Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
537 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 537 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14 ... 24  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 24]

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
fay_b έγραψε:ESU TATI EINAI STANDAR I IMER/NIA SOU THA BEIS 31/1 H 1/2?

Στην ιδια βδομαδα ειμαστε εγω εχω ΠΗΤ 15/02
Θα μπω στις 31/01 και θα γινει η καισαρικη την 1η του μηνος....Αντε με το καλο ειναι ζωηρουλη το νινακι σου?????

despina1984

despina1984
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τατιαννα μου γιατι θα μπεις απο το προηγουμενο βραδυ??Επισης εχω αλλη μια απορια σας ειπαν οτι για να μπειτε με ραντεβου χρειαζετε καποιοι δικοι σας να δωσουν αιμα??γιατι εμενα ετσι μου ειπαν και επειδη δεν εχω καποιον που να μπορει θα παω παλι και θα τους πω καλημερα εχω πονους και ηρθα !!!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
despina1984 έγραψε:σας ειπαν οτι για να μπειτε με ραντεβου χρειαζετε καποιοι δικοι σας να δωσουν αιμα??γιατι εμενα ετσι μου ειπαν και επειδη δεν εχω καποιον που να μπορει θα παω παλι και θα τους πω καλημερα εχω πονους και ηρθα !!!

Κοριτσάκι μου με το καλό το μωράκι σου.
Εμένα πήγαν ο άντρας μου και η αδερφή μου να δώσουν αίμα.

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν μου ειπαν για αιμα...Θα ρωτησω...Τωρα γιατι θα μπω μια μερα πριν ειναι μαλλον γιατι θα μπω σε δημοσιο νοσοκομειο κι οχι σε ιδιωτικο....Δε ξερω..

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
zouzounaki 24 έγραψε:kala eimai to exw riksei sto perpatima mpas kai voithisei gia na doume ti tha ginei pote tha deisei to tarzanaki mou na vgei!ante ante na mas peis meta ti egine entaksei?
emei aurio exoume radevou me ton giatro gia na doume ti tha mas pei!!!
giati prepei na dwsoumai aima????

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zouzounaki 24 έγραψε:
zouzounaki 24 έγραψε:kala eimai to exw riksei sto perpatima mpas kai voithisei gia na doume ti tha ginei pote tha deisei to tarzanaki mou na vgei!ante ante na mas peis meta ti egine entaksei?
emei aurio exoume radevou me ton giatro gia na doume ti tha mas pei!!!
giati prepei na dwsoumai aima????

Γιωτακι μου γιατι εβαλες το δικο σου το post?ΧΑχαχαχααχ...Πλακα ειχε...

marimag

marimag
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κοριτσιαααααααααα!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 5 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 5 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 5 215994



γενναμε την Τριτη!!!πρώτη Φλεβαρη!!!

ο μπεμπακος ειανι 4.200
και επιλεξαμε καισαρικη γιατι δύσκολα θα γεννηθεί φυσιολογικα...μπορει να ειναι με το κεφαλακι κατω αλλα εχει οπισθια προβολή...
τες παντων εχουμε απολυτη εμπιστοσυνη στο γιατρο δεν θα μας πηγαινε χωρίς λογο για καισαρακι ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 5 215994
ευχομαι σε ολες μας να πάνε όλα καλά και να κρατάμε στην αγκαλιτσας μας γερά τα μωράκια μας!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 5 215994

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
plaka kaneis?????ee ti exw pathei kala auto to mwro mouexei parei to mialo!kai pou na genithei dld!axxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

marimag

marimag
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
zouzounaki me tromazeis!!!! Shocked
einai toso megalo to moro mou e??
kai ego nomizo oti mou topairnei noris...tin triti tha exoume kleisei tin 38 h evdomada kai tha mpainoume stin 39!!!!ti leteeinai noris gia kaisariki???mas eipe otian den parousiastei kapoia epiploki den tha xreiastei thermokoitida...mexei piasei ligi agonia tora...elpizo mexri tin triti na min ta paikso teleios!!!!!! Shocked

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marimag έγραψε:κοριτσιαααααααααα!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



γενναμε την Τριτη!!!πρώτη Φλεβαρη!!!

ο μπεμπακος ειανι 4.200
και επιλεξαμε καισαρικη γιατι δύσκολα θα γεννηθεί φυσιολογικα...μπορει να ειναι με το κεφαλακι κατω αλλα εχει οπισθια προβολή...
τες παντων εχουμε απολυτη εμπιστοσυνη στο γιατρο δεν θα μας πηγαινε χωρίς λογο για καισαρακι [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
ευχομαι σε ολες μας να πάνε όλα καλά και να κρατάμε στην αγκαλιτσας μας γερά τα μωράκια μας!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

και γιατι να μην δοκιμασεις βρε κοριτσακι με φυσιολογικο?..κριμα ειναι...αν ο γιατρος σου ηταν του φυσιολογικου θα σε δοκιμαζε τουλαχιστον...
τελοσπαντων με το καλο το μωρακι σου..και συγνωμη που στο αναφερω ..δεν θελω να σου χαλασω τι χαρα...αλλά αυτη η εμπιστοσυνη με κατεστρεψε και εμενα..στο γιατρο μου...
συγνωμη και παλι.!!!
..σου ευχομαι το καλυτερο

marimag

marimag
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
bouboukitsa mou i perimetros tou kefalioy tou antistoixei se moraki 42 ebdomadon!!!!!
esy tha dokimazes fysiologika???mas eipe oti ena 10% exoume pithanotites gia fysiologiko alla oi perissoteres eiani na koiloponame kai telika na kanoume kaisariki..ti na po o kathenas kanei tis epiloges tou...paliotera den tin eixes kai auti tin epilogi...koitame mprosta ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 5 215994

marimag

marimag
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
tati pou eisai???????mazi tha genname....kai ego tha mpo 31 gia eksetaseis se dimosio nosokomeio alla o giatros eipe oti to vrady tha mafisei na koimitho spiti mou!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 5 536304 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 5 536304 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 5 536304
kai tin triti tha mpoume giatin kaisariki,,,teleutaia periodo pote eixes???? ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 5 893968

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marimag έγραψε:bouboukitsa mou i perimetros tou kefalioy tou antistoixei se moraki 42 ebdomadon!!!!!
esy tha dokimazes fysiologika???mas eipe oti ena 10% exoume pithanotites gia fysiologiko alla oi perissoteres eiani na koiloponame kai telika na kanoume kaisariki..ti na po o kathenas kanei tis epiloges tou...paliotera den tin eixes kai auti tin epilogi...koitame mprosta [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

τι να σου που βρε marimag μου...με το μυαλο που εχω τωρα ..ναι θα δοκιμαζα..αλλά στο πρωτο παιδι δεν το εκανα ..σκεφτομουν ακριβωσ οπως λες και εσυ...οτι θα ποναω ωρες και δεν θα αντεξω,,,και οτι παλιοτερα δεν υπηρχε αυτη η επιλογηη..οποτε δεν μπορω να απαντησω ουτε να σε κρινω φυσικα...
απλα προσπαθω να μαθουν αλλοι απο τα λαθη μου ..αλλα΄ μαλλον ο καθενας πρεπει να τα ζησει μονος του για να καταλαβει..

παντως και αυτο με τον πονο που σου ειπε και μου ειχε πει και μενα..ειναι ψεμα..μπορει να σου κανει μικρη δοση επισκληριδιο και να μην υποφερεις καθολου....τωρα αν η λεκανη σου ειναι πιο μικρη απο το μωρο ..μονο εκει αλλάζει το θεμα

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Marimag μου λες να εχουμε διαφορα ωρων εμεις οι δυο????Χαχαχαχαχ!!! Με το λαλο κοπελαρα μου...Αντε ολα καλα να μας πανε..Εγω πηγα σημερα για καρδιοτοκογραφημα μαι χαρα με βρηκανε....Οποτε περιμενουμε...Να ζητησετε να σου βαλουν τον καθετηρα αφου σου κανουν επισκληριδιο...Ετσι μου ειπαν....Και νομιζω marimag mου οτι μια χαρα στο βγαζουν το παιδι...Εχει και τα κιλα και το υψος...

marimag

marimag
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!

koritsia pragmatika
den me noiazei o ponos alloste otan kratiseis stin aggalia sou to paidaki sou nomizo ta ksexnas ola...den eimai fygoponi kai den to kano gia na min ponao...to thema einai namin kindyneysei to paidi an den mporei na vgei me arrythmies kai alla tetoia...en pasei periptosi den prospatho na allakso gnomi se kanenan, o kathenas kanei tis epiloges tou...i lekani mou einai arketa anoixti mesogeiaki tha elega alla kai pali yparxei kai allo provlima to opoio eixa paliotera kai mexei euaisthitopoihsei oste na min afino perithoria lathous...se kathe periptosi yparxoun epiplokes alla eidika gia mena epeidi exo afairesei kapoio poly simantiko organo o fysiologikos toketos enexei perissoterous kindynous na patho kapoia riksi ktl...auta...


mono thetikes skepseis apo edo kai mpros... ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 5 536304 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 5 536304 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 5 536304 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 5 536304

marimag

marimag
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
alloste i kaisariki einai gnosto oti eiani pio epodyni apo ton fysiologiko toketo...den yparxei logos na traymatistei i mhtra otan mporeis na genniseis fysiologika...makari na mporousa kai ego na eixa tin epilogi tou fysiologikou toketou... ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 5 215994

despina1984

despina1984
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
marimag μου μακαρι να μπορουσαμε να γεννησουμε ολες φυσιολογικα αλλα δυστυχως δεν ειναι παντα εφικτο!!!Εμενα ο μικρουλης μου ειχε ισχιακη προβολη οποτε η καισαρικη ηταν αναποφεφκτη και μαλιστα ο γιατρος μου ειναι και οικογενειακος φιλος οποτε φανταζομαι οτι δεν θα με εβαζε χωρις λογο στο χειρουργιο!!!Το θεμα ειναι να κρατησουμε αγκαλιτσα ενα γερο φασολακι ειτε ο πονος ειναι απο τα ραμματα ειτε απο τη φυσιολογικη γεννα!!Επισης εγω αφου ειχα γεννησει (με καισαρικη)ακουσα μεχρι και οτι εγω δεν ξερω πως ειναι να γινεσε μανα που δεν γεννησα φυσιολογικα!!!χαχαχαχαχα!!!Εγω παντως ειμαι μαμα!!!Επισης για να μην ξεχνιωμαστε ΕΦΤΑΣΕ Η ΩΡΑ!!!!ΑΥΡΙΟ ΓΕΝΝΑΩ!!!!Επρεπε να σας το πω γιατι απο αυριο θα πρεπει να βρω κατι κανουριο να λεω!!Σημερα αγαπαω οοοοοολοοοοοοο τον κοσμο!!!

marimag

marimag
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
despoina ola tha pane kala!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 5 215994
exeis tis kalyteres euxes kai h skepsi mas einai mazi sou!!!ti tyxero moraki tha to kratas aurio agalitsa kai tha eisai i pio eutuxismeni manoula!!!
na eisai etsi iremi kai xaroumeni!!!
tha perimenoume nea!!!!!

marimag

marimag
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
oso gia to na an ginesai mana me tofysiologiko toketo kai oxi me tin kaisariki den exo akousei megaliteri m@#$%#$^$%&kia!!!!
o ponos tis manas den exei sxesi me to an ponas sta gennitika organa i ston koilia!!!!


ti einai auta!!!!



aporo poioi anthropoi skeftontai kai psaxnoun tropous gia na xalane thn poio eutuxismeni stigmh enos zeugariou... confused confused confused

despina1984

despina1984
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ευχαριστω πολυ!!!Μα απλα γινονται ρεζιλι νομιζω!!! δεν χαλανε καμια στιγμη γιατι αυτες οι στιγμες απλα δεν χαλανε οτι και αν λεει ο κοσμος γυρω σου!!!μου ειπαν οτι εχει και ιντερνετ στο δωματιο του μαιευτηριου οποτε αν ισχυει αυριο θα σας στειλω τα νεα μου φρεσκα φρεκα!!!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεσποινάκι γεννάς;;;;Με το καλό ρε κορίτσι!
Ο μικρός περιμένει;Τι έχει καταλάβει;

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kalimera kalimeroudia ti kanoume?despinaki etoimazese???????
marimag ti egine kai esu?tatiana kai esu?ante ante me to kalo ta mwrakia sas na ta kratisete agkalista!!!!!!!

despina1984

despina1984
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γενναω γενναω γενναω!!!λιγες ωρες εμειναν!!!!!σαν ονειρο μου φαινεται!!!Ο μικρος Αθηνα μου πιστευω πως πραγματικα δεν εχει καταλαβει τιποτα!!!κοιταει την κοιλια μου βεβαια και λεει νινι αλλα μεχρι εκει!!!Θα του ερθει κατα κουτελα την τεταρτη μια και καλη!!!αντε να δουμε τι θα δουμε και απο κει!!!αλλα προς το παρον ουτε να το σκεφτομαι δεν θελω!!

despina1984

despina1984
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ζουζουνακι ετοιμαζομαι λιγα λες!!ειμαι ετοιμη εδω και καιρο και περιμενω να με αφησουν να παω!!!τι παρακαλια εχω κανει στον γιατρο να παω απο την προηγουμενη εβδομαδα αλλα τιποτα ανενδοτος!!!Εδω τον απειλησα οτι αν αργησει να ερθει θα φυγω και θα με ψαχνει!!!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
despina1984 έγραψε:Ο μικρος Αθηνα μου πιστευω πως πραγματικα δεν εχει καταλαβει τιποτα!!!κοιταει την κοιλια μου βεβαια και λεει νινι αλλα μεχρι εκει!!!Θα του ερθει κατα κουτελα την τεταρτη μια και καλη!!!

Εναι μωρέ τι να έχει καταλάβει το καημενούλι,μια σταλιά είναι. Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 24]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14 ... 24  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις