Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
407 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 407 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 15 ... 24  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 24]

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
na me kai egw molis girisa kala koritsia exw girisei olo to egalew,alla tpt den niwthw 2 ponous eixa olous kai olous simera!
rwtisa mia mama pou exei genisei kai tis eipa tou mou eipe o giatros kai gia to xeri pou mou evale kai mou apantise oti apo tin wra pou tha se ponesei poli prospathei na sou ksekinisei tin diadikasia toketou kai afto isxiei gia tria 24!

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
eleni ou esu pws eisai????
exeis ponakia?????

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tatiana mou ti kaneis?psixremei eisai mpravo ginekara mou!ti na sou euxithw oti kalitero me to kalo to mwraki sou na to kratiseis stin agkalitsa sou na einai gero kai kalotixo stin zwoula tou! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 7 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 7 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 7 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 7 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 7 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 7 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 7 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 7 417472

elenitsa1987


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
zouzounaki 24 έγραψε:na me kai egw molis girisa kala koritsia exw girisei olo to egalew,alla tpt den niwthw 2 ponous eixa olous kai olous simera!
rwtisa mia mama pou exei genisei kai tis eipa tou mou eipe o giatros kai gia to xeri pou mou evale kai mou apantise oti apo tin wra pou tha se ponesei poli prospathei na sou ksekinisei tin diadikasia toketou kai afto isxiei gia tria 24!
Οχι ρε γμτ τιποτα κι εγω,απολυτως τιποτα ομως.Εχω ξεπατωθει στο περπατημα,στις δουλειες,ζεστα μπανια κανω συνεχεια...μεχρι και σεξ εκανα και τιποτα ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 7 679259 νομιζω εχει καταβολευτει η μπεμπα...αυριο το πρωι εχω ραντεβου με το γιατρο αντε να δω τι θα μου πει!Και το κακο ειναι οτι εδω στη γερμανια οσο αντεχει ο πλακουντας και δε κινδυνευει το μωρο ακομα κι αν περασεις την πητ δε σου κανουν προκληση τοκετου χωρις λογο υγειας.Η πεθερα μου γεννησε και τα 3 παιδια στη 42η εβδομαδα!!!!!Ουφ αγχωθηκα τωρα!!!Μηπως να γραφτω στις μανουλες μαρτιου????

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ela mwre ti einai afta pou les,na deis pou aurio otan tha giriseis apo to giatro tha mas peis kai oti eisai etoimi na geniseis!emena mou eipe 2 fores tin imera sex gia na voithisei kai afto stin diadikasia ksekinimatos toketou!eleni mou se koitaei apo katw e?

elenitsa1987


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
zouzounaki 24 έγραψε:ela mwre ti einai afta pou les,na deis pou aurio otan tha giriseis apo to giatro tha mas peis kai oti eisai etoimi na geniseis!emena mou eipe 2 fores tin imera sex gia na voithisei kai afto stin diadikasia ksekinimatos toketou!eleni mou se koitaei apo katw e?
με αυτη τη κοιλια μια και με το ζορι!!!!!ναι με κοιταει,βασικα οχι μονο τωρα καθε φορα,και καρδιοτοκογραφο μου κανει καθε φορα απο τον 6ο και μετα...μαλλον στην ελλαδα ειναι διαφορετικα απο εδω.μακαρι να ειναι οπως τα λες ρε ζουζουνακι,μπορει και να γεννησουμε την ιδια μερα!!!Αληθεια εσυ φοβασαι καθολου???Εγω ελαχιστα παντως δεν εχω αγχωθει σχεδον καθολου Laughing

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
na sou pw tin alithia gia 2 pragmata exw anxwthei,1 na einai kala to mwraki mou kai 2 na min pathei tpt o kalos mou dld na min swriastei pothena gia na sou dwsw na katalaveis me vlepw otan tha me pianoun oi ponoi na exw to dimitri stin thesei tou sinodigou lipothimo kai egw na odigaw gia na pame sto maeutirio Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zouzounaki 24 έγραψε:na sou pw tin alithia gia 2 pragmata exw anxwthei,1 na einai kala to mwraki mou kai 2 na min pathei tpt o kalos mou dld na min swriastei pothena gia na sou dwsw na katalaveis me vlepw otan tha me pianoun oi ponoi na exw to dimitri stin thesei tou sinodigou lipothimo kai egw na odigaw gia na pame sto maeutirio Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

ζουζουνακι θα αντεξει!! να εισαι σιγουρη!!
και εμενα ετσι ηταν..γκρινιαζε κιολας πως δεν μπορει με τιποτα να ειναι μεσα..και δεν θελει να με ακουει να φωναζω...και τελικα και μεσα ηταν και εβαλε τα κλαματα οταν ειδε το μωρο...
θα δεις μια χαρα θα ειναι ολα...

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
les e?????makari panagitsa mou na anteksei!!!!!esu ti kaneis???????????

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zouzounaki 24 έγραψε:les e?????makari panagitsa mou na anteksei!!!!!esu ti kaneis???????????

εμενα βρε ζουζουνακι ξεκινησαν προχτες συσπασεις..νομιζα πως γενναω ...πηγα νοσοκομειο...μου,λενε ..οκ ξεκινησε ο τοκετοσ....και ξαφνικα μετα απο καμια ωρα σταματησαν μονες τουσ...και τωρα δεν εχω τιποτα...τι να πω?
αντε να δουμε...δεν ξερω αν εχει τυχει και σε καμια αλλη αυτο...
..αχ....αντε να γεννησουμε..να πανε ολα καλα...να εχουμε γερα μωρακια στα χερια μας...την κουραση μετα θα την αντεξουμε...αρκει να βγουνε τα μπουμπουκια μας πρωτα..

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
plaka mou kaneis diladei paizei kai afto????axxxx panagista mou ti travas kai esu!!!!!afto ksanapesto na einai gera ta mwrakia mas,oso gia meta tha tin palepsoume tsampa leei mia parimia oti i gineka antexei ta panta! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

tina


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
bou-boukitsa έγραψε:
zouzounaki 24 έγραψε:les e?????makari panagitsa mou na anteksei!!!!!esu ti kaneis???????????

εμενα βρε ζουζουνακι ξεκινησαν προχτες συσπασεις..νομιζα πως γενναω ...πηγα νοσοκομειο...μου,λενε ..οκ ξεκινησε ο τοκετοσ....και ξαφνικα μετα απο καμια ωρα σταματησαν μονες τουσ...και τωρα δεν εχω τιποτα...τι να πω?
αντε να δουμε...δεν ξερω αν εχει τυχει και σε καμια αλλη αυτο...
..αχ....αντε να γεννησουμε..να πανε ολα καλα...να εχουμε γερα μωρακια στα χερια μας...την κουραση μετα θα την αντεξουμε...αρκει να βγουνε τα μπουμπουκια μας πρωτα..
καλημερα μπουμπουκιτσα.σε ποια εβδομαδα εισαι;τα κοριτσακια σου σε ποια εβδομαδα τα εκανες;γιατι και εγω τωρα ειμαι στην 37 εβδομαδα και μου δινω αλλη μια εβδομαδα να ερθει φυσιολογικα ο τοκετος βαση των 2 προηγουμενων διαφορετικα και εγω θα μπω με προκληση την αλλη εβδομαδα λογω διαβητη κυησεως αλλα ελπιζω να με προλαβει η μπουμπου .και εγω περιμενω πως και πως να γεννησω αν και ακομα δεν εχω καμια ενδειξη.με το καλο και σου ευχομαι να πανε ολα καλα και να γεννησεις φυσιολογικα

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tina έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:
zouzounaki 24 έγραψε:les e?????makari panagitsa mou na anteksei!!!!!esu ti kaneis???????????

εμενα βρε ζουζουνακι ξεκινησαν προχτες συσπασεις..νομιζα πως γενναω ...πηγα νοσοκομειο...μου,λενε ..οκ ξεκινησε ο τοκετοσ....και ξαφνικα μετα απο καμια ωρα σταματησαν μονες τουσ...και τωρα δεν εχω τιποτα...τι να πω?
αντε να δουμε...δεν ξερω αν εχει τυχει και σε καμια αλλη αυτο...
..αχ....αντε να γεννησουμε..να πανε ολα καλα...να εχουμε γερα μωρακια στα χερια μας...την κουραση μετα θα την αντεξουμε...αρκει να βγουνε τα μπουμπουκια μας πρωτα..
καλημερα μπουμπουκιτσα.σε ποια εβδομαδα εισαι;τα κοριτσακια σου σε ποια εβδομαδα τα εκανες;γιατι και εγω τωρα ειμαι στην 37 εβδομαδα και μου δινω αλλη μια εβδομαδα να ερθει φυσιολογικα ο τοκετος βαση των 2 προηγουμενων διαφορετικα και εγω θα μπω με προκληση την αλλη εβδομαδα λογω διαβητη κυησεως αλλα ελπιζω να με προλαβει η μπουμπου .και εγω περιμενω πως και πως να γεννησω αν και ακομα δεν εχω καμια ενδειξη.με το καλο και σου ευχομαι να πανε ολα καλα και να γεννησεις φυσιολογικα

tina μου καλημερα!! 37 ειμαι και εγω και κατι μερες..18φλεβαρη ειναι η τελικη μου ημερομηνια...βασει των αλλων δεν ξερω τι να περιμενω..γιατι το πρωτο γεννησα προωρα στις 33 εβδομαδεσ και το δευτερο εφτασα 40...οποτε τωρα τι να περιμενω ..? παντως ειμαι ευχαριστημενη που γλυτωσα το προωρο ..αφου ειμαι πια στο μηνα μου...
σου ευχομαι και εσενα να ερθει η μπουμπου σου γρηγορα και ευκολα...αλλά και με την προκληση τοκετου δεν ειναι ασχημα...εμενα προκληση δεν μπορει να μου κανει γιατι στο πρωτο ειχα κανει καισαρικη και φοβαται μην ανοιξει...γιαυτο παρακαλαω να με πιασουν πονοι..
πολλα φιλια και με ενα πονο σου ευχομαι!!

tina


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ευχαριστω μπουμπουκιτσα .ευτυχως παντως που περασε ο καιρος και μετραμε μερες γιατι δεν αντεχω αλλο εχω κουραστει.το βασικο τωρα ειναι να κρατησουμε γερα μωρακια στην αγκαλια μας και να ανακτησουμε γρηγορα τον ευατο μας για να μπορουμε να ανταπεξελθουμε στο τρεξιμο που μας περιμενει.

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ti egine koritsia????????????kanena neo?????????

diana30f


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κ εγω μολις γυρισα απο το γιατρο, η διαστολη παρεμεινε στο 1, ειμαι στην 38η εβδομαδα (37+1 για την ακριβεια)και ο γιατρος μου προγραμματισε να μπω την Παρασκευη 8 το πρωι για γεννα (φυσιολογικη παμε). Δεν ειναι λιγο νωρις ομως? Δεν συντρεχει καποιος αλλος λογος περα της διαστολης ή τουλαχιστον δεν μου αναφερε τπτ απλα ειπε οσο νωριτερα τοσο καλυτερα να ξεμπερδευεις κιολας. ΚΑρδιοτοκογραφο δεν καναμε μονο υπερηχο και κολπικη εξεταση

elenitsa1987


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοριτσια.Πηγα κι εγω στο γιατρο σημερα κι εκει που περιμενα να ακουσω κατι του τυπου γενναμε ή οτι εστω παμε καλα ή καποιο δειγμα τοκετου αυτο που μου ειπε ειναι 0 διαστολη,καθολου συσπασεις και το μωρο μια χαρα εχει βολευτει στη μητρα...και το καλυτερο μου ειπε οτι αν δε γεννηθει θα περιμενουμε μεχρι και 10 μερες μετα την πητ!!!! Mad Mad Τα νευρα μου!!!!

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
diana30f έγραψε:Κ εγω μολις γυρισα απο το γιατρο, η διαστολη παρεμεινε στο 1, ειμαι στην 38η εβδομαδα (37+1 για την ακριβεια)και ο γιατρος μου προγραμματισε να μπω την Παρασκευη 8 το πρωι για γεννα (φυσιολογικη παμε). Δεν ειναι λιγο νωρις ομως? Δεν συντρεχει καποιος αλλος λογος περα της διαστολης ή τουλαχιστον δεν μου αναφερε τπτ απλα ειπε οσο νωριτερα τοσο καλυτερα να ξεμπερδευεις κιολας. ΚΑρδιοτοκογραφο δεν καναμε μονο υπερηχο και κολπικη εξεταση

diana πρωτο παιδακι ειναι?? αν ναι μπορεισ να του ζητησεις να περιμενει ...προκληση τοκετου μπορει να σου κανει και αργοτερα ..γιατι να το παρει στις 38..?..εν το μεταξυ μπορει να σε πιασουν πονοι και να γλυτωσεις τους τεχνιτους...απλα οι γιατροι το προτεινουν για να ξεμπερδευουν...
εγω θα του ελεγα να περιμενει....η elenitsa αν δεν κανω λαθος ελεγε πως στη γερμανια το αφηνουν μεχρι και 42 εβδομαδεσ...ε ??
elenitsa μην στεναχωριεσαι ...καθε μερα που καθεται στην κοιλια ειναι κερδος για σενα..να εισαι σιγουρη ..βγαινει πιο ωριμο το μωρο...περνει και βαρος ...που σημαινει οτι θα εισαι πιο ξεκουραστη εσυ μετα...μη βιαζεσαι....και εγω θελω να γεννησω απο τη μια..απο την αλλη και 40 να εφτανε θα ημουν πιο χαρουμενη...

popibar

popibar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σημερα γενναει και τη Τατιανα μας και η Marimag!!Τυχερες!!! Μακαρι να τους πανε ολα καλα.
Ντιανα στην καισαρικη το παιρνουν νωριτερα για να μην προκυψει κατι και τρεχουμε, αφου ξερουμε οτι θα γινει καισαρικη. Εσυ γιατι να γεννησεις νωριτερα? Ζητα του καλυτερα να γεννησεις οταν αποφασισει το παιδι να βγει φυσιολογικα.
Ελενιτσα κι εσενα σε καταλαβαινω.
Καμια φορα γκρινιαζω εγω που μετραω 3 μερες μεχρι την Παρασκευη. Μετα σκεφτομαι και εσας και λεω ας μην μιλαω εγω καλυτερα που τουλαχιστον ξερω ακριβως τη μερα..
Σας φιλω, ευχομαι να πανε ολα καλα...

diana30f


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
του ειπα να περιμενουμε αλλα επεμενε καλυτερα την Παρασκευη αφου ο μικρος ειναι ηδη χαμηλα κ μπροστα κ εκανε διαστολη. Και για να ξεμπερδευω να μην εχω το αγχος αλλα και καλυτερα τωρα που ειναι ετοιμος γιατι ποτε δεν ξερεις τι μπορει να συμβει...(Τυλιγμα με λωρο κτλ)

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
diana30f έγραψε:του ειπα να περιμενουμε αλλα επεμενε καλυτερα την Παρασκευη αφου ο μικρος ειναι ηδη χαμηλα κ μπροστα κ εκανε διαστολη. Και για να ξεμπερδευω να μην εχω το αγχος αλλα και καλυτερα τωρα που ειναι ετοιμος γιατι ποτε δεν ξερεις τι μπορει να συμβει...(Τυλιγμα με λωρο κτλ)
diana mou signwmi pou tha se rwtisw ton empistevese ton giatro sou?mexri twra sou exei ferthei entaksei?e tote mpes tin paraskevei kai vlepete pws einai ta pragmata kapies fores prepei na tous akoume kai tous giatrous mas giati min nomizeis exoun kai afti anxos kai endiaferontai gia emas,den ma svlepoun apla san lefta den lew oti den iparxoun kai tetioi kai sto lew egw pou exw kaei!gi auto pigene tin paraskevei sto meeutirio me to kalo kai pou ksereis mporei na se exoun piasei i ponoi mexri tote!

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΙΑ ΕΥΧΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΤΑΤΙΑΝΑΚΙ ΜΑΣ Κ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΑΓΑΠΑΚΙ ΤΗΣ...♥️!
ΟΠΟΙΟΣ ΜΑΘΕΙ ΝΕΑ ΠΡΩΤΟΣ ΜΠΑΙΝΕΙ ΕΔΩ Κ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΙ...Smile!!
ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΠΟΛΛΗ ΠΟΛΛΗ ΑΓΩΝΙΑ...!ΣΕ ΑΓΑΠΑΜΕ Κ ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ...♥️ ♥️ ♥️ ♥️...!!



zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
natali-maria έγραψε:ΑΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΙΑ ΕΥΧΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΤΑΤΙΑΝΑΚΙ ΜΑΣ Κ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΑΓΑΠΑΚΙ ΤΗΣ...♥️!
ΟΠΟΙΟΣ ΜΑΘΕΙ ΝΕΑ ΠΡΩΤΟΣ ΜΠΑΙΝΕΙ ΕΔΩ Κ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΙ...Smile!!
ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΠΟΛΛΗ ΠΟΛΛΗ ΑΓΩΝΙΑ...!ΣΕ ΑΓΑΠΑΜΕ Κ ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ...♥️ ♥️ ♥️ ♥️...!!



ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 7 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 7 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 7 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 7 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 7 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 7 417472

mpougatsoula24

mpougatsoula24
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπερα κοριτσια κ με το καλο να γεννησουμε τα ζουζουνακια μας
μολις μπηκα στο fb στο ελληνιδες μαμαδες κ μια κοπελα εγραψε οτι η τατιανα μας γεννησε τον ζουζουνο της
πριν λιγο να της ζησει κ να ειναι γεροσ κ καλοτυχος ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 7 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 7 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 7 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 7 215994 cheers cheers cheers

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zouzounaki 24 έγραψε:
diana30f έγραψε:του ειπα να περιμενουμε αλλα επεμενε καλυτερα την Παρασκευη αφου ο μικρος ειναι ηδη χαμηλα κ μπροστα κ εκανε διαστολη. Και για να ξεμπερδευω να μην εχω το αγχος αλλα και καλυτερα τωρα που ειναι ετοιμος γιατι ποτε δεν ξερεις τι μπορει να συμβει...(Τυλιγμα με λωρο κτλ)
diana mou signwmi pou tha se rwtisw ton empistevese ton giatro sou?mexri twra sou exei ferthei entaksei?e tote mpes tin paraskevei kai vlepete pws einai ta pragmata kapies fores prepei na tous akoume kai tous giatrous mas giati min nomizeis exoun kai afti anxos kai endiaferontai gia emas,den ma svlepoun apla san lefta den lew oti den iparxoun kai tetioi kai sto lew egw pou exw kaei!gi auto pigene tin paraskevei sto meeutirio me to kalo kai pou ksereis mporei na se exoun piasei i ponoi mexri tote!

ζουζουνακι γενικα συμφωνω μαζι σου..αλλά για τους γιατρους θα διαφωνησω...μονο σα λεφτα μας βλεπουν..ολοι....ακομη και αν τους εμπιστευομαστε.....μπορει να ειναι καλος της dianna...και να την ξεγεννησει μια χαρα την κοπελα..και το ευχομαι...!!
αλλά το οτι θελει να ξεμπερδευει ..θελει!! ειναι ολοφανερο!! γιατι θα βαλει πονους και ολα καλα..ενω αν περιμενει να την πιασουν πονοι θα πρεπει καποια αλλη μερα να χαλασει το προγραμμα του και να τρεξει να ξεγεννησει...
και στο λεω εγω που τωρα ειμαι στη τριρη γεννα ,,,με τριτο διαφορετικο γιατρο....ακομη και ο πρωτος που μου εκανε τσαμπα καισαρικη για να ξεμπερδευει,,την εκανε πολυ καλα τη δουλεια του..δηλ ραψιμο καθαρισμα κλπ....αλλά τσαμπα..οποτε???
ολοι ιδιοι ειναι!!
χα...χα.. ακουγομαι λιγο σαν απογοητευμενη ε?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 24]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 15 ... 24  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις