Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
31 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 31 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 40]

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κάνε κανένα λαδερό Ευάκι.Φασολάκια,αρακά να ξεμπερδεύεις εμένα και το μπουρέκι μου αρέσει (αν το λένε έτσι) τα πατατοκολόκυθα στο φούρνο με φέτα εννοώ.

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας κορίτσια τι κανετε;
Μαρακι μου τι κανει το αστερι μας ο Νικολας;;
Ευακι εξαρταται τι θέλεις δυσκολο η ευκολο φαγητο.
Εμεις κορίτσια εδώ χαλια μα πάρα πολυ χαλια, ο μικρος μου εχει γκρινια πολυ γκρινια, νομιζω πως μεσα απο τους κολικους εκμετταλλευτηκε και εμαθε την αγκαλια, τον βαζω στο καροτσι, στο ριλαξ-κουνια, στην καλαθουνα, κανω διαφορα αλλα τιποτα κλαιει σπαρακτικα και αναγκαστικα τον ειχα απο τις 5 εως τωρα που ειναι 8 στην αγκαλια μου ωσπου κοιμηθηκε, το βραδυ τα ιδια την νυχτα που ξυπναει και πειναει τα ιδια το πρωι τα ιδια με λιγα λογια οταν ειναι ξυπνιος θελει ολο αγκαλια, τα χω παιξει απο την κουραση Sad Sad

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου γλυκιά Βασούλα! καλά είναι ο Νικόλας πεινάει και τρώει κάτι ψωμια΄τώρα χαχαχα!
γιατί μωρέ το μωράκι έτσι? λες να έμαθε στην αγκαλιά? κάνε υπομονη φάση είναι θα περάσει! δεν ξέρω σε πόσο καιρό αλλά θα περάσει! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 27 417472

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ ρε κοριτσια αν μου στελνατε απο ενα πιατο δε θα χρειαζοταν να μαγειρεψω καθολου! Razz Razz Razz το χειροτερο απο ολα ειναι οτι βαριεμαι πααααααααααρα πολυ να μαγειρεψω.εχω και λιγα ασιδερωτα κι αυτα τα βαριεμαι!εν τω μεταξυ εγω αυριο εφημερευω αρα δε θα φαω σπιτι,το σωστο δεν ειναι να μαγειρεψει ο αντρας μου αφου αυτος θα φαει??????? εεεεεεεεεεεεε??????? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
βασουλα μου φαση ειναι θα περασει,εχει αρχισει και βαριεται συνεχεια ξαπλα και καθιστο δε μπορεις να τον βαλεις και αναγκαστικα για να χαζευει πρεπει να τον κρατας!υπομονη θα του περασει!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑX το γλυκουλι μου ετσι ετσι να τρωει να μεγαλωνει!!!!!!!
Μακαρι κοριτσια να ειναι φαση γιατι θα τρελαθω!!
Ευακι εγω που ο αντρας μου κανει διαιτα και τρωει ξεχωριστο φαγητο τι να πω;; Αλλά να σου πω τι έκανα;;
Πολυ απλά τα φτιάχνει μονος του, πχ του πλαθω τα μπιφτεκια αλλα τα μαγειρευει μονος, του καθαριζω τα ψαρια αλλα τα μαγειτευει μονος, δεν ηταν της κουζινας αλλα αναγκαστικα εγινε γιατι με βλεπει που ειμαι κομματια.
Να σας πω και το άλλο η παρεα μας μου τα εχει πρηξει να βγουμε αυριο βραδυ σε κλαμπ αχαχαχαχα καλο ε;;;;
Που να πάω η ερμη που να παω;;;;;;

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα κοριτσια, ακομα κρυωμενη ειμαι γαμωτο, και ακουω και για μπουγατσες και δεν συμαζευετε, αμελητα ευχαριστω δεν θα παρω χαχα, βασουλα που ζουν οι φιλοι σου σε ποιον κοσμο, να πηγαινατε για εναν καφε, το πολυ ενα φαι να το καταλαβω εστω στα γρηγορα οσο μπορεσεις, αλλα σε κλαμπ; και πες οκ στο κρατανε πας, οταν γυρισεις που ολοι θα πεσουν ξεροι να κοιμηθουν εσυ πως θα αντεξεις δηλ, επικοινωνουνε; ελεος Razz Razz Shocked

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Περαστικα μιλουπακι!!!
Αυτο σκεφτομαι κι εγω το να παω δεν ειναι προβλημα το κραταει η μαμα μου αλλα το μετα σκεφτομαι, ασε που εχω να πιω ποτο κοντα ενα χρονο, μονο μια μερα ηπια μισο ποτηρι μπυρα και λαλησα χιχιχι που να πηγαινω τωρα σε κλαμπ θα γυρισω κουρουμπελο!!!!

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ευχαριστω βασουλα, ε ναι μωρε το κλαμπ θελει να εχει μπει σε προγραμμα το μωρο να μπορεις να κοιμηθεις μετα το ξενυχτι λιγο, αρχισε απο τα πιο απλα εναν καφε, μετα ενα φαι σε καμια ταβερνουλα και σιγα σιγα θα πας και στο κλαμπ, ακομα λεχωνακι εισαι ρε βασουλα θελει και ο οργανισμος τον χρονο του Wink

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω βρε κοριτσια θελω να παω κλαμπακι αλλα να παιζει τραγουδια που ακουγα στο λυκειο!εχω φαει κολλημα,εχω λαλησει ε???αλλα μου λειπουν εκεινα τα τραγουδακια και δε το χαρηκα και πολυ το κλαμπακι ενεκα η σχολη και....
τελικα φασολακια εκανα μια που ειναι παρασκευη αυριο!με βαρια καρδια ομως γιατι με δυσκολια σηκωθηκα απο τον καναπε!
μαριτσα εισαι καθολου καλυτερα?αχ βρε βασουλα να ημουν κοντα να σου τον κραταγα ολη νυχτα να πας να περασεις καλα!

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπα μου ξεσπα ευακι τωρα, φτερνιζομαι, φυσαω μυτη χεστα, ευτιχως πυρετο δεν εκανα απο χτες με 37,2 και 37 ειμαι αλλα ρε παιδι μου μια εβδομαδα η 38 θα κανω η μετα στο 37 θα βρισκομαι δεκατα και κοματια, περνω και τονοτιλ να παρω τα πανω μου, πολυ ατιμη ιωση

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μιλουπακι έγραψε:μπα μου ξεσπα ευακι τωρα, φτερνιζομαι, φυσαω μυτη χεστα, ευτιχως πυρετο δεν εκανα απο χτες με 37,2 και 37 ειμαι αλλα ρε παιδι μου μια εβδομαδα η 38 θα κανω η μετα στο 37 θα βρισκομαι δεκατα και κοματια, περνω και τονοτιλ να παρω τα πανω μου, πολυ ατιμη ιωση

αμα παρεις το δοντι μου δεχομαι να παρω την ιωση σου!τι λες δικαιο??? Razz Razz Razz
αχ βρε μαριτσα περαστικα και ευχομαι να ειναι το τελευταιο σας!

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπα ευακι το δοντι μια χαρα μου φαινεται γιατι μεσα σε ολα ποναει το εντερο μου, τελικα εντερο ηταν και οχι πετρα οπως νομιζα συν τα ουλα μου που εχουν πολυ αιμα παγιδευμενο και τα νιωθω να με πιεζουν με πονο μαζι, αστα να πανε απο οπου και να το πιασεις χαλια ειμαι

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αντε μαριτσακι στειλε κατι να τα μοιραστουμε! Laughing
παω για νανακι!με τις κοτες σημερα!θα βαλουμε ταινια να δουμε με τον αντρουλη!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα κοριτσούδια μου! τι κάνετε?
Μαριτσάκι πώς είσαι σήμερα?
είσαι καθόλου καλύτερα ή μπα?

Ευάκι αν και θα δουλεύεις τώρα, άμα θες να κρατήσεις και άλλο παιδάκι σου στέλνω τον Νικόλα! χαχαχα και μένα βρε παιδί μου με έχει πιάσει και θέλω να πάω σε ένα κλαμπάκι να χορέψω! όχι μόνη μου βέβαια, με τον ανήρ, ο οποίος δεν χορεύει αλλά αυτή είναι άλλη ιστορία!
Βασούλα μου, τι έγινε? κοιμηθήκατε εχτές ή άρχισε πάλι τα ίδια?

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!!να τον κρατησω καλε δεν εχω προβλημα!αυριο ομως γιατι σημερα εφημερευω!οποτε παω μεσημερι στη δουλεια και σχολαω αυριο!
εχω λιγα ασιδερωτα και πως βαριεμαι!!!μαρια δε μας ειπες βγηκα καλη η πρεσσα???

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερουδια,τι κανετε?εγω ελπιζω σημερα καλυτερα γτ χτες ειχα νευρα μεχρι τν ουρανο,με νευριασε η κορη μ πρωι πρωι εκανε ζημια σε ενα σπιτι,μικρη μεν,αλλα δν μεχει συνηθισει να κανει κ μου κακοφανηκε,και μετα τα πηρα με τν ανηρ γτ εκανε κ αυτος μακακια κ τα πηρα δν με χωρουσε το σπιτι με ενοχλουσε μετα το παραμικρο.Ουφ ευτυχως σημερα ψιλοηρεμησα,αφου εφαγαμια ψυχρολουσια κυριολεκτικα.Κοιμομουνα μεσα στο κρεβατι μας κ ηρθε η μικρη απο τ δωματιο της κατα τις 6μιση που ετοιμαζεται ο ανηρ,κ του ζηταει νερο,κ της φερνει,εντομεταξυ αυτος απο δεξια μ να της δινει νερο κ αυτη αριστερα κ γω ξαπλα στν μεση να κοιμαμαι αλλα να τους ακουω,κ ξαφνικα ακουω προσεχε κ νιωθω ενα παγωμα στη κοιλια,κ της επεσε το ποτηρι ΠΑΝΩΩΩ ΜΟΥΥ.εμεινα γτ λαγοκοιμομουνα κ ξεσπαστηκα μετα επρεπε να σηκωθω γτ επεσε κ στο κρεβατι κ αστα!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:καλημερα!!!να τον κρατησω καλε δεν εχω προβλημα!αυριο ομως γιατι σημερα εφημερευω!οποτε παω μεσημερι στη δουλεια και σχολαω αυριο!
εχω λιγα ασιδερωτα και πως βαριεμαι!!!μαρια δε μας ειπες βγηκα καλη η πρεσσα???


Razz Razz εντάξει καλέ αύριο, τι?στην μέρα θα τα χαλάσουμε? βολεύει και καλύτερα αύριο που είναι Σάββατο! Shocked Laughing Laughing
φέρε να στα σιδερώσω εγώ Ευάκι! ναι μια χαρά η πρέσα, δεν βρίσκω μεγάλη διαφορά στο χρόνο σιδερώματος αλλά στην ποιότητα, δεν συγκρίνεται με το σίδερο, ειδικά ορισμένα υφάσματα τα κάνει σαν καινούρια! ενώ με το σίδερο, σιδερώνεις σιδερώνεις και μόλις το σηκώσεις το ρούχο όλο ζάρες θα βρεις!
καλημέρα σου είπα? δε σου είπα! καλημέρααααααα Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 27 417472


Μανούλα? το έκανες το πρωινό σου μπανάκι ε? Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 27 534787 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 27 534787 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 27 534787

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αν το εκανα λεει,απαπαπαπα δλδ τα ειδα ολα.αχ κοριτσια αυτο το σιδερο δν το μπορω,εχω ψιλοσυμβιβαστει με τις δουλειες αλλα δν τα βρισκουμε.Γιαυτο κανω τραμπα με τν μααανα μου,της κανω μια δουλεια αλλη,κ της ζηταω να μ σιδερωσει μονο της μικρης,τα δικα μ τα κανω επιτοπου οταν χρειαστουμε δλδ τ ανηρ γτ τα δικα μου τα περισσοτερα δν σιδερωνονται.σκεφτομαι να κλεισω το μπαλκον του δωματιου με αλουμινιο,ξερετε σνα παραθυρο κ αν τ κανω,θα παρω μια πρεσα να τν βαλω εκει.

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μανουλα αυτο θα πει ψυχρολουσια!!!εγω να σου πω το κανω αυτο συχνα στον αντρα μου!αμα τρεχω ολη μερα και μεχρι τις 11 για να μαγειρεψω για την επομενη να σιδερωσω να καθαρισω κουζινα και ο κυριος αραχτος στο λαπτοπ και μου ερχεται στις 11 την ωρα που ξεπλενω το τελευταιο ταπερ και λεει "να σε βοηθησω?" ε να μη τον λουσω με το νερο που εχει το ταπερ?μας δουλευουν κι απο πανω!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
η αδερφη μου εχει πρεσσα αλλα να σου πω μαρακι μου δεν την ειδε ποτε σε λειτουργια!σιδερωνει ο γαμπρος μου γιατι της εξηγηθηκε οτι απο τις δουλειες σκουπισμα-σφουγγαρισμα-ξεσκονισμα προτιμα να τη βοηθα κανοντας το σιδερο οποτε δε ξερει να μου πει!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οοοοοοοο Ευάκι, μια χαρά την βλέπω, άμα σιδερώνει ο άντρας της τι άλλο θέλει!
να σου πω εμένα τα πιάτα μου την δίνουν! όταν ήμουν έγκυος με βοήθαγε και ο αντρούλης μου δεν μπορώ να πω! πολύ πιάτο ρε παιδί μου! πώς μαζεύονται έτσι! και είμαστε 3 άτομα μόνο!

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ε εκει σιγουρα τ θελει,εγω του εχω πει δν θελω βοηθεια,θελω να ειναι τακτικος κ προσεκτικος,να μν μ αφηνει να μαζευω,αν εχει τακτοποιημενα τα πραματα του και δν εχω εγω να μαζευω μετα το καθαρισμα ειναι ευκολο.Αλλα αν τυχον κανω γενικη κ ετομαζω παρτυ τοτε τν χωνω κ κανει σκουπισμα σφουγγαρισμαμεχρι να τελειωσω εγω.Εχτες πηγαιναμε για καφε το βραδυ κ μ λεει που ειναι το ταδε τζιν κ λεω εγω που το αφησες?λεει εκει,ε εεκει θα ειναι εκτος κ δν το εβρισκε κ λεω δν με νοιαζει,ψαξε βρες η βαλε κατι αλλο,εγω καθε φορα που ντυνομαι σε ρωταω που ειναι το ενα κ τ αλλο οχι ε τοτε κ συ μν ρωτας.κ εκτος αυτου επειδη συνεχεια καθετε στο υπολογιστη κ με γραφει,εχτες πηρα τ αιμα μ πισω,το βραδυ εκατσα εδω τν ειχα γραμμενο κ μετα επεσα για υπνο.ΑΜ που θα με παιδευει εμενα ο γιαννης.Μαρακι κ μεις 3 ατομα ημαστε κ το σπιτι ψιλομεγαλουτσικο 110τετρ κ δν ταφερνω βολτα,ενω παλια μεναμε σ ενα 80τετρ κ καθε μερα ηταν λαμπικο εδω για να πω οτι ειναι ολα στην εντελεια θελει να σηκωθω στις 8,κ να ξεκινησω μεχρι το απογευμαβραδυ Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 27 893968 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 27 93981 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 27 517142

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ωχ κατάλαβα μανούλα! και μένα 84 είναι τώρα και γίνετε μπάχαλο με τον Νικολή φαντάσου να φτιάξουμε 100 που λέμε! χαχαχα!
εμένα τι κάνει ρε παιδιά? αφού βλέπει ότι πάνω στον πάγκο της κουζίνας έχει ποτήρι για να πιει νερό, δεν το παίρνει, κατεβάζει άλλο από το ντουλάπι, και μετά το ξεχνάει και αυτό και κατεβάζει πάλι άλλο, και βλέπεις μετά ένα σπίτι με 3 άτομα, και 5 6 ποτήρια σκόρπια! συν ότι κατεβάσει ο Νικόλας βέβαια! Shocked

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ωχ καταλαβα,εμενα η μικρη δν πιανει τπτ μονη της,αλλα κ παλι μαζευονται γτ σηκωνεται πινει γαλα κ τρωε πρωινο τακα τακα να 2απλυτα,μετα ερχονται οι φιλες μ κανουμε καφε,νατες οι 3-4 κουπες,μετα μαγειρευω μεσημεριανο τρωμε,νατες οι κατσαρολες κ τα πιατα,ε μεχρι το βραδυ εχει μαζευτει βουνο,κ πλενω 2φορες γτ η κουζινα ειναι φατσα στν πορτακ το σαλονι,κ αν τυχον ερθει καποιος φαινετε το χαος πρωτο πρωτο.δν με πειραζει να μαζευτουνε γτ νταξ ανθρωποι ημαστε τρωμε πινουμε,αλλα με πειραζιε,να φαει κ να ταφησει στο τραπζακι του σαλονιου η στο τραπεζι της κουζινας,κ να πρεπει εγω να κανω 1ωρα να μαζευω ποτηρια κ πιατα.

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω εχω πλυντηριο πιατων,αν θα πλυνω θα ειναι τιποτα ταπερ που δε τα βαζω ή κανενα μπουκαλι του μωρου.τοσο δυσκολο ειναι αφου βλεπει οτι απλωνω ή οτι σιδερωνω ή οτι κανω κατι αλλο τελοσπαντων μπας και τελειωσω λιγο νωριτερα?!καλα αυτες τις μερες δε με πλησιαζει,ζαρωνει στη γωνια του και δε κανει κιχ.τα πηρα στο κρανιο την κυριακη που ελεγε κατι η μανα μου οτι της αρεσει και αυτος το ειρωνευοταν αυτο το κατι.και γυριζουμε σπιτι και ποιος ειδε το Θεο και δε φοβηθηκε!!!ωραια μουτρα εχεις του λεω που βγηκαν απο το βρωμοχωρι σας στα 18 τους και ηρθαν να προσβαλουν τη μανα μου και μεσα στο σπιτι της κιολας!!!ΠΟΙΟΝ ΤΗ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΣΤΑΘΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΙ ΑΠΟ ΤΗ ΜΑΝΑ ΣΟΥ-Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ ΜΑΝΑ!!!απο δω και περα θα δειτε ολοι σας!αυτο δε ξερετε κι αυτο δε κανει ολο το κωλοσογο σου?να προσβαλει και να βγαινει λαδι???αυτο θα κανω κι εγω απο δω και περα!!!και δε νομιζω να ενοχλειθειτε κιολας!!!ε ρε και τι του εσουρα!!!!!!!!σκεψου κυριακη βραδυ πηρε η μανταμ τηλεφωνο και δε μου την εδωσε να την μιλησω,σου λεει κατσε μη γινει χαμος,και πεμπτη βραδυ χθες και κιχ δε κανει ακομη!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι... δώσεεεεεεεεεεεεεεε!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις