Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
519 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 519 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 24  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 24]

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
despina1984 έγραψε:καλημερα τατατιανα μου!!!αντε κοντευουμε!!!!λες να μην προλαβεις???και εγω την ιδια εντυπωση ειχα μεχρι χθες που πηγα και με ειδε!!!Αλλα χθες μου ειπε ολα καλα και με ενα μαγικο τροπο σταματησα να εχω πονακια σταματησε να με ενοχλει το μωρο και μαλιστα ανεβηκε και λιγο προς τα πανω κ μπορω και περπαταω πιο ανετα!!!Ψυχολογια σου λεει!!!

Ναι πρεπει κι εγω να ηρεμησω λιγο...Εμενα παντως κοριτσια ο μικρος ειναι αγριεμενος....Με ξυπναει τις νυχτες, μου παταει κυστες,τρελλοκομειο.. ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 4 215994

despina1984

despina1984
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγω χθες καταφερα να κοιμηθω σαν ανθρωπος μετα απο μερες και σηκωθηκα μονο 2 φορες να παω στο μπανιο!!!επρεπε ο καθετηρας να μπαινει με την ανακοινωση της εγκυμοσυνης και να αφαιρειται με το τελος της!!!!

elenitsa1987


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια εγω πηγα σημερα στο γιατρο,μια χαρα ειναι η μπεμπα λεει,3.400 με τελεια θεση για τοκετο.το καρδιοτοκογραφημα επισης καλο,αλλα καθολου συσπασεις και απο διαστολη 0!!!! Crying or Very sad
κοιταζα τα ποστ σας,ολες εχετε πητ μετα απο μενα(εχω 4/02) και θα γεννησετε πρωτες ετσι οπως παω!!!!ζηλευω!!!!(με τη καλη εννοια παντα ε!!!λετε επειδη το σκεφτομαι συνεχεια να μη λεει να γεννηθει το μωρο???μηπως μα χαλαρωσω???εσεις που εχετε ηδη μωρακια θυμαστε στις ποσες εβδομαδες ακριβως γεννησατε??Γιατι μου ειπε ο γιατρος οτι τα πρωτα μωρακια παιρνουν συνηθως ολο το μηνα Crying or Very sad Α,και κατι αλλο να ρωτησω,μου εκανε σημερα κολπικη εξεταση και εκεινη τη στιγμη δε με πονεσε καθολου,αλλα τωρα αρχιζει και με ποναει καπως,ειναι νορμαλ αυτο???καλα σας επρηξα ,σορρυ,αλλα απαντηστε σας παρακαλω!!!

popibar

popibar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
despina1984 έγραψε:Μαλλον σε εμενα απαντησες(οποτε Δεσποινα) χιχιχιχι!!!
Ναι βρε Δεσποινα με συγχωρεις σε εσενα εγραφα..
Ελενιτσα μην αχωνεσαι βρε...εγω εχω πητ 16/2 αλλα εμεις εχουμε την καισαρικη...
Αν σου πω οτι δεν θυμαμαι τους πονους της πρωτης γεννας....!! Ειχα γεννησει 10 μερες πριν την πητ.Δεν ειχα νωριτερα συσπασεις, κατι λιγα πετρωματα που και που και απλα σπασαν τα νερα ενα βραδυ και μετα δεν ειχα μ ε τιποτα διαστολη..
Δεν ξερεις καθολου πως θα ξεκινησει ο τοκετος...
Εσω ετοιμη ανα πασα στιγμη..

diana30f


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
elenitsa1987 έγραψε: Α,και κατι αλλο να ρωτησω,μου εκανε σημερα κολπικη εξεταση και εκεινη τη στιγμη δε με πονεσε καθολου,αλλα τωρα αρχιζει και με ποναει καπως,ειναι νορμαλ αυτο???καλα σας επρηξα ,σορρυ,αλλα απαντηστε σας παρακαλω!!!

Eγω πονεσα λιγο στην κολπικη εξεταση, οσο για το μετα δεν ενιωθα τοσο πονο όσο τσουξιμο κ ιδιως κατα την ουριση. Αυτο μονο χθες σημερα δεν ειχα καμια ενοχληση

popibar

popibar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
diana30f έγραψε:
elenitsa1987 έγραψε: Α,και κατι αλλο να ρωτησω,μου εκανε σημερα κολπικη εξεταση και εκεινη τη στιγμη δε με πονεσε καθολου,αλλα τωρα αρχιζει και με ποναει καπως,ειναι νορμαλ αυτο???καλα σας επρηξα ,σορρυ,αλλα απαντηστε σας παρακαλω!!!

Eγω πονεσα λιγο στην κολπικη εξεταση, οσο για το μετα δεν ενιωθα τοσο πονο όσο τσουξιμο κ ιδιως κατα την ουριση. Αυτο μονο χθες σημερα δεν ειχα καμια ενοχληση

Καλα αυτο με τον πονο μετα απο κολπικη ειναι απλα προφανως γιατι ειναι λιγο σε αχρηστια η περιοχη εκει κατω... Embarassed
Και σεξ με τον αντρας μας αν κανουμε θα τσουζει μετα....

elenitsa1987


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
popibar έγραψε:

Καλα αυτο με τον πονο μετα απο κολπικη ειναι απλα προφανως γιατι ειναι λιγο σε αχρηστια η περιοχη εκει κατω... Embarassed
Και σεξ με τον αντρας μας αν κανουμε θα τσουζει μετα....
Πω πω ,φανταζομαι πως θα ειναι μετα τον τοκετο,τοτε που λενε οτι πραγματικα ποναει ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 4 534787 Αχ τι τραβαμε οι μανουλες!!!

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
elenitsa mia xara eisai kai esu alla kai i mpempa sou,ante vre plisiazei o kairosssssssssssss teleiwnoume siga siga oles tha paroume ta aggeloudia mas agkalia!etsi lene oloi oi giatroi oti oti epeidi einai prwto sinithws pernoun olo to mina alla den simvenei se oles!einai fisiologiko na exeis kapia ponakia,kai ama deis kai ligo aimataki min anxwtheis,sta lew giati etsi mou eipe kai emena!alla ama deis oti ponas kai pio poli kai sinexizete kalo tha itan na pareis kai to giatro sou til!

βιβη

βιβη
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.ΕΓΩ ΜΕ ΠΗΤ ΣΤΙΣ 6.2 ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΗΔΗ 20 ΗΜΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ 9 ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ Very Happy Η ΜΠΕΜΠΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΘΕΣΗ ΧΑΜΗΛΑ,ΠΕΤΡΩΜΑΤΑ ΕΧΩ,ΧΩΡΙΣ ΠΟΝΟΥΣ ΟΜΩΣ,ΟΤΡΑΧΗΛΟΣ ΟΜΩΣ ΑΚΟΜΑ ΣΚΛΗΡΟΣ. ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 4 534787 ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ!!!ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 4 417472

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βιβη έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.ΕΓΩ ΜΕ ΠΗΤ ΣΤΙΣ 6.2 ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΗΔΗ 20 ΗΜΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ 9 ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ Very Happy Η ΜΠΕΜΠΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΘΕΣΗ ΧΑΜΗΛΑ,ΠΕΤΡΩΜΑΤΑ ΕΧΩ,ΧΩΡΙΣ ΠΟΝΟΥΣ ΟΜΩΣ,ΟΤΡΑΧΗΛΟΣ ΟΜΩΣ ΑΚΟΜΑ ΣΚΛΗΡΟΣ. ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 4 534787 ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ!!!ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 4 417472

εχεις αρκετα πτρωματα?αντε με το καλο κι εσυ... Razz

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βιβη έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.ΕΓΩ ΜΕ ΠΗΤ ΣΤΙΣ 6.2 ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΗΔΗ 20 ΗΜΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ 9 ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ Very Happy Η ΜΠΕΜΠΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΘΕΣΗ ΧΑΜΗΛΑ,ΠΕΤΡΩΜΑΤΑ ΕΧΩ,ΧΩΡΙΣ ΠΟΝΟΥΣ ΟΜΩΣ,ΟΤΡΑΧΗΛΟΣ ΟΜΩΣ ΑΚΟΜΑ ΣΚΛΗΡΟΣ. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ!!!ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

μη σε νοιαζει βιβη...ο τραχηλος ανοιγει τελευταια στιγμη καποιοεσ φορες...εγω την προηγουμενη φορα ειχα συσπασεις σε ολη σχεδον την εγκυμοσυνη..και με πονο καποιες φορες και τελικα εφτασα 40 βδομαδεσ..σπασανε νερα και ακομη δεν ειχα καθολου διαστολη...μεσα σε 2-3 ωρες ομως εφτασε 10!!
το οτι εχεις πετρωματα εστω και χωρις πονο ειναι καλο..προετημαζεται η μητρα,,,,
με το καλο σου ευχομαι και ένα πονο!!

fay_b

fay_b
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
KORITSIA EGW EXW LIGI DIARROI AMNIAKOU UGROU..EXEI SUMVEI SE KAMIA?

fay_b

fay_b
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
fay_b έγραψε:KORITSIA EGW EXW LIGI DIARROI AMNIAKOU UGROU..EXEI SUMVEI SE KAMIA?
PIGA TI DEYTERA STO GIATRO.EIXE NA ME DEI 2 EVDOMADES..K APO TIN TELEUTAIA FORA,ENW EIXA ARKETO AMNIAKO UGRO,TI DEUTERA MOU EIPE OTI EIXE MEIWTHEI POLU.ME RWTISE AN EIDA NA XANW UGRA KAI EIPA OXI.ALLA TO KALOSKEFTIKA META KAI SUNEIDITOPOIISA OTI TIS TELEUTAIES MERES TO ESWROUXO VREXETAI ARKETA ALLA ELEGA PWS EINAI APLA UGRA KAI OTI EINAI LOGW EGGYMOSINIS FISIOLOGIKO.EINAI TELEIWS DIAFANA XWRIS OSMES.OPOTE MALLON EINAI DIARROH.AURIO THELW NA TON PARW TO GIATRO NA TOU TO PW GT EXW RANTEVOU XANA TI DEYTERA KAI MIPWS XREIAZETAI SUNTOMOTERA.APLA TWRA ETSI EPEIDI TO SKEFTOMAI POLU KAI ANUPOMONW NA GENNISW ILPIZA MIPWS EINAI KAI AUTO ENA SIMADI!!!!! GI AUTO RWTAW MIPWS EXEI KAMIA PAROMOIA EBEIRIA!

elenitsa1987


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
fay_b έγραψε:
fay_b έγραψε:KORITSIA EGW EXW LIGI DIARROI AMNIAKOU UGROU..EXEI SUMVEI SE KAMIA?
PIGA TI DEYTERA STO GIATRO.EIXE NA ME DEI 2 EVDOMADES..K APO TIN TELEUTAIA FORA,ENW EIXA ARKETO AMNIAKO UGRO,TI DEUTERA MOU EIPE OTI EIXE MEIWTHEI POLU.ME RWTISE AN EIDA NA XANW UGRA KAI EIPA OXI.ALLA TO KALOSKEFTIKA META KAI SUNEIDITOPOIISA OTI TIS TELEUTAIES MERES TO ESWROUXO VREXETAI ARKETA ALLA ELEGA PWS EINAI APLA UGRA KAI OTI EINAI LOGW EGGYMOSINIS FISIOLOGIKO.EINAI TELEIWS DIAFANA XWRIS OSMES.OPOTE MALLON EINAI DIARROH.AURIO THELW NA TON PARW TO GIATRO NA TOU TO PW GT EXW RANTEVOU XANA TI DEYTERA KAI MIPWS XREIAZETAI SUNTOMOTERA.APLA TWRA ETSI EPEIDI TO SKEFTOMAI POLU KAI ANUPOMONW NA GENNISW ILPIZA MIPWS EINAI KAI AUTO ENA SIMADI!!!!! GI AUTO RWTAW MIPWS EXEI KAMIA PAROMOIA EBEIRIA!
Παρομοια εμπειρια δεν εχω αλλα προχτες που ημουν στο γιατρο μου ειπε να εχω το νου μου για διαρροη αμνιακου γιατι συνηθως τοτε πρεπει να γινει προκληση τοκετου αν μειωθουν σημαντικα τα υγρα.Αντε με το καλο!!!Αλλα παρε οπωσδηποτε το γιατρο σου να του το πεις!!!

despina1984

despina1984
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δυο μερες εμειναν!!!!Σας εχω πριξει κοριτσια αλλα πρωτη φορα στη ζωη μου νιωθω σαν φανταρος!!!ουτε στην πρωτη μου εγκυμοσυνη δεν ειχα τοση ανυπομονησια!!!!!! Very Happy Smile

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αντε ρε κοριτσια....Κοντεβουμε!!!!!!
Φαιη μου γιατι δεν τον πηρες χθες?Ασχετα αμα ηταν αργα..Δεσποινακι κοντευεις εσυ,αντε!!!! Με το καλο...

marimag

marimag
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
kai antistrofa o xronos metraei...... ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 4 215994
epitelous kortisakia plisiazei i megali mera gia na doume kai emeis exoume simera to apogeuma rantevou...o mpempis kseperase ta 4 kila na doume ti tha mas pei o giatros...i pht mas einai 14 flevari alla polu tha ithela na mou vrei kai emena mia diastoli na ksekinisoume pio noris...kati petromata exoume idi kai syspasoules...ante gia oles mas mena pono!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 4 215994
ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 4 215994
ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 4 215994

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
despinaki esu kanei stin arxi e??????
ante nate me to kalo,na kratiseis to mwraki sou agkalitsa!!!fey kala sou leei i tatiana giati den pires ton giatro sou til?marimag perimenoume na mas peis ti sou eipe o giatros!tatiana pws eisai ???????elenitsa ti kaneis?

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marimag έγραψε:kai antistrofa o xronos metraei...... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
epitelous kortisakia plisiazei i megali mera gia na doume kai emeis exoume simera to apogeuma rantevou...o mpempis kseperase ta 4 kila na doume ti tha mas pei o giatros...i pht mas einai 14 flevari alla polu tha ithela na mou vrei kai emena mia diastoli na ksekinisoume pio noris...kati petromata exoume idi kai syspasoules...ante gia oles mas mena pono!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

efxomai na xekinhseiw pio prin poy les kai esy...perpata poly...akomh kai an ponas...vohthaei na anoixei otraxilos h na spasoyn ta nera ..ara na xekinisei toketos...
oso gia to moraki soy....4 kila?? teleia...tha exeis oloklhro paidaki sta xeria soy...to xero giati to ena bghke 2500 kai to allo 3850...h diafora htan terastia!! oso pio megalo to kratas kalytera ..to ntyneis pio efkola...klp...
me ena pono soy efxomai kai grhgora!!!
filia

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αντε βρε κοριτσια....Γιωτα μου καλα ειμαι..Στο κρεββατι σημερα θα παω να με δουνε να κανω κ τις ζωνες...Εσυ πως τα πας???Marimag μια χαρα το νινι σου.... Twisted Evil εγω νιωθω βρε κοριτσια οταν ειμαι ορθια,βαρος κατω....

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kala eimai to exw riksei sto perpatima mpas kai voithisei gia na doume ti tha ginei pote tha deisei to tarzanaki mou na vgei!ante ante na mas peis meta ti egine entaksei?
emei aurio exoume radevou me ton giatro gia na doume ti tha mas pei!!!

fay_b

fay_b
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
tatijana έγραψε:Αντε ρε κοριτσια....Κοντεβουμε!!!!!!
Φαιη μου γιατι δεν τον πηρες χθες?Ασχετα αμα ηταν αργα..Δεσποινακι κοντευεις εσυ,αντε!!!! Με το καλο...
AFOU DE MOU FANHKE POLU EPEIGON TON LUPAMAI TETOIA WRA NA TON PARW MWRE....TON PIRA SIMERA K MOU EIPE NA PAW TO APOGEUMA NA ME XANADEI NA DOUME AN MEIWTHIKE K ALLO...OPOTE AN XREIASTEI NA ME VALEI NWRITERA ME PROKLISI..EX ALLOU ETOIMOS EINAI O BEBAROS K APO ILIKIA K APO KILA.. ANTE NA DOUME.....DEN ANTEXW ALLO!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 4 679259

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
fay_b έγραψε:
tatijana έγραψε:Αντε ρε κοριτσια....Κοντεβουμε!!!!!!
Φαιη μου γιατι δεν τον πηρες χθες?Ασχετα αμα ηταν αργα..Δεσποινακι κοντευεις εσυ,αντε!!!! Με το καλο...
AFOU DE MOU FANHKE POLU EPEIGON TON LUPAMAI TETOIA WRA NA TON PARW MWRE....TON PIRA SIMERA K MOU EIPE NA PAW TO APOGEUMA NA ME XANADEI NA DOUME AN MEIWTHIKE K ALLO...OPOTE AN XREIASTEI NA ME VALEI NWRITERA ME PROKLISI..EX ALLOU ETOIMOS EINAI O BEBAROS K APO ILIKIA K APO KILA.. ANTE NA DOUME.....DEN ANTEXW ALLO!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 4 679259

Ποσα κιλα ειναι κ σε ποια βδ εισαι Φαιη??

fay_b

fay_b
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
tatijana έγραψε:
fay_b έγραψε:
tatijana έγραψε:Αντε ρε κοριτσια....Κοντεβουμε!!!!!!
Φαιη μου γιατι δεν τον πηρες χθες?Ασχετα αμα ηταν αργα..Δεσποινακι κοντευεις εσυ,αντε!!!! Με το καλο...
AFOU DE MOU FANHKE POLU EPEIGON TON LUPAMAI TETOIA WRA NA TON PARW MWRE....TON PIRA SIMERA K MOU EIPE NA PAW TO APOGEUMA NA ME XANADEI NA DOUME AN MEIWTHIKE K ALLO...OPOTE AN XREIASTEI NA ME VALEI NWRITERA ME PROKLISI..EX ALLOU ETOIMOS EINAI O BEBAROS K APO ILIKIA K APO KILA.. ANTE NA DOUME.....DEN ANTEXW ALLO!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 4 679259

Ποσα κιλα ειναι κ σε ποια βδ εισαι Φαιη??
EXW PHT 14/2 ALLA STON YPERIXO FAINETAI TOULAXISTON MIA VDOMADA PIO MEGALOS EINAI POLU PSILOS MOU EIPE.51-52 PONTOUS KAAI 3 KILA ITAN TI DEUTERA.

fay_b

fay_b
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ESU TATI EINAI STANDAR I IMER/NIA SOU THA BEIS 31/1 H 1/2?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 24]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 24  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις