Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
338 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 338 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 24  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 24]

κελλυ1


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κοριτσια να σας ζησουν τα μωρακια σας!!!!!!!!!!

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
koristia genisa kai egw!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ekana ena mpempako 3600 kai 53 pontous,xtes girisame spitaki mas kai prospathoume na prosarmostoume!genisame fisiologika alla pedeutikame para poli alla paradextika ton giatro mou giati an itan allos stin thesei tou tha me eixe vali gia kesariki!
eimai para poli xaroumeni opws kai oles mas edw fantazome na einai gera kai kalotixa ta mwrakia mas kai ola ta mwrakia tou kosmou!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zouzounaki 24 έγραψε:koristia genisa kai egw!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ekana ena mpempako 3600 kai 53 pontous

Να σου ζήσει κοριτσάκι μου κι εσένα!!!
Καλή λοχεία να έχεις!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 13 50580

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zouzounaki 24 έγραψε:koristia genisa kai egw!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ekana ena mpempako 3600 kai 53 pontous,xtes girisame spitaki mas kai prospathoume na prosarmostoume!genisame fisiologika alla pedeutikame para poli alla paradextika ton giatro mou giati an itan allos stin thesei tou tha me eixe vali gia kesariki!
eimai para poli xaroumeni opws kai oles mas edw fantazome na einai gera kai kalotixa ta mwrakia mas kai ola ta mwrakia tou kosmou!


ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΟΥΚΟΣ ΣΑΣ!!!!ΓΕΡΟΣ Κ ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 13 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 13 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 13 417472 !!ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 13 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 13 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 13 417472

despina1984

despina1984
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ax!!!νομιζω οτι ειμαστε το πιο χαρου μενο και παραλληλα νυσταγμενο γκρουπακι εδω μεσα!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 13 654316 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 13 654316 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 13 654316 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 13 850933 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 13 850933

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zouzounaki 24 έγραψε:koristia genisa kai egw!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ekana ena mpempako 3600 kai 53 pontous,xtes girisame spitaki mas kai prospathoume na prosarmostoume!genisame fisiologika alla pedeutikame para poli alla paradextika ton giatro mou giati an itan allos stin thesei tou tha me eixe vali gia kesariki!
eimai para poli xaroumeni opws kai oles mas edw fantazome na einai gera kai kalotixa ta mwrakia mas kai ola ta mwrakia tou kosmou!

να σου ζήσει ζουζουνάκι!!! οσο έλειπες γέννησα και εγώ..τελικά βγ'ξκαν τα μπουμπουκακια μας....ολα καλά.....και εμένα το έβγαλε φυσιολογικά ενω έλεγε πως έχει μεγαλο κεφάλι και δεν θα χωράεο..ολα ειναι θέμα γιατρου τελικά...
να μας ζήσουν!!! (και ας μείναμε τελευταίες...χα..χα..)
και σε όλες τις κοπέλες φυσικά...
αυτες ειναι απο τις πιο ευτυχισμένες στιγμές της ζωής μας κορίτσια!!!!!!!!!!!

marimag

marimag
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ζουζουνακι να σας ζησει το μπεμπάκι σας!!!καλή λοχεία και σε σενα!!οι πρωτες σαράντα μέρες είναι οι δύσκολες,υπομονή και κουράγιο......... ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 13 50580 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 13 50580 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 13 50580 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 13 50580 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 13 50580 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 13 50580 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 13 50580 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 13 50580 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 13 50580 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 13 50580

elenitsa1987


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
zouzounaki 24 έγραψε:koristia genisa kai egw!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ekana ena mpempako 3600 kai 53 pontous,xtes girisame spitaki mas kai prospathoume na prosarmostoume!genisame fisiologika alla pedeutikame para poli alla paradextika ton giatro mou giati an itan allos stin thesei tou tha me eixe vali gia kesariki!
eimai para poli xaroumeni opws kai oles mas edw fantazome na einai gera kai kalotixa ta mwrakia mas kai ola ta mwrakia tou kosmou!
Συγχαρητηρια ζουζουνακι!!!Να σου ζησει ο μπεμπης!!!Τι μπεμπης δηλαδη,εσυ ολοκληρο αντρα εβγαλες!!!Νομιζω γεννησαμε ολες οι μανουλες φεβρουαριου τωρα ε???Αντε να κανουμε κι ενα γκρουπακι μανουλες με μωρακια φεβρουαριου 2010 να συζηταμε πλεον για τα μωρακια μας...οσο προλαβαινουμε βεβαια!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 13 215994

despina1984

despina1984
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια απο ψυχολογια πως πατε??εγω με επιασα να λεω αντε να μεγαλωσεις λιγο φασολακι μου!!!και εχουν περασει μονο 19 μερες......

elenitsa1987


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
despina1984 έγραψε:Κοριτσια απο ψυχολογια πως πατε??εγω με επιασα να λεω αντε να μεγαλωσεις λιγο φασολακι μου!!!και εχουν περασει μονο 19 μερες......
Καλα αυτο δεν ειναι τιποτα...Εγω πολλες φορες σκεφτομαι οτι δεν ειμαι καλη μανα,οπως πιστευα οτι θα γινομουν...η κουραση μου ειναι αφορητη...Πολλες φορες οταν κλαιει τη νυχτα βαριεμαι να την ταισω ή με τη πρωτη ευκαιρια τη δινω στη μαμα μου ή την αδερφη μου να την κρατησουν για να μεινω λιγο μονη μου...μετα νιωθω τυψεις βεβαια οταν σκεφτομαι οτι αυτο το πλασματακι με εχει απολυτη αναγκη αλλα πραγματικα δεν τη περιμενα ετσι τη μητροτητα.η μπεμπα ειναι 12 ημερων και τα εχω κιολας παιξει...δεν εχω καθολου καιρο για τον εαυτο μου.και απο δευτερα που φευγει η μαμα μου η οποια τα κανει ολα πραγματικα δεν ξερω τι θα κανω.σκεφτειτε οτι η διασκεδαση μου ειναι οταν κραταει η μαμα μου το μωρο για να κανω ντουζ Embarassed Embarassed

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elenitsa1987 έγραψε:
despina1984 έγραψε:Κοριτσια απο ψυχολογια πως πατε??εγω με επιασα να λεω αντε να μεγαλωσεις λιγο φασολακι μου!!!και εχουν περασει μονο 19 μερες......
Καλα αυτο δεν ειναι τιποτα...Εγω πολλες φορες σκεφτομαι οτι δεν ειμαι καλη μανα,οπως πιστευα οτι θα γινομουν...η κουραση μου ειναι αφορητη...Πολλες φορες οταν κλαιει τη νυχτα βαριεμαι να την ταισω ή με τη πρωτη ευκαιρια τη δινω στη μαμα μου ή την αδερφη μου να την κρατησουν για να μεινω λιγο μονη μου...μετα νιωθω τυψεις βεβαια οταν σκεφτομαι οτι αυτο το πλασματακι με εχει απολυτη αναγκη αλλα πραγματικα δεν τη περιμενα ετσι τη μητροτητα.η μπεμπα ειναι 12 ημερων και τα εχω κιολας παιξει...δεν εχω καθολου καιρο για τον εαυτο μου.και απο δευτερα που φευγει η μαμα μου η οποια τα κανει ολα πραγματικα δεν ξερω τι θα κανω.σκεφτειτε οτι η διασκεδαση μου ειναι οταν κραταει η μαμα μου το μωρο για να κανω ντουζ Embarassed Embarassed

κοριτσάκια μην αγχωνεστε....σιγα σιγα αλλάζουν τα πραγματα...σιγα μην δεν εισαι καλη μανα επειδη κουραστηκες,,,η θελεισ να κανεις ενα μπανιο....
οι 40 μερες ειναι δυσκολες..μετα θα βρειτε το ρυθμο που σας βολευει...και οσο ειναι μωρο να ξερεις πως το μπανιο θα ειναι πιο ευκολο γιατι το αφηνεις στο καροτσι και δεν παει πουθενα!!
δωστε κανα 2 μηνες στον εαυτο σας και ολα θα ειναι πιο όμορφα!!
φιλια

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιωτακι να τον χαιρεσαι...γερος υγειεστατος και καλοτυχος να ειναι κι ο δικος σου...Ελενιτσα μου κουραγιο...τις νυχτες καθε ποτε ξυπνατε για μαμ?ειναι ησυχο το νινι σου??

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
euxaristw para poli koritsia!!!!!oles oi manoules na eimaste kala,kai na exoume megali ipomoni 2 mines einai tha perasoun tha vroume kai emeis tous rithous mas!!!!
bouboukitsa eides mazi gennisame teleutaies kai katatidrwmenes !!!!!!!
na sou zisei kai esena to mwraki sou kai kali loxeia ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 13 50580 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 13 50580 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 13 50580 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 13 50580 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 13 50580 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 13 50580 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 13 50580 !
tatianaki to pires to mpempako sou sto spiti ?ola kala me ton iktero?
elenitsa mou ipomoni tha perasi ipomoni kserw oti einai diskola alla skepsou poso kairo perimename na ta kratisoume stin agkalia mas!
despinaki ti kaneis?

alexmina83

alexmina83
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑ ΣΑΣ!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 13 50580 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 13 50580 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 13 50580 ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΑ ΚΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 13 536304 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 13 536304 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 13 536304 ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΠΟΛΛΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΕ ΣΑΣ!Ο ΠΡΩΤΟΣ ΚΑΙΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟΣ ΑΛΛΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΘΑ ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΕΙΤΕ! flower ΕΓΩ ΘΥΜΑΜΑΙ ΟΤΙ ΑΠΛΩΝΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΚΙ ΕΚΛΑΙΓΑ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ! confused Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΑΘΕΙ ΣΟΚ! affraid ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ! ΚΟΙΜΗΘΕΙΤΕ ΟΠΟΥ , ΟΣΟΚΑΙ ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙΤΕ! ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΑ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΞΥΠΝΑΩ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΒΡΗΚΑΜΕ ΡΥΘΜΟ! Sleep Sleep Sleep ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 13 850933 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 13 850933

tina


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
μανουλες καλημερα
να χαιρεστε οοοοοοοοοοολες τα μωρακια σας και να ειναι γερα και καλοτυχα.και εγω γεννησα την μπουμπου μου την προηγουμενη τριτη και ειμαι τρισευτυχισμενη.δεν περιμενα οτι θα ενιωθα ετσι και ακομα περισσοτερο επειδη το χαιροντε και οι μεγαλυτερες αδελφουλες της που ειναι κατενθουσιασμενες με την μικρουλα.στις νεες μανουλες εχω να πω να κανουν υπομονη και θα προσαρμοστειτε με το προγραμμα του μωρου και μετα θα τα βλεπετε ολα απλα .ειναι θεμα προσαρμογης που θελει λιγο χρονο.σας μιλαω εκ πειρας.το βασικο ειναι να μην αγχωνεστε γιατι αυτο το μεταδιδετε και στο μωρο.ακομα και το ξενυχτι θα το συνηθισετε .εμενα ο υπνος μου ειναι 4-5 ωρες το πολυ οχι μονο μωρου αλλα επειδη εχω και τις μεγαλες να ετοιμασω για το σχολειο και παρολαυτα δεν νιωθω εξαντληση. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] σε ολες τις μανουλες και χαρειτε αυτη τη νεα φαση στη ζωη σας ειναι οτι καλυτερο μπορειτε να βιωσετε.

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tina έγραψε:μανουλες καλημερα
να χαιρεστε οοοοοοοοοοολες τα μωρακια σας και να ειναι γερα και καλοτυχα.και εγω γεννησα την μπουμπου μου την προηγουμενη τριτη και ειμαι τρισευτυχισμενη.δεν περιμενα οτι θα ενιωθα ετσι και ακομα περισσοτερο επειδη το χαιροντε και οι μεγαλυτερες αδελφουλες της που ειναι κατενθουσιασμενες με την μικρουλα.στις νεες μανουλες εχω να πω να κανουν υπομονη και θα προσαρμοστειτε με το προγραμμα του μωρου και μετα θα τα βλεπετε ολα απλα .ειναι θεμα προσαρμογης που θελει λιγο χρονο.σας μιλαω εκ πειρας.το βασικο ειναι να μην αγχωνεστε γιατι αυτο το μεταδιδετε και στο μωρο.ακομα και το ξενυχτι θα το συνηθισετε .εμενα ο υπνος μου ειναι 4-5 ωρες το πολυ οχι μονο μωρου αλλα επειδη εχω και τις μεγαλες να ετοιμασω για το σχολειο και παρολαυτα δεν νιωθω εξαντληση. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] σε ολες τις μανουλες και χαρειτε αυτη τη νεα φαση στη ζωη σας ειναι οτι καλυτερο μπορειτε να βιωσετε.

Να σου ζησει τινα!! γερο και ευτυχισμένο οπως και όλα σου τα παιδάκια....εχιες δικιομπου λες στις νεες μανουλες να ειναι ηρεμες,,,και εγω οπως λες κοιμαμαι λιγο,,οχι για το μωρο ..αλλα η ελλη βγαζει δοντια και η μεγαλη θελει να την παω τουαλετα..αλλα αισθανομαι μια χαρα...τελικα τα παιδακια ειναι ευτυχια !!!οση κουραση και αν υπαρχει....
με το καλο να σαραντησουμε..να ξεπεταχτουν λιγο και αυτα!!
φιλια

tina


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
σ' ευχαριστω μπουμπουκιτσα και και σε εσενα ευχομαι να σου ζησει ο μικρουλης και να χαιρεσαι και και τα τρια σου παιδακια.οντως ειναι μεγαλη ευτυχια τα παιδακια και τωρα νιωθω και τις αλλες τριτεκνες μανουλες φιλες μου που μου λεγανε οτι το τριτο παιδι φερνει την ισοροπια στο σπιτι.το νιωθω και εγω με τις μεγαλες μου.εσενα πως το υποδεχτηκαν οι μικρουλες σου το μωρακι ;η αληθεια ειναι οτι οντως αν ειναι η μαμα καλα κυριως ψυχολογικα ολα τα προλαβαινει τελικα.να χαιρομαστε τα παιδακια μας και καλη λοχεια.

despina1984

despina1984
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ελενιτσα μου εγω νιωθω τυψεις γιατι αν και το μωρακι μου ειναι πολυ ησυχο το συγκρινω με το μεγαλο μου και λεω κοιτα ο παναγιωτακης μου εχει πιο πολυ πλακα γιατι τωρα ειναι στη φαση που ψιλομιλαει,ο παναγιωτης μου μεγαλωσε πιο γρηγορα,και αλλες παρανοιες μια μανας....ασε που αφηνοντας προχθες τον παναγιωτη στη μαμα μου συνειδητοποιησα οτι δεν ειχα προλαβει τοσες μερες να κατσω να παρατηρησω το μικρουλη μου.. που θα παει θα την βρουμε την ακρη ελπιζω......

popibar

popibar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια και απο εμενα να σας ζησουν τα μωρακια σας και στις τελευταιες που γεννησατε.
Κι εγω πιστευω οτι θελει ηρεμια. Αν αποδεχουμε οτι πλεον η ζωη μας αλλαζει και οτι δεν θα ειμασστε ποτε ξανα χαλαρες οπως πριν τα παιδια τοτε ολα καλα θα πανε. Εγω και στον πρωτο ημουν τοοοοσο ηρεμη, κοιμομουν 3-4 ωρες την μερα και αυτες διακεκομενες και παλι ειχα ενεργεια να κανω τα παντα. Και ο μικρος ησυχος, ουτε καν κολικους δεν ειχε κανει.
Το ιδιο και τωρα, και η μικρη ειναι ακομη πιο ησυχη απο το πρωτο. Και το καλο ειναι οτι ετσι μπορω και ασχολουμε αρκετα με τον μεγαλο ετσι δεν νιωθει παραμελημενος λογο του μωρου....
Η διαφορα ειναι οτι τώρα δεν πεταγομαι πανω με το παραμικρο ηχο που κανει το παιδι γιατι ξερω...
Δεσποινακι μην νιωθεις τυψεις που συγκρινεις τα παιδακια. Πιστευω το μεγαλο θελει την προσοχη σου πιο πολυ, ασε που ειναι σε πολυ καλη φαση τώρα που κανει τα χαζα του, μιλαει, αντιδραει σε οτι του κανετε και τον χαιρεστε πιο πολυ.
Ο μικρουλης θελει ταισμα, αλλαγμα και τρυφεροτητα, αλλωστε κοιμαται ολη μερα, οποτε ριξε την προσοχη σου στο μεγαλυτερο...
Κουραγιο και υπομονη σε οοοοολες!!!!

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tina έγραψε:σ' ευχαριστω μπουμπουκιτσα και και σε εσενα ευχομαι να σου ζησει ο μικρουλης και να χαιρεσαι και και τα τρια σου παιδακια.οντως ειναι μεγαλη ευτυχια τα παιδακια και τωρα νιωθω και τις αλλες τριτεκνες μανουλες φιλες μου που μου λεγανε οτι το τριτο παιδι φερνει την ισοροπια στο σπιτι.το νιωθω και εγω με τις μεγαλες μου.εσενα πως το υποδεχτηκαν οι μικρουλες σου το μωρακι ;η αληθεια ειναι οτι οντως αν ειναι η μαμα καλα κυριως ψυχολογικα ολα τα προλαβαινει τελικα.να χαιρομαστε τα παιδακια μας και καλη λοχεια.

,,εχεις δικιο ..και εμενα ετσι μου λεγανε ..πως το τριτο φερνει ισοροπια...αλλά πανω απο όλα ειναι η διαθεση της μαμας.!!!..οπως λες..
.εμενα ειναι χαρουμενες με το μπεμπη αλλα τον βλεπουν και λιγο σαν παιχνιδι...ειδικα η μικρη που ειναι 20 μηνων το βλεπει σαν την κουκλα..νομιζει πως θα πατησει την κοιλιτσα να μιλησει..χα...χα...αλλά δειχνουν ενθουσιαμο και χαρα που δεν το περιμενα...

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tina έγραψε:μανουλες καλημερα
να χαιρεστε οοοοοοοοοοολες τα μωρακια σας και να ειναι γερα και καλοτυχα.και εγω γεννησα την μπουμπου μου την προηγουμενη τριτη και ειμαι τρισευτυχισμενη.δεν περιμενα οτι θα ενιωθα ετσι και ακομα περισσοτερο επειδη το χαιροντε και οι μεγαλυτερες αδελφουλες της που ειναι κατενθουσιασμενες με την μικρουλα.στις νεες μανουλες εχω να πω να κανουν υπομονη και θα προσαρμοστειτε με το προγραμμα του μωρου και μετα θα τα βλεπετε ολα απλα .ειναι θεμα προσαρμογης που θελει λιγο χρονο.σας μιλαω εκ πειρας.το βασικο ειναι να μην αγχωνεστε γιατι αυτο το μεταδιδετε και στο μωρο.ακομα και το ξενυχτι θα το συνηθισετε .εμενα ο υπνος μου ειναι 4-5 ωρες το πολυ οχι μονο μωρου αλλα επειδη εχω και τις μεγαλες να ετοιμασω για το σχολειο και παρολαυτα δεν νιωθω εξαντληση. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] σε ολες τις μανουλες και χαρειτε αυτη τη νεα φαση στη ζωη σας ειναι οτι καλυτερο μπορειτε να βιωσετε.
tina mou na sou zisei to mwraki sou gero kai kalotixo!!!!!!!!!

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tina να σου ζήσει το μικράκι σου!!

Γιώτα μου εσύ πότε με το καλό???
Δεν πρέπει να έχεις πολύ ακόμα...

despina1984

despina1984
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τι κανετε κοριτσακια μου!!Σας εχασα τωρα με το μωρο!!!Πως ειστε??Αν και ψιλοφανταζομαι.....τρισευτυχισμενες και νυσταγμενες....μαντεψα σωστα??ρε κοριτσια εμενα η ψυχολογια μου ανεβοκατεβαινει πιο συχνα και απο το ασανσερ εσεις πως ειστε??από χθες αποφασισα να ξεκινησω και διαιτα γιατι οποτε ανοιγω την ντουλαπα θελω να κλαιω ....δεν μου μπαινει τιποτα και με οσα μου μπαινουν δεν θελω να σας πω πως ειμαι!!!!το μονο που μπορω να πω ειναι οτι αν βαλω φωτο εδω θα γελατε μεχρι το 2012!!!!!!!

marimag

marimag
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Δέσποινα μη στεναχωριεσαι καθολου για τα ρουχα εχουμε αιρό για δίαιτα!!!Μέχρι να ρθει το καλοκαιρακι θα εχουμε επανελεθει και με λιγα μπανακια θα είμαστε μια χαρα!!!εμείς επιτελους αρχισαμε να παχαινουμε!!!γεννηθηκαμε 3.800 και φυγαμε απο το μαιευτηριο 3.500.τώρα πιάσαμε τα 3.700 γύρω στα 100 γραμαμρια τη βδομαδα και εχουμε χαρεί.Το Σάββατο φευγει η μανουλα μου και θα μείνουμε εγψ ο μπεμπης και ο αντρας μου!!!να δω πως θα τον ησυχαζουμε γιατι εχουν αρχισε οι παλιοκολικοι και ποναει ο δόλιος!!διπλώνει ποδαρακια κοκκινιζει σφιγγεται και τον λυπάμαι...μας είπε η παιδιατρος για χαμομηλι και κατι σταγονες infacolic...τις εχει δοκιμασει καμια από εσάς στο νινι της?
ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 13 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 13 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 13 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 13 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 13 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 13 417472

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Tziz έγραψε:tina να σου ζήσει το μικράκι σου!!

Γιώτα μου εσύ πότε με το καλό???
Δεν πρέπει να έχεις πολύ ακόμα...
genisa tin proigoumeni pempti kai egw egina kai egw manoulaaaaaaaaaa i mallon xazomanoulaaaaaaaa!!!!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 24]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 24  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις