΑ .ΑΛΛΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 2 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΕΞΩ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟΣ.ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΘΥΜΗΘΩ ΚΑΙ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΔΙΑΜΟΝΗΣ ΜΟΥ ΣΤΙΣ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΑΩ ΤΟΥΡΚΟΣ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΡΩΤΑΕΙ ΠΑΛΙ ΤΙ ΕΧΩ!!!! Shocked Shocked Shocked

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula έγραψε:
Αααα και το τελευταίο και κορυφαίο, ο άνδρας μου εχθες μου είπε ¨ Αγάπη δεν βάζουμε μπρός για ένα 2ο μόλις μας πεί το οκ ο γιατρός; ¨ Ε απο εκείνη την ώρα να δείς πως πονάω [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

αχαχαχαχα!!!!!!!!θα λες οπως η βουγιουκλακη στον παπαμιχαηλ "πονος?" "πονος πονος!!!"
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:ναι Βασούλα μου θα του δώσω πολλά φιλάκια! αρρωστούλη τον έχω με βήχα και πυρετούλη! άντε να αναρρώσουμε! καλά ήμασταν τόσο καιρό χωρίς αρρώστιες! τι στο καλό κολλήσαμε πάλι!

και ο δικός μου ξύπναγε συνέχεια Βασούλα για γάλα και αργούσε να ρευτεί και τα έκανε και κάθε φορά! μέχρι να τον αλλάξω να τον κάνω να ρευτεί και να τον ταίσω και να με ξανα-πάρει ο ύπνος αυτός ξανα-ξύπναγε να φάει! καλό κουράγιο κοριτσάκι μου!

Αχ ψυχούλα μου είναι αρρωστούλι να του δώσεις πολλά πολλά φιλάκια και ευχομαι να του περάσει γρήγορα, Μαράκι μου όλα τα παιδάκια είναι αρρωστούλια τώρα, οι ξαδερφές μου και η κολλητή μου τα έχουν άρρωστα όλα και μέρες, κολάνε με το παραμικρό τα μικρούλια.

Κάνω κουράγιο και έχω δυναμη που το μωράκι μου είναι υγιές, αυτό παρακαλούσα τόσες μέρες μεσα στην κλινική να γεννηθει το μωράκι μου γερό γιατί είχαμε φοβηθεί, γερά να είναι τα παιδάκια μας και ας κουραζόμαστε χαλάλι τους.
Εντωμεταξύ τώρα νυστάαααααζωωωω Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 8 215994

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula έγραψε:
Μαρία έγραψε:ναι Βασούλα μου θα του δώσω πολλά φιλάκια! αρρωστούλη τον έχω με βήχα και πυρετούλη! άντε να αναρρώσουμε! καλά ήμασταν τόσο καιρό χωρίς αρρώστιες! τι στο καλό κολλήσαμε πάλι!

και ο δικός μου ξύπναγε συνέχεια Βασούλα για γάλα και αργούσε να ρευτεί και τα έκανε και κάθε φορά! μέχρι να τον αλλάξω να τον κάνω να ρευτεί και να τον ταίσω και να με ξανα-πάρει ο ύπνος αυτός ξανα-ξύπναγε να φάει! καλό κουράγιο κοριτσάκι μου!

Αχ ψυχούλα μου είναι αρρωστούλι να του δώσεις πολλά πολλά φιλάκια και ευχομαι να του περάσει γρήγορα, Μαράκι μου όλα τα παιδάκια είναι αρρωστούλια τώρα, οι ξαδερφές μου και η κολλητή μου τα έχουν άρρωστα όλα και μέρες, κολάνε με το παραμικρό τα μικρούλια.

Κάνω κουράγιο και έχω δυναμη που το μωράκι μου είναι υγιές, αυτό παρακαλούσα τόσες μέρες μεσα στην κλινική να γεννηθει το μωράκι μου γερό γιατί είχαμε φοβηθεί, γερά να είναι τα παιδάκια μας και ας κουραζόμαστε χαλάλι τους.
Εντωμεταξύ τώρα νυστάαααααζωωωω Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 8 215994


ναι βρε Βασούλα μου περαστικές να είναι οι αρρώστιες και όλα καλά!


αυτό που λες είναι το πιο σωστό! όση κούραση σωματική και να περνάμε οι μανούλες την αντέχουμε! την ψυχική είναι αυτή που δεν αντέχουμε γι'αυτό όλα τα παιδάκια να γεννιούνται γερά και όλα τα άλλα είναι μικρά και ασήμαντα!

αχ και εγώ νυστάζωωωωωω! με το ζόρι κάνω δουλειές τώρα! κάνω μια δουλειά και έρχομαι και κάθομαι, και άντε πάλι τα ίδια!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
GEODATOU έγραψε:ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΘΥΜΗΘΩ ΚΑΙ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΔΙΑΜΟΝΗΣ ΜΟΥ ΣΤΙΣ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΑΩ ΤΟΥΡΚΟΣ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΡΩΤΑΕΙ ΠΑΛΙ ΤΙ ΕΧΩ!!!! Shocked Shocked Shocked

δλδ καπως ετσι???
https://www.youtube.com/watch?v=ixrC2xvXh4g&feature=related
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΝΑΙ!!!ΑΛΛΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΤΑΛΗΞΩ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ:

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
GEODATOU έγραψε:ΝΑΙ!!!ΑΛΛΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΤΑΛΗΞΩ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ:

μπορει στη θεση αυτης να ειναι η κουνιαδα σου και στη θεση αυτου ο αντρας σου!!!! Laughing

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΛΕΣ??????ΚΟΙΤΑ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΥΜΒΙΩΣΗ ΔΕΝ ΤΗΝ ΒΛΕΠΕΙ ΜΕ ΚΑΛΟ ΜΑΤΙ ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ ΜΕ ΟΧΙ ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!ΘΑ ΔΟΥΜΕ.ΚΟΝΤΟΣ ΨΑΛΜΟΣ ΑΛΛΗΛΟΥΙΑ!!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
παντως ειμαστε κι εμεις καλα ζωα!ολοι κανουν οτι γουσταρουν κι εμεις παντα ειμαστε με την απορια "μα γιατι?εγω δεν εχω φερθει ποτε ετσι...αυτοι γιατι μου φερονται σα σκουπιδι???" scratch scratch scratch confused confused confused

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μπονζούρ μαμάδες! Όλα καλά βλέπω, μεσα στην τρελλή χαρά όλες μας, ε? Εγώ ξεστόλισα σήμερα το δέντρο, έκλεισα τις κούτες με σελοτέιπ, τις ανέβασα και στη σοφίτα, και είδα ότι ξέχασα να ξεστολίσω κάτι *&%$μπιχλιμπιδια που είχα σε κάτι ράφια, κάτι κεριά και κάτι αγιοβασίληδες.. Κλάσικ...
Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 8 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 8 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 8 679259

Ευάκι για ρώτα την πεθερά σου αν χρειάζεται καμια κουζίνα, έχουμε κι εμείς. Πώς μερικοί συλλέγουν γραμματόσημα? Άλλοι συλλέγουν κουζίνες. Χόμπι κι αυτό!

Βασούλα, τζίζους πες τον άντρα σου. Είπαμε να θέλουν παιδιά αλλά το παρακάνουν κι αυτοί ώρες ωρες... αυτό με τον κορσέ μήπως να το έκανα κι εγώ? (νωρίς το σκέφτηκα???)Razz

Geodatou ούτε εμείς έχουμε λεφτά, ξέρεις πόσο έχει ακριβύνει το χαβιάρι? Οι δε αστακοί απλησίαστοι, μόνο μια φορά την εβδομάδα μπορούμε να τρώμε πλέον..

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!


έβαλα που λές κορσέ ( με φάγανεεεεε βάλε κορσέ και βάλε κορσέ) που όμως εγώ να τον αντέξωωωωωωωωω μου πίεζε την κοιλιά και πεθαινα στον πόνο, τον κράτησα 4 ώρες και μετά δεν τον ξαναέβαλα ποτέ, δεν με νοιαζει ας αργήσει η κοιλιά να φύγει λογικό μου φαίνεται που απο 43 κιλά περίπου πήγα 70,


χαχαχα εμενα μ θυμισες που μ εστειλαν απο την βραζιλια εναν κορσε ολοσωμο με στηθοδεσμο για θηλασμο και εμπαινε σαν σορτσακι κ το κουμπωνες κατακορυφα με κλιψακια και το βαζω κ εγω μολις γεννησα ουτε 2ωρες μετα,κ ξεκιναω κ ξερναω κ φωναζω την νοσοκομα κ μ λεει καλε τι επαθες κ ξερνας εφαγες τπτ λεω οχι,και σηκωνει την πυτζαμα να δει τη κοιλια μ κ μολις βλεπει τον κορσε της πεταχτηκαν τα ματια εξω,ρε πας καλα μ λεει ακομα τωρα γεννησες τι περιμενες να μν ξερασεις,κ τελικα τν εβγαλα ε μετα ηταν αργα γτ ξεκινησα εμ τν θηλασμο κ εβαζα κιλα αντι να χανω τα λιγοστα που εβαλα στην εγκυμοσυνη.ο κορσες ειναι ακομα στη ντουλαπα.

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Nena έγραψε:

Geodatou ούτε εμείς έχουμε λεφτά, ξέρεις πόσο έχει ακριβύνει το χαβιάρι? Οι δε αστακοί απλησίαστοι, μόνο μια φορά την εβδομάδα μπορούμε να τρώμε πλέον..

ΚΑΛΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ!!!!ΚΑΤΑΡΓΗΣΑΜΕ ΣΑΜΠΑΝΙΑ ΚΑΙ ΑΣΤΑΚΟ ΓΚΡΑΝΤΙΝΙΕ!!!!ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ.ΚΑΛΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΦΑΣΟΛΑΦΑ ΚΑΙ ΤΑ ΣΟΥΤΖΟΥΚΑΚΙΑ!!!!
ΕΥΑΚΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ.ΟΠΩΣ ΛΕΩ ,ΒΡΙΣΚΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ.ΠΑΤΑΝΕ ΣΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΑΡΝΗΘΕΙΣ ΜΑΛΛΟΝ!!!!ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΕΧΩ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΕΙ!!!!!Ο ΜΑΚΑΚΑΣ ,ΜΑΚΑΚΑΣ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΚΑΙ ΜΑΚΑΚΑΣ ΠΕΘΑΙΝΕΙ!!!

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα μας! τι μου κανετε; τι να κανετε τα διαβασα, εγω κορσε πηρα τον εβαλα δεν αντεξα και ποναγα και μετα, στο δευτερο ρωτησα και την γυναικολογο μου μου ειπε τιποτα δεν κανει ο κορσες μην βαλεις, ε δεν εβαλα να με ποναει παλι η τομη ε οχι, γεωργια περαστικα για την κουνιαδα την πατησες, μαρακι περαστικα στον μικρο, καλιοπι θελω και εγω να δω τον κουκλο, σε εχω φεις; δεν θυμαμαι, ποπη εκανα την πιτσα σου καλη βγηκε αλλα λιγο μαλακια μαλλον μου επεσε πιο πολυ βουτυρο και την επομενη φορα δεν θα βαλω αυγο γιατι δεν το μπορει το στομαχι μου, ωραια ευκολη λυση, Λεχωνιτσα κουραγιο με τα ξενυχτια σας!

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
επισης το χαβιαρι δεν θα το αγγιζα ποτε, καλα που δεν γεννηθηκα στα σαλονια να μην με λενε και μπας κλας Razz Razz

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:καλημερουδια!!!τι κανετε?εγω πιαστηκα απο νωρις με δουλειες!περαστικα στα ζουζουνια μας!και η μικρη μου εχει βηχα και μυξουλες αλλα δε με στεναχωρει και πολυ γιατι ειναι διαφανες και μαλλον απο δοντια!ο μεγαλος ξεκινησε σχολειο σημερα!αντε να δουμε!
τζω περαστικα σας γενικωσ και...ειδικως!
βιβιαν εισαι μια θεα!
μαρια αχ και να μπορουσαμε να παμε παλι για καφε ε?!
ποπακι [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
οι αθηνουλες που ειναι?καλα η μια τωρα θα ξυπνησε αλλα η φουρναρισσα μας εχει αδειουλα?

Σ' ευχαριστώωωωωωωω Ευάκι μου!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 8 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 8 334590

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΑΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ???ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΟΛΕΣ.ΠΑΡΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΥΜΠΑΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ!!!!ΕΙΔΙΚΑ ΑΜΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ,ΟΛΟ ΕΚΤΟΣ ΣΠΙΤΙΟΥ ΘΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ!!!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
που'σαι βρε Μαριτσάκι? τι κάνουν τα μικρά? ο γιος σου είναι καλύτερα!

καλέ σε είδα στον ύπνο μου εχτές! από κάπου έβγαινες λέει και σου μίλησα, εσύ χαμπάρι δεν είχες πάρει πια ήμουν, δεν με γνώρισες, ε με τα πολλά και τα λίγα σου είπα και μετά πήγαμε για καφέ!
όπως κατάλαβες ο πεινασμένος καρβέλια ονειρεύεται! χαχαχαχα!

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:που'σαι βρε Μαριτσάκι? τι κάνουν τα μικρά? ο γιος σου είναι καλύτερα!

καλέ σε είδα στον ύπνο μου εχτές! από κάπου έβγαινες λέει και σου μίλησα, εσύ χαμπάρι δεν είχες πάρει πια ήμουν, δεν με γνώρισες, ε με τα πολλά και τα λίγα σου είπα και μετά πήγαμε για καφέ!
όπως κατάλαβες ο πεινασμένος καρβέλια ονειρεύεται! χαχαχαχα!

Πότε θα έρθεις Αθήνα κυρία μου;;;

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχα βρε μαρακι γελασα με ειδες στο υπνο σου ε, ε ναι οταν κοιμαμαι παω αρχιζω τις επισκεψεις χαχαχα, γεωργια πρεπει να το κανονισουμε ρε γαμωτο ενα σαββατο η κυριακη επειγοντος χαχα, ο μικρος ξανακρυωσε καλε ω ναι επαιρνε και αντιβιωση πως τα καταφερε δεν ξερω, ενταξει κλασικα φυσαγε μυτη και εκανε μια μερα πυρετο αλλα ακομα μου αρχισε βηχαλακι θα τον παω στον γιατρο παλι, αυτο το παιδι θα με πεθανει φετος η μικρη ντουρασελ γινεται καλα το μαναρι μου, εγω κατι συπτωματα στο λαιμο εχω σημερα θα δειξει

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις