Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
34 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 34 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 40]

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!τι κανετε?εγω ρεπο!το σχολειο εχει απεργια σημερα και εχω και τα 2 θηρια στο σπιτι!αφου λοιπον η μικρη δαγκωσε τον μεγαλο κι αυτος την γρατζουνισε η μικρη του πεταξε το τηλεκοντρολ στο κεφαλι και με σκορ 2-1 υπερ της μικρης την εβαλα για υπνο να ησυχασει λιγο το κεφαλι μου!ευτυχως πηγα χθες σουπερ μαρκετ και ετσι το μεσημερι θα κοιμηθωωωωω!!!! Laughing

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα απο εμένα και τη Γωγώ!!!

Εύα μου δυναμική και η δικιά σου!Που να μεγαλώσει κι άλλο!
Α ρε κακομοίρη Κωνσταντίνε ξύλο που έχεις να φας!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 26 215994 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 26 215994 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 26 215994

Εμείς δοκιμάσαμε το γιο γιό πάλι.Μόλις ήπιε γάλα της λέω πάμε για τσίσα;Και με το που βγάζω την πάνα κατούρησε το σελτεδάκι. Mad Της λέω (μιας και τη βγάλαμε δηλαδή) μήπως θέλεις κακά;Έκανε με το κεφαλάκι ναι.Τη βάζω στο γιο γιο...περίμενα... περίμενα... περίμενα... τίποτα.Μετά απο ένα τέταρτο τη σηκώνω,τη ντύνω και σε πέντε λεπτά με πήρε η μπόχα.Ναι τα έκανε... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα καλλιοπη μας!!!!!!!!τι κανεις?τι λεει ο αντρακλας σου?
ασε αθηνα ειναι αυτα τα θηλυκα παμπονηρα απο μικρα!!!το τι λατρεια του εχει ομως δε λεγεται!!!
εν τω μεταξυ ολο λεω θα σε ρωταω κι ολο ξεχναω τι ειναι το "vissitor messages"????που το βρισκω?

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ!ΒΕΒΑΙΑ ΜΕ ΠΑΙΔΕΥΕΙ ΤΟ ΣΠΛΑΧΝΟ ΜΟΥ,ΑΛΛΑ ΔΕ ΒΑΡΙΕΣΑΙ....ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ ΤΑ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΔΥΝΑΜΗ!ΜΟΣΧΑΡΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΤΟΛΜΗΣΑ ΝΑ ΒΑΛΩ...ΤΑ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΛΠΑ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΗΚΑ...ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΛΛΟ ΔΕ ΞΕΡΩ!
ΤΑ VISITOR MESSAGES ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ΄;;;

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:τι ειναι το "vissitor messages"????που το βρισκω?

Το βλέπεις αν πατήσεις πάνω στο όνομά σου.

Kalliopi έγραψε:ΜΕ ΠΑΙΔΕΥΕΙ ΤΟ ΣΠΛΑΧΝΟ ΜΟΥ,ΑΛΛΑ ΔΕ ΒΑΡΙΕΣΑΙ....ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ ΤΑ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΔΥΝΑΜΗ!


Καλημέρα Καλλιόπη!Καλέ δώσε κανένα πιττόγυρο στο παιδί που το παιδεύεις με αηδίες!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΔΕΝ ΑΜΦΙΒΑΛΛΩ ΟΤΙ ΘΑ ΛΥΣΣΑΓΕ ΑΘΗΝΑ!!!!!!!!!Ε ΡΕ ΤΙ ΤΡΑΒΑΩ Η ΜΑΝΑ... Razz

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
Ευάκι έγραψε:τι ειναι το "vissitor messages"????που το βρισκω?

Το βλέπεις αν πατήσεις πάνω στο όνομά σου.

Kalliopi έγραψε:ΜΕ ΠΑΙΔΕΥΕΙ ΤΟ ΣΠΛΑΧΝΟ ΜΟΥ,ΑΛΛΑ ΔΕ ΒΑΡΙΕΣΑΙ....ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ ΤΑ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΔΥΝΑΜΗ!


Καλημέρα Καλλιόπη!Καλέ δώσε κανένα πιττόγυρο στο παιδί που το παιδεύεις με αηδίες!!! Very Happy Very Happy Very Happy

αχα!!!το βρηκα!κοιτα να δεις αμα ψαχνεις τι βρισκεις!!! Razz Razz Razz
καλλιοπη καλα σου λεει η αθηνα!!!ακου κρεμες!το παιδι ειναι αντρας σωστος θελει αντρικα φαγητα!!!καντου εκει μια τηγανια αμελετητα να καρδαμωσει!!! Laughing

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευάκι έγραψε:
Athin@ έγραψε:
Ευάκι έγραψε:τι ειναι το "vissitor messages"????που το βρισκω?

Το βλέπεις αν πατήσεις πάνω στο όνομά σου.

Kalliopi έγραψε:ΜΕ ΠΑΙΔΕΥΕΙ ΤΟ ΣΠΛΑΧΝΟ ΜΟΥ,ΑΛΛΑ ΔΕ ΒΑΡΙΕΣΑΙ....ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ ΤΑ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΔΥΝΑΜΗ!


Καλημέρα Καλλιόπη!Καλέ δώσε κανένα πιττόγυρο στο παιδί που το παιδεύεις με αηδίες!!! Very Happy Very Happy Very Happy

αχα!!!το βρηκα!κοιτα να δεις αμα ψαχνεις τι βρισκεις!!! Razz Razz Razz
καλλιοπη καλα σου λεει η αθηνα!!!ακου κρεμες!το παιδι ειναι αντρας σωστος θελει αντρικα φαγητα!!!καντου εκει μια τηγανια αμελετητα να καρδαμωσει!!! Laughing

ΜΠΛΙΑΧ ΜΠΛΙΑΧ ΚΑΙ ΞΑΝΑΜΠΛΙΑΧ!ΚΑΛΑ ΜΑΡΗ,ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΒΡΗΚΕΣ΄;;;;;;;;;;; Shocked

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:
ΜΠΛΙΑΧ ΜΠΛΙΑΧ ΚΑΙ ΞΑΝΑΜΠΛΙΑΧ!ΚΑΛΑ ΜΑΡΗ,ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΒΡΗΚΕΣ΄;;;;;;;;;;; Shocked

σοβαρα μιλας?!?!?!?!?!?!δε σου αρεσουν????δε ξερεις τι χανεις!!!!εχει η μανα μου σημερα και ολο το πρωι ειμαι σε σκεψεις,πως να ζητιανεψω λιγουλακι μεχρι και να της πω οτι μου μυρισαν σκεφτηκα αλλα μετα θα πρεπει να δειξω κατι σε 9 μηνες!!! Razz

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευάκι έγραψε:
Kalliopi έγραψε:
ΜΠΛΙΑΧ ΜΠΛΙΑΧ ΚΑΙ ΞΑΝΑΜΠΛΙΑΧ!ΚΑΛΑ ΜΑΡΗ,ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΒΡΗΚΕΣ΄;;;;;;;;;;; Shocked

σοβαρα μιλας?!?!?!?!?!?!δε σου αρεσουν????δε ξερεις τι χανεις!!!!εχει η μανα μου σημερα και ολο το πρωι ειμαι σε σκεψεις,πως να ζητιανεψω λιγουλακι μεχρι και να της πω οτι μου μυρισαν σκεφτηκα αλλα μετα θα πρεπει να δειξω κατι σε 9 μηνες!!! Razz

ΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧ!ΡΕ ΟΡΓΙΟ ΤΙ ΛΕΣ; Razz Razz Razz
ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΑ ΜΙΛΑΩ,ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΑ ΒΛΕΠΩ!ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΠΤ ΣΕ ΕΝΤΟΣΘΙΟ ΔΗΛΑΔΗ!ΕΔΩ ΡΕ ΔΕΝ ΤΡΩΩ ΑΜΝΟΕΡΙΦΙΑ,ΑΜΕΛΕΤΗΤΑ ΘΑ ΦΑΩ;;;;;;; Shocked

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
Kalliopi έγραψε:
ΜΠΛΙΑΧ ΜΠΛΙΑΧ ΚΑΙ ΞΑΝΑΜΠΛΙΑΧ!ΚΑΛΑ ΜΑΡΗ,ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΒΡΗΚΕΣ΄;;;;;;;;;;; Shocked

σοβαρα μιλας?!?!?!?!?!?!δε σου αρεσουν????δε ξερεις τι χανεις!!!!εχει η μανα μου σημερα και ολο το πρωι ειμαι σε σκεψεις,πως να ζητιανεψω λιγουλακι μεχρι και να της πω οτι μου μυρισαν σκεφτηκα αλλα μετα θα πρεπει να δειξω κατι σε 9 μηνες!!! Razz

ΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧ!ΡΕ ΟΡΓΙΟ ΤΙ ΛΕΣ; Razz Razz Razz
ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΑ ΜΙΛΑΩ,ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΑ ΒΛΕΠΩ!ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΠΤ ΣΕ ΕΝΤΟΣΘΙΟ ΔΗΛΑΔΗ!ΕΔΩ ΡΕ ΔΕΝ ΤΡΩΩ ΑΜΝΟΕΡΙΦΙΑ,ΑΜΕΛΕΤΗΤΑ ΘΑ ΦΑΩ;;;;;;; Shocked

δηλαδη τι τρως για να καταλαβω?!κοτοπουλο,μπριζολες και κανενα μοσχαρι ψαχνο?!αχ πρεπει να σε στρωσουμε μου φαινεται!!!!αμα δε τρως τηγανια, συκωταρια, αμελετητα, πατσα, κοκορετσια δε τρως τιποτα!!!!!!!!!!!!τελικα τωρα που το σκεφτομαι τρωω απ'ολα!!!οχι τιποτα αλλο αλλα η μανα μου ελεγε παντα "μαθετε να τρωτε απ'ολα,θα γινει κανενας πολεμος και θα πεθανετε της πεινας!!!"τελικα ουτε πολεμος εγινε και απ'ολα τρωω!!!ολα τα καλα εχω βρε!χαρα στον που με πηρε!

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευάκι έγραψε:
Kalliopi έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
Kalliopi έγραψε:
ΜΠΛΙΑΧ ΜΠΛΙΑΧ ΚΑΙ ΞΑΝΑΜΠΛΙΑΧ!ΚΑΛΑ ΜΑΡΗ,ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΒΡΗΚΕΣ΄;;;;;;;;;;; Shocked

σοβαρα μιλας?!?!?!?!?!?!δε σου αρεσουν????δε ξερεις τι χανεις!!!!εχει η μανα μου σημερα και ολο το πρωι ειμαι σε σκεψεις,πως να ζητιανεψω λιγουλακι μεχρι και να της πω οτι μου μυρισαν σκεφτηκα αλλα μετα θα πρεπει να δειξω κατι σε 9 μηνες!!! Razz

ΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧ!ΡΕ ΟΡΓΙΟ ΤΙ ΛΕΣ; Razz Razz Razz
ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΑ ΜΙΛΑΩ,ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΑ ΒΛΕΠΩ!ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΠΤ ΣΕ ΕΝΤΟΣΘΙΟ ΔΗΛΑΔΗ!ΕΔΩ ΡΕ ΔΕΝ ΤΡΩΩ ΑΜΝΟΕΡΙΦΙΑ,ΑΜΕΛΕΤΗΤΑ ΘΑ ΦΑΩ;;;;;;; Shocked

δηλαδη τι τρως για να καταλαβω?!κοτοπουλο,μπριζολες και κανενα μοσχαρι ψαχνο?!αχ πρεπει να σε στρωσουμε μου φαινεται!!!!αμα δε τρως τηγανια, συκωταρια, αμελετητα, πατσα, κοκορετσια δε τρως τιποτα!!!!!!!!!!!!τελικα τωρα που το σκεφτομαι τρωω απ'ολα!!!οχι τιποτα αλλο αλλα η μανα μου ελεγε παντα "μαθετε να τρωτε απ'ολα,θα γινει κανενας πολεμος και θα πεθανετε της πεινας!!!"τελικα ουτε πολεμος εγινε και απ'ολα τρωω!!!ολα τα καλα εχω βρε!χαρα στον που με πηρε!

ΑΝ ΣΟΥ ΠΩ ΤΙ ΔΕΝ ΤΡΩΩ......ΘΑ ΠΑΘΕΙΣ ΤΑΡΑΚΟΥΛΟ!Ο,ΤΙ ΕΧΕΙ ΠΑΝΩ ΚΟΚΑΛΟ Η ΛΙΠΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΑΓΓΙΖΩ!!!ΔΛΔ ΑΠΟ ΚΡΕΑΤΙΚΑ ΜΟΝΟ ΦΙΛΕΤΟ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ Κ ΑΝΤΕ ΛΙΓΟ ΜΟΣΧΑΡΙ Κ ΚΑΝΑ ΜΠΙΦΤΕΚΑΚΙ..ΟΥΤΕ ΨΑΡΙΑ Κ ΑΥΓΑ ΤΡΩΩ!ΑΠΟ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΑΝΑΓΟΥΛΑ...ΑΝ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΚΕΦΤΕΔΑΚΙ ΕΦΑΓΑ 1Η ΦΟΡΑ ΣΤΑ 22 ΚΑΙ ΜΟΣΧΑΡΙ ΚΟΚΚΙΝΙΣΤΟ ΕΦΑΓΑ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΘΑ ΜΕ ΠΙΣΤΕΨΕΙΣ΄;;;;;;;;;;;;;ΕΛΠΙΖΩ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΝΑ ΒΓΕΙ ΝΟΡΜΑΛ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΤΗ ΒΑΨΑΜΕ!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πρεπει να σου μαθουμε να τρως λοιπον!!! Razz
αμα ερθεις θεσσαλονικη θα σου κανω αμελετητα και αφου δοκιμασεις και ξετρελαθεις τοτε θα σου πω τι εφαγες!!! Wink

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
Kalliopi έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
Kalliopi έγραψε:
ΜΠΛΙΑΧ ΜΠΛΙΑΧ ΚΑΙ ΞΑΝΑΜΠΛΙΑΧ!ΚΑΛΑ ΜΑΡΗ,ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΒΡΗΚΕΣ΄;;;;;;;;;;; Shocked

σοβαρα μιλας?!?!?!?!?!?!δε σου αρεσουν????δε ξερεις τι χανεις!!!!εχει η μανα μου σημερα και ολο το πρωι ειμαι σε σκεψεις,πως να ζητιανεψω λιγουλακι μεχρι και να της πω οτι μου μυρισαν σκεφτηκα αλλα μετα θα πρεπει να δειξω κατι σε 9 μηνες!!! Razz

ΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧ!ΡΕ ΟΡΓΙΟ ΤΙ ΛΕΣ; Razz Razz Razz
ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΑ ΜΙΛΑΩ,ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΑ ΒΛΕΠΩ!ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΠΤ ΣΕ ΕΝΤΟΣΘΙΟ ΔΗΛΑΔΗ!ΕΔΩ ΡΕ ΔΕΝ ΤΡΩΩ ΑΜΝΟΕΡΙΦΙΑ,ΑΜΕΛΕΤΗΤΑ ΘΑ ΦΑΩ;;;;;;; Shocked

δηλαδη τι τρως για να καταλαβω?!κοτοπουλο,μπριζολες και κανενα μοσχαρι ψαχνο?!αχ πρεπει να σε στρωσουμε μου φαινεται!!!!αμα δε τρως τηγανια, συκωταρια, αμελετητα, πατσα, κοκορετσια δε τρως τιποτα!!!!!!!!!!!!τελικα τωρα που το σκεφτομαι τρωω απ'ολα!!!οχι τιποτα αλλο αλλα η μανα μου ελεγε παντα "μαθετε να τρωτε απ'ολα,θα γινει κανενας πολεμος και θα πεθανετε της πεινας!!!"τελικα ουτε πολεμος εγινε και απ'ολα τρωω!!!ολα τα καλα εχω βρε!χαρα στον που με πηρε!

ΑΝ ΣΟΥ ΠΩ ΤΙ ΔΕΝ ΤΡΩΩ......ΘΑ ΠΑΘΕΙΣ ΤΑΡΑΚΟΥΛΟ!Ο,ΤΙ ΕΧΕΙ ΠΑΝΩ ΚΟΚΑΛΟ Η ΛΙΠΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΑΓΓΙΖΩ!!!ΔΛΔ ΑΠΟ ΚΡΕΑΤΙΚΑ ΜΟΝΟ ΦΙΛΕΤΟ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ Κ ΑΝΤΕ ΛΙΓΟ ΜΟΣΧΑΡΙ Κ ΚΑΝΑ ΜΠΙΦΤΕΚΑΚΙ..ΟΥΤΕ ΨΑΡΙΑ Κ ΑΥΓΑ ΤΡΩΩ!ΑΠΟ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΑΝΑΓΟΥΛΑ...ΑΝ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΚΕΦΤΕΔΑΚΙ ΕΦΑΓΑ 1Η ΦΟΡΑ ΣΤΑ 22 ΚΑΙ ΜΟΣΧΑΡΙ ΚΟΚΚΙΝΙΣΤΟ ΕΦΑΓΑ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΘΑ ΜΕ ΠΙΣΤΕΨΕΙΣ΄;;;;;;;;;;;;;ΕΛΠΙΖΩ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΝΑ ΒΓΕΙ ΝΟΡΜΑΛ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΤΗ ΒΑΨΑΜΕ!

εγω μεχρι πριν την εγκυμοσυνη δν ετρωγα χοιρινο,ουτ μπιφτεκια ουτε μακαρονια ουτε μουσακαδες παστιτσιο λαχανοντολμαδες κτλ.βασικα ετρωγα ρυζι κοτοπουλο και σαλατες γτ ειχα μια αλλεργια κ νμμιζα οτι ευθυνοταν το φαγητο,κ τωρα παλι που δν ειναι,δν τρωω:λαχανοντολμαδες,γεμιστα,ντολμαδακια,παστιτσιο,καρμποναρα,μπιφτεκια φουρνου,οτηδηποτε ειναι εντοσθιο,κρεας κοκκινο αραια κ που δν τρελαινομαι,ψαρι μονο φιλετο τηγανητο ποτε,απο θαλασσινα μονο χταποδι ξυδατο.μαγειριτσα,πατσα,κατσικακι κουνελι κτλ ποτε.χμμ αυτα νομιζω.α κ ραπανακια.συκωταριες κτλ κτλ οχι,
οτι εχει να κανει με κοτοπουλο,πατατες,ρυζι,οσπριο και λαδερα το τρωω,φυσικα μπριζολες και σουβλακια.

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευάκι έγραψε:πρεπει να σου μαθουμε να τρως λοιπον!!! Razz
αμα ερθεις θεσσαλονικη θα σου κανω αμελετητα και αφου δοκιμασεις και ξετρελαθεις τοτε θα σου πω τι εφαγες!!! Wink

ΝΑΙ ΝΑΙ,ΠΑΛΙΑ ΣΤΟ ΤΕΞΑΣ!!!ΚΑΜΙΑ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝ ΕΡΘΩ Κ ΜΗΝ ΤΑ ΜΕΛΕΤΑΣ ΤΑ ΑΜΕΛΕΤΗΤΑ!!!! Razz

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:
Ευάκι έγραψε:πρεπει να σου μαθουμε να τρως λοιπον!!! Razz
αμα ερθεις θεσσαλονικη θα σου κανω αμελετητα και αφου δοκιμασεις και ξετρελαθεις τοτε θα σου πω τι εφαγες!!! Wink

ΝΑΙ ΝΑΙ,ΠΑΛΙΑ ΣΤΟ ΤΕΞΑΣ!!!ΚΑΜΙΑ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝ ΕΡΘΩ Κ ΜΗΝ ΤΑ ΜΕΛΕΤΑΣ ΤΑ ΑΜΕΛΕΤΗΤΑ!!!! Razz

κι απο αυτο θα σου κανουμε!!!και την κανω και πολυ τελεια!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
Kalliopi έγραψε:
Ευάκι έγραψε:πρεπει να σου μαθουμε να τρως λοιπον!!! Razz
αμα ερθεις θεσσαλονικη θα σου κανω αμελετητα και αφου δοκιμασεις και ξετρελαθεις τοτε θα σου πω τι εφαγες!!! Wink

ΝΑΙ ΝΑΙ,ΠΑΛΙΑ ΣΤΟ ΤΕΞΑΣ!!!ΚΑΜΙΑ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝ ΕΡΘΩ Κ ΜΗΝ ΤΑ ΜΕΛΕΤΑΣ ΤΑ ΑΜΕΛΕΤΗΤΑ!!!! Razz

κι απο αυτο θα σου κανουμε!!!και την κανω και πολυ τελεια!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


θέλω και εγώωωωωωωωωωωω μπουγάτσα όχι αμελέτητα!

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρία έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
Kalliopi έγραψε:
Ευάκι έγραψε:πρεπει να σου μαθουμε να τρως λοιπον!!! Razz
αμα ερθεις θεσσαλονικη θα σου κανω αμελετητα και αφου δοκιμασεις και ξετρελαθεις τοτε θα σου πω τι εφαγες!!! Wink

ΝΑΙ ΝΑΙ,ΠΑΛΙΑ ΣΤΟ ΤΕΞΑΣ!!!ΚΑΜΙΑ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝ ΕΡΘΩ Κ ΜΗΝ ΤΑ ΜΕΛΕΤΑΣ ΤΑ ΑΜΕΛΕΤΗΤΑ!!!! Razz

κι απο αυτο θα σου κανουμε!!!και την κανω και πολυ τελεια!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


θέλω και εγώωωωωωωωωωωω μπουγάτσα όχι αμελέτητα!


ΕΥΑΚΙ ΜΙΑ ΑΛΜΥΡΗ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΕΜΕΝΑΑΑΑΑΑΑΑ!ΣΤΗ ΜΑΡΙΑ ΔΩΣΕ ΤΗ ΓΛΥΚΙΑ!!!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι ναι η γλυκιά από εδώ παρακαλώ!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αμελέτητα;Δεν έχω δοκιμάσει γιατί ψιλοαηδιάζω με την ιδέα αν και πάντα δοκιμάζω πριν κρίνω Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 26 403793
Αλλά για μια μπουγατσούλα και ειδικά σπιτική δεν θα έλεγα όχι!!!!!!!!!!Και γλυκιά και αλμυρή δέχομαι!!!!!!!!!!!!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
έλα Ευάκι άναψε τον φούρνο έχεις πολλές παραγγελίες! χαχαχαχαχα

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βρε σεις μπας και ειστε εγκυουλες?! Razz
γλυκια κανω γιατι οι αλμυρες δε μου πολυαρεσουν!σε αντιθεση με τις κρεπες που μου αρεσουν αλμυρες κι οχι γλυκες!
κοριτσια τι να μαγειρεψω για αυριο?!ξερω νωρις το θυμηθηκα αλλα κατι πρεπει να κανω και δεν μου'ρχεται καμια καλη ιδεα!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κάνε φακές ή φασολάδα! ένεκα Παρασκευής. αλλιώς κάνε μπιφτέκια ή σουφλέ ή μακαρόνια με κιμά θες και άλλα?

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευάκι έγραψε:βρε σεις μπας και ειστε εγκυουλες?! Razz
γλυκια κανω γιατι οι αλμυρες δε μου πολυαρεσουν!σε αντιθεση με τις κρεπες που μου αρεσουν αλμυρες κι οχι γλυκες!
κοριτσια τι να μαγειρεψω για αυριο?!ξερω νωρις το θυμηθηκα αλλα κατι πρεπει να κανω και δεν μου'ρχεται καμια καλη ιδεα!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


ΜΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΡΕ!ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΓΛΥΚΙΑ ΔΕΝ ΤΡΩΩ ΟΠΟΤΕ ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΑΛΜΥΡΗ ΜΧΡΙ ΝΑ ΕΡΘΩ...ΑΛΛΙΩΣ ΟΚ,ΠΑΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟ!ΤΙ ΤΕΛΕΙΑ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑ ΕΧΕΙ ΡΕΕΕΕ!ΛΥΣΣΑΞΑ ΠΑΛΙ ΝΥΧΤΙΑΤΙΚΟ Mad

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις