Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
478 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 478 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 16 ... 24  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 24]

elenitsa1987


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Συγχαρητηρια στη τατιανα!Να της ζησει το μωρακι,να ειναι καλοτυχο και τυχερο στη ζωη του και να παρει πολυ αγαπη!!!Παρολο που δεν τη γνωριζω προσωπικα παρα μονο μεσα απο αυτο το φορουμ συγκινουμαι που μαθαινω οτι τελικα εφερε στη ζωη το παιδακι της,οπως νομιζω οτι το ιδιο θα νιωσω για ολα τα κοριτσια,γιατι τοσο καιρο μοιραζομασταν σχεδον τις ιδιες εμπειριες και βιωματα...και τωρα φτανει στο τελος μια απο τις ωραιοτερες και πιο γλυκες εμπειριες της ζωης μας!!!!!Φιλια πολλα τατιανα σε σενα και το μωρακι σου,αντε ελπιζω συντομα ολες να κραταμε τα μωρακια μας στην αγκαλια μας ΥΓΕΙΗ και χωρις δυσκολιες!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 8 215994

fay_b

fay_b
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!

popibar

popibar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Diana τελικα θα πας την Παρασκευη? Λες να γεννησουμε μαζι? Εγω Παρασκευη στις 8 το πρωι εχω την καισαρικη.
Οσο για το θεμα των γιατρων εχω περασει και εγω απο γιατρο που με εβλεπε μονο για τα λεφτα αλλα μην τα ισοπεδώνουμε ολα γιατι ειχαμε καποια ασχημη εμπειρια και επηρρεαζουμε λαθος κια αλλες κοπελες.
Ο γιατρος που εχω τώρα ειναι απιθανος, ενδιαφερετε, ψαχνετε με την ειδικοτητα του (μαλιστα προσφατα παρουσιασε και μια διατριβη που εχει κανει για τις πολυκηστικες), ειναι παντα στην διαθεση μου και ειναι και αμεσος ανθρωπος. Και οικονομικα ειναι απο τους πιο "φτηνους" για την γεννα.

diana30f


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
popibar έγραψε:Diana τελικα θα πας την Παρασκευη? Λες να γεννησουμε μαζι? Εγω Παρασκευη στις 8 το πρωι εχω την καισαρικη.
Οσο για το θεμα των γιατρων εχω περασει και εγω απο γιατρο που με εβλεπε μονο για τα λεφτα αλλα μην τα ισοπεδώνουμε ολα γιατι ειχαμε καποια ασχημη εμπειρια και επηρρεαζουμε λαθος κια αλλες κοπελες.
Ο γιατρος που εχω τώρα ειναι απιθανος, ενδιαφερετε, ψαχνετε με την ειδικοτητα του (μαλιστα προσφατα παρουσιασε και μια διατριβη που εχει κανει για τις πολυκηστικες), ειναι παντα στην διαθεση μου και ειναι και αμεσος ανθρωπος. Και οικονομικα ειναι απο τους πιο "φτηνους" για την γεννα.
Ναι την Παρασκευη θα γεννησω τελικα. Απο την στιγμη που επελεξα τον γιατρο αφηνομαι στις αποφασεις του. Αλλωστε αυτη ειναι η δουλεια του,κατι παραπανω θα ξερει απο εμας.. Αν ο λογος που θελει να γεννησω νωριτερα ήταν χρηματικος πιστεψε με δεν θα τον συνεφερε. Ειναι γιατρος του νοσοκομειου δεν πληρώνεται εξτρα πέρα απο το ποσο των απογευματινων ραντεβου στο νοσοκομειο. Αρα αν κρατουσαμε 1-2 εβδομαδες ακομη θα ειχε περισσοτερα εσοδα.
Ευχομαι να μας πανε όλα καλα να εχουμε εναν ευκολο τοκετο κατην Παρασκευη να εχουμε αγκαλιτσα τα αγγελουδια μας Laughing

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
elenitsa mou akoma e?????????kamia endiksei?apo proxtes pou piges sto giatro kanena ponaki?????????
ante popaki kai diana mai xara sas vriskw les na genisete mazi????e tote tha exoume dipli xara!!!!!!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 8 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 8 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 8 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 8 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 8 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 8 215994

elenitsa1987


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
zouzounaki 24 έγραψε:elenitsa mou akoma e?????????kamia endiksei?apo proxtes pou piges sto giatro kanena ponaki?????????
ante popaki kai diana mai xara sas vriskw les na genisete mazi????e tote tha exoume dipli xara!!!!!!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 8 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 8 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 8 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 8 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 8 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 8 215994
Ζουζουνακιεχω σημερα κατι πονακια η αληθεια ειναι,αλλα τιποτα το ιδιαιτερο...Εσυ πως πας???Ειχες καμια ενδειξη???Στο γιατρο ποτε ξαναπας???

popibar

popibar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια τα εχω παρει πολυ λεμε. Εχω απο την Τριτη με μπουκωμα και πονολαιμο. Ολοκληρη εγκυμοσυνη και δεν αρρωστησα και βρηκα τώρα. Φοβαμαι μην με πιασει βηχας ή μην ερθει η Παρασκευη και δεν μπορω να φιλησω την μικρουλα μου, ή ειμαι με μασκα για να μην την κολλησω. Εκτος αυτου κολλησε και ο μικρος και εχει συναχι και αυριο ειναι να παει στη μαμα μου για να γεννησω..Αμαν..τωρα βρηκε???

elenitsa1987


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
popibar έγραψε:Κοριτσια τα εχω παρει πολυ λεμε. Εχω απο την Τριτη με μπουκωμα και πονολαιμο. Ολοκληρη εγκυμοσυνη και δεν αρρωστησα και βρηκα τώρα. Φοβαμαι μην με πιασει βηχας ή μην ερθει η Παρασκευη και δεν μπορω να φιλησω την μικρουλα μου, ή ειμαι με μασκα για να μην την κολλησω. Εκτος αυτου κολλησε και ο μικρος και εχει συναχι και αυριο ειναι να παει στη μαμα μου για να γεννησω..Αμαν..τωρα βρηκε???
Πω πω αυτο κι αν ειναι γκαντεμια!!!Εμενα ειναι απο χτες ο αντρας μου ετσι και σκεφτομαι οτι θα ειναι κριμα να μη φιλησει τη μπεμπα αν τυχει και γεννηθει πριν του περασει,και το χειροτερο σεναριο ειναι να κολλησω κι εγω!!!Τεσπα σε καταλαβαινω εν μερη,κανε υπομονη και να ευχεσαι να σου περασει μεχρι τη γεννα!!!!!!!!

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kolaei ta neura mou!!!!!!!!!!!!!

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
elenitsa kai egw tpt idiaitero ena me duo ponakia tin imera exw!tin paraskevei exoume pali rantevou me to giatro ti na pw kai emena mou kanei ntropes den thelei na vgei sou leei kala eimai edw kanw oti thelw enw an vgw tha me kanoun afti oti theloun! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
popaki perastika sou euxomai na min einai tpt kai na eisai mexri tin paraskevei ok!

despina1984

despina1984
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια εγω γεννησα και χθες το μεσημερι γυρισα και σπιτακι!!!!αντε με το καλο σας ευχομαι και εσας!!!!ωραια η εγκυμοσυνη αλλα αλλη η αισθηση χωρις την κοιλια!!

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
despina1984 έγραψε:κοριτσια εγω γεννησα και χθες το μεσημερι γυρισα και σπιτακι!!!!αντε με το καλο σας ευχομαι και εσας!!!!ωραια η εγκυμοσυνη αλλα αλλη η αισθηση χωρις την κοιλια!!
na sou zisei ante vre esu genises kai ksemperdepses emeis na doume xi xi x iix!
ola kala to mwraki?????????
sou euxomai mia poli kali loxeia na exeis !

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
despina1984 έγραψε:κοριτσια εγω γεννησα και χθες το μεσημερι γυρισα και σπιτακι!!!!αντε με το καλο σας ευχομαι και εσας!!!!ωραια η εγκυμοσυνη αλλα αλλη η αισθηση χωρις την κοιλια!!

να σου ζησει despina!!!! να ειναι γερο και ευτυχισμένο.... και γυρισες κιολας σπιτι..? μπραβο..φυσιολογικα γεννησες η καισαρικη..? πως ηταν ..για πεσ λεπτομερειες...το μωρο ??

tina


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
despina1984 έγραψε:κοριτσια εγω γεννησα και χθες το μεσημερι γυρισα και σπιτακι!!!!αντε με το καλο σας ευχομαι και εσας!!!!ωραια η εγκυμοσυνη αλλα αλλη η αισθηση χωρις την κοιλια!!
δεσποινα να σου ζησει το μωρακι.γερο και καλοτυχο.τυχερουλα ξεμπερδεψες και γυρισες και σπιτι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!και εγω περιμενω πως και πως.καλη λοχεια σου ευχομαι [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

tina


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
μπουμπουκιτσα εσυ πως τα πας ;καμια ενδειξη οτι πλησιαζει η ωρα;εγω προς το παρον καμια ενδειξη.αντε να δουμε.

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tina έγραψε:μπουμπουκιτσα εσυ πως τα πας ;καμια ενδειξη οτι πλησιαζει η ωρα;εγω προς το παρον καμια ενδειξη.αντε να δουμε.

τινα μου εκτος απο αυτο που μου ειχε τυχει την προηγουμενη βδομαδα..(που ξεκινησαν συσπασεισ και σταματησαν..) τιποτα...εχω βεβαια πονακια οταν περπαταω πολυ ..αλλα ως εκει...
εχω και το γιατρο που μου λεει πως ειναι μεγαλο το κεφαλι και να παω με προκληση..αλλά δεν πολυθελω...δεν ειμαι σιγουρη και αν το εννοει η θελει να ξεμπερδευει...
επισης επειδη εχω κανει μια καισαρικη φοβαμαι πως οι τεχνιτοι πονοι μπορει να μου κανουν καποιο προβλημα σοβαρο...
δεν ξερω ...θα δουμε..ελπιζω να ερθει γρηγορα η ωρα....!

και σε σενα το ιδιο ευχομαι....ανυπομονεις και εσυ ε?..εσενα τι σου λεει ο γιατρος...? ποσο πιστευει οτι θα φτασει..?..θα σε παει με πονους η θα περιμενει?

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ti egine koritsia exoume kamia endeiksei gia toketo?????bouboukitsa ola kala?tina ti kaneis?

elenitsa1987


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
despina1984 έγραψε:κοριτσια εγω γεννησα και χθες το μεσημερι γυρισα και σπιτακι!!!!αντε με το καλο σας ευχομαι και εσας!!!!ωραια η εγκυμοσυνη αλλα αλλη η αισθηση χωρις την κοιλια!!
Μπραβο δεσποινα,συγχαρητηρια να σας ζησει!!!!!Πες καμια λεπτομερεια,πως γεννησες,ποσο βγηκε το μωρακι,πονεσες?????
Καλη λοχεια ευχομαι!

elenitsa1987


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια τι γινεται??Οι μισες σχεδον γεννησανε,αντε κι εμεις με το καλο!!Αν και για μενα το βλεπω να καθυστερει πολυ ακομη.Αυριο ειναι η πητ και δεν εχω καμμια ενδειξη ρε κοριτσια...Εχω αυριο το πρωι ραντεβου στο γιατρο,αντε να δω τι θα μου πει παλι...Εχω αρχισει και κουραζομαι και ο υπνος τη νυχτα εχω ηδη ξεχασει πως ειναι!!!!Αφηστε που φοβαμαι οτι θα παρει πολυ βαρος το μωρο και θα ειναι κανενα τεραστιο και δε θα μπορω να το γεννησω!!!Αντε κλαφτηκα και σημερα,εσεις τι νεα??? Very Happy

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
elenitsa1987 έγραψε:Κοριτσια τι γινεται??Οι μισες σχεδον γεννησανε,αντε κι εμεις με το καλο!!Αν και για μενα το βλεπω να καθυστερει πολυ ακομη.Αυριο ειναι η πητ και δεν εχω καμμια ενδειξη ρε κοριτσια...Εχω αυριο το πρωι ραντεβου στο γιατρο,αντε να δω τι θα μου πει παλι...Εχω αρχισει και κουραζομαι και ο υπνος τη νυχτα εχω ηδη ξεχασει πως ειναι!!!!Αφηστε που φοβαμαι οτι θα παρει πολυ βαρος το μωρο και θα ειναι κανενα τεραστιο και δε θα μπορω να το γεννησω!!!Αντε κλαφτηκα και σημερα,εσεις τι νεα??? Very Happy
elenitsa mou na se rwtisw kati an einai megalo to mwro den iparxei pithanotatita na se valei mesa?

popibar

popibar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δεσποινακι να σου ζησει, να ειναι παντα γερο και ευτυχισμενο, όπως κι εσεις!! Περιμενουμε λεπτομερειες μολις μπορέσεις...
Εγω παω αυριο το πρωι...την Δευτερα πρωτα ο Θεος θα εχω βγει..

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
popibar έγραψε:Δεσποινακι να σου ζησει, να ειναι παντα γερο και ευτυχισμενο, όπως κι εσεις!! Περιμενουμε λεπτομερειες μολις μπορέσεις...
Εγω παω αυριο το πρωι...την Δευτερα πρωτα ο Θεος θα εχω βγει..

αυριο?!!
αντε με το καλο Popibar..! με το καλό...!

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elenitsa1987 έγραψε:Κοριτσια τι γινεται??Οι μισες σχεδον γεννησανε,αντε κι εμεις με το καλο!!Αν και για μενα το βλεπω να καθυστερει πολυ ακομη.Αυριο ειναι η πητ και δεν εχω καμμια ενδειξη ρε κοριτσια...Εχω αυριο το πρωι ραντεβου στο γιατρο,αντε να δω τι θα μου πει παλι...Εχω αρχισει και κουραζομαι και ο υπνος τη νυχτα εχω ηδη ξεχασει πως ειναι!!!!Αφηστε που φοβαμαι οτι θα παρει πολυ βαρος το μωρο και θα ειναι κανενα τεραστιο και δε θα μπορω να το γεννησω!!!Αντε κλαφτηκα και σημερα,εσεις τι νεα??? Very Happy

ελενιτσα μπορει να γεννησεις σημερα...
εγω την αλλη φορα ετσι το επαθα..απο το ''φοβο'' μου οτι τελειωνουν οι μερες και ολα αυτα...σπασαν τα νερα το βραδυ ..πριν το ραντεβου για να μου το παρει επειδη ειχε περασει ο καιρος...
αλλά νομιζω ειχες πει τα σφηνουν μεχρι 42 εβδομαδες στη γερμανιά??
αντε αυριο θα μας πεις τι σου ειπε...

tina


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
αυριο εχω ραντεβου με την γιατρο να κανουμε υπερηχο και να με εξετασει για πρωτη φορα.πιστευω οτι αρχες με μεσα της εβδομαδας θα παμε για τοκετο μπορει και με προκληση λογου του διαβητη κυησης.αυριο θα δω τι θα μου πει αλλα θελω να γεννησω εχω κουραστει πολυ.τα προηγουμενα τα γεννησα στις 38 εβδομαδες φυσιοολογικα χωρις προκληση.ελπιζω να γινει κατι μεσα στο σ/κ και να παμε χωρις προκληση.αφηστε που το βραδυ δεν μπορω να κοιμηθω καλα λογω του βαρους στην κοιλια.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 24]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 16 ... 24  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις