Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
43 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 43 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 40]

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:α κατάλαβα Αγγελική! μια από τα ίδια και εμείς! τι να πω! άντε το σημερινό να είναι και τυχερό! Very Happy

Μακάρι Μαρία μου! Μακάρι, να τελειώνουμε και μ'αυτό για να πιάσουμε τα του γάμου μετά...

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:
Μαρία έγραψε:α κατάλαβα Αγγελική! μια από τα ίδια και εμείς! τι να πω! άντε το σημερινό να είναι και τυχερό! Very Happy

Μακάρι Μαρία μου! Μακάρι, να τελειώνουμε και μ'αυτό για να πιάσουμε τα του γάμου μετά...


Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 38 654316 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 38 654316 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 38 654316

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:
Μαρία έγραψε:α κατάλαβα Αγγελική! μια από τα ίδια και εμείς! τι να πω! άντε το σημερινό να είναι και τυχερό! Very Happy

Μακάρι Μαρία μου! Μακάρι, να τελειώνουμε και μ'αυτό για να πιάσουμε τα του γάμου μετά...

αντε καλε!!!τι εχεις να κανεις εσυ για το γαμο???θα τα κανονισουν ολα τα πεθερικα κι εσυ δε χρειαζεται να κανεις τιποτα!!!
"ΠΕΘΕΡΙΚΑ!!!ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΓΙΑ ΕΣΑΣ"!!!!!!!!!!!!!!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:αντε καλε!!!τι εχεις να κανεις εσυ για το γαμο???θα τα κανονισουν ολα τα πεθερικα κι εσυ δε χρειαζεται να κανεις τιποτα!!!

Έλα ντε καλά σου λέει.Μήπως σε ρωτάει και κανένας;

Μαρία εσείς ακόμα δεν βρήκατε τίποτα;

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αθηνά μου το μόνο που έχουμε βρει τώρα είναι ένα οικόπεδο στα 35000 και μία εταιρία από Θεσσαλονίκη που φτιάχνει τύπου προκατασκευασμένα και μας έχει δώσει προσφορά στα 100000 για μεζονέτα 120 τμ με το κλειδί στο χέρι υποτίθεται! και το ΙΚΑ και την άδεια και όλα! για να δούμε, περιμένουμε να δούμε τι θα γίνει με το οικόπεδο τώρα αν θα χτίζει τα τετραγωνικά που θέλουμε!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αυτό που μου είχες πει απο το καλοκαίρι είναι;
Εμείς τελικά το απορρίψαμε το προκάτ.Πάμε χτιστό,θα μας βγει φθηνότερο. Rolling Eyes

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
όχι αυτό τώρα είναι άλλο! εκείνο μας έβγαινε πολύ ακριβό! το θέμα ξέρεις πιο είναι? ότι εκεί που πέρσι η τράπεζα έδινα μεγάλο δάνειο και η δόση έβγαινε εντάξει, τώρα δίνει πολύ μικρό και η δόση είναι ίση με το μεγάλο δάνειο! άστα να πάνε!

πιο οικονομικό? σώπα βρε παιδί μου! εμάς μας έβγαλε αυτός για το προκάτ 650 ευρώ το τετραγωνικό, συν άδεια, βάση, βεράντες και μεταφορικά!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε: εκεί που πέρσι η τράπεζα έδινα μεγάλο δάνειο και η δόση έβγαινε εντάξει, τώρα δίνει πολύ μικρό και η δόση είναι ίση με το μεγάλο δάνειο! άστα να πάνε!

Ε εκεί που πήγαν τα επιτόκια...

Μαρία έγραψε:πιο οικονομικό? σώπα βρε παιδί μου! εμάς μας έβγαλε αυτός για το προκάτ 650 ευρώ το τετραγωνικό, συν άδεια, βάση, βεράντες και μεταφορικά!

Αυτά τα συν αν τα υπολογίσεις σου βγαίνουν μία η άλλη με το συμβατικό.Το μόνο πραγματικό συν είναι η ταχύτητα της κατασκευής και τα νεύρα που γλυτώνεις.Τίποτα άλλο.
Εμείς θα ρίξουμε πολύ προσωπική εργασία.Εκεί βασίζουμε το οικονομικό του θέματος.

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κατάλαβα τι εννοείς! άστα να πάνε! άντε να δούμε τι θα δούμε και αυτήν τη φορά!

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γύρισα. Τζίφος. Καθόλου δε μου άρεσε...
Μεγάλο ήταν ευάερο, ευήλιο κτλ, αλλά είχε ένα πατάρι που έπιανε το μισό σπίτι και το έκανε χαμηλοτάβανο κι αποπνικτικό...
Συν ότι οι νοικάρηδες δεν έχουν φύγει ακόμα από μέσα, κι όπως το είδα με τα πράματα τους σαν αχούρι, πολύ χαλάστηκα....
Ένα ωραίο σπιτάκι σε οικονομική τιμή δε θα βρω ρε γμτ????

Ευάκι έγραψε:αντε καλε!!!τι εχεις να κανεις εσυ για το γαμο???θα τα κανονισουν ολα τα πεθερικα κι εσυ δε χρειαζεται να κανεις τιποτα!!!
"ΠΕΘΕΡΙΚΑ!!!ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΓΙΑ ΕΣΑΣ"!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πες το ψέματα!!!
Πάω στο γνωστό θεματάκι να σας πω τα νέα!

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα!!!!!!τι κανετε????τα διαβασα τα νεα σας!!!!!!!!βλεπω εχουμε κλασσικα ασθενεις.....διαβασα κατι "σεξουαλικα" υπονοουμενα και ειδα οτι η Αγγελικη δυσκολευευται να βρει σπιτι!!!!!!!τωρα ειναι η ευκαιρια σου!!!!!!φυγε μακρια απο την πεθερα!!!!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:Γύρισα. Τζίφος. Καθόλου δε μου άρεσε...
Μεγάλο ήταν ευάερο, ευήλιο κτλ, αλλά είχε ένα πατάρι που έπιανε το μισό σπίτι και το έκανε χαμηλοτάβανο κι αποπνικτικό...
Συν ότι οι νοικάρηδες δεν έχουν φύγει ακόμα από μέσα, κι όπως το είδα με τα πράματα τους σαν αχούρι, πολύ χαλάστηκα....
Ένα ωραίο σπιτάκι σε οικονομική τιμή δε θα βρω ρε γμτ????

Ευάκι έγραψε:αντε καλε!!!τι εχεις να κανεις εσυ για το γαμο???θα τα κανονισουν ολα τα πεθερικα κι εσυ δε χρειαζεται να κανεις τιποτα!!!
"ΠΕΘΕΡΙΚΑ!!!ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΓΙΑ ΕΣΑΣ"!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πες το ψέματα!!!
Πάω στο γνωστό θεματάκι να σας πω τα νέα!

ολα αυτα ειναι σημαδια για να φυγετε απο το μενιδι!!!! Razz Razz Razz
ξερω θα στεναχωρεθεις που θα φυγεις μακρυα απο την πολυαγαπημενη αλλα κανε πετρα την καρδια σου!με λιγη υπομονη και πιστη οτι η αποσταση δε μπορει να σας χωρισει ολα θα ξεπεραστουν!!!εξαλλου ειναι πολυ μικρος ο κοσμος!!! Razz Razz Razz

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:... και ειδα οτι η Αγγελικη δυσκολευευται να βρει σπιτι!!!!!!!τωρα ειναι η ευκαιρια σου!!!!!!φυγε μακρια απο την πεθερα!!!!!

Προσπαθώ ρε συ Αθηνά! Προσπαθώ να τον ψήσω να πάμε προς τα νότια αφού τώρα κι αυτός στο Μοσχάτο έχει βρει δουλειά, αλλά δυστυχώς τα ενοίκια εκεί είναι φωτιά και λαύρα!
Απλησίαστα τα σπίτια και είναι και παλιά.
Ενώ εδώ βρίσκεις νεόδμητο 100τμ με 500ευρά!

Ευάκι έγραψε:ολα αυτα ειναι σημαδια για να φυγετε απο το μενιδι!!!! Razz Razz Razz
ξερω θα στεναχωρεθεις που θα φυγεις μακρυα απο την πολυαγαπημενη αλλα κανε πετρα την καρδια σου!με λιγη υπομονη και πιστη οτι η αποσταση δε μπορει να σας χωρισει ολα θα ξεπεραστουν!!!εξαλλου ειναι πολυ μικρος ο κοσμος!!! Razz Razz Razz

Αχ Ευάκι μου, εγώ τα βλέπω τα σημάδια... Ο άντρας μου όμως εθελοτυφλεί!
Λες να πάω εγώ να δω κάνα σπίτι κρυφά, και να του το φέρω στο απέξω απέξω???
Το θέμα με το γάμο το διάβασες???
Το θέμα με το αν μας κρατάει η πεθερά το παιδί?
Κοντεύω να εκραγώ σου λέω!

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz υπομονη γλυκια μου.Θ βρεθει η λυση.Πηγαινε κ δες,και πες αααχχ αγαπη μουυ ακουσα για ενα σπιτιιιι εκει...Ξερεις εσυ μες την μαλαγανια θα το πεις..Εμεις μολις γυρισαμε απο τν μαμαδοσυναντηση εδω σην Ροδο,περασαμε σουπερ,τα μικρα επαιξαν πολυ,και ηταν πολυ ωραια,τα μικρα μια γλυκα,αναμενουμε φωτο απο τις αλλες κοπελες.

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:
athina24 έγραψε:... και ειδα οτι η Αγγελικη δυσκολευευται να βρει σπιτι!!!!!!!τωρα ειναι η ευκαιρια σου!!!!!!φυγε μακρια απο την πεθερα!!!!!

Προσπαθώ ρε συ Αθηνά! Προσπαθώ να τον ψήσω να πάμε προς τα νότια αφού τώρα κι αυτός στο Μοσχάτο έχει βρει δουλειά, αλλά δυστυχώς τα ενοίκια εκεί είναι φωτιά και λαύρα!
Απλησίαστα τα σπίτια και είναι και παλιά.
Ενώ εδώ βρίσκεις νεόδμητο 100τμ με 500ευρά!

Ευάκι έγραψε:ολα αυτα ειναι σημαδια για να φυγετε απο το μενιδι!!!! Razz Razz Razz
ξερω θα στεναχωρεθεις που θα φυγεις μακρυα απο την πολυαγαπημενη αλλα κανε πετρα την καρδια σου!με λιγη υπομονη και πιστη οτι η αποσταση δε μπορει να σας χωρισει ολα θα ξεπεραστουν!!!εξαλλου ειναι πολυ μικρος ο κοσμος!!! Razz Razz Razz

Αχ Ευάκι μου, εγώ τα βλέπω τα σημάδια... Ο άντρας μου όμως εθελοτυφλεί!
Λες να πάω εγώ να δω κάνα σπίτι κρυφά, και να του το φέρω στο απέξω απέξω???
Το θέμα με το γάμο το διάβασες???
Το θέμα με το αν μας κρατάει η πεθερά το παιδί?
Κοντεύω να εκραγώ σου λέω!

διαβασα διαβασα...τι να πω δε ξερω,θα σου απαντησω στο θεμα σου σε λιγο που θα κοιμησω!εισαι κι εσυ πολυ τυχερη βλεπω...

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέραααα Very Happy
Μη βλεπεται το χαμογελο ειναι ψευτικοοοο ολη νυχτα στο ποδι μονο απο τις 4 εως τις 7 κοιμηθηκα, μια εγω μια ο άντρας μου στο μπεμπη κι ολη μερα χθες στο ποδι, μια τα ρουχα μια το φαι, μια το σιδερωμα, μια τα πιάτα και να φανταστειτε ολα μαζι με τον άντρα μου τα μιραζομαστε και πάλι μου βγαίνει ο @ωλος με τα ξενυχτια!!
Που θα πάει αυτό δενξερω, ανοιξα κι εγω το πστολακι για τα μαλλιά κι ετσι κοιμηθηκε κατα τις 4, αλλά δεν το θελω αυτο το πραγμα δεν το θέλω, η γειτονισσα ολη νυχτα απο τις 12 το ειχε ανοιχτο το ακουγα!!!

..κι ερχομαστε τωρα στο μεγα θεμα, διαβασα ολα τα ποστ ειδα που ψαχνετε για σπίτια.
Μαρακι πολυ καλη η τιμη του οικοπεδου και η τιμη της μεζονετας, βασικα οχι πολυ καλη αλλα σουπερ με τοσα τετραγωνικα.
Κορίτσια ειναι ολα πανακριβα, εγω πήρα το 2006 διαμερισμα γιατι για οικοπεδο ουτε λογος ηθελα απο 100.000 κι άλλα τοσα και παραπάνω να το χτισουμε, ελα ομως που το πήρα στα μπετα και τα αλλαξα ολα μα ολα που εβαζε αυτο και μου πηγε κουκος αηδονι........ αφηστε που περιμενα να μπουμε πως και πως και μετα απο 20 μερες μαζι με τα επιπλα ήρθε και μεταθεση εγκεφαλικοοοοοοοο
Το απο πανω μας διαμερισμα πουληθηκε εφετος στην διπλασια τιμη απο οτι το ειχα παρει εγω Shocked Shocked Shocked Shocked ολα πανακριβα πια ολα αλλα ας εχουμε την υγεια μας!!!
Λοιπον κι ερχομαι τωρα σε θεση που εχω μετανιωσει παρα πολυυυυυ πολλά κοινοχρηστα μα παρα πολλα 300 ευρω και με τοσα σε σπιτι και δικο μου λεβητα πετρελαιου θα περναγαμε 1 χρονο.. και οι απο κατω μας με 3 παιδια γινεται χαμος καθε πρωι που ξυπνανε για σχολειο, μου ξυπνανε το παιδι κι εκει για να μην ακουει παλι αναβω το πιστολακι και κοιμαται.
..επισης με νευριαζει που με τετοια κριση δεν ριχνουν τις τιμες ψαχνει μια φιλη και το φθηνοτερο 3αρι 90 τ.μ το βρηκε 180.000 ελεοςς!!!!
Παντως κοριτσια εδω Καλαματα ειναι ολα πανακριβα μα ολα φανταζομαι και αλλου ετσι θα ειναι!!!!!

Πωπω πολυλογια με επιασε απο τα νευρα μου εγραψα πολλα Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 38 215994 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 38 215994

ααα και το τελευταιοοοοοο αν δεν βγαλει ηλιο να βγουμε λιγο εξω σημερα θα λαλησωωωω, βγες καλε μου ηλακο μια ωρα του μιλαωωω εδω με εφαγε η παραλογια θα με δει κανεις απο το απεναντι μπαλκονι που μιλαω μονη και θα λεει τι κανει αυτη η τρελεγκο Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 38 215994 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 38 215994

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!!!!!!τι κανετε?????????????

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημεραααα, διαβασα οσο μπορουσα, δεν ειμαι και πρωινος τυπος, αχ αγγελικη μου υπομονη, που να την βρεις θα μου πεις, ε τι αλλο να πω και εγω η δολια Shocked βασουλα ειναι δυσκολα τον πρωτο καιρο αλλα θα στρωσετε που θα παει σιγα σιγα, μην λαλησεις γιατι ηλιο δεν βλεπω να βγαζει σε θελουμεεεε Wink καλα το θεμα σπιτια ειναι πονεμενη ιστορια οσο δεν παει και δεν μπορω να το αναλυσω θα γραψω τομο, να ξεμπερδεψω θελω απλα, αντε να δουμε ποτε, μια γλυκια καλημερα σε ολες φιλια

boubouka

boubouka
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!! ΚΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΗΛΙΟ ΚΑΙ ΛΙΙΙΓΟ ΥΨΗΛΟΤΕΡΕΣ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΕΣ! ΝΑ ΖΕΣΤΑΘΕΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΚΟΚΚΑΛΑΚΙ ΜΑΣ!!! ΚΑΛΗ ΜΕΡΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ!! ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κορίτσιαααααααα! Very Happy τι κάνετε?

Βασούλα μου κουράγιο, κράτα γερά! θα μεγαλώσει και θα ηρεμήσει πιστεύω(λέμε τώρα!!! μου φαίνεται ο μικρός σου έχει τα ίδια χούγια με τον δικό μου αλλά να μην σε κακοκαρδίσω πρωινιάτικα!)
όσο για τα σπίτια φωτιά και λάβρα! δεν ξέρουν τι ζητάνε οι περισσότεροι!
Αγγελική μου υπομονή και εσύ! μωρέ πιάστον εσύ με την μαλαγανιά να φύγετε από τελείως από την περιοχή! πες του βρε αγάπη μου αφού βλέπεις ότι ψάχνουμε ψάχνουμε και δεν βρίσκουμε τίποτα, είναι σημαδιακό, πρέπει να φύγουμε από εδώ! Laughing


Μαριτσάκι μου πώς είσαι? καλύτερα ή αρρώστησες τελικά?

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γειά σας κι απο μένα!!!!!!!!!!
Ποιές είπαν για ήλιο!!!!Βάλτε με κι εμένα στη λίστα...ΘΕΛΩ ΗΛΙΟΟΟΟΟΟ!!!!

Αγγελική γιατί δεν κοιτάτε στη Μάνδρα να είμαστε μαζί; Laughing Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 38 328109

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα καλημέρα!!!

Βασούλα δε θέλω να σε σταναχωρήσω, αλλά η δικιά μου 23:15 έκανε μπανάκι, 00:00 ήταν στο κρεβατάκι, και λίγα λεπτά ύστερα ροχάααααααλιζε...
Ξύπνησε στις 10:15. Ναι! Στις 10:15 παρακαλώ - τι σου έλεγα για τον μουντό καιρό???
Αν είναι να κοιμάται έτσι το κορίτσι μου, ας μη βγάλει ήλιο ποτέ!
(όχι δεν το εννοώ αυτό...)

Αυτό με τα σπίτια ρε κορίτσια...
Πάμε σε ένα -ολοκαίνουριο. Η αγγελία έλεγε 85τμ 3 υ/δ.
Την ψιλιαζόμαστε τη δουλειά....
Σαλονοκούζινο, όπου τραπέζι κουζίνας ή τραπεζαρία δε χώραγε πουθενά να βάλεις. Οι καναπέδες μόνο ο ένας πάνω στον άλλο και στην κορυφή το έπιπλο της τηλεορασης...
Υπνοδωμάτια κλουβάκια. Τα κελιά των φυλακών πιο μεγάλα κ άνετα είναι!
Αν τολμούσα να βάλω το κρεβάτι μου, αυτός που θα κοιμόταν από τη μέσα μεριά του δωματίου, θα έπρεπε να κυλιέται στο κρεβάτι να περάσει από την άλλη. Όσο για τον "αποδώ" θα είχε αγκαλιά την ντουλάπα, της οποία το φύλλο με το ζόρι άνοιγε... Κομοδίνα ή συρταριέρα/τουαλέτα/συφινιέρα (όπως θέλετε πείτε το) ούτε κατά διάνοια!

Σε ένα άλλο, πάλι σαλονοκούζινο αλλά πιο μεγάλο. Εκεί χώραγε τραπεζαρία (ή τραπέζι κουζίνας). ΑΛΛΆ: Ο πάγκος της κουζίνας ήταν ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΣ!
Όχι αποστειρωτή, βραστήρα, γκαζάκι, θερμός, κουτιά γάλα κτλ κτλ ούτε τα βασικά και στοιχειώδη που πρέπει να έχει ένα σπιτικό δε χώραγε!: καφετιέρα, φούρνο μικροκυμάτων, τη θήκη που βάζουμε τα πλυμένα πιάτα (στραγγιχτίρι όπως το λέω) ένα μιξεράκι για τον γκαιφέ (αν κι έχω χειρός) κτλ.

Χώρια τα μπάνια! ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ! Στενάχωρα και χωρίς παράθυρα! Και οι αποθηκευτικοί χώροι??? Είναι τόσο τσίπιδες όλοι που δεν βάζουν, όχι συρτάρι, αλλά ούτε ένα αναθεματισμένο ράφι μέσα στη γ...ντουλάπα! Πετάνε ένα σίδερο λες και θα κρεμάσω τα κυλοτάκια μου!

Θλίψη σας λέω!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι βρε κορίτσια αλλα νυσταζωωωωω πολυ ευτυχως κανουμε βαρδιες με τον ανδρα μου αλλιως δεν θα την παλευα!!!
tziz ακριβως αυτο ηταν το θεμα γκρινιαζε γιατι τον βγαλαμε απο το μπανακι, ε ποση ωρα να τον κανουμε μπανιο πια;;;;
Υπομονη θα βρειτε κατι που να σου αρεσει, τωρα που μενεις;; γιατι αλλαζεις σπιτι;;
Οχι μονο δεν εβγαλε ηλιο αλλα εχει και κρυο κριμα θα ηταν ωραια εξω, ααα μας καλεσαν και σε 3 παρτυ τωρα για μεσημερακι αλλα δεν παμε, ειναι κλειστοι χωροι και ολο και καποιοι θα ειναι αρρωστοι, εχει και το παιδι την στοματιτιδα θα τον πιανουν απο δω και απο εκει, αστο λεω ειναι μικρουλι ακομα για τετοια.
Αραζουμε σπιτι με τον αντρα μου, ο μικρος κοιμαται, παιζουμε σκραμπλ τον εχω πεθανει χαχαχαχα αααα βαριεμαι και να μαγειρεψω με εχει κοψει λορδα ομωςςςςς χαχαχαχα τι με επιασε σημερα ολο μπλα μπλα μπλα
ααα Μαρια ο μπαμπας μου βγηκε εξω μονος σημερα με φιλους σε καφενειο, καλυτερο νεο δεν θα μπορουσε να μου πει απο το τηλ η μανα μου σημερα Very Happy Very Happy

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula έγραψε:
Αραζουμε σπιτι με τον αντρα μου, ο μικρος κοιμαται, παιζουμε σκραμπλ τον εχω πεθανει χαχαχαχα

Εμείς εχτές είχαμε τουρνουά "ξερής"
1-1 ήρθαμε στα 20 παιχνίδια.Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 38 328109

Κάτι άσχετο:Μήπως θυμάται καμία πως λένε το παλληκάρι που κάνει τις ζωγραφιές στα παιδικά δωμάτια;Που έκανε και στης Ολίβιας την εκπομπή το σκηνικό.

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπράβο του κοριτσάκι μου! είδες τι ωραία νέα! πάει και μόνος του βολτούλα να ξεσκάσει ο Χριστιάνος! και αν το καλοσκεφτείς, ο μπαμπάς πάει την βολτούλα του και εσείς είστε μέσα! Laughing Laughing αλλά δεν πειράζει!
πλάκα πλάκα κάνει πάρα πολύ κρύο σήμερα!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις