Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
35 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 35 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 40]

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαρακι θελω ολες τις λεπτομερειες τι φοραγα πως ημουν, αν ειχα χασει κανα κιλο γιατι ειπα να αρχισω διαιτα παλι να δω θα εχω και επιτυχια μεχρι να με δεις; Razz

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μιλουπακι έγραψε:καλημερα μας! τι μου κανετε; τι να κανετε τα διαβασα, εγω κορσε πηρα τον εβαλα δεν αντεξα και ποναγα και μετα, στο δευτερο ρωτησα και την γυναικολογο μου μου ειπε τιποτα δεν κανει ο κορσες μην βαλεις, ε δεν εβαλα να με ποναει παλι η τομη ε οχι, γεωργια περαστικα για την κουνιαδα την πατησες, μαρακι περαστικα στον μικρο, καλιοπι θελω και εγω να δω τον κουκλο, σε εχω φεις; δεν θυμαμαι, ποπη εκανα την πιτσα σου καλη βγηκε αλλα λιγο μαλακια μαλλον μου επεσε πιο πολυ βουτυρο και την επομενη φορα δεν θα βαλω αυγο γιατι δεν το μπορει το στομαχι μου, ωραια ευκολη λυση, Λεχωνιτσα κουραγιο με τα ξενυχτια σας!

ΜΑΡΙΤΣΑΚΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ!!!! Razz ΤΟΝ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΤΟ ΓΙΟ ΜΟΥ ΚΑΛΕ,ΕΧΕΙΣ ΓΡΑΨΕΙ ΚΑΙ ΣΧΟΛΙΟ!ΜΠΕΡΔΕΥΤΗΚΑΜΕ ΟΙ ΜΑΝΕΣ!Popi Piz στο fb!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:
Μαρία έγραψε:που'σαι βρε Μαριτσάκι? τι κάνουν τα μικρά? ο γιος σου είναι καλύτερα!

καλέ σε είδα στον ύπνο μου εχτές! από κάπου έβγαινες λέει και σου μίλησα, εσύ χαμπάρι δεν είχες πάρει πια ήμουν, δεν με γνώρισες, ε με τα πολλά και τα λίγα σου είπα και μετά πήγαμε για καφέ!
όπως κατάλαβες ο πεινασμένος καρβέλια ονειρεύεται! χαχαχαχα!

Πότε θα έρθεις Αθήνα κυρία μου;;;

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad θέλω να έρθωωωωωωωωω! θέλω να σας δω και από κοντάααα! Sad


Μιλουπακι έγραψε:μαρακι θελω ολες τις λεπτομερειες τι φοραγα πως ημουν, αν ειχα χασει κανα κιλο γιατι ειπα να αρχισω διαιτα παλι να δω θα εχω και επιτυχια μεχρι να με δεις; Razz


λοιπόν Μιλού ήσουν πολύ σικ ντυμένη, πολύ κυριλέ ρε παιδί μου! ήσουν και λίγο σνομπ η αλήθεια είναι στην αρχή! Razz Razz εντάξει μετά ήρθες στα ίσια σου! Laughing Laughing και αδύνατη ήσουν! οπότε ξέρεις εσύ, άρχισε τις προετοιμασίες! Razz

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αμαν βρε καλιοπι ποτε δεν θυμαμαι με το ονομα που εχεις βαλει καμια φορα στιγμιαια μετα μπαινω εδω βλεπω καλιοπι το ξαναξεχνω χαχαχα

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχαχα απο αυτα που λες μαλλον δεν θα εχω επιτυχια γιατι δεν ντυνομαι ποτε κυριλε και εχω υφος σνομπ χαχαχα παει τσαμπα η διαιτα

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μιλουπακι έγραψε:χαχαχαχα απο αυτα που λες μαλλον δεν θα εχω επιτυχια γιατι δεν ντυνομαι ποτε κυριλε και εχω υφος σνομπ χαχαχα παει τσαμπα η διαιτα


χαχαχαχα! δηλαδή μόνο στο ύφος σνομπ έπεσα μέσα! παιδί μου μιλάμε για πολύ κυριλίκι! δικηγορίνα και βάλε! Razz Razz

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μιλουπακι έγραψε:αμαν βρε καλιοπι ποτε δεν θυμαμαι με το ονομα που εχεις βαλει καμια φορα στιγμιαια μετα μπαινω εδω βλεπω καλιοπι το ξαναξεχνω χαχαχα

XEXEXE!EIΔΕΣ;;;;;ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΜΠΕΡΔΕΥΩ ΤΑ ΚΑΝΩ ΑΥΤΑ!!!ΞΕΜΠΕΡΔΕΥΤΗΚΕΣ ΤΩΡΑ ΔΛΔ...Ε;;;

ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΓΩ ΑΘΗΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙ ΑΥΡΙΟ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΓΙΑ 3 ΜΕΡΕΣ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥ.......... Sad

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Razz Razz μαρακι δυο τα τινα η με εχεις υπερεκτιμησει μεσα σου και το εβγαλες στα ρουχα η θα κερδισω κανα λαχειο μεχρι να συναντηθουμε και θα ξεσκιστω στο σοπινγκ, εκτος αν με πετυχεις τυχαια σε καμια αθηνα με την δικηγορο μου αγκαζε γιατι παιζει και αυτο το σκηνικο απαπα δεν θελω θα σημαινει οτι θα εχω τρεξιματα παλι

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
α ναι ειπαμε σημα κατατεθεν η φωτο καλιοπι εκει ξεμπλοκαρομαι και θυμαμαι

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μιλού άμα κερδίσεις στο λαχείο πάρε και μένα για σόπινκγ! θα βγει και το όνειρο βρε έτσι! χαχαχαχαχα!


έλα ρε Ποπάκι κάτω! έλα καλέ να σε δούμε! έλα λέμεεεεεεεε

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαριτσακι μηπως εβαλες πολυ βουτυρο γτ κ γω στην μια εβαλα περισσοτερο κ ειχε γινει πολυ μαλακια,κ στην δευετρη δν εβαλα τοσο κ βγηκε πιο τραγανο,το αυγο μπορεις να βαλεις λιγο μονο η μονο λιγο γαλα η λιγη κρεμα γαλακτος,αν κ δν το εχω δοκιμασει αλλα δν νομιζω να μην γινει νοστιμο,οντως ειναι ευκολη λυση,γτ σχεδον παντα εχουμε ψωμι του τοστ σπιτι.την εκοψες κατευθειαν η περιμενες λιγο?

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μιλουπακι έγραψε:α ναι ειπαμε σημα κατατεθεν η φωτο καλιοπι εκει ξεμπλοκαρομαι και θυμαμαι


NAI,ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΥΤΗ ΒΕΒΑΙΑ ΤΩΡΑ ΣΤΟ ΦΑΤΣΟΒΙΒΛΙΟ,ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ,ΟΛΑ ΟΚ!!! Razz

Μαρία έγραψε:

έλα ρε Ποπάκι κάτω! έλα καλέ να σε δούμε! έλα λέμεεεεεεεε

ΠΟΥ ΝΑ ΡΘΩ ΡΕ ΤΩΡΑ...ΑΣΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ,ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟΥ ΚΛΕΙΝΟΥΝ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΣΤΟ ΣΥΝΤΑΓΜΑ ΕΝΩ ΤΩΡΑ ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ ΣΤΕΦΑΝΟ!!!ΤΙ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΚΕΙ;;;;ΟΕΟ;

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:
Μαρία έγραψε:

έλα ρε Ποπάκι κάτω! έλα καλέ να σε δούμε! έλα λέμεεεεεεεε

ΠΟΥ ΝΑ ΡΘΩ ΡΕ ΤΩΡΑ...ΑΣΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ,ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟΥ ΚΛΕΙΝΟΥΝ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΣΤΟ ΣΥΝΤΑΓΜΑ ΕΝΩ ΤΩΡΑ ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ ΣΤΕΦΑΝΟ!!!ΤΙ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΚΕΙ;;;;ΟΕΟ;


γιατί καλέ μια χαρά είναι και στον Άγιο Στέφανο! είναι και κοντά στην Κηφισιά (περίπου) θα πας για ψώνια! Razz
ε? δεν μπορείς να πεις, ωραίους τρόπους έχω να σε δελεάζω ε?

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ποπακι παραπανω βουτυρο μου επεσε ειμαι σιγουρη στην μεση ειχε βγει μαλακια οσο και να την εψηνα δεν γινοταν τιποτα και η γευση γλυκιζε εκει και ηταν κιτρινο οποτε καταλαβα οτι εφταιγε το βουτυρο ετσι ειναι οταν φτιαχνεις κατι για πρωτη φορα την δευτερη ξερεις

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρία έγραψε:
Kalliopi έγραψε:
Μαρία έγραψε:

έλα ρε Ποπάκι κάτω! έλα καλέ να σε δούμε! έλα λέμεεεεεεεε

ΠΟΥ ΝΑ ΡΘΩ ΡΕ ΤΩΡΑ...ΑΣΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ,ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟΥ ΚΛΕΙΝΟΥΝ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΣΤΟ ΣΥΝΤΑΓΜΑ ΕΝΩ ΤΩΡΑ ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ ΣΤΕΦΑΝΟ!!!ΤΙ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΚΕΙ;;;;ΟΕΟ;


γιατί καλέ μια χαρά είναι και στον Άγιο Στέφανο! είναι και κοντά στην Κηφισιά (περίπου) θα πας για ψώνια! Razz
ε? δεν μπορείς να πεις, ωραίους τρόπους έχω να σε δελεάζω ε?

Α ΒΡΗΚΕΣ ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΤΩΡΑ!!!!ΔΕΝ ΤΑ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΤΑ ΨΩΝΙΑ ΟΥΤΕ ΜΕ ΣΦΑΙΡΕΣ ΟΜΩΣ!ΒΓΑΙΝΩ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΚΑΤΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ!ΠΧ,ΘΕΛΩ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ;ΜΠΑΙΝΩ ΣΕ ΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ,ΑΝ ΒΡΩ ΤΟ ΠΑΙΡΝΩ,ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ!ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟ ΓΙΟ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΒΕΛΤΙΩΘΕΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΜΟΥ,ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΠΩ ΝΑ ΤΟΥ ΠΑΡΩ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΘΑ ΔΩ ΚΑΙ ΘΑ ΜΆΡΕΣΕΙ!ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΨΗΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΑΓΙΟ ΣΤΕΦΑΝΟ!ΕΧΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ,ΑΛΛΑ ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΧΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΚΡΕΣ ΓΙΑ 3 ΜΕΡΕΣ...ΝΕXT TIME..

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:
Μιλουπακι έγραψε:χαχαχαχα απο αυτα που λες μαλλον δεν θα εχω επιτυχια γιατι δεν ντυνομαι ποτε κυριλε και εχω υφος σνομπ χαχαχα παει τσαμπα η διαιτα


χαχαχαχα! δηλαδή μόνο στο ύφος σνομπ έπεσα μέσα! παιδί μου μιλάμε για πολύ κυριλίκι! δικηγορίνα και βάλε! Razz Razz

οχι καλε δεν εχω υφος σνομπ αν και καμια φορα επειδη ντρεπομαι και δεν μιλω πολυ μπορει να νομιζεις οτι σε σνομπαρω Razz Razz

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μιλουπακι έγραψε:ποπακι παραπανω βουτυρο μου επεσε ειμαι σιγουρη στην μεση ειχε βγει μαλακια οσο και να την εψηνα δεν γινοταν τιποτα και η γευση γλυκιζε εκει και ηταν κιτρινο οποτε καταλαβα οτι εφταιγε το βουτυρο ετσι ειναι οταν φτιαχνεις κατι για πρωτη φορα την δευτερη ξερεις
'

ετσι ακριβως,κ εμενα σ ειπα η πρωτη βγηκε αρκετα μαλακια κ η δευτερη πιο επιτυχημενη,αλλα επειδη ειμαστε χρυσοχερες ειμαι σιγουρη θα την κανουμε τρομερα επιτυχημενη!!!

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα!!!!!!!!!!!!τι κανετε?????????περαστικα στα μικρουλια!!!!!!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!!!!!!!πως ειστε?πως ειναι τα μικρουλια?η δικη μου σα να καθαριζει η μυτουλα,μας μενει ο βηχας!
φιλακια!!

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ εφιαλτης η χτεσινη νυχτα,κοιμηθηκε μαζι μας,και δν μπορουσε να καταπιει οοοολη νυχτα μουρμουρουσε,κ σηκωθηκαμε 8η ωρα και λεω ας κοιμηθω στον καναπε καμια ωρα οσο βλεπει παιδικα,κ ηρθε ο υδραυλικοοοοοοοοοοςςςςςςς!!!!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ,ΕΥΑΚΙ!!!!ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ.ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΒΗΧΑ ΚΑΙ ΜΥΞΟΥΛΑ.Η ΜΑΡΙΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΜΟΝΟ ΜΥΞΑ.ΑΣ ΤΗΝ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ!!!
ΕΧΩ ΚΑΙ ΝΕΑ!!!!!!!!!!!Η ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΜΟΥ ΚΟΥΝΙΑΔΙΤΣΑ ΒΡΗΚΕ ΣΠΙΤΙ!!!!!!!!!
Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 9 654316 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 9 654316 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 9 654316 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 9 654316 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 9 654316 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 9 654316 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 9 654316 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 9 654316 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 9 893968 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 9 893968 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 9 893968 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 9 893968 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 9 893968

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελα ρε!!!!!!!!!!!αυτα ειναι νεα!!!αντε την γλιτωσες!!!δουλεια εισαι?τωρα σηκωθηκε η μικρη μου και πινει γαλα!ααααααααα!ακου τι επαθα χθες!παω στη διπλα μου(ξερεις αυτη που μαλωνουν συνεχεια)ηταν μονη της,της λεω"μαρια καταλαβαινεις οτι εφοσον μας χωριζει ενας τοιχος πολλα πραγματα ακουγονται"λεει α τους καυγαδες εννοεις?λεω "ναι και ηθελα να σου πω οτι αν ειναι κατι που μπορω να κανω να σε βοηθησω,ξερω εισαι απο αλλη χωρα,δεν εχεις δικο σου ανθρωπο εδω,αν θες οτιδηποτε ακομη και το παιδι να σου κρατησω προκειμενου να μην γινεται αυτος ο χαμος μπροστα του..."
και τι λεει το ατομο?!"α εμεις ετσι ειμαστε εχουμε αυτο τον κωδικα επικοινωνιας"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked και μενω μακακας που λεγαμε.................. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τζω τελεια,την γλιτωσες,
ευακι πως να μην μεινεις??κριμα για το παιδακι που προφανως δν πρεπει να καταλαβαινει αυτν τν κωδικα..

thinkpink!

thinkpink!
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέραααα!Ελπίζω να είστε καλά όλες κ όλα τα παιδάκια.

http://vrefikoispasmoi.blogspot.com/

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΟΝΤΩΣ ΚΡΙΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΠΟΥ ΑΚΟΥΕΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ!!!!ΚΑΙ ΞΑΝΑΛΕΩ ΜΕΡΙΚΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΓΟΝΕΙΣ!!!!ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις