Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
460 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 460 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 19 ... 24  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 24]

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τι ωραία που τους είχατε μέσα ρε κορίτσια...Εμένα και που ήρθε στο μαιευτήριο ήταν άθλος. Razz Τον παρακαλούσα να μπει,που στο κάτω κάτω καισαρική ήταν,εμένα θα έβλεπε απο τη μέση κι απάνω,ότι θα έβλεπα κι εγώ δηλαδή αλλά που....

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zouzounaki 24 έγραψε:...alla to pio korifew einai otan girisa kai tou eipa thes kai 2 re?????na to kaneis esu monos sou'twra pou to ksanaskeftomai gelaw Razz Razz Razz Razz Razz

Αχ ζουζουνάκι μου! Εγώ μόνη μου γύρισα και του είπα :
"Τι σου έλεγα για 2ο??"
Και γέλαγε!
Η αλήθεια είναι ότι κάποιες στιγμές παρότι είχα επισκληρίδιο, ένιωθα τεράστια απελπισία, σαν κρίσεις πανικού, κι έλεγα "δεν το ξανακάνω με τίποτα! δε θέλω να το ξαναπεράσω!"
Και ακόμα και τις 40 μέρες πάλι τα ίδια έλεγα. Και τώρα αν με ρωτήσεις θα σου πω "αααααααααν έρθει" (μόνο του, όχι να το επιδιώξω).
Όμως, όσο περνάει ο καιρός και ξεθωριάζουν όλα στη μνήμη μου, όσο βλέπω τη μικρούλα να μεγαλώνει και λέω "πότε έγινε έτσι?" κι όσο σκέφτομαι τον εαυτό μου με τα αδέρφια μου να παίζουμε, σε αντίθεση με άλλα παιδάκια που μεγαλώνουν μόνα κι έχουν φανταστικούς φίλους, λέω, "θα το κάνω!". Μπορεί όχι άμεσα, αλλά θα το κάνω!

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αθηνά από όσο ξέρω στην καισαρική δεν επιτρέπεται να είναι μέσα έτσι κι αλλιώς. Είτε με επισκληρίδιο είτε με νάρκωση.
Οπότε τσάμπα στεναχωριέσαι!

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Athin@ έγραψε:Τι ωραία που τους είχατε μέσα ρε κορίτσια...Εμένα και που ήρθε στο μαιευτήριο ήταν άθλος. Razz Τον παρακαλούσα να μπει,που στο κάτω κάτω καισαρική ήταν,εμένα θα έβλεπε απο τη μέση κι απάνω,ότι θα έβλεπα κι εγώ δηλαδή αλλά που....
gia na sou dwsw ligo kouragio otan tou eipa oti feugoume kai pame sto maeutirio ton epiase panikos kokinise arxise kai etreme kai lew xriste mou tha mou minei kai ante twra na ton mazevw,exw pou exw tou ponous mou tha exw kai to anxos mou gia ton dimitri alla telika ton evala kai ekane ena krio mpanio tou eipa kai ena psemataki oti kata 99% tha girisoume pisw spiti kai den tha genisoume kai etsi sinilthe alliws me evlepa na ton pigena egw panw sto maeutirio!

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zouzounaki 24 έγραψε:
Athin@ έγραψε:Τι ωραία που τους είχατε μέσα ρε κορίτσια...Εμένα και που ήρθε στο μαιευτήριο ήταν άθλος. Razz Τον παρακαλούσα να μπει,που στο κάτω κάτω καισαρική ήταν,εμένα θα έβλεπε απο τη μέση κι απάνω,ότι θα έβλεπα κι εγώ δηλαδή αλλά που....
gia na sou dwsw ligo kouragio otan tou eipa oti feugoume kai pame sto maeutirio ton epiase panikos kokinise arxise kai etreme kai lew xriste mou tha mou minei kai ante twra na ton mazevw,exw pou exw tou ponous mou tha exw kai to anxos mou gia ton dimitri alla telika ton evala kai ekane ena krio mpanio tou eipa kai ena psemataki oti kata 99% tha girisoume pisw spiti kai den tha genisoume kai etsi sinilthe alliws me evlepa na ton pigena egw panw sto maeutirio!

χα..χα...ολοι ετσι ειναι ...το ισχυρο φύλο τρομάρα τους!!...παντως εμενα κοριτσια δεν κοιταζε την γεννα απο κατω..οταν του ειπαν να το μωρο..τοτε μονο..φοβοταν...απο τη μεση και πανω εβλεπε εμενα ,...μου κραταγε το χερι...κλπ...και μαλιστα επειδη απο τη μια πλευρα ειχε καθρεφτη απεναντι και θα εβλεπε ετσι και αλλιως πηγε απο την άλλη..!..χι..χι..
αλλα και παλι η βοηθεια ηταν ανεκτιμητη...

και ...α...ζουζουνακι ..και εμενα νομιζε πωσ θα γυρισουμε επιδη το παθαμε αλλη φορα...αφου με το ζορι τον ξυπνησα να φυγουμε...μου ελεγε ..κατσε λιγο ι ιδεα σου θα ειναι παλι...και εγω περπατουσα σκιφτη απο τον πονο..!

elenitsa1987


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="zouzounaki
oxi den exw grapsei tpt na pw tin alithia mou den poli mpenw katalaveneis mexri na vroume tous rithous mas!i gena den itan kai toso eukoli mpika stis 11 mesa to vradi tis tetartis kai gennisa pempti 9:50,katevene deksiostrofa kai mexri tis 7 den eixe girisei katholou,o giatros mou mou eipe oti sto tsak glitwsa tin kesariki kai o logos itan giati prospathousa kai egw poli,alla na pw tin alithia eixa kai ton antra mou mesa pou ektos oti ta eide ola me voithise para poli i alithia na legete!!!!!
telika oi palioi pou lene oti o ponos tis genas pernaei einai alithia otan mou ton evale stin agkalia mouto dakri pigene sinefo!kai egw alla kai o dimitris!
o mpempakos mou vgike 3600 kai 53 pontous![/quote]
Καλα ζουζουνακι εχουμε ακριβως την ιδια ιστορια,κι εμενα ακριβως ετσι ηταν ο τοκετος μου αλλα τον πονο τον θυμαμαι ακομη!!!Δε θυμαμαι πως ηταν αλλα θυμαμαι οτι πονουσα υπερβολικα.Να σε ρωτησω σου εκαναν περινεοτομη???Εμενα οχι,με αφησαν και σκιστηκα απο μονη μου οπως εβγαινε το μωρο...ασε κοιταξα με καθρεφτη απο κατω πως ειναι...τοπιο σεληνιακο μιλαμε...Και τα ραματα ακομα με πονανε ,σε εσας ρε κοριτσια εχουν φυγει???

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
apo oti katalava prepei na mou ekane giati meta me erapse kai mou ekane kai mia plastikoula gia na min fenete tpt,kaimou leei kainourgio tha einai apo edw kai pera den tha katalavei kanenas oti genises!

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elenitsa1987 έγραψε:[quote="zouzounaki
oxi den exw grapsei tpt na pw tin alithia mou den poli mpenw katalaveneis mexri na vroume tous rithous mas!i gena den itan kai toso eukoli mpika stis 11 mesa to vradi tis tetartis kai gennisa pempti 9,katevene deksiostrofa kai mexri tis 7 den eixe girisei katholou,o giatros mou mou eipe oti sto tsak glitwsa tin kesariki kai o logos itan giati prospathousa kai egw poli,alla na pw tin alithia eixa kai ton antra mou mesa pou ektos oti ta eide ola me voithise para poli i alithia na legete!!!!!
telika oi palioi pou lene oti o ponos tis genas pernaei einai alithia otan mou ton evale stin agkalia mouto dakri pigene sinefo!kai egw alla kai o dimitris!
o mpempakos mou vgike 3600 kai 53 pontous!
Καλα ζουζουνακι εχουμε ακριβως την ιδια ιστορια,κι εμενα ακριβως ετσι ηταν ο τοκετος μου αλλα τον πονο τον θυμαμαι ακομη!!!Δε θυμαμαι πως ηταν αλλα θυμαμαι οτι πονουσα υπερβολικα.Να σε ρωτησω σου εκαναν περινεοτομη???Εμενα οχι,με αφησαν και σκιστηκα απο μονη μου οπως εβγαινε το μωρο...ασε κοιταξα με καθρεφτη απο κατω πως ειναι...τοπιο σεληνιακο μιλαμε...Και τα ραματα ακομα με πονανε ,σε εσας ρε κοριτσια εχουν φυγει???[/quote]

ελενιτσα δεν φευγουν τοσο γρηγορα τα ραμματα..εμενα την αλλη φορα μετα τις 40 μερεσ ημουν οκ..αυτα αποροφουνται μου εχει πει ..εσενα τα ιδια..? αλλα να κοιταξω δεν μπορω βρε παιδι μου....

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zouzounaki 24 έγραψε:apo oti katalava prepei na mou ekane giati meta me erapse kai mou ekane kai mia plastikoula gia na min fenete tpt,kaimou leei kainourgio tha einai apo edw kai pera den tha katalavei kanenas oti genises!


αχ και εμενα με εραψε αλλα χωρις πλαστικουλα.....μαλλον πρεπει να ριξω μια ματια οπως λεει η ελενιτσα..να δω πως εχει γινει ε?

tina


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
tatijana έγραψε:Κοριτσακια γεια σας κι απο μενα...
Τινα γερο να ειναι το νινι σου και καλοτυχο!!!
Σημερα εμενα ο δικος μου ηταν αναστατος ολο το πρωι...μου ηρεμησε στις 3 το μεσημερι...
Ετρωγε καθε μια ωρα 40-50 Ml και μετα εκλαιγε...με κατουρισε..καταχεσε τον κοσμο και εγω πηγα να πεθανω απο την μποχα...Τρωει και τον παιρνει ο υπνος και εγω καταπιανομαι...Αλλα ειναι ολα τα λεφτα...Αλλα η αληθεια ειναι οτι και στην μανα μου που ειμαι οταν κανει το κλαμα για μαμ εγω πεταγομαι να παω να τον ετοιμασω...Οσες εχετε αγορακια εχετε δει οτι τους "σηκωνετε" ??Σημερα του εβαζα κρεμα μετα το πιπι που εκανε και ρε κοριτσια τσακ αρχισε να του ανεβαινει...εσκασα στα γελια...Σημερα μπορω να πω οτι κουραστηκα παντως.. Razz
ευχαριστω τατιανα μου και εσυ να χαιρεσαι τον μπουμπουκο σου γερος και καλοτυχος.

μαριαννα


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
να χαίρεστε όλες τα μωράκια σας!!Γέννησα και εγώ την κυριακή έναν παίδαρο 3560 και έχω ξετρελαθεί από την χαρά μου καλότυχα όλα τα μωράκια!!!!!!!!!!!

tina


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
μαριαννα έγραψε:να χαίρεστε όλες τα μωράκια σας!!Γέννησα και εγώ την κυριακή έναν παίδαρο 3560 και έχω ξετρελαθεί από την χαρά μου καλότυχα όλα τα μωράκια!!!!!!!!!!!
να σου ζησει.να τον χαιρεσαι γερο και καλοτυχο το μωρακι σου.

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαριαννα έγραψε:να χαίρεστε όλες τα μωράκια σας!!Γέννησα και εγώ την κυριακή έναν παίδαρο 3560 και έχω ξετρελαθεί από την χαρά μου καλότυχα όλα τα μωράκια!!!!!!!!!!!

να σου ζησει μαριάννα!!! μπραβο!!..και νομιζαμε εγω και το ζουζουνακι πως ειμασταν τελευταίες...
παντα ευτυχισμένη με τον μποεμπούκο σου... σου εύχομαι
φιλια

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαριαννα έγραψε:να χαίρεστε όλες τα μωράκια σας!!Γέννησα και εγώ την κυριακή έναν παίδαρο 3560 και έχω ξετρελαθεί από την χαρά μου καλότυχα όλα τα μωράκια!!!!!!!!!!!

Κοριτσακι να σου ζησει το μπουμπουκακι σου καλοτυχο να ειναι και το δικο σου και μεσα στην υγεια ευχομαι!!!

elenitsa1987


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μαριαννα έγραψε:να χαίρεστε όλες τα μωράκια σας!!Γέννησα και εγώ την κυριακή έναν παίδαρο 3560 και έχω ξετρελαθεί από την χαρά μου καλότυχα όλα τα μωράκια!!!!!!!!!!!
Na sou zisei marianna ,na ton xaireste kai panta na einai gero to moraki sou!!!Kali dunami apo edo kai pera!

diana30f


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Να σου ζήσει Μαριάννα...
Κοριτσια ειμαστε στην 12η μερα αλλα ακομη απο το στηθος με θηλαστρο βγαζω 5-10γρ. Το εχω αμελησει λογω απογοητευσης ο μικρος οταν τον βαζω παιρνει 2-3 γουλιες κ τσατιζεται. Τι να κανω? Να πω τον γιατρο μου να μου δωσει χαπι να σταμτησει κ αυτο?
Κ ηθελα τοσο να θηλασω αλλα μαλλον δεν εκανα τις ααραιτητες προσπαθιες. (Απο την 1η μερα ο μικρος δεν ενθουσιαστηκε κ γκρινιαζε κ δεν τον εβαζα στο στηθος. 1-2 φορες την ημερα προσπαθω με το θηλαστρο κ απογοητευομαι)

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
diana30f έγραψε:Να σου ζήσει Μαριάννα...
Κοριτσια ειμαστε στην 12η μερα αλλα ακομη απο το στηθος με θηλαστρο βγαζω 5-10γρ. Το εχω αμελησει λογω απογοητευσης ο μικρος οταν τον βαζω παιρνει 2-3 γουλιες κ τσατιζεται. Τι να κανω? Να πω τον γιατρο μου να μου δωσει χαπι να σταμτησει κ αυτο?
Κ ηθελα τοσο να θηλασω αλλα μαλλον δεν εκανα τις ααραιτητες προσπαθιες. (Απο την 1η μερα ο μικρος δεν ενθουσιαστηκε κ γκρινιαζε κ δεν τον εβαζα στο στηθος. 1-2 φορες την ημερα προσπαθω με το θηλαστρο κ απογοητευομαι)

αμα θες να κατεβει γαλα πρεπει να βαζεις τον μικρο στο στηθος καθε 2 η 3 ωρες εστω και αν μονο πιπιλαει...ετσι κατεβαινει περισσοτερο γαλα....η με το θυλαστρο ...αλλα παλι καθε 2ωρο...
αν ομως θελεις να το κοψεις απλα μην ξαναβγαλεις..αφου ειναι 5-10 γρ μονο σε 2-3 μερες θα εχει κοπει τελειως...γιατι να περνεις χαπια...δεν υπαρχει λογος...στο λεω σιγουρα πως αν δεν ξαναβγαλεις με θυλαστρο θα κοπει...την ελεχιστη ποσοτητα που υπαρχει την απορροφα ο οργανισμος..
αντε..καλη τυχη οτι και αν κανεις...!

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μαριαννα έγραψε:να χαίρεστε όλες τα μωράκια σας!!Γέννησα και εγώ την κυριακή έναν παίδαρο 3560 και έχω ξετρελαθεί από την χαρά μου καλότυχα όλα τα μωράκια!!!!!!!!!!!
marianaki mou na sou zisei o mpempakos sou gero kai kalotixo to ninaki sou!!!!!!!1

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιωτακι τι κανεις κοριτσακι πως τα πας με τον μικρο?

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tatijana έγραψε:Γιωτακι τι κανεις κοριτσακι πως τα πας με τον μικρο?
kala eimai tatianaki prospathoume na prosarmostoume me to zouzouni mou,trexoume kai ston mpampa mas ligoulaki na me voithaei kai stis doulies tou spitiou alla kai me to mwro!tou koukli einai afto pou vlepw stin fwto?ftou ftou esu ti kaneis?to zouzouni sou ?

despina1984

despina1984
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κοριτσακια μου!!!Μολις εφτιαξα ενα καφε μπας και ξυπνησω και ειπα να δω τι κανετε οσο ακομα τα παιδακια μου κοιμουνται!!!Ακυρο δεν κοινουνται και τα δυο πλεον!!!αλλα δεν πειραζει!!!εσεις τι κανετε?πως πατε?Τατιανα μου τελεια η φωτογραφια ειστε και οι δυο υπεροχοι!!!

tina


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
μανουλες καλημερα Very Happy
τι κανετε;πως ειναι τα μωρακια σας;εμεις τρωμε και κοιμομαστε.αληθεια ποσο συχνα τα πιανει λοξυγγας;εμας σχεδον καθε φορα μετα τον θηλασμο και αφου δεν ρευεται παντα μας πιανει λοξυγγας και νιωθω οτι ταλαιπωρειται ετσι που την τρανταζει .

despina1984

despina1984
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα!!!και εμεις καπως ετσι λειτουργουμε!!!και ο λοξυγγας καλα κρατει!!Βεβαια εμενα τωρα που ειναι το δευτερο δεν μπορω να πω οτι αγχονομαι τοσο!!ξερω οτι θα σταματησει και ειναι φυσιολογικο!!στον πρωτο μου βεβαια καθομουν απο πανω του λες και θα παθαινε κατι!!!Εμενα το μονο που με φοβιζει αρκετα ειναι οτι συχνα πυκνα απο την λιγουρα του οταν του δινω ξενο γαλα πνιγετε!!!

tina


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
despina1984 έγραψε:καλημερα!!!και εμεις καπως ετσι λειτουργουμε!!!και ο λοξυγγας καλα κρατει!!Βεβαια εμενα τωρα που ειναι το δευτερο δεν μπορω να πω οτι αγχονομαι τοσο!!ξερω οτι θα σταματησει και ειναι φυσιολογικο!!στον πρωτο μου βεβαια καθομουν απο πανω του λες και θα παθαινε κατι!!!Εμενα το μονο που με φοβιζει αρκετα ειναι οτι συχνα πυκνα απο την λιγουρα του οταν του δινω ξενο γαλα πνιγετε!!!
καλημερα δεσποινα
εγω για να πω την αληθεια τα εχω ψιλοξεχασει αφου ειχα μια αποχη απο τα μπεμπε εξι ετων.ξερω οτι ειναι φυσιολογικος ο λοξυγγας αλλα νομιζω οτι την ταλαιπωρει την μαγουλιτσα μου

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κοριτσακια..Αν και νυσταζω σημερα δε νιωθω τοσο νυσταγμενη..Εχθες νομιζα οτι θα πεσω μαζι με το μωρο απο την αυπνια...Και κοιμαται κι ολας ο μικρος μου..Απλα εγω πλεον δε κοιμαμαι οπως πριν,βαθια κι ανεμελα..
Κι ο δικος μου εχει πολυ λοξυγκα,αλλα δεν ανησυχω..Αλλα εκει που τον "κυνηγαω" με το μπιμπρο στο στομα ακι κανει οτι πνιγεται..Τι λαιμαργια ειναι αυτη...
Γιωτα μου και Δεσποινακι δεν ειναι κουκλακι το μαναρι μου?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 24]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 19 ... 24  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις