Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
15 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 15 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 40]

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οντως,ελα ομως που κανουνε κ οχι ενα μονο.

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κι εχω και τον αντρα μου που γελαει και λεει ευτυχως που το 2001 θα αλλαζες και θα βλεπαμε ολοι μια ευα που κοιταει τον εαυτο της οπως τον εαυτο τους κοιταν ολοι οι αλλοι τοσα χρονια!πως την πατησα ετσι μου λετε? Mad

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΔΥΣΤΥΧΩΣ Ή ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΥΑΚΙ ΣΠΑΝΙΑ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΑΛΛΑΖΟΥΝ.ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΕΤΣΙ ,ΕΤΣΙ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙΣ ΜΙΑ ΖΩΗ!!!ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΛΕΩ ΟΤΑΝ ΝΙΩΘΩ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΣΗ ΓΥΡΩ ΜΟΥ.ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΑΛΛΑ ΠΟΥ!!!!ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ,ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟ ΘΥΜΑ ΤΗΣ ΥΠΟΘΕΣΗΣ!!!!!ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΜΙΑ ΙΣΟΡΡΟΠΙΑ ΑΝΑΜΕΣΑ.ΑΝ ΤΗΝ ΒΡΕΙΣ ΠΕΣ ΤΟ ΚΑΙ ΣΕ ΕΜΕΝΑ,ΟΚ??? Very Happy Very Happy Very Happy

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
GEODATOU έγραψε:ΔΥΣΤΥΧΩΣ Ή ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΥΑΚΙ ΣΠΑΝΙΑ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΑΛΛΑΖΟΥΝ.ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΕΤΣΙ ,ΕΤΣΙ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙΣ ΜΙΑ ΖΩΗ!!!ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΛΕΩ ΟΤΑΝ ΝΙΩΘΩ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΣΗ ΓΥΡΩ ΜΟΥ.ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΑΛΛΑ ΠΟΥ!!!!ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ,ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟ ΘΥΜΑ ΤΗΣ ΥΠΟΘΕΣΗΣ!!!!!ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΜΙΑ ΙΣΟΡΡΟΠΙΑ ΑΝΑΜΕΣΑ.ΑΝ ΤΗΝ ΒΡΕΙΣ ΠΕΣ ΤΟ ΚΑΙ ΣΕ ΕΜΕΝΑ,ΟΚ??? Very Happy Very Happy Very Happy

αν περιμενεις να την βρω εγω τη χρυση τομη σωθηκες!!!μιλας με ενα ατομο που κοντεψε να μηδενιστει γραπτο του στις πανελληνιες για να γραψει 15(ναι 15,το λιγοτερο δε τους εφτανε!!!)η "φιλη"μου που μολις περασα στη σχολη δε μου ξαναμιλησε!βεβαια αυτη περασε τει δομικων.ή μαλλον την περασα εγω κι αν τρωει ενα ψωμακι τωρα μου το χρωσταει αλλα...ειπαμε μακακας...

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΡΕ ΕΥΑΚΙ,ΘΑ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΛΟ ΔΙΔΥΜΟ ΟΙ ΔΥΟ ΜΑΣ!!!!!ΘΑ ΩΦΕΛΟΥΝΤΑΝ ΠΟΛΛΟΙ ΓΥΡΩ ΜΑΣ!!!!!ΕΜΕΝΑ ΣΤΟ ΛΕΞΙΚΟ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΙΝΙΩΤΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΑΛΟΥΝ ΦΩΤΟ ΜΟΥ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗΝ ΛΕΞΗ :ΘΥΜΑ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κοριτσάρες μου! τι κάνετε?
εμείς τρελά ξενύχτια! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 10 215994 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 10 215994 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 10 215994 μιλάμε για πολύ "κεφάλι" έτσι! ουουου! ψήθηκε ο μικρός στον πυρετό όλο το βράδυ, τρελά κέφια! με Ponstan και είχε 38,5! ε ρε γλέντια! και πάνω που πέρασε επιτέλους το τρίωρο και μπορούσα να του δώσω depon ο πυρετός έπεσε! τρέλα λέμεεεεεεεε! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 10 654316 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 10 654316 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 10 654316 ε ρε κέφια! καλά ο βήχας... σαν ρυμουλκό κάνει το μαναράκι μου!


Τζο και Ευάκι άμα με θέλετε στην παρέα σας, εδώ είμαι εγώ: εθελοντής μακάκας με τα όλα του! εθελοντής θύμα εκ γενετής! μιλάμε τι πάμε στοίχημα ότι δεν υπάρχει μεγαλύτερο από εμένα? θα χάσετε σας προειδοποιώ! Wink
anyway, καλή καρδιά να έχουμε! Smile

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ,ΜΑΡΑΚΙ.
ΑΥΤΗ Η ΑΤΙΜΗ ΚΑΡΔΙΑ ΦΤΑΙΕΙ ΓΙΑ ΟΛΑ!!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
GEODATOU έγραψε:ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ,ΜΑΡΑΚΙ.
ΑΥΤΗ Η ΑΤΙΜΗ ΚΑΡΔΙΑ ΦΤΑΙΕΙ ΓΙΑ ΟΛΑ!!!


αυτή αυτή φταίει!
τουλάχιστον είχες εσύ καλά νέα με την κουνιάδα!
ευχαριστούμε για τα περαστικά, και ανταποδίδουμε!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:
Τζο και Ευάκι άμα με θέλετε στην παρέα σας, εδώ είμαι εγώ: εθελοντής μακάκας με τα όλα του! εθελοντής θύμα εκ γενετής! μιλάμε τι πάμε στοίχημα ότι δεν υπάρχει μεγαλύτερο από εμένα? θα χάσετε σας προειδοποιώ! Wink
anyway, καλή καρδιά να έχουμε! Smile

ενταξει βρε κοριτσια ας μη μαλωσουμε τοσες λεξεις εχει το λεξικο!!!μαλ@κας,θυμα,κοροιδο και τοσες ακομη!!!ας παρει η καθεμια απο μια και ξεμπερδεψαμε!!!!!!!!!!!! Razz

ladycat

ladycat
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημεραααααααααααααααα

http://www.gatospito.com

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
Μαρία έγραψε:
Τζο και Ευάκι άμα με θέλετε στην παρέα σας, εδώ είμαι εγώ: εθελοντής μακάκας με τα όλα του! εθελοντής θύμα εκ γενετής! μιλάμε τι πάμε στοίχημα ότι δεν υπάρχει μεγαλύτερο από εμένα? θα χάσετε σας προειδοποιώ! Wink
anyway, καλή καρδιά να έχουμε! Smile

ενταξει βρε κοριτσια ας μη μαλωσουμε τοσες λεξεις εχει το λεξικο!!!μαλ@κας,θυμα,κοροιδο και τοσες ακομη!!!ας παρει η καθεμια απο μια και ξεμπερδεψαμε!!!!!!!!!!!! Razz



ε νομίζω ότι έχω τα πνευματικά δικαιώματα σε όλες! Razz Razz Razz
αλλά αν το αξίζετε και εσείς άντε να σας παραχωρήσω μερικές! Laughing Laughing



Καλημέρα ladycat! τι κάνει το μωρό?

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευάκι έγραψε:

ενταξει βρε κοριτσια ας μη μαλωσουμε τοσες λεξεις εχει το λεξικο!!!μαλ@κας,θυμα,κοροιδο και τοσες ακομη!!!ας παρει η καθεμια απο μια και ξεμπερδεψαμε!!!!!!!!!!!! Razz
ΣΩΣΤΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ!!!!ΠΑΡΕ ΠΑΡΕ ΤΖΑΜΠΑ ΕΙΝΑΙ!!!!ΕΚΕΙ ΘΑ ΤΑ ΧΑΛΑΣΟΥΜΕ??? Very Happy Very Happy Very Happy

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;;ΒΛΕΠΩ "ΩΡΑΙΑ" ΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΑ....ΠΑΝΤΩΣ ΕΝΑ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ!ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΛΠΙΔΑ!ΖΩΝΤΑΝΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΕΓΩ!ΜΙΛΑΜΕ ΗΜΟΥΝ ΑΠΟ ΤΑ ΜΕΓΑΑΑΑΑΛΑ ΖΩΑ!ΚΑΙ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΠΡΩΙ,ΜΟΥ ΓΥΡΙΣΕ Ο ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ(ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟ ΣΚΗΝΙΚΟ,ΟΧΙ ΑΠΟ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ!) ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΒΡΗΚΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΟΥ!ΟΚ,ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΕΤΑΛΛΑΧΤΕΙ ΕΝΤΕΛΩΣ,ΠΑΛΙ ΤΗΝ ΨΙΛΟΠΑΤΑΩ,ΑΛΛΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΣΠΑΝΙΑ ΠΙΑ!ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΑΝ ΘΥΜΩΣΕΙΣ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ,ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ Ο ΡΟΛΟΣ ΤΟΥ ΘΥΜΑΤΟΣ! Wink

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δε βαριεσαι βρε καλλιοπη,τωρα θα αλλαξουμε?
για να αλλαξω πρεπει να καθομαι και να μαλωνω με τον καθενα που εμαθε τοσα χρονια να με "πηδαει" και τις φωνες και τα μαλωματα δε τα μπορω...μου αρκει 1 στους 100 που με συναναστρεφονται να με αγαπα γι'αυτο που ειμαι και οι υπολοιποι 99 τι να κανουμε δε πειραζει...
ασχετο αλλα η μικρη μου που χθες εβηχε σα γαιδουρι και ειχε μυξα ποταμι και γκρινια στο φουλ σημερα ειναι μια χαρα! Rolling Eyes θα σκισω τα πτυχια μου που ειπε και εκεινη η φιλολογος στο money drop!!!!!!!!!!!!!! Shocked Shocked Shocked
https://www.youtube.com/watch?v=HoQ-Mqq1xOI&feature=related

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευάκι έγραψε:δε βαριεσαι βρε καλλιοπη,τωρα θα αλλαξουμε?
για να αλλαξω πρεπει να καθομαι και να μαλωνω με τον καθενα που εμαθε τοσα χρονια να με "πηδαει" και τις φωνες και τα μαλωματα δε τα μπορω...μου αρκει 1 στους 100 που με συναναστρεφονται να με αγαπα γι'αυτο που ειμαι και οι υπολοιποι 99 τι να κανουμε δε πειραζει...
ασχετο αλλα η μικρη μου που χθες εβηχε σα γαιδουρι και ειχε μυξα ποταμι και γκρινια στο φουλ σημερα ειναι μια χαρα! Rolling Eyes θα σκισω τα πτυχια μου που ειπε και εκεινη η φιλολογος στο money drop!!!!!!!!!!!!!! Shocked Shocked Shocked

ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΡΕ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΝΑ ΤΣΑΚΩΝΕΣΑΙ,ΑΠΛΩΣ ΠΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΝΑ ΛΕΣ ΟΧΙ! Wink
ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΗ ΒΡΙΣΚΩ ΤΗ ΜΙΚΡΗ!ΘΑ ΣΕ ΖΟΥΡΛΑΝΕ!ΧΕΧΕΧΕ!ΑΣΤΑ ΤΑ ΠΤΥΧΙΑ!ΠΟΥ ΝΑ ΤΑ ΒΓΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΟΡΝΙΖΕΣ ΤΩΡΑ..... Razz

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ρε συ Ευάκι και μένα πώς εναι δυνατόν να τον έχω με Ponstan και 38,5 και πάνω που πέρασε το τρίωρο και λέω επιτέλους θα μπορέσω να του δώσω και depon έπεσε μέχρι το πρωί δεν ξαναανέβασε, χωρίς να το πάρει τελικά το depon εκείνη την ώρα: δεν πάμε καθόλου καλά έτσι! αλλά αυτός ο βήχας ρε παιδί μου, απαπά! σαν 80 χρονών γέρος που κάπνιζε από τα 15 του κάνει! Rolling Eyes

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:
ΑΣΤΑ ΤΑ ΠΤΥΧΙΑ!ΠΟΥ ΝΑ ΤΑ ΒΓΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΟΡΝΙΖΕΣ ΤΩΡΑ..... Razz

ποια κορνιζα?!?!?!?!?επρεπε να τα βαλω σε κορνιζα λες? scratch scratch scratch scratch scratch
ασε μαρακι θα μας τρελανουν τα παλιοπαιδα!!!ετσι μου εκανε ο κωνσταντινος ενα πρωι,πηγε στο μπανιο και ακουω ενα βηχα σαν του παππου που λες μονο που καπνιζε 2 πακετα τη μερα!και κλαιει και να λεει τι επαθα και τον αφηνω στη μανα μου(σχολειο κλειστο κι εγω δουλευα)και το μεσημερι ροδανι η γλωσσα του και βηχα καθολου ολη μερα μου ειπε η μανα μου!!! Shocked

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευάκι έγραψε:
Kalliopi έγραψε:
ΑΣΤΑ ΤΑ ΠΤΥΧΙΑ!ΠΟΥ ΝΑ ΤΑ ΒΓΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΟΡΝΙΖΕΣ ΤΩΡΑ..... Razz

ποια κορνιζα?!?!?!?!?επρεπε να τα βαλω σε κορνιζα λες? scratch scratch scratch scratch scratch
ασε μαρακι θα μας τρελανουν τα παλιοπαιδα!!!ετσι μου εκανε ο κωνσταντινος ενα πρωι,πηγε στο μπανιο και ακουω ενα βηχα σαν του παππου που λες μονο που καπνιζε 2 πακετα τη μερα!και κλαιει και να λεει τι επαθα και τον αφηνω στη μανα μου(σχολειο κλειστο κι εγω δουλευα)και το μεσημερι ροδανι η γλωσσα του και βηχα καθολου ολη μερα μου ειπε η μανα μου!!! Shocked

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΡΕ!σε περιοπτη θεση στο σαλονι! Razz Razz Razz
ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΡΕ ΣΤΑ ΜΙΚΡΑΚΙΑ ΣΑΣ!ΜΑΡΙΑ ΚΟΥΡΑΓΙΟ!

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kalliopi έγραψε:
ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΡΕ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΝΑ ΤΣΑΚΩΝΕΣΑΙ,ΑΠΛΩΣ ΠΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΝΑ ΛΕΣ ΟΧΙ! Wink

NAI,TO ΠΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΛΕΣ ΟΧΙ ΟΤΙ ΤΟ ΕΝΝΟΕΙΣ ΚΙΟΛΑΣ!!!!!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα!!!!!
Κορίτσια το παιδάκι μου υποφέρει απο κολικούς, απο τις 3 την νυχτα εως τις 7 υπέφερε, τρελαθηκα που το εβλεπα έτσι Sad

Μαράκι μου πως είναι το παιδί;;;;

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula έγραψε: Καλημέρα!!!!!
Κορίτσια το παιδάκι μου υποφέρει απο κολικούς, απο τις 3 την νυχτα εως τις 7 υπέφερε, τρελαθηκα που το εβλεπα έτσι Sad

Μαράκι μου πως είναι το παιδί;;;;


Καλημέρα και από εδώ Βασούλα μου! αχ μωρέ το κακομοιράκι μου! να είσαι καθιστή και να το βάζεις μπρούμυτα στα πόδια σου να πιέζει την κοιλίτσα του! ή όρθιο στην αγκαλιά σου όσο πιο ψηλά μπορείς στον ώμο σου, πάλι να πιέζει την κοιλίτσα του!


ο μικρός είναι χάλια Βάσω μου, του άρχισα αντιβίωση, ελπίζω να τον πιάσει γρήγορα γιατί δεν την παλεύουμε άλλο! άσε που δεν έχει όρεξη και δεν τρώει τίποτα! Sad

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
GEODATOU έγραψε:
Kalliopi έγραψε:
ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΡΕ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΝΑ ΤΣΑΚΩΝΕΣΑΙ,ΑΠΛΩΣ ΠΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΝΑ ΛΕΣ ΟΧΙ! Wink

NAI,TO ΠΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΛΕΣ ΟΧΙ ΟΤΙ ΤΟ ΕΝΝΟΕΙΣ ΚΙΟΛΑΣ!!!!!


ΤΙ ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ Η ΟΧΙ;;;;ΘΑ ΤΗΝ ΑΚΟΥΣΟΥΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΚΑΘΕ Π@Π@ΡΙΑ ΠΟΥ ΛΕΝΕ!!!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Περαστικουλια του Μαρακι μου να του δωσεις ενα φιλακι απο μενα, αμαν αυτες οι ιωσεις και η ξαδερφή μου εχει το μωρό 4 μηνων με 39 και υποφερει!!!

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vasoula έγραψε: Καλημέρα!!!!!
Κορίτσια το παιδάκι μου υποφέρει απο κολικούς, απο τις 3 την νυχτα εως τις 7 υπέφερε, τρελαθηκα που το εβλεπα έτσι Sad

Μαράκι μου πως είναι το παιδί;;;;

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΒΑΣΟΥΛΑ!ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!ΟΙ ΚΟΛΙΚΟΙ ΘΕΛΟΥΝ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ!!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βασουλα εμενα η μικρη μου στο σλινγκ την εβρισκε και ξεπερνουσε και κολικους και τα παντα!
καλλιοπη καλα μας τα λες!εσυ τα εχεις κανει και ειχαν αποτελεσμα ή τα λες για να τα κανουμε εμεις κι αν εχουν αποτελεσμα να τα κανεις μετα κι εσυ? Razz Razz

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις