Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
250 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 250 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 13 ... 24  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 24]

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ela vre tati mou iremise mipws na kasteis kai na miliseis mazi tou?
einai twra pou plisiazei kai i wra einai kai to anxos einai kai i kourasei olon afton ton minwn pou pername einai i ormones pou ta exoune peksei min anxwnese ola kala tha pane ,pote exeis pali rantevou?

diana30f


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
και κατι αλλο να ρωτησω κοριτσια η κολπικη εξεταση ποναει ή η αισθηση ειναι οπως η κολπικη εξεταση προ εγκυμοσυνης?

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το πηραμε αποφαση με τον Νικολα...Δε θα παω σε αυτον...Αν δεν μου εμπνεει εμπιστοσυνη τι να τον κανω???Να τρεχω και να μην φτανω τελευταια στιγμη???
Δεσποινακι ευχαριστω παρα πολυ που ρωτησες..Θα προτιμουσα να μην αναφερθω στο προβλημα μου...Ειναι αφρατουλι το νινι σου καλη μου....Να σου ζησει!!!!
Ντιανα η μανα μου μου εχει πει οτι ποναει αλλα δε ξερω τι να σου πω εγω δε το εχω κανει αυτο...Μη σου πω και ψεματα...

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tatijana έγραψε:Το πηραμε αποφαση με τον Νικολα...Δε θα παω σε αυτον...Αν δεν μου εμπνεει εμπιστοσυνη τι να τον κανω???Να τρεχω και να μην φτανω τελευταια στιγμη???
Δεσποινακι ευχαριστω παρα πολυ που ρωτησες..Θα προτιμουσα να μην αναφερθω στο προβλημα μου...Ειναι αφρατουλι το νινι σου καλη μου....Να σου ζησει!!!!
Ντιανα η μανα μου μου εχει πει οτι ποναει αλλα δε ξερω τι να σου πω εγω δε το εχω κανει αυτο...Μη σου πω και ψεματα...
koristara mou oti einai kalitero gia sena panw ap ola,ston allon toulaxiston exeis paei katholou ton ksereis?se exei dei pote?kserei to istoriko sou?
sori pou rwtaw tosa alla oles edw mesa niazomaste i mia gia tin alli!

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zouzounaki 24 έγραψε:
tatijana έγραψε:Το πηραμε αποφαση με τον Νικολα...Δε θα παω σε αυτον...Αν δεν μου εμπνεει εμπιστοσυνη τι να τον κανω???Να τρεχω και να μην φτανω τελευταια στιγμη???
Δεσποινακι ευχαριστω παρα πολυ που ρωτησες..Θα προτιμουσα να μην αναφερθω στο προβλημα μου...Ειναι αφρατουλι το νινι σου καλη μου....Να σου ζησει!!!!
Ντιανα η μανα μου μου εχει πει οτι ποναει αλλα δε ξερω τι να σου πω εγω δε το εχω κανει αυτο...Μη σου πω και ψεματα...


koristara mou oti einai kalitero gia sena panw ap ola,ston allon toulaxiston exeis paei katholou ton ksereis?se exei dei pote?kserei to istoriko sou?
sori pou rwtaw tosa alla oles edw mesa niazomaste i mia gia tin alli!

Ναι υπαρχει το ιστορικο μου....Εσυ πηγες χθες νομιζω Γιωτακι ε????

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
nai piga mia xara einai tha paw twra tin paraskevei!

despina1984

despina1984
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλα θα κανεις Τατιανα μου!!!απο το να τρελαθεις εσυ να πας εκει που τουλαχιστον θα εισαι ψυχολογικα ηρεμη!!!Συγνωμη για την ερωτηση μου χθες!!!

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
despina1984 έγραψε:Καλα θα κανεις Τατιανα μου!!!απο το να τρελαθεις εσυ να πας εκει που τουλαχιστον θα εισαι ψυχολογικα ηρεμη!!!Συγνωμη για την ερωτηση μου χθες!!!

Καθολου δεν με ενοχλησε η ερωτηση σου...Και μην ζητας συγνωμη...Σιγα.. Razz
Τωρα που αποφασισα με τον Νικολα μου οτι θα παμε στην προγραμματισμενη ημερομηνια του νοσοκομειου με το καλο θα γεννησω την 1η του μηνα!!!!
Ειμαι σουπερ πλεον ηρεμη..
Εχω αρχισει να μετραω συσπασουλες..Χθες ειχα 4 ακαθοριστες...Την Δευτερα εχω να με δουν...Αντε πλησιαζουμε ρε κοριτσια!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 2 654316

despina1984

despina1984
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αντε μπραβω!!!να ηρεμησεις και εσυ λιγο!!!τωρα μπορουμε να μετραμε μερες!!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 2 654316 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 2 654316

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tixeroula twra metras tis meres eeeeeeeeee?????????? ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 2 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 2 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 2 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 2 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 2 215994

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ti egine koristia ti kanoume kanena neo??????pigate katholou ston giatro sas mathate tpt?

marimag

marimag
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
oles eimaste stin anamoni!!!emena simera me eksetase kai kolpika alla o mikroulis den itan pia toso xamila..tha arxiso to perpatima kalos exonton ton pragmaton an kai apo oti eipe o giatros ta megala mora genniountai noritera apo tin pht...exo akousei koritsia oti voithaei to sexston enato mina na malakosei o traxilos klt...isxyei??emena o antroulis mou vevaia den exei kai polu oreksi alla kia na eixe kai ego me dyskolia gyrizo apo edo kai apo ekei oxi na kanoume kai zouzounies...ti na po...ypomoni..elpizo na glitoso tin kaisariki.... ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 2 215994

despina1984

despina1984
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αν εχει παρει θεση το μωρακι σου θα κατευει μην ανχωνεσαι!!!!δεν νομιζω να χρειαστεις καισαρικη!!Οσο για το σεξ στον τελευταιο μηνα και εγω ξερω αυτο που λες και μαλιστα ξερω οτι αν κανεις ελευθερα το σπερμα μπορει να προκαλεσει και τοκετο!!!Εγω βεβαια παω για καισαρικη και απαγορευεται ρητα!!!!!Οχι οτι με πειραζει !!!!Εδω παω σαν βαρκα και με το ζορι περπαταω!!!

popibar

popibar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κι εγώ σημερα σκεφτόμουν το περπατημα που καναμε καθε βραδυ στην παραλια του Βολου στην πρώτη εγκυμοσυνη. Ξεραμε απεξω και ανακατωτα ολα τα παρκαρισμενα κοτερα...!!!
Και μετα καταληγαμε καπου για φαγητο..
Τώρα ευτυχως δεν χρειαζεται...
Καλε περπατάω λιγο και νιωθω οτι κατεβαινει κατω το μωρο και σπρώχνει...
Εν τω μεταξυ κοριτσια εγώ δεν εχω καθόλου συσπασεις..ουτε για πλακα..ευτυχως γιατι το εχω και ενα αγχος μην με πιασουν τιποτα πονοι πριν την προκαθορισμενη ημερομηνια...
Επισης το σεξ ναι παιζει αλλα οντως πού διαθεση για τετοια?

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kai emeis ksekinisame dila dila to perpatima kai to apogeuma exoume radevou me ton giatro kai tha me koitaksei kai kolpika,oso gia to sex proxtes pou eixa paei na me dei pali mou eipe oti to sex kanei kalo kai thelw mou leei kai 3 fores tin imera kai na teleiwni kai mesa giati to sperma voithaei sto na malakwsei o traxilos para polieinai to pio fisiko farmako!

despina1984

despina1984
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγω περπαταω οχι για να περπατησω αλλα για δουλειες και νομιζω οτι θα γεννησω!!!!γιατι εχω αγχωθει τοσο!!!την πρωτη φορα ειμουν τελειως βοδι και δεν ηξερα και τι θα γινει τωρα που ξερω και θα επρεπε να ειμαι χαλαρη τι μου συμβαινει?????Μια εβδομαδα εμεινε και φοβαμαι και εγω απιστευτα μην σημβει κατι νωριτερα!!!

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
despina1984 έγραψε:Εγω περπαταω οχι για να περπατησω αλλα για δουλειες και νομιζω οτι θα γεννησω!!!!γιατι εχω αγχωθει τοσο!!!την πρωτη φορα ειμουν τελειως βοδι και δεν ηξερα και τι θα γινει τωρα που ξερω και θα επρεπε να ειμαι χαλαρη τι μου συμβαινει?????Μια εβδομαδα εμεινε και φοβαμαι και εγω απιστευτα μην σημβει κατι νωριτερα!!!

Κι εγω φοβαμαι μην γινει τιποτα νωριτερα...Συσπασεις πατνως κατι πανε κι ερχονται...κααααθομαι σπιτακι μου και δεν κανω τιποτα..

despina1984

despina1984
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Το βραδυ κοιμασαι????εγω το βραδυ ειναι που παθαινω τον τρελο πανικο!!!μια ποναει η μεση μου δεν βολευομαι πουθενα και αν νιωσω κατι νομιζω οτι γενναω!!!

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
despina1984 έγραψε:Το βραδυ κοιμασαι????εγω το βραδυ ειναι που παθαινω τον τρελο πανικο!!!μια ποναει η μεση μου δεν βολευομαι πουθενα και αν νιωσω κατι νομιζω οτι γενναω!!!

Τι εννοεις?Τι νιωθεις??

Α κοριτσια πηγα και εκανα εξετασεις αιματος και ουρα...Ενω σε ολη την διαρκεια της εκγημοσυνης ειχα πολυ υψηλα λευκα γυρω στα 10000 σημερα ηταν στα 3750 στο οριο ειμαι...Μου ειπαν αν ειχα καμια γριπη..Οχι..Τελος παντων.Και σακχαρο στα 130..Θα δουμε Δευτερα τι θα μου πουνε...Εβγαλα την βερα...Ψιλο πρηστικα..

elenitsa1987


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kala mono ego parakalao na genniso ligo noritera????simera mpika sti 38h evdomada kai skeftomai sunexeia to pote tha genniso...exo kati ponakia san periodou kai parakalao na dunamosoun mipos kai genniso,alla telika tpt Mad oso gia to sex...2 fores kaname ston 9o ki autes me ta 1000 zoria,pou na voleuteis me tetoia koilia..suspaseis den exo katholou pantos,mono otan kineitai i mpempa sklirainei i koilia alla oxi olokliri Crying or Very sad

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
na me kai egw!!!!!!
pigame ston giatro mas koitakse apo katw mia xara eimai mou leei exoume dromo akoma perpatima oso mporw kai na kanw kai ligo sex se kathimerini vasi gia na prokalesw toketw!tati pou eisai esu ti kaneis?????

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εδω ειμαι...Δεν εχω και τρελλες ορεξεις να σας πω την αληθεια...

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαγνησιο παιρνεται???Ποσα χαπακια την μερα?

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tatijana έγραψε:Μαγνησιο παιρνεται???Ποσα χαπακια την μερα?
giati paidimou ti exeis?????
oxi egw to stamatisa twra pou mpika ston mina mou!esu?

despina1984

despina1984
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγω μαγνησιο δεν πηρα ποτε!!!!!Σε τι βοηθαει αυτο??ΟΥφ!!εγω με το ζορι θυμαμαι να περνω και τα υπολοιπα!!!Ελενιτσα μου και εγω θελω να γεννησω!!!δεν μπορω αλλο!!!Εχω αρχισει να μην με θυμαμαι χωρις να ειμαι εγκυος!!! Shocked

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 24]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 13 ... 24  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις