Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
41 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 41 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 40]

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι ο καυμενος εχει τρελαθει απο την χαρα του Very Happy
Παντως το ενα παρτακι θα ειναι στο σπιτι των πεθερικων οχι πολλα ατομα, τι να κανω βρε κοριτσια να παω;; Κανει το μωρο με τοσο ατομα σε κλειστο χωρο;;
Λετε να βλεπει τις μασκες και να κλαιει;;

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοίτα το λογικό είναι ότι δεν μπορείς να τον κρατάς μέσα με το σκεπτικό ότι θα αρρωστήσει... αλλά και εγώ το ίδιο κάνω! όλο λέω να τον πάω κάπου να παίξει σε κανά παιδότοπο και από την άλλη σκέφτομαι με αυτή τη γρίπη που κυκλοφορεί θα βάλω τα χεράκια μου να βγάλω τα ματάκια μου? και δεν τον πάω τελικά! καλύτερα να μου μείνει λίγο μέσα παρά...
αλλά εσύ ξέρεις καλύτερα, το πολύ πολύ αν δείτε ότι είναι κανείς άρρωστος φεύγετε τρέχοντας! Shocked

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπα λεμε να μην παμε, εχει και την στοματιτιδα και ολοι θα τον πιανουν θα τον φιλανε στα χερακια ασε μην εχω δραβαλα!!! ειναι και μονοκατοικια, θα ανοιγοκλεινουν οι πορτες θα μπαζει κρυο και ειναι αρκετουτσικο σημερα!!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ε ναι εσύ ξέρεις καλύτερα! πώς πάτε με την στοματίτιδα? δεν του έχει περάσει καθόλου?

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
vasoula έγραψε:
Αραζουμε σπιτι με τον αντρα μου, ο μικρος κοιμαται, παιζουμε σκραμπλ τον εχω πεθανει χαχαχαχα

Εμείς εχτές είχαμε τουρνουά "ξερής"
1-1 ήρθαμε στα 20 παιχνίδια.Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 39 328109

Κάτι άσχετο:Μήπως θυμάται καμία πως λένε το παλληκάρι που κάνει τις ζωγραφιές στα παιδικά δωμάτια;Που έκανε και στης Ολίβιας την εκπομπή το σκηνικό.


καλημεροκαλησπέρα! τον έχει διαφήμιση στο blog αριστερά. αν μπεις θα το δεις

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αθηνά :

Nathan Μακρής

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημεραααα!!! Το κοριτσακι μου χτες εκλαιγε σπαρακτικα.. ουφ βρωμοδοντα σε μωρακια μικρα ειναι πιο δυσκολο εχω την εντυπωση!!! Ευτυχως ο Κωνσταντινουλης ειναι μεσα στην χαρα... Χορευει απο νωρις!!!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:
Nathan Μακρής

Μπράβο και ψάχνω μια ώρα. Rolling Eyes

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:Καλημεραααα!!! Το κοριτσακι μου χτες εκλαιγε σπαρακτικα.. ουφ βρωμοδοντα σε μωρακια μικρα ειναι πιο δυσκολο εχω την εντυπωση!!! Ευτυχως ο Κωνσταντινουλης ειναι μεσα στην χαρα... Χορευει απο νωρις!!!


Καλώς το Βιβιανάκι! κλαίει το κοριτσάκι μας ε? άντε να βγούνε τα παλιόδοντα να μην ταλαιπωρείτε! φιλησε τα μου και τα 2 τα αγγελούδια!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αυτο συζητουσα με τον ανδρα μοτ εχθες, οτι ακομα δεν εχουμε δει τιποτα και πως η δυσκολη φαση του θα ειναι μολις βγαζει δοντακια!!!!
Υπομονη vivian!!

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:
Vivian έγραψε:Καλημεραααα!!! Το κοριτσακι μου χτες εκλαιγε σπαρακτικα.. ουφ βρωμοδοντα σε μωρακια μικρα ειναι πιο δυσκολο εχω την εντυπωση!!! Ευτυχως ο Κωνσταντινουλης ειναι μεσα στην χαρα... Χορευει απο νωρις!!!


Καλώς το Βιβιανάκι! κλαίει το κοριτσάκι μας ε? άντε να βγούνε τα παλιόδοντα να μην ταλαιπωρείτε! φιλησε τα μου και τα 2 τα αγγελούδια!

Στα φίλησα Μαρακι μου... Την μικρη ολο την φιλαω απο προχτες ειδικα! Δεν ειχαμε ακουσει 5 μηνες το κλαμα της καιτωρα στεναχωριεμαι λιγακι......

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βασούλα μη το λες.Η δικιά μου εκτός απο έναν πυρετό (τον πρώτο της) μια εβδομάδα πριν το πρώτο δόντι και κάποια ανεξήγητα νεύρα 2 ημερών που τα εξήγησα όταν είδα τον πρώτο τραπεζίτη,δεν είχε καμία άλλη ενόχληση απο τα δόντια.
Βιβιανάκι καλό κουράγιο...ευτυχώς δεν τα πιάνει κρίση και τα δύο μαζί..
Very Happy

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βασούλα, μην το βγάλεις το παιδί...
Κρίμα είναι όπως λες, κάνει και κρύο σήμερα...

Όσο για το πού μένω τώρα....
Σε ένα διαμέρισμα 90τμ με 2υ/δ και 2 μπάνια.
Έχω ένα τεράααααστιο σαλόνι, να σκεφτείς έχω τραπεζαρία και τρεις καναπέδες και πάλι έχω άπλα να χορεύουν 13 πιτσιρίκια εδώ μέσα!
Κουζίνα ενιαία με το σαλόνι, χωρίς πάσο να τη χωρίζει κι έχω και τραπέζι κουζίνας.
Αυτό το κομμάτι του σπιτιού είναι καλό.
Τα μπάνια όμως είναι κατάθλιψη όπως έλεγα πιο πάνω. Εντάξει το ένα είναι wc (λεκάνη και νιπτήρας). Το άλλο όμως...
1) Δεν έχουν παράθυρο ούτε φωταγωγό.
Δηλαδή εξαερισμός, με ανεμιστηράκι της πλάκας και φυσικό-φως-ήλιου, γιοκ.
2) Έχει μικρή μπανιέρα
3) Το πλυντήριο είναι πίσω από την πόρτα, οκ, μικρό το κακό αλλά σπαστικό.
4) Ο νιπτήρας είναι ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΣ γιατί αν βάζανε μεγαλύτερο έπιπλο δε θα άνοιγε καθόλου η πόρτα! Σκέψου ότι τώρα που η μπουμπού μεγάλωσε (κοντεύει τα 70εκ) ΔΕ ΧΩΡΑΕΙ ΟΥΤΕ ΤΟ ΚΩΛΑΚΙ ΤΗΣ να την πλύνω!
5) Ένας ψηλός, για να κάτσει να κάνει την ανάγκη του, πρέπει ή να κάτσει πλάγια στη λεκάνη, ή να ανοίξει τα πόδια του πολύ, γιατί αλλιώς τα γόνατά του θα βρουν στην μπανιέρα...

Τες πα.

Τα υπονοδωμάτια είναι απλώς ικανοποιητικά, αν και θα ήθελα λίγο μεγαλύτερη ντουλάπα ή έστω περισσότερα ράφια ή συρτάρια.
Αναγκάστηκα το καλοκαίρι να αγοράσω ΔΥΟ συρταριέρες για να βάλω τα ρούχα μας, αφού έπρεπε να αδειάσω τη ντουλάπα στο παιδικό, για να βάλω τα πράγμτα της μικρής.
Οπότε, σεντόνια, κουβέρτες, τραπεζομάντηλα, ρούχα και παπούτσια δικά μου (τσάντες και άλλα αξεσουάρ), διάφορα άλλα πράγματα για το σπίτι, πού θα τα έβαζα????

Αυτά είναι πράγματα που δυστυχώς δεν δίνεις σημασία όταν πας πρώτη φορά να μείνεις σε ένα σπίτι. Κι άντε ένα χρόνο που ήμασταν μόνοι μας, καλά ήταν.
Τώρα όμως με το παιδί, για μπες μέσα στο μπανάκι που σου περιέγραψα να την κάνεις μπάνιο!
Ο πάγκος της κουζίνας αν ζούσα μόνη μου, δε θα με ένοιαζε, αλλά για βάλε όλα τα τσιμπρακαλάκια που έχω για το μωρό??? (Ευτυχώς εδώ η κουζίνα είναι παραπάνω από ικανοποιητική).

Τες πα. Ο κύριος λόγος για τον οποίο θέλουμε να φύγουμε είναι γιατί το σπίτι έχει κάνει υγρασίες και μούχλες.
Χτίστηκε το 2009 και είμαστε οι πρώτοι που μένουν μέσα. Ήταν ολοκαίνουριο και μάλιστα σκεφτόμασταν να το αγοράσουμε. Πάλι καλά!
Είχε το καλοκαίρι μια διαρροή στον 5ο, και ενώ ο 4ος δεν έχει πρόβλημα, έσκασε σε μας! Το ταβάνι στο wc όχι απλά έχει μουχλιάσει, κοντεύει να ΣΑΠΙΣΕΙ! Πότε θα μας πέσει στο κεφάλι δεν ξέρουμε!
Από όλες τις αποθήκες στο υπόγειο, η δικιά μας πλημμύρισε!!
Φοβάμαι μη μου κάνει κάνα ασθμα η μικρή και τρέχω με τις κ...υγρασίες και τις μούχλες εδώ μέσα!

Έχουμε ενοχλήσει τους ιδιοκτήτες πάμπολλες φορές και είναι στα αρχ... τους! Εμείς νοιαζόμαστε για το σπίτι τους πιο πολύ από ότι αυτοί!
Γιαυτό και τα έχουμε πάρει κρανιωδώς!

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:Βασούλα μη το λες.Η δικιά μου εκτός απο έναν πυρετό (τον πρώτο της) μια εβδομάδα πριν το πρώτο δόντι και κάποια ανεξήγητα νεύρα 2 ημερών που τα εξήγησα όταν είδα τον πρώτο τραπεζίτη,δεν είχε καμία άλλη ενόχληση απο τα δόντια.
Βιβιανάκι καλό κουράγιο...ευτυχώς δεν τα πιάνει κρίση και τα δύο μαζί..
Very Happy

Χαχαχαχα ευτυχως δεν λες τιποτα Αθηνακι μου!!!

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Η μικρή μου ανακάλυψε τον αντίχειρά της δύο μέρες τώρα, και τον πιπιλάει μανιωδώς...
Τα έχω πάρει και με αυτό!
Δε θέλω να μάθει να πιπιλάει δάχτυλο!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:
3) Το πλυντήριο είναι πίσω από την πόρτα, οκ, μικρό το κακό αλλά σπαστικό.

Αυτό βρε γίνεται για εξοικονόμηση χώρου.Κι εγώ στα σχέδια πίσω απο την πόρτα το έβαλα.

Tziz έγραψε:Το ταβάνι στο wc όχι απλά έχει μουχλιάσει, κοντεύει να ΣΑΠΙΣΕΙ! Πότε θα μας πέσει στο κεφάλι δεν ξέρουμε!...
Έχουμε ενοχλήσει τους ιδιοκτήτες πάμπολλες φορές και είναι στα αρχ... τους! Εμείς νοιαζόμαστε για το σπίτι τους πιο πολύ από ότι αυτοί!

Πάντως αν τους καταφέρετε να φτιαχτεί η ζημιά το σπίτι δεν έχει πρόβλημα ρε 'συ.Η υγρασία προέρχεται απο βλάβη.Θέλω να πω οτι όταν στεγνώσει μετά λογικά θα είναι οκ.Γιατί να ξεσπιτωθείτε;Το ενοίκιο είναι καλό και χώρους έχεις. π.χ. αυτό που λες για τη μπανιέρα οτι είναι μικρή,οι πιο πολλοί τις έχουν καταργήσει και ζητάνε ντουζιέρες.Έχεις όρεξη για μετακομίσεις με το μωρό και διπλά ενοίκια μπροστά;

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:Η μικρή μου ανακάλυψε τον αντίχειρά της δύο μέρες τώρα, και τον πιπιλάει μανιωδώς...
Τα έχω πάρει και με αυτό!
Δε θέλω να μάθει να πιπιλάει δάχτυλο!

Δυστυχως δεν μπορεις να κανεις κάτι γιαυτο... Και εμενα εμαθε, δεν θελει με τιποτα πιπιλα και οσο και αν ποσπαθησα με γαντακια να το σταματησω τιποτα....



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Vivian στις Κυρ Φεβ 27, 2011 5:04 am, 1 φορά

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:
Tziz έγραψε:Η μικρή μου ανακάλυψε τον αντίχειρά της δύο μέρες τώρα, και τον πιπιλάει μανιωδώς...
Τα έχω πάρει και με αυτό!
Δε θέλω να μάθει να πιπιλάει δάχτυλο!

Δυστυχως δεν μπορεις να κανεις γιαυτο... Και εμενα εμαθε, δεν θελει με τιποτα πιπιλα και οσο και αν ποσπαθησα με γαντακια να το σταματησω τιποτα....

Και η Γωγώ έχει θέμα με τον αντίχειρα.Όταν νυστάζει και όταν χαϊδεύεται.Αλλα ρε κορίτσια δεν είναι γλύκες όταν βάζουν το δάχτυλο στο στόμα.Απο τη μία τη μαλώνω κι απ΄την άλλη με τρελαίνει...

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
Vivian έγραψε:
Tziz έγραψε:Η μικρή μου ανακάλυψε τον αντίχειρά της δύο μέρες τώρα, και τον πιπιλάει μανιωδώς...
Τα έχω πάρει και με αυτό!
Δε θέλω να μάθει να πιπιλάει δάχτυλο!

Δυστυχως δεν μπορεις να κανεις γιαυτο... Και εμενα εμαθε, δεν θελει με τιποτα πιπιλα και οσο και αν ποσπαθησα με γαντακια να το σταματησω τιποτα....

Και η Γωγώ έχει θέμα με τον αντίχειρα.Όταν νυστάζει και όταν χαϊδεύεται.Αλλα ρε κορίτσια δεν είναι γλύκες όταν βάζουν το δάχτυλο στο στόμα.Απο τη μία τη μαλώνω κι απ΄την άλλη με τρελαίνει...


Αχ και εγω λιωνω αλλα φοβαμαι για οταν μεγαλωσει!! Λενε οτι δεν κόβετε το δαχτυλο!!

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα και απο εμενα1! Κοριτσια δεν θελω να σας απογοητευσω αλλα δεν κοβεται ευκολα το δακτυλο!

Και εμενα η μικρη μου ετσι ξεκινησε μανια με το δακτυλο της αλλα πασχισα να της το κοψω ευτυχως νωρις στην αρχη και εμενα την πιπιλα δεν την ηθελε αλλα με υπομονη την πηρε ....... και οταν πηγε 15 μηνων τελος και η πιπιλα!! ξερω παιδι που ειναι 15 χρονων και ναι μην γελασετε ακομα πιπιλιζει!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:ε ναι εσύ ξέρεις καλύτερα! πώς πάτε με την στοματίτιδα? δεν του έχει περάσει καθόλου?

Mαρακι μου ελαχιστη διαφορα απλα εχουν μικρυνει και τωρα που τον ταισα ειδα και στην μεσα μερια του πανου χειλους του ενα, δεν το ειχε εχθες, θα δω και σημερα και αυριο το πρωι θα τον παει να τον δει η παιδιατρος!!
Μου εστειλαν αρκετες κοπελες μην και μου ειπαν πως στα μωρακια 1,5 και 1 και 2 και 2,5 ετων τους εβαζαν dectairin και περναγε, εμενα μου εδωσε ενα αλλο και τωρα λεει σοδα, θα της πω αυριο για αυτο το φαρμακακι αν κανει!!

τziz κι εμενα μου φαινεται καλο το σπιτι και η υγρασια και η μουχλα διορθωνεται αλλα δεν συνεργαζονται οπως ειπες ο ιδιοκτητης, ξαναενοχλειστε τους να δειτε, οσο για το μπανιο και την μπανιερα κι εμενα σχετικα μικρα ειναι αλλα το εχω συνηθισει!!!

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:Αυτό βρε γίνεται για εξοικονόμηση χώρου.Κι εγώ στα σχέδια πίσω απο την πόρτα το έβαλα.



Πάντως αν τους καταφέρετε να φτιαχτεί η ζημιά το σπίτι δεν έχει πρόβλημα ρε 'συ.Η υγρασία προέρχεται απο βλάβη.Θέλω να πω οτι όταν στεγνώσει μετά λογικά θα είναι οκ.Γιατί να ξεσπιτωθείτε;Το ενοίκιο είναι καλό και χώρους έχεις. π.χ. αυτό που λες για τη μπανιέρα οτι είναι μικρή,οι πιο πολλοί τις έχουν καταργήσει και ζητάνε ντουζιέρες.Έχεις όρεξη για μετακομίσεις με το μωρό και διπλά ενοίκια μπροστά;

Ναι εντάξει...
Δεν έχω πρόβλημα. Ούτε με το πλυντήριο, ούτε με τις ντουλάπες (τώρα πια). Αν και η αλήθεια είναι ότι με ενοχλεί πολύ που δεν εχει παράθυρο στα μπάνια...
Πήγαμε σε ένα σπίτι και μας λέει: "Είναι σπατουλαρισμένο! Κοίτα! Τίποτα δε βγάζει!" (και χάιδευε τον τοίχο).
Μακριά κορίτσια! Μακριά από σπατουλαρισμένα! Έτσι ο τοίχος δεν "αναπνέει" και γιαυτό κάνει υγρασίες!

Vivian έγραψε:
Athin@ έγραψε:
Vivian έγραψε:
Tziz έγραψε:Η μικρή μου ανακάλυψε τον αντίχειρά της δύο μέρες τώρα, και τον πιπιλάει μανιωδώς...
Τα έχω πάρει και με αυτό!
Δε θέλω να μάθει να πιπιλάει δάχτυλο!

Δυστυχως δεν μπορεις να κανεις γιαυτο... Και εμενα εμαθε, δεν θελει με τιποτα πιπιλα και οσο και αν ποσπαθησα με γαντακια να το σταματησω τιποτα....

Και η Γωγώ έχει θέμα με τον αντίχειρα.Όταν νυστάζει και όταν χαϊδεύεται.Αλλα ρε κορίτσια δεν είναι γλύκες όταν βάζουν το δάχτυλο στο στόμα.Απο τη μία τη μαλώνω κι απ΄την άλλη με τρελαίνει...


Αχ και εγω λιωνω αλλα φοβαμαι για οταν μεγαλωσει!! Λενε οτι δεν κόβετε το δαχτυλο!!

Κι εγώ τη χάζευα πριν που το έκανε
Αλλά όταν θα γίνει 5 ή 15 χρονών μουλάρα, δε θα τη χαζεύω πια....
Αντίθετα θα θέλω να της το κόψω!

Η πρώην κουνιάδα μου, ήταν 24 χρονών τότε και κοιμόταν ανάμεσα στους γονείς της και με το δάχτυλο πιπίλα.... Ναι την είχα δει με τα ίδια μου τα μάτια...

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Shocked Shocked Shocked 24 ετων;;;

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα να πω???οτι θελετε!
τζιζ αληθεια λες 24 χρονων κοιμοταν με τη μανουλα και το μπαμπακα???παμπερ της φοραγαν??? Shocked Shocked Shocked
βασουλα μια χαρα εκατσες σπιτακι σου,εγω πηγα σημερα πατι-φουρειρα για ενα αποκριατικο παρτυ και το κεφαλι μου εγινε καζανι!!! affraid

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευάκι έγραψε:καλησπερα να πω???οτι θελετε!
τζιζ αληθεια λες 24 χρονων κοιμοταν με τη μανουλα και το μπαμπακα???παμπερ της φοραγαν??? Shocked Shocked Shocked
βασουλα μια χαρα εκατσες σπιτακι σου,εγω πηγα σημερα πατι-φουρειρα για ενα αποκριατικο παρτυ και το κεφαλι μου εγινε καζανι!!! affraid

ΕΥΑ ΔΩΣΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ!!!ΠΩΣ ΤΟΝ ΕΚΑΝΕΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟ ΠΑΤΥ-ΦΟΥΡΕΙΡΑ;;;;ΕΧΩ ΛΙΩΣΕΙ ΣΤΟ ΓΕΛΙΟ!!!

ΧΑΛΟΟΥ Κ ΣΤΙΣ ΥΠΟΛΠΟΠΕΣ! Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις